Klepnięcie po tyłku. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-03, 16:17   #61
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Klepnięcie po tyłku.

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
no chyba o to dym. ze facet klepie sobie dziewczynę po tyłku i nic sobie z tego nie robi, a ona nie potrafi zerwać ani ochłodzić tej znajomości.
dobra rozumiem. to może jednak powinni skoro cała trójka rozdmuchuje głupi żart do gigantycznych rozmiarów tragedii narodowej.
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 16:19   #62
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Klepnięcie po tyłku.

czepiliście się tego liścia, a to przyjaciel pierwszy naruszył jej barierę cielesną. Rozumiem oburzenie, jakby on ją pogłaskał po policzku, albo klepnął w plecy, a laska mu za to sprzedała liścia. Ale sorry, piersi, pośladki czy okolice intymne to sfera wybitnie prywatna. Nie widzę jakoś tego, że ktoś mnie tam klepie, a ja się z tego cieszę. To jest naruszenie, facet zaczął i spotkał się z reakcją. Mało tego, mimo tego że wiedział, że dziewczyna nie toleruje macania po tyłku to znowu ją klepnął. Kosmos.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety

Edytowane przez Bananalama
Czas edycji: 2015-01-03 o 16:22
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 16:23   #63
pankasztan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 765
Dot.: Klepnięcie po tyłku.

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Nie, pewnych rzeczy drugiej osobie się po prostu nie robi. Nie klepie się ludzi w tyłek, nie całuje się ich z zaskoczenia i nie robi się masy innych rzeczy.
Aha, czyli jak dziewczyna zajdzie swoją koleżankę od tyłu, klepnie ją w tyłek i cmoknie spontanicznie w policzek, to wtedy ty wkraczasz na scenę i mówisz, że pewnych rzeczy się drugiej osobie nie robi.
pankasztan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 16:26   #64
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Klepnięcie po tyłku.

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
W sumie każdy obraca się w towarzystwie takim, jak nam odpowiada.

U mnie w domu tata potrafi mnie klepnąć w tyłek, mama to samo. Żeby np. się przesunąć, żeby coś przynieść. Nie ma to wydźwięku seksistowskiego ani agresywnego. Nie wyobrażam sobie np. walnąć w twarz ojca, bo mam takie odruch.
Jak nam coś nie odpowiada, to powinno się powiedzieć a nie walić po twarzy

ja nie lubię takich odruchów i nie ważne że nie są one patologiczne i seksistowskie. W ogóle nie lubię jak ktokolwiek mnie w jakikolwiek sposób po tyłku dotyka.

Też nie wyobrażam sobie walić rodzica po twarzy za to.

pisałaś też o nazywaniu dorosłych dzieci ksywami z dzieciństwa - jak ja tego nienawidzę. Te ksywy zawsze są nacechowane byciem grubym
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 16:26   #65
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Klepnięcie po tyłku.

Cytat:
Napisane przez pankasztan Pokaż wiadomość
Aha, czyli jak dziewczyna zajdzie swoją koleżankę od tyłu, klepnie ją w tyłek i cmoknie spontanicznie w policzek, to wtedy ty wkraczasz na scenę i mówisz, że pewnych rzeczy się drugiej osobie nie robi.
Musi sie liczyc z ryzykiem, ze zachodzenie ludzi od tylu nieraz wiaze sie z odruchowa samoobroną.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 16:37   #66
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Klepnięcie po tyłku.

Cytat:
Napisane przez pankasztan Pokaż wiadomość
Aha, czyli jak dziewczyna zajdzie swoją koleżankę od tyłu, klepnie ją w tyłek i cmoknie spontanicznie w policzek, to wtedy ty wkraczasz na scenę i mówisz, że pewnych rzeczy się drugiej osobie nie robi.
Tak. Według mnie takich rzeczy się ludziom nie robi, jeśli się nie ma pewności, że nie będzie im to przeszkadzać.

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Musi sie liczyc z ryzykiem, ze zachodzenie ludzi od tylu nieraz wiaze sie z odruchowa samoobroną.
Ano właśnie
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 16:39   #67
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: Klepnięcie po tyłku.

