Mamusie grudniowe to babki odlotowe! 2016 - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-06, 22:17   #3691
folinka
Zadomowienie
 
Avatar folinka
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 775
Dot.: Mamusie grudniowe to babki odlotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez LuckySparkle Pokaż wiadomość
Mozliwe. Ja jestem w ciazy bardzo zakręcona.

Mi wychodzi usg tu idealnie bo 13 tydzien 4 dzień. Wiec bedzie polaczone z prenatalnym.
Mam do ciebie pytanie. Czy ty masz spotkania z polozna w szpitalu czy u siebie w przychodni? Wiesz jak wyglada szkola rodzenia tu w UK?
Hehe, ja też, więc możliwe, że nie
Ani tu, ani tu. Jakieś Sure Start Centre czy jakoś tak. Wypełniłam formularz do położnej w mojej przychodni, a stamtąd do mnie zadzwonili. Nie wiem czemu tak. Niewiele dalej tam mam, więc nawet nie pytałam. Wszystko tu dla mnie jest nowe, trochę to jak pierwsza ciąża dla mnie, bo to moja pierwsza ciąża w uk (i ostatnia raczej ), więc nie wiem nic o szkole rodzenia.
folinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 07:52   #3692
motylek85
Zakorzenienie
 
Avatar motylek85
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mój Raj na ziemi
Wiadomości: 3 879
Dot.: Mamusie grudniowe to babki odlotowe! 2016

cześć kochane witam się z rana kto dziś "wizytuje"?
__________________

♥37/40♥
USG: 03.10 - 2090g szczęścia
USG: 22.11
Wizyta: 28.11
motylek85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 07:59   #3693
PaniMigdalek
Zadomowienie
 
Avatar PaniMigdalek
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Wiadomości: 1 171
Dot.: Mamusie grudniowe to babki odlotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez aska8999 Pokaż wiadomość
Czy ktoras ma taki wielki brzuch jak ja? Bo mowia mi ze to za duzy jak na 13 tydzien
Nie martw się, jestem tydzień do przodu i mam jeszcze większy

Cytat:
Napisane przez itstoolatex3 Pokaż wiadomość
A mój kochany mąż, mistrz głupich tekstów zadał mi dzisiaj pytanie, które zwaliło mnie z nóg Zapytał cały zatroskany czy ja tęsknie za okresem? Bo jak to wytłumaczył miałam go co miesiąc i mogłam się przecież przyzwyczaić i czy aby na pewno mi go nie brakuje
Hahaha czy w ogóle któraś za tym cholerstwem tęskni?

Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
ja polecam coś, co jest niezbyt daleko od nas i nie jest zbyt duże jeśli lubicie zwiedzać. mi się podobało na Peloponez, ale tam jest wszędzie daleko do fajnych miejsc (więc z dzidzią odpada), ale plaże super! Małe jest Rodos (można wynająć autko i pojeździć po wyspie bo jest tak mała, że 1 dzień wystarczy). Na Korfu polecam hotel messonghi beach (dużo dzieciaków, plaża przy hotelu piaszczysta), a na dzień można się przejechać do paleokastricy (mmrrrr!!! wklejam foto), jedno z tżtem (sorry Norbert), bo innego nie mam, a to miejsce było zaczepiste!. Po Korfu można poruszać się busami, bo dojeżdżają wszędzie w niezbyt długim czasie). Zakyntos jest fajnie, Kefalonia zielona. W Tunezji podobało mi się w Khayam Garden, bo przez 4 miesiące ani razu nie miałam sraczki czyli było czysto, plaza piękna, ale jeśli lubicie zwiedzać to sama Tunezja nie jest dobrym wyborem (mało zwiedzania i wszędzie daleko na maxa) np na Saharę jechałam 8 godzin w jedną stronę, żeby przejechać się wielbłądem .
Egipt to loteria. Z dzieciaczkiem bym się dobrze zastanowiła, bo tam już kompletnie inne bakterie w wodzie/powietrzu i chyba bym się bała że mi dziecko przeczyści a piramidy i dolina królów to w sumie... na zdjęciach pięknie wygląda. w realu mało atrakcyjne. Ogólnie lubie zwiedzanie, nawet muzeów, ale serio się nie zachwyciłam. fajna jest rafa koralowa i gwarantowana pogoda
Ogólnie ja bardzo lubię Grecję, nie wiem czemu, ale coś w niej jest Może dlatego, że nie ma niebezpieczeństw i można normalnie sobie z hotelu wyjść, a nie jak w krajach arabskich, że oblatują Cię obcy faceci i myślą nie wiem co.
aaaa. jeszcze w Albanii było fajnie. i na maxa tanio. np sałatka grecka w super kurorcie na deptaczku za 2.5 Euro. w samej Grecji od 5-7 nawet 8 czasem.
No no no, można dużo się od Ciebie dowiedzieć
Widoki piękne a i mąż przystojniak





Nie wiem co wam napisać, bo ostatnio moje dni są tak cholernie nudne... Wszystkie się zaczynają tak samo i kończą tak samo, czasem nie wiem jaki to dzień przez tą rutynę. Ogólnie bierze mnie jakiś dołek emocjonalny, więc nