Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :) - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-29, 13:43   #451
aniagran
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 71
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

Dziewczyny powiedzcie jak to jest ze świadkami... Czy my PM powinniśmy na nasz koszt zafundować im np. sukienkę, fryzurę, makijaż?
Kwiaty są sprawą dla mnie oczywistą, ale mam dylemat w kwestii tych pozostałych rzeczy.
I jak to jest przy organizowaniu panieńskiego? Czy PM wypada się dorzucać do kosztów?
__________________
28.08.2010
aniagran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 13:49   #452
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

Cytat:
Napisane przez aniagran Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie jak to jest ze świadkami... Czy my PM powinniśmy na nasz koszt zafundować im np. sukienkę, fryzurę, makijaż?
Kwiaty są sprawą dla mnie oczywistą, ale mam dylemat w kwestii tych pozostałych rzeczy.
I jak to jest przy organizowaniu panieńskiego? Czy PM wypada się dorzucać do kosztów?
U nas świadkowie sami płacą za swój ubiór, makijaż i fryzurę w przypadku świadkowej.

A co do panieńskiego to nie wiem. Wydaje mi się, że chyba wypada cos tam dorzucić. Ale to pewnie kwestia dogadania się


Karolinka to jesteś pierwsza na 2012 rok
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 16:46   #453
lusesita23
Zakorzenienie
 
Avatar lusesita23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 9 887
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

Cytat:
Napisane przez aniagran Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie jak to jest ze świadkami... Czy my PM powinniśmy na nasz koszt zafundować im np. sukienkę, fryzurę, makijaż?
Kwiaty są sprawą dla mnie oczywistą, ale mam dylemat w kwestii tych pozostałych rzeczy.
I jak to jest przy organizowaniu panieńskiego? Czy PM wypada się dorzucać do kosztów?
ja swojej kupuje kwiatyi to tez dlatego,ze mi o tym powiedziala,ze tak sie robi tak to nawet bym nie pomyslala

jesli chodzi o panienski to jak najbardziej mam zamiar sie "dorzucic", zrobic zarcie w domu i zaplacic za wstep na imprezie, dla mnie no problem
__________________
Kciuki dla Ani:kciuk i:
lusesita23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 12:08   #454
asia_m87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

witam Was Drogie PM chciałabym dołączyć do Waszego zacnego grona
planuje ślub na sierpień 2012, jest jeszcze sporo czasu, ale warto posłuchać już doświadzonych koleżanek. mam małą prośbę do osób z okolic Mrągowa, co sądzicie o sali w Pieckach?? wesele planuje dość spore rodzinę mam wielachną więc za dużego wyboru nie mam, jadę ją oglądać na dniach
asia_m87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 12:13   #455
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

Cytat:
Napisane przez asia_m87 Pokaż wiadomość
witam Was Drogie PM chciałabym dołączyć do Waszego zacnego grona
planuje ślub na sierpień 2012, jest jeszcze sporo czasu, ale warto posłuchać już doświadzonych koleżanek. mam małą prośbę do osób z okolic Mrągowa, co sądzicie o sali w Pieckach?? wesele planuje dość spore rodzinę mam wielachną więc za dużego wyboru nie mam, jadę ją oglądać na dniach
Witaj w naszym zacnym gronie
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 15:09   #456
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

hej dziewczyny może będziecie znały/polecały jakiegoś fajnego DJa/wodzireja z zachodniej części warmińsko-mazurskiego?
Chodzi o to, żeby umiał zabawić gości - robił zabawy, oczepiny, prowadził wesele. No i oczywiście muzykę najpierw uzgodnił z nami
Wesele w Brodnicy dlatego pytam o zachodnią część województwa
__________________
Bzium Bzium i Tadam!


skimos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 18:19   #457
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

Hej dziewuszki.
U mnie się trochę pozmieniało jeśli chodzi o wesele. Stwierdziliśmy, że naprawdę nas nie stać na taką imprezę, więc wymyśliłam, że zapraszam najbliższą rodzinę i znajomych, idziemy do kościółka, później z rodzinką do restauracji (w Kolorze Sepii, dawnej Różanej w Olsztynie) na obiad z deserem, a następnie ze znajomymi do klubu, gdzie zarezerwujemy kilka miejsc. Mam nadzieję, że tak wypali i wszystko będzie dobrze.

