Zaginął Piotr Luciński - pomoż go odnaleźć! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-26, 14:23   #31
ewcia1980
Raczkowanie
 
Avatar ewcia1980
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 245
Dot.: Zaginął Piotr Luciński - pomoż go odnaleźć!

Tym bardziej, ze ktoś wstawil zdjęcie z gory miejsca gdzie się rozstali i tam wokół jest tak dużo wody. Zastanawiające jest to że ponoć chłopak nie mial prędzej problemow ze zdrowiem, a znajomi trzymali się mocno wersji ze ma zaniki pamięci i takie tam.
ewcia1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 14:25   #32
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Zaginął Piotr Luciński - pomoż go odnaleźć!

Cytat:
Napisane przez Isavele Pokaż wiadomość
jestem ciekawa, jakie jest prawdopodobiestwo tego, że się utopił, a to dlatego, że Odra jest bardzo mocna zamarznięta.
czy ja wiem, czy tak mocno? temperatury nie są jakieś powalające, a gdyby człowiek wpadł na lód to ten mógłby się złamać....

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Pamiętam, jak 2-3 miesiące temu zaginął profesor bodajże UW w Warszawie. Też go widzieli różni ludzie w autobusach, na przystankach itd., a rzeczywistość okazała się inna.
Mam nadzieję, że chłopak się znajdzie, jednak uważam, że nie ma co ekscytować się niektórymi informacjami np. że ktoś go widział w danym autobusie,noclegowni, tylko trzeba działać - rozwieszać ulotki, na bieżąco monitorować wszystkie sygnały. Wiem, że na pewno wiele osób to robi i mam nadzieję, że chłopak się odnajdzie.
ulotki są rozwieszone po całym mieście. ostatnio trochę się kręciłam po różnych przystankach i na każdym widziałam ogłoszenie o zaginięciu.

zawsze pojawiają się negatywne komentarze przy zaginięciach ludzi. to, że znajomi skasowali wydarzenie tym bardziej stawia ich w mało ciekawej sytuacji, moim zdaniem. zupełnie tak, jakby próbowali usilnie coś ukryć.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 14:40   #33
witaminko
Raczkowanie
 
Avatar witaminko
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 308
Dot.: Zaginął Piotr Luciński - pomoż go odnaleźć!

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
czy ja wiem, czy tak mocno? temperatury nie są jakieś powalające, a gdyby człowiek wpadł na lód to ten mógłby się złamać....
Lód mógłby się złamać, ale nowa pokrywa, która powstała w tym miejscu, odznaczałaby się wyglądem i to mógłby być trop.

Ale masz też rację, temperatura nie jest taka, że cała rzeka miałaby się lodem pokryć, wręcz przeciwnie. Jeszcze w zeszłym tygodniu było sporo miejsc, gdzie tego lodu po prostu nie było.
__________________
witaminko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 14:56   #34
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Zaginął Piotr Luciński - pomoż go odnaleźć!

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
własnie za duzo jest niewiadomych. oni nic nie chca mowic, oprocz jakiś ogolnikowych rzeczy, jak ktoś o cos zapytał, zaraz pytanie bylo usuwane. uważam, że to jest... nie fair, bo jeśli ludzie maja faktycznie pomagać, to dlaczego nie mogą wiedzieć paru rzeczy? a potem wielkie zdziwienie, że podejrzenia padły na nich.. no sorry w sprawie z Madzią (jeszcze w trakcie poszukiwań) i Iwony Wieczorek, było bardzo dużo inormacji podanych,a tutaj niby dla dobra śledztwa nie mogą podać paru info...
Właśnie, normalni ludzie nie podejrzewają swojego normalnego kolegi (młodego, zdrowego i studiującego) o zaniki pamięci , wtf?
Też przypomniała mi się sprawa Madzi ci koledzy coś kręcą albo ukrywają. Pierwsze co ja bym pomyślała, to że wpadł pod lód, a nie , że dostał zaniku pamięci jak poszedł za potrzebą po czym oddalił się o 4 rano (!) komunikacją miejską...

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Cytat:
Napisane przez witaminko Pokaż wiadomość
Lód mógłby się złamać, ale nowa pokrywa, która powstała w tym miejscu, odznaczałaby się wyglądem i to mógłby być trop.

