Analitycy medyczni łączmy się :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-02, 20:16   #1
Ewa1711
Raczkowanie
 
Avatar Ewa1711
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraśnik/Lublin
Wiadomości: 340
GG do Ewa1711
Smile

Analitycy medyczni łączmy się :)


Witam!

Tak się właśnie zastanawiałam, czy na Wizażu znajdują się analitycy medyczni lub jak kto woli diagności laboratoryjni absolwenci, pracujący w zawodzie, studenci lub osoby, które planują studiować ten kierunek? Widziałam wątki o farmaceutach, lekarzach, ale nie o analitykach, dlatego postanowiłam rozpocząć ten temat

Ja jestem studentką III roku analityki medycznej na UM w Lublinie.
Zapraszam wszystkich zainteresowanych do podzielenia się swoim doświadczeniem w tej kwestii

pozdrawiam
__________________
Ludzie są jak wiatr. Jedni lekko przelecą przez życie i nic po nich nie zostaje, drudzy dmą jak wichry, więc zostają po nich serca złamane, jak jakies drzewa po huraganie. A inni wieją jak trzeba. Tyle, żeby wszystko na czas mogło kwitnąć i owocować. I po tych zostaje piękno naszego świata...
Ewa1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 21:20   #2
Neszikaa
Zadomowienie
 
Avatar Neszikaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Analitycy medyczni łączmy się :)

Hej

Analityka medyczna to jeden z kierunków, który mam w planach, ale trochę przeraża mnie ilość chemii, z którą zapewne przyszłoby mi się zmierzyć Dlatego skorzystam i zapytam Czy bez matury z chemii, z podstawową wiedzą z LO można jakoś sobie poradzić?
__________________
That's the way it's for me, love
Takes just a little to give me life
That's the way its for me, love
Takes just a touch to drop a stop
On the top of the world.

Wakacje
Neszikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 10:28   #3
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Analitycy medyczni łączmy się :)

Moja siostra jest analitykiem medycznym.
I mowila ze studia koszmar takie trudne(Akademia Medyczna Poznan)
Ale skonczyla pracuje w zawodzie i robi obecnie specjalizacje.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 13:33   #4
misiu12
Raczkowanie
 
Avatar misiu12
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 389
Dot.: Analitycy medyczni łączmy się :)

Witam dziewczyny Zdawałam maturę w maju 08r. biologię i chemię, moim celem była farmacja, na którą nie udało mi się dostać. Teraz siedzę w domu, nadrabiam zaległości i coraz poważniej myślę o analityce (a wręcz jestem przekonana do tego kierunku). Niestety z własnej głupoty nie złożyłam tam papierów, a spokojnie bym się dostała

Ewa1711 możesz coś napisać o tym kierunku? Np czy cięzko, czy dużo ludzi z Twojego roku odpadło?
misiu12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 12:13   #5
Ewa1711
Raczkowanie
 
Avatar Ewa1711
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraśnik/Lublin
Wiadomości: 340
GG do Ewa1711
Dot.: Analitycy medyczni łączmy się :)

No pewnie że mogę napisać

Jestem obecnie na III roku i tak naprawdę to dopiero teraz poznaję prawdziwe tajniki tego zawodu, bo zaczęly mi się przedmioty zawodowe. Studia interesujące, ale trudne, jest bardzo dużo nauki porownywalnie do lekarskiego i farmacji.

Pierwsze dwa lata to było zgłębianie podstaw chemii i biologii, choć szczerze powiedziawszy na chemię był położony szczególny nacisk. Najważniejsze przedmioty chemiczne to: chemia ogólna, oraganiczna, fizyczna, analityczna, instrumentalna no i biochemia. Do tego jeszcze była biofizyka. Dużo nauki, ale do przejścia A jeśli ktoś woli biologiczne przedmioty to na pewno polubi fizjologię, histologię, anatomię, bliologię z genetyką (robaczki :P). Dodatkowo jeszcze na dwóch pierwszych latach miałam takie ciakawe przedmioty jak historia medycyny, socjologia, psychologia, łacina, angielski, matma, statystyka. Uff nie wiem czy wszystko wymieniłam ale tyle pamiętam

Dużo jest zajęć praktycznych i to jest zupełnie coś innego niż w szkole bo masz dostęp do wszystkich odczynników i sama musisz wszystko stworzyć i dokładnie uczysz się mikroskopowania

Natomiast teraz na trzecim roku mamy już kontakt z materiałem zakaźnym, uczymy się wykonywania analiz i obsługi sprzętu laboratoryjnego Może się powtórze, ale napiszę jeszcze raz nauki ogrom, ale dla chcącego do przejścia

Padło pytanie czy z podstawową chemią na maturze można się dostać na analitykę. nie wiem jak to jest teraz ale jak ja zdawałam to wymagali rozszerzonej chemii i bioli, a progi nie były wcale takie niskie, niestety. Ale poradzicie sobie dziewczyny
__________________
Ludzie są jak wiatr. Jedni lekko przelecą przez życie i nic po nich nie zostaje, drudzy dmą jak wichry, więc zostają po nich serca złamane, jak jakies drzewa po huraganie. A inni wieją jak trzeba. Tyle, żeby wszystko na czas mogło kwitnąć i owocować. I po tych zostaje piękno naszego świata...
Ewa1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 13:34   #6
misiu12
Raczkowanie
 
Avatar misiu12
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 389
Dot.: Analitycy medyczni łączmy się :)

Coraz bardziej jestem przekonana do analityki. Kryteria sie nie zmieniły nadal wymagają roz. chemii i biologii
Jedyne czego się obawiam, to to, że będę uczyć się tyle co ludzie na farmacji, ale będę miała ciężej ze znalezieniem dobrej pracy. Czytałam już sporo o tym kierunku i właśnie ludzie narzekają, że mało pracy, a jeśli już jest to za grosze;/
misiu12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 21:17   #7
Neszikaa
Zadomowienie
 
Avatar Neszikaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Analitycy medyczni łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez misiu12 Pokaż wiadomość
Coraz bardziej jestem przekonana do analityki. Kryteria sie nie zmieniły nadal wymagają roz. chemii i biologii
Jedyne czego się obawiam, to to, że będę uczyć się tyle co ludzie na farmacji, ale będę miała ciężej ze znalezieniem dobrej pracy. Czytałam już sporo o tym kierunku i właśnie ludzie narzekają, że mało pracy, a jeśli już jest to za grosze;/
Na Collegium Medicum w Bydgoszczy, wymagają rozszerzonej biologii lub rozszerzonej chemii. Jeśli ktoś zdaje oba przedmioty biorą pod uwagę leszy wynik Tylko po prostu boję się, że bez dobrej znajomości chemii sobie nie poradzę.
__________________
That's the way it's for me, love
Takes just a little to give me life
That's the way its for me, love
Takes just a touch to drop a stop
On the top of the world.

Wakacje
Neszikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-05, 00:12   #8
Ewa1711
Raczkowanie
 
Avatar Ewa1711
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraśnik/Lublin
Wiadomości: 340
GG do Ewa1711
Dot.: Analitycy medyczni łączmy się :)

o pracę naprawdę nie trzeba się obawiać, słyszałam od starszych roczników, że zapotrzebowanie na analityków zwłąszcza tych właśnie po studiach jest ogromne. to jest dość nowy kierunek studiów dlatego się tak dzieje, rynek pracy jest jeszcze nie nasycony, a do tego ogrom specjalności, które po tym kierunku są naprawdę pozwala każdemu znaleźć coś dla siebie.

poza tym słyszałam że niezle pieniążki po tym są. no a jak ma się kapitał na początek to można założyc własne laboratorium, podobno dość szybko się zwraca
__________________
Ludzie są jak wiatr. Jedni lekko przelecą przez życie i nic po nich nie zostaje, drudzy dmą jak wichry, więc zostają po nich serca złamane, jak jakies drzewa po huraganie. A inni wieją jak trzeba. Tyle, żeby wszystko na czas mogło kwitnąć i owocować. I po tych zostaje piękno naszego świata...
Ewa1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 07:52   #9
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Analitycy medyczni łączmy się :)

Moja siostra po skonczeniu studiow miala problem ze znalezieniem pracy szukala 2 lata.
Ale to w sumie dlatego moze ze najpierw po studiach zajmowala sie dzieckiem a nie swoim zawodem.

