Kosmetyki bez zapychaczy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-19, 20:39   #91
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Krem nawilżający bez zapychaczy- jest taki?

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
Dermosan będzie w nowej promocji rosmana za 4.99 warto zobaczyć
To fajny krem na bardzo przesuszoną skórę, np po opalaniu ,ale mnie zapycha
Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Owszem jest taki - Humektan
Również polecam, fajny jest, nie ma gliceryny i parafiny, to głównie mnie zawsze zapycha... Konsystencja lekka, trochę wodnisty,ale to mi nie przeszkadza
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 14:09   #92
malpula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 195
Dot.: Krem nawilżający bez zapychaczy- jest taki?

Iwostin, nawilżający, do skóry odwodnionej ( nie pamiętam dokładnie jak to leci), ma filterek 20, fajnie nawilża, ale dodatkowych filtrów pod niego czy na niego się nie da nałożyć (przynajmniej na mojej skórze ); nie jest perfekcyjny, przy jakimś wysypie mam wrażenie, że wzmaga problemy, jak jest wszystko ok, to jest ok( łał, ale lotne... ) ...szału ni ma...
ale chyba warto spróbować, bo moja babcia strasznie go sobie chwali przecież dla każdego coś innego
zastanawiam się co by było jakby tak skórę Panthenolem potraktować

próbowałam też babydream- zapychał...
szukam czegoś nowego i chyba skuszę się na Dermosan- tym bardziej przy takiej cenie
__________________
Rak nie wyrok!!!
Pomożmy Madzi.a!!!
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619





lepiej milczeć i być uważanym za głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości
malpula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 20:28   #93
wioolusiaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wioolusiaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z daleka;p
Wiadomości: 8 131
Dot.: Krem nawilżający bez zapychaczy- jest taki?

polecam skinset z vichy lub dermedic, rewelacja
__________________
wioolusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 09:54   #94
Reavela
Zadomowienie
 
Avatar Reavela
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 186
Dot.: Krem nawilżający bez zapychaczy- jest taki?

no nie! babydream extrasentisive mnie zapycha! tak samo jak wszystkie inne kremy babydream zamówiłam różę weledy na noc i irysa na dzień, a także yves rocher dla skóry odwodnionej na dzień. Będziemy testować znów. Napiszę oczywiście potem co i jak.
Reavela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 16:23   #95
jennifer2006
Raczkowanie
 
Avatar jennifer2006
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 311
Dot.: Krem nawilżający bez zapychaczy- jest taki?

Może to głupie pytanie, ale co to zanczy, że krem zapycha? Mógłby mi ktoś to wytłumaczyć?
jennifer2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 16:26   #96
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Krem nawilżający bez zapychaczy- jest taki?

Cytat:
Napisane przez jennifer2006 Pokaż wiadomość
Może to głupie pytanie, ale co to zanczy, że krem zapycha? Mógłby mi ktoś to wytłumaczyć?
pojawiają się takie gule podskórne i małe ropne wypryski
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 12:21   #97
Gosia36
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 14
Dot.: Krem nawilżający bez zapychaczy- jest taki?

Według mnie najlepszy jest krem 24 godzinna pielęgnacja Maystar (seria do cery tłustej i trądzikowej). Trochę się bałam, że nic z niego nie będzie, ale jest wart swojej ceny. Ma bardzo lekką konsystencję, buzia jest po nim mniej zaczerwieniona i przestała się świecić.
Gosia36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-12, 12:29   #98
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomości: 1 630
Dot.: Krem nawilżający bez zapychaczy- jest taki?

Mnie zapycha wszystko, poza Happyderm - ale on z kolei nie nawilża mojej odwodnionej cery tak jak bym chciała. Zapchał mnie Humektan (i wysuszył!), Emolium też. Może się skusze na ten Dermosan - tylko czy ten N+R, to jest wersja półltłusta?

Edytowane przez Layila
Czas edycji: 2009-10-12 o 12:30
Layila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 19:25   #99
dziewczynka87
Rozeznanie
 
Avatar dziewczynka87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 605
Dot.: Krem nawilżający bez zapychaczy- jest taki?

