Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2 - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-06, 17:31   #2041
tobiaszowa
Zadomowienie
 
Avatar tobiaszowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 798
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Cytat:
Napisane przez misia1986 Pokaż wiadomość
przez tą wiadomość lidii90 internauci zaczynają patrzeć na sprawę pod kątem sponsoringu... przed chwilą znalazłam komentarz pod najnowszym artykułem o iwonie na gdynia.naszemiasto.pl :
Do sprawdzenia, czy to nie Iwona Leszek (gość)
2010-08-06 18:11
Na miejscu policji sprawdziłbym, kto kryje się za tym ogłoszeniem:
http://ogloszenia.trojmiasto.pl/spon...gl2841590.html
Pojawiło się 21 lipca i na zdjęciach, jeżeli są autentyczne, widać dziewczynę, która ma bardzo podobne włosy do Iwony.
Nie sugeruję, że Iwona zamieściła to ogłoszenia, ale może jest siłą zmuszana do prostytucji i ci, którzy ją przetrzymują zamieścili to ogłoszenie."

włosy faktycznie podobne ale co trzecia młoda dziewczyna ma takie ;]
teraz to zauważyłam.






numer ogłoszenia: 2841590
ogłoszenie wprowadzono: 2010-07-21 10:38:56
ilość wyświetleń szczegółów ogłoszenia: 5 811


spójrz na date,to niemożliwe raczej.
tobiaszowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 17:32   #2042
cathleena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 25
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Zapewniam, że ściągałam i nic się nie działo. Zaraz to usunęłam, jak tylko sprawdziłam czy jest ten wątek. I faktycznie jest.
Czyli to na stówkę Iwona jest na tym filmie? Bo tak pisali na forum GW, pisali jeszcze że boją się to zgłosić na policję. To ja zadzwoniłam. Ale nie wiem czy to coś dąło ...
cathleena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 17:32   #2043
misia1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 12
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

ja myśle że powinnaś otworzyć ten filmik, obejrzeć pierwsze 3sek i upewnić się czy na pewno dotyczy on iwony... jeśli nie to szybko go wyłączysz, jeśli tak to biegiem na komisariat...
ja też boje się ściągać ten program...
misia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 17:32   #2044
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Cytat:
Napisane przez misia1986 Pokaż wiadomość
przez tą wiadomość lidii90 internauci zaczynają patrzeć na sprawę pod kątem sponsoringu... przed chwilą znalazłam komentarz pod najnowszym artykułem o iwonie na gdynia.naszemiasto.pl :
Do sprawdzenia, czy to nie Iwona Leszek (gość)
2010-08-06 18:11
Na miejscu policji sprawdziłbym, kto kryje się za tym ogłoszeniem:
http://ogloszenia.trojmiasto.pl/spon...gl2841590.html
Pojawiło się 21 lipca i na zdjęciach, jeżeli są autentyczne, widać dziewczynę, która ma bardzo podobne włosy do Iwony.
Nie sugeruję, że Iwona zamieściła to ogłoszenia, ale może jest siłą zmuszana do prostytucji i ci, którzy ją przetrzymują zamieścili to ogłoszenie."

włosy faktycznie podobne ale co trzecia młoda dziewczyna ma takie ;]
To chyba nie jest Iwona,ta dziewczyna widac ma proste wlosy a Iwona ma grzywke i od niej cieniowanie bokow.
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 17:36   #2045
tobiaszowa
Zadomowienie
 
Avatar tobiaszowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 798
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

[1=13aa9d55ec6ef8489ab3852 d90deb2979ef9d608;2119984 0]Faktycznie coś nie dobrego dzieje się z tym wątkiem, po co te uszczypliwości w stosunku do siebie ??? VisionAM wystarczyło napisać że Tobiaszowa się pomyliła tu jest podawanych tyle informacji że każdemu coś się może pokiełbasić nie ma się o co czepiać i robić sensacji z czyjejś pomyłki, bo nikomu nie jest do śmiechu. Nie podoba mi się takie zachowanie ewidentne szukanie zaczepki Wróćmy do tematu i bądźmy dla siebie miłe nie stwarzajmy atmosfery odstraszającej z tego forum .[/QUOTE]
No niestety niektórzy ciągle robią coś co dla kogoś takiego jak ja nie jest zbyt miłe,zresztą nie pierwszy raz tak jest ale cóż,taki wątek,każdemu towarzyszą emocje wielkie i niektórzy reagują tak jak reagują nic na to się nie poradzi

