Islamizacja w Europie? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-21, 07:43   #211
Amhna
Raczkowanie
 
Avatar Amhna
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 372
Dot.: Islamizacja w Europie?

Jerr, malo mnie interesuje Twoje zdanie. Pomyslala/es, ze moj maz pracuje a jak wraca to ma 100 innych rzeczy do zrobienia i jest po prostu zmeczony?
Co za czlowiek z Ciebie.

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Odpisze co jest na kartce kiedy bede miala ochote a nie kiedy tobie sie zazyczy.
Amhna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 08:21   #212
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Islamizacja w Europie?

Cytat:
Napisane przez jerr Pokaż wiadomość
Amhna śmiem twierdzić,że jesteś trollem.Kolejny dzień nie odpisujesz co jest napisane na tej kartce,a widzę,że jesteś na forum.
daj spokój, zrozum że człowiek nie zawsze ma czas, nie zawsze mąż jest w domu i nie zawsze jest dobra atmosfera aby zapytać "kochanie zobacz jakiś trup tu wisi przeczytaj mi proszę co tu jest napisane"
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-28, 10:59   #213
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Islamizacja w Europie?

Taki artykuł: http://natemat.pl/125357,islamskie-p...stolica-europy

Oczywiście wzrost przestępczości w krajach zachodnich to zasługa z tego co czytam w różnych źródłach - w dużej mierze muzułmanów.

Poza tym w kontekście wojenek między fanatykami katolickimi, a islamskimi, spodobał mi się jeden z komentarzy pod artykułem, w którym zawarte było zdanie:
Lekiem na fanatyzm islamski nie jest akceptacja fanatyzmu katolickiego, tylko świeckie standardy.

Dziwi mnie też zwalanie winy za problem z islamistami w Europie na lewicę. Przecież to wina wieloletniej polityki emigracyjnej, a o ile wiem, lewica wspiera prawa LGBT, którzy z kolei dla islamistów są kolokwialnie rzecz biorąc podludźmi. Zatem jest tutaj konflikt lewica-LGBT, a islamiści.

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Jeszcze jeden mądry cytat:
Zwiększenie wpływu katolicyzmu w obronie przed obcymi religiami, to jak leczenie ospy cholerą.

Edytowane przez 201605161006
Czas edycji: 2014-11-28 o 10:52
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-28, 11:31   #214
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Islamizacja w Europie?

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Taki artykuł: http://natemat.pl/125357,islamskie-p...stolica-europy

Oczywiście wzrost przestępczości w krajach zachodnich to zasługa z tego co czytam w różnych źródłach - w dużej mierze muzułmanów.

Poza tym w kontekście wojenek między fanatykami katolickimi, a islamskimi, spodobał mi się jeden z komentarzy pod artykułem, w którym zawarte było zdanie:
Lekiem na fanatyzm islamski nie jest akceptacja fanatyzmu katolickiego, tylko świeckie standardy.

Dziwi mnie też zwalanie winy za problem z islamistami w Europie na lewicę. Przecież to wina wieloletniej polityki emigracyjnej, a o ile wiem, lewica wspiera prawa LGBT, którzy z kolei dla islamistów są kolokwialnie rzecz biorąc podludźmi. Zatem jest tutaj konflikt lewica-LGBT, a islamiści.

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Jeszcze jeden mądry cytat:
Zwiększenie wpływu katolicyzmu w obronie przed obcymi religiami, to jak leczenie ospy cholerą.
W jakich źródłach wzrost prestepczości jest bezośrednio związany z islamem?
Poproszę o link, w którym jest określony sposób liczenia tego, metodologia, analiza.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-28, 11:57   #215
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Islamizacja w Europie?