Tyle wiązałam nadzieji z Humektanem i zapchał mnie rozumiem, że oliwkowa Ziaja mogła mnie zapchać, ale naprawdę myślałam, że Humektan będzie idealny no trudno. dostałam próbki Avene Hydrance i La Roche Posay Hydraphase i Hydreane, zobaczymy...
bo chyba niemożliwe, żeby zapychał płyn micelarny Ziaja? (znaczy specyfik oczyszczający)
dziewczynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 18:54   #100
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Krem nawilżający bez zapychaczy- jest taki?

dziewczynka87 według mnie to mało prawdopodbne... może przyczyną zapchania porów jest coś innego? Zanieczyszczenia powietrza, sucha skóra przez ogrzewane pomieszczenia i przez to wzmożone wydzielanie gruczołów, jakieś maseczki, stres, jedzenie?
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 19:01   #101
dziewczynka87
Rozeznanie
 
Avatar dziewczynka87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 605
Dot.: Krem nawilżający bez zapychaczy- jest taki?

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
dziewczynka87 według mnie to mało prawdopodbne... może przyczyną zapchania porów jest coś innego? Zanieczyszczenia powietrza, sucha skóra przez ogrzewane pomieszczenia i przez to wzmożone wydzielanie gruczołów, jakieś maseczki, stres, jedzenie?
stres tak, jedzenie raczej nie - bo jem to co zawsze, staram się jak najzdrowiej, bez słodyczy, chipsów itp... ale może to przez to, że wróciłam na studia do Poznania, a tu jest zdecydowanie inna woda niż u mnie 20 km pod Poznaniem, no i zanieczyszczenie powietrza na pewno też większe....
dziękuję za odpowiedź. wypróbowałam dzisiaj ten LRP Hydreane i skreśla go "rolowanie' się na mojej twarzy
dziewczynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-21, 08:39   #102
Aurelia71
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 52
Dot.: Krem nawilżający bez zapychaczy- jest taki?

Moim zdaniem najlepsze sa kosmetyki ekologiczne wegańskie i naturalne z Alvery i Alvy dostepne na necie w sklepie floreo, maja tez super naturlne kosmetyki do wlosow
Aurelia71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 09:50   #103
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Krem nawilżający bez zapychaczy- jest taki?

Cytat:
Napisane przez aPerfectDrug Pokaż wiadomość
Ja z czystym sumieniem mogę polecić tylko dwa kremy, które NIGDY mnie nie zapchały, a cerę ma bardzo kapryśną. Są to kremy nawilżające z serii irysowej i różanej Weledy. Używam ich od kilku lat i nie zawiodłam się jak dotąd. Na zimę lub w okresie przesuszenia skóry po kwasach zmieniam na wersję na dzień lub na noc.

Jeśli ktoś byłby zainteresowany, to mogę podać link do sklepu, gdzie są w dużo niższej cenie niż w polskich aptekach.
A mnie Weleda zapchała koncertowo, zwłaszcza Irys. Już po dwóch aplikacjach była masakra. Różana nieco lepiej, chwaliłam ją sobie do niedawna, ale teraz wydaje mi się, że i ona zapycha, nie tak mocno ale jednak, nie umiem znaleźć innego winnego (kończę drugą tubkę). Całe szczęście, że naprawdę dobrze regeneruje i nawilża (tylko wersja na noc, "na dzień" to kolejna masakra).
Zapycha mnie każdy krem firmy Soraya, Ziaja, omijam z daleka wszelkie Dax'y. Kremy AA też zapychają trochę ale żaden (próbowałam trzech) nie zrobił niczego ciekawego z moją skórą (nawet nawilżający jej nie nawilżył), tak samo jest z Lirene, zapychanie pojawia się dopiero po jakimś czasie ale sam z siebie krem niewiele robi.
Zapycha mnie nawet maść ochronna z wit A, która ma bardzo prosty skład (wazelina, pochodna wit A, cytrynian i woda oczyszczona), kładę ją tylko czasem pod oczy, tam sprawuje się bardzo dobrze.
Zapychało mnie wszystko czego używałam. Nie pamiętam już nawet ile słoiczków z kremem oddałam albo wyrzuciłam ( o ilości wyrzuconej gotówki nie wspomnę). Teraz używam tylko i wyłącznie kosmetyków samorobionych. Wiem, co do nich wkładam, omijam to, co mnie zapycha i póki co cieszę się świetną cerą. Nawet jestem skłonna uznać, że tak dobrej kondycji skóry nie miałam od conajmniej 5 lat
Moje najbardziej ulubione serum (może komuś się przyda), które nawilża, rozświetla i powoduje wzrost "gęstości" skóry to serum na bazie oleju tamanu z dodatkiem kwasu liponowego, witaminy C (tetraizopalmitynian askorbylu - ta w kropelkach) i kwasu HA. "Dodatków" procentowo tyle ile wskazuje specyfikacja na mazidla.com. Jak dla mnie rewelacja.
Bardzo pomaga mi też wielostopniowe oczyszczanie twarzy. Najpierw używam mydła afrykańskiego (spłukuję wodą mineralną), później kolejny raz myję twarz "maseczką" z płatków owsianych i jakiegoś ziółka, ostatnio moje najbardziej ulubione to neem w proszku, czasem dodaję amlę albo odrobinę spiruliny. Taką maseczkę nakładam na twarz, masuję i zostawiam na chwilę. Później tonik (na noc migdałowy wg receptury mazidla.com, na dzień pól na pół sok z aloesu plus woda oczyszczona, do tego mocznik i HA). Wieczorem serum ukręcone przed położeniem na twarz, na dzień filtr. Jedyny, który znoszę i nie powoduje wysypu i zaskórników to emulsja Avene.
Może dodam jeszcze, co mnie z naturalnych składników zapycha: NMF, mleczko migdałowe, olej ze słodkich migdałów, olej różany, w ogóle większość olei, prócz tamanu. Już więcej nie będę testowała, trzymam się jego.

Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 13:14   #104
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Krem nawilżający bez zapychaczy- jest taki?

Ja tam się nie dziwię, że krem z witaminą A cię zapchał - w końcu wazelina to przecież okropny zapychacz (przeważnie, dla mnie też).

Fajnie, że znalazłaś po wielu próbach optymalną pielęgnację dla siebie.
Też wciągnęłam się w biochemię.
Dobrze, że napisałaś o tym co cię nie zapycha. Miałam właśnie zamiar skusić się na tamanu, ale trochę się obawiałam, bo inne mnie przeważnie zapychały. Twoja opinia chyba mnie przekonała.
Ale czy on nawilża w wystarczającym stopniu? Chciałabym mieszać z HA i mocznikiem i nakładać na noc. Zależy mi na nawilżeniu, bo jadę na retinoidach.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 16:43   #105
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Krem nawilżający bez zapychaczy- jest taki?

chyba pierwszy krok z problemem zapychających kremów to obserwować skórę i uważnie czytać składy
to bardzo indywidualna sprawa, mi np wydawało sie że bardzo mnie kremy zapychają, szybko zauważyłam że tylko te z parafiną/olejem mineralnym
jeśli tego nie ma w składzie, to raczej krem mi służy
co do nawilżania - nigdy mnie nie zawiodły hydrabio od biodermy (bardzo lekki), kremy z serii biobalans i calma HLC Ziaji
co dziwne, te ostatnie są tłuste, szczególnie biolipidowy, ale zamiast zapychać uspokajał skórę i genialnie nawilżał
polecam też cetaphil, choć on chyba przy dłuższym uzywaniu lekko zapycha, dlatego stosuje kurację tygodniową po czym wracam do lżejszego kremu
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 19:57   #106
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Krem nawilżający bez zapychaczy- jest taki?

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Ja tam się nie dziwię, że krem z witaminą A cię zapchał - w końcu wazelina to przecież okropny zapychacz (przeważnie, dla mnie też).

Fajnie, że znalazłaś po wielu próbach optymalną pielęgnację dla siebie.
Też wciągnęłam się w biochemię.
Dobrze, że napisałaś o tym co cię nie zapycha. Miałam właśnie zamiar skusić się na tamanu, ale trochę się obawiałam, bo inne mnie przeważnie zapychały. Twoja opinia chyba mnie przekonała.
Ale czy on nawilża w wystarczającym stopniu? Chciałabym mieszać z HA i mocznikiem i nakładać na noc. Zależy mi na nawilżeniu, bo jadę na retinoidach.
Olej tamanu z mocznikiem i HA działa doskonale (ja rozpuszczałam mocznik w soku z aloesu, bo on rozpuszcza się w wodzie i w alkoholu). Sam olej do bardzo suchej skóry jest niewystarczający, przynajmniej do mojej, ale każde serum wzmocnione dobrymi dodatkami na jego bazie na pewno Ci się spodoba.
A maść ochronna z wit A była bardzo chwalona w wątku o naturalnej pielęgnacji, niektóre wizażanki zarzekały się, że nie zapycha No ja już wiem, że jednak zapycha.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 22:50   #107
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Krem nawilżający bez zapychaczy- jest taki?