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Pozwolę sobie zapytać,a jeśli się nic nie działo to czemu ty boisz się obejrzeć ten film? Podobno parę osób to widziało i potwierdziło,że to dziewczyna ale potem mówinono ,że to kolejne ploty.
tobiaszowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 17:41   #2046
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Cytat:
Napisane przez cathleena Pokaż wiadomość
Zapewniam, że ściągałam i nic się nie działo. Zaraz to usunęłam, jak tylko sprawdziłam czy jest ten wątek. I faktycznie jest.
Czyli to na stówkę Iwona jest na tym filmie? Bo tak pisali na forum GW, pisali jeszcze że boją się to zgłosić na policję. To ja zadzwoniłam. Ale nie wiem czy to coś dąło ...
A ja nie moge otworzyc wogole tego linka czy najpierw musze sciagnac ten program ??? jesli tak to musze poczekac jeszcze 3 godzinki na meza i niech On to zrobi bo to jest komputerowiec i wie w razie cos co zrobic bo jak rozwale kompa to mnie udusi chyba

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Cytat:
Napisane przez cathleena Pokaż wiadomość
Zapewniam, że ściągałam i nic się nie działo. Zaraz to usunęłam, jak tylko sprawdziłam czy jest ten wątek. I faktycznie jest.
Czyli to na stówkę Iwona jest na tym filmie? Bo tak pisali na forum GW, pisali jeszcze że boją się to zgłosić na policję. To ja zadzwoniłam. Ale nie wiem czy to coś dąło ...
A czemu boisz sie obejrzec ??? w ten sposob mozesz ewentualnie pomoc,bo jesli to ona to ja z komputerem bym biegla na policje,moze jeszcze dziewczyna zyje.
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 17:43   #2047
kasieńka:)
Rozeznanie
 
Avatar kasieńka:)
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 655
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Cytat:
Napisane przez tobiaszowa Pokaż wiadomość
Weszłabym i zobaczyla co jest grane ale jednak boję się ściągać tego programu,kij wie co z tego wyniknie i co tam jest,później się okaże,że mój komputer jest rozpieprzony. Nie róbcie na mnie nagonki za to ale się boję po prostu. A już dawno były doniesienia,że ona jest na tym filmiku tylko,że podobno został usunięty. A na tym forum faktycznie jakieś debile przesiadują,fu.
I jak chcę wejść w ten link to mam błąd wczytywania strony...
Nie wchodźcie na to "forum" !
Wpisz sobie w google "onion forum" i poczytaj co to jest- to forum dla nekrofilii, pedofilii i innych jeszcze bardziej nienormalnych ludzi.
W ogóle żeby tam wejśc, trzeba właśnie sciagnąc program który "coś robi z Twoim IP" żeby policja nie mogła namierzyc kto to pisał. Choc sama nie tym forum "nie byłam", z tego co przeczytałam to nie przypomina wizaż.pl
__________________



kasieńka:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-06, 17:44   #2048
cathleena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 25
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Zgłosiłam to do ITAKI, to chyba wystarczy, nie?
cathleena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 17:44   #2049
7df813b986b922a36aa3b229fba050fe6f445116
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 295
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Cytat:
Napisane przez cathleena Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
a może ktoś jeszcze raz zgłosiłby ten filmik?
Niech któraś odważniejsza obejrzy ten film i sprawdzi co na nim jest.
Bo ja to zgłaszałam w niedzielę wieczorem.
Ale nie wiem czy to sprawdzili.
Proszę, obejrzyjcie to!
Sprawa rzekomego filmiku na onion już była rozpatrywana na innym forum dot. Iwony, okazało się że to bzdura.
7df813b986b922a36aa3b229fba050fe6f445116 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 17:47   #2050
tobiaszowa
Zadomowienie
 
