Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-18, 12:19   #571
Nevermind991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 27
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

Ogólnie jeśli chodzi o depilowanie tą maszynką braun to mnie to nie boli.Tylko boje sie ze odrosną jeszcze bardziej czarne.A czytałam ze odrastają mnie widoczne.Nie wiem czy w to wieżyc.Do AguŚ87:Wiesz to nie jest jakiś wielki bóg wie jaki zarost porostu troszkę więcej i bardziej czarne.Teraz idzie lato i chce ładnie wyglądać np.w krutkim rękawku.Jeśli któraś z Pań próbowała to proszę o pomoc.
__________________


Kocham Cię Misiu<3

[glamour]662618[/glamour]

Edytowane przez Nevermind991
Czas edycji: 2010-04-18 o 12:20
Nevermind991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 22:55   #572
Nevermind991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 27
Wink Dot.: włoski na rękach

Ja mam ten sam kłopot co Anulkaaa300.Myślałam nad depilatorem.Jak w końcu to zrobię to napisze jakie są efektyI czy się opłaca.

Pozdrawiam.
__________________


Kocham Cię Misiu<3

[glamour]662618[/glamour]
Nevermind991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 23:03   #573
Nevermind991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 27
Unhappy Depilowanie rąk depialtorem.Prosze o szczere wypowiedzi.

Witam ma problem.Szukałam już wszędzie pomocy ale nigdzie nie uzyskałam jej,mianowicie za młodu mając 13-14 lat ogoliłam sobie ręce żyletką.Teraz mam 18 lat i mam ciemniejsze(czarne)i mam ich więcej.Chłopak kupił mi Depilator Braun silk-epil EverSoft 2170 i zastanawiam sie czy oplaca mi sie nim wydepilować ręce.Czytałam na stronce Braun-a ze po wydepilowaniu włoski rosną mniejszcze i jaśniejsze .Jeśli któraś z Pań juz to wyprbowała prosze powiedzieć mi czy faktycznie tak jest że te włoski wolniej rosną,są jaśniejsze.Boje się tego efektu co występuje po Maszynce.Odrastające,siln iejsze włoski które kują...

PROSZĘ O POMOC.
__________________


Kocham Cię Misiu<3

[glamour]662618[/glamour]
Nevermind991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 23:16   #574
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Depilowanie rąk depialtorem.Prosze o szczere wypowiedzi.

Jak dla mnie depilowanie rąk to głupota.
A co do depilatora - czasem włoski wrastają i robią się krostki. Na nogach to pół biedy, bo tego tak nie widać, ale wyobraź sobie, że podajesz komuś rękę, i masz takie krostki na nadgarstku...
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 23:26   #575
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: włoski na rękach

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Gol sie, chocby i codziennie. Dzisiaj to juz nawet faceci gola rece, to bardzo dziwnie wyglada jak kobieta jest nieogolona.
pierwsze słyszę
i przyznam, że nigdy nie widziałam nawet kobiety z ogolonymi rękami
to już zakrawa na przesadę, niedługo pewnie będziecie golić policzki, co nie?
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 08:42   #576
ania128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 244
Dot.: Depilowanie rąk depialtorem.Prosze o szczere wypowiedzi.

Ja to robię, ale nie dlatego że kiedyś ogoliłam maszynką. Po prostu nie podobają mi się włosy na rękach więc usuwam je depilatorem. Ręce są gładkie, nic się nie dzieje. Włosy na rękach mi się nie wrastały po depilowaniu (na nogach tak). Poza tym ciężko mi powiedzieć czy włosy rosną cieńsze (ponoć tak), ALE NA PEWNO PO DEPILOWANIU ROSNĄ BARDZIEJ ODSTAJĄCE.
ania128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 10:40   #577
marzusiax
Przyczajenie
 
Avatar marzusiax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19
Red face Dot.: Depilowanie rąk depialtorem.Prosze o szczere wypowiedzi.

ja na ręce bym nie polecała chyba że po mocny znieczuleniu... nie dasz rady... ja ci proponuje wyrywać je plastrami woskowymi albo w domu albo u kosmetycznki. Wyrwie ci ona wszystkie włosy a depilator "lubi" włoski urywać i pozostaną ci pojedyncze które cię bedą denerwować. Po regularnym wyrywaniu woskiem faktycznie włosy mogą być słabsze i być ich mniej ale to nie jest regułą... u mnie na nogach są jakie są ale przynajmniej dłużej utrzymuje się efekt depilacji.. na rękach możesz mieć podobnie
marzusiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-19, 11:23   #578
metamorfoza
Rozeznanie
 
Avatar metamorfoza
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 607
Dot.: Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY.