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
ja jestem i jakoś mi się z tym dobrze żyje. i w życiu nie pozwoliłabym by znajomy klepał mnie po tyłku. jakąś godność tam mam.

dzięki bogu w tę część ciała ani mi nikt nic nie wkłada ani mnie niczym po niej nie klepie
Ja też bym nie pozwoliła żeby kolega mnie klepał po tyłku. Ale nie róbmy z tego afery na niewiadomo jak wielką skale. Tak samo twój komentarz odnośnie tego że ojciec w żartach klepnie córkę... był nie na miejscu. Ja bym poczuła sie dziwnie jakby mój ojciec klepnął mnie w tyłek ale są rodziny bardziej wyluzowane tak jak rodzina niebieskie_oczko. Ja nie siadam tacie na kolanach, nie przytulam się z nim, z mamą z resztą też nie a nie uważam tego za coś dziwnego. Przeciez to wszystko zależy od sytuacji.

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
ja też tak robię, co prawda tylko z bliskimi znajomymi/przyjaciółmi, ale zgadzam się w całej rozciągłości
jakby mi ktoś bliski [na pewno? serio?] dał w twarz za takie żarty, to też bym podziękowała
Dla mnie również gorsze jest uderzenie kogoś w twarz niż klepnięcie na żary w tyłek ( oczywiście klepnięcie przez przyjaciela, nie przez obcą osobę)
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-03, 16:40   #68
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Klepnięcie po tyłku.

ależ jaki żart?

olaboga. no zniesmacza mnie jej rodzina. skoro pisze o tym na forum, pisze o czymś zdeczka kontrowersyjnym, to chyba się liczy z tym że ktoś krzywo spojrzy.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 16:43   #69
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: Klepnięcie po tyłku.

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
ależ jaki żart?

olaboga. no zniesmacza mnie jej rodzina. skoro pisze o tym na forum, pisze o czymś zdeczka kontrowersyjnym, to chyba się liczy z tym że ktoś krzywo spojrzy.
Masz racje każdy może mieć swoje zdanie ale nie róbmy z jej rodziny jakichś zoboczeńców, nikt nie prosił Cie o ocene jej rodziny tylko o ocene sytuacji autorki wątku.
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 16:51   #70
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Klepnięcie po tyłku.

A gdzie ja ich nazywam zboczencami, lol?
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 17:01   #71
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Klepnięcie po tyłku.

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Tak. Według mnie takich rzeczy się ludziom nie robi, jeśli się nie ma pewności, że nie będzie im to przeszkadzać.
no i nie powinien był jej klepać drugi raz, skoro najwyraźniej przeszkadzało jej za pierwszym razem.
ale za pierwszym dostał w papę, a skąd miał to wtedy wiedzieć? no nie miał pewności, miał ją zapytać czy tego typu żarty ją bawią?
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-03, 17:04   #72
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Klepnięcie po tyłku.

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
no i nie powinien był jej klepać drugi raz, skoro najwyraźniej przeszkadzało jej za pierwszym razem.
ale za pierwszym dostał w papę, a skąd miał to wtedy wiedzieć? no nie miał pewności, miał ją zapytać czy tego typu żarty ją bawią?
Już lepiej byłoby, gdyby zapytał Przynajmniej nie przekroczyłby pewnej granicy.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 17:05   #73
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Klepnięcie po tyłku.

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Klepnięcie kogoś znajomego (a wręcz zaprzyjaźnionego) w ferworze zabawy, dla żartu - sorry, jakoś nie potrafię na to spojrzeć surowo i doszukiwać się jakichś chamskich, uwłaczających podtekstów. Natomiast wpędzanie z tego powodu osoby klepniętej w poczucie winy, przepraszanie faceta, że coś takiego miało miejsce, jakieś jego "muszę to przemyśleć"? KOSMOS, to jest nienormalna, nieadekwatna reakcja.
Nic dodać, nic ująć

Co do klepania członków rodziny po pupie, to już kwestia zwyczajów, jakie panują w danej rodzinie. Znam rodziny,gdzie takie klepanie nikogo nie dziwi i nie oburza. Znam tez takie, gdzie do uścisku pomiędzy rodzicem a dorosłym dzieckiem dochodzi dwa dazy do roku, np. na święta czy inne urodziny.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 17:07   #74
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Klepnięcie po tyłku.

