Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Tytuł X części wątku:
Wrześniowo - październikowe mamusie 2013 2 4,35%
Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają 2 4,35%
Okrąglutkie mamy brzuszki, jeszcze nie czas na maluszki 1 2,17%
Czas leci, słonko świeci a my czekamy na nasze kochane dzieci 0 0%
Czy dziewczynka czy chłopaczek mamie daje słodki kopniaczek 1 2,17%
Coraz cieplej, słonko świeci, kopią w brzuszki nasze dzieci 12 26,09%
Pokopane wszystkie flaczki, rosną w siłę nam dzieciaczki 28 60,87%
Głosujący: 46. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-08, 09:08   #781
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość
Kaśka, powodzenia na wizycie


dobra, spadam zamelduję się po wizycie
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 09:13   #782
misia332
Zakorzenienie
 
Avatar misia332
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 955
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
kichnęłam na głos małż wstał popatrzył na mnie i dalej śpi zapewne nie będzie tego pamiętał

ej! nie chce mi się wstać, a trzeba się ubierać powoli mam nadzieję, że nie będzie opóźnienia u doktorka
hahaha.

powodzenia na wizycie.
__________________
Ślub 6 lipiec 2013
Kornel 24 październik 2013
Antoni 8 stycznia 2015


http://onaiich3.blogspot.com.es/
misia332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 09:17   #783
Asiek84
Wtajemniczenie
 
Avatar Asiek84
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Sdlc
Wiadomości: 2 206
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

moje dziecko jednak pojechało nad morze... opuchlizna mu zeszła wczoraj wieczorem, miałam wszystko poprane i poprasowane i babcia go wzięła, wcześniej w środę moja sis wraca to jakby było coś nie tak to go przywiezie...

chce mi się ciasta z truskawkami... co prawda miałam na żadne zakupy nie jechać, ale to jest silniejsze ode mnie... już czuję ten zapach rozchodzący się po domu...
Asiek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 09:20   #784
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Nie denerwuj się Kochana, Małej szkodzisz
Wiesz co, a może umów się ja wiem... do fryzjera, na mani? Gdzieś gdzie będziesz musiała iść (zmobilizujesz się, bo umówiona wizyta), a zrobisz coś dla siebie i się na bóstwo. Takie przyjemne z pożytecznym -dostaniesz kopa do wyjścia i sprawisz sobie mała przyjemność

W sumie fajny pomysl Tylko ja rzadko chodze do fryzjera.


Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość


jak ja nie cierpię sama spac byle szybko się uśpić
O ja tez nie lubie, nie umiem sama usnac. Strasznie sie mecze

Cytat:
Napisane przez shure Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny. Przyszlam sie wam pozalic i wyrzucic bo nie chce juz 2 nocy ryzec.
Nie dosc ze nie mieszcze sie w nic to rodzina mi wcale z tym faktem nie pomaga.. co chwile slysze ze jestem gruba, ze sie tocze , mam wielki "bebzon". (pomijajac fakt ze nie przytylam nawet kg od poczatku ciazy i waze mniej niz przed nia.)
Wszystko doprowadza mnie do placzu. Nawal egzaminow nie pomaga a bardziej doluje. Mam nerwy na Tz i juz 2 dzien chodze i rycze po katach. Bylismy w tesco po zabawke dla dziecka znajomej. Chcialam pochodzic popatrzec chociaz (nie myslalam o kupowaniu nawet bo wiem ze by i tak nie pozwolil) na dzieciece rzeczy spioszki buciki a moj Tz zlapal mnie za reke i powiedzial ze mam nic nie ogladac i wychodzimy.. zamiast sie tym wszystkim cieszyc ..dzieckiem ciaza to ja juz mam dosc..
Nie martw sie kochana
Ja tez mialam takiego dolka, bo gdziekolwiek szlismy z TZtem na zakupy dla dziecka to wszystko co wybralam bylo zle. Kupilam kiedys polspiochy z dwiema falbankami na dupci to byla taka afera jakby swiat sie zawalil, bo dziecku bedzie przeszkadzac i wogole. Byla normalnie awantura, ze jak ubiore w to dziecko, to on je przebierze szybciej niz je ubralam ...wiec juz sie zamknelam ale co mi sie przykro zrobilo to zrobilo. Potem ktoregos dnia bylismy w tesco, mowie do niego,ze chce obejrzec polspiochy, ona mowi , po co. To powiedzialam mu wprost,ze tamte trzeba przeciez wyrzucic bo sa z falbankami i sie "nie nadaja" , to co uslyszalam w odpowiedzi? Z falbankami, no trudno, ale sa...
I wogole niekiedy mi przykro bo kupuje zabawke , to niedobra bo zobaczysz, ze sie tym bawic nie bedzie, kupuje becik, to nie potrzebny bo po co, nawet o karuzelke do lozeczka sie wyklocalam. Ale postanowilam, ze nie bede sie tak dawac bo ja chyba tez mam cos do gadania to raz a dwa wiem, ze robie dobrze, wiem co bedzie potrzebne a co nie, wiem co musze i chce kupic wczesniej, a co moge zostawic sobie na potem. I zaczelam sama kupowac niektore rzeczy i mu nic nie mowic, nawet klade to na widoku to sam pyta o to i chyba sie kapnal czemu przestalam go o wszystkim informowac i szczerze mowiac jest nawet bardziej zaangazowany niz wczesniej. A nawet jak jestesmy na zakupach razem to potrafie zostawic go np. na grach isc na dzial dzieciecy, wziac pare rzeczy i na chama wsadzic do koszyka a jak tylko otwiera buzke i wiem, ze chce to zanegowac, mowie mu spokojnie zeby przestal i sie uspokoil i koniec tematu.
Ale wiem jak to jest tez chcialabym isc na zakupki i cieszyc sie tymi wszystkimi ☠☠☠☠☠☠☠kami razem z nim. Ale ten sposob dziala naprawde. Jest lepiej niz wczesniej.
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 09:38   #785
teacherka
Zakorzenienie
 
Avatar teacherka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 745
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Iza, no to naprawdę nie ogarniam tej dziewczyny... Umówcie się lepiej gdzieś na mieście. Jeszcze ją wozić będziesz ;/ A najlepiej zrób coś tylko dla siebie, taki fryzjer to chyba dobry pomysł

Kaśka, kciuki za wizyte!~

Asia, to kciuki za synka, żeby nie było problemów na wakacjach


Dziewczyny, współczuję teściowych z genialnymi pomysłami... my mamy dzisiaj jechac do teściów ale się chyba wykręcę, nie mam na to sił (psychicznie...)



Nikt się nie odniósł do tych moich zbiorów i nie wiem - przesadziłam czy jednak czegoś mi brakuje?
teacherka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 09:41   #786
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

dzień dobry
dopiero wstaliśmy
planujemy dzień, najpierw D. na jakieś żywieniowe zakupy a potem do budowlanego.. wczoraj do 2 rozmawialiśmy o naszym mieszkaniu, planowaliśmy, ustalaliśmy, bo ja teraz do sklepów jeździć nie mogę dobrze, że istnieje internet! a w OBIm promocja WC i mebli łazienkowych więc superaśnie

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Kasiu trzymam kciuki i daj znać jak tam po wizycie
__________________
30. 08. 2013 - Julia
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 09:50   #787
mariiasia
Zadomowienie
 
Avatar mariiasia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 941
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

hello!
dopiero co się zwlekłam z łóżka i zamiast śniadania idę zjeść obiad, a potem na usg połówkowe. trzymajcie
co i jak to pewnie Wam napiszę dopiero późnym wieczorem bo nie będę miała raczej dostępu do neta
__________________
15.10.2013 Szymuś

mój mały wielki cud



72--65--->62

mariiasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-08, 09:53   #788
niebede
Raczkowanie
 
Avatar niebede
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 482
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

cześć Dziewczyny. Wczoraj się martwiłam, że maluch przez cały dzień nie ćwiczył karate. Potem w nocy tż wrócił z pracy, zaczęślimy gadać trochę, on stwierdził, że idzie na konsolę, to ja do spania. I zaczęło się :P Maluch tak imprezował, że nie mogłam usnąć. Impreza zakończyła się po 3 kanapkami. Wtedy też tż przyszedł do łóżka i może mały czuje respekt :P ale brzuch mnie bolał do rana
__________________
11.10.2013

niebede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 09:53   #789
Fikusek82
Wtajemniczenie
 
Avatar Fikusek82
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bracknell, UK
Wiadomości: 2 083
Odp: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Witam się i dołączam do grona nie wyspanych. Moje dziecko o 3 stwierdziło że jest wyspany i zaczęła zameczac mnie wielce zafalszowanym śpiewem przez kolejne 3 godziny. Teraz ona w pełni rozbudzona a ja padam. Już nie mogę się doczekać kiedy będzie miała swój pokój tam będzie mogła śpiewać do woli.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
14.08.2010 - Ślub
05.05.2011 - Nadia

20.10.2013 - Daria



2014 - 55
2015 - 48
Fikusek82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 09:56   #790
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez Izunia86 Pokaż wiadomość
Tylko widzisz... jej cora ma 5 lat... Bardzo dlugo zwlekala z chrztem. Zreszta wydajemi sie, ze ona wlasnie nie ma problemow wiekszych i wymysla Dajmy na to np. takie zachowania, ze jesli mamy sie spotkac, to zawsze ja musze przyjechac do niej, jesli ona ma wpasc do mnie to musze po nia pojechac samochodem i ja potem odwozic. A mi sie teraz naprawde nie zawsze chce. Naprawde wiecie jak to jest prawda i nie zawsze mamy na wszystko chec i sile
Jakbym czytała o mojej świadkowej Tylko ona jeszcze dziecka nie ma, jest singlem, a i tak trzeba do niej jeździć i ją wozić

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość


dobra, spadam zamelduję się po wizycie


Spałam wczoraj od tej 23, dziś do 10
I nadal nie mam siły ręką ani nogą ruszyć
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 09:56   #791
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez teacherka Pokaż wiadomość
Iza, no to naprawdę nie ogarniam tej dziewczyny... Umówcie się lepiej gdzieś na mieście. Jeszcze ją wozić będziesz ;/ A najlepiej zrób coś tylko dla siebie, taki fryzjer to chyba dobry pomysł
Aha i jeszcze co mnie dobija bardzo bardzo to jak sie np.nie widzimy 4 dni to potem ze spotkania robia sie tzw "gorzkie zale" Nie idzie o niczym pogadac bo praktycznie caly dzien jest naburmuszona.
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-08, 10:00   #792
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Spałam wczoraj od tej 23, dziś do 10
I nadal nie mam siły ręką ani nogą ruszyć
to tak jak my
też się dziś źle czuję, pewnie ciśnienie czy coś... no i brzuś troszkę pobolewa
__________________
30. 08. 2013 - Julia
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 10:01   #793
nena_milka
Wtajemniczenie
 
Avatar nena_milka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 2 660
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

w zasadzie to wrażenia z mojej ostatniej wizyty przeszły wczoraj bez echa ale i tak Wam pokaże moją bejbe jak sobie dłubie w nosie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20130608_105713.jpg (37,8 KB, 36 załadowań)
__________________
09 października 2013 18:45 Ninka

Edytowane przez nena_milka
Czas edycji: 2013-06-08 o 10:02
nena_milka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 10:02   #794
bojatoja
Zakorzenienie
 