Zmieniłam tez decyzję co do sukni. Chcę krótką (do kolan), ale ciężko mi taką znaleźć. Jeśli będę chciała tylko wypożyczyć, jest możliwość, że mi jakąś skrócą do takiej długości jaką chcę? Może się na tym bardziej znacie, ja nie mam pojęcia czy praktykuje się coś takiego...
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-06, 20:31   #458
aniagran
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 71
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

skimos trudno mi tobie kogoś doradzić, ja się już zdecydowałam na dj-a z wodzirejem, ale czy sie sprawdzą to okaże się po moim weselu
martusieńka pewnie, zrób wesele na jakie was stać, nie ma sensu się zadłużać na takie imprezy w dzisiejszych czasach. Ja na samym początku to chciałam tylko mieć sesję zdjęciową, wejśc do kościoła w sukni i na tym koniec
Co do skrócenia sukni aż tak, to nie wiem, popytaj w salonach. Myślę, że mają takie gotowe do kolan, choć pewnie niewielki wybór. A może lepiej ci będzie taką uszyć?
A Różana zawsze mi się podobała
__________________
28.08.2010
aniagran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 21:07   #459
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

Cytat:
Napisane przez aniagran Pokaż wiadomość
martusieńka pewnie, zrób wesele na jakie was stać, nie ma sensu się zadłużać na takie imprezy w dzisiejszych czasach. Ja na samym początku to chciałam tylko mieć sesję zdjęciową, wejśc do kościoła w sukni i na tym koniec
Co do skrócenia sukni aż tak, to nie wiem, popytaj w salonach. Myślę, że mają takie gotowe do kolan, choć pewnie niewielki wybór. A może lepiej ci będzie taką uszyć?
A Różana zawsze mi się podobała
No właśnie, wybór jest niewielki, a może nawet nie ma go wcale Bo na stronkach olsztyńskich salonów nie znalazłam ani jednej, a jak już w ogóle szukałam po innych to jest naprawdę niewiele i to takie strasznie nieciekawe. Może uszyję, ale jestem wybredna i boję się, że nie znajdę dobrej krawcowej... Pomyślę jeszcze nad tym.
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 06:18   #460
notissa
Raczkowanie
 
Avatar notissa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 50
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

Cytat:
Napisane przez martusienka Pokaż wiadomość
Hej dziewuszki.
U mnie się trochę pozmieniało jeśli chodzi o wesele. Stwierdziliśmy, że naprawdę nas nie stać na taką imprezę, więc wymyśliłam, że zapraszam najbliższą rodzinę i znajomych, idziemy do kościółka, później z rodzinką do restauracji (w Kolorze Sepii, dawnej Różanej w Olsztynie) na obiad z deserem, a następnie ze znajomymi do klubu, gdzie zarezerwujemy kilka miejsc. Mam nadzieję, że tak wypali i wszystko będzie dobrze.

Zmieniłam tez decyzję co do sukni. Chcę krótką (do kolan), ale ciężko mi taką znaleźć. Jeśli będę chciała tylko wypożyczyć, jest możliwość, że mi jakąś skrócą do takiej długości jaką chcę? Może się na tym bardziej znacie, ja nie mam pojęcia czy praktykuje się coś takiego...
Hej Dziewczyny, dawno mnie nie było
martusienka, ale z Twojego powodu postanowiłam napisać, ja słyszałam, że lokal tam, gdzie jest W Kolorze Sepii jest do wynajęcia, ale ile w tym prawdy to nie wiem. Po prostu słyszałam rozmowę dwóch pań, ale jak to z paniami mogły to być po prostu plotki. Polecam sprawdzić i się upewnić ile w tym prawdy.
Mój ślub już za 17 dni i jestem w ferworze przygotować, pracy, studiów, wszystko na raz. Tylko koszmary ślubne zaczynają mi się śnić (w stylu, że zapomniałam iść do fryzjera, a ślub za 5 minut, albo, że zapomniałam w ogóle kwiaty zamówić)
__________________
24.07.2010 r.
notissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 06:35   #461
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

Cytat:
Napisane przez notissa Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, dawno mnie nie było
martusienka, ale z Twojego powodu postanowiłam napisać, ja słyszałam, że lokal tam, gdzie jest W Kolorze Sepii jest do wynajęcia, ale ile w tym prawdy to nie wiem. Po prostu słyszałam rozmowę dwóch pań, ale jak to z paniami mogły to być po prostu plotki. Polecam sprawdzić i się upewnić ile w tym prawdy.
Mój ślub już za 17 dni i jestem w ferworze przygotować, pracy, studiów, wszystko na raz. Tylko koszmary ślubne zaczynają mi się śnić (w stylu, że zapomniałam iść do fryzjera, a ślub za 5 minut, albo, że zapomniałam w ogóle kwiaty zamówić)
Tak, w październiku ma się zmienić właściciel, kelner nam o tym mówił. Podał obecnie obowiązujące menu weselnego obiadu i powiedział, żeby się zastanowić i ewentualnie przyjść pod koniec roku.
Chciałabym jakąś restaurację, że się tak wyrażę "na poziomie", elegancką, więc od razu przyszła mi do głowy tamta. Ale może macie jakies inne propozycje?
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-08, 14:23   #462
aniagran
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 71
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

martusieńka znalazłam stronkę z sukniami, i sporo tu krótkich
może ci coś wpadnie w oko
http://www.lightinthebox.com/wholesa...FULozAodDWFjYA
jakbys się uparła to mogłabyś sprowadzić
__________________
28.08.2010

Edytowane przez aniagran
Czas edycji: 2010-07-08 o 14:26
aniagran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 18:16   #463
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

Cytat:
Napisane przez notissa Pokaż wiadomość
Mój ślub już za 17 dni i jestem w ferworze przygotować, pracy, studiów, wszystko na raz. Tylko koszmary ślubne zaczynają mi się śnić (w stylu, że zapomniałam iść do fryzjera, a ślub za 5 minut, albo, że zapomniałam w ogóle kwiaty zamówić)
Super to już za chwilkę
Ślubne koszmary, to chyba norma (z tego co opowiadają wszystkie przyszłe PMki)
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 20:22   #464
aniagran
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 71
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

Mi też sie raz coś już takiego śniło, ale spojrzałam w okno i zapomniałam
__________________
28.08.2010
aniagran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 21:42   #465
kasiella7
Raczkowanie
 
Avatar kasiella7
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mrągowo
Wiadomości: 72
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

U mnie już równo miesiąc do Ślubu....
Co do Ślubu to Świadkowa Ubiera się ,czesze się itd...Na swój koszt.Bukiecik dla Świadkowej kupujemy MY.Co do Panieńskiego to Organizuje go Na Swój Koszt...


Edytowane przez kasiella7
Czas edycji: 2010-07-16 o 07:22
kasiella7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 21:56   #466
aniagran
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 71
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

To masz 2 zdjęcia?
hehe ja jestem na tym z numerem 7
__________________
28.08.2010
aniagran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 22:52   #467
silvyetta
Raczkowanie
 
Avatar silvyetta
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 468
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

Cytat:
Napisane przez asia_m87 Pokaż wiadomość
witam Was Drogie PM chciałabym dołączyć do Waszego zacnego grona
planuje ślub na sierpień 2012, jest jeszcze sporo czasu, ale warto posłuchać już doświadzonych koleżanek. mam małą prośbę do osób z okolic Mrągowa, co sądzicie o sali w Pieckach?? wesele planuje dość spore rodzinę mam wielachną więc za dużego wyboru nie mam, jadę ją oglądać na dniach
Hej witaj Asia ja jestem z okolic Mragowa,ale niestety sali w Pieckach nie znam,a wesele robimy w Biskupcu
Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość
Super to już za chwilkę
Ślubne koszmary, to chyba norma (z tego co opowiadają wszystkie przyszłe PMki)
No jasne,ze norma,moge sie zalozyc ,ze kazda z nas je ma lub bedzie miala
__________________
nasz slub 02/10/2010
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same.
— Phil Bosmans
silvyetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 06:25   #468
kasiella7
Raczkowanie
 
