Suknia marzeń cz. IV - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-29, 09:42   #121
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Karo_lka to jakie uczesanie w takim razie planujesz?
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 09:47   #122
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Cytat:
Napisane przez Karo_lka Pokaż wiadomość
Na stronie madonny jest ta sukienka.
Jesli chodzi o mode to oczywiscie,ze sie tym nie kierowalam ale mialam to na uwadze po rozmowie z paniami.
Ja jak ogladam zdjecia moich rodzicow ze slubu, z wycieczek, z lat narzeczenstwa to sie ciagle smiejemy jakie ciuchy byly modne, jak sie wygladalo, takze fajnie miec suknie jak najdluzej modna. Zdjecia sie bedzie ogladac non stop przez jakies 2 lata poki nasze kolezanki nie powychodza za maz i temat nie ucichnie. Takze nie mozemy sie pozniej wstydzic.
Ale rzeczywiscieja sie tym nie kieruje.
Chociaz kieruje sie wlosami.
Nie modne sa koki i napewno w koku nie pojde.
dziekuje!!

mnie sie wlasnie bardzo greckie podobaja, z tymi marszczeniami po bokach, z tz.wodą na plecach i z szerokimi ramiaczkami mysle, ze dobrze mi bedzie w takim modelu, mam juz jedna sukienke (krotka) tego typu i jest swietna ale rzecz jasna wszystko okaze sie jak zaczne przymierzac oby nie sakonczylo sie na innym typie, bo cala moja koncepcja dodatkow i wizerunku runie haha
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 21:20   #123
Kaja83
Raczkowanie
 
Avatar Kaja83
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: piękne miasto
Wiadomości: 105
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Cytat:
Napisane przez Vannesa Pokaż wiadomość
Witam jestem tu nowa, ale jestem na etapie wyboru sukni ślubnej, może pomożecie gdzie można znaleźć w Krakowie wyjątkową suknie??jakies opinie gdzie warto się wybrać?
Ja osobiście polecam salon Karolina na długiej, są tam bardzo miłe panie, duży wybór sukienek w różnych cenach, tam własnie znalazłam swoją - z kolekcji sweetheart
nie wiem tylko co do niej dobrać, jaki welon, fryzura? biżuteria?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5940_SweetHeart.jpg (26,6 KB, 460 załadowań)
Kaja83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 21:41   #124
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Cytat:
Napisane przez Kaja83 Pokaż wiadomość
Ja osobiście polecam salon Karolina na długiej, są tam bardzo miłe panie, duży wybór sukienek w różnych cenach, tam własnie znalazłam swoją - z kolekcji sweetheart
nie wiem tylko co do niej dobrać, jaki welon, fryzura? biżuteria?
bardzo mi się podoba Twoja suknia
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 09:53   #125
Karo_lka
Raczkowanie
 
Avatar Karo_lka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 301
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Maripossa ajake dodatki masz na mysli? ja mam właśnie wielki problem i nie wiem jaka bizuterie kupic do mojej sukni. Wiem,ze nie chce naszyjnika i dludich kolczykow. Myslalam, o wkretkach i bransoletce.
Kaja83
mierzyłam Twoja suknię. Piękna jest Bizuteria? Piekna mocna bransoletka i piekne duze kolczyki w stylu alplikacji. Welon? A jakie masz wlosy i jak chcesz je upiąć?
Karo_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 16:37   #126
justiii87
Zakorzenienie
 
