Detocell - opinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-22, 20:39   #1
P4uli
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 74

Detocell - opinie


Witam
Wiem że nowość ale czekam na opinię. Produktów działających na cellulit jest wiele. Inneov Cellulit ma dużo pozytywnych opinii ale jest za drogi.

Może ktoś z was próbował?
P4uli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 15:42   #2
an-gi
Raczkowanie
 
Avatar an-gi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 193
Dot.: Detocell - opinie

właśnie zobaczyłam w tv reklamę deto cell tabletki na celulit ale wiadomo jak to jest jak coś pokazują w tv to przeważnie to coś nie działa dlatego właśnie szukam opinie na ten temat stosował ktoś?
an-gi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 21:42   #3
P4uli
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 74
Dot.: Detocell - opinie

Chyba jeszcze za wcześnie na opinie
P4uli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 06:43   #4
anetka111
Raczkowanie
 
Avatar anetka111
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 135
Dot.: Detocell - opinie

Ja tylko wiem ze w tej reklamie wystepuje byla mojego meza
__________________
ja już chce wakacje
anetka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 19:29   #5
sweetdream69
Przyczajenie
 
Avatar sweetdream69
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 27
Dot.: Detocell - opinie

No to nie ciekawie anetka111

Sama jestem ciekawa czy coś to daje. Osobiscie chyba boje się testować tabletek, więc również grzecznie poczekam na jakies opinie od odważnych a tak swoją drogą macie jakies sposoby na tego pomarańczowego wroga?
sweetdream69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 08:48   #6
an-gi
Raczkowanie
 
Avatar an-gi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 193
Dot.: Detocell - opinie

no też dołączam do pytania bo ja mam już sporo tego na nogach a lato coraz bliżej aż mi wstyd krótkie spodenki zakładać , nie wspomne już o wskoczeniu w bikini ;(
an-gi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 17:55   #7
alethia99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: TylkoMójŚwiat
Wiadomości: 328
Dot.: Detocell - opinie

Hej, też jestem ciekawa czy działa, po majowym weekendzie chyba kupię
alethia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-28, 13:20   #8
jasminka36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: Detocell - opinie

Cytat:
Napisane przez sweetdream69 Pokaż wiadomość
No to nie ciekawie anetka111

Sama jestem ciekawa czy coś to daje. Osobiscie chyba boje się testować tabletek, więc również grzecznie poczekam na jakies opinie od odważnych a tak swoją drogą macie jakies sposoby na tego pomarańczowego wroga?
Polecam drażetki prebiotyczne VIANESSE.
Skuteczne pozbycie się cellulitu jest możliwe tylko od wewnątrz przez redukcję toksyn. Przecież cellulit to po prostu skupisko toksyn skumulowanych w tkance połączonych z wodą i tłuszczem w trudne do rozbicia cząsteczki.
Trzeba zacząć od oczyszczenia jelita z grzybów Candida odpowiedzialnych za produkcję toksyn.
Wiecie, że neurodermia lub łuszczyca to efekt wydzielania toksyn przez skórę.
Skóra jako nasz największy organ przejmuje w tym momencie funkcję organu wydalającego, a skutkiem tego są również: worki pod oczami, łamiące się paznokcie, grzybica stóp i paznokci, matowe włosy, nalot na języku, grzybica pochwy, gromadzenie się wody w nogach i na ramionach, wilczy apetyt, itp
Ja wypróbowałam koncepcję niemieckiego lekarza który twierdzi, że nasze problemy zdrowotne rozpoczynają się od jelit i mięśni.
Prebiotyki w formie drażetek do ssania poprawiają pracę jelit, oczyszczają i równoważą florę bakteryjną.
Pierwsze efekty to gubienie wody, którą kumulowałam (zwłaszcza przed okresem), a kolejne to centymetry w obwodach (brzuch, uda, talia, biodra).
Poza tym te drażetki świetnie wymuszają picie wody dzięki czemu toksyny są szybciej wypłukiwane, a skóra na całym ciele jest super nawilżona (nawet łokcie i kolana).
Po etapie oczyszczania widać jak cellulit się wyraźnie zmniejsza a skóra jest jędrna.
Aż miło się dotknąć czy wskoczyć w bikini.
jasminka36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 08:30   #9
mapeffka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4
Dot.: Detocell - opinie

też czekam na jakieś opinie o tym reklamowanym produkcie. Ja na celullit w domu stosuje balsam nivea goodbye cellulite, a do tego chodze na masaże drenujące edermologie efekty widać gołym okiem, jestem w tym roku po 13 masażach w tamtym roku miałam 18. Kosmetyczki które robią masaże potwierdzają, że najważniejsze jest picie duzej ilości wody i masaże, mysle ze jakies tabletki tez były by dobrym rozwiązaniem zeby pomagac od środka.
mapeffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 09:36   #10
P4uli
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 74
Dot.: Detocell - opinie

30 kapsułek kosztuje około 36 zł
Dawkowanie: 1 kapsułka na dzień po posiłku

Cena jest jak najbardziej OK

skład

Olej rybi 250 mg,
olej z ogórecznika 200 mg,
wyciąg suchy z wąkrotki azjatyckiej 100 mg,
wyciąg suchy z nasion winogron 100 mg,
wyciąg suchy z morszczynu 20 mg w tym zawartość jodu 25 mcg.