A ja znam normalne rodziny gdzie nie dotyka sie w czesciach intymnych ale kochaja sie i przytulaja oraz wspieraja

Magia
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 17:11   #75
pankasztan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 765
Dot.: Klepnięcie po tyłku.

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
czepiliście się tego liścia, a to przyjaciel pierwszy naruszył jej barierę cielesną. Rozumiem oburzenie, jakby on ją pogłaskał po policzku, albo klepnął w plecy, a laska mu za to sprzedała liścia. Ale sorry, piersi, pośladki czy okolice intymne to sfera wybitnie prywatna. Nie widzę jakoś tego, że ktoś mnie tam klepie, a ja się z tego cieszę. To jest naruszenie, facet zaczął i spotkał się z reakcją. Mało tego, mimo tego że wiedział, że dziewczyna nie toleruje macania po tyłku to znowu ją klepnął. Kosmos.
Ja sytuację opisaną przez autorkę widzę tak: jest sobie fircykowaty gej, który ma tendencję do skracania dystansu wobec ludzi i lubi sobie pofiglować. Nagle wpada na pomysł, żeby klepnąć koleżankę w pupę. Jego zachowanie nie ma podtekstu seksualnego, nie chce ją upokorzyć, ani podkreślić swojej przewagi nad nią. Wszystko dzieje się w typowo zabawowej atmosferze, jest impreza. Autorce jego zachowanie nie musi się podobać, bo ma inne poczucie humoru, dlatego ma prawo zareagować. Co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości. Pytanie tylko o reakcję i jej adekwatność. Uderzenie w twarz to dla mnie strzelanie z armaty do wróbla i świadczy o jeszcze większej niedojrzałości niż klepnięcie w tyłek.

Zamiast tego można z takim jegomościem porozmawiać i w ostrych słowach powiedzieć mu, że sobie takiego zachowania nie życzysz. Jeśli będzie powtarzał swoje ekscesy, to znaczy że ma nierówno pod kopułą, i należy zerwać z nim znajomość.
pankasztan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 17:15   #76
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Klepnięcie po tyłku.

Cytat:
Napisane przez pankasztan Pokaż wiadomość
Ja sytuację opisaną przez autorkę widzę tak: jest sobie fircykowaty gej, który ma tendencję do skracania dystansu wobec ludzi i lubi sobie pofiglować. Nagle wpada na pomysł, żeby klepnąć koleżankę w pupę. Jego zachowanie nie ma podtekstu seksualnego, nie chce ją upokorzyć, ani podkreślić swojej przewagi nad nią. Wszystko dzieje się w typowo zabawowej atmosferze, jest impreza. Autorce jego zachowanie nie musi się podobać, bo ma inne poczucie humoru, dlatego ma prawo zareagować. Co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości. Pytanie tylko o reakcję i jej adekwatność. Uderzenie w twarz to dla mnie strzelanie z armaty do wróbla i świadczy o jeszcze większej niedojrzałości niż klepnięcie w tyłek.

Zamiast tego można z takim jegomościem porozmawiać i w ostrych słowach powiedzieć mu, że sobie takiego zachowania nie życzysz. Jeśli będzie powtarzał swoje ekscesy, to znaczy że ma nierówno pod kopułą, i należy zerwać z nim znajomość.
Oczywiście, że można. Ale nawet małym dzieciom się tłumaczy, że są takie strefy na ich ciele, które nie powinny być dotykane bez ich zgody. Np. pupa. To jest strefa osobista i każdy powinien o tym wiedzieć, tak samo jak to, że nie wypada złapać koleżankę za pierś. Co innego klepnięcie w plecy, co innego poniżej pleców.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 17:20   #77
Ingel
Rozeznanie
 
Avatar Ingel
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: z pieknego kraju
Wiadomości: 758
Dot.: Klepnięcie po tyłku.

