Makijaż u 15-16latki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-28, 10:32   #1
Rossie
Raczkowanie
 
Avatar Rossie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 489

Makijaż u 15-16latki


Chciałabym się dowiedzieć, jak to jest z tym "niszczeniem cery" przez malowanie się w młodym wieku, ja maluję się od 1,5 roku (tzn cień do powiek, kreski na dolnej powiece po wewnętrznej stronie i tusz do rzęs, czasem błyszczyk). Podkładu nie stosuję na codzień, bo podobno skóra nie oddycha itd itd. Chciałabym się dowiedzieć jak to naprawdę jest, bo nie wiem czy powinno się wierzyć w to co mówi babcia, bądź kolezanki (narcyzmy myślące, że im pięknie bez makijażu. Dziękuję z góry za odpowiedzi
Rossie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-28, 10:43   #2
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Re: Makijaż u 15-16latki

heh, wiesz - delikatny makijaż "naturalny" jest moim zdaniem w porządku, śmieszą mnie dziewczyny, które ledwo odrosły od ziemi a mają bardzo mocny makijaż stawiam na pielęgnację.
a nieoddychanie skóry to jakiś przeżytek, każda szanująca się firma nie produkuje takich kosmetyków
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-28, 19:33   #3
Magda.
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 1 763
Re: Makijaż u 15-16latki

Ja też uważam, że pielęgnacja przede wszystkim, tony makijażu można sobie odpuścić i to nie dlatego, że cośtam mogłby "zepsuć" (bo tego na pewno nie wiem), ale dlatego, że na bardzo młodych osobach wygląda często nienaturalnie i czasem wręcz śmiesznie. Wystarczy mascara i błyszczyk, zadbana cera jest ozdobą samą w sobie. Ja mam 24 lata i dopiero od niedawna więcej się maluję, ale i tak nie codziennie.
Magda. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-28, 19:47   #4
ufcio1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 474
Re: Makijaż u 15-16latki

to czy kosmetyk kolorowy psuje twoja twarz zalzy od tego jakiej jest jakosc. jesli kupisz jakis podklad w kiosku za 5 zl. to nie mozesz sie spodziewac niczego innego jak tapetki
co do makijazu to wg mnie dziewczyny w moim wieku (mam 15 latek ) nie powinny sie malowac.. teraz sa mlode i chca sie postarzec a jak beda starsze beda chcialy sie odmlodzic ja uzywam podkladu, ale tylko w zime. na codzien blyszczyk i tusz do rzes. co za duzo to nie zdrowo. prosta i latwa do zapamietania zasada
ufcio1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-28, 20:17   #5
Rossie
Raczkowanie
 
Avatar Rossie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 489
Re: Makijaż u 15-16latki

No u mnie maskara po prostu MUSI być, bo mam jaśniutkie rzęsy (złote jakies ;P) i cieniutkie. Jeżeli chodzi o cieniutką kreseczke pod okiem to bez niej jakos mi tak dziwnie :| chociaż...może to kwestia przyzwyczajenia. A cienie do powiek..teraz są wakacje to mozna poszalec Ale ja wybieram kolorki naturalne. Nie to, ze sie duzo maluje, ja tez nie lubie "wytapetowanych" dziewczyn w moim wieku, mi się podoba delikatnie podkreślona uroda
Rossie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-28, 20:39   #6
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Re: Makijaż u 15-16latki

czyli inwestuj w dobre kosmetyki kolorowe
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-28, 20:47   #7
Agami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 51
Re: Makijaż u 15-16latki

Powiem szczerze, ze wg mnie makijaz u 15-16 latki wyglada smiesznie i bardzo nienaturalnie. Po co taką dziecięcą jeszcze buzię smarować podkładami? Jedyne co jest dopuszczalne moim zdaniem to brązowy tusz (przy jasnych rzęsach, jak są ciemne to nie ma sensu ich malować w tym wieku), jakis naturalny odcień blyszczyka i transparentny puder, jesli masz tendencje do przetłuszczania się cery i błyszczenia. Na inne kosmetyki jeszcze przyjdzie czas.
Agami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-06-29, 09:27   #8
liv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 240
Re: Makijaż u 15-16latki

A ja moge polecic cos w stylu kremu tonujacego (byly takie swego czasu z Nivea albo z Vichy), puder transparentny tez moze byc, dopuszczalne cienie i wszelakie blyszczyki. Jedno, co mnie zastanawia to te kreski- bo do tego sie latwo przyzwyczaic (wiem po sobie- teraz moje oczka bez kresek wydaja mi sie niewidoczne)- moze sobie od czasu do czasu je daruj, bo pozniej sie nie odzwyczaisz, a jest tyle pieknych makijazy ktorych nie warto psuc "kreskami"
liv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-29, 11:08   #9
Rossie
Raczkowanie
 
Avatar Rossie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 489
Re: Makijaż u 15-16latki

No właśnie ja chyba się za bardzo przyzwyczaiłam do tych kresek. Mogę Ci wysłać zdjęcie, gdzie mam je zrobione, bo sama juz nie wiem czy są one za mocne czy nie.
Rossie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-30, 10:40   #10
Quinn
Zakorzenienie
 
Avatar Quinn
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 3 514
Re: Makijaż u 15-16latki

Cuż ja mam 16 lat, a naprawdę nie mam "dziecięcej buźki"
wyglądam na 20, nie dlatego że tlenie włosy na blond i chodze na solar, ale taką juz mam twarz rozwiniętą
Używam tuszu, podlkładu jak musze (czyli prawie zawsze) i błyszczyka aha jeszcze różu. Na specjalne okazje cienie, kredki. Zimą jeszcze puder ikorektor bo mimo że pielęgnuje to mam kłopoty ze skórą. Wszystko zalezy od twarzy. Jeśli ma się dzieciącą to durnie się wygląda że karminowymi ustami, to oczywiste.
__________________
tak pachnę
Quinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-30, 11:11   #11
Ananke
Rozeznanie
 
Avatar Ananke
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 534
Re: Makijaż u 15-16latki

Quinn napisał(a):
> Cuż ja mam 16 lat, a naprawdę nie mam "dziecięcej buźki"
> wyglądam na 20, nie dlatego że tlenie włosy na blond i chodze na solar, ale taką juz mam twarz rozwiniętą
>
to popracuj jeszcze nad gramatyką skoro twarz już ci się rozwinęła
Ananke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-06-30, 11:25   #12
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Re: Makijaż u 15-16latki

Ananke napisał(a):
> Quinn napisał(a):
> > Cuż ja mam 16 lat, a naprawdę nie mam "dziecięcej buźki"
> > wyglądam na 20, nie dlatego że tlenie włosy na blond i chodze na solar, ale taką juz mam twarz rozwiniętą
> >
> to popracuj jeszcze nad gramatyką skoro twarz już ci się rozwinęła

Chodzi Ci zapewne o "cuż" ? Literówka może sie każdemu zdażyc. A jeśli to nie literówka, to i tak chyba bez znaczenia. Ona swoim blędem nikomu przykrości nie sprawila, a Ty swoim zdaniem niestety mogłaś.

Z dwojga złego wolalabym mieć problemy z ortografią niż z dobrym wychowaniem Ananke.
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-30, 11:32   #13
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Makijaż u 15-16latki

myślę, że problem należy traktować jednostkowo . jedne dziewczyny będę wyglądały źle, inne dobrze. jeśli któraś ma kompleksy z powodu np. przebarwień to czemu ma ich nie ukrywać, jeśli inna muska sobie policzki różem, aby nie być trupioblada - czemu nie. jedyne co mi się nie podoba to "przerabianie" się na starszą, tapeta [ale to niezależnie od wieku]. jesli dziewczyna podkreśla delikatnie swoje atutu albo maskuje niedociągnięcia - tudzież zaszaleje z zielonym czy fiołkowym cieniem, bo czuje powiew wiosny to.. o ile wygląda to delikatnie i dziewczęco.. popieram.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-30, 12:01   #14
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: Makijaż u 15-16latki

Sarenka ma absolutna rację. Makijaz w kazdym wieku powinien jedynie służyć temu, by zakryć to co nam się w sobie nie podobna, eśli nie ma inengo sposobu by sie tego pozbyć. Załamuja mnie dziewczyny młodsze ode mnie, które wyglądają o wiele starzej. Wiele z tych dziewczyn wygląda tragicznie, miałam okazję zobaczyć je bez makijazu i ich cera wygąda czesto gorzej niż u mojej mamy. Problem tez chyba w tym, że często uzywaja kiepskich kosmetyków i nie dbają o zmywanie makijazu i o swoją cere poza malowaniem się. To straszne!!!!
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-30, 12:15   #15
m@gdzi@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 116
Re: Makijaż u 15-16latki

Macie może jakieś fajne naturalne i delikatne przykłady makijaży dla 16-latki????PLEASE!
m@gdzi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-30, 12:35   #16
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Makijaż u 15-16latki - propozycje

na pewno na tych fotkach, które wklejam modelki mają 3 warstwy podkładu korektory i inne cuda , ale abstrahując...

- można lekko wytuszować rzęsy na brązowo, musnąć policzki różem i położyć bezbarwny błyszczyk [lub nawet barwny - delikatny] (2)(4)

- na imprezkę/spacer można sobie awangardowo nałożyć jakiś wiosenny kolorek [zieleń czy róż] i już tylko wytuszować lekko rzęsy i użyć błyszczyku (1)(5)

- delikatnym brązami lub szarościami [rozmytymi] można ładnie a zarazem subtelnie wyeksponować oko (3)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Danielle5.jpg (26,6 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg face021.jpg (23,2 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sarenka natural.jpg (21,5 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mode1309.jpg (26,7 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sarenka pink natural.jpg (20,0 KB, 23 załadowań)
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-30, 12:58   #17
ikaps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 69
Re: Makijaż u 15-16latki

Moim zdaniem mlode dziewczeta powinny darowac sobie kosmetyki typu podklad, puder itp.; powinny eksponowac mloda cere, poki jeszcze ja maja i nie ma tam za bardzo czego tuszowac (no chyba, ze ktos ma duze problemy ze skora- ale i wtedy pryszcze przykryte tonami fluidu nie wygladaja za ladnie). Na pelny makijaz przyjdzie jeszcze czas. Ja zaczelam sie malowac (cienie, tusz, delikatna pomadka) okolo 18. roku zycia - wczesniej uznalam, ze mloda buzia wyglada najladniej wtedy, gdy jest naturalna.
Aha- niekoniecznie trzeba byc narcyzem, zeby naturalny wyglad uznawac za ladniejszy!
ikaps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-30, 12:58   #18
haima
Rozeznanie
 
Avatar haima
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 576
GG do haima
Re: Makijaż u 15-16latki - propozycje

Ja jak byłam w Twoim wieku to też chciałam się malować i boczyłam się na siostrę, która mi tego zabraniała Teraz wiem dlaczego.....
Osobiście nie podobają mi się "małolaty" z makijażem, bo to trochę śmiesznie wygląda. Ledwo krasnal od ziemi odrasta, a już robi się na dorosłą kobietę Ale jeżeli chcesz to używaj tuszu, cieni oraz błyszczyku. W Twoim wieku odradzam pudry i podkłady, bo możesz zniszczyć cerę. Moja koleżanka w drugiej klasie szkoły średniej zaczęła robić sobie "pełne" makijaże, a w klasie maturalnej już nie mogła się bez nich pokazać. Jak raz przyszła nieumalowana do szkoły to się wszyscy przestraszyli- tak miała zniszczoną cerę! (już pomijam fakt, że dziewczyny same jej od razu podsuwały kosmetyki, by się umalowała....)
Nie maluj się jeszcze za mocno.... ja wiem, że by się chciało ale jak trochę poczekasz to lepiej na tym wyjdziesz
haima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-30, 13:21   #19
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: Makijaż u 15-16latki

