Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :) - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-02, 12:40   #271
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

Cytat:
Napisane przez notissa Pokaż wiadomość
Nic szczególnego Po prostu chciałam skromne i eleganckie zaproszenia
Ale proszę bardzo. Drukowane są one na dwustronnie perłowym papierze w kolorze jasnokremowym. Takim jak pierwszy od lewej tutaj:
http://www.artystyczny.com.pl/_var/g...cf73585cf7.jpg
ale super

Mama też mi zaproponowała, żebyśmy same zrobiły zaproszenia/powiadomienia, ale nie wiem co z tego wyjdzie

A opłaca się robić samem? Taniej wychodzi?
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 17:19   #272
notissa
Raczkowanie
 
Avatar notissa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 50
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość
ale super

Mama też mi zaproponowała, żebyśmy same zrobiły zaproszenia/powiadomienia, ale nie wiem co z tego wyjdzie

A opłaca się robić samem? Taniej wychodzi?
Gdybym kupowała same zaproszenia wyszłoby mi ok. 280 zł z papierem dodatkowym na wkładki na których dopisujemy informacje o tym, że dla chętnych jest autokar i z wierszykiem, że kwiatów nie chcemy. Plus zawieszki i winietki oceniam na ok. 40 zł dodatkowo, czyli razem ok. 320 zł
Aktualny koszta za nie tylko zaproszenia, ale też zawieszki na wódkę i winietki na stoły ok. 150 zł. (papier z przesyłką 119 zł, dodatkowy papier na wkładki 15 zł, koperty 6 zł, wstążeczka na zawieszki do wódki ok. 5 zł i klej bądź taśma dwustronna ok. 5zł).
170 zł to całkiem niezłe oszczędności myślę Zawsze buty, czy fryzura gratis
__________________
24.07.2010 r.
notissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 19:26   #273
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

Cytat:
Napisane przez notissa Pokaż wiadomość
Gdybym kupowała same zaproszenia wyszłoby mi ok. 280 zł z papierem dodatkowym na wkładki na których dopisujemy informacje o tym, że dla chętnych jest autokar i z wierszykiem, że kwiatów nie chcemy. Plus zawieszki i winietki oceniam na ok. 40 zł dodatkowo, czyli razem ok. 320 zł
Aktualny koszta za nie tylko zaproszenia, ale też zawieszki na wódkę i winietki na stoły ok. 150 zł. (papier z przesyłką 119 zł, dodatkowy papier na wkładki 15 zł, koperty 6 zł, wstążeczka na zawieszki do wódki ok. 5 zł i klej bądź taśma dwustronna ok. 5zł).
170 zł to całkiem niezłe oszczędności myślę Zawsze buty, czy fryzura gratis
no to rzeczywiście oszczędność spora trzeba będzie to poważniej rozważyć
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 14:04   #274
rzeskiolsztyn
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 58
GG do rzeskiolsztyn
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

kobitki,a na rzeski sie juz zapisałyscie?zapraszam,mo je prace moge przesłac na meila
rzeskiolsztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 20:24   #275
aniagran
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 71
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

Hej dziewczyny
Ja jestem z Ostródy, a ślub biorę 28.08.2010.
Strasznie dużo jeszcze przede mną, zwłaszcza, że w zeszłym tygodniu odmówiono mi zorganizowania wesela tam, gdzie podpisałam w styczniu umowę i wpłaciłam zaliczkę. Więc teraz albo przekładam ślub albo znajduję salę na termin sierpniowy co graniczy z cudem.
Przeglądam wątek i mam pytanko do dika
Ten fotograf z Ełku to kto dokładnie? Pytam bo też wybrałam Ełckiego
aniagran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 20:39   #276
lusesita23
Zakorzenienie
 
Avatar lusesita23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 9 887
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

Cytat:
Napisane przez aniagran Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Ja jestem z Ostródy, a ślub biorę 28.08.2010.
Strasznie dużo jeszcze przede mną, zwłaszcza, że w zeszłym tygodniu odmówiono mi zorganizowania wesela tam, gdzie podpisałam w styczniu umowę i wpłaciłam zaliczkę. Więc teraz albo przekładam ślub albo znajduję salę na termin sierpniowy co graniczy z cudem.
Przeglądam wątek i mam pytanko do dika
Ten fotograf z Ełku to kto dokładnie? Pytam bo też wybrałam Ełckiego
Hej! ja tez jestem z Ostródy a czemu odmówiono wesela???i gdzie jesli mozesz napisac
__________________
Kciuki dla Ani:kciuk i:
lusesita23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 21:46   #277
aniagran
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 71
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