Avatar justiii87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 730
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Kaja83 - suknia jest przepiękna. Moge wiedzieć jaki koszt jest tej sukni?
justiii87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 00:43   #127
Anouk.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków/Pomorze
Wiadomości: 191
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Witam wszystkie PM!
Przyszłam pochwalić się swoja suknią, niedawno użytą
Wklejam tu kilka zdjęć z mojego niedawnego ślubu. Jestem dumna ze swojej sukienki, bo akurat z moimi gabarytami ciężko było mi dobrać fason. Fason jest takie trochę elficki lub średniowieczny. Te długaśne rękawy są odpinane, wiec sukienka bardzo wygodna.
Jeśli jest jakaś chętna przyszła PM, to z chęcią pozbędę się sukienki (zajmuje mi pół szafy, a przecież więcej jej nie włożę )
Co o niej myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg foto1.jpg (39,1 KB, 303 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg foto2.jpg (99,9 KB, 272 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg foto3.jpg (89,2 KB, 514 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg foto4.jpg (79,0 KB, 270 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg foto5.jpg (54,6 KB, 197 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg foto6.jpg (22,1 KB, 392 załadowań)
Anouk. jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-31, 15:22   #128
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Cytat:
Napisane przez Anouk. Pokaż wiadomość
Witam wszystkie PM!
Przyszłam pochwalić się swoja suknią, niedawno użytą
Wklejam tu kilka zdjęć z mojego niedawnego ślubu. Jestem dumna ze swojej sukienki, bo akurat z moimi gabarytami ciężko było mi dobrać fason. Fason jest takie trochę elficki lub średniowieczny. Te długaśne rękawy są odpinane, wiec sukienka bardzo wygodna.
Jeśli jest jakaś chętna przyszła PM, to z chęcią pozbędę się sukienki (zajmuje mi pół szafy, a przecież więcej jej nie włożę )
Co o niej myślicie?
Pięknie Z jakich kwiatów miałaś bukiet?
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 12:01   #129
Kaja83
Raczkowanie
 
Avatar Kaja83
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: piękne miasto
Wiadomości: 105
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Cytat:
Napisane przez justiii87 Pokaż wiadomość
Kaja83 - suknia jest przepiękna. Moge wiedzieć jaki koszt jest tej sukni?
Dziękuję!! Sukienka kosztowała 2300 zł.
Karo_lka mam włosy do ramion i właśnie myślałam o koku i welonie do ramion plus kolczyki i bransoletka, jak myślicie bedzie pasowal??
Kaja83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 21:45   #130
zurawina144
Przyczajenie
 
Avatar zurawina144
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 13
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Cytat:
Napisane przez Kaja83 Pokaż wiadomość
Ja osobiście polecam salon Karolina na długiej, są tam bardzo miłe panie, duży wybór sukienek w różnych cenach, tam własnie znalazłam swoją - z kolekcji sweetheart
nie wiem tylko co do niej dobrać, jaki welon, fryzura? biżuteria?

Bardzo podoba mi się góra Twojej sukienki, ale ten dół jak dla mnie jest za bardzo przekombinowany. Rozglądam się za czymś prostszym. Do tej pory spodobały mi się najbardziej sukienki z kolekcji Royal Splendor. Nie tylko dlatego, że jestem zwolenniczką prostych i skromnych sukienek, ale też ze względu na ceny. Nie rozumiem, dlaczego jest tu tyle zwolenniczek sukienek Madonny. Są bajońsko drogie.
zurawina144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 14:10   #131
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

zurawina144 a jakie są twoje typy?
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-03, 15:12   #132
kasiakg
Rozeznanie
 