Avatar tobiaszowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 798
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Wiem o czym jest to forum,bo już była mowa o nim podczas szukania Iwony,ale łatwo mówić nie wchódzcie na to skoro może znów ktoś coś wstawił i wiesz Ja sama nie wiem,już mam dość tych ludzi,którzy nie mają za grosz serca i opowiadają takie bzdury,że Iwona to i tamto,no takich to powinni karać.
Ta Lidia też odezwała się a teraz żadnego znaku życia.
tobiaszowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 17:50   #2051
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Cytat:
Napisane przez cathleena Pokaż wiadomość
Zgłosiłam to do ITAKI, to chyba wystarczy, nie?
Jak moglas zglosic cos czego nie jestes pewna ???przezciez nie obejrzalas filmiku,ja chcialam sciagnac ten program ale wyskakuje mi informacja i to na dodatek po angielsku (a nie rozumiem wszystkiego tak dobrze) co to moze zrobic z moim komputerem,ze np pozniej nie bede mogla ogladac you tube i takie inne,ciekawe jakby w kafejce zobaczyc,tylko gdzie ja ja znajde .
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-06, 17:51   #2052
kasieńka:)
Rozeznanie
 
Avatar kasieńka:)
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 655
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Ja tylko chciałam ostrzec
__________________



kasieńka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 17:54   #2053
cathleena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 25
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Całe szczęście, że okazało się to kłamstwem.
Ale z drugiej strony, jak można takie rzeczy wymyślać? Uważam, że i tak osoba która to napisała powinna być ukarana.

Tak małe są szanse na zobaczenie Iwony żywej. Za duży szum się zrobił. Myślę, że dla dobra sprawy cały ten krąg spekulacji, domniemań, domysłów powinien się skończyć.
Dajcie pracować jasnowidzom, policji, detektywowi,wolontariuszo m z PCK, rodzinie, przyjaciołom.
To, że wydaje się wam, ze nic nie robią, to tylko wymysł. Policja jest już pod zbyt dużą presją, żeby traktować z pobłażaniem tą sprawę.
A jak się będziecie czuć, gdy dowiecie się, że zamordowali Iwonę ponieważ zrobił się zbyt duży szum w tej sprawie? Internet pęka w szwach, mogą czytać to jej oprawcy i zmieniać np. miejsce jej przetrzymywania, bo ktoś z Was z domysłów utkał prawdziwy fakt?
Trochę pokory i współczucia( tyczy się tych, co piszą o sponsoringu itp.) . Wy chyba zapomnieliście tak naprawdę o co toczy się walka...
cathleena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 17:55   #2054
blebleblee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Cytat:
Napisane przez misia1986 Pokaż wiadomość
przez tą wiadomość lidii90 internauci zaczynają patrzeć na sprawę pod kątem sponsoringu... przed chwilą znalazłam komentarz pod najnowszym artykułem o iwonie na gdynia.naszemiasto.pl :
Do sprawdzenia, czy to nie Iwona Leszek (gość)
2010-08-06 18:11
Na miejscu policji sprawdziłbym, kto kryje się za tym ogłoszeniem:
http://ogloszenia.trojmiasto.pl/spon...gl2841590.html
Pojawiło się 21 lipca i na zdjęciach, jeżeli są autentyczne, widać dziewczynę, która ma bardzo podobne włosy do Iwony.
Nie sugeruję, że Iwona zamieściła to ogłoszenia, ale może jest siłą zmuszana do prostytucji i ci, którzy ją przetrzymują zamieścili to ogłoszenie."

włosy faktycznie podobne ale co trzecia młoda dziewczyna ma takie ;]

Nr telefonu z tego ogloszenia pojawia sie rowniez w innych ogloszeniach:

http://ogloszenia.trojmiasto.pl/spon...gl2652632.html
http://ogloszenia.trojmiasto.pl/spon...gl2839037.html
http://www.roksa.pl/les/anons.php?nr=40051

takze to jest chyba jakas zorganizowana grupa dziewczyn, ogloszen z tym nr telefonu jest jeszcze kilka, ale bez sensu to dalej wklejac.

mam nadzieje, ze to niezbyt wielki offtop
blebleblee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 17:55   #2055
Zasmutana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Ze swojego pokoju:P
Wiadomości: 299
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Cześć dziewczyny nie było mnie od wczoraj.Są może jakieś nowe wieści o Iwonie?Nowe tropy?Cokolwiek?
__________________
Pomyśl chociaż raz ile możesz dać każdego dnia...