Też mam depilator Brauna i jakieś dwa tygodnie temu wydepilowałam nim sobie również włoski na rękach i odrastają zdecydowanie jaśniejsze i rzadsze. Po częstym peelingu i nawilżaniu skóry rąk różnymi balsamami nie powinny włoski wrastać. Pozdrawiam
__________________
Wymienię:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=360376

metamorfoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 07:18   #579
ania128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 244
Dot.: Depilowanie rąk depialtorem.Prosze o szczere wypowiedzi.

Cytat:
Napisane przez marzusiax Pokaż wiadomość
ja na ręce bym nie polecała chyba że po mocny znieczuleniu... nie dasz rady... ja ci proponuje wyrywać je plastrami woskowymi albo w domu albo u kosmetycznki. Wyrwie ci ona wszystkie włosy a depilator "lubi" włoski urywać i pozostaną ci pojedyncze które cię bedą denerwować. Po regularnym wyrywaniu woskiem faktycznie włosy mogą być słabsze i być ich mniej ale to nie jest regułą... u mnie na nogach są jakie są ale przynajmniej dłużej utrzymuje się efekt depilacji.. na rękach możesz mieć podobnie
Oczywiście że dasz radę! Depilator jest najlepszy jeśli chodzi o ręce. Zaś wosk zdecydowanie odradzam, ponieważ miałam już wyrywane włosy na rękach plastrami. To jest niesamowity ból, a jakby tego było mało kosmetyczka wyrwała mi kawałek skóry, bo wosk był nieco za gorący!!!
ania128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 13:33   #580
Nevermind991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 27
Dot.: Depilowanie rąk depialtorem.Prosze o szczere wypowiedzi.

Już się zdecydowałam.Więc tak wydepilowałam wloski na rękach depilatorem,Ból był ale nie taki paniczny.Da się wytrzymać.Co do wosku i kosmetyczki,Tez juz nie pójdę bo widziałam jak to wygląda i jak moja koleżanka mdlała z bólu,Potem "pluła sobie w brodę"ze poszła do kosmetyczki.Po depilatorze ręce są jedwabiste,i jestem zadowolona ze spróbowałam.
__________________


Kocham Cię Misiu<3

[glamour]662618[/glamour]
Nevermind991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 14:46   #581
metamorfoza
Rozeznanie
 
Avatar metamorfoza
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 607
Dot.: Depilowanie rąk depialtorem.Prosze o szczere wypowiedzi.

Po depilatorze ręce są jedwabiste,i jestem zadowolona ze spróbowałam.[/QUOTE]


Zgadzam się
__________________
Wymienię:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=360376

metamorfoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 13:36   #582
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
Mimo wszystko uważam że włosy na rękach tym bardziej czarne są przeznaczone dla facetów i zdecydowanie bardziej do nich pasują
sliczna kobieta szpilki sukienka i czarny gąszcz na rękach , nie wiem bardziej mi to pasuje do mężczyzny jakie kolwiek większe owłosienie, więc czemu nie pozbywać się takowego ,nie widze w tym zadnego problemu jezeli to komus przeszkadza tyle jest specyfikow na rynku że bez sensu się z tym męczyć krępować i wstydnić jak można się pozbyć
to jest tylko chwilowe pozbycie sie - a tak naprawde ma sie większy problem niz przed.. naprawde lepsze są wlosy na rękach i ręce miłe w dotyku - niż niby ręce bez wlosów - ale szorstkie i bardzo nieprzyjemne w dotyku - miałam niestety (nie)przyjemność zostać dotknięta przez taką ręke - osobiscie uważam że to jest dużo gorsze niż nawet czarne wlosy na rękach.

Oczywiście ja nikogo nie chce przekonywać - chce tylko aby kazda dziewczyna która podejmuje taką decyzję miała na względzie równiez inne aspekty.

Bo problem nie zniknie - to tylko pozorne jego ukrycie

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Cytat:
Napisane przez marta00110011 Pokaż wiadomość
Ojej, nie róbcie tego dziewczyny, nie golcie rąk!!! Szorstkie od odrastających włosków jeszcze ujdą jakoś, ale szorstkie ręce? Brrr, okropieństwo-miałam przyjemność przez przypadek dotknąć kiedyś w tłumie.
Popieram w całej rozciągłosci
kalae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 17:05   #583
Dusia1014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
;/

Ehh.. mam wielki problem. Jestem glupia i z moja glupota ogolilam sobie rece bo mialam dosc duzo wlosow. Odrosly i sa czarne ;/ Czy jest jakis sposob zeby je wybielic?
Dusia1014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 17:57   #584
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 151
Dot.: ;/

możesz wybielic specjalnym preparatem, ale najlepszy sposób to uzyc wyszukiwarki bo jest wielki watek dot. golenia, depilacji rąk
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 06:47   #585
ania128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 244
Dot.: ;/

Ja uważam że głupota jest golenie rąk zwykłą maszynką i pianką...