Avatar kasiakg
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 991
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Cytat:
Napisane przez zurawina144 Pokaż wiadomość
Bardzo podoba mi się góra Twojej sukienki, ale ten dół jak dla mnie jest za bardzo przekombinowany. Rozglądam się za czymś prostszym. Do tej pory spodobały mi się najbardziej sukienki z kolekcji Royal Splendor. Nie tylko dlatego, że jestem zwolenniczką prostych i skromnych sukienek, ale też ze względu na ceny. Nie rozumiem, dlaczego jest tu tyle zwolenniczek sukienek Madonny. Są bajońsko drogie.
Owszem, są bajońsko drogie ale ja osobiście widzę różnicę w jakości i wyglądzie sukien z madonny a takich zwykłych szytych przez krawcowe lub z tanich salonów. Wiadomo, jednych stać na tańsze, jednych na droższe. Z resztą nie trzeba koniecznie wydawać majątku żeby mieć suknie z madonny. Zawsze można kupić używaną w atrakcyjnej cenie
kasiakg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 19:28   #133
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Cytat:
Napisane przez zurawina144 Pokaż wiadomość
Bardzo podoba mi się góra Twojej sukienki, ale ten dół jak dla mnie jest za bardzo przekombinowany. Rozglądam się za czymś prostszym. Do tej pory spodobały mi się najbardziej sukienki z kolekcji Royal Splendor. Nie tylko dlatego, że jestem zwolenniczką prostych i skromnych sukienek, ale też ze względu na ceny. Nie rozumiem, dlaczego jest tu tyle zwolenniczek sukienek Madonny. Są bajońsko drogie.
Nie określiłabym ich cen jako "bajońskie". Nie są niskie, to fakt, ale można trafić np. na obniżki cen sukien, które już wychodzą z kolekcji.
Ja, jeszcze przed szukaniem sukni, przeznaczyłam sobie na na ten cel pewną kwotę i spokojnie się w niej zmieściłam I też jestem zwolenniczką prostych i skromnych fasonów (patrz: mój poprzedni post) i w Madonnie wiele takich przymierzałam.
Dzisiaj zamówiłam swoją suknię, zaliczkę wpłaciłam i teraz już tylko czekam, aż będę ją mogła znowu założyć
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 22:22   #134
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Cytat:
Napisane przez kasiakg Pokaż wiadomość
Owszem, są bajońsko drogie ale ja osobiście widzę różnicę w jakości i wyglądzie sukien z madonny a takich zwykłych szytych przez krawcowe lub z tanich salonów. Wiadomo, jednych stać na tańsze, jednych na droższe. Z resztą nie trzeba koniecznie wydawać majątku żeby mieć suknie z madonny. Zawsze można kupić używaną w atrakcyjnej cenie
Chcesz nam powiedzieć, że suknie z Madonny : White One, La Sposa, Atelier Diagonal , San Patrick, czy m Sottero są lepsze niż te same suknie White One, La Sposa, Atelier Diagonal , San Patrick w innym salonie ?
Np. w Coline, Młoda i Moda, czy np. w Najnie albo jakimś innym salonie w Polsce który je ma?
Jakiś snobizm przez Ciebie przemawia i to dziwny.
Bo prawdziwy snob kupuje jakiś produkt drogo pod warunkiem, że jest on tylko w jednym sklepie lub danej sieci.
Płacenie kilkuset złotych więcej za suknię, a już na pewno za dodatki bo to Madonna, to wybacz
A najbardziej mnie martwią teksty " suknia z Madonny", " suknia marki Madonna" .
To jak kupować jogurt Danone w Auchan i powiedzieć, że to jogurt firmy Auchan, albo kupić szampana Dom Perignion w sklepie Świat Alkoholi i mówić, że to wino musujące firmy Świat Alkoholi Albo telewizor marki Media Markt.
Zupełny zonk.
Suknia jest np. La Sposa, albo Tres Chic, albo coś tam innego jeszcze, a nie Madonna.
Konkretna marka, a nie sklep.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.

Edytowane przez mylady21
Czas edycji: 2011-01-03 o 22:25
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 10:05   #135
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Chcesz nam powiedzieć, że suknie z Madonny : White One, La Sposa, Atelier Diagonal , San Patrick, czy m Sottero są lepsze niż te same suknie White One, La Sposa, Atelier Diagonal , San Patrick w innym salonie ?
Np. w Coline, Młoda i Moda, czy np. w Najnie albo jakimś innym salonie w Polsce który je ma?
Jakiś snobizm przez Ciebie przemawia i to dziwny.
Bo prawdziwy snob kupuje jakiś produkt drogo pod warunkiem, że jest on tylko w jednym sklepie lub danej sieci.
Płacenie kilkuset złotych więcej za suknię, a już na pewno za dodatki bo to Madonna, to wybacz
A najbardziej mnie martwią teksty " suknia z Madonny", " suknia marki Madonna" .
To jak kupować jogurt Danone w Auchan i powiedzieć, że to jogurt firmy Auchan, albo kupić szampana Dom Perignion w sklepie Świat Alkoholi i mówić, że to wino musujące firmy Świat Alkoholi Albo telewizor marki Media Markt.
Zupełny zonk.
Suknia jest np. La Sposa, albo Tres Chic, albo coś tam innego jeszcze, a nie Madonna.
Konkretna marka, a nie sklep.
hmm, ja jej wypowiedz zrozumialam calkowicie odwrotnie
ze nie trzeba kupowac sukni Madonny w firmowych salonach a mozna je kupic taniej na wyprzedazy badz uzywana i tu ma calkowita racje ja tu snobizmu nigdzie nie widze czy to zle napisac komus ze moze te sama kiecke kupic gdzies taniej?
ty chyba cos zle zrozumialas...
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 10:18   #136
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Nie nie nie. Wszystko zrozumiałam dobrze.
Mnie wkurza tylko rozpatrywanie tematu : "suknia z Madonny".
Mogę porozmawiać na temat " jakość sukien La Sposa" lub " suknie San Patrick" etc, etc...
Kapujecie?