Zasmutana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 17:56   #2056
tobiaszowa
Zadomowienie
 
Avatar tobiaszowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 798
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

pewna dziewczyna sprawdza co tam jest,zaraz Wam napisze.

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Cytat:
Napisane przez cathleena Pokaż wiadomość
Całe szczęście, że okazało się to kłamstwem.
Ale z drugiej strony, jak można takie rzeczy wymyślać? Uważam, że i tak osoba która to napisała powinna być ukarana.

Tak małe są szanse na zobaczenie Iwony żywej. Za duży szum się zrobił. Myślę, że dla dobra sprawy cały ten krąg spekulacji, domniemań, domysłów powinien się skończyć.
Dajcie pracować jasnowidzom, policji, detektywowi,wolontariuszo m z PCK, rodzinie, przyjaciołom.
To, że wydaje się wam, ze nic nie robią, to tylko wymysł. Policja jest już pod zbyt dużą presją, żeby traktować z pobłażaniem tą sprawę.
A jak się będziecie czuć, gdy dowiecie się, że zamordowali Iwonę ponieważ zrobił się zbyt duży szum w tej sprawie? Internet pęka w szwach, mogą czytać to jej oprawcy i zmieniać np. miejsce jej przetrzymywania, bo ktoś z Was z domysłów utkał prawdziwy fakt?
Trochę pokory i współczucia( tyczy się tych, co piszą o sponsoringu itp.) . Wy chyba zapomnieliście tak naprawdę o co toczy się walka...
To na 100% kłamstwo? Bo pewna dziewczyna ściąga już tora
tobiaszowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 18:00   #2057
ravik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 85
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Sprawa onion forum była juz rozpatrywana i okazało się że to nieprawda. W świetle tego co dziś napisała owa Lidia jeśli faktycznie istnieje jakiś półświatek narkotykowo- naganiaczowy w okolicy to kto wie czy jakiś informacji tam nie umieszczają.
ravik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 18:00   #2058
cathleena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 25
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Cytat:
Napisane przez tobiaszowa Pokaż wiadomość
pewna dziewczyna sprawdza co tam jest,zaraz Wam napisze.

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------


To na 100% kłamstwo? Bo pewna dziewczyna ściąga już tora
Tak pisał ktoś parę postów wcześniej, że to kłamstwo. Ja sama widziałam , że jest tam post z linkiem o tym, że ktoś przetrzymuje Iwonę. Nie ściągałam filmu, powiadomiłam ITAKĘ.
cathleena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 18:02   #2059
7df813b986b922a36aa3b229fba050fe6f445116
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 295
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Ok dla ogólnego spokoju weszłam na to całe Onion. Link podany przez cathleen nie wyświetla nic, natomiast jest inny wątek o Iwonie tam, cyt:

"A tak apropo gdzieś na forum o jej zaginięciu ktos napisał że był na onionie film z jej przetrzymywania ktos wie coś , może ktoś widział ten film ? czy to fake? "

"Normalne ze to fake. Przeciez kur*a wczesniej zostalo wrzucone na serwer niz ona zniknela."
7df813b986b922a36aa3b229fba050fe6f445116 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-06, 18:04   #2060
cathleena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 25
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

[1=7df813b986b922a36aa3b22 9fba050fe6f445116;2120039 6]Ok dla ogólnego spokoju weszłam na to całe Onion. Link podany przez cathleen nie wyświetla nic, natomiast jest inny wątek o Iwonie tam, cyt:

"A tak apropo gdzieś na forum o jej zaginięciu ktos napisał że był na onionie film z jej przetrzymywania ktos wie coś , może ktoś widział ten film ? czy to fake? "

"Normalne ze to fake. Przeciez kur*a wczesniej zostalo wrzucone na serwer niz ona zniknela."[/QUOTE]