Miało byc w Altanie. Odmówiono bo niby to sprzedano i nowy właściciel robi tam salon gier. Restauracji nie będzie. Jutro idę na spotkanie do zamku porozmawiać, bo tam jest podobno wolna sala w tym dniu. Za wynajęcie tej sali ma zapłacić właściciel Altany. Zresztą ja na inną opcję bym się nie zgodziła. Całą resztę (w tym catering) nowy właściciel mi zapewni.
Ale nie wiem czy ta sala na zamku to dobry pomysł...
Byłam tam kilka dni temu po raz pierwszy zerknąc jak wygląda. W ogóle to od 5 lat tu dopiero mieszkam, więc nie było okazji wcześniej...

Edytowane przez aniagran
Czas edycji: 2010-04-12 o 21:49
aniagran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 21:49   #278
lusesita23
Zakorzenienie
 
Avatar lusesita23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 9 887
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

Cytat:
Napisane przez aniagran Pokaż wiadomość
Miało byc w Altanie. Odmówiono bo niby to sprzedano i nowy właściciel robi tam salon gier. Restauracji nie będzie. Jutro idę na spotkanie do zamku porozmawiać, bo tam jest podobno wolna sala w tym dniu. Za wynajęcie tej sali ma zapłacić właściciel Altany. Zresztą ja na inną opcję bym się nie zgodziła.

ahaaa...no faktycznie, robia tam ten salon,ale i tak lipa, bo teraz tyle nerwow z przygotowaniami my robimy w Austerii najprowdopodobniej,choc moj TŻ chce gdzies na miejscu,bo zmniejszy nam sie liczba gosci, ale ja zauroczona Austeria nie chce nigdzie indziej w takim razie oby sie udalo na Zamku
__________________
Kciuki dla Ani:kciuk i:
lusesita23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 21:55   #279
aniagran
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 71
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

A ktoś z twoich znajomych tam robił? Bo z tego co podpytywałam ochroniarza to chętnych tam na wesela nie ma...
aniagran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 21:57   #280
lusesita23
Zakorzenienie
 
Avatar lusesita23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 9 887
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

szczerze mowiac to ja tam chodze tylko do biblioteki,wiec nie wiem nawet jak jest w srodku ale to by bylo w tej restauracji czy na tej sali, takiej glownej?wiem,ze jest taka...

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

nie, nikt nie robil...z tego co kojarze. wszyscy praktycznie robia w Sajminie,ale tam mnie nie zachwyca jedzenie i sala. w ogole ja nie wiedzialam, ze na zamku sie robi wesela
__________________
Kciuki dla Ani:kciuk i:
lusesita23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 22:27   #281
aniagran
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 71
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

Mozna Spotkałam tam kobietę która była zachwycona, robiła córce w zeszłym roku tam wesele. Wesele na tej sali dużej, gdzie sa występy kabaretów czy inne, w górę po schodkach. Tylko te barokowe klimaty to nie do końca mój styl. Na dole jest restauracja, i tam podobno kuchnia.
Za wynajęcie sali życzą sobie 2,5 tysiaka. Może dlatego nie ma chętnych?
No cóż jutro będe wiedzieć co i jak i czy ostatecznie tam chcę. Jeśli mi się nie spodoba to nie wiem co dalej.
A mogłabyś mi polecić tu dobrego fryzjera Tak sobie tu chwalą Kosowskich, a ja się boję tam iść :P
aniagran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 08:44   #282
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

Cytat:
Napisane przez aniagran Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Ja jestem z Ostródy, a ślub biorę 28.08.2010.
Strasznie dużo jeszcze przede mną, zwłaszcza, że w zeszłym tygodniu odmówiono mi zorganizowania wesela tam, gdzie podpisałam w styczniu umowę i wpłaciłam zaliczkę. Więc teraz albo przekładam ślub albo znajduję salę na termin sierpniowy co graniczy z cudem.
Przeglądam wątek i mam pytanko do dika
Ten fotograf z Ełku to kto dokładnie? Pytam bo też wybrałam Ełckiego
witaj
Trzymam aby coś się jednak znalazło
A co macie już załatwione?
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 11:44   #283
aniagran
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 71
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