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiakg Pokaż wiadomość
Owszem, są bajońsko drogie ale ja osobiście widzę różnicę w jakości i wyglądzie sukien z madonny a takich zwykłych szytych przez krawcowe lub z tanich salonów. Wiadomo, jednych stać na tańsze, jednych na droższe. Z resztą nie trzeba koniecznie wydawać majątku żeby mieć suknie z madonny. Zawsze można kupić używaną w atrakcyjnej cenie
-> chodzi mi o stosowanie takiego skrótu myślowego jak ten na niebiesko.
-> te suknie też się miedzy sobą różnią jakościowo, w zależności właśnie od MARKI.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.

Edytowane przez mylady21
Czas edycji: 2011-01-04 o 10:19
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 11:01   #137
NayaKanga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 44
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Kobietki, czy któraś zwiedzając salony nie trafiła przypadkiem na tę suknię??:
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...metrics=gemius. Poszukuję jej
NayaKanga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 11:11   #138
Karo_lka
Raczkowanie
 
Avatar Karo_lka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 301
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Ja nie zrozumiałam tej wypowiedzi tak samo jak Ty. Hmm, no ale może to dlatego, że sama mam suknie z Madonny firmy Herm's. Jesli chodzi o Madonne to jest tak jak mowisz. Ludzie uzywaja slowa "suknia z madonny', co jest nie poprawne ale sama tak mowie, być moze dlatego ze reszta kolezanek mowi "mam suknie z dlugiej". A jesli chodzi o ceny to ja mam suknie za nie cale 3 tysiace , a suknie w zwyklych sklepach (ktore bralam pod uwage) zaczynaly sie o 3,5 tys.
Wiec nieprawda jest to , ze suknie w madonnie sa bardzo drogie. (a jezeli juz sa to sa drogie sa sa recznie robione lub maja jedwabny material). Po 2 Pani w sklepie molwila , ze mozna uzyc tanszego materialu, wiec jak kupujecie uzywane suknie to nie dajcie sie nabrac na MADONNE bo suknie moga byc szyte z innego- tanszego materialu. Wiele dziewczyn pozniej pokazuje oryginalna sklepowa cene- sugerujcie sie tylko paragonem ) (na szczescie Herm's nie ma tanszych odpowiednikow).

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Sukiengi Agnes sa na długiej w Krakowie o ile się nie myle. Musiałabys poszukac.

sprawdz wogole jaka to kolekcja:
http://www.suknieagnes.pl/polski.html

Wrocław : FLOSSMMAN
http://www.suknieagnes.pl/polski.html
dzwon

Edytowane przez Karo_lka
Czas edycji: 2011-01-04 o 11:19
Karo_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 13:27   #139
NayaKanga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 44
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Dzięki
Podzwonię po Wrocławiu, może znajdę, a jeśli nie to podjadę do Krakowa, albo W-wy.
NayaKanga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-04, 14:15   #140
kasiakg
Rozeznanie
 