pamietam czasu gdy ja mialam 15 lat i moje młodsze kolezanki smarowały sie podkładami erisa ,malowały kreski na powiekach i tuszowały rzęsy ,a ja nic sama natura ,wszyscy sie dziwili dlaczego ja sie nie maluje .
a ja stwierdziłam ,że nie stac mnie na dobrą kolorówke ,po drugie jest mi dobrze bez tego wszytskiego i stawiałm na pielęgnacje chociaz nigdy z cera nie miałam żadnych problemów ,wolałam kupic delikatny krem ,piling czy tonik a kolezanki nawet nie uzywały płynów do demakijazu tylko zmywały to wszytsko wodą (10 lat temu nikt nie zwracał uwagi na demakijaż-szkoda kasy było )a teraz one wyglądaja jak własne ciotki a ja nadal świeżynka ,czesto przychodzący fachmani do kranu pytaja czy są rodzice)
pzdr.
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-06-30, 13:29   #20
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Makijaż u 15-16latki

myślę, że mówimy o skrajnościach. "nic" albo "podkład, puder, cienie, kreski, konturówki, szminki". ja chyba miałam 17 lat kiedy zaczęłam się malować a moja cera jest naprawdę OK [wiele to kwestia genetyki].

jako, że każdy ma prawo do własnego zdania ja obstaję przy swoim . błyszczyki półtransparentne, kolorowe tusze czy 'zabawne' cienie - jak najbardziej. wszystko z umiarem i niekoniecznie do szkoły i niekoniecznie w podstawówce
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-30, 13:29   #21
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Makijaż u 15-16latki

myślę, że mówimy o skrajnościach. "nic" albo "podkład, puder, cienie, kreski, konturówki, szminki". ja chyba miałam 17 lat kiedy zaczęłam się malować a moja cera jest naprawdę OK [wiele to kwestia genetyki].

jako, że każdy ma prawo do własnego zdania ja obstaję przy swoim . błyszczyki półtransparentne, kolorowe tusze czy 'zabawne' cienie - jak najbardziej. wszystko z umiarem i niekoniecznie do szkoły i niekoniecznie w podstawówce
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-30, 15:07   #22
Quinn
Zakorzenienie
 
Avatar Quinn
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 3 514
Re: Makijaż u 15-16latki

Do Ananke:
To co napisałam nie było gramatycznym błędem, może nie było super poprawne, ale to jest forum kosmetyczne a nie konkurs języka polskiego. Nie rozumiem po co te złośliwości?
__________________
tak pachnę
Quinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-30, 15:12   #23
Quinn
Zakorzenienie
 
Avatar Quinn
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 3 514
Re: Makijaż u 15-16latki

Chciałam jeszcze dopisać, że kompletnie przeoczyłam to nieszczęsne "cuż", serdecznie przepraszam za ten straszny błąd. Ale skoro mamy je sobie wytykać to jest to błąd ortograficzny a nie gramatyczny. No ale cóż...
__________________
tak pachnę
Quinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-30, 16:41   #24
AgatkA_01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Trójmiasto->Gdynia
Wiadomości: 172
GG do AgatkA_01
Re: Makijaż u 15-16latki

Mowicie zeby stawiac na naturalnosc i nie uzywac podkladow pudrow itd. ,ale jesli dziewczyna ma problemy z cera?Chodzi mi przede wszystkim o pryszcze .Sama mam 16lat i jeszcze rok temu mialam z nimi problemy. Ojj pamietam baardzo dobrze ten okres mojego zycia .Nie wyobrazalam sobie wtedy zeby wyjsc z domu bez podkladu ,pudru itp. ,bo bez nich wygladalam tragicznie! I same powiedzcie jak mloda dziewczyna, ktora ma problemy z cera ma nieuzywac podkladu czy pudru? Bo to jest chyba "ostatnia deska ratunku" zeby przy takich problemach z cera wygladac w miare normalnie.
AgatkA_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-30, 17:01   #25
Magda.
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 1 763
Re: Makijaż u 15-16latki