A tak poza tym to normalna sprawa i jeśli dla kogoś włosy na rękach to dyskomfort, to niech je goli. Sama to robię i naprawdę lepiej się czuję. Kobiety golą się prawie wszędzie, więc co tam jedno miejsce mniej lub więcej...
ania128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 09:04   #586
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: ;/

ja też kiedyś goliłam włosy na rękach, ale jakoś ostatnio o tym zapominam, pewnie jak przyjdzie lato, znów powróce do tego
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 14:18   #587
olaleksandraxd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: wwl
Wiadomości: 55
Dot.: Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY.

Hej, widzę wątek jakby dla mnie stworzony -.-'.
Też się zmagam z włosami na rękach. Kiedyś byłam młodsza i głupia i ogoliłam sobie ręce.
Teraz są dłuższe i gęściejsze, lecz nie mam odwagi golić, bo boję się następstwa-> włoski jeszcze dłuższe i ciemniejsze...
Nie wiem, strasznie się tego wstydzę :/. Co robić? Zbliża się bal szkolny i te sprawy... No i nie wiem, ruszać te włosy na rękach czy nie? Strasznie źle się z tym czuję ;|. Proszę, doradźcie coś!
__________________
Lepiej niż wczoraj, gorzej niż jutro.
Zapoznaj się ze smakiem życia...
olaleksandraxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 09:55   #588
Ammannka14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY.

Ja gole ręce zwykłą żyletką, bo krem do depilacji, który używałam, nie pomagał za wiele. ;p
mam pytanie właśnie do dziewczyn, które używają kremów - jaki poleciacie? Który najlepszy.? ^^
__________________
Osobie, która wymyśliła zdanie "i żyli długo i szczęśliwie", należałoby porządnie skopać tyłek.
Ammannka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 10:47   #589
Nevermind991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 27
Thumbs down Dot.: Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
olaleksandraxd
Wiesz co ja też za czasów nasto-kida ogoliłam sobie ręce żyletka.I wiesz co Depilatorem sobie teraz gole.Włoski są bardziej jaśniejsze.Mniej ich mam.No ale wiesz najlepiej golić po kąpieli.A potem w czasie wolnym używać pilingu(sorka nie wiem jak to się pisze)i będzie git.Ja polecam Depilator.Fakt ja się bałam bólu ale on nie jest taki jak opisują inne Panie(Straszny ból)Tylko wiesz tak o lekko szczypie.Za 2 razem już w ogóle nie boli.

Pozdrawiam.
__________________


Kocham Cię Misiu<3

[glamour]662618[/glamour]
Nevermind991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-02, 17:25   #590
olaleksandraxd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: wwl
Wiadomości: 55
Dot.: Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY.

Chyba bd musiała zacząć , dzięki wielkie za radę ;p
__________________
Lepiej niż wczoraj, gorzej niż jutro.
Zapoznaj się ze smakiem życia...
olaleksandraxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 13:08   #591
48a250297bf2eeb895b348af1634c4299edf5bf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 267
Dot.: Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez Nevermind991 Pokaż wiadomość
Wiesz co ja też za czasów nasto-kida ogoliłam sobie ręce żyletka.I wiesz co Depilatorem sobie teraz gole.Włoski są bardziej jaśniejsze.Mniej ich mam.No ale wiesz najlepiej golić po kąpieli.A potem w czasie wolnym używać pilingu(sorka nie wiem jak to się pisze)i będzie git.Ja polecam Depilator.Fakt ja się bałam bólu ale on nie jest taki jak opisują inne Panie(Straszny ból)Tylko wiesz tak o lekko szczypie.Za 2 razem już w ogóle nie boli.

Pozdrawiam.
Depilatorem golisz przedramiona czy całe ręce??
48a250297bf2eeb895b348af1634c4299edf5bf7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 17:03   #592
Nevermind991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 27
Wink Dot.: Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY.

od nadgarstka do lokcia.przynajmniej 3 razy w tygodniu nakładam piling(nie umiem tego pisać)i jest git. Przynajmniej moje ręce jakoś wyglądają.Nie kują jak po żyletce tylko są miękkie i co najlepsze nie są czarne tylko takie jaśniutkie,

Więc ja nie żałuje.
__________________


Kocham Cię Misiu<3

[glamour]662618[/glamour]
Nevermind991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 17:52   #593
olaleksandraxd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: wwl
Wiadomości: 55
Dot.: Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY.