Olej rybi - Niezbędne kwasy tłuszczowe Działanie: wzmacnia błony komórkowe i sprzyja rozwojowi mięśni oraz nerwów. Tłuszcze rybie oraz olej z wiesiołka dwuletniego należą do najbogatszych źródeł niezbędnych kwasów tłuszczowych.

Olej z ogórecznika - Nienasycone kwasy tłuszczowe przywraca zaburzona równowagę fizjologiczną skóry, chroni ją przed infekcjami, wzmacnia barierę lipidową naskórka, hamuje rozwój alergii i likwiduje stany zapalne. Wpływa również korzystnie na krążenie krwi, a więc strukturę i wygląd skóry, która staje się bardziej elastyczna i uzyskuje ładniejszy koloryt.

wyciąg suchy z wąkrotki azjatyckiej - Roślina ma zdolnośc modyfikowania struktury skóry i warstwy podskórnej. Przyśpiesza gojenie ran, zmienia strukturę blizn, dzięki czemu można je wygładzić i zmniejszyć ich przebarwienie. Wąkrotka (Centella) zapobiega celulitis i hamuje powstawanie zmarszczek. Hamuje rozwój cellulitis. Wąkrotka wygładza skórę i poprawia jej nawodnienie.

wyciąg suchy z nasion winogron - Bioflawonoidy cytrusowe zawarte w pestkach winogron posiadają działanie przeciwwirusowe, przeciwbakteryjne, przeciwzapalne i przeciwzakrzepowe. Stosowane są przy nadmiernej skłonności do siniaków i wybroczyn, alergii, chorobach oczu i astmie oskrzelowej

wyciąg suchy z morszczynu - wpływa na poprawę krążenia limfatycznego i stymuluje przemianę materii, ułatwiając spalanie tkanki tłuszczowej.


Skład wydaje się być również OK - czekam na efekty
P4uli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 17:32   #11
ASIULKA1975
Przyczajenie
 
Avatar ASIULKA1975
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 25
Dot.: Detocell - opinie

Czy któraś już po kuracji? Jakie efekty?
ASIULKA1975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-01, 22:26   #12
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Dot.: Detocell - opinie

.

Edytowane przez Eska88
Czas edycji: 2013-10-18 o 16:20
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 00:36   #13
P4uli
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 74
Dot.: Detocell - opinie

To trzymam kciuki
P4uli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-03, 21:49   #14
an-gi
Raczkowanie
 
Avatar an-gi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 193
Dot.: Detocell - opinie

oo to daj znać jakie są efekty a o Vinesse poczytam i może się zaopatrzę bo majówka dopisała w pogodę a niestety wyskoczenie w bikini było krępujące zatem jak zakupie dam znać jak efekty
an-gi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 08:44   #15
Olesia29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: Detocell - opinie

no ja wczoraj kupiłam Detocell i od dziś zaczynam stosowanie dodam jeszcze tylko, że będę dodatkowo stosować peeling cukrowy Oriflame i żel antycellulitowy Max thermo active with guarana firmy Yasumi 2 razy dziennie no i spróbuję przejść na dietę, ale to będzie bardzo trudne no i oczywiście jakaś aktywność no zobaczymy co będzie się działo

Edytowane przez Olesia29
Czas edycji: 2012-05-05 o 08:50
Olesia29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 13:50   #16
asia198912
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7
Smile Dot.: Detocell - opinie sprawdzam ;)

czesc dziewczyny,zazywam tabletki od 4 dni zaplacilam za opakowanie 30 tab. - 57 zl sporo ale zobaczymy jak to bedzie.poinformuje was nie długo czy widac jakies efekty
asia198912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 22:32   #17
pamilcia15
Raczkowanie
 
Avatar pamilcia15
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 147
Dot.: Detocell - opinie sprawdzam ;)