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Poza tym w kontekście wojenek między fanatykami katolickimi, a islamskimi, spodobał mi się jeden z komentarzy pod artykułem, w którym zawarte było zdanie:
Lekiem na fanatyzm islamski nie jest akceptacja fanatyzmu katolickiego, tylko świeckie standardy.
Byłoby tak gdyby powiodła się ich asymilacja. Niestety tak nie jest - im bardziej jest łagodniejsze i zlaicyzowane państwo, tym większy problem z muzułmanami. Mieczem na muzułmanów jest katolicki fanatyzm, ewentualnie silny nacjonalizm. Tak było w Hiszpanii i skutek był taki, że Andaluzyjczycy z wyglądu przypominają Arabów, ale za nazwanie ich tak mogą się obrazić ...

Świecki fanatyzm (w ZSRR) spowodował tylko to, że w Rosji liczba muzułmanów (Tatarzy, Czeczeni, Ingusze) w ciągu ostatnich 25 lat wzrosła z 10% do 15% społeczeństwa, bo Rosjanki nie chcą mieć dzieci a aborcja traktowana jest jako środek antykoncepcyjny.

Cytat:
Dziwi mnie też zwalanie winy za problem z islamistami w Europie na lewicę. Przecież to wina wieloletniej polityki emigracyjnej, a o ile wiem, lewica wspiera prawa LGBT, którzy z kolei dla islamistów są kolokwialnie rzecz biorąc podludźmi. Zatem jest tutaj konflikt lewica-LGBT, a islamiści.
Pewien Pan z Norwegii zapytany dlaczego zaatakował młodych norweskich lewicowców a nie muzułmanów stwierdził, że lewica ponosi winę za islamizację Zachodu i muzułmanie nie ponoszą winy. Lewica zawsze broniła muzułmanów, w zamian za to oni stanowią jej elektorat. We Francji doszło do kretyńskiej sytuacji, bo Parlament wprowadził homomałżeństwa, a razem z katolikami na ulicę wyszli muzułmanie, którzy w większości głosowali na lewicę ... Aczkolwiek muzułmanie stają się taką siłą, że tworzą własne partie:
http://www.pch24.pl/holandia--powsta...a,32402,i.html

Cytat:
Jeszcze jeden mądry cytat:
Zwiększenie wpływu katolicyzmu w obronie przed obcymi religiami, to jak leczenie ospy cholerą.[/I]
Głupi cytat. Każdy lek ma działanie uboczne aczkolwiek wolę katolicki fanatyzm niż ten świecki w stylu ZSRR.


I tak od siebie - w Europie wybuchnie wojna religijna, pierwsza od XVII wieku. Pytanie tylko kiedy to się stanie.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-28, 12:50   #216
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Islamizacja w Europie?

Nie trzeba fanatyków katolickich by zniwelować problem, wystarczą odpowiednie ustawy i ich w miarę restrykcyjne egzekwowanie. Zwalanie winy na lewicę nie ma sensu, można by rzec, że fanatyzm prawicowy poprowadził do powstania fanatyzmu lewicowego. Problem jest i należy go zwalczyć, wspólnie, bez przerzucania się na lewicę i prawicę, nie mieszać w to homomałżeństw by nie robić kolejnych bezsensownych podziałów. Problemem nie jest to, że dwie osoby tej samej płci które się kochają wezmą ślub. Problemem jest przestępczość radykalnych islamistów w krajach zachodnich. A ja od siebie dodam, że wątpię by nastała wojna religijna, różne kraje już teraz powoli starają się robić porządek z islamistami, fanatyków katolickich wydaje mi się, że jest coraz mniej, coraz więcej jest ateistów i agnostyków. Gdyby nawet zaistniała wojna z islamistami to nie była by to wojna islam kontra chrześcijaństwo, tylko islam kontra Europa.

Edytowane przez 201605161006
Czas edycji: 2014-11-28 o 12:52
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-28, 20:06   #217
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Islamizacja w Europie?

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Nie trzeba fanatyków katolickich by zniwelować problem, wystarczą odpowiednie ustawy i ich w miarę restrykcyjne egzekwowanie.
Drogą ustawy można też likwidować ubóstwo.