To ,że link Ci się nie wyświetla wynika z tego, że nie zainstalowałaś TORA.Tam można wejść jedynie zmieniając IP. To forum psaycholi Bez zainstalowania Ci się nie wyświetli. A ponoć film tam zamieszczony jest z 27lipca. Tak mówił mi facet z ITAKI.
cathleena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 18:08   #2061
7df813b986b922a36aa3b229fba050fe6f445116
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 295
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

cathleen, mam Tora i wyświetla mi się całe Onion, tylko nie ten link który podałaś.
7df813b986b922a36aa3b229fba050fe6f445116 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 18:09   #2062
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

[1=7df813b986b922a36aa3b22 9fba050fe6f445116;2120039 6]Ok dla ogólnego spokoju weszłam na to całe Onion. Link podany przez cathleen nie wyświetla nic, natomiast jest inny wątek o Iwonie tam, cyt:

"A tak apropo gdzieś na forum o jej zaginięciu ktos napisał że był na onionie film z jej przetrzymywania ktos wie coś , może ktoś widział ten film ? czy to fake? "

"Normalne ze to fake. Przeciez kur*a wczesniej zostalo wrzucone na serwer niz ona zniknela."[/QUOTE]
Nie wyswietla bo trzeba sciagnac specjalny program ale ponoc pozniej moze po tym fiksowac Ci komp,chce wierzyc,ze to porzadna dziewczyna ale intuicja mi podpowiada ,ze w kazdej plotce jest nic prawdy,moze znikniecie jej ma cos wspolnego jak jest wyzej napisane z tym calym filmikiem,moze ktos to zobaczyl i jej wstyd bylo,moze Ona zyje i ma sie calkiem niezle tylko sie wstydzi tych niby wstawianych filmikow,teraz to mozna sobie gdybac i rozne tezy obstawiac.
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 18:09   #2063
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Cytat:
Napisane przez cathleena Pokaż wiadomość
Całe szczęście, że okazało się to kłamstwem.
Ale z drugiej strony, jak można takie rzeczy wymyślać? Uważam, że i tak osoba która to napisała powinna być ukarana.

Tak małe są szanse na zobaczenie Iwony żywej. Za duży szum się zrobił. Myślę, że dla dobra sprawy cały ten krąg spekulacji, domniemań, domysłów powinien się skończyć.
Dajcie pracować jasnowidzom, policji, detektywowi,wolontariuszo m z PCK, rodzinie, przyjaciołom.
To, że wydaje się wam, ze nic nie robią, to tylko wymysł. Policja jest już pod zbyt dużą presją, żeby traktować z pobłażaniem tą sprawę.
A jak się będziecie czuć, gdy dowiecie się, że zamordowali Iwonę ponieważ zrobił się zbyt duży szum w tej sprawie? Internet pęka w szwach, mogą czytać to jej oprawcy i zmieniać np. miejsce jej przetrzymywania, bo ktoś z Was z domysłów utkał prawdziwy fakt?
Trochę pokory i współczucia( tyczy się tych, co piszą o sponsoringu itp.) . Wy chyba zapomnieliście tak naprawdę o co toczy się walka...
a napisałaś to na innych forach, pod artykułami dotyczącymi Iwony, napisałaś list w związku z tym do telewizji, gazet, do redakcji gazeta.pl do Newsweeka i innych? Bo nie tylko tutaj rozmawia się o tej sprawie i niestety takimi postami niewiele wskórasz...

Co do filmiku na forum onion - Blancita już wam napisała co tam znalazła, zresztą wystarczyło poszperać na forach w tematach dotyczących Iwony aby znaleźć to samo

Dobrze, ze tutaj przynajmniej nikt nie wkleja jej starych zdjęć, linków do jakiś facetów i tym podobnych rzeczy...
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 18:09   #2064
Mia_bianca
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 694
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Cytat:
Napisane przez ZlodziSiePochodzi2 Pokaż wiadomość


Cos Janusz_ G opuscil nas....
Tyle z londynu nadzieji bylo i cos go wcielo ....