Avatar kasiella7
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mrągowo
Wiadomości: 72
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

Nie ja Mam Tylko jedno jestem Podpisana jako kasiella
Drugie zdjęcie jest Mojego Narzeczonego
kasiella7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 08:08   #469
nina2208
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 20
Exclamation Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

Witam drogie koleżanki!
Bardzo długo mnie nie było z wam, ale już nadrobilam - i przeczytałam wszystkie posty Mam do Was ważną sprawę. Do mojej sukni potrzebny jest biustonosz koktajlowy - czy któraś z Was orientuje się, gdzie można taki zakupić w Olsztynie?
nina2208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-15, 12:32   #470
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

Cytat:
Napisane przez nina2208 Pokaż wiadomość
Witam drogie koleżanki!
Bardzo długo mnie nie było z wam, ale już nadrobilam - i przeczytałam wszystkie posty Mam do Was ważną sprawę. Do mojej sukni potrzebny jest biustonosz koktajlowy - czy któraś z Was orientuje się, gdzie można taki zakupić w Olsztynie?
Ooo, to musisz mieć ciekawą suknię, pokaż. Ja nigdzie nie widziałam takiego stanika, ale może dlatego, że nigdy się za takim nie rozglądałam.
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 12:50   #471
monika1510
Raczkowanie
 
Avatar monika1510
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 86
GG do monika1510 Send a message via Skype™ to monika1510
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

Dziewczyny gdzie organizujecie wesela? Może jest jakaś przyszła młoda co będzie miała w Austerii?
monika1510 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 20:43   #472
Anouk.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków/Pomorze
Wiadomości: 191
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

Ale dawno mnie tu nie bylo

Co do kwestii placenia za swiadkowa to nigdy nie slyszalam zeby PM miala obowiazek fundowania im strojow czy fryzury. Swiadkowej kupuje sie tylko bukiet.
Inaczej sprawa ma sie z druhnami, jesli ktos takie planuje. Tu mozna uzgodnic czy druhny same placa za sukienki ale raczej powinna placic Panna Mloda.

Ja bede miala druhny u siebie na slubie mialam z tego poczatkowo rezygnowac bo myslalam ze wiaze sie to z duzymi kosztami. I obawialam sie troche co moga niektorzy goscie o tym pomyslec (ze mi woda sodowa uderzyla do glowy i chce sobie ameryke zrobic ;P ) . Ale uparlam sie zeby wyroznic moje najblizsze przyjaciolki (bo swiadkowa moze byc tylko jedna niestety). I udalo mi kupic na Allegro 3 nowe sukienki chyba z jakiejs likwidacji zakladu krawieckiego - lącznie z wysylka zaplacilam za calosc 110zl
Anouk. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 06:39   #473
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

Cytat:
Napisane przez Anouk. Pokaż wiadomość
Ale dawno mnie tu nie bylo

Co do kwestii placenia za swiadkowa to nigdy nie slyszalam zeby PM miala obowiazek fundowania im strojow czy fryzury. Swiadkowej kupuje sie tylko bukiet.
Inaczej sprawa ma sie z druhnami, jesli ktos takie planuje. Tu mozna uzgodnic czy druhny same placa za sukienki ale raczej powinna placic Panna Mloda.

Ja bede miala druhny u siebie na slubie mialam z tego poczatkowo rezygnowac bo myslalam ze wiaze sie to z duzymi kosztami. I obawialam sie troche co moga niektorzy goscie o tym pomyslec (ze mi woda sodowa uderzyla do glowy i chce sobie ameryke zrobic ;P ) . Ale uparlam sie zeby wyroznic moje najblizsze przyjaciolki (bo swiadkowa moze byc tylko jedna niestety). I udalo mi kupic na Allegro 3 nowe sukienki chyba z jakiejs likwidacji zakladu krawieckiego - lącznie z wysylka zaplacilam za calosc 110zl
Ostatnio byłam na ślubie, gdzie było 2 świadków i 2 świadkowe, więc można. A czy więcej to nie wiem, ale pewnie śmiesznie by to wyglądało.
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 21:16   #474
monika1510
Raczkowanie
 