Cytat:
Zwalanie winy na lewicę nie ma sensu, można by rzec, że fanatyzm prawicowy poprowadził do powstania fanatyzmu lewicowego.
Przez lata 90. był spokój z polską skrajną prawicą, która wręcz po okresie PRLu powinna wybuchnąć. Dopiero kiedy lewica zaczęła poprzez Brukselę promować swoje "wartości", to pojawił się opór. Stąd wzrost poparcia dla KNP i RN. Podobnie jak w innych krajach (na przykład Front Narodowy we Francji).

Cytat:
Problem jest i należy go zwalczyć, wspólnie, bez przerzucania się na lewicę i prawicę, nie mieszać w to homomałżeństw by nie robić kolejnych bezsensownych podziałów.
Słucham propozycji!

Cytat:
A ja od siebie dodam, że wątpię by nastała wojna religijna, różne kraje już teraz powoli starają się robić porządek z islamistami, fanatyków katolickich wydaje mi się, że jest coraz mniej, coraz więcej jest ateistów i agnostyków.
Dopóki ich liczba będzie wzrastać, Europa jest bezradna. Druga i trzecia generacja muzułmanów, niby europejska bo urodzona i wychowana tutaj, jest właśnie nastawiona fanatycznie, bo ich ojcowie i matki wystarczała swoboda wyznawania religii, bo cieszyli się, że mają pracę i mogą normalnie żyć. Ich dzieci i wnuki niestety są roszczeniowi.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-28, 20:49   #218
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Islamizacja w Europie?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Drogą ustawy można też likwidować ubóstwo.
No i jak to się ma do mojej wypowiedzi?
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-29, 00:24   #219
michal100
Zadomowienie
 
Avatar michal100
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 825
Dot.: Islamizacja w Europie?

Najlepszy model islamu jest w Turcji. Liczba muzułmanów to 99% a kraj laicki i żadnych zamachów póki co ani nawiedzonych proroków pokroju al Baghdadiego czy Abubacara Shekau
Mam tylko nadzieję,że armia turecka utrzyma laicki kurs państwa,bo niestety prezydent Erdogan coraz mocniej przechyla kraj w kierunku islamu niestety.
__________________
Utrzymuję w domu bałagan aby w razie włamania złodziej potknął się o coś i umarł
michal100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 12:21   #220
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Islamizacja w Europie?

teraz to się zacznie, pastuchy znowu urządziły masakrę tym razem w Paryżu. oni albo są tak tępi że myślą że europa będzie się ich bała, a nie pomyśleli że europa coraz bardziej zacznie ich nienawidzić i w końcu wywali ich z europy a wtedy skończy się cudowne życie na socjalu a zacznie się życie na pustyni bez kasy.
rozumiem że można było nie być zadowolonym że robiono satyrę z Mahometa ale są pewne granice, z Boga chrześcijańskiego też tu się żartuje (jak choćby Monty Python robił) a nikt nikogo z tego powodu nie strzela z AK-47.

Edytowane przez dominikmeller25
Czas edycji: 2015-01-07 o 12:23
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 12:42   #221
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Islamizacja w Europie?

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
teraz to się zacznie, pastuchy znowu urządziły masakrę tym razem w Paryżu. oni albo są tak tępi że myślą że europa będzie się ich bała, a nie pomyśleli że europa coraz bardziej zacznie ich nienawidzić i w końcu wywali ich z europy a wtedy skończy się cudowne życie na socjalu a zacznie się życie na pustyni bez kasy.
rozumiem że można było nie być zadowolonym że robiono satyrę z Mahometa ale są pewne granice, z Boga chrześcijańskiego też tu się żartuje (jak choćby Monty Python robił) a nikt nikogo z tego powodu nie strzela z AK-47.
Wstaw linka bo nie za bardzo wiadomo o co kaman.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-07, 12:45   #222
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Islamizacja w Europie?