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Mia_Bianca tez cos opuszcza nas , jeszcze sie trzyma ale cos cos cos coraz dalej....
Podczytuje Was ale mało mam czasu.
A z Januszem przenieśliśmy sie na skypa.
pozdrawiam(y)
Mia_bianca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 18:10   #2065
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

[1=7df813b986b922a36aa3b22 9fba050fe6f445116;2120049 6]cathleen, mam Tora i wyświetla mi się całe Onion, tylko nie ten link który podałaś.[/QUOTE]
A nie mozna tam wpisac np Iwona i moze cos znajdzie,ja tam nie wiem bo sie nie znam.
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 18:10   #2066
cathleena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 25
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

[1=7df813b986b922a36aa3b22 9fba050fe6f445116;2120049 6]cathleen, mam Tora i wyświetla mi się całe Onion, tylko nie ten link który podałaś.[/QUOTE]



http://l6nvqsqivhrunqvs.onion/index.php?...n&level=28
cathleena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 18:12   #2067
Mia_bianca
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 694
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

ps. Kwestia filmu na TORze została przerobiona pare dni temu. Ściema na 95% bo zapis rozmów jest ale krótki i do bani.
spadam pa
Mia_bianca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 18:14   #2068
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Jak moglas zglosic cos czego nie jestes pewna ???przezciez nie obejrzalas filmiku,ja chcialam sciagnac ten program ale wyskakuje mi informacja i to na dodatek po angielsku (a nie rozumiem wszystkiego tak dobrze) co to moze zrobic z moim komputerem,ze np pozniej nie bede mogla ogladac you tube i takie inne,ciekawe jakby w kafejce zobaczyc,tylko gdzie ja ja znajde .
Bo to nie jest takze sciagasz i odpalasz kompa.... Wiesz tu trzeba sie troszke pomeczyc, na YT,NK wejdziesz, ale oni pilnuja i musialabys zmieniac takie tam rozne rzeczy..
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=v7WON...eature=related


22.08.2012 Seoul, Kr (one way ticket)
enii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 18:15   #2069
Andzia804
Rozeznanie
 
Avatar Andzia804
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Brenchley/UK
Wiadomości: 542
GG do Andzia804
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

dla mnie ta cała historia porwania Iwony Wieczorek jest bardzo dziwna, gdyż oglądałam reportaż w programie Interwencja i gdy wypowiadała się matka zaginionej, to kobieta była jakaś dziwna!! Dlaczego?? Dlatego, że gdy mówiła o córce to żadnego uczucia to nie wyrażało, to tak jakby czytała artykuł w gazecie, to moje osobiste odczucie, nie mówiła nic w stylu: "ktokolwiek widział moją córkę po tym jak rozstała się ze znajomymi, lub wie coś o sprawie nie się odezwie do mnie,. chcę aby moja córka wróciła cała i zdrowa do domu... itd" nic takiego się nie pojawiło matko zaginionej w ogóle się tak zachowywała jakby wiedziała że Iwona nie żyje:/
__________________
18.06.2010 r. pani LICENCJAT
turystyki i rekreacji o specjalności hotelarstwo i gastronomia


W Moim UK od 16.07.2011r.


Kamelot - MÓJ
Andzia804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 18:15   #2070
cathleena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 25
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta, cz. 2

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
a napisałaś to na innych forach, pod artykułami dotyczącymi Iwony, napisałaś list w związku z tym do telewizji, gazet, do redakcji gazeta.pl do Newsweeka i innych? Bo nie tylko tutaj rozmawia się o tej sprawie i niestety takimi postami niewiele wskórasz...

Co do filmiku na forum onion - Blancita już wam napisała co tam znalazła, zresztą wystarczyło poszperać na forach w tematach dotyczących Iwony aby znaleźć to samo

Dobrze, ze tutaj przynajmniej nikt nie wkleja jej starych zdjęć, linków do jakiś facetów i tym podobnych rzeczy...
Kochana, zadzwoniłam zaraz do ITAKI. Bo ludzie na forum GW prosili, żeby to zrobić bo sami się bali. A co Ci dadzą inne fora, gazety itd, oprócz niesienia niepotrzebnego szumu i jątrzenia tej sprawy, przeszkadzania w śledztwie.
Ludzi ta sprawa tak ekscytuje, snują tyle bzdurnych domysłów, że zapominają o rzetelnej selekcji danych. Tak więc już nawet w GW, w Newsweeku i innych wydawałoby się rzetelnych gazetach, pisze się nie potwierdzone informacje, plotki.

Edytowane przez cathleena
Czas edycji: 2010-08-06 o 18:17
cathleena jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:15.