Meridianki łączmy się! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-19, 19:39   #31
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Meridianki łączmy się!

Cytat:
Napisane przez Blondyna20 Pokaż wiadomość
Oj teraz to ja się chyba już spalę z radości
Takie komplementy
Dziękuję
A na innych to taka waga to ponoć obtłuszczona świnka
madre osoby wiedza, ze kg to nie wszystko, a zdanie glupcow nie ma znaczenia ehhh powzdycham sobie jeszcze...

fajnie, ze zamiescilas te swoje zdjecia dla mnie to olbrzymia motywacja!
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 20:15   #32
Blondyna20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: **KaToWiCe**
Wiadomości: 5 313
GG do Blondyna20
Dot.: Meridianki łączmy się!

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
madre osoby wiedza, ze kg to nie wszystko, a zdanie glupcow nie ma znaczenia ehhh powzdycham sobie jeszcze...

fajnie, ze zamiescilas te swoje zdjecia dla mnie to olbrzymia motywacja!
Cieszę się że mnie odbieracie jako normalną już bo na jak niektore wątki czytam i takie tam chudzielce się odchudzają to masakra:P
Swoje też zamieść!!
Zobacz jaka sexi jest faficzka mrau
A teraz Twoja kolej)Może uda mi się znaleźć fotki dwie takie przed i po meridi,wtedy zobaczycie najlepszą różnicę
Blondyna20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 20:43   #33
Faficzkowa
Wtajemniczenie
 
Avatar Faficzkowa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 2 315
Dot.: Meridianki łączmy się!

Cytat:
Napisane przez Blondyna20 Pokaż wiadomość
No zapewne reakcje Twojego partnera musialabyć porażająca Ile dni zbierał szczękę?
Aaaa a jak po peelingu jest piękna skóra.
Co do Q10 nie rozgadywałam się na ten temat ale powiem Ci że to głownie pic na wodę,fotomontaż.
Niby ma zmniejszać celulity i rozstęty a w rezultacie lekko nawilża.
Nie ma cudów kremy mogą jedynie nawilżyć i lekko ujędrnić,myślę że to raczej zasługa ćwiczeń nie kremu czy balsamu A efekt to się dzieje w naszych główkach jak nam robią pranie mózgu obrazkami Nie wgłębiałam się bardziej farmaceutycznie w to,ale zawsze mogę popytać na praktykach :P

No wiesz a myślałam że to ja jestem boska
hhahaah no partner to uśmiechał się i gapił przed dłuższą chwilę oj to fajny czas był dlaczego zazdroszczę tegorocznym maturzystką
no może faktycznie to Q10 to pic na wode wydaje mi się że jeśli skóra jest dobrze nawilżona to już ma ładny wygląd i kondycję więc może to wystarczy

ty też jesteś BOSKA, ale dentysta to w innym sensie.... on to takie ciacho... skubaniec starszy ode mnie tylko o 4 lata on jest moją taką miłością platoniczną ahaahah

Cytat:
Napisane przez wisienka90 Pokaż wiadomość
juz sie chwale Dziewuszki
sukieneczka na mojej siostrze, przerobilam troszke tyl sukienki (tzn koraliki)

ja jutro tez smigam do dentysty
ulalala no sukienka na pewno ciekawa! czekamy w takim razie na Twoje zdjęcia jak już będziesz odpicowana i gotowa do wyjścia

dentyści są fajn dasz radę będziesz miała za to ślicznę ząbki


Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
ja rowniez polecam zielona troche gorzka, ale mozna sie przyzwyczaic.
teraz juz sie chyba ich nie urzadza w budynku szkoly?
no zielona też jest dobra, z tego co wiem to jak się ją parzy 7 min to jest uspakajająca a jak 3-4 to pobudzająca? ale czy ma działanie odchudzające a w sumie wspomagające odchudzanie? dzisiaj koleś w sklepie zielarskim próbował mi wcisnąć jakaś L-Karnita -mogłaby być gdyby nie to że pisała +35 jeszcze trochę poczekam muszę poszukać czegoś

a studniówki to teraz chyba tylko w restauracjach? ja to jeszcze miałam na hali sportowej 450osób było więc trochę dużo ale było REWELACYJNIE ja chcę jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Blondyna20 Pokaż wiadomość
Cieszę się że mnie odbieracie jako normalną już bo na jak niektore wątki czytam i takie tam chudzielce się odchudzają to masakra:P
Swoje też zamieść!!
Zobacz jaka sexi jest faficzka mrau
A teraz Twoja kolej)Może uda mi się znaleźć fotki dwie takie przed i po meridi,wtedy zobaczycie najlepszą różnicę
hahah szalona mrau przestań bo na prawdę się zawstydzę hahaha

chudzielce są superr ;D waży 45 kilo i mówi że chce schudąć bo jej tłuszcz zwisa cóż niektórzy nie mają co robić to biorą się za diety trzeba im wybaczyć

ze zdjęciami PRZED i PO wstrzymajcie się do kwietnia ale będzie niezła galeria już wybrałam swoje najgorsze zdjęcie
__________________

Faficzkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 21:31   #34
wisienka90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 481
GG do wisienka90 Send a message via Skype™ to wisienka90
Dot.: Meridianki łączmy się!

tez bym chciala zobaczyc Wasze zdjecia

moim celem jest do 100dniowki schudnac jakies 6 kg ale nie wiem czy mi sie uda...
Dziewczyny jak bierzecie Meridie? z jedzeniem czy bez? ja jak biore bez jedzenia to jestem glodna po 2h ;p, a jak zjem sniadanko, to jestem pelna az do obiadu

wytyczylam sobie kolejny cel: 200 brzuszkow dziennie (mama przyniosla specjalny sprzecior do odciazenia kregoslupa przy brzuszkach) zobaczymy czy wytrwam

moj 'jadlospis' na jutro:
sniadanie: platki kukurydziane z mlekiem (albo otreby)
obiad: salatka gyros (piers z kurczaka, kapusta pekinska, cebula, kukurydza, majonez light, ketchup, ogorek konserwowy, ryz) - co o tym myslicie ?
kolacja: no wlasnie ... TŻ zabiera mnie na kolacje wiec pewnie bedzie jakis grzeszek

w miedzyczasie oczywiscie soczek z marchwi i czerwona herbatka

moze podacie jakies swoje 'jadlospisy'?
__________________
Ja i On od 22.10.2009
Walka o nową JA:
-zapuszczam włosy
-przygoda z białą perłą i olejkiem rycynowym
-MŻ+WR!
61(19.07)- 60(28.07) - 59 -58 - 57 - 56 - 55!
17.08 przedłużanie i zagęszczanie rzęs
wisienka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 23:39   #35
Blondyna20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: **KaToWiCe**
Wiadomości: 5 313
GG do Blondyna20
Dot.: Meridianki łączmy się!