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Wstaw linka bo nie za bardzo wiadomo o co kaman.
Mają swoje multi-kulti
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/pary...ie-hebdo/qe0kc
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 13:09   #223
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Islamizacja w Europie?

OK juz czytam:O
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 13:52   #224
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Islamizacja w Europie?

Wczoraj coś w radiu gadali, że prezydent Turcji wzywa o walkę z islamofobią w związku z protestami przeciwko islamistom w Niemczech.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 14:00   #225
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Islamizacja w Europie?

i cały trud z tych demonstracji o obronie muzułmanów poszedł na marne, niektórzy chcieli dobrze a tu grupy radykalne pokazały że oni chcą wojny a nie pokoju z europą, więc dialogu tu nie będzie i należałoby czym prędzej rozpocząć walkę, stosując nawet metody które CIA stosowało w Polsce, może wtedy strach sparaliżuje pastuchów i się trochę uspokoją.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 14:55   #226
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Islamizacja w Europie?

Mam nadzieję, że lewicowe media będą bronić swoich kolegów. Jaką wersję obstawiacie?

1) Jest to wina muzułmańskich radykałów, bo islam to religia wojny i aktualnie jest na etapie wypraw krzyżowych.

2) Jest to wina muzułmańskich radykałów, ale jest to reakcja na wrogość wobec islamu (patrz Niemcy, Szwecja) i biedę imigrantów.

Coś czuje, że doczekamy się "ciekawych" czasów.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 16:05   #227
pankasztan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 765
Dot.: Islamizacja w Europie?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że lewicowe media będą bronić swoich kolegów. Jaką wersję obstawiacie?

1) Jest to wina muzułmańskich radykałów, bo islam to religia wojny i aktualnie jest na etapie wypraw krzyżowych.

2) Jest to wina muzułmańskich radykałów, ale jest to reakcja na wrogość wobec islamu (patrz Niemcy, Szwecja) i biedę imigrantów.

Coś czuje, że doczekamy się "ciekawych" czasów.
Obie wersje są przecież prawdziwe. Z tym że trochę zmodyfikowałbym drugą część zdania. Islam jako całość nie jest na etapie wypraw krzyżowych, tylko niewielka jego część.

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
i cały trud z tych demonstracji o obronie muzułmanów poszedł na marne, niektórzy chcieli dobrze a tu grupy radykalne pokazały że oni chcą wojny a nie pokoju z europą, więc dialogu tu nie będzie i należałoby czym prędzej rozpocząć walkę, stosując nawet metody które CIA stosowało w Polsce, może wtedy strach sparaliżuje pastuchów i się trochę uspokoją.
Mam pomysł na jedną metodę tortur. Puszczanie przez kilkanaście godzin nieszczęśnikowi: "włączamy niskie ceny".

A tak na poważnie to nikt po głębszym zastanowieniu nie powinien godzić się na stosowanie tortur. Jest to nieludzkie i mało skuteczne.
pankasztan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 16:17   #228
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Islamizacja w Europie?

Cytat:
Napisane przez pankasztan Pokaż wiadomość
Obie wersje są przecież prawdziwe. Z tym że trochę zmodyfikowałbym drugą część zdania. Islam jako całość nie jest na etapie wypraw krzyżowych, tylko niewielka jego część.
Stworzyłbym listę państw muzułmańskich, z których byliby akceptowani muzułmanie. W zasadzie spoza Europy chyba tylko Turcy są w miarę normalni. Albo ogólnie zamknąłbym granicę i deportowałbym imigrantów oraz uchodźców.

Cytat:
Mam pomysł na jedną metodę tortur. Puszczanie przez kilkanaście godzin nieszczęśnikowi: "włączamy niskie
Ja bym kazał jeść wieprzowinkę. Na przykład takiego schaboszczaka czy goloneczkę sam bym sobie zjadł.