Mam suknię, fotografa, jako grajki będą Dj z Wodzirejem, no i wydrukowane zaproszenia (sama robiłam). Byłam w trakcie robienia winietek i zawieszek na alkohol. Teraz mogę zaproszenia wyrzucić do kosza. Bo przecież głupio do nich dołączyć karteczkę ze zmianą sali?
aniagran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 11:58   #284
lusesita23
Zakorzenienie
 
Avatar lusesita23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 9 887
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

Cytat:
Napisane przez aniagran Pokaż wiadomość
Mozna Spotkałam tam kobietę która była zachwycona, robiła córce w zeszłym roku tam wesele. Wesele na tej sali dużej, gdzie sa występy kabaretów czy inne, w górę po schodkach. Tylko te barokowe klimaty to nie do końca mój styl. Na dole jest restauracja, i tam podobno kuchnia.
Za wynajęcie sali życzą sobie 2,5 tysiaka. Może dlatego nie ma chętnych?
No cóż jutro będe wiedzieć co i jak i czy ostatecznie tam chcę. Jeśli mi się nie spodoba to nie wiem co dalej.
A mogłabyś mi polecić tu dobrego fryzjera Tak sobie tu chwalą Kosowskich, a ja się boję tam iść :P
dziś jadac na uczlenie widzialam reklame Zamku i wesel tam, fajna ta sala

co do fryza-hmm....ja szczerze mowiac nie mam doswiadczenia z fryzjerami,bo mam swoja ulubiona fryzke i do niej chodze, ale jak zrobi slubna to nie wiem kumpela czesala sie na ślub u fryza Na Tarasie <naprzeciwko przychodni> i sobie chwalila.fajnie czesza jeszcze na przecwiko carefoura u kosowkiego pracuje moj kolega,ale nie wiem jak tam jest-poza tym, ze strasznie drogo

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

a jakiego macie Dja? my wlasnie ostatnipo podjelismy decyzje,ze zamiast zespolu bedzie DJ, mamy na oku jednego z olsztyna

madziuś myslalam, ze Ty moze bedziesz kojarzyc,ale chyba tak znasz olsztyn jak i ja
__________________
Kciuki dla Ani:kciuk i:
lusesita23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 12:19   #285
aniagran
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 71
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

Ooo, widziałaś? A gdzie ta reklama wisi dokładnie?
Dziś tam byłam, jeszcze raz oglądałam sale i ustalałam szczegóły. Gdyby zlikwidowali kuchnię w Altanie, to ugotują mi w Columbie.
Dali mi czas na zastanowienie jeszcze, więc w międzyczasie poszukam może jeszcze czegoś. w Austerii termin zajęty, ewentualnie we wrześniu jeden się zwolnił. Powiem, że menu interesujące mają, i ceny też.
Dja mam z Olsztyna, firma Taram się nazywa- to zespół kilkunastu osób różnego typu, mają wspólnego menadżera, jedni grają na instrumencie, inni śpiewają i grają- coś zawsze dobrac sobie można. Ja nie chciałam zespołu. Za to zależało mi na tym, by był ktoś kto nie pozwoli by goście byli znudzeni, a tego do konca zespół nie zapewni. Podobno to profesjonaliści.
Ja bardzo dobrze znam Olsztyn, bo się tam urodziłam i wychowałam, w Ostródzie mieszkam od 5 lat.
Jest jeszcze fajny zespół w Olsztynie, 3-osobowy tomart.com.pl ich stronka, tel jak coś też mam. Dziewczyna śpiewa super, zresztą posłuchaj sama. Wzięłabym ich ale oni już w grudniu w zeszłym roku mieli zaklepany termin.
aniagran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 15:28   #286
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

Cytat:
Napisane przez aniagran Pokaż wiadomość
Mam suknię, fotografa, jako grajki będą Dj z Wodzirejem, no i wydrukowane zaproszenia (sama robiłam). Byłam w trakcie robienia winietek i zawieszek na alkohol. Teraz mogę zaproszenia wyrzucić do kosza. Bo przecież głupio do nich dołączyć karteczkę ze zmianą sali?
a pokażesz suknię? i zaproszenia?
A nie możesz zrobić nowych zaproszeń?