Ale masz też rację, temperatura nie jest taka, że cała rzeka miałaby się lodem pokryć, wręcz przeciwnie. Jeszcze w zeszłym tygodniu było sporo miejsc, gdzie tego lodu po prostu nie było.
Lód może się przemieszczać po rzece Po drugie od conajmneij tygodnia- dwóch cała Odra i kanały są białe...

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2013-01-26 o 15:03
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 16:09   #35
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Zaginął Piotr Luciński - pomoż go odnaleźć!

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
czy ja wiem, czy tak mocno? temperatury nie są jakieś powalające, a gdyby człowiek wpadł na lód to ten mógłby się złamać....


ulotki są rozwieszone po całym mieście. ostatnio trochę się kręciłam po różnych przystankach i na każdym widziałam ogłoszenie o zaginięciu.

zawsze pojawiają się negatywne komentarze przy zaginięciach ludzi. to, że znajomi skasowali wydarzenie tym bardziej stawia ich w mało ciekawej sytuacji, moim zdaniem. zupełnie tak, jakby próbowali usilnie coś ukryć.
Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Właśnie, normalni ludzie nie podejrzewają swojego normalnego kolegi (młodego, zdrowego i studiującego) o zaniki pamięci , wtf?
Też przypomniała mi się sprawa Madzi ci koledzy coś kręcą albo ukrywają.[COLOR=Silver][COLOR=Black] Pierwsze co ja bym pomyślała, to że wpadł pod lód, a nie , że dostał zaniku pamięci jak poszedł za potrzebą po czym oddalił się o 4 rano (!) komunikacją miejską...
.
Dziewczyny, chyba nie ma sensu oskarżanie kogoś bez żadnych podstaw ani konkretnych informacji na temat tego, co się stało. A informacje na Facie mogły zostać usunięte ze względu na prośbę rodziny czy policji przecież. Tego nie wiemy.

Trzymam kciuki, żeby chłopak się odnalazł.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 16:14   #36
witaminko
Raczkowanie
 
Avatar witaminko
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 308
Dot.: Zaginął Piotr Luciński - pomoż go odnaleźć!

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Lód może się przemieszczać po rzece Po drugie od conajmneij tygodnia- dwóch cała Odra i kanały są białe...
Na pewno nie. Bylam tam dzień po tym jak zaginal (wtedy jeszcze nic o sprawie nie wiedziałam) i były miejsca zupełnie bez lodu.
Ale to już nie ma co tutaj gdybac, mimo wszystko mam nadzieje, ze chłopak nie wpadl do rzeki i ze wroci caly i zdrowy do rodziny.
__________________
witaminko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 16:26   #37
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Zaginął Piotr Luciński - pomoż go odnaleźć!

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chyba nie ma sensu oskarżanie kogoś bez żadnych podstaw ani konkretnych informacji na temat tego, co się stało. A informacje na Facie mogły zostać usunięte ze względu na prośbę rodziny czy policji przecież. Tego nie wiemy.

Trzymam kciuki, żeby chłopak się odnalazł.
Jedyne o co oskarżam, to co najmniej ...dziwne podejście do sprawy. Szanse na to że żyje są niestety bliskie 0,0.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-26, 17:30   #38
afyra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 224
Dot.: Zaginął Piotr Luciński - pomoż go odnaleźć!

Pisali wczesniej na fb, ze wydarzenie zostanie usuniete, jezeli ludzie nie przestana wypisywac bzdur, bo niektorzy nie zdaja sobie sprawy z powagi sytuacji i wypisywali chamskie rzeczy z anonimowych kont,a to widzieli wszyscy, w tym rodzina.
__________________
c`est la vie.

Edytowane przez afyra
Czas edycji: 2013-01-26 o 17:33
afyra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 17:34   #39
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Zaginął Piotr Luciński - pomoż go odnaleźć!

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
pewnie organizatorzy nie mogli przezyc, ze przez nie podawanie paru informacji sa podejrzewani, ze sami zalatwili Piotrkowi zniknięcie
może nie mogą podawać informacji ze względu na śledztwo?

Ja nie dziwię się, ze wydarzenie zostało usunięte, jak widziałam te głupkowate komentarze (oczywiście pisane przez konta fikcyjne, a jakże ) to mnie nosiło. A skoro mnie (nie znam zaginionego) to tak ruszyło, to jak musiała czuć się rodzina albo znajomi tego chłopaka.

