Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Tytuł kolejnej części
Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają 28 50,91%
Zbudyniałe matki 0 0%
Rosną ciągle nasze brzuszki, coraz bardziej puchną nóżki 6 10,91%
Zbudynienia pełna głowa, nie opiszą tego słowa 5 9,09%
Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki 10 18,18%
Wrześniowo - październikowe mamusie 2013 6 10,91%
Głosujący: 55. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-24, 15:58   #3451
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez katee86 Pokaż wiadomość
Melduję się po wizycie. Najpierw dobre wieści z większością narządów ok i będzie Synek.

Teraz gorsze, niestety duże naczynia wychodzące z serca nie są prawidłowe bo nie krzyżują się. Za 3 tyg. kontrola. Być może serce jest za małe teraz na ocenę, no i dzidzia niezbyt dobrze leżała. Z najgorszych scenariuszy to może być wada serca. 2 lekarki oglądały serduszko więc nie wmawiam sobie, że to pomyłka czy coś. Łzy ciekły mi w gabinecie, a jak wyszłam to masakra-jeden wielki ryk. Dziewczyna co za mną wchodziła miała bardzo przerażoną minę patrząc na mnie. Czekają mnie 3 tyg niepewności (a może i dłużej), całe szczęście że był ze mną mąż i mnie wspierał.
Gratuluję chłopczyka! I trzymam kciuki, żeby jednak wszystko było z maluszkiem OK za 3 tyg. Bądź dobrej myśli - fałszywe alarmy na tym etapie ciąży się zdarzają, sami mieliśmy pół roku temu w rodzinie Będzie dobrze!
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 16:02   #3452
misia332
Zakorzenienie
 
Avatar misia332
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 955
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

ja też kiedyś zapytałam mojego TŻ co by zrobił jakbym rozwaliła któryś z obiektywów ( ma 3), powiedział mi, że pewnie by się wkurzył na mnie, i że z czasem chciałby, żeby mu kupiła nowy, droższy.

mam nadzieję, że ten złapie ostrość w końcu. ja się tym nie umiem bawić.
__________________
Ślub 6 lipiec 2013
Kornel 24 październik 2013
Antoni 8 stycznia 2015


http://onaiich3.blogspot.com.es/
misia332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 16:04   #3453
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
Gratuluję chłopczyka! I trzymam kciuki, żeby jednak wszystko było z maluszkiem OK za 3 tyg. Bądź dobrej myśli - fałszywe alarmy na tym etapie ciąży się zdarzają, sami mieliśmy pół roku temu w rodzinie Będzie dobrze!
a Ty już po wizycie? u Was też 6h w tył?

Mały mnie tak kopnął, że się wystraszyłam
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 16:06   #3454
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
a Ty już po wizycie? u Was też 6h w tył?

Mały mnie tak kopnął, że się wystraszyłam
U mnie 9h w tył
Właśnie jem śniadanko, zaraz się ubieram, podrzucę małża do pracy i lecę na lekarza Proszę o kciuki dziewczyny - Wasze nigdy nie zawodzą
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 16:06   #3455
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez rusałka_1 Pokaż wiadomość
Samba witaj po podróży Jak z twoją nogą? Lepiej?




Gratuluję
Ciekawe czy mój dzisiejszy sen to tez proroczy



Jaka ładna ta twoja Elenka



Kolejne piękności



Kochana trzymam kciuki za Was
Jesteś pod stałą opieką więc staraj się nie zamartwiać.



Gratulacje



To super, że miałaś wsparcie męża Wstydniś u Ciebie w brzuszku siedzi



Kciuki za twoje zdrowie i wyniki


My właśnie wróciliśmy od znajomych, którzy mają 3 miesięczną córeczkę
Jakaś zmęczona jestem, więc zbieram się jeszcze poprzytulać do męża.

Dobranoc!
tak lepiej dziekuje po podrozy obie byly spuchniete i bolaly ale teraz opuchlizna zeszla niemal calkowicie....jeszcze troche boli mnie ta stopa pod dotykiem ale to chyba normalne skoro przez 3 tygodnie byla napuchnieta...

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Cześć!!!

Ooo ale mało popisałyście.

Dzisiaj idę do rodziców z kartonami,żeby pochować lub powywalać rzeczy z mojego panieńskiego pokoju, gdyż chcą tam mieć gościnny. I tak zajęło mi dużo czasu zebranie się na to, no bo nie powiem-troszkę to bolesne
tez musze oproznic kiedys moj panienski pokoj niby nie ma tam nic "wartosciowego" ale jednak boli...

Cytat:
Napisane przez katee86 Pokaż wiadomość
Melduję się po wizycie. Najpierw dobre wieści z większością narządów ok i będzie Synek.

Teraz gorsze, niestety duże naczynia wychodzące z serca nie są prawidłowe bo nie krzyżują się. Za 3 tyg. kontrola. Być może serce jest za małe teraz na ocenę, no i dzidzia niezbyt dobrze leżała. Z najgorszych scenariuszy to może być wada serca. 2 lekarki oglądały serduszko więc nie wmawiam sobie, że to pomyłka czy coś. Łzy ciekły mi w gabinecie, a jak wyszłam to masakra-jeden wielki ryk. Dziewczyna co za mną wchodziła miała bardzo przerażoną minę patrząc na mnie. Czekają mnie 3 tyg niepewności (a może i dłużej), całe szczęście że był ze mną mąż i mnie wspierał.
trzymam kciuki zeby za 3 tyg okazalo sie to nieprawda....

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
ojeje. gratuluje synka i trzymam kciuki, żeby okazało się, że jest jeszcze za malutki


Obiektyw uratowany, tzn działa, nie łapie ostrości jeszcze, ale pokręciłam, pokręciłam i jakoś złapał obraz, TŻ resztę niech sobie nastawi.

Posprzątałam dwa pokoje, poprzestawiałam meble, umyłam okno, mam nadzieję, że TŻ przywiezie dzisiaj to łóżko.

Zjadłam teraz jogurcik z muesli i malutki kopie, że hoho.
super ze obiektyw dziala... jako zona fotografa-pasjonata rozumiem powage sytuacji....




kurcze biedna ta nasza Ladan dobrze ze jest pod fachowa opieka!


strasznie szybko zapieprza ten dzien... rano bylam w szkole, potem tz czekal na mnie na dworcu, poszlismy do rossmana bo koncza mi sie kosmetyki, potem do H&M - kupilam legginsy ciazowe i bluzeczke, zjedlismy obiad i juz 16... teraz troche odpoczywam a zaraz musze prasowac i sie pakowac bo jutro z samego rana jedziemy na wycieczke z praca tzta...bedziemy zwiedzac jakas baze wojskowa nad morzem... zostajemy do niedzieli...masakros nie dadza czlowiekowi odpoczac

nio nic zycze milego weekendu i biore sie za robote
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 16:07   #3456
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Question Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
ja też kiedyś zapytałam mojego TŻ co by zrobił jakbym rozwaliła któryś z obiektywów ( ma 3), powiedział mi, że pewnie by się wkurzył na mnie, i że z czasem chciałby, żeby mu kupiła nowy, droższy.

mam nadzieję, że ten złapie ostrość w końcu. ja się tym nie umiem bawić.
Jak ja mojego zapytałam to powiedział że by się ze mną rozwiódł
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 16:09   #3457
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
U mnie 9h w tył
Właśnie jem śniadanko, zaraz się ubieram, podrzucę małża do pracy i lecę na lekarza Proszę o kciuki dziewczyny - Wasze nigdy nie zawodzą
aha no to i czekamy na dobre wieści
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-24, 16:26   #3458
gorgulek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6 591
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
teraz sa na topie te monster high lalki z tego co wiem. ale to u ok. 5-6 latkow, nie wiem czy w szkole tez jeszcze.
Wiem, że one na topie ale taka lalka kosztuje 100 zł albo lepiej a my po prostu idziemy na urodziny do Zuzi koleżanki.
Kupiłam tą barbie bo to już jutro i puzzle z monster high takie fluorescencyjne.

Cytat:
Napisane przez shure Pokaż wiadomość
Świetna!

Cytat:
Napisane przez katee86 Pokaż wiadomość
Melduję się po wizycie. Najpierw dobre wieści z większością narządów ok i będzie Synek.

Teraz gorsze, niestety duże naczynia wychodzące z serca nie są prawidłowe bo nie krzyżują się. Za 3 tyg. kontrola. Być może serce jest za małe teraz na ocenę, no i dzidzia niezbyt dobrze leżała. Z najgorszych scenariuszy to może być wada serca. 2 lekarki oglądały serduszko więc nie wmawiam sobie, że to pomyłka czy coś. Łzy ciekły mi w gabinecie, a jak wyszłam to masakra-jeden wielki ryk. Dziewczyna co za mną wchodziła miała bardzo przerażoną minę patrząc na mnie. Czekają mnie 3 tyg niepewności (a może i dłużej), całe szczęście że był ze mną mąż i mnie wspierał.
Gratuluję Synka
Musisz wierzyć, że będzie dobrze. Trzymam za Was
Też niedługo jadę na badanie serduszka (mimo że na dwóch połówkowych żaden z lekarzy nie miał zastrzeżeń to chcą sprawdzić jeszcze raz) ze względu na moje początkowe problemy w ciąży. Nie będę się teraz rozpisywała ale dużo łez mnie kosztowała ta ciąża i stresu. Zresztą do tej pory martwię się.

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
Obiektyw uratowany, tzn działa, nie łapie ostrości jeszcze, ale pokręciłam, pokręciłam i jakoś złapał obraz, TŻ resztę niech sobie nastawi.
Czyli będziesz żyła

Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
U mnie 9h w tył
Właśnie jem śniadanko, zaraz się ubieram, podrzucę małża do pracy i lecę na lekarza Proszę o kciuki dziewczyny - Wasze nigdy nie zawodzą
gorgulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 16:37   #3459
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez papalinka83 Pokaż wiadomość
A tą cytrynę to w jakiej postaci?w plasterkach? sok?
Ja miałam plasterki i jak było mi niedobrze, to je ssałam

Cytat:
Napisane przez katee86 Pokaż wiadomość
Melduję się po wizycie. Najpierw dobre wieści z większością narządów ok i będzie Synek.

Teraz gorsze, niestety duże naczynia wychodzące z serca nie są prawidłowe bo nie krzyżują się. Za 3 tyg. kontrola. Być może serce jest za małe teraz na ocenę, no i dzidzia niezbyt dobrze leżała. Z najgorszych scenariuszy to może być wada serca. 2 lekarki oglądały serduszko więc nie wmawiam sobie, że to pomyłka czy coś. Łzy ciekły mi w gabinecie, a jak wyszłam to masakra-jeden wielki ryk. Dziewczyna co za mną wchodziła miała bardzo przerażoną minę patrząc na mnie. Czekają mnie 3 tyg niepewności (a może i dłużej), całe szczęście że był ze mną mąż i mnie wspierał.

Za chwilę dopiszę
Trzymam żeby problemy serduszkowe okazały się fałszywym alarmem.



Piszecie o jedzeniu i wadze. Ja od początku ciąży nie jadłam słodyczy (poza ciastami przy okazji), nie objadam się, dopóki pracowałam jadłam 5 małych posiłków dziennie, teraz jem 3, bo nie ma kto mi ich przygotowywać, a i tak mam +8/9 kg w 22 tc...
Także jak widać, to nie zawsze ma przełożenie. W poprzedniej jadłam słodycze, potrafiłam zjeść 7 kanapek na kolację, a przytyłam łącznie 11 kg



Zasnęłam z Edim na drzemkę, moje maleństwo znów ma 38,5 stopnia i chyba pojedziemy w nocy na nocną pomoc lekarską Nie wiem od czego ta temperatura, niby spada po Nurofenie, ale on taki biedny rozgrzany (
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 16:46   #3460
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Witam kobitki
Bylam sobie poprawic humorek po wczorajszym dniu i w pepco kupilam rozowe rampersiki za 19,99 i czapeczke z uszami za 5,99