Ja uwazam klepanie po tylku kolezanki czy kolegi za wiesniackie , zwlaszcza, ze wczesniej taka sytuacja miala miejsce i ten kolega wiedzial, ze Ci to nie odpowiada. Foch Twojego faceta jest niezrozumialy, a zwazywszy na wiek 25 lat wrecz szokujacy. Obrazony chlopczyk bez jaj - gdyby je mial, to by zalatwil krotko sprawe, ale widac bal sie zwrocic uwage mlodszemu koledze

Ja klepie sie po tylku w ramach zartu z facetem, kilka razy klepnelysmy sie dawno temu z siostra na zasadzie kto wypina tego wina.
Z moja mama lubie sie przytulac mino ze nie jestem najmlodsza, ale nie wyobrazam sobie klepania przez rodzicow po pupie, ani teraz, ani niezalenie od wieku. To jest jakby nie patrzec intymne miejsce i klepanie przez ojca corki po pupie jest dla mnie po prostu nienormalne. Dobrze, ze jeszcze jej za piersi nie lapie, w ramach zartu, oczywiscie. Zartu dla kogo?
Ingel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 17:25   #78
BlueJea
Przyczajenie
 
Avatar BlueJea
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 23
Dot.: Klepnięcie po tyłku.

Nie uderzyłam go w twarz, bo taki miałam kaprys. Klepanie po tyłku (piszę teraz o tym pierwszym razie) przy dużej liczbie osób wokół nas jest dla mnie niekulturalne i zwyczajnie nie spodobało mi się to.
Dla niektórych niekulturalne jest moje zachowanie, czyli ten nieszczęsny plaskacz w twarz, ale tak jak napisała któraś z Was - nie wiem, czy warto odpowiadać kulturą na chamskie zachowanie. Szczególnie, że jak widać, nawet uderzenie nic nie pomogło.

Skoro nie pomaga nawet "przemoc", to zwykłe proszenie chyba też cudu nie przyniesie.

W sumie to nie wiem, czy teraz żalę się na kumpla i pytam Was o poradę co zrobić w związku z nim, czy z obrażonym Tż.
__________________
Wierz w swojego scenarzystę.
BlueJea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 17:34   #79
pankasztan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 765
Dot.: Klepnięcie po tyłku.

Nie wiem czy on się zachował po chamsku czy infantylnie, jedno jest pewne że ty zachowałaś się jak ostatnia chamka i nic ci to nie dało.

A twój facet, jak już to inni napisali, strzelił focha o głupstwo. Jak na moje to nawet zachowuje się po chamsku wobec ciebie. Może strzelisz mu liścia?
pankasztan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-03, 17:40   #80
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Klepnięcie po tyłku.

Cytat:
Napisane przez pankasztan Pokaż wiadomość
Nie wiem czy on się zachował po chamsku czy infantylnie, jedno jest pewne że ty zachowałaś się jak ostatnia chamka i nic ci to nie dało.

A twój facet, jak już to inni napisali, strzelił focha o głupstwo. Jak na moje to nawet zachowuje się po chamsku wobec ciebie. Może strzelisz mu liścia?
chyba mu nie strzeli liścia, bo raczej odróżnia ingerencję fizyczną, jaką jest dotykanie tyłka przez osobę, od której tego nie chcemy, od chamskiego focha.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 17:55   #81
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Klepnięcie po tyłku.

Cytat:
Napisane przez BlueJea Pokaż wiadomość
Nie uderzyłam go w twarz, bo taki miałam kaprys. Klepanie po tyłku (piszę teraz o tym pierwszym razie) przy dużej liczbie osób wokół nas jest dla mnie niekulturalne i zwyczajnie nie spodobało mi się to.
Dla niektórych niekulturalne jest moje zachowanie, czyli ten nieszczęsny plaskacz w twarz, ale tak jak napisała któraś z Was - nie wiem, czy warto odpowiadać kulturą na chamskie zachowanie. Szczególnie, że jak widać, nawet uderzenie nic nie pomogło.