Obecnie zarabia tak okolo 1300 + dyzury czyli(200 zl za dobe)
W porownaniu technik analityki zarabial tak 30 kiedys.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 23:45   #10
Ewa1711
Raczkowanie
 
Avatar Ewa1711
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraśnik/Lublin
Wiadomości: 340
GG do Ewa1711
Dot.: Analitycy medyczni łączmy się :)

hej
kurcze kto wymyslił sesję... nauki tyle że aż głowa boli a dotego nic się nie chce... w poniedziałek mam masakryczny egzamin i już teraz zaczynam się bać no nic zaciskam zęby i w książki
a tak poza tym na zajęciach byliśmy w pełno profilowym laboratorium zobaczyc co i jak
buziaki i trzymajcie kciuki
__________________
Ludzie są jak wiatr. Jedni lekko przelecą przez życie i nic po nich nie zostaje, drudzy dmą jak wichry, więc zostają po nich serca złamane, jak jakies drzewa po huraganie. A inni wieją jak trzeba. Tyle, żeby wszystko na czas mogło kwitnąć i owocować. I po tych zostaje piękno naszego świata...
Ewa1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 10:03   #11
magaragga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29
Dot.: Analitycy medyczni łączmy się :)

O jak miło.. widzę że jest na forum pare osób studiujących ten kierunek tak ja i ja Lecz moja droga do dostania się na Analityke nie była taka prosta.. Dodam że jestem dopiero na pierwszym roku po pierwszym semestrze zaliczonym oczywiśćie Mature zdawałam właściwie to 1.5 roku temu i niestety ale nie odstałam się na mój wymarzony kierunek a że jestem z krakowa to startowałam na Collegium Medicum UJ a tu progi niestety nie sa niskie.. Żeby nie tracić roku poszłam na technologie chemiczną na politechnike co było jedna wielką pomyłką.. zrezygnowałam po 1.5 miesiąca i nie żałuje poniewaz pracowałam poznałam swojego tż.. poprawiałam mature i tym razem się dostałam tak samo zresztą jak i na farmacje ale wybrałam analityke .. co do studiów to za wiele narazie nie moge powiedzieć. Pierwszy rok przeładowany jest chemią.. Analityczna organiczna ogólna fizyczna.. biofizyka majca . łatwo nie jest ale wszystko jest do przejścia wystarczy trochę się przyłożyć i naprawde widać efekty.. Narazie jestem bardzo zadowolona A jak będzie z pracą .. zobaczym ja studia kończe dopiero 2013 roku a do tego czasu wiele sie mozę zmienic niewiadomo co będzie ale jestem dobraj myśli. A z tego co słysze od osób które skończyly analityke na UJ wszystkie bez większych problemów znalazły satysfakcjonującą ich prace Pozdrawiam
magaragga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 17:28   #12
Ewa1711
Raczkowanie
 
Avatar Ewa1711
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraśnik/Lublin
Wiadomości: 340
GG do Ewa1711
Dot.: Analitycy medyczni łączmy się :)