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość

mam info od Ladan

nie ma neta, dostała trzecią kroplówkę, ale ta ostatnia jakaś inna, lekarz na obchodzie mówił, że z brzuchem gorzej dostała garść tabletek i leży, serducho jej wali i głowa boli ale to niby po tej silnej dawce leków miała jeszcze pobrane 2 ampuły krwi, ale nie wie po co. i macie od niej pozdrowienia
Boze bidula jedna. Trzymam mocno kciuki, zeby jak najszybciej cale zdrowe wrocily do domku!

Cytat:
Napisane przez pszczoua Pokaż wiadomość

Mi sie tez snil synek i jest synek We snie bylismy razem na rybach i sie z TZ zastanawialismy jak mu dac na imie a mial jakies 3-4 lata


Cytat:
Napisane przez teacherka Pokaż wiadomość



Pewnie, że lepsze to niż nic! Każdy grosz sie przyda.
Przepraszam, ze tak wypytuję, po prostu temat może dotyczyc i mnie jak się szefowa nie ogarnie...
A ja sie bardzo ciesze, ze pytasz i ze moge pomoc
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 16:48   #3461
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

co do snów to widzę, że tylko mi się śniła córeczka, a jest synek a Wam wszystkim się sprawdziło hehe jestem alienem
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-24, 16:54   #3462
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
co do snów to widzę, że tylko mi się śniła córeczka, a jest synek a Wam wszystkim się sprawdziło hehe jestem alienem
Czarnej się nie sprawdziło, możecie założyć klub jakiś
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 16:59   #3463
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Czarnej się nie sprawdziło, możecie założyć klub jakiś
aha to nie pamiętam, że jej się śnił chłopczyk nie jestem sama
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 17:01   #3464
papalinka83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 061
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
co do snów to widzę, że tylko mi się śniła córeczka, a jest synek a Wam wszystkim się sprawdziło hehe jestem alienem
Ja chyba jestem jakaś dziwna, bo mi się W OGÓLE NIC NIE ŚNI w ciąży
__________________
Ola 20.09.2013

Pawełek 20.03.2015
papalinka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 17:03   #3465
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez papalinka83 Pokaż wiadomość
Ja chyba jestem jakaś dziwna, bo mi się W OGÓLE NIC NIE ŚNI w ciąży
ok to też pasujesz do naszej bandy
chyba powinnam podnieść dupsko i odgrzać mężowi zupcie, bo zaraz będzie- ciekawe co powie na to, że ja nadal w piżamie
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 17:03   #3466
teacherka
Zakorzenienie
 
Avatar teacherka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 745
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Kaśka, bo podobno nie można być prorokiem we wlasnym kraju. Czy jakoś tak


Zamówiłam Zuzince kombinezon na zimę http://www.51015kids.eu/niemowlak-0-...-5a2312?c=2665 i jeszcze 2 bluzeczki http://www.51015kids.eu/niemowlak-0-...-5h2410?c=2852 i drugą z sową, ale jest już niedostępna Od razu zrobiłam przelew i dostałam juz nawet info, że przesyłka przekazana kurierowi


Mam dwa zboczenia w tej ciąży... Kropeczki i sowy
teacherka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 17:04   #3467
papalinka83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 061
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez teacherka Pokaż wiadomość
Kaśka, bo podobno nie można być prorokiem we wlasnym kraju. Czy jakoś tak


Zamówiłam Zuzince kombinezon na zimę http://www.51015kids.eu/niemowlak-0-...-5a2312?c=2665 i jeszcze 2 bluzeczki http://www.51015kids.eu/niemowlak-0-...-5h2410?c=2852 i drugą z sową, ale jest już niedostępna Od razu zrobiłam przelew i dostałam juz nawet info, że przesyłka przekazana kurierowi