Ciężko mi też uwierzyć w jakieś teorie spiskowe. Chłopak poszedł się wysikać i co? Kolega mu przyłożył w łeb? Znajomi go porwali? Podejrzewam, że gdyby to był ktoś znajomy, już dawno znaleźliby jakiś ślad.
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 17:57   #40
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Zaginął Piotr Luciński - pomoż go odnaleźć!

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
może nie mogą podawać informacji ze względu na śledztwo?

Ja nie dziwię się, ze wydarzenie zostało usunięte, jak widziałam te głupkowate komentarze
Ja nie widziałam komentarzy, współczuję rodzinie, ale nie dziwię się komentarzom, trudno traktować poważnie tezę o zaniku pamięci podczas sikania zimą w nocy nad rzeką i ucieczkę niezauważonym komunikacją miejską do noclegowni (nie wiedział jak trafić do domu a wiedział gdzie jest we Wrocławiu noclegownia? Bo ja nie wiem...) o 4 rano.
Może znajomi chcą uciszyć sumienia, więc wierzą w takie SF , może byli wtedy zbyt 'pod wpływem' żeby zadzwonić na policję czy straż że kolega chyba wpadł do rzeki? A teraz ta historia z możliwym zanikiem pamięci ma ich tłumaczyć, czemu o utonięciu nie pomyśleli. To ciekawe zjawisko psychologiczne, uwierzyliby też pewnie w uprowadzenie przez ufo, ale zanik pamięci rodem z Tożsamości Bourne'a nie jest tak od ufo odległy... Jego komórka też ma zanik pamięci?
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 19:18   #41
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Zaginął Piotr Luciński - pomoż go odnaleźć!

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Ja nie widziałam komentarzy, współczuję rodzinie, ale nie dziwię się komentarzom, trudno traktować poważnie tezę o zaniku pamięci podczas sikania zimą w nocy nad rzeką i ucieczkę niezauważonym komunikacją miejską do noclegowni (nie wiedział jak trafić do domu a wiedział gdzie jest we Wrocławiu noclegownia? Bo ja nie wiem...) o 4 rano.
Może znajomi chcą uciszyć sumienia, więc wierzą w takie SF , może byli wtedy zbyt 'pod wpływem' żeby zadzwonić na policję czy straż że kolega chyba wpadł do rzeki? A teraz ta historia z możliwym zanikiem pamięci ma ich tłumaczyć, czemu o utonięciu nie pomyśleli. To ciekawe zjawisko psychologiczne, uwierzyliby też pewnie w uprowadzenie przez ufo, ale zanik pamięci rodem z Tożsamości Bourne'a nie jest tak od ufo odległy... Jego komórka też ma zanik pamięci?
ale to nie jest ich oficjalna teza. Zanik pamięci jest jedną z możliwości, bo kilka osób powiedziało, że widziało podobnego chłopaka, który dziwnie się zachowywał, to tyle.
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-26, 19:27   #42
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Zaginął Piotr Luciński - pomoż go odnaleźć!

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
ale to nie jest ich oficjalna teza. Zanik pamięci jest jedną z możliwości, bo kilka osób powiedziało, że widziało podobnego chłopaka, który dziwnie się zachowywał, to tyle.
Jak młody chłopak po imprezie dziwnie się zachowuje, to co pierwsze przychodzi ci na myśl, zaburzenia pamięci czy narkotyki? A jak to drugie to powinni powiedzieć, a nie robić ludzi w bambuko (teoretycznie) . Cóż, zobaczymy jak to się wyjaśni. Ale imo jest mało możliwe, żeby pijany człowiek przetrwał na mrozie choćby do rana. A wszystkiego tego by nie było gdyby niektórzy ludzie mieli trochę kultury, żeby nie załatwiać się w centrum miasta na ulicy czy do rzeki .
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 20:01   #43
Isavele
Raczkowanie
 
Avatar Isavele
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 127
GG do Isavele
Dot.: Zaginął Piotr Luciński - pomoż go odnaleźć!