Avatar kasiakg
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 991
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Chcesz nam powiedzieć, że suknie z Madonny : White One, La Sposa, Atelier Diagonal , San Patrick, czy m Sottero są lepsze niż te same suknie White One, La Sposa, Atelier Diagonal , San Patrick w innym salonie ?
Np. w Coline, Młoda i Moda, czy np. w Najnie albo jakimś innym salonie w Polsce który je ma?
Jakiś snobizm przez Ciebie przemawia i to dziwny.
Bo prawdziwy snob kupuje jakiś produkt drogo pod warunkiem, że jest on tylko w jednym sklepie lub danej sieci.
Płacenie kilkuset złotych więcej za suknię, a już na pewno za dodatki bo to Madonna, to wybacz
A najbardziej mnie martwią teksty " suknia z Madonny", " suknia marki Madonna" .
To jak kupować jogurt Danone w Auchan i powiedzieć, że to jogurt firmy Auchan, albo kupić szampana Dom Perignion w sklepie Świat Alkoholi i mówić, że to wino musujące firmy Świat Alkoholi Albo telewizor marki Media Markt.
Zupełny zonk.
Suknia jest np. La Sposa, albo Tres Chic, albo coś tam innego jeszcze, a nie Madonna.
Konkretna marka, a nie sklep.
Kompletnie źle mnie zrozumiałaś. Nie musisz mi tłumaczyć, że jest salon Madonna, w którym sprzedaje się różne marki sukien bo dobrze o tym wiem. Napisałam w ten sposób bo po prostu nie chce mi się wypisywać każdej z tych marek z osobna, co w tym złego? Lubię akurat każdą markę sukni, którą się tam sprzedaje dlatego użyłam takiego zwrotu. I nie jestem żadnym snobem. Na początku chciałam kupić suknie używaną, mierzyłam nawet kilka ale stanęło na tym, że kupiłam suknie La Sposa w salonie, który nie nazywa się Madonna. Dla mnie sformułowanie "suknia z Madonny" nie jest niczym złym. Napisałam w ten sposób bo jest to na tyle znany salon, że większość PM wie o jakie suknie chodzi. To była moja osobista opinia, możesz się z nią zgadzać lub nie, ale nie musisz od razu kogoś wyśmiewać i nazywać snobem.

Edytowane przez kasiakg
Czas edycji: 2011-01-04 o 18:58
kasiakg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 15:38   #141
Tasiorek86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 12
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Cytat:
Napisane przez Karo_lka Pokaż wiadomość
...
Wiec nieprawda jest to , ze suknie w madonnie sa bardzo drogie. (a jezeli juz sa to sa drogie sa sa recznie robione lub maja jedwabny material). Po 2 Pani w sklepie molwila , ze mozna uzyc tanszego materialu, wiec jak kupujecie uzywane suknie to nie dajcie sie nabrac na MADONNE bo suknie moga byc szyte z innego- tanszego materialu. Wiele dziewczyn pozniej pokazuje oryginalna sklepowa cene- sugerujcie sie tylko paragonem ) (na szczescie Herm's nie ma tanszych odpowiednikow).
To jest prawda dziewczyny. Ja przymierzyłam w Madonnie suknie Manuela Moty model Clara i "zakochałam" się w niej od razu. Jednak suknia jest uszyta z jedwabnej gazy (niektórzy nazywają ten materiał również tiulem jedwabnym) i kosztuje prawie 7 tys Pani w sklepie powiedziała że można zamówić wersję z syntetycznego materiału (w dotyku praktycznie nie czuć różnicy, wiem bo porównywałam, ale suknia miała nieco inaczej uszytą podszewkę i w rezultacie odrobine inaczej układała się na biuście) i koszt zmniejszy się do 4 tys (chyba z niewielkim haczkiem). Jednak ze względu na zakończenie współpracy Pranaviasa z Manuelem Motą, sukien tego drugiego nie będą już sprowadzać i ten ostatni syntetyczny model mogą mi sprzedać z 3 tys. Postanowiłam jednak poszukać sukni na all i stronach komisów. Ogromnie się zdziwiłam gdy zobaczyłam ogłoszenia gdzie dziewczyny oferowały sprzedaż sukni którą nabyły za 4,5 tys i pisały że jest wykonana z jedwabiu naturalnego!
Ja w końcu kupiłam używaną (jestem bardzo zadowolona bo suknia w stanie idealnym ) jednak na całe szczęście wiedziałam jak powinna wyglądać podszewka w sukni z tkaniny naturalnej i miałam 100% pewność że kupuje tę właściwą a nie syntetyk. Także dziewczyny uważajcie żeby ktoś wam nie wcisną syntetyku mówiąc iż jest to oryginał!!!
Tasiorek86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 09:35   #142
Karo_lka
Raczkowanie
 
Avatar Karo_lka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 301
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Tasiorek 86 dokladnie tak
Jednak ja np. nie widzialam roznicy miedzy syntetykiem , a jedwabiem. Delikatna roznica była w dotyku. Syntetyczny materiał był twardszy, szorstki (niewidoczny dla oka) wg mnie nawet ladniej sie ukladał bo twardszy ladniej stal, a roznica w cenie dokladnie jak napisałas prawie o polowe!
Takze uwazajcie!