Tak pierwszy rok i u nas przeładowany jest chemią, ale wszystko do przeżycia, nawet nauka układu okresowego na pamięć po co to komu nie wiem, ale spoko ja na semestrze letnim na I roku miałam przzedmioty bardziej biologiczne typu anatomia, fizjologia, biofizyka jak dobrze pamiętam. prawdziwa analityka zaczęla sie właściwie dopiero od trzeciego roku, poznajemy pokolei kazde analizy i to jest napawdę interesujące, szkoda tylko że ze wzgledu na celę odcynników nie wszystko mozemy wykonac samodzienlnie :/ ale cóż kryzys :P
fajnie że jestes analitykiem z powołania ja składałam tez na farmę, ale byłam rozbita między tymi dwoma kierunkami a teraz niczego nie żałuje i chyba na farmacji bym się meczyła, zwłaszcza że mamy teraz farmakologię i ucze się tego z wielką trudnoscią
pozdrawiam
__________________
Ludzie są jak wiatr. Jedni lekko przelecą przez życie i nic po nich nie zostaje, drudzy dmą jak wichry, więc zostają po nich serca złamane, jak jakies drzewa po huraganie. A inni wieją jak trzeba. Tyle, żeby wszystko na czas mogło kwitnąć i owocować. I po tych zostaje piękno naszego świata...
Ewa1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 13:44   #13
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 5 130
Dot.: Analitycy medyczni łączmy się :)

Odświeżam wątek Są tu jeszcze jakieś 'analityczki'? Od tego roku mam przyjemność studiowania analityki
balletoevs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 10:15   #14
magaragga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29
Dot.: Analitycy medyczni łączmy się :)

Jak tam "analityczki"samopocz ucie po kolejnej sesji ? Nadal macie ten sam zapał co na początku? Ja mialam mały kryzys ale jakoś to będzie ... musi Pozdrawiam

Edytowane przez magaragga
Czas edycji: 2010-02-13 o 10:20
magaragga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 10:20   #15
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 5 130
Dot.: Analitycy medyczni łączmy się :)

Oj, to i tak lepiej niż ja bo ja dopiero na pierwszym
Ciężko jest na drugim czy może łatwiej niż na pierwszym?
balletoevs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 14:16   #16
kotka20093
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 941
Dot.: Analitycy medyczni łączmy się :)

Witam! tez jestem na analityce medycznej na Uj na IV roku obecnie.
kotka20093 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 16:02   #17
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: Analitycy medyczni łączmy się :)

witam i ja przyłączam sie do grona analityków medycznych
aktualnie studiuje na IV roku
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 17:36   #18
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 5 130
Dot.: Analitycy medyczni łączmy się :)

Dziewczyny, a jak z perspektywami na pracę w waszych miastach? Dzisiaj nas trak nastraszyli na praktycznej nauce zaowdu, że pracy nie ma, że aż szkoda gadać
balletoevs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 20:37   #19
psuj_a
Raczkowanie
 
Avatar psuj_a
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Lubelskie:)
Wiadomości: 79
Dot.: Analitycy medyczni łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez balletoevs Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak z perspektywami na pracę w waszych miastach? Dzisiaj nas trak nastraszyli na praktycznej nauce zaowdu, że pracy nie ma, że aż szkoda gadać
Witam skończyłam Analityke na UM w Lublinie w czerwcu i jestem teraz super wykształconym bezrobotnym...pracy nie ma i nie będzie jeśli nie masz znajomych którzy Ci doniosą o wolnym miejscu w ich laboratorium...większość ogłoszeń to lipa. Może się nie znam. Tak myślę...
__________________
23.12.2006r.
23.12.2009r.
25.06.2011r.

Oto jest miłość:
dwoje ludzi spotyka się przypadkiem,
a okazuje się,
że czekali na siebie całe życie...
O'Cangeceiro
psuj_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 23:19   #20
Unintended_
Raczkowanie
 
Avatar Unintended_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 152
Dot.: Analitycy medyczni łączmy się :)

Hej dziewczyny!
Chciałabym się dostać na analitykę w tym roku, w ciągu najbliższych dni dokonam rejestracji, ale chciałabym ocenić moje szanse.
Nie orientujecie się, jaki był próg w zeszłym roku i ew. w poprzednim na analitykę UJ ? Błaaaaagam tak mnie zestresowali w tym roku maturą, że ledwo śpię :P
__________________
powrót do pasji i samorozwoju, nauka to nie wszystko!
Cel to marzenie z datą realizacji
167 cm, 66 kg... na razie.
Unintended_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 10:30   #21
Sherezada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 337
Dot.: Analitycy medyczni łączmy się :)

ja jako osoba która skończyła ten kierunek, chce Was przestrzec abyście się jeszcze zastanowiły zanim złożycie papiery na ten kierunek. powód jest prosty: jest bardzo ciężko z pracą,wydaje się, że niby jest dużo możliwości bo szpitale, bo prywatne laboratoria. Ale etatów jest brak. A jak gdzieś się jakaś oferta pojawi to chcą analityka juz z konkretna specjalizacją i długim stażem pracy. specjalizacji nie da sie zrobić podczas studiów, tylko dopiero po studiach tzn pracując a jak Cie nie zatrudnią nigdzie to specjalizacji nie zrobisz i kółeczko się zamyka. ja żałuje że poszłam w ogóle na studia, po maturze chciałam isc na studium farmaceutyczne, ale rodzina bardzo chciał abym poszła na studia, więc wybrałam analitykę, bo autentycznie mnie to interesowało. Ale teraz jak widzę że perspektyw na prace w zawodzie bardzo mało i pięć lat straconych na nauce nie raz nocami z podręczników dla lekarzy to widzę że nie warto.
Sherezada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 18:50   #22
szalona_zuza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: Analitycy medyczni łączmy się :)

Ja studiuje na 2 roku analityki na uniwersytecie medycznym w łodzi i mnie się tam podoba, może i trudno jest dostać pracę ale ważne żeby potem robić to co się lubi
szalona_zuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 16:12   #23
___kasia___
Rozeznanie
 
Avatar ___kasia___
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 559
Dot.: Analitycy medyczni łączmy się :)

zuza możesz coś więcej powiedzieć o tych studiach w łodzi?
___kasia___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 00:28   #24
hihihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihihi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 10 967
Dot.: Analitycy medyczni łączmy się :)

hej ja jestem na 3 roku analityki medycznej w Białymstoku
__________________
Razem 26.07.2006
Narzeczona 28.07.2012
Ślub 26.07.2014

'-You still love her, huh?
-I can't imagine the day I won't.'


Dexter w spódnicy
hihihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 18:55   #25
___kasia___
Rozeznanie
 
Avatar ___kasia___
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 559
Dot.: Analitycy medyczni łączmy się :)

hop hop jest tu kto?
___kasia___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 15:26   #26
hihihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihihi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 10 967
Dot.: Analitycy medyczni łączmy się :)

ja jestem
__________________
Razem 26.07.2006
Narzeczona 28.07.2012
Ślub 26.07.2014

'-You still love her, huh?
-I can't imagine the day I won't.'


Dexter w spódnicy
hihihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 15:52   #27
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 5 130
Dot.: Analitycy medyczni łączmy się :)

ja też
balletoevs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 19:56   #28
___kasia___
Rozeznanie
 
Avatar ___kasia___
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 559
Dot.: Analitycy medyczni łączmy się :)

ooo w końcu ktoś zawitał jak wam się podoba kierunek?
___kasia___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 20:23   #29
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 5 130
Dot.: Analitycy medyczni łączmy się :)

Mi tam się bardzo podoba Lubię wykonywać te wszystkie badania, i cieszę się, że mamy dużo laborek, a nie tylko nudnych ćwiczeń teoretycznych. Jedyne co mi się nie podoba to perspektywy po studiach, stąd drugi kierunek
balletoevs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 20:28   #30
___kasia___
Rozeznanie
 
Avatar ___kasia___
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 559
Dot.: Analitycy medyczni łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez balletoevs Pokaż wiadomość
Mi tam się bardzo podoba Lubię wykonywać te wszystkie badania, i cieszę się, że mamy dużo laborek, a nie tylko nudnych ćwiczeń teoretycznych. Jedyne co mi się nie podoba to perspektywy po studiach, stąd drugi kierunek
A mogę wiedzieć w jakim mieście studiujesz? Ja mam takie same odczucia jak ty. Gorzej będzie z tym, co nas będzie czekać po studiach Jaki drugi kierunek studiujesz?
___kasia___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-30 16:56:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:14.