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Ja nie widziałam komentarzy, współczuję rodzinie, ale nie dziwię się komentarzom, trudno traktować poważnie tezę o zaniku pamięci podczas sikania zimą w nocy nad rzeką i ucieczkę niezauważonym komunikacją miejską do noclegowni (nie wiedział jak trafić do domu a wiedział gdzie jest we Wrocławiu noclegownia? Bo ja nie wiem...) o 4 rano.
Może znajomi chcą uciszyć sumienia, więc wierzą w takie SF , może byli wtedy zbyt 'pod wpływem' żeby zadzwonić na policję czy straż że kolega chyba wpadł do rzeki? A teraz ta historia z możliwym zanikiem pamięci ma ich tłumaczyć, czemu o utonięciu nie pomyśleli. To ciekawe zjawisko psychologiczne, uwierzyliby też pewnie w uprowadzenie przez ufo, ale zanik pamięci rodem z Tożsamości Bourne'a nie jest tak od ufo odległy... Jego komórka też ma zanik pamięci?
Jeżeli nie widziałaś komentarzy, to zajrzyj tu: http://www.facebook.com/events/277894222339178/ poziom ludzi, którzy robili wcześniej ferment tam... Bo ja jednak dziwię się,że można mieć taki tupet.
ja najbardziej nie mogę zrozumieć, jak ostatecznie doszło do tego, że Kondrad zostawił Ponczka pod Ostrowem Tumskim- że od razu nie zaczął go szukać tylko wrócił do domu. Chyba, że był rzeczywiście niewiarygodnie pijany..
__________________
I am sick and tired of being afraid


staram się przychwycić
na gorącym uczynku- czas


The reason i hold on i need this hole gone- funny you're the broken one but I'm the only one who needed saving
Isavele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 20:29   #44
Kadin_
Zadomowienie
 
Avatar Kadin_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 510
Dot.: Zaginął Piotr Luciński - pomoż go odnaleźć!

Cytat:
Napisane przez Isavele Pokaż wiadomość
Jeżeli nie widziałaś komentarzy, to zajrzyj tu: http://www.facebook.com/events/277894222339178/ poziom ludzi, którzy robili wcześniej ferment tam... Bo ja jednak dziwię się,że można mieć taki tupet.
ja najbardziej nie mogę zrozumieć, jak ostatecznie doszło do tego, że Kondrad zostawił Ponczka pod Ostrowem Tumskim- że od razu nie zaczął go szukać tylko wrócił do domu. Chyba, że był rzeczywiście niewiarygodnie pijany..
Przeczytałam pare komentarzy i brak mi słów To są idioci, a nie ludzie. Życzę im aby ktoś z ich bliskich zaginął.
__________________
Kadin_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 20:31   #45
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Zaginął Piotr Luciński - pomoż go odnaleźć!

Tupet mają nieziemski, to prawda. Dziw że nikt tego nie ukrócił, bo to już jest totalnie bezczelne i bez smaku.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 21:48   #46
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Zaginął Piotr Luciński - pomoż go odnaleźć!

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Nie chcę być pesymistką, ale jakoś nie wierzę w "utratę pamięci" u młodego zdrowego chłopaka... No i chyba nie zapomniałby jak odbierać komórkę.

"Znajomi podają, że być może Piotr ma zaniki pamięci i może mieć problem z dotarciem do domu. Niewykluczone, że może przy tym zachowywać się dziwnie, nieswojo. " Może niech przyznają się od razu co brał?
A propos zaniku pamięci... Jedyne co przychodzi mi do głowy to zanik pamięci spowodowany upadkiem na śliskiej powierzchni.
Kilka lat temu moja własna babcia wyrżnęła się na chodniku i wylądowała w szpitalu z mocnym urazem głowy, na kilka dni po wypadku słabo kontaktowała, sporo faktów jej umykało, miała uszkodzony zmysł węchu i smaku, z czym ma problemy do dzisiaj.

O narkotyki pytano wiele razy, znajomi zapierają się, że nic nie brał, jedynie pili sporo alkoholu. Piotrek rzekomo miał dwa razy spaść z krzesła w knajpie, więc łatwo się domyślić w jakim mógł być stanie.
Cytat:
Napisane przez Isavele Pokaż wiadomość
Jeżeli nie widziałaś komentarzy, to zajrzyj tu: http://www.facebook.com/events/277894222339178/ poziom ludzi, którzy robili wcześniej ferment tam... Bo ja jednak dziwię się,że można mieć taki tupet.
ja najbardziej nie mogę zrozumieć, jak ostatecznie doszło do tego, że Kondrad zostawił Ponczka pod Ostrowem Tumskim- że od razu nie zaczął go szukać tylko wrócił do domu. Chyba, że był rzeczywiście niewiarygodnie pijany..
O matko, nie wierzę własnym oczom!
Co jak co, można potępiać organizatorów wydarzenia za nieprofesjonalne podejście do sprawy, unikanie odpowiedzi na podstawowe pytanie i zasłanianie się dobrem śledztwa, ale na miłość boską, zaginął człowiek, a oni robią z tego komedię... Po akcji z Madzią ludzie wszędzie węszą spisek i w ogóle zamach...