Cytat:
A tak na poważnie to nikt po głębszym zastanowieniu nie powinien godzić się na stosowanie tortur. Jest to nieludzkie i mało skuteczne.
Wystarczy uciąć socjal i przestać delegalizować organizacje skrajnie prawicowe. Zdelegalizowali radykalną młodzież francuską za jedną śmiertelną bójkę z lewakiem, to mają teraz problem.


Ciekawe, czy dzisiaj w Paryżu będzie jakaś ciekawa noc.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 16:44   #229
pankasztan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 765
Dot.: Islamizacja w Europie?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Stworzyłbym listę państw muzułmańskich, z których byliby akceptowani muzułmanie. W zasadzie spoza Europy chyba tylko Turcy są w miarę normalni. Albo ogólnie zamknąłbym granicę i deportowałbym imigrantów oraz uchodźców.
Turcy są w rozkroku. Trochę to Europa, trochę Azja, ale ja bym ich nie chciał w sowim kraju. Po co nam kolejna budka z kebabem.

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Ja bym kazał jeść wieprzowinkę. Na przykład takiego schaboszczaka czy goloneczkę sam bym sobie zjadł.
Trochę na temat i nie na temat. Szukałem informacji nt. zakazu spożywania wieprzowiny w islamie i znalazłem taki kwiatek:

"To, co zostało wyżej wymienione stanowi naukowy punkt widzenia na temat mięsa wieprzowego. Ale jak wspomnieliśmy wcześniej, dla Muzułmanina podstawą zakazu jest Słowo Boże, a nie poznanie przyczyn. I to nazywa się „posłuszeństwem”. A czy „posłuszeństwo" nie jest sprzeczne z uznaniem rozumu w Islamie? Oczywiście, że nie. Islam nakazuje człowiekowi, by przekonał się o istnieniu Boga, o tym czy Koran jest rzeczywiście Słowem Bożym i czy Muhammad (a.s.) jest prorokiem Boga. Jeżeli człowiek uwierzy w to, wówczas wiara wymaga absolutnego posłuszeństwa Bogu. Podamy następujący przykład: oso ba, której ufasz i wiesz, że nie kłamie, wychodzi z pewnego pomieszczenia i mówi: „nie wchodź tam, bo grozi Ci niebezpieczeństwo". Jeśli posłuchasz jej, jesteś uratowany, a jeśli nie - być może zginiesz"

Źródło: muzulmanie.pl

Jaka pokrętna logika.
pankasztan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-07, 16:49   #230
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Islamizacja w Europie?

Tutaj filmiki z zamachu, ostrzegam że tylko dla osób pełnoletnich:
http://www.geenstijl.nl/mt/archieven...s_schiete.html
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 16:51   #231
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Islamizacja w Europie?

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Tutaj filmiki z zamachu, ostrzegam że tylko dla osób pełnoletnich:
http://www.geenstijl.nl/mt/archieven...s_schiete.html
W Arizonie zapewne Ci bandyci zostaliby już zastrzeleni, bo mniej więcej co trzeci-czwarty dorosły facet nosi broń.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 16:55   #232
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Islamizacja w Europie?

Dlatego jestem za szerszym dostępem do broni! W takim Texasie ofiar zapewne byłoby tyle samo(zaskoczenie po stronie terrorystów) ale finał wyglądałby inaczej niż na tym filmie gdzie rozstrzeliwują policjanta a ktoś to kręci z okna. W takim Austin to zamiast bezwolnie patrzyć i filmować to by ich rozstrzelali.
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 17:17   #233
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Islamizacja w Europie?

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Wczoraj coś w radiu gadali, że prezydent Turcji wzywa o walkę z islamofobią w związku z protestami przeciwko islamistom w Niemczech.
Slowo islamofobia powoduje, ze mdleje

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że lewicowe media będą bronić swoich kolegów. Jaką wersję obstawiacie?