Cytat:
Napisane przez lusesita23 Pokaż wiadomość
madziuś myslalam, ze Ty moze bedziesz kojarzyc,ale chyba tak znasz olsztyn jak i ja
albo i gorzej, bo ja tam od niedawna jestem regularnym gościem a Ty w końcu dłużej ode mnie tam studiujesz

A to już na 100% decyzja o DJu?
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 17:16   #287
aniagran
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 71
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

Suknia wygląda tak. Tylko jest bez ramiączek. To nie nawet ecru, tylko trochę stare, jasne złoto. Mam problem co do wiązanki i czy do takiej sukni pasuje np. taka futrzana etola, bo jakoś mi się nie widzi bolerko, a jednak chciałabym zakryć ramiona w kościele. Ostatecznie jakiś długi welon
Oczywiście za dobre rady z góry dziękuję.
aniagran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 18:57   #288
aniagran
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 71
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

Zaproszenia wyglądają tak W takim samym klimacie będą zawieszki na alkohol, a winietki robię na druciku wbite w Ferrero.

Edytowane przez aniagran
Czas edycji: 2010-04-13 o 19:53
aniagran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 19:06   #289
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

Cytat:
Napisane przez aniagran Pokaż wiadomość
Suknia wygląda tak. Tylko jest bez ramiączek. To nie nawet ecru, tylko trochę stare, jasne złoto. Mam problem co do wiązanki i czy do takiej sukni pasuje np. taka futrzana etola, bo jakoś mi się nie widzi bolerko, a jednak chciałabym zakryć ramiona w kościele. Ostatecznie jakiś długi welon
Oczywiście za dobre rady z góry dziękuję.
bardzo ładna suknia
Ja myślę, że w sierpniu może być troszkę za ciepło na taką etolę chociaż ślub macie już wieczorem, a w kościołach zazwyczaj jest chłodno. Osobiście wybrałabym chyba zwykłe bolerko, ale decyzja należy do Ciebie
Ale myślę, że jak najbardziej pasuje

Cytat:
Napisane przez aniagran Pokaż wiadomość
Zaproszenia wyglądają tak W takim samym klimacie będą zawieszki na alkohol, a winietki robię na druciku wbite w Ferrero.
ale śliczne zaproszenia
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 19:07   #290
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

bardzo ładnie zaproszenia, chociaz ja bym publicznie nie wklejała danych z telefonami

A może da radę jakoś zakleić ładnym cienkim papierem salę i nową nadrukować? jakieś ozdobniki wokół czy coś.. bo szkoda naprawdę
__________________
Bzium Bzium i Tadam!


skimos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 19:12   #291
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

Aniagran, Skimos ma rację może usuń te drugie zdjęcie, gdzie są Wasze dane
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 19:58   #292
aniagran
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 71
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

Macie rację, zagapiłam się i wkleiłam z danymi
Dziękuję
Ja lubie robić własnoręcznie takie drobiazgi.
Co do zmian w zaproszeniu, to one już nie będą takie jakbym chciała- dla mnie to musi być perfekcyjne z zadbaniem o każdy szczegół, jak sobie wymarzyłam
Pozostaje mi kupić nowy papier, a ze starych choć wstążki da się uratować.
aniagran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 06:37   #293
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

Cytat:
Napisane przez aniagran Pokaż wiadomość
Macie rację, zagapiłam się i wkleiłam z danymi
Dziękuję
Ja lubie robić własnoręcznie takie drobiazgi.
Co do zmian w zaproszeniu, to one już nie będą takie jakbym chciała- dla mnie to musi być perfekcyjne z zadbaniem o każdy szczegół, jak sobie wymarzyłam
Pozostaje mi kupić nowy papier, a ze starych choć wstążki da się uratować.
A długo zajmuje zrobienie takich zaproszeń?
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 08:02   #294
aniagran
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 71
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