Skoro nie pomaga nawet "przemoc", to zwykłe proszenie chyba też cudu nie przyniesie.

W sumie to nie wiem, czy teraz żalę się na kumpla i pytam Was o poradę co zrobić w związku z nim, czy z obrażonym Tż.
Obraz sie na TŻ i nie przepraszaj go juz. Szuka zaczepki, swiruje, swoje powiedzialas. Jak mialz tym problemto powinien byl jako mezczyzna sam sprawe zalatwic. Jak nie zacznie sie odzywac to powinnas sama tez przestac, bo tak sie nie robi.
Ale tez nie powinnas tlumaczyc tego zachowania orientacją kolegi, jest sobie gejem ale nie przestał być człowiekiem ani mężczyzną, to nie tak działa.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 18:08   #82
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Klepnięcie po tyłku.

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Już lepiej byłoby, gdyby zapytał Przynajmniej nie przekroczyłby pewnej granicy.
- przepraszam najmocniej, czy mogę klepnąć cię w tyłek, bo w odniesieniu do zaistniałej przed chwilą sytuacji wydaje mi się to zabawne
- ależ proszę bardzo, tylko poczekaj, odtwórzmy tę sytuację jeszcze raz
- oczywiście, wiadomo przecież, że żarty sytuacyjne są najlepsze, więc wszyscy na miejsca, ustawić się, zaczynamy

lel

ostatnio tak klepnęłam kumpla jak się rozłożył na brzuchu na kanapie i nie chciał usiąść, żeby zrobić więcej miejsca. właśnie sobie wyobraziłam jak się do niego schylam i pytam czy mogę go klepnąć w tyłek a następnie wrzasnąć do ucha złaź grubasie z mojej kanapy!

it have sense
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 18:08   #83
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Klepnięcie po tyłku.

Twój facet taka ciapa, że nie potrafił o☠☠☠☠☠☠☠ić innego kolesia za klepanie mu dziewczyny.
Zaczynam się zastanawiać kto tu jest "miękki"...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 18:34   #84
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Klepnięcie po tyłku.

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
- przepraszam najmocniej, czy mogę klepnąć cię w tyłek, bo w odniesieniu do zaistniałej przed chwilą sytuacji wydaje mi się to zabawne
- ależ proszę bardzo, tylko poczekaj, odtwórzmy tę sytuację jeszcze raz
- oczywiście, wiadomo przecież, że żarty sytuacyjne są najlepsze, więc wszyscy na miejsca, ustawić się, zaczynamy

lel

ostatnio tak klepnęłam kumpla jak się rozłożył na brzuchu na kanapie i nie chciał usiąść, żeby zrobić więcej miejsca. właśnie sobie wyobraziłam jak się do niego schylam i pytam czy mogę go klepnąć w tyłek a następnie wrzasnąć do ucha złaź grubasie z mojej kanapy!

it have sense
Nie mówię, że to idealne rozwiązanie Natomiast lepsze o tyle, że nie narusza niczyjej cielesności.
Co innego klepnąć kogoś w tyłek, jeśli wiemy, że tej osobie to nie przeszkadza, a co innego klepać w tyłek, żeby w ogóle sprawdzić, czy dana osoba będzie z tego zadowolona.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 19:02   #85
slaaave13
Zadomowienie
 
Avatar slaaave13
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 265
Dot.: Klepnięcie po tyłku.

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
- przepraszam najmocniej, czy mogę klepnąć cię w tyłek, bo w odniesieniu do zaistniałej przed chwilą sytuacji wydaje mi się to zabawne
- ależ proszę bardzo, tylko poczekaj, odtwórzmy tę sytuację jeszcze raz
- oczywiście, wiadomo przecież, że żarty sytuacyjne są najlepsze, więc wszyscy na miejsca, ustawić się, zaczynamy

lel

ostatnio tak klepnęłam kumpla jak się rozłożył na brzuchu na kanapie i nie chciał usiąść, żeby zrobić więcej miejsca. właśnie sobie wyobraziłam jak się do niego schylam i pytam czy mogę go klepnąć w tyłek a następnie wrzasnąć do ucha złaź grubasie z mojej kanapy!