Konrad myślał, że Piotrek udał się do domu, więc najpierw poszedł tam. Dla mnie to też dziwne, gdy po jednej imprezie odłączył się od nas kolega to w pierwszej kolejności przeszliśmy się przez najbliższą okolicę. A on sprawdził Tumski dopiero, gdy nie spotkał się z nim w domu.
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 22:01   #47
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Zaginął Piotr Luciński - pomoż go odnaleźć!

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Jak młody chłopak po imprezie dziwnie się zachowuje, to co pierwsze przychodzi ci na myśl, zaburzenia pamięci czy narkotyki? A jak to drugie to powinni powiedzieć, a nie robić ludzi w bambuko (teoretycznie) . Cóż, zobaczymy jak to się wyjaśni. Ale imo jest mało możliwe, żeby pijany człowiek przetrwał na mrozie choćby do rana. A wszystkiego tego by nie było gdyby niektórzy ludzie mieli trochę kultury, żeby nie załatwiać się w centrum miasta na ulicy czy do rzeki .
Ty w ogóle zrozumiałaś co napisałam? Nie napisałam, że dziwnie się zachowywał PO IMPREZIE, ale w momencie, kiedy zaginął i widziały go obce osoby.

Oj, no tak, gdyby babcia miała wąsy
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 22:27   #48
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Zaginął Piotr Luciński - pomoż go odnaleźć!

rousse to chyba nie na miejscu, żeby teraz czepiać się tego nieszczęsnego sikania
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 22:33   #49
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Zaginął Piotr Luciński - pomoż go odnaleźć!

Cytat:
Napisane przez bujdanaresorach Pokaż wiadomość
rousse to chyba nie na miejscu, żeby teraz czepiać się tego nieszczęsnego sikania
Po co w ogóle się czepiać? Pamiętam komentarze z wątku o tym zaginionym profesorze, jedna Wizażanka też miała swoją teorię... później tylko głupio wyszło.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-26, 22:56   #50
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Zaginął Piotr Luciński - pomoż go odnaleźć!

W ogóle mnie śmieszą takie komentarze...
Zwłaszcza, że każdy ma coś za uszami- sika w miejscach publicznych, zdarza mu się wypić za dużo, albo parę innych rzeczy...
I dziwi mnie, że ludzie się oburzają, że jak on mógł zostawić kolegę. No matko, chłopak nie miał 5 lat, nie trzeba pilnować go 24 h. Nieraz wracałam sama do domu z imprezy, może to nie było zbyt rozsądne, ale na Boga, nikt w takich sytuacjach nie mysli, że może się zagubić...
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 08:00   #51
afyra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 224
Dot.: Zaginął Piotr Luciński - pomoż go odnaleźć!

Cytat:
Napisane przez Isavele Pokaż wiadomość
Jeżeli nie widziałaś komentarzy, to zajrzyj tu: http://www.facebook.com/events/277894222339178/ poziom ludzi, którzy robili wcześniej ferment tam... Bo ja jednak dziwię się,że można mieć taki tupet.
ja najbardziej nie mogę zrozumieć, jak ostatecznie doszło do tego, że Kondrad zostawił Ponczka pod Ostrowem Tumskim- że od razu nie zaczął go szukać tylko wrócił do domu. Chyba, że był rzeczywiście niewiarygodnie pijany..
Przeciez Ponczek byl wtedy z Kubą...
<?>
__________________
c`est la vie.
afyra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 08:07   #52
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Zaginął Piotr Luciński - pomoż go odnaleźć!

Cytat:
Mam możliwe wytłumaczenie, dlaczego Piotr Ponczek (najprawdopodobniej ateista) zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach. Ten młody człowiek załatwiając swoje potrzeby fizjologiczne na Świątynie Bożą, rozgniewał Wielkiego Pana i został ukarany za swoje grzechy. Czemu nikt wcześniej nie wziął tej wersji pod uwagę? Jeśli spotkał go gniew Boski, to szybko Pana Piotra nie znajdziecie.
Z tego linku wyżej, jeden wpis. Aż weszłam na konto, wygląda na to, że facet chyba tak na serio to napisał.