Nie. To kwestia wprawy. Ja nawet myślałam, by takie zaproszenia zacząć robić dla innych. Lubię takie rzeczy robić. W szkole byłam od zawsze od takiej roboty, nawet kroniki prowadziłam, klasowe i szkolne.
I skończyłam bankowość :P
A wy nie chcecie robić dla siebie zaproszeń?
Zawsze to też taniej. Naprawdę mozna oszczędzić 50% kosztów, nawet tych z Allegro.
aniagran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 11:11   #295
lusesita23
Zakorzenienie
 
Avatar lusesita23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 9 887
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

Cytat:
Napisane przez aniagran Pokaż wiadomość
Ooo, widziałaś? A gdzie ta reklama wisi dokładnie?
Dziś tam byłam, jeszcze raz oglądałam sale i ustalałam szczegóły. Gdyby zlikwidowali kuchnię w Altanie, to ugotują mi w Columbie.
Dali mi czas na zastanowienie jeszcze, więc w międzyczasie poszukam może jeszcze czegoś. w Austerii termin zajęty, ewentualnie we wrześniu jeden się zwolnił. Powiem, że menu interesujące mają, i ceny też.
Dja mam z Olsztyna, firma Taram się nazywa- to zespół kilkunastu osób różnego typu, mają wspólnego menadżera, jedni grają na instrumencie, inni śpiewają i grają- coś zawsze dobrac sobie można. Ja nie chciałam zespołu. Za to zależało mi na tym, by był ktoś kto nie pozwoli by goście byli znudzeni, a tego do konca zespół nie zapewni. Podobno to profesjonaliści.
Ja bardzo dobrze znam Olsztyn, bo się tam urodziłam i wychowałam, w Ostródzie mieszkam od 5 lat.
Jest jeszcze fajny zespół w Olsztynie, 3-osobowy tomart.com.pl ich stronka, tel jak coś też mam. Dziewczyna śpiewa super, zresztą posłuchaj sama. Wzięłabym ich ale oni już w grudniu w zeszłym roku mieli zaklepany termin.
dzieki za infomy myslelismy o DJ Aziard czy jakos tak i tez jest ok

reklama wisi na bialych koszarach...chyba na czarnieckiego

suknie b. ładna ale tak jak madzius mówi, może Ci w niej za ciepło być...

a zaproszenia piekneja nie mam takich zdolnosci niestety
__________________
Kciuki dla Ani:kciuk i:
lusesita23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 13:22   #296
aniagran
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 71
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

Muszę przejśc się i zobaczyć tą reklamę, zwłaszcza że blisko mieszkam
A wy macie już swoje wymarzone sukienki?
aniagran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 17:47   #297
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

Aniagran mama mi mówiła, żebyśmy zrobiły same zaproszenia i ciągle się nad tym zastawiam
z tym robieniem zaproszeń dla innych to super pomysł, skoro masz takie zdolności to czemu nie oby tylko chętni się znaleźli

a co do sukni to chciałabym w stylu empire ale wszystko wyjdzie przy mierzeniu
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 18:15   #298
lusesita23
Zakorzenienie
 
Avatar lusesita23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 9 887
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

moja wymarzona to ta,ale przy mierzeniu wyjdzie czy jest dla mnie
__________________
Kciuki dla Ani:kciuk i:
lusesita23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 18:26   #299
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

Cytat:
Napisane przez lusesita23 Pokaż wiadomość
moja wymarzona to ta,ale przy mierzeniu wyjdzie czy jest dla mnie
śliczna jest
a to chcesz dokładnie tę co wkleiłaś, czy ogólnie syrenę?

Edytowane przez madzius90
Czas edycji: 2010-04-14 o 18:28
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 18:33   #300
Anouk.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków/Pomorze
Wiadomości: 191
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

Cytat:
Napisane przez aniagran Pokaż wiadomość
Mam suknię, fotografa, jako grajki będą Dj z Wodzirejem, no i wydrukowane zaproszenia (sama robiłam). Byłam w trakcie robienia winietek i zawieszek na alkohol. Teraz mogę zaproszenia wyrzucić do kosza. Bo przecież głupio do nich dołączyć karteczkę ze zmianą sali?
wlasciciel tej Altany powinien Ci jeszcze zaplacic za nowe zaproszenia :/
Anouk. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-21 19:28:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:36.