Pomijanie jąder przez kobiety - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Pokaż wyniki sondy: Jądra są dla mnie:
Bardzo nieatrakcyjne, brzydzę się nimi, nie znoszę ich dotykać ani patrzeć na nie 1 10,00%
Raczej nieatrakcyjne 3 30,00%
Zupełnie neutralne seksualnie 2 20,00%
Dość atrakcyjne 2 20,00%
Bardzo atrakcyjne, seksowne, podniecają mnie wizualnie i kiedy ich dotykam 2 20,00%
Głosujący: 10. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-04-18, 22:53   #1
Felek_Zdankiewicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: Syreni Gród
Wiadomości: 2

Pomijanie jąder przez kobiety


Na samym wstępie chciałbym zaznaczyć, że jestem przeciwnikiem generalizacji, a wypowiadając się, przedstawiam swój punkt widzenia na podstawie obserwacji i doświadczeń.
Jak sądzicie, z czego wynika, że tak wiele kobiet, pieszcząc mężczyznę, traktuje penisa jako jedyne miejsce erogenne na męskim ciele, a wydaje się zupełnie zapominać o jądrach, jak i np. o sutkach?
Oczywiście nie mam na myśli wszystkich kobiet ani jakiejś przytłaczającej większości, bo nawet czytając wątek o seksie oralnym, kilka Pań zwróciło uwagę, że jądrami również warto się zająć Moje pytanie dotyczy nie tylko stymulacji ustami czy językiem, ale nawet zwykłych pieszczot ręką. Na mnie np. działa bardzo podniecająco, kiedy kobieta dotyka moich jąder, zajmuje się nimi bez oznak zniechęcenia. Oprócz wielkiej przyjemności fizycznej, przyprawia mnie to również o rozkosz psychiczną.
A jak Wy do tej części ciała podchodzicie? Czy brzydzicie się ich dotykać, czy je lubicie, zarówno w dotyku, jak i wyglądzie? Czy jest to atrakcyjna część męskiego ciała, czy mogą być dla Was seksowne, podniecające?
Felek_Zdankiewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-19, 11:34   #2
Quarantine
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 465
Dot.: Pomijanie jąder przez kobiety

Cytat:
Napisane przez Felek_Zdankiewicz Pokaż wiadomość
Oprócz wielkiej przyjemności fizycznej, przyprawia mnie to również o rozkosz psychiczną.
Jedno bez drugiego to chyba nie byłaby przyjemność typu seksualnego. Skoro już zacząłem pisać, to dodaję, że mnie to jakoś nie sprawia przyjemności.
Quarantine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-19, 13:57   #3
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: Pomijanie jąder przez kobiety

Warto się komunikować, jeżeli chciałbyś, żeby kobieta coś inaczej robiła, to najprostszy sposób to powiedzieć. Kobiety nie mają penisa i po prostu jeżeli im nie powiesz, to nie będą wiedziały co lubisz i co może być dla Ciebie przyjemne. Poza tym każdy człowiek lubi co innego, może w doświadczeniach z innymi partnerami tego nie robiły, bo tego nie chciał albo nic nie mówił
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-19 14:57:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:10.