Mam dwa zboczenia w tej ciąży... Kropeczki i sowy
Też mam ten sam kombinezon
__________________
Ola 20.09.2013

Pawełek 20.03.2015
papalinka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 17:04   #3468
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez teacherka Pokaż wiadomość
Kaśka, bo podobno nie można być prorokiem we wlasnym kraju. Czy jakoś tak
ale od początku czułam, że będzie chłopiec więc może dlatego

Teacherka ja dzisiaj oglądałam rzeczy na 5-10-15 i tą bluzkę różową z sową z boku kupiłaś?
__________________


Edytowane przez kaska87
Czas edycji: 2013-05-24 o 17:06
kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 17:07   #3469
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
aha to nie pamiętam, że jej się śnił chłopczyk nie jestem sama
No pisała, że jej się śnił mały Aleksander
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-24, 17:07   #3470
teacherka
Zakorzenienie
 
Avatar teacherka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 745
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Papalinko, a jaki masz rozmiar? Wzięłam 68... Chyba dobrze, co?



Ale czad, mój TŻ ma imieniny 18.10. Zuzanny jest 17.10. Będą jaja jak się urodzi 16.10.... Ale będą imprezy
teacherka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 17:11   #3471
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Odp: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez nena_milka Pokaż wiadomość

W niedzielę nasz pierwszy dzień matki tż obiecał spacer z lodami
A no!!! Ciekawe czy moj bedzie pamietal

Cytat:
Napisane przez teacherka Pokaż wiadomość
Passion, 2 pokoje to nie jest mało... My mamy 1 i jakos to musimy na razie ogarnąć. 100 tysięcy pomysłów już było i nie wiemy, jak to rozwiązać... Nie chcemy rezygnować z niektórych mebli, więc pozostaje kwestia co i jak ustawić żeby jednak było wygodnie i było miejsce na wszystko co potrzebne. Jakoś to będzie, a jak wrócę do pracy to będziemy myślec o kredycie na większe.
My tez mamy jeden i w dodatku maly :/ Ale pomyslalam, ze poprostu Zosce zrobie taki kacik, kupilam na allegro naklejki i troche na szafeczke przykleje a reszte na kawalek sciany przy lozeczku Chce zeby miala troche tak dziecieco wokol swojej rezydencji
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 17:14   #3472
papalinka83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 061
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez teacherka Pokaż wiadomość
Papalinko, a jaki masz rozmiar? Wzięłam 68... Chyba dobrze, co?



Ale czad, mój TŻ ma imieniny 18.10. Zuzanny jest 17.10. Będą jaja jak się urodzi 16.10.... Ale będą imprezy
Ja też 68
Mój mąż ma urodziny 29.09, ja 30.09, a TP 25.09

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Kurcze, coś mi się stawia też brzuch, twardy cały aż do pępka i trochę boli
__________________
Ola 20.09.2013

Pawełek 20.03.2015
papalinka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 17:15   #3473
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

my we wrześniu to mamy rocznicę ślubu no i teraz Misiu będzie miał urodziny fajnie by było jakby się urodził 9 albo 13
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 17:16   #3474
bojatoja
Zakorzenienie
 
Avatar bojatoja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 201
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez papalinka83 Pokaż wiadomość
Ja chyba jestem jakaś dziwna, bo mi się W OGÓLE NIC NIE ŚNI w ciąży
Jejku to ja mam bardzo często sny, że rodzę, albo że Mały jest już z nami albo karmie cycem
Nawet nie tak dawno śniło mi się że ja z Ewacią (nie wiem czemu ona mi się śniła ) rodzimy w ekskluzywnym szpitalu
__________________
Filip
Moje trzy Aniołki: 31.03.2012 [8tc]
14.11.2015 [10tc]
29.12.2016 [9tc]
bojatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 17:24   #3475
ewacia85
Wtajemniczenie
 
Avatar ewacia85
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: .............
Wiadomości: 2 737
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez bojatoja Pokaż wiadomość
Jejku to ja mam bardzo często sny, że rodzę, albo że Mały jest już z nami albo karmie cycem
Nawet nie tak dawno śniło mi się że ja z Ewacią (nie wiem czemu ona mi się śniła ) rodzimy w ekskluzywnym szpitalu
mam nadzieję że o się spełni i będzi eporód exclusive