To się pisze "peeling" , pozdro
__________________
Lepiej niż wczoraj, gorzej niż jutro.
Zapoznaj się ze smakiem życia...
olaleksandraxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 18:10   #594
Nevermind991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 27
Red face Dot.: Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY.

heh okk bd. pamiętać.thx
__________________


Kocham Cię Misiu<3

[glamour]662618[/glamour]
Nevermind991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 22:52   #595
Szept-Aniola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 362
Dot.: Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY.

Ja osobiscie polecam wosk u kosmetyczki. Miałam bardzo owłosione ręce - kilka razy słyszałam komentarze na ten temat :P No ale pytalam Tz czy mu przeszkadza twierdzil ze nie i zebym nie golila. No i tak było zyłam sobie jakoś z tym chociaż mnie to czasami krępowało. Pewnego dnia zobaczyłam Panią w banku ktora nas obsługiwała i miała podobne rece do moich .... niestety wyglądalo to bardzo nieesetycznie, mimo ze włoski byly jasne. Dopiero po zobaczeniu mojego problemu z boku - stwierdzilam ze nie chce zeby ktos tak na mnie patrzyl. I umówiłam się do kosmetyczki . Bałam sie strasznie, rece mi sie pocily - bylam pewna ze zedrze mi skróre....tak działała moja wyobraźnia co się okazało - nie jest to takie bolesne jak myslalam. Nie drgnelam ani nie pisnełam. Lekkie sporadyczne szczypanie - mile mnie to zaskoczylo - w sumie rozmawialam sobie swobodnie z kosemtyczka i nie zwracalam uwagi na to co robi jestem mile zaskoczona i polecam z czystym sumieniem. Rączki gładkie - Tzowi sie podoba o wiele bardziej mimo ze dalej twierdzi ze zle nie bylo :P (ta jasne) no i zastanawiam sie teraz nad zakupem podgrzewacza do wosku -Kosmetyczka mi go polecila - uprzedzila ze te wszystkie kupne plastry wiecej mi sprawia bolu i zawodu. Takze cena zestawu niedroga i skuteczność dobra ))

dodam ze mialam troszke kompleksy z tego powodu tzn. w okresie krtokich rekawkow -a teraz czuje sie super a i dodam ze kosmetyczka odradzila mi golenia zyletka jak juz nie wosk to ewentualnie krem .
__________________
mów mi Sza
Szept-Aniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 10:17   #596
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY.

Szept Anioła ja również mam straszne włosy na rękach. Jak byłam mała ogoliłam sobie je maszynką. No i teraz są tego efekty. Byłam ze dwa razy u kosmetyczki na depilacji woskiem. A niedawno kupiłam sobie podgrzewacz z woskiem i jestem bardzo zadowolona, depilacja identyczna jak u kosmetyczki. Tylko mam problem, bo jeszcze nie wiem czym wyczyścić pozostałości wosku z rolki.
patbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 19:35   #597
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY.

Wydepilowałam sobie wczoraj ręce pastą cukrową i efekt jest super Większość sie wyrwała całkiem, niektóre zostały takie króciutkie ale nie kłują, mam mięciutkie i gładkie ręce Nie wiem po jakim czasie odrosną, ale taka depilacja nie jest raczej problemem więc przy niej zostaję do końca lata
Po kremach schodziła mi skóra a włosy były kłujące, ogólnie ręce w okropnym stanie, nie polecam.
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 12:55   #598
kiciaaa87
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 627
Dot.: Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY.

Sama zrobiłaś tą pastę cukrową??
Ja polecam plastry depilujące. Boli pewnie mniej niż depilator, szczerze mówiąc to taki przyjemny rodzaj bólu jeśli można tak to określić a efekty utrzymują się długo. Przez co depiluję ręce rzadko bo tych co odrastają aż tak nie widać.
kiciaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 07:48   #599
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY.

Tak, z przepisu podanego na wątku o paście cukrowej
Ja miałam kiedyś plastry z woskiem i bardzo źle je wspominam, cały wosk zostawał na ciele i bardzo trudno było go zmyć :/ teraz mam uprzedzenie do wszelkich plastrów, chociaż wiem, że sporo kobiet ich używa.
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 10:06   #600
spoczko_loczko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 239
Dot.: Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY.

no więc dziewczęta zrobiłam to wydepilowałam sobie łapki efekt baaaardzo fajny, łapki gładziutkie bez kłaczków aż chce się je pokazać oczywiście TŻ zrobił taką awanture, że co ja najlepszego zrobiłam, że mu się podobało tak jak było no coż, ale ja mam lepsze samopoczucie teraz ...dziewczęta czy po takim zabiegu, gdy już odrosną mam je ponownie wydepilować czy może już lepiej przejść do wybielania ich?
spoczko_loczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-27 21:41:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:20.