Dzięki Apsik (fajny nick).
Kolejne zamówienie, ja zbankruję...
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 06:17   #108
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Krem nawilżający bez zapychaczy- jest taki?

Cytat:
Napisane przez Apsik Pokaż wiadomość
A maść ochronna z wit A była bardzo chwalona w wątku o naturalnej pielęgnacji, niektóre wizażanki zarzekały się, że nie zapycha No ja już wiem, że jednak zapycha.
ale ta maść jest na wazelinie, więc raczej pewne, że będzie zapychać
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 10:36   #109
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Krem nawilżający bez zapychaczy- jest taki?

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
ale ta maść jest na wazelinie, więc raczej pewne, że będzie zapychać
Nie do końca, niektórych nie zapycha mimo skłonności. Nie ważne, mnie zapchała.

--Olka-- jak już będziesz miała za sobą etap wypróbowania olejku tamanu napisz koniecznie, jak Ci się sprawuje. I napisz jak Twoje doświadczenia z mieszaniem (to wdzięczny olejek do miksowania dużo można z nim zrobić).
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-28, 12:51   #110
moniek
Raczkowanie
 
Avatar moniek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 137
GG do moniek
Dot.: Krem nawilżający bez zapychaczy- jest taki?

Dziewczyny !
Przecież krem serii AA help nie zapycha! Ja mam suchą cerę bardzo podatną na zapychanie, ale dla osób o tłustej cerze jak najbardziej jest ok.
Stronka do KWC: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...awilzajacy.htm

No i koszt- ok 15 zł

Osobiście jak najbardziej polecam
__________________
moniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 14:22   #111
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Krem nawilżający bez zapychaczy- jest taki?

Cytat:
Napisane przez moniek Pokaż wiadomość
Dziewczyny !
Przecież krem serii AA help nie zapycha! Ja mam suchą cerę bardzo podatną na zapychanie, ale dla osób o tłustej cerze jak najbardziej jest ok.
Stronka do KWC: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...awilzajacy.htm

No i koszt- ok 15 zł

Osobiście jak najbardziej polecam
Jesteś pewna? Na samym początku w składzie parafina i gliceryna.... Nie wierzę, że nie zapycha. Mnie zapchałby na pewno.
Przeczytałam komentarze na KWC i w wielu pojawia się opinia, że podrażnia a w kilku, ze zapycha. Więc cóż... odpada.

Edytowane przez Apsik
Czas edycji: 2009-10-28 o 14:26
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 18:44   #112
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Krem nawilżający bez zapychaczy- jest taki?

To, ze kogoś coś nie zapycha, nie znaczy, że innych nie będzie.
Każdy ma inną skóre, inną strukture, jędrność, grubość, ilość zaskórników, inny poziom nawilżenia, inną skłonność do przetłuszczania/przesuszania, każdy nakłada różną ilość kremu, nie każdy stosuje regularnie, niektórzy używają tylko naturalnych rzeczy inni same drogeryjne, inni dobrze dbają o skóre inni nie, niektórzy jedzą zdrowo, inni jedzą fastfoody, każdy jest inny.
Ten wątek jest trochę bez sensu, bo przecież komodogenność kremu nie zależy od opinii użytkowników ("mnie nie zapchał", "mnie też nie zapycha", "mnie wyskoczyły 3 pryszcze po kremie, zapycha, nie kupujcie!") ale od samego użytkownika, jego nawyków, skóry.
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 06:23   #113
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Krem nawilżający bez zapychaczy- jest taki?