Boję się ludzi czasami.
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 08:44   #53
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Zaginął Piotr Luciński - pomoż go odnaleźć!

przeciez na fejsie mozna blokowac takie wpisy, wiec tlumaczenie ze konto z akcja zostalo skasowane bo trolling... jest beznadziejne.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 08:59   #54
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Zaginął Piotr Luciński - pomoż go odnaleźć!

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
przeciez na fejsie mozna blokowac takie wpisy, wiec tlumaczenie ze konto z akcja zostalo skasowane bo trolling... jest beznadziejne.
co nie znaczy, że samo zachowanie jest poniżej wszystkiego...
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 09:23   #55
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Zaginął Piotr Luciński - pomoż go odnaleźć!

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
co nie znaczy, że samo zachowanie jest poniżej wszystkiego...
trzeba byc naprawde smieciem zeby komentowac zaginiecie chlopaka w ten sposob.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 09:34   #56
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Zaginął Piotr Luciński - pomoż go odnaleźć!

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
trzeba byc naprawde smieciem zeby komentowac zaginiecie chlopaka w ten sposob.

najlepsze jest to, że część z nich pisała pod kontami fikcyjnymi.
Takie kozaki, ale nie mieli na tyle odwagi, by podpisać się pod tym swoim nazwiskiem.
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 09:49   #57
whtdrk1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 29
GG do whtdrk1
Dot.: Zaginął Piotr Luciński - pomoż go odnaleźć!

Nie rozumiem, jak można być tak bezdusznym i robić sobie żarty z czyjegoś zaginięcia... Śledzę poszukiwania Piotrka na bieżąco, choć go nie znam i trzymam mocno kciuki, by odnalazł się żywy. Wiem, że takie sytuacje są bardzo bolesne i trudne dla bliskich.
whtdrk1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 09:51   #58
justysd
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 159
GG do justysd
Dot.: Zaginął Piotr Luciński - pomoż go odnaleźć!

To alternatywne wydarzenie właśnie zniknęło...

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Ja ogólnie jestem w szoku jak ludzie są bezduszni...
justysd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 09:55   #59
whtdrk1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 29
GG do whtdrk1
Dot.: Zaginął Piotr Luciński - pomoż go odnaleźć!

I bardzo dobrze, ludzie przeżywają tragedię, a ktoś sobie żarty stroi. Już sama niepewność i czytanie o tym, że mógł wpaść do wody, snucie innych czarnych scenariuszy jest strasznie bolesne, a co dopiero robienie takiego cyrku. Nie życzę im, żeby kiedykolwiek odczuli na własnej skórze, jak to jest, gdy ktoś z ich bliskich zaginie...
whtdrk1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 10:30   #60
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Zaginął Piotr Luciński - pomoż go odnaleźć!

Cytat:
Napisane przez bujdanaresorach Pokaż wiadomość
A propos zaniku pamięci... Jedyne co przychodzi mi do głowy to zanik pamięci spowodowany upadkiem na śliskiej powierzchni.
Ktoś się naoglądał filmów lub naczytał książek sensacyjnych
Mi po upadku na śliskiej powierzchni z urazem głowy przychodzi do głowy: śmierć (złamanie podstawy czaszki) lub utrata przytomności/wstrząśnienie mózgu, krwiak (przymózgowy). No i po poślizgnieciu mógł wpaść do rzeki. Wierz mi, to zdarza się częsciej niż utraty pamięci, morderstwa też zdarzaja się częściej niż utraty pamięci. Żeby doszło do utraty pamięci musi byc krwawienie wewnątrzmózgowe, a to się zdarza u ludzi starszych z miażdzycą, chorobami naczyń, biorących leki, z zaburzeniami krzepnięcia - stad u twojej babci mogło być, a u młodych osób b. rzadko. Słyszałaś o takim przypadku u 22 latka? bo ja jak żyję to nie.

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez bujdanaresorach Pokaż wiadomość
rousse to chyba nie na miejscu, żeby teraz czepiać się tego nieszczęsnego sikania
Co nie zmienia, że gdyby to zrobił w miejscu do tego przeznaczonym to nie byłoby sprawy. Czepianie się alkoholu -sorry, to jest uzasadnione, jak ktoś dorosły pije alkohol, to musi się liczyć z tym, ze to moze na niego ściagnąć niebezpieczne następstwa, obojętne czy to jest wypadek, czy wejscie pod ciężarówkę

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2013-01-27 o 10:32
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:29.