Avatar bojatoja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 201
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość
dzień dobry
dopiero wstaliśmy
planujemy dzień, najpierw D. na jakieś żywieniowe zakupy a potem do budowlanego.. wczoraj do 2 rozmawialiśmy o naszym mieszkaniu, planowaliśmy, ustalaliśmy, bo ja teraz do sklepów jeździć nie mogę dobrze, że istnieje internet! a w OBIm promocja WC i mebli łazienkowych więc superaśnie
My też z mężem wczoraj dyskutowaliśmy tylko, że o budowie. Mamy postawiony w surowym stanie i nie ma jeszcze w środku ścianek działowych. W planach mieliśmy mieć na poddaszu 3 pokoje i łazienkę, ale zastanawiamy się nad 4 pokojami i łazienką da się bez problemu zrobić (byłyby 2 duże pokoje, 2 mniejsze i trochę mniejsza łazienka niż planowaliśmy)
Jak to mąż mówi planujemy 3 dzieci, to prawie byłaby nasza sypialnia i dla każdego dziecka po pokoju
A jak się wymuruje te ścianki to nie będzie odwrotu


Kasia i mariiasia za wizytę
__________________
Filip
Moje trzy Aniołki: 31.03.2012 [8tc]
14.11.2015 [10tc]
29.12.2016 [9tc]

Edytowane przez bojatoja
Czas edycji: 2013-06-08 o 10:03
bojatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 10:03   #795
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez nena_milka Pokaż wiadomość
w zasadzie to wrażenia z mojej ostatniej wizyty przeszły wczoraj bez echa ale i tak Wam pokaże moją bejbe jak sobie dłubie w nosie
Nie ma
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 10:05   #796
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Jakbym czytała o mojej świadkowej Tylko ona jeszcze dziecka nie ma, jest singlem, a i tak trzeba do niej jeździć i ją wozić
No wlasnie ta kolezanka tez jest singlem, bo nie ukladalo im sie w zwiazku, wiec ona w sumie nic nie robi, czy obiad, czy kolacje,nawet po dziecko do przedszkola chodzi babcia, a ona gra na FB albo NK.

Ale u mnie impreza na boisku, trampoliny, dmuchane zjezdzalnie, glosniki wystawili i muza taka leci, dzieciaki spiewaja. Najgorzej jak spiewaja tymi malymi glosami bo odrazu oczy mi sie poca... :O
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 10:08   #797
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez bojatoja Pokaż wiadomość
My też z mężem wczoraj dyskutowaliśmy tylko, że o budowie. Mamy postawiony w surowym stanie i nie ma jeszcze w środku ścianek działowych. W planach mieliśmy mieć na poddaszu 3 pokoje i łazienkę, ale zastanawiamy się nad 4 pokojami i łazienką da się bez problemu zrobić (byłyby 2 duże pokoje, 2 mniejsze i trochę mniejsza łazienka niż planowaliśmy)
Jak to mąż mówi planujemy 3 dzieci, to prawie byłaby nasza sypialnia i dla każdego dziecka po pokoju
A jak się wymuruje te ścianki to nie będzie odwrotu


Kasia i mariiasia za wizytę
no, to poważne decyzje was czekają

Cytat:
Napisane przez nena_milka Pokaż wiadomość
w zasadzie to wrażenia z mojej ostatniej wizyty przeszły wczoraj bez echa ale i tak Wam pokaże moją bejbe jak sobie dłubie w nosie
słodziak
__________________
30. 08. 2013 - Julia
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 10:12   #798
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez nena_milka Pokaż wiadomość
w zasadzie to wrażenia z mojej ostatniej wizyty przeszły wczoraj bez echa ale i tak Wam pokaże moją bejbe jak sobie dłubie w nosie
Sliczna! Ale buziulke ma sliczna i ten noseczek Slicznosci!

Ps: i znowu spiewaja, tak w chorku, a ja bym tak usiadla i plakala i plakala ale boje sie, ze rodzice po pogotowie zadzwonia
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 10:12   #799
marysia_258
Zadomowienie
 
Avatar marysia_258
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 1 086
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
Serio? Głupszego pomysłu w życiu nie słyszałam.. Jak można w ogóle pomyśleć, żeby dziecko od rodziców oddzielać to nie wiem. No ale, różne dziwne pomysły mają niektórzy ludzie

Dzień dobry!
Wreszcie słońce u nas Pięknie świeci. Ja zaraz szykuje się na weselicho bo dziś mojej przyjaciółki na prawie drugim końcu Polski. Chyba wezme sobie swoją Bawarie, co by wczuć się w klimat reszty