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

fajne macie daty urodzin ...ślubów...itp my to z tż rozsiani po całym roku : Adi z maja ,tż z lipca , ja z koncóki października i dzidzia z września i nie da się wszystkiegi załątwić jedną imprezą

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

ps inwersja coś se dawno chyba nie odzywała czy mi się tylko wydaje???
ewacia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 17:25   #3476
katarzyna2811
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzyna2811
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 318
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
co do snów to widzę, że tylko mi się śniła córeczka, a jest synek a Wam wszystkim się sprawdziło hehe jestem alienem
No wiesz mi sie śniły bliźniaki na początku ciąży dziewczynka i chłopiec -Lenka i Leoś
katarzyna2811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 17:27   #3477
ewacia85
Wtajemniczenie
 
Avatar ewacia85
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: .............
Wiadomości: 2 737
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

ratunku Adi mi zasnąl o 17:30 mimo że mu nie pozwalałam i chciałam wziąć do kąpieli Na siłe się kladł i zamykał oczy...próbowałam go budzić teraz ale nie chce słyszeć o wstawaniu ....i teraz nie wiem czy będzie tak spał do rana czy mi wstanie o 20 ibędą harce do 24
ewacia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 17:30   #3478
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez ewacia85 Pokaż wiadomość
ratunku Adi mi zasnąl o 17:30 mimo że mu nie pozwalałam i chciałam wziąć do kąpieli Na siłe się kladł i zamykał oczy...próbowałam go budzić teraz ale nie chce słyszeć o wstawaniu ....i teraz nie wiem czy będzie tak spał do rana czy mi wstanie o 20 ibędą harce do 24
Moze ta pogoda tak na niego podzialala Ja to wczoraj mialam takie omdlenia, same mi sie oczy zamykaly.
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 17:32   #3479
kropla_deszczu
Zadomowienie
 
Avatar kropla_deszczu
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 096
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

cześć dziewczyny

Wypuścili mnie dzisiaj ze szpitala już jestem w domku
Zrobili mi USG - i dalej nie wiem kto tam siedzi, bo pępowina była między nóżkami. Ogólnie to wszystko oki, dzieć waży 504 g, wahanie między terminami porodu to prawie miesiąc ale nie ja jedna mam takie wahania - poznałam w szpitalu dziewczynę, która ma takie same terminy jak ja

Jeśli chodzi o powód pobytu w szpitalu to spowodowane to było tym, że zrobiły mi się 2 polipy na szyjce macicy - i one krwawiły. Ale dali mi leki, i już nie krwawię kazali się oszczędzać, i nie sexić się przez 2 tygodnie a później mój lekarz prowadzący ma mnie skontrolować i powiedzieć co dalej ale ogólnie to w ciąży tych polipów się nie leczy (bo to się usuwa przez zabieg) one się albo samoistnie usuną w czasie porodu, albo wykonuje się zabieg po porodzie.

Zdążyłam się zorientować, że ladan jest w szpitalu - ale po swoim pobycie w szpitalu wiem, że lepiej tam leżeć jak coś się dzieje niż w domu być i myśleć co może się wydarzyć

napisze mi któraś co się tu działo przez ostatnie 3 dni
__________________
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
08.09.12 ŻONA
07.08.13 MAMA

Uganiamy się za uniesieniem takim, przy którym wszystko inne blednie...
kropla_deszczu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 17:33   #3480
ewacia85
Wtajemniczenie
 
Avatar ewacia85
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: .............
Wiadomości: 2 737
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez Izunia86 Pokaż wiadomość
Moze ta pogoda tak na niego podzialala Ja to wczoraj mialam takie omdlenia, same mi sie oczy zamykaly.
może ale jak już ma spać to niech śpi do 6 rano albo nawet do 5 ...tylko pewnie będzie głodny;/
ewacia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:48.