Przy bardzo zlej cerze owszem, ale sa dziewczyny ktore piekne cery przykrywana tona podkladu i nie wiadomo po co to robia? O to nam chodzi. Bo cera problemowa to juz inna historia.
Magda. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-30, 17:13   #26
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Re: Makijaż u 15-16latki

nawet nie chcę się przyzwyczajać do pudru, pomimo blizn - pójdę we wrześniu na złuszczanie, w październiku pewnie też a z pudrem.. ehh, strach się podrapać i moja siostra, która już ma mikrospokpijne, pojedyncze blizny po złuszczaniu stwierdziła, że nawet teraz nie wyjdzie bez podkłądu - źle się bez niego czuje uzależnia
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-30, 17:51   #27
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: Makijaż u 15-16latki

Ja uwazam, ze nie ma nic zlego w malowaniu sie przez mlode dziewczyny. Wiadomo, ze dziewczynki nie powinny sie malowac (najlepiej wcale). U 15- i 16-latek cera wymaga zazwyczaj ukrycia niespodzianek.
Ja zaczelam sie malowac jak mialam jakies 14 lat. Byl to jednak tylko korektor na syfki, pomadka ochronna i czasami tusz do rzes, czyli praktycznie zaden makijaz. W wieku 15lat zaczelam uzywac podkladow, gdyz problemy z cera mialam wieksze i sam korektor juz niestety nie wystarczal. Do tego uzywalam bezbarwnych blyszczykow i tuszu do rzes. Na imprezy oczka podkreslalam cieniem. W wieku 16lat podklad juz byl obowiezkiem, jednak na lato (do pazdziernika) zawsze rezygnuje z mazidel, aby cera odpoczela (a wiadomo, stan cery poprawia sie gdyz slonko wysusza). Oczka podkreslone zawsze tuszem do rzes, kredka, czasami cieniem. Teraz mam 17lat i makijazem juz sie troszke bawie. Codziennie uzywam podkladu, pudru (aby cera nie swiecila sie), linera, cieni, tuszu, blyszczyka, czasami uzywam rozu (kiedy stwierdze ze wygladam strasznie blado).
Nadal nie maluje sie mocno. Blyszczyki lubie bezbarwne lub delikatnie podkreslajace kolor ust, te wygladaja najladniej.

Jak pisalam, nie sadze, aby bylo cos zlego w malowaniu sie przez 15- i 16-latki, ale musi byc to makijaz delikatny, a nie mocny i czesto rozmazany. Lepiej teraz bawic sie z kolezankami lub samemu w domu roznymi kolorkami, niz w wieku 20lat niewiedziec co i jak.
To moje zdanie (a jesli pojawily sie bledy gramatyczne mam nadzieje ze nikogo nei urazilam )

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-30, 17:54   #28
liv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 240
Re: Makijaż u 15-16latki

Rossie- wyslij mi fotke tych twoich kresek, bo jestem ciekawa. Moze byc na maila albo podklej do postu.
Co do wszystkich wyzej opinii to podpinam sie pod niemal wszystkie- jesli jest co zatuszowac to jasne, ze puder. Ja swego czasu uzywalam wlasnie kremow tonujacych. I jest za szalenstwem w make-upie od czasu do czasu, bo to przeciez nikomu nie szkodzi. Na codzien jednak stawiam na podkreslanie naturalnej urody- tak ze 4 lata temu w lecie modnym "lookiem" byly wilgotne usta, podkreslone rozem policzki, odrobina mascary i biale oraz bezowe cienie. sadze, ze 15-16latka i oczywiscie nie tylko moze sie tak malowac i wygladac slicznie
liv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-30, 18:02   #29
liv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 240
Re: Makijaż u 15-16latki/ Do Rossi!!!!

Dostałam maila, ale zjadło załącznik!!!!
liv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-01, 20:14   #30
Rossie
Raczkowanie
 
Avatar Rossie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 489
Re: Makijaż u 15-16latki/ Do Rossi!!!!

Wiesz co, załącze je tutaj bo tam chyba nigdy nie dojdzie ;P
Rossie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:22.