Avatar monika1510
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 86
GG do monika1510 Send a message via Skype™ to monika1510
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

Cytat:
Napisane przez lusesita23 Pokaż wiadomość
monika u nas fotografem bedzie moja sis-takim plenerowym wlasnie...bo jako takiego fotografa to nie chcemy

a moze polecacie jakiegos kamerzyste?szukalam w necie,ale cena 2500 mnie zabila...

byc moze wezmiemy kolege TŻ,ale cchialabym kogos bardziej profesjonalnego
Jedna z moich klientek poleciła mi fotografa i kamerzystę i płacimy 2200 za kamerowanie, zdjęcia na ślubie i plener.
Na stronie nawet fajne zdjęcia widziałam, więc myślę że będzie dobrze
monika1510 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 21:19   #475
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

Cytat:
Napisane przez martusienka Pokaż wiadomość
Ostatnio byłam na ślubie, gdzie było 2 świadków i 2 świadkowe, więc można. A czy więcej to nie wiem, ale pewnie śmiesznie by to wyglądało.
Moja babcia miała 12 (!) świadków (sami faceci), i na zdjęciach to super wygląda
__________________
Bzium Bzium i Tadam!


skimos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 09:15   #476
Alicja1985
Raczkowanie
 
Avatar Alicja1985
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 136
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

Ja jestem z Olsztyna, mam ślub już za 36 dni :P Mamy wesele w Chacie Biesiadnej. Już bym chciała, żeby to wszystko było za nami, stresuję się xD
Świadków mamy dwóch i oni sami płacą za swój wygląd na ślubie. No poza bukietem, który kupuje mi i świadkowej mój narzeczony :P Choć może się podzielić tym kosztem ze świadkiem, ale nie braliśmy do tej pory tego pod uwagę.
__________________
Skończyłam roczną szkołę policealną na kierunku STYLIZACJA i WIZAŻ, a teraz studiuję filologię angielską. SZUKAM PRACY!

Waga: 50kg
Wzrost: 1,73cm
88-68-90 ;P

Zaręczyny: 21.02.2010r
Ślub: 18 wrzesień 2010r
Blog mojego RUS kotka :3
http://korel-bluecat.bloog.pl

Edytowane przez Alicja1985
Czas edycji: 2010-08-13 o 09:17
Alicja1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 19:50   #477
aniagran
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 71
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

Hej
Jak tam laseczki po ślubach? Jak było?
__________________
28.08.2010
aniagran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 21:22   #478
emiii_87
Rozeznanie
 
Avatar emiii_87
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 874
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

Ja jestem PM z Olsztyna mogę się dołączyć ? Mam już restauracje, suknię, zespół. No i na razie tyle Jestem na etapie wyboru kamerzysty i fotografa. MOżecie kogoś polecić? Mam jeszcze pytanie, czy któraś z Was była na weselu w villi pallas, co sądzicie o tym miejscu ?
__________________
czasem piszę z telefonu- proszę o wyrozumiałość

26.08.2005
26.08.2009 -->
27.08.2011 -->
emiii_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 21:52   #479
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

Cytat:
Napisane przez emiii_87 Pokaż wiadomość
Ja jestem PM z Olsztyna mogę się dołączyć ? Mam już restauracje, suknię, zespół. No i na razie tyle Jestem na etapie wyboru kamerzysty i fotografa. MOżecie kogoś polecić? Mam jeszcze pytanie, czy któraś z Was była na weselu w villi pallas, co sądzicie o tym miejscu ?
Zapraszamy! Napisz coś więcej, co to za sala, zespół, może pokażesz nam suknię?
Ja nie byłam na weselu w Villi Pallas, ale moi znajomi mieli oraz kuzyn i chwalą sobie. A w środku jest bardzo ładnie. To tyle co mogę napisać.
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 22:24   #480
aniagran
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 71
Dot.: Warmińsko- Mazurskie Panny Młode :)

Hej, witamy
Rozumiem, że jak któraś sie już chajtnie to znika z tego forum?
Mój ślub już bardzo blisko, i póki co zero stresu.
__________________
28.08.2010
aniagran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-21 19:28:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:18.