1) Jest to wina muzułmańskich radykałów, bo islam to religia wojny i aktualnie jest na etapie wypraw krzyżowych.

2) Jest to wina muzułmańskich radykałów, ale jest to reakcja na wrogość wobec islamu (patrz Niemcy, Szwecja) i biedę imigrantów.

Coś czuje, że doczekamy się "ciekawych" czasów.
Ja mysle, ze krzyki allahu akbar zostaly domontowane O ile cala akcja nie jest sciema i jacys chrzescijanie nie wydrukowali sobie masek na drukarkach 3d, zeby udawac ze sa islamskimi bojownikami
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 17:18   #234
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Islamizacja w Europie?

Cytat:
Napisane przez Emir1994 Pokaż wiadomość
Dlatego jestem za szerszym dostępem do broni! W takim Texasie ofiar zapewne byłoby tyle samo(zaskoczenie po stronie terrorystów) ale finał wyglądałby inaczej niż na tym filmie gdzie rozstrzeliwują policjanta a ktoś to kręci z okna. W takim Austin to zamiast bezwolnie patrzyć i filmować to by ich rozstrzelali.
wierzysz w cuda? ja przestałem dawno temu.
pewnie i u nas kręciliby filmy z tego zdarzenia, mało to filmów ludzie wrzucają gdy człowiek leży na ulicy? sam widziałem filmik jak starszy facet, porządnie ubrany leży na chodniku, a ktoś zamiast pomóc to nagrywał a ludzie zamiast pomóc to obserwowali go jakby tam milion złotych leżało...
mnie ciekawi jak we Francji gdzie taka świetna policja jest ci ludzie mogli uciec, ktoś kręcił i wszystko widział i najwyraźniej zamiast dzwonić szybko po służby podając numer tablic to wolał nagrywać, a tu przecież to wszystko trwało prawie minutę na filmie, a na miejscu dłużej a oni zniknęli.
albo służby są tak samo słabe jak u nas, albo kamerzysta był idiotą i zamiast reagować wolał nagrywać.

jak widzę ten film i to jak dobili policjanta, to mam nadzieję że policja złapie ich i tak się z nimi zabawi że pastuchy będą prosić o szybką śmierć.
i to też jest kolejny dowód na to że trzeba szybko przejrzeć to środowisko i każdego podejrzanego wyrzucić z rodziną z europy, niech wracają na pustynię skoro tutaj jest im tak źle.

Edytowane przez dominikmeller25
Czas edycji: 2015-01-07 o 17:21
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 17:18   #235
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Islamizacja w Europie?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość


Wystarczy uciąć socjal i przestać delegalizować organizacje skrajnie prawicowe. Zdelegalizowali radykalną młodzież francuską za jedną śmiertelną bójkę z lewakiem, to mają teraz problem.

Latwo powiedziec, juz widze te zamieszki.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 17:32   #236
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Islamizacja w Europie?

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Slowo islamofobia powoduje, ze mdleje
Ja go nie lubię. Wolę "antyislamizm", bo miłośników kóz i owiec się nie boję.

Cytat:
Ja mysle, ze krzyki allahu akbar zostaly domontowane O ile cala akcja nie jest sciema i jacys chrzescijanie nie wydrukowali sobie masek na drukarkach 3d, zeby udawac ze sa islamskimi bojownikami
Aż w taką spiskową teorię dziejów nie wierzę. Taka prowokacja mogłaby być w Rosji, ale nie na Zachodzie.

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Latwo powiedziec, juz widze te zamieszki.
Myślisz, że dzisiaj będzie tam spokojna noc?