Wspaniałego weekendu mamuśki!
Baw się dobrze

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
hej

nie wyspałam się w nocy mnie biodro napieprzało i akurat lewe, na którym śpie, rano mąż mnoe obudził bo po pracy pognał do piekarni i dzwoni czy chcę jakąś bułeczkę albo rogalika- chcę spać!!! a przed chwilą nas szwagierka obudziła jakby nie wiedziała, że małż po nocce

na 11:45 wizyta tyle dobrego
za wizytę
Cytat:
Napisane przez Lolaaaaaaa88 Pokaż wiadomość
znajomy który robi nam łazienke przyniósł ciasto drożdźowe z truskawkami od jego żony!!!!!!!!!!!

umieram z rozkoszy
A mnie mamusia zrobiła wczoraj biszkopt z bitą śmietaną truskawkami i galaretkapyyyyyyyy yyyyyychota

Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość
dzień dobry
dopiero wstaliśmy
planujemy dzień, najpierw D. na jakieś żywieniowe zakupy a potem do budowlanego.. wczoraj do 2 rozmawialiśmy o naszym mieszkaniu, planowaliśmy, ustalaliśmy, bo ja teraz do sklepów jeździć nie mogę dobrze, że istnieje internet! a w OBIm promocja WC i mebli łazienkowych więc superaśnie
Powodzenia w urządzaniu mieszkanka
Pół roku temu to przerabiałam. Niestety sama musiałam wszystko kupować, bo małż pracuje w delegacji Na szczęście wszystko mu sie podobało Ale drugi raz nie chciała bym tego przerabiać Za dużo stresu

Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
hello!
dopiero co się zwlekłam z łóżka i zamiast śniadania idę zjeść obiad, a potem na usg połówkowe. trzymajcie
co i jak to pewnie Wam napiszę dopiero późnym wieczorem bo nie będę miała raczej dostępu do neta
za wizytę zaqciśnięte

Ja też należę do grona niewyspanych Najchętniej zaciągnęła bym rolety zanurzyła się pod cieplutką kołderkę i poszła spać dalej
A tu domek trzeba ogarnąć i zbieram sie do kuzyki na weekend
Paaaaaaaaaaa
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20080607650113.html

MAJA
21.08.2009
BARTOSZ
23.09.2013
marysia_258 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-08, 10:13   #800
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez Izunia86 Pokaż wiadomość
No wlasnie ta kolezanka tez jest singlem, bo nie ukladalo im sie w zwiazku, wiec ona w sumie nic nie robi, czy obiad, czy kolacje,nawet po dziecko do przedszkola chodzi babcia, a ona gra na FB albo NK.