Tasiu, pokaz suknie )
Karo_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 11:36   #143
Tasiorek86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 12
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Jeżeli chodzi o wizualną różnicę między materiałem naturalnym i syntetykiem, to ja również jej nie dostrzegłam. Dopiero jak dotknęło się oba materiały to wyczuwało się różnice (tak jak mówisz syntetyk jest bardziej szorstki i twardszy). Tyle tylko że moja suknia powinna być lekka i zwiewna więc materiał sztywniejszy będzie psuł cały efekt, jednak syntetyk odrzuciłam nie ze względu na materiał ale tak jak pisałam ze względu na podszewkę. Wydawało mi się że jest ona nieco inna niż w oryginale, szczególnie na biuście gdzie razem z wszytym pod spodem gorsetem powinna tworzyć całość. Niestety tak nie było i w rezyltacie po paru minutach stania w sukni zaczeła mi ona opadać (co jest dość zrozumiałe gdy mierzy się niedopasowany jeszcze model) ale w taki sposób że wierzchnia jej części zsuwała się ku dołowi a gorset z podszewką zostawał na swoim miejscu. W rezultacie wyglądało to trochę tak jakby podszewka wychodziła mi biustem;p Zapewne było to spowodowane tym, iż gorset, podszewka i suknia były ze sobą słabo połączone i tworzyły w rezultacie trzy odrębne ślizgające się między sobą powierzchnie stwierdziłam więc że jeżeli mam wydać 3 tys na suknie to nie na taka w której co chwila będę musiała poprawiać biust żeby mi dziwaczna warstwa materiału nie sterczała. I w ten oto sposób narodził się w mojej głowie pomysł by kupić jednak używaną ale z naturalnego materiału suknie
Karo_lka załączam zdjęcia katalogowe mojej sukni, ponieważ kupiłam ją niedawno i nie zdążyłam jeszcze zrobić porządnych fotek jak w niej wyglądam. Niestety moja szafa i pokój są za małe by zmieścić moją "jedyną" więc na razie musi wisieć u narzeczonego w mieszkaniu więc zapewne kolejne fotki zrobię jak już kupie buty i pomyśle o ewentualnym skracaniu sukni. Szkoda że nie wisi u mnie bo mogłabym czasem na nią chociaż popatrzeć (nawet nie pomyślałabym kiedyś że będę tęsknić za suknią, trochę to nawet głupie;p)

Karo_lka ty też pochwal się swoją wymarzoną
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg clara_1.jpg (11,4 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clara_2.jpg (9,8 KB, 182 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clara_3.jpg (9,7 KB, 63 załadowań)

Edytowane przez Tasiorek86
Czas edycji: 2011-01-05 o 11:38
Tasiorek86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 15:19   #144
sabina00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Witam was serdecznie! To moja wymarzona suknia ślubna. Wie ktoś z Was może jak się nazywa? Bardzo mi się ona podoba, ale niestety nie potrafię już znalezźć strony z której ściągnęłam te zdjęcie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images[2].jpg (13,6 KB, 520 załadowań)
sabina00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 19:55   #145
nadya69
Raczkowanie
 
Avatar nadya69
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: SB
Wiadomości: 278
GG do nadya69
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Witam.
To i ja dołącze
Ja też jak niektóre z Was jestem po maratonie na Długiej w Krk i póki co z prostych sukienek, których wg mnie jest mało, znalazłam tą, tylko nie w salonie Madonna tak jak z tej strony ale w Pasażu Weneckim w salonie Gracja - suknia ta sama, tylko inny kwiat. Co sądzicie?
http://www.suknie-slubne.pl/pl/sanpatrick.php?s=eboli
nadya69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 18:35   #146
stokocoto
Raczkowanie
 
Avatar stokocoto
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Pogranicze Podlasia i Polesia
Wiadomości: 176
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Witam! Ja też pochwalę się moją sukienką (choć robię to chyba na wszystkich wątkach:P) Po prostu bardzo się cieszę, że udało mi się ją kupić, bo już prawie straciłam nadzieję, że mi się uda.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Milana.jpg (47,2 KB, 168 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Milana2.jpg (15,2 KB, 281 załadowań)
stokocoto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 20:55   #147
zurawina144
Przyczajenie
 
Avatar zurawina144
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 13
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
zurawina144 a jakie są twoje typy?