Ja też jestem strasznie ciekawa bo na All kosztują 34,99 zł z przesyłką można się skusić
__________________
Pani Prezes w swojej firmie
Zapraszam na fanpage firmowy: www.fb.com/psbyart
Studentka Budownictwa
Prawko zdane:22.06.2010
Więcej sukcesów!
pamilcia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 12:31   #18
P4uli
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 74
Dot.: Detocell - opinie sprawdzam ;)

Allegro ogólnie cenowo wygrywa z aptekami stacjonarnymi. Ja za Thermline Forte płaciłam po 32 zł
P4uli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 17:40   #19
alethia99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: TylkoMójŚwiat
Wiadomości: 328
Dot.: Detocell - opinie

A Therm line pomaga? Bo zastanawiam się, zastanawiam i zdecydować nie mogę....
alethia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-07, 13:00   #20
herbata14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2
Dot.: Detocell - opinie

Ja używam tego specyfiku już ponad tydzień i jedyny efekt jest taki, że strasznie dużo i często siusiam. Ale to chyba dobrze bo organizm się oczyszcza. Jak zużyje opakowanie to dam znać czy są efekty widoczne na skórze
herbata14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 15:00   #21
Allanya
Przyczajenie
 
Avatar Allanya
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 12
Dot.: Detocell - opinie

Ja też dziś zamówiłam na Allegro i oczywiście napiszę o efektach. Oprócz tego zamierzam się troszkę pogłodzić i stosować serum antycellulitowe firmy Eveline. No i trochę więcej ruchu niż dotychczas przede wszystkim rower. Ogólnie to skusiłam się na te tabletki bo koleżanka brała jakieś, które kosztowały około 100 zł i efekt był super a niedawno przerzuciła się na Detocell i jak na razie rezultaty się utrzymują, więc postanowiłam spróbować. Cena na Allegro też zachęcająca około 37 zł z przesyłką a w aptece 57 zł
Allanya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 22:17   #22
pamilcia15
Raczkowanie
 
Avatar pamilcia15
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 147
Dot.: Detocell - opinie

Cytat:
Napisane przez Allanya Pokaż wiadomość
Ja też dziś zamówiłam na Allegro i oczywiście napiszę o efektach. Oprócz tego zamierzam się troszkę pogłodzić i stosować serum antycellulitowe firmy Eveline. No i trochę więcej ruchu niż dotychczas przede wszystkim rower. Ogólnie to skusiłam się na te tabletki bo koleżanka brała jakieś, które kosztowały około 100 zł i efekt był super a niedawno przerzuciła się na Detocell i jak na razie rezultaty się utrzymują, więc postanowiłam spróbować. Cena na Allegro też zachęcająca około 37 zł z przesyłką a w aptece 57 zł
Dokładnie All wygrywa a ja się jeszcze zastanawiam i jakoś zbieram powoli do zamówienia
__________________
Pani Prezes w swojej firmie
Zapraszam na fanpage firmowy: www.fb.com/psbyart
Studentka Budownictwa
Prawko zdane:22.06.2010
Więcej sukcesów!
pamilcia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 22:35   #23
P4uli
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 74
Dot.: Detocell - opinie

Jeśli chodzi o ten therm line to pomogły mi pierwsze dwa opakowania II wtedy byłam miałam chęci do ćwiczeń i faktycznie poranna dawka kofeiny dawała mi dużo energii. Później miałam T L forte ale sama z siebie nie miałam motywacji i nie było żadnych efektów.

Dużo czytałam na temat środków antycellulitowych i "o dziwo" działają tylko są drogie (ponad 100 zł za miesiąc) zobaczymy jak ten detocell - bardzo jestem ciekawa
P4uli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 09:13   #24
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Dot.: Detocell - opinie

.

Edytowane przez Eska88
Czas edycji: 2013-10-18 o 16:20
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 11:59   #25
lost_in_minds
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 42
Dot.: Detocell - opinie

Hej Dziewczyny

ja również mam zamiar wytoczyc wojnę cellulitowi choć w tym roku to będzie prawdziwa wojna
Z cellulitem się zmagam już pare lat i z małym efektem niestety. Jestem szczupłą i wysportowaną osobą ->165cm /47 kg, ubrania noszę XS/S a to cholerstwo ciągle we mnie siedzi i doprowadza do szału przy każdym ściśnięciu skóry, choć na pośladkach nawet ściskać nie trzeba Pewnie sporą przyczyną jest moja niewłaściwa dieta(nieregularne posiłki i zbyt dużo słodyczy, fast foodów :p)