Ale u mnie impreza na boisku, trampoliny, dmuchane zjezdzalnie, glosniki wystawili i muza taka leci, dzieciaki spiewaja. Najgorzej jak spiewaja tymi malymi glosami bo odrazu oczy mi sie poca... :O
No tylko, że moja taki prawdziwy singiel, wynajmuje mieszkanie z koleżanką, party, impressski, picie i te sprawy I ciężko jej wytłumaczyć, że ja naprawdę nie zawsze mogę...
A w takiej sytuacji - współczuję temu dziecku
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 10:13   #801
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez niebede Pokaż wiadomość
cześć Dziewczyny. Wczoraj się martwiłam, że maluch przez cały dzień nie ćwiczył karate. Potem w nocy tż wrócił z pracy, zaczęślimy gadać trochę, on stwierdził, że idzie na konsolę, to ja do spania. I zaczęło się :P Maluch tak imprezował, że nie mogłam usnąć. Impreza zakończyła się po 3 kanapkami. Wtedy też tż przyszedł do łóżka i może mały czuje respekt :P ale brzuch mnie bolał do rana
<3
moja też lubi nocne harce
__________________
30. 08. 2013 - Julia
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 10:14   #802
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez nena_milka Pokaż wiadomość
w zasadzie to wrażenia z mojej ostatniej wizyty przeszły wczoraj bez echa ale i tak Wam pokaże moją bejbe jak sobie dłubie w nosie
Oj tam w nosie Do buzi kciuka bierze!
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 10:15   #803
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez marysia_258 Pokaż wiadomość
Powodzenia w urządzaniu mieszkanka
Pół roku temu to przerabiałam. Niestety sama musiałam wszystko kupować, bo małż pracuje w delegacji Na szczęście wszystko mu sie podobało Ale drugi raz nie chciała bym tego przerabiać Za dużo stresu
no niestety jest tego trochę i szczerze chciałabym już mieć to za sobą
__________________
30. 08. 2013 - Julia
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 10:17   #804
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość
no niestety jest tego trochę i szczerze chciałabym już mieć to za sobą
A ja bym chętnie sobie pourządzała
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 10:20   #805
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
A ja bym chętnie sobie pourządzała
wiem, wiem.. narzekanie z mojej strony jest "grzechem", niejedna pewnie by chciała urządzać mieszkanko...
albo mam pomysł: wyślę Ci później zrzut mieszkania i podpowiesz swoje inspiracje (spokojnie, oczywiście żartuję )
__________________
30. 08. 2013 - Julia
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 10:20   #806
marysia_258
Zadomowienie
 
Avatar marysia_258
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 1 086
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość
no niestety jest tego trochę i szczerze chciałabym już mieć to za sobą
Ale za to później jak patrzysz na efekt i wchodzisz do pięknego nowiutkiego czyściutkiego domku-mieszkania tooooooooooooo
Ja byłam z siebie naprawdę dumna mój mąż zresztą też,że wszystko udało mi się tak powymyślać
Najbardziej podoba mi się moja szaro-turkusowo-grafitowa sypialnia Fajnie wyszła
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20080607650113.html

MAJA
21.08.2009
BARTOSZ
23.09.2013
marysia_258 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 10:20   #807
mariiasia
Zadomowienie
 
Avatar mariiasia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 941
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
U nas np. od października do marca są mega mocne wiatry, co nie przeszkodziło szefowej TŻ nosić 2-miesięcznej córki w chuście na dworze.
Dodam, że mała ma teraz 10 miesięcy i ani razu im nie chorowała, a szczepić jej nie szczepią bo to eko-rodzina.
podobno takie zahartowane dzieci nie mają alergii

Cytat:
Napisane przez Fikusek82 Pokaż wiadomość
Moja mama stara się trzymać dystans co do rad, chyba że sama poproszę ale teściowa by mi najchętniej to dziecko wyrwala i sama wychowywala więc bardzo się cieszę że jest bardzo daleko.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
moja teściowa próbowała już mi dać znać, że chce się moim dzieckiem po porodzie zająć, a wczoraj w przypadkowej rozmowie wyszło, że mój tż na to jak na lato, bo jak jego rodzeństwo miało dzieci to mama we wszystkim pomagała i była obecna cały czas!!!!! więc się wnerwiłam i powiedziałam mu dobitnie, że nie ma nawet takiej opcji i że ja nie chcę jej u siebie codziennie widzieć. a jak chce tak bardzo pomóc to mi może dom posprzątać od czasu do czasu, bo dziecko jest moje i tż a nie jej. a jak będę potrzebować pomocy przy dzidzi to o tą pomoc poproszę. i kropka.

Cytat:
Napisane przez Fikusek82 Pokaż wiadomość
Moja teściowa po narodzinach nadii wpadła na wspanialy pomysł żebyśmy jej córkę zostawili a sami wrócili do Anglii się dorabiac, jak to usłyszałam to mi para o mało co z uszu nie poszła bo ona to mówiła całkiem poważnie. Cały czas się zastanawiam jaką matką ona była że cała trójka dzieci uciekła od niej po ukończeniu 18 lat.