Dawno mnie tu nie było Podobają mi się proste, skromne sukienki. Wpadła mi w oko między innymi taka: http://www.sukniesplendor.pl/public/img/579.jpg Zdobiona góra i luźno puszczony, lejący się dół Oczywiście bez tego tiulu na ramiona. Zresztą, biorę ślub latem i liczę na to, że pogoda dopisze i w ogóle nie będę musiała nic na siebie narzucać. Żadnego bolerka, szala, czy innego tego typu dodatku.

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiakg Pokaż wiadomość
Owszem, są bajońsko drogie ale ja osobiście widzę różnicę w jakości i wyglądzie sukien z madonny a takich zwykłych szytych przez krawcowe lub z tanich salonów. Wiadomo, jednych stać na tańsze, jednych na droższe. Z resztą nie trzeba koniecznie wydawać majątku żeby mieć suknie z madonny. Zawsze można kupić używaną w atrakcyjnej cenie
Oj nie, krawcową zupełnie wykluczam. Chociażby z tego względu, że nie mam takiej dobrej, zaufanej. W tym salonie Splendor jest też komis. Dopiero się wdrażam w rolę przyszłej PM, niewiele salonów miałam okazję do tej pory odwiedzić. Widziałam tam właśnie sukienkę White One, w moim rozmiarze. Z tym, że to jest kolejny aspekt. Wiem, że to kwestia indywidualna. Jedni wolą pewnie kupić choćby najbardziej kiepskiej jakości, ale nową suknię, dla innych, jak już trafią na swoją wymarzoną suknię, jest już wszystko jedno, czy kupiona nowa, czy z drugiej ręki, czy wypożyczona. Co do używanych sukienek mam pewne opory, ale to i tak lepiej, niż wypożyczyć suknię na jedną noc- za podobną sumkę. Co myślicie?
zurawina144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 21:06   #148
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Cytat:
Napisane przez nadya69 Pokaż wiadomość
Witam.
To i ja dołącze
Ja też jak niektóre z Was jestem po maratonie na Długiej w Krk i póki co z prostych sukienek, których wg mnie jest mało, znalazłam tą, tylko nie w salonie Madonna tak jak z tej strony ale w Pasażu Weneckim w salonie Gracja - suknia ta sama, tylko inny kwiat. Co sądzicie?
http://www.suknie-slubne.pl/pl/sanpatrick.php?s=eboli
Jest prześliczna! Sama ją przymierzałam, była moim faworytem dopóki nie założyłam zamówionej już Ladery Jestem dość wysoka i szczupła, Eboli jeszcze bardziej mnie wyszczuplała i wydłużała- niestety... Ale za to poprosiłam, żeby moja Ladera też miała tą piękną długą szarfę z tyłu
Podsumowując- szczerze gratuluję wyboru

EDIT: Zobaczyłam kieckę i od razu zabrałam się do skrobania odpowiedzi nie doczytując do końca Twojego postu :p Ja szukałam tylko prostych, zwiewnych krojów i (moim zdaniem) w Madonnie jest ich dość sporo, także jeśli jeszcze tam nie byłaś, to bardzo polecam
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik

Edytowane przez Mmedeah88
Czas edycji: 2011-01-06 o 21:10
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 09:09   #149
kamilkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 336
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Cześć...Dziewczyny tak przeglądam to forum od jakiegoś czasu i Wasze suknie mi się podobają ale dla mnie ...jeszcze takiej nie znalazłam a jak już to za ok 25tyś. (Prina Tornai) co prawda tylko w necie przeglądam... narazie ... byłam w jednym salonie po drodze i z tylu sukienek podobała mi się góra z jednej ! szok
ślub w sierpniu a ja jeszcze nie byłam przymierzać wybieram się w styczniu ale myślę że w częstochowie nic mi się nie spodoba (pesymistka he),nie wiem czy jest sens jechac np. do Katowic,Wrocławia później jeździć na przymiarki to sporo czasu i pieniędzy ...
kamilkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 10:15   #150
Karo_lka
Raczkowanie
 
Avatar Karo_lka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 301
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Tasiorku juz ja pokazywalam ale proszę jeszcze raz:
Im dluzej na nia patrze, im dluzej ogladam wasze suknie to moja mi sie juz nie podoba. Wezcie poprawcie mi humor
http://www.hermsbridal.com/hermspl/g...ture-18433.jpg
Karo_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:27.