Na kremach nie ma co polegać, bo działanie znikome także teraz postanowiłam się dokształcić w tej kwestii i przeczytałam ksiązkę "The Cellulite Solution" dr Howarda Murada, w której opisuje metody przeciwdziałania cellulitowi, a także m in wymienia poszczególne składniki suplementacji wewnętrznej i powiem Wam, że większość z nich znajduje się własnie w składzie Deto cell

choć jeszcze lepszy skład pod tym kątem mają tabletki Cellasene -> dodatkowo zawierają :suchy wyciąg z miłorzębu japonskiego, suchy wyciąg z naziemnych części nostrzyka żółtego i lecytynę sojową. Jednak i cena jeszcze "lepsza" bo 90 zł/40 tabletek a kuracja powinna trwać 8-12 tyg

Cellasene stosowała moja koleżanka 2 lata temu i efekty były zdumiewające, także śmiem podejrzewać, że po Deto cell będzie podobnie Dlatego od poniedziałku działam tylko co z tymi brakującymi składnikami->można temu zaradzić, np wyciąg z miłorzębu znalazłam w witaminkach Olimpu-multiple sport, przy okazji to prawdziwa bomba witaminowa i minerałowa, na pewno też pomoże
lecytynę sojową można albo osobno kupić albo dostarczać w pokarmach
Poza tym zaczynam się zdrowo odżywiać, stosować zalecenia z ksiązki i 2x tyg aquaareobik
Muszę wygrać w tym roku

Powodzenia Wszystkim

Edytowane przez lost_in_minds
Czas edycji: 2012-05-12 o 12:02
lost_in_minds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 18:46   #26
aga2010b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Detocell - opinie

Hey Kobitki!
No własnie ten cellulit mam podobny problem hmmm w sumie od moze 1,5 roku ,zawsze myslalam ze mnie problem dotyczyć nigdy nie bedzie ze wzgledu na moja budowe ciala 160cm i 47,5 kg wagi heh owszem w przeciagu tego półtora roku przytyłam 5 kg :/ od 2 tyg zażywam tabletki CLA z zielona herbatą oczyszczające spalające tkanke tłuszczową -efekt zerowy:/ czemu? może dlatego ze nie przykładam wagi do tego co jem ,no i te nieszczęsne ćwiczenia -a może ich brakAle ale zakupiłam juz Detocell 30 kapsułek bede je zażywać od poniedziałku dołącze do tego ćwiczenia na uda ,posladki oraz brzuszki.Mam zamiar także włączyć dietę do tego, zero fast-fooda,słodyczy,ograniczen ie soli , mam nadzieje ze w 30dni bedą jakiekolwiek efekty ,gdyż nie wyobrażam sobie wyjscia na plaże w takim stanie.Bede pod koniec każdego tyg informowac o "efektach". powodzenia życze wszystkim walczącym z tymproblemem
aga2010b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 16:43   #27
wiola_3008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: Detocell - opinie

Hej Jestem w trakcie kuracji DetoCell, zażyłam już 15 tabl. i faktycznie widać efekty! Jestem osobą szczupłą, 170cm 49kg i też zmagam się z tym paskudnym problemem. Stosuję także serum antycellulitowe Eveline, do tego masaże rolką z wypustkami, codzienne ćwiczenia na uda i pośladki-specjalne na cellulit. Na pewno to też ma wpływ, ale myślę,że też wiele zależy od tych tabletek. Także jak na razie SZCZERZE POLECAM !
wiola_3008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 23:37   #28
P4uli
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 74
Dot.: Detocell - opinie

Napisz koniecznie jakie efekty po dłuższym czasie
P4uli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 10:16   #29
kittyszczerbacka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4
Dot.: Detocell - opinie

Kończę pierwszy miesiąc z Detocell, kapsułki kupiłam w promocji, 30 sztuk za 38.99 (z 59,99). Jeśli promocja wciąż trwa skuszę się na kolejne opakowanie. mogę śmiało powiedzieć, że skóra na udach wygląda na bardziej sprężystą, niemniej jednak efekt wciąż nie poraża. Dodam, że jednocześnie ćwiczę na siłowni, jeżdzę na rowerze, biegam, rozciągam się, staram się spędzać czas aktywnie 5-6 dni w tygodniu, do tego dochodzą masaże i balsamy, głównie Eveline i Nivea, staram się pić dużo wody. Straciłam w obwodzie może 1 cm. Cellulit wydaje się być bardziej 'rozdrobniony'. Nie jest to jedyny specyfik który obecnie zazywam, więc podejrzewam, ze niekończący się apetyt i ochota na słodycze to nie jego zasługa. Zatem, pomimo braku silnej woli, obfitszych posiłków i licznych przekąsek nie przybieram na wadze (51 kg przy wzroście 170 cm)
kittyszczerbacka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 16:57   #30
P4uli
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 74
Dot.: Detocell - opinie

Myślicie że pomoże to w pozbyciu się boczków?
P4uli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-19 18:03:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:00.