Moja mama tylko biadolila jak ja sobie poradzę sama z maleńkim dzieckiem i sama była pełna podziwu bo ona miała całą armię ciotek i 2 babcie do dyspozycji, ale nigdy się nie wpraszala z pomocą a ta pinda już mi się próbuje wprosic na pazdziernik na całe 3 tygodnie jak się Daria urodzi, po moim trupie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
chyba by mnie rozniosło

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
kichnęłam na głos małż wstał popatrzył na mnie i dalej śpi zapewne nie będzie tego pamiętał

ej! nie chce mi się wstać, a trzeba się ubierać powoli mam nadzieję, że nie będzie opóźnienia u doktorka


Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość


dobra, spadam zamelduję się po wizycie


Cytat:
Napisane przez niebede Pokaż wiadomość
cześć Dziewczyny. Wczoraj się martwiłam, że maluch przez cały dzień nie ćwiczył karate. Potem w nocy tż wrócił z pracy, zaczęślimy gadać trochę, on stwierdził, że idzie na konsolę, to ja do spania. I zaczęło się :P Maluch tak imprezował, że nie mogłam usnąć. Impreza zakończyła się po 3 kanapkami. Wtedy też tż przyszedł do łóżka i może mały czuje respekt :P ale brzuch mnie bolał do rana
mój dzieć wczoraj fikał ok 19 wieczorem, a dziś cisza...
Cytat:
Napisane przez nena_milka Pokaż wiadomość
w zasadzie to wrażenia z mojej ostatniej wizyty przeszły wczoraj bez echa ale i tak Wam pokaże moją bejbe jak sobie dłubie w nosie
fajnie
__________________
15.10.2013 Szymuś

mój mały wielki cud



72--65--->62

mariiasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 10:22   #808
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
No tylko, że moja taki prawdziwy singiel, wynajmuje mieszkanie z koleżanką, party, impressski, picie i te sprawy I ciężko jej wytłumaczyć, że ja naprawdę nie zawsze mogę...
A w takiej sytuacji - współczuję temu dziecku
Mi jest tez jest szkoda tej malej.Ona jest taka madra. Bylysmy w sklepie, ona zapytala czy cos jej kupi, moja kolezanka na to,ze nie bardzo ma za co teraz, to wtedy ponad 4 letnia dziewczynka mowi "to nic mamusiu, kupisz mi jak bedziesz miala pieniazki" Wszystko tak docenia i wogole. Najwieksza manie ma na punkcie rysowania rodziny. Potrafi jeden za drugim rysowac rysunki rodziny i przyjaciol i wszyscy sie trzymaja za rece i zawsze mi przynosi te rysunki i tlumaczy, tu jest mama, tu tata, tu babcia, dalej ja, jakas jej kolezanka z przedszkola, nawet moja mame i tate dolacza do tej gromadki.
Najbardziej kiedys mi sie przykro zrobilo jak poszla do babci, poprosila plasterek, babcia jej uciela kawalek, a ona pobiegla do pokoju, przykleila na scianie obok lozka i usypiala wpatrujac sie w ten rysunek
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 10:25   #809
mariiasia
Zadomowienie
 
Avatar mariiasia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 941
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

uciekam, bo o 13 jadę, a jeszcze trzeba się wykąpać i pomalować pazurki
buźki, pa
__________________
15.10.2013 Szymuś

mój mały wielki cud



72--65--->62

mariiasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 10:32   #810
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

hej witam się z koktajlem w ręce ze świeżo zerwanych własnych truskawek kto chce bo zrobiłam tego mnóstwo i sama prędzej pęknę niż to wypiję
ale dzisiaj pospałyśmy z malutką obudziłyśmy się z rana ale małej na takie pląsy się zebrało że stwierdziłam że jeszcze nie wstaję i pobawię się z nią i tak jej pukałam i kiziałam jej wystające i kopiące mnie nóżki i inne elementy że w końcu obie się pospałyśmy i dopiero wstałyśmy wiecie co- mogłabym w tym drugim trymestrze ciąży chodzić bez końca wstajesz rano, na dzień dobry dzidzia cię wita kopniaczkami i wiesz że to będzie dobry dzień chwilo trwaj
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:19.