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
mnie ciekawi jak we Francji gdzie taka świetna policja jest ci ludzie mogli uciec, ktoś kręcił i wszystko widział i najwyraźniej zamiast dzwonić szybko po służby podając numer tablic to wolał nagrywać, a tu przecież to wszystko trwało prawie minutę na filmie, a na miejscu dłużej a oni zniknęli.
W niektórych normalnych stanach USA (Teksas, Arizona) niektórzy świadkowie wyjęliby Colty i ucieczka wspomnianych morderców nie byłaby taka pewna.

Cytat:
jak widzę ten film i to jak dobili policjanta, to mam nadzieję że policja złapie ich i tak się z nimi zabawi że pastuchy będą prosić o szybką śmierć.
Chyba mają jakąś solidarność w tej policji, więc postarają się ich złapać.

Cytat:
i to też jest kolejny dowód na to że trzeba szybko przejrzeć to środowisko i każdego podejrzanego wyrzucić z rodziną z europy, niech wracają na pustynię skoro tutaj jest im tak źle.
Francuskie sądy i policja wolą zajmować się francuską młodzieżą nacjonalistyczną, bo jeden lewak (będąc stroną atakującą) w czasie bójki uderzył głową w ziemię i zginął. Mam nadzieję, że tamtejsze władze i lewacy trochę zmądrzeją po dzisiejszych wydarzeniach.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 17:33   #237
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Islamizacja w Europie?

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
wierzysz w cuda? ja przestałem dawno temu.
pewnie i u nas kręciliby filmy z tego zdarzenia, mało to filmów ludzie wrzucają gdy człowiek leży na ulicy?
sam widziałem filmik jak starszy facet, porządnie ubrany leży na chodniku, a ktoś zamiast pomóc to nagrywał a ludzie zamiast pomóc to obserwowali go jakby tam milion złotych leżało...
mnie ciekawi jak we Francji gdzie taka świetna policja jest ci ludzie mogli uciec, ktoś kręcił i wszystko widział i najwyraźniej zamiast dzwonić szybko po służby podając numer tablic to wolał nagrywać, a tu przecież to wszystko trwało prawie minutę na filmie, a na miejscu dłużej a oni zniknęli.
albo służby są tak samo słabe jak u nas, albo kamerzysta był idiotą i zamiast reagować wolał nagrywać.
Kolego w jakim temacie się nie wypowiadasz to masz kiepskie rozeznanie.
Strzelałeś kiedyś z czegoś większego niż śrutówka?
Czy myślisz, że policja stoi na każdym rogu, masz pojęcia jaki na ogół jaest czas interwencji od momentu zgłoszenia.

Po za powyższym reakcja była bo jak widać była policja na miejscu a pierwsze co zrobili za nim wkroczyli do akcji to zgłosili do centrali i poprosili o wsparcie.
__________________
<ciach_reklama>

Edytowane przez Emir1994
Czas edycji: 2015-01-07 o 17:36
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 17:35   #238
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Islamizacja w Europie?

Brzydkie słowa cisną mi się na usta po przeczytaniu relacji z dzisiejszych zdarzeń, więc sobie daruję. Trudno się nie denerwować przy takich akcjach.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 17:37   #239
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Islamizacja w Europie?

Cytat:
Napisane przez Hvid Pokaż wiadomość
Brzydkie słowa cisną mi się na usta po przeczytaniu relacji z dzisiejszych zdarzeń, więc sobie daruję. Trudno się nie denerwować przy takich akcjach.
Trochę optymizmu. Powinnaś się cieszyć, że mieszkasz w kraju katolickich fanatyków i islamofobów. U nas jak na razie nie strzela się do ludzi oraz nie ucina im głów na ulicach.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 17:38   #240
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Islamizacja w Europie?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość


Aż w taką spiskową teorię dziejów nie wierzę. Taka prowokacja mogłaby być w Rosji, ale nie na Zachodzie.


No wiadomo, ze niemozliwa. Ale fajne wytlumaczenie wymyslilam
Na pewno w koncu wszyscy sa winni tylko nie nasi multikulti bracia.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-25 10:35:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:53.