Cytat:
Napisane przez Apsik Pokaż wiadomość
Jesteś pewna? Na samym początku w składzie parafina i gliceryna.... Nie wierzę, że nie zapycha. Mnie zapchałby na pewno.
Przeczytałam komentarze na KWC i w wielu pojawia się opinia, że podrażnia a w kilku, ze zapycha. Więc cóż... odpada.
mnie pewnie też - ze względu na parafinę


illegale absolutnie sie z tobą zgadzam - każdy musi znaleźć składniki, ktore mu nie szkodzą w kremie
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 07:34   #114
moniek
Raczkowanie
 
Avatar moniek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 137
GG do moniek
Dot.: Krem nawilżający bez zapychaczy- jest taki?

Hmmm no to sama już nie wiem . Mnie nie zapchał mimo, że ma w składzie parafinę i glicerynę.
Hmm co by tu dodać ....

No cóż kto będzie chciał to spróbuje- ja osobiście polecam.

Dziewczyny mam jeszcze takie pytanie z innej beczki- dlaczego nie dodaje mi wątków do subskrypcji?
__________________
moniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 10:26   #115
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Krem nawilżający bez zapychaczy- jest taki?

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
illegale absolutnie sie z tobą zgadzam - każdy musi znaleźć składniki, ktore mu nie szkodzą w kremie

A ja się nie do końca zgadzam z illegale.
Znalazłam takie osoby, które zapychało dokładnie to co mnie, jeśli one piszą, że znalazły coś, co im służy, wiem, że posłuży i mi. Dlatego warto o tym pisać a szukać tego konkretnego składnika należy oczywiście też
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 09:29   #116
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Krem nawilżający bez zapychaczy- jest taki?

Cytat:
Napisane przez Apsik Pokaż wiadomość
[/B]Znalazłam takie osoby, które zapychało dokładnie to co mnie, jeśli one piszą, że znalazły coś, co im służy, wiem, że posłuży i mi.
ale dokładnie o to chodzi - jeśli będzie nas zapychało 5 tych samych kremów a 1 nie, to pewnie zapycha nas ten sam składnik
wiele dziewczyn w wątkach o zapychaniu pisze o caprylic/capric triglicerides, dla mnie są one zupełnie nieszkodliwe
więc wiem że ostrzeżeń tych osób akurat nie zawsze muszę słuchać

ps - polecam krem Oceanic, AA Therapy Natura, Krem regeneracyjny z ekstraktem z białej herbaty
na razie go testuje, ale chyba będzie dobry - jest bardzo lekki, wchłania sie całkowicie, nie przetłuszcza skóry - nawet po nocy jest mniej tłusta niż zazwyczaj rano po użyciu innych kremów na noc
nawza regenerujący mnie by zmyliła, to lekki, nietłusty krem nawilżający
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 10:07   #117
moniek
Raczkowanie
 
Avatar moniek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 137
GG do moniek
Dot.: Krem nawilżający bez zapychaczy- jest taki?

.
__________________
moniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 10:52   #118
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Krem nawilżający bez zapychaczy- jest taki?

emma-e4, szkoda ze na KWC nie ma składu tego kremu AA. chetnie bym zobaczyła ile tak naprawde siedzi w nim białej herbaty . Mogłabyś go tutaj przepisać ?
Ogolnie zapowiada sie interesujaco. Pytanie jeszcze, gdzie go kupiłas?

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2009-11-23 o 11:06
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 13:06   #119
JelizaRose
Przyczajenie
 
Avatar JelizaRose
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6
Talking Dot.: Krem nawilżający bez zapychaczy- jest taki?

Polecam krem Bioderma Hydrabio w wersji Light. Stosuję go od trzech miesięcy i jak na razie nie zauważyłam zapychania, wydaje mi się nawet, że stan mojej cery przez ten czas znacznie się poprawił.
Cena (ok. 55-60 zł. za 40 ml) nie należy do przystępnych, ale moim zdaniem warto pooszczędzać, zwłaszcza, że krem jest bardzo wydajny - wystarczy naprawdę niewielka ilość, by zaaplikować go na całą twarz.
Być może bardzo suchej skóry ten krem nie nawilży, ale z moją mieszaną/tłustą cerą poradził sobie znakomicie.
JelizaRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 17:20   #120
radioheadka
Zadomowienie
 
Avatar radioheadka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 042
Dot.: Krem nawilżający bez zapychaczy- jest taki?

up, dziewczyny mozecie polecic jakis porządny nawilżający balsam , który nie będzie zapychał i powodował gęsiej skórki na nogach?
radioheadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:31.