Cytat:
Napisane przez Faficzkowa Pokaż wiadomość
hhahaah no partner to uśmiechał się i gapił przed dłuższą chwilę oj to fajny czas był dlaczego zazdroszczę tegorocznym maturzystką
no może faktycznie to Q10 to pic na wode wydaje mi się że jeśli skóra jest dobrze nawilżona to już ma ładny wygląd i kondycję więc może to wystarczy

ty też jesteś BOSKA, ale dentysta to w innym sensie.... on to takie ciacho... skubaniec starszy ode mnie tylko o 4 lata on jest moją taką miłością platoniczną ahaahah


ulalala no sukienka na pewno ciekawa! czekamy w takim razie na Twoje zdjęcia jak już będziesz odpicowana i gotowa do wyjścia

dentyści są fajn dasz radę będziesz miała za to ślicznę ząbki



no zielona też jest dobra, z tego co wiem to jak się ją parzy 7 min to jest uspakajająca a jak 3-4 to pobudzająca? ale czy ma działanie odchudzające a w sumie wspomagające odchudzanie? dzisiaj koleś w sklepie zielarskim próbował mi wcisnąć jakaś L-Karnita -mogłaby być gdyby nie to że pisała +35 jeszcze trochę poczekam muszę poszukać czegoś

a studniówki to teraz chyba tylko w restauracjach? ja to jeszcze miałam na hali sportowej 450osób było więc trochę dużo ale było REWELACYJNIE ja chcę jeszcze raz



hahah szalona mrau przestań bo na prawdę się zawstydzę hahaha

chudzielce są superr ;D waży 45 kilo i mówi że chce schudąć bo jej tłuszcz zwisa cóż niektórzy nie mają co robić to biorą się za diety trzeba im wybaczyć

ze zdjęciami PRZED i PO wstrzymajcie się do kwietnia ale będzie niezła galeria już wybrałam swoje najgorsze zdjęcie
No te fotki...ekhm...z przed brania meridi...to są nieciekawe...no a jak waga mi nie ruszy do kwietnia to nie bedzie co porownywac
Moja miloscia platoniczna byli piosenkarze
A teraz masz jakiego chlopa;>? Jesli oczywiscie moge spytac
Blondyna20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 09:50   #36
Faficzkowa
Wtajemniczenie
 
Avatar Faficzkowa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 2 315
Dot.: Meridianki łączmy się!

Hola chiquitas !!!

Cytat:
Napisane przez wisienka90 Pokaż wiadomość
moim celem jest do 100dniowki schudnac jakies 6 kg ale nie wiem czy mi sie uda...
Dziewczyny jak bierzecie Meridie? z jedzeniem czy bez? ja jak biore bez jedzenia to jestem glodna po 2h ;p, a jak zjem sniadanko, to jestem pelna az do obiadu

wytyczylam sobie kolejny cel: 200 brzuszkow dziennie (mama przyniosla specjalny sprzecior do odciazenia kregoslupa przy brzuszkach) zobaczymy czy wytrwam

moj 'jadlospis' na jutro:
sniadanie: platki kukurydziane z mlekiem (albo otreby)
obiad: salatka gyros (piers z kurczaka, kapusta pekinska, cebula, kukurydza, majonez light, ketchup, ogorek konserwowy, ryz) - co o tym myslicie ?
kolacja: no wlasnie ... TŻ zabiera mnie na kolacje wiec pewnie bedzie jakis grzeszek

moze podacie jakies swoje 'jadlospisy'?
nooo 6kg to na pewno będzie widać efekty diety a jak jeszcze zamierzasz robić brzuszki to już w ogóle super ale czy 200 to nie za dużo jak na początek? powodzenia

ja jak biorę meridię to oczywiście ze śniadankiem.. tzn jem śniadanie a meridię dopiero ok 11... a ty nie omijaj śniadań musisz jeść minimum 3 posiłki dziennie!
Twój jadłospis wygląda nieźle przede wszystkim kolorowo i zdrowo

mój dzisiejszy jadłospis to:
śniadanko- 2 deseczki chlebka wasa z białym chudym serem + dżem truskawkowy słodzony fruktozą i suróweczka z marchwi mniam

obiad- najprawdopodobniej kurczak z pierczarkami zapiekany żółtym serem- wg diety Montigniaca jest to posiłek tłuszczowy do tego oczywiścia suróweczka z marchwi (zrobiłam z kilogramam marchwi więc będę jadła dopóki nie braknie uwielbiam ją) no i oczywiście trochę białka czyli kefirek

kolacja- makaron z mąki durum ok 80g suchego makaronu z pieczarkami i troche marchewki no i białko-kefirek TYLE

udanej kolacji z TŻtem

Cytat:
Napisane przez Blondyna20 Pokaż wiadomość
No te fotki...ekhm...z przed brania meridi...to są nieciekawe...no a jak waga mi nie ruszy do kwietnia to nie bedzie co porownywac
Moja miloscia platoniczna byli piosenkarze
A teraz masz jakiego chlopa;>? Jesli oczywiscie moge spytac
ee tam do kwietnia na pewno waga ruszy spokojnie zresztą jak schudniesz to ja nie wiem jak będziesz wyglądać znikniesz

hihih w piosenkarzach mówisz ja to uwielbiam backstreet boys albo Just 5

nie mam TŻta.... nigdy mi to nie przeszkadzało, ale jak ostatnio co chwile słyszę że ta koleżaka jest w ciąży, temu koledze urodziło się dziecko, Ci się pobierają to zaczynam o tym myśleć... i źle mi z tym ale cóż... czekam na księcia z bajki

Wisienka ma TŻta,
Mamuśka wiadomo ma męża
a ty?
a pozostałe dziewczyny które nas może podczytują mają kogoś? ;>
__________________

Faficzkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 13:06   #37
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Meridianki łączmy się!

Cytat:
Napisane przez Kasandra18 Pokaż wiadomość
Witam!!
Nie chce was straszyć, ale moja koleżanka brała to świnstwo co wy bierzecie i miała okropne bóle głowy, krwotkoki z nosa, wypadały jej włosy i pluła krwią. Recepta na odchudzanie to aktywność fizyczna i determinacja, a przede wszestkim to zmiana jadłospisu. Miłego trucia organizmu!!!
jak ja to lubię...jak jej się pojawiły chociaż zaczątki takich objawów to powinna iść do lekarza, a nie rozpowiadać koleżankom jakie ma efekty uboczne i jak bardzo cierpi :P Skoro piszesz w liczbie mnogiej to rozumiem, że koleżanka była mądrzejsza i wolała brać lek mimo tego co się działo?

kocham jak osoby nie mające problemów z wagą dają mi receptę na odchudzanie, a Wy? :/


lecimy

Waga początkowa:77
Waga końcowa: na grudzień było to 66 kilo, przed świętami teraz jest pewnie koło 70, boję się wejść na wagę i zobaczyć, że mi wraca, ale spodnie mi to mówią
Wzrost:albo 159 albo 160
Długość 'kuracji': A krótko (jest w podpisie), wybrałam w końcu chyba jedno opakowanie M10 i kilka tabletek M15, potem zaczęły się problemy zdrowotne i wszystko odstawiłam, wyleczyłam się i teraz w piątek konsultacja lekarska, czy mogę brać od nowa.
Typ Meridii (5/10/15):M10, i do niej wracam

Wiecie co u mnie działało? to głupie liczenie kalorii, jak przekraczałam swoją normę to wiedziałam że muszę jakoś to nadrobić. Teraz nie liczę i pojawiają się jakieś grzeszki
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 13:12   #38
wisienka90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 481
GG do wisienka90 Send a message via Skype™ to wisienka90
Dot.: Meridianki łączmy się!