it have sense


Mnie na prawde czasem wizaz zadziwia, u nas na imprezach też sie zdarza, że ktoś kogoś tyłek klepnie dla żartów i nikt z tego powodu sie śmiertelnie nie obraża. Mamy mega wyluzowane towarzystwo, no nie wiem, nie spotkałam sie z tym jeszcze żeby ktoś kogoś bił za to.
Wiadomo jak sie jakiś bezczelny namolny typ przylepi to wiadomo Tż powinien reagować ale za klepnięcie po tyłku?
__________________
slaaave13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 19:33   #86
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Klepnięcie po tyłku.

Cytat:
Napisane przez BlueJea Pokaż wiadomość
W sumie to nie wiem, czy teraz żalę się na kumpla i pytam Was o poradę co zrobić w związku z nim, czy z obrażonym Tż.
obraź się na niego. Bo Cię nie obronił. Możesz zapytać czy swoich klejnotów szuka z lupą? Jest to równie nielogiczne jak jego zachowanie - ale może facet się ogarnie.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 19:36   #87
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Klepnięcie po tyłku.

O ludu to ile razy w zyciu powinnam juz z liscia dostac.
Jak sobie popije i mam dobry humorek to klepne czasem w tylek kolezanke czy kolege- tak dla smiechu. Nikt sie nigdy nie obrazil, w pysk tez nie dostalam.

A porownywanie klapsa w tylek z chwytaniem penisa TZ-ta przez kolezanke nie trafione i to mocno.

Kolega jej nie wsadzil reki miedzy nogi ani nie macal po piersiach a raczej to mozna porownac z chwytaniem za penisa.

Walenie w twarz za glupi zart to lekka przesada. To ja na miejscu kolegi- geja wyswiadczylabym Ci autorko przysluge i juz dawno urwala z Toba kontakt.
Po to mamy buzie, zeby dosadnie powiedziec, ze cos nam sie nie podoba.

Aha i jeszcze:
"Szkoda, że własnie reakcję pozostawił mi. Może gdyby on zareagował, to kolega w końcu by się nauczył raz na zawsze..."

Czyli rozumiem, ze powinien sie z nim pobic?
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 19:40   #88
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Klepnięcie po tyłku.

to fajne macie żarty że się po tyłkach klepiecie
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 19:46   #89
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Klepnięcie po tyłku.

Rozumiem, że wiele z Was ma bardzo swobodne i wyluzowane towarzystwo, nie oceniam, fajnie, że spędzacie czas z ludźmi, z którymi czujecie się dobrze. I wszyscy wiedzą,że mogą sobie w Waszym towarzystwie na takie zachowanie pozwolić. Moi przyjaciele i znajomi wiedzą, że ja tego nie toleruję. Nie jestem sztywniarą, po prostu to dla mnie "miejsce z rezerwacją" i nie wyobrażam sobie takiego klepania mnie.
Ale jakim cudem ten gej z opowieści, mimo że się z autorką PRZYJAŹNI nie wiedział, gdzie są granice? A jak już się dowiedział, po co powtarza durne żarty, które tylko jego bawią?
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 19:48   #90
Siwy_Dym
...
 
Avatar Siwy_Dym
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 451
Dot.: Klepnięcie po tyłku.

Cytat:
Napisane przez pankasztan Pokaż wiadomość
Przemoc to jest ostateczność, a uderzenie kogoś w twarz jest wyrazem głębokiej pogardy.
Może dla Ciebie klepanie w tyłek to super seksowna czynność, ale jest dużo kobiet dla których to jest poniżające i uwłaczające. Może autorka jest jedną z nich? Czemu tylko ten policzek jest tak atakowany?
Nie uprawiedliwiam autorki tylko chciałam pokazać, że zachowanie kolegi geja jest nieco bagatelizowane, a pierwszy raz to nie był.

Co nie zmienia faktu, że to faktycznie przemoc, coś paskudnego i nie powinno mieć miejsca.
Siwy_Dym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-04 21:37:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:45.