Faficzkowa ---> mam teraz 2 tyg wolnego (ferie) takze w koncu normalnie jem (chodzi mi o sniadanie), bo nigdy nie mam na to czasu ;/
ale teraz jem ladnie sniadanka ) ;*
jesli chodzi o brzuszki to mialam jakis miesiac przerwy od brzuszkow, wiec spokojnie 200 na poczatek , trzeba cierpiec zeby byc piekna hihi
co do TŻ, to nie martw sie, wszytsko w swoim czasie , nie ma co szukac na sile, ja pierwszy raz jestem w tak dlugim zwiazku (rok i miesiac ), z pewnoscia milosc Cie dopadnie


ineczka7 ----> taaa ja tez ... ;/ jejku jak sie ma skutki uboczne to trzeba odstawic lek i tyle ;], nie na kazdego dziala tak samo ;/// denerwuja mnie takie komentarze ... kiedys wyczytalam ze ktos na innym forum napisal ze meridia jest jak amfetamina ;]
tez dobrze, nie? ;p
co do liczenia kalorii to ja mam podobnie z tymi grzeszkami


ja juz wlasnie po obiadku, jestem peeeelna ;p
ide niedlugo porobic brzuszki, jeszcze czeka mnie dzisiaj sok z marchwi i czerwona herbata (kolacje chyba sobie odpuszcze xD)

wlasnie czytam papilota ;p

Mililitr spirytusu to 7 kalorii, podczas gdy gram cukru czy białka to tylko 4. Już ta zależność daje do myślenia. W jednym półlitrowym kuflu piwa znajdziemy aż 150 kcal. Jeszcze gorsza jest wódka, w kieliszku - pięćdziesiątce znajdziemy około 100 kcal, do tego należy dodać pozostałe napoje i soki stosowane w drinkach. Cichą kaloryczną bombą jest też wino, jeden kieliszek to od 50 kcal w górę.

masakra ;p
__________________
Ja i On od 22.10.2009
Walka o nową JA:
-zapuszczam włosy
-przygoda z białą perłą i olejkiem rycynowym
-MŻ+WR!
61(19.07)- 60(28.07) - 59 -58 - 57 - 56 - 55!
17.08 przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Edytowane przez wisienka90
Czas edycji: 2009-01-20 o 15:30
wisienka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 15:46   #39
Blondyna20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: **KaToWiCe**
Wiadomości: 5 313
GG do Blondyna20
Dot.: Meridianki łączmy się!

Cytat:
Napisane przez Faficzkowa Pokaż wiadomość
Hola chiquitas !!!




ee tam do kwietnia na pewno waga ruszy spokojnie zresztą jak schudniesz to ja nie wiem jak będziesz wyglądać znikniesz

hihih w piosenkarzach mówisz ja to uwielbiam backstreet boys albo Just 5

nie mam TŻta.... nigdy mi to nie przeszkadzało, ale jak ostatnio co chwile słyszę że ta koleżaka jest w ciąży, temu koledze urodziło się dziecko, Ci się pobierają to zaczynam o tym myśleć... i źle mi z tym ale cóż... czekam na księcia z bajki

Wisienka ma TŻta,
Mamuśka wiadomo ma męża
a ty?
a pozostałe dziewczyny które nas może podczytują mają kogoś? ;>
A ile Faficzek ma lattek?? Z tego co widzę to mlodziutka i śliczniutka
Chyba z własnego wyboru go nie masz
Zamykasz okna...trzaskasz drzwiami Niedobra Ty
Ja sie wlasnie "kochalam" w tych z backstreet boys
Kiedyś miałam taki duży ich plakat na ścianie i stwierdziłam że pocałuje jednego z nich,ale zapomnialam ze wczesniej jadlam tlusty rosol i mi sie odbiły usta z tłuszczu caly plakat mi się zepsul zostala plama
Masakra jak sie wtedy wsciekłam
Ale to młoda byłam
Ja mam TŻ w sumie w lutym bedzie 4 latka razem
Od 17 roku życia się z nim męczę
Nie no jakoś ze mną wytrzymuje jeszcze
A wiecie ja dzisiaj pisałam egzamin próbny teoretyczny na technika farmacji...
Pytania masakryczne nie wiem czy będę miała 75%...choć grunt że to nie końcowy
A jutro praktyczny...masakra...mu szę się pouczyć bo nie wiem co będzie...maści ...proszki...mieszanki... grrrr....już kropli nie pamiętam zbytnio
Ojjj...idę się naumiewać
Blondyna20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 17:49   #40
Faficzkowa
Wtajemniczenie
 
Avatar Faficzkowa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 2 315
Dot.: Meridianki łączmy się!

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość

kocham jak osoby nie mające problemów z wagą dają mi receptę na odchudzanie, a Wy? :/

Wiecie co u mnie działało? to głupie liczenie kalorii, jak przekraczałam swoją normę to wiedziałam że muszę jakoś to nadrobić. Teraz nie liczę i pojawiają się jakieś grzeszki
taa też to uwielbiam hahaha jakby to było takie proste to z pewnością nosiłybyśmy wszystkie rozmiar 36

skoro liczenie kalorii pomogło to wracaj do nich jak najszybciej

Cytat:
Napisane przez wisienka90 Pokaż wiadomość
ale teraz jem ladnie sniadanka
jesli chodzi o brzuszki to mialam jakis miesiac przerwy od brzuszkow, wiec spokojnie 200 na poczatek , trzeba cierpiec zeby byc piekna hihi
co do TŻ, to nie martw sie, wszytsko w swoim czasie , nie ma co szukac na sile, ja pierwszy raz jestem w tak dlugim zwiazku (rok i miesiac ), z pewnoscia milosc Cie dopadnie

ja juz wlasnie po obiadku, jestem peeeelna ;p
ide niedlugo porobic brzuszki, jeszcze czeka mnie dzisiaj sok z marchwi i czerwona herbata (kolacje chyba sobie odpuszcze xD)

Mililitr spirytusu to 7 kalorii, podczas gdy gram cukru czy białka to tylko 4. Już ta zależność daje do myślenia. W jednym półlitrowym kuflu piwa znajdziemy aż 150 kcal. Jeszcze gorsza jest wódka, w kieliszku - pięćdziesiątce znajdziemy około 100 kcal, do tego należy dodać pozostałe napoje i soki stosowane w drinkach. Cichą kaloryczną bombą jest też wino, jeden kieliszek to od 50 kcal w górę.
hahaha noo wiesz jakoś o tym aż tak nie myślę... pewnie gdzieś tam chodzi jakiś FaficzkowyTŻt cóż życie

kochana ty w żadnym wypadku nie rezygnuj z kolacji, musisz coś zjeść... chociaż coś lekkiego, zjadź warzywa czy coś....

no niestety alkohol też ma dużó kalorii daltego ja baardzo żadko piję... wolę zjeść coś dobrego niż pić

Cytat:
Napisane przez Blondyna20 Pokaż wiadomość
A ile Faficzek ma lattek?? Z tego co widzę to mlodziutka i śliczniutka Chyba z własnego wyboru go nie masz
Zamykasz okna...trzaskasz drzwiami Niedobra Ty
Ja mam TŻ w sumie w lutym bedzie 4 latka razem
Od 17 roku życia się z nim męczę
Nie no jakoś ze mną wytrzymuje jeszcze
A wiecie ja dzisiaj pisałam egzamin próbny teoretyczny na technika farmacji...
Pytania masakryczne nie wiem czy będę miała 75%...choć grunt że to nie końcowy
A jutro praktyczny...masakra...mu szę się pouczyć bo nie wiem co będzie...maści ...proszki...mieszanki... grrrr....już kropli nie pamiętam zbytnio
Ojjj...idę się naumiewać
a Faficzek ma rocznikowo 23 lata rocznik Czernobyla 86 ja jestem wybredna owszem.... ale daaaawno nikogo nie było.... ogólnie posucha ale muszę zmienić trochę swoje nastawienie ojca moich dzieci muszę znaleź -> o tym napiszę później

TŻ to chyba wyjątkowy skoro już 4 lata jesteście razem

nooo kochana to ty się ucz dzielnie! potem będziemy u Ciebie meridie kupować

a teraz o ojcu moich dzieci byłam dzisiaj u nowej endo-gin... jestem zła.... nawet mnie nie zbadała... (sama nie wiem czy powinna czy nie ale ok) zrobiła szczegółowy wywiad, zobaczyła wyniki które miała, i tyle... proponowała dietetyka, trenera, psychologa do których można iść wykupując oczywiście karnet... paranoja.... dała mi Siofor Yasminelle i tyle... nie wiem co mam myśleć... muszę się z tym przespać no ale wracając do ojca kolejny lekarz który mi mówi że do 30 muszę urodzić a najlepiej żeby ok 25roku życia zacząć się starać... taaa ciekawe... więc musze chyba faktycznie zacząć się rozglądać za przyszłym ojcem moich dzieci
__________________

Faficzkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 20:46   #41
wisienka90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 481
GG do wisienka90 Send a message via Skype™ to wisienka90
Dot.: Meridianki łączmy się!

wypilam wlasnie pol litra soczku z marchwi, pomaranczy i jabluszka
za pol godzinki brzuszki

mama zrobi za 2 dni zupe kapusciana (pewnie slyszalyscie o tej diecie ), bardzo dobra na oczyszczanie kolejny punk w dubieniu kg
__________________
Ja i On od 22.10.2009
Walka o nową JA:
-zapuszczam włosy
-przygoda z białą perłą i olejkiem rycynowym
-MŻ+WR!
61(19.07)- 60(28.07) - 59 -58 - 57 - 56 - 55!
17.08 przedłużanie i zagęszczanie rzęs
wisienka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 23:28   #42
Blondyna20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: **KaToWiCe**
Wiadomości: 5 313
GG do Blondyna20
Dot.: Meridianki łączmy się!

Cytat:
Napisane przez Faficzkowa Pokaż wiadomość
taa też to uwielbiam hahaha jakby to było takie proste to z pewnością nosiłybyśmy wszystkie rozmiar 36

skoro liczenie kalorii pomogło to wracaj do nich jak najszybciej


hahaha noo wiesz jakoś o tym aż tak nie myślę... pewnie gdzieś tam chodzi jakiś FaficzkowyTŻt cóż życie

kochana ty w żadnym wypadku nie rezygnuj z kolacji, musisz coś zjeść... chociaż coś lekkiego, zjadź warzywa czy coś....

no niestety alkohol też ma dużó kalorii daltego ja baardzo żadko piję... wolę zjeść coś dobrego niż pić



a Faficzek ma rocznikowo 23 lata rocznik Czernobyla 86 ja jestem wybredna owszem.... ale daaaawno nikogo nie było.... ogólnie posucha ale muszę zmienić trochę swoje nastawienie ojca moich dzieci muszę znaleź -> o tym napiszę później

TŻ to chyba wyjątkowy skoro już 4 lata jesteście razem

nooo kochana to ty się ucz dzielnie! potem będziemy u Ciebie meridie kupować

a teraz o ojcu moich dzieci byłam dzisiaj u nowej endo-gin... jestem zła.... nawet mnie nie zbadała... (sama nie wiem czy powinna czy nie ale ok) zrobiła szczegółowy wywiad, zobaczyła wyniki które miała, i tyle... proponowała dietetyka, trenera, psychologa do których można iść wykupując oczywiście karnet... paranoja.... dała mi Siofor Yasminelle i tyle... nie wiem co mam myśleć... muszę się z tym przespać no ale wracając do ojca kolejny lekarz który mi mówi że do 30 muszę urodzić a najlepiej żeby ok 25roku życia zacząć się starać... taaa ciekawe... więc musze chyba faktycznie zacząć się rozglądać za przyszłym ojcem moich dzieci
Dobra koniec nauki i tak nic nie umiem
Nio moj TŻ w sumie jakos wytrzymuje
Wiadomo klotnie sie zdarzaja ale teraz jest już tlyko coraz lepiej
Lepiej nie czekać na księcia z bajki takich nie ma w tych czasach
A to co ci dolega że musisz mieć kurację hormonalną?
Jako antykoncepcja to raczej odpada skoro mówisz że bez boya więc wnioskuję że to jakaś kuracja z innego względu;>?
Mojej koleżance to przepisywali bo okres jej tym wywoływali...wszystko ok tylko że przytyła 20 kg.Co do wieku spokojna głowa co się odwlecze nie uciecze Niech nie panikują teraz to albo nastolatki mają dzieci albo 30 letnie;P
Blondyna20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 09:47   #43
Faficzkowa
Wtajemniczenie
 
Avatar Faficzkowa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 2 315
Dot.: Meridianki łączmy się!

Cytat:
Napisane przez wisienka90 Pokaż wiadomość
wypilam wlasnie pol litra soczku z marchwi, pomaranczy i jabluszka
za pol godzinki brzuszki

mama zrobi za 2 dni zupe kapusciana (pewnie slyszalyscie o tej diecie ), bardzo dobra na oczyszczanie kolejny punk w dubieniu kg
taa dieta kapuściana po niej nie będziesz mogła patrzeć na kapustę, po za tym nie sądzę żeby ona była zdrowa bo tam się je TYLKO tą zupę więc gdzie tu inne wartości odżywcze? aa no i jest bez smaku trochę

jak tam brzuszki?

Cytat:
Napisane przez Blondyna20 Pokaż wiadomość
Dobra koniec nauki i tak nic nie umiem
Nio moj TŻ w sumie jakos wytrzymuje
Wiadomo klotnie sie zdarzaja ale teraz jest już tlyko coraz lepiej
Lepiej nie czekać na księcia z bajki takich nie ma w tych czasach
A to co ci dolega że musisz mieć kurację hormonalną?
Jako antykoncepcja to raczej odpada skoro mówisz że bez boya więc wnioskuję że to jakaś kuracja z innego względu;>?
Mojej koleżance to przepisywali bo okres jej tym wywoływali...wszystko ok tylko że przytyła 20 kg.Co do wieku spokojna głowa co się odwlecze nie uciecze Niech nie panikują teraz to albo nastolatki mają dzieci albo 30 letnie;P
na pewno zdasz wszystko na same 5

no ja się śmieje że czekam na księcia ale jednak jakieś tam swoje wymagania mam jak każdy...

muszę mieć kurację hormonalną bo mam coś takiego jak PCO czyli zespół policystycznych jajników w skrócie mówiąc mam zaburzoną gospodarkę hormonalną (taaak to duuuzy skórt ) dzięki tabletką anty zostają one wyregulowana przez te hormony mam też problemy z cukrem i insuliną i przez to mam nadwagę jednak tabletki antykoncepcyjne + Siofor spowodują że łatwiej mi będzie schudnąć oczywiście z dietą... (wiec odwrotnie niż Twoja koleżanka która przytyła... ) bo to jest tak, że jak ty zdrowa dziewczyna będziesz się odchudzała tak samo jak ja, ty schudniesz np 10kg a ja tylko 5... o wiele wolniej to wszystko idzie, no i do końca życia będę musiała utrzymywać dietę niskowęglowodanową i ćwiczyć...

a to że teraz rodzą albo nastolatki albo kobiety po 30 to fakt jednak w przypadku kobiet z PCO zajście w ciążę może być problemem więc im szybciej tym lepiej... podobno
miłego dnia
__________________

Faficzkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 10:59   #44
wisienka90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 481
GG do wisienka90 Send a message via Skype™ to wisienka90
Dot.: Meridianki łączmy się!

brzuszki ok
ja mam troche zmodyfikowana diete kapusciana, oprocz zupy, kazdego dnia (przez tydzien) je sie cos innego , takze nie jest tak zle

ja juz po sniadanku (otreby z mlekiem, troszke salatki z wczoraj i szklanka swiezego soku z pomaranczy) i przed chwilka meridie wzielam
__________________
Ja i On od 22.10.2009
Walka o nową JA:
-zapuszczam włosy
-przygoda z białą perłą i olejkiem rycynowym
-MŻ+WR!
61(19.07)- 60(28.07) - 59 -58 - 57 - 56 - 55!
17.08 przedłużanie i zagęszczanie rzęs
wisienka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 17:53   #45
Faficzkowa
Wtajemniczenie
 
Avatar Faficzkowa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 2 315
Dot.: Meridianki łączmy się!

Cytat:
Napisane przez wisienka90 Pokaż wiadomość
brzuszki ok
ja mam troche zmodyfikowana diete kapusciana, oprocz zupy, kazdego dnia (przez tydzien) je sie cos innego , takze nie jest tak zle

ja juz po sniadanku (otreby z mlekiem, troszke salatki z wczoraj i szklanka swiezego soku z pomaranczy) i przed chwilka meridie wzielam
aaa no skoro zmodyfikowana to na pewno dasz radę lepiej uważać na wartości odżywcze swoich posiłków biorąc meridię

dzisiaj dzień babci, wcinałam ciacha 2x pewnie jutro na wadze nie zobaczę mniejszej wagi niż dzisiaj ale cóż, przecież babci nie przegadasz że się odchudzam
__________________

Faficzkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 19:06   #46
wisienka90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 481
GG do wisienka90 Send a message via Skype™ to wisienka90
Dot.: Meridianki łączmy się!

dokladnie, u mnie to samo ;p na dodatek jeszcze moje imieniny dzisiaj ;p
ale sie pochamowalam troszke
4 faworki i 4 male ptasie mleczka , tylko z moich grzeszkow dzisiejszych
__________________
Ja i On od 22.10.2009
Walka o nową JA:
-zapuszczam włosy
-przygoda z białą perłą i olejkiem rycynowym
-MŻ+WR!
61(19.07)- 60(28.07) - 59 -58 - 57 - 56 - 55!
17.08 przedłużanie i zagęszczanie rzęs
wisienka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 19:31   #47
Faficzkowa
Wtajemniczenie
 
Avatar Faficzkowa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 2 315
Dot.: Meridianki łączmy się!

uuu no to wszystkiego najdroższego

eee tam dzisiejszy dzień będzie dniem rozpusty oby często takich nie było
ja jeszcze zjadłam Kinder niespodziankę... tak tak wiem stara jestem ale co mogę ze to że je lubię i babcia o tym wie więc specjalnie je kupiła?

za to było dzisiaj 15min na bieżni, brzuszki, skręty itp winy odkupione
__________________

Faficzkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 19:44   #48
wisienka90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 481
GG do wisienka90 Send a message via Skype™ to wisienka90
Dot.: Meridianki łączmy się!

dziekuje Kochana
oj babcie wlasnie takie sa, rozpuszczaja wnuczki
no to jak pociwczylas to winy odkupione
mi chyba tez bo 200 brzuszkow za mna
__________________
Ja i On od 22.10.2009
Walka o nową JA:
-zapuszczam włosy
-przygoda z białą perłą i olejkiem rycynowym
-MŻ+WR!
61(19.07)- 60(28.07) - 59 -58 - 57 - 56 - 55!
17.08 przedłużanie i zagęszczanie rzęs
wisienka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 19:53   #49
Blondyna20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: **KaToWiCe**
Wiadomości: 5 313
GG do Blondyna20
Dot.: Meridianki łączmy się!

Cytat:
Napisane przez wisienka90 Pokaż wiadomość
dokladnie, u mnie to samo ;p na dodatek jeszcze moje imieniny dzisiaj ;p
ale sie pochamowalam troszke
4 faworki i 4 male ptasie mleczka , tylko z moich grzeszkow dzisiejszych
No to wszystkiej naj naj

Cytat:
Napisane przez Faficzkowa Pokaż wiadomość
taa dieta kapuściana po niej nie będziesz mogła patrzeć na kapustę, po za tym nie sądzę żeby ona była zdrowa bo tam się je TYLKO tą zupę więc gdzie tu inne wartości odżywcze? aa no i jest bez smaku trochę

jak tam brzuszki?



na pewno zdasz wszystko na same 5

no ja się śmieje że czekam na księcia ale jednak jakieś tam swoje wymagania mam jak każdy...

muszę mieć kurację hormonalną bo mam coś takiego jak PCO czyli zespół policystycznych jajników w skrócie mówiąc mam zaburzoną gospodarkę hormonalną (taaak to duuuzy skórt ) dzięki tabletką anty zostają one wyregulowana przez te hormony mam też problemy z cukrem i insuliną i przez to mam nadwagę jednak tabletki antykoncepcyjne + Siofor spowodują że łatwiej mi będzie schudnąć oczywiście z dietą... (wiec odwrotnie niż Twoja koleżanka która przytyła... ) bo to jest tak, że jak ty zdrowa dziewczyna będziesz się odchudzała tak samo jak ja, ty schudniesz np 10kg a ja tylko 5... o wiele wolniej to wszystko idzie, no i do końca życia będę musiała utrzymywać dietę niskowęglowodanową i ćwiczyć...

a to że teraz rodzą albo nastolatki albo kobiety po 30 to fakt jednak w przypadku kobiet z PCO zajście w ciążę może być problemem więc im szybciej tym lepiej... podobno
miłego dnia
Oj no to zbaieraj się do ostrego szukania znaczy no....otwórz po prostu okna i drzwi
A no to schudniesz na pewno
Trzymam kciuki
A test dzisiaj...miałam maści...nawet się cieszylam...ale oczywiście musiała dać niezgodność i w recepcie miałam:
siarke
balsam peruwianski
parafine ciekla
lanoline

i musialam wiedziec ze balsam nie zmiesza sie z parafna i zamiast parafiny trzeba dac oleju rycynowego
Ok przyznam sie ze wiedzialam to akurat bo sie uczylam wczoraj do 3 w nocy no ale...kurde musiala dowalic
Jeszcze powiedziala ze nie bedzie wyciagac z tego ocen tylko to dla nas ma byc noi dla niej co jeszcze musimy powtorzyc:P
Kurcze na to bylo 4 godziny a ja to napisalam w 2 i wyszlam
Ale najważniejszse że mam już ferie Aż do 8 lutego
Przyznam sie ze po egzaminie wczoraj zjadlam batonika malego bo ze stresu mi sie chciało....
Poza tym to...okres mis ię zbliża za 6
dni ma przyjść
W te dni jest mi najgorzej ...NIE JEŚĆ...Yysz
Blondyna20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-21, 21:07   #50
wisienka90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 481
GG do wisienka90 Send a message via Skype™ to wisienka90
Dot.: Meridianki łączmy się!

Blondyna20 ---> dziekuje ;*
u mnie to samo w czasie okresu, ale czytalam gdzies ze to normalne

dziewczyny, tak odbiegajac od tematu, znacie jakis dobry balsam antycellulitowy ?
__________________
Ja i On od 22.10.2009
Walka o nową JA:
-zapuszczam włosy
-przygoda z białą perłą i olejkiem rycynowym
-MŻ+WR!
61(19.07)- 60(28.07) - 59 -58 - 57 - 56 - 55!
17.08 przedłużanie i zagęszczanie rzęs
wisienka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 21:19   #51
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Meridianki łączmy się!

Witajcie, witajcie

hehe to jestem tu najstarsza próchno się sypie...

Wisienka: wszystkiego najlepszego! fuj zupa kapuściana :P 2 lata temu chciałam sobie oczyścić organizm i sam zapach mnie od jedzenia odrzucał... do tej pory jak w czymś jest seler naciowy to nie tknę tego a do matury na pewno te 6kg Ci zleci


poszukam jakieś zdjęcia świąteczne, bo to byłoby najbardziej aktualne z przed M, wkleję też ciążowe i jakieś wcześniejsze ale pewnie dopiero jutro, bo dziś jeszcze roboty mi zostało w domku sporo

z moim TŻ we wrześniu obchodziliśmy 10-lecie hihi a po ślubie dopiero 3 latka oj, mieliśmy wesołe przygody.. i mniej wesołe też, ale się trzymamy razem.

Faficzek: znajdzie się Książę, znajdzie (a jak się pojawi jeden, to i konkurencja ruszy, żeby nie było łatwego wyboru ) z tą zieloną herbatą masz rację, tzn. z jej parzeniem. w ogóle powinno się odlać wodę po pierwszym zaparzeniu i pić z drugiego parzenia ogólnie ma działanie odmładzające i przyspiesza spalanie tłuszczu-zawiera kofeinę.

rodzenie dzieci.. ehh: myśmy zaliczyli wpadkę po maturze.. po roku chodzenia ze sobą, niestety nasz Aniołek w 20tc poszedł do nieba później dłuuugo bałam się pomyśleć o dziecku, zawsze były wymówki typu: studia, praca, kariera. w sierpniu 2007, wstyd się przyznać.. po weselu koleżanki gumka pękła inaczej chyba dalej czekalibyśmy na jakiś znak zwłaszcza, że wtedy byłam świeżo po awansie w pracy... cóż życie jest pełne niespodzianek.. a ciąża BARDZO zmienia człowieka.. nie jestem tą samą osobą, co wcześniej.

Blondi gratuluję ferii i trzymam kciuki za 'prawdziwe' korzystaj z wakacji a przy nauce chyba trzeba dostarczać organizmowi cukier z tego co pamiętam...

co do grzechów dietowych, to niewinna jestem hihi nie ciągnie mnie do niczego na co nie zezwoliłby Montignac ale za to kieliszek winka, drink... czy wódeczka... mmmm (piwska nie lubię)... chociaż od Sylwestra nie piłam pewnie pod koniec mca wypiję coś na 50ch urodzinach mojej mamci pewnie i torta sprobuje, niech będzie

ok zmykam do kuchni buzi dla Wsiech!
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 21:19   #52
Blondyna20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: **KaToWiCe**
Wiadomości: 5 313
GG do Blondyna20
Dot.: Meridianki łączmy się!

Cytat:
Napisane przez wisienka90 Pokaż wiadomość
Blondyna20 ---> dziekuje ;*
u mnie to samo w czasie okresu, ale czytalam gdzies ze to normalne

dziewczyny, tak odbiegajac od tematu, znacie jakis dobry balsam antycellulitowy ?

Chociaż tyle pocieszenia że nie jestem sama
Jak się schudnie to ci powinien celulit zejść
A tak pozatym to ja polecam peeling ze skorupek orzecha
Przynajmniej mi naciąga skórę
Blondyna20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 09:05   #53
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Meridianki łączmy się!

Cytat:
Napisane przez wisienka90 Pokaż wiadomość
Blondyna20 --->

dziewczyny, tak odbiegajac od tematu, znacie jakis dobry balsam antycellulitowy ?
ogolnie kazdy balsam plus masaz dziala dobrze, ja polecam home-made peeling z kawy i cynamonu

najlepszy na cellulit jest basen
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 10:16   #54
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Meridianki łączmy się!

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość

z moim TŻ we wrześniu obchodziliśmy 10-lecie hihi a po ślubie dopiero 3 latka oj, mieliśmy wesołe przygody.. i mniej wesołe też, ale się trzymamy razem.



rodzenie dzieci.. ehh: myśmy zaliczyli wpadkę po maturze.. po roku chodzenia ze sobą, niestety nasz Aniołek w 20tc poszedł do nieba później dłuuugo bałam się pomyśleć o dziecku, zawsze były wymówki typu: studia, praca, kariera. w sierpniu 2007, wstyd się przyznać.. po weselu koleżanki gumka pękła inaczej chyba dalej czekalibyśmy na jakiś znak zwłaszcza, że wtedy byłam świeżo po awansie w pracy... cóż życie jest pełne niespodzianek.. a ciąża BARDZO zmienia człowieka.. nie jestem tą samą osobą, co wcześniej.
hmm nie moglam spac w nocy... jakos do mnie wraca to wszystko ostatnio. musze sie wygadac, wiec ponudze na koniec jest cos o meridii, zeby nie bylo, ze zupelnie nie na temat.

po poronieniu, mialam sesje u psychologa, ale czulam sie po nich jeszcze gorzej-jak morderca, wiec po kilku zrezygnowalam i zaczelam udawac, ze nic sie nie stalo. z TŻ rozstalam sie rok po tym zdarzeniu, poznalam wtedy innego faceta, ktory mi imponowal wiedza i nie budzil przykrych wspomnien... TŻ jeszcze mnie nachodzil, ale pozniej sam zaczal sie spotykac z corka znajomej swojej mamusi.. a moj nowy zwiazek byl spokojny, dopoki facet nie zaczal przebakiwac o slubie.. slubu nie chcialam, wiec po jakims czasie rozstalismy (tu zaczyna sie historia, ktora juz opisalam na watku meridia), kolezanaka przedstawila mi swojego brata, a ten okazal sie moim TŻ bylam w szoku: obcial wlosy, zmeznial i nie wiedziec czemu udawal, ze mnie nie zna. poszlismy do knajpki, bylo fajnie. odwiozl mnnie taksowka do domu a pozniej zadzwonil z pytaniem czy jeszcze kiedys spotkalabym sie z nim. po raz drugi mnie oczarowal. mielismy powazna rozmowe, zapadla decyzja, ze probujemy raz jeszcze. mio rodzice byli wsciekli..bo uwazali, ze spotyka sie ze mna, zeby odegrac sie za tamto rozstanie, ale i tak calosc zakonczyla sie slubem, a TŻ jeszcze mnie nie zostawil.
gdy dowiedzialam sie, ze znow jestem w ciazy w koncu cos we mnie peklo. rozplakalam sie po raz pierwsze od wielu lat. koszmarnie balam sie, ze sytuacja sie powtorzy. tym razem oboje z TŻ poszlismy do psychologa i okazalo sie, ze po prostu nie jestem w stanie mowic o tym, co przezylismy. glownie sluchalam tego co mowil lekarz i TŻ, ale czulam jak stopniowo, cos w srodku rozkurcza mi sie i zaczynam myslec o tym co sie stalo.. to nie byla depresja-nie jestem typem depresyjnym, po prostu w odruchu obronnym zablokowalam sobie w glowie wspomnienia. powoli przelamywalam sie i dojrzewalam do rozmowy o moich uczuciach nie tylko z psychologiem czy mezem, ale rowniez w trakcie terapii z innymi rodzicami po stracie. na 2 mce przed porodem psycholog powiedziala mi, ze terapia juz zrobila swoje i teraz sama musze sie przelamac.

w pon na tym spotkaniu mam byla dziewczyna, ktora 2 razy stracila dziecko i za 3m razem udalo jej sie urodzic synka.. zdalam sobie sprawe, ze jestem takim tchorzem, ze prawdopodobnie bym wcale nie probowala kolejny raz. wtedy po raz pierwszy opowiedzialam o swoich przezyciach wsrod zupelnie obcych ludzi. przestalam sie obwiniac.
czulam sie dziwnie, we wt pojechalam zrobic badania i umowilam sie ie do psychologa, bo juz zaczelam myslec ze to jakis skutek boczny meridii. nie jestem przyzwyczajona do uczucia takiej lekkosci na sercu.. na szczescie jestem zdrowa. to ostatni tydzien 1go opakowania, 2-gie mam brac co drugi a potem co trzeci dzien

sorry za te smuty. pewnie macie mnie za wariatke.
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 10:26   #55
Faficzkowa
Wtajemniczenie
 
Avatar Faficzkowa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 2 315
Dot.: Meridianki łączmy się!

Cytat:
Napisane przez Blondyna20 Pokaż wiadomość
Oj no to zbaieraj się do ostrego szukania znaczy no....otwórz po prostu okna i drzwi
A no to schudniesz na pewno
Trzymam kciuki
A test dzisiaj...miałam maści...nawet się cieszylam...ale oczywiście musiała dać niezgodność i w recepcie miałam:
siarke balsam peruwianski parafine ciekla lanoline i musialam wiedziec ze balsam nie zmiesza sie z parafna i zamiast parafiny trzeba dac oleju rycynowego
Ok przyznam sie ze wiedzialam to akurat bo sie uczylam wczoraj do 3 w nocy no ale...kurde musiala dowalic

Ale najważniejszse że mam już ferie Aż do 8 lutego
Przyznam sie ze po egzaminie wczoraj zjadlam batonika malego bo ze stresu mi sie chciało....
Poza tym to...okres mis ię zbliża za 6 dni ma przyjść
W te dni jest mi najgorzej ...NIE JEŚĆ...Yysz
kochana ja już mam wszystko otwarte, drzwi, okna, normalnie nawet dach zlikwiduje nie no żartuje ale prawda jest taka że jestem w takim wieku że już mało ludzi poznaje... od znajomych znajomych już znam na uczelni wątpię że znajdę jakiegoś TŻ bo facetów jest znacznie mniej po za tym są yy bardzo specyficzni chociaż 2 fajnych widziałam (jeszcze nie znam wszystkich bo jestem teraz na zaocznych więc wiadomo )

Oh nasza zdolna farmaceutka wiedziałam że dasz rade!
tak w ogóle podziwiam, wow dla mnie chemia to czarna magia

oj tak przed okresem to ja wcinam jak nienormalna to fakt że jest to normalne ale na pewno nie zbyt dobrze to wpływa na nasze diety ale damy rade

udanych ferii masz jakieś plany?

Cytat:
Napisane przez wisienka90 Pokaż wiadomość
dziewczyny, tak odbiegajac od tematu, znacie jakis dobry balsam antycellulitowy ?
hmmm sama nie wiem.... mi się cellulit zmniejszył jak schudłam, ale dużo ćwiczyłam... oprócz tego było trochę sauny...na pewno dobre są też masaże wyszczuplające, bo to się rozbija podskórną tkankę tłuszczową ale wszelkiego rodzaju kremy na pewno też coś dadzą bo jednak trzeba je wmasowywać co pobudza limfę itp... (nie znam się na tym ale takie informacje obiły mi się o uszy)

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
hehe to jestem tu najstarsza próchno się sypie...

poszukam jakieś zdjęcia świąteczne, bo to byłoby najbardziej aktualne z przed M, wkleję też ciążowe i jakieś wcześniejsze ale pewnie dopiero jutro, bo dziś jeszcze roboty mi zostało w domku sporo

Faficzek: znajdzie się Książę, znajdzie (a jak się pojawi jeden, to i konkurencja ruszy, żeby nie było łatwego wyboru ) z tą zieloną herbatą masz rację, tzn. z jej parzeniem. w ogóle powinno się odlać wodę po pierwszym zaparzeniu i pić z drugiego parzenia ogólnie ma działanie odmładzające i przyspiesza spalanie tłuszczu-zawiera kofeinę.

rodzenie dzieci.. ehh: myśmy zaliczyli wpadkę po maturze.. po roku chodzenia ze sobą, niestety nasz Aniołek w 20tc poszedł do nieba później dłuuugo bałam się pomyśleć o dziecku, zawsze były wymówki typu: studia, praca, kariera. w sierpniu 2007, wstyd się przyznać.. po weselu koleżanki gumka pękła inaczej chyba dalej czekalibyśmy na jakiś znak zwłaszcza, że wtedy byłam świeżo po awansie w pracy... cóż życie jest pełne niespodzianek.. a ciąża BARDZO zmienia człowieka.. nie jestem tą samą osobą, co wcześniej.


co do grzechów dietowych, to niewinna jestem hihi nie ciągnie mnie do niczego na co nie zezwoliłby Montignac ale za to kieliszek winka, drink... czy wódeczka... mmmm (piwska nie lubię)... chociaż od Sylwestra nie piłam pewnie pod koniec mca wypiję coś na 50ch urodzinach mojej mamci pewnie i torta sprobuje, niech będzie
eee tam najstarsza czy najmłodsza co za różnica, na takim forum to nie ma na szczęście żadnego znaczenia

szukaj zdjęć szukaj i chwal się od razu

zielona herbatka, no też będę musiała ją pić... teraz zaparzyłam sobie cały dzbanek czerwonej mama pojechała do sklepu i też ma mi kupić jakieś odchudzające zobaczymy co przywiezie
a zielona serio ma działanie spalające? myślałam że takie właściwości ma tylko czerwona, a zielona to może pobudzać

współczuję stary dziecka to chyba najgorsze co może spotkać kobietę.... ale widzę że dałaś sobie znakomicie z tym radę i teraz możesz się cieszyć córeczką

kochana skoro nie grzeszysz jedzonkiem to uważaj na ten alkohol bo on ma jeszcze więcej kalorii... a torcik na urodzinach mamy to koniecznie musisz zjeść przy takich okazach nie można odmawiać
ja teraz biorę Siofor (metformina na moją insulinooporność) i nie mogę przy nich pić alkoholu bo skutki podobno mogą być śmiertelne... hmmm dobry odstraszacz od alkoholu dobrze że żadko piję

Cytat:
Napisane przez Blondyna20 Pokaż wiadomość

Jak się schudnie to ci powinien celulit zejść
A tak pozatym to ja polecam peeling ze skorupek orzecha
Przynajmniej mi naciąga skórę
skorupki orzecha? AŁA! muszę zrobić sobie jakiś mocny peeling na uda, bo dziwne krostki mi się porobiły... chyba po depilacji ale nie zastosuję orzecha to mu boleć

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
ogolnie kazdy balsam plus masaz dziala dobrze, ja polecam home-made peeling z kawy i cynamonu

najlepszy na cellulit jest basen
Amen siostro

waga mi szaleje... jednego dnia spada innego idzie w górę... ogólnie znowu mam problem z zaparciami już nawet Colon C nie działa....

p.s. Gdzie reszta dziewczyn? ukrywają się?
__________________


Edytowane przez Faficzkowa
Czas edycji: 2009-01-22 o 10:35
Faficzkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 10:35   #56
Faficzkowa
Wtajemniczenie
 
Avatar Faficzkowa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 2 315
Dot.: Meridianki łączmy się!

Mamusiu Twoje historia jest niesamowita... nic tylko brać przykład z Ciebie!!!

to że "smęcisz" jest całkowicie naturalne i zrozumiałe... każda kobieta przeżywa takie stary inaczej, jedne płaczą, inne zamykają się w sobie tak jak ty, różne sposoby radzenia sobie z takim stresem! dobrze jednak że trafiłaś do dobrego psychologa i trafiłaś na inteligentnego TŻta który pomógł Ci z tym wszystkim i mogłaś mieć w nim oparcie!
z pewnością cała ta sytuacja była baaardzo trudnym okresem w Twoim życiu, ale teraz przynajmniej wiesz jak jesteś silna i że ze wszystkim sobie poradzisz! A Aniołek... widocznie ten świat nie był jego przeznaczeniem... gdzieś indziej na pewno jest mu lepiej!
Dobrze że trafiłaś na to spotkanie mam przynajmniej wiesz że nie jesteś sama!
__________________

Faficzkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 10:48   #57
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Meridianki łączmy się!

Cytat:
Napisane przez Faficzkowa Pokaż wiadomość
kochana ja już mam wszystko otwarte, drzwi, okna, normalnie nawet dach zlikwiduje nie no żartuje ale prawda jest taka że jestem w takim wieku że już mało ludzi poznaje... od znajomych znajomych już znam na uczelni wątpię że znajdę jakiegoś TŻ bo facetów jest znacznie mniej po za tym są yy bardzo specyficzni chociaż 2 fajnych widziałam (jeszcze nie znam wszystkich bo jestem teraz na zaocznych więc wiadomo )

zielona herbatka, no też będę musiała ją pić... teraz zaparzyłam sobie cały dzbanek czerwonej mama pojechała do sklepu i też ma mi kupić jakieś odchudzające zobaczymy co przywiezie
a zielona serio ma działanie spalające? myślałam że takie właściwości ma tylko czerwona, a zielona to może pobudzać

współczuję stary dziecka to chyba najgorsze co może spotkać kobietę.... ale widzę że dałaś sobie znakomicie z tym radę i teraz możesz się cieszyć córeczką

kochana skoro nie grzeszysz jedzonkiem to uważaj na ten alkohol bo on ma jeszcze więcej kalorii... a torcik na urodzinach mamy to koniecznie musisz zjeść przy takich okazach nie można odmawiać
ja teraz biorę Siofor (metformina na moją insulinooporność) i nie mogę przy nich pić alkoholu bo skutki podobno mogą być śmiertelne... hmmm dobry odstraszacz od alkoholu dobrze że żadko piję

skorupki orzecha? AŁA! muszę zrobić sobie jakiś mocny peeling na uda, bo dziwne krostki mi się porobiły... chyba po depilacji ale nie zastosuję orzecha to mu boleć

waga mi szaleje... jednego dnia spada innego idzie w górę... ogólnie znowu mam problem z zaparciami już nawet Colon C nie działa....

p.s. Gdzie reszta dziewczyn? ukrywają się?
nie martw się, jak zaczniesz pracować, to znów pojawią się nowe znajomości potem szkolenia... będzie dobrze!

zielona herbata: Właściwości lecznicze zielonej herbaty wykorzystywane są w medycynie chińskiej i japońskiej już od wieków. Dowiedziono, że zawiera ona m.in. witaminy A, B, B2, C oraz wiele minerałów i mikroelementów. Naukowcy z Centrum Badań nad Rakiem w Heidelbergu oraz z Instytutu Biologii Farmaceutycznej we Freiburgu potwierdzają, że składniki odkryte w zielonej herbacie umożliwiają skuteczną walkę z nękającymi nas dolegliwościami.

Lista dobroczynnego działania zielonej herbaty na nasz organizm jest dość długa. Japończycy wymieniają aż 61 dolegliwości, w leczeniu których napój ten może być pomocny, np.:
  • chroni przed zawałem serca,
  • łagodnie stymuluje krążenie,
  • zapobiega zwężaniu się naczyń krwionośnych,
  • obniża poziom cholesterolu,
  • zmniejsza ryzyko zachorowań na raka,
  • wzmacnia zęby i kości,
  • reguluje procesy trawienne.
Japońscy naukowcy wierzą także, że w zielonej herbacie tkwi tajemnica długiego życia. Zawarte w niej składniki wpływają bowiem hamująco na procesy starzenia się organizmu.

niestety dlugo nie radzilam sobie z tym i udawalam, ze nie mam problemu.. ale na pnkcie cory to mam swirka ;0

hmm na krostki po depilacji i nietylko świetny jest peeling z soli kuchennej... wiem to od kosmetyczki-starsza babeczka, jak bylam w ciazy, to bardzo mi pomogla w walce z pryszczami. bierzesz lyzke soli w garsc i wcierasz, po czym splukujesz sie dokladnie uwazaj na oczy niezbyt przyjemne, ale dziala od czasu do czasu warto tezwziac slona kapiel: do wanny trzeba wsypac 0,5kg sli i porzadnie sie wymoczyc, poczym splukac z siebie sol wazne, zeby robic to systematycznie.
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 10:59   #58
wisienka90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 481
GG do wisienka90 Send a message via Skype™ to wisienka90
Dot.: Meridianki łączmy się!

mamaNiny---> wspolczuje ;*, bardzo dobrze ze sobie z tym radzisz, grupy wsparcia sa bardzo dobrym rozwiazaniem (moj tata uczestniczy w grupie wsparcia z powodu depresji), masz kontakt z lduzmi takimi jak Ty, uswiadamiasz sobie, ze nie jestes sama, bardzo pomaga (zreszta sama tego doswiadczylas ), mi tez czasem bardziej pomaga otworzyc sie przezd obcymi ludzmi, ktorzy nie maja wyrobione zdania na Twoj temat i beda oceniac Cie subiektywnie

moze pokazemy swoje zdjecia, dziewczyny co Wy na to?
moze na poczatku sama buzke

1. 2 lata temu
2. rok temu
3. pol roku temu - wakacje z TŻ
4. Boże Narodzenie z siostrzyczka moja
5. jakies 3tyg temu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3b7264c930.jpg (38,1 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3aedb32e1b.jpg (40,0 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg g 137.jpg (56,0 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 737a91cbe3.jpg (69,2 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0037.jpg (45,2 KB, 60 załadowań)
__________________
Ja i On od 22.10.2009
Walka o nową JA:
-zapuszczam włosy
-przygoda z białą perłą i olejkiem rycynowym
-MŻ+WR!
61(19.07)- 60(28.07) - 59 -58 - 57 - 56 - 55!
17.08 przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Edytowane przez wisienka90
Czas edycji: 2009-01-22 o 11:09
wisienka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 11:22   #59
Faficzkowa
Wtajemniczenie
 
Avatar Faficzkowa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 2 315
Dot.: Meridianki łączmy się!

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
nie martw się, jak zaczniesz pracować, to znów pojawią się nowe znajomości potem szkolenia... będzie dobrze!

niestety dlugo nie radzilam sobie z tym i udawalam, ze nie mam problemu.. ale na pnkcie cory to mam swirka ;0

hmm na krostki po depilacji i nietylko świetny jest peeling z soli kuchennej... wiem to od kosmetyczki-starsza babeczka, jak bylam w ciazy, to bardzo mi pomogla w walce z pryszczami. bierzesz lyzke soli w garsc i wcierasz, po czym splukujesz sie dokladnie uwazaj na oczy niezbyt przyjemne, ale dziala od czasu do czasu warto tezwziac slona kapiel: do wanny trzeba wsypac 0,5kg sli i porzadnie sie wymoczyc, poczym splukac z siebie sol wazne, zeby robic to systematycznie.
hahhah nooo mam nadzieje że jak pójdę do pracy to będę poznawała nowych ludzi bo teraz to jakoś dziwnie cały czas Ci sami ludzie

hihi masz świra na punkcie córci, dlaczego mnie to nie dziwi? tylko nie rozpieść jej za bardzo

hmm z tą solą może być ciekawie, tylko że ja nie jestem systematyczna jeśli chodzi o taką pielęgnacje, bo nie lubię się moczyć w wannie może kiedyś się skuszę
dzięki za wskazówki

Cytat:
Napisane przez wisienka90 Pokaż wiadomość
moze pokazemy swoje zdjecia, dziewczyny co Wy na to?
moze na poczatku sama buzke

1. 2 lata temu
2. rok temu
3. pol roku temu - wakacje z TŻ
4. Boże Narodzenie z siostrzyczka moja
5. jakies 3tyg temu
o ja pierdziele!!!!
po 1 bardzo ładna z Ciebie dziewczyna...
po 2 po twarzy w ogóle nie widać żebyś musiała się odchudzać
po 3 Twój TŻ to niezłe ciacho!

zaraz poszukam swoich zdjęć haha ale będzie ubaw
__________________

Faficzkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 11:25   #60
wisienka90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 481
GG do wisienka90 Send a message via Skype™ to wisienka90
Dot.: Meridianki łączmy się!

dziekuje bradzo
po twarzy nie widac (a raczej nie bylo widac ;( ), moze sie osmiele dodac zdjecia calego ciala
w ciagu roku przytylam jakies 12 kg wiec to duzo
czekam teraz na Twoje zdjecia '
__________________
Ja i On od 22.10.2009
Walka o nową JA:
-zapuszczam włosy
-przygoda z białą perłą i olejkiem rycynowym
-MŻ+WR!
61(19.07)- 60(28.07) - 59 -58 - 57 - 56 - 55!
17.08 przedłużanie i zagęszczanie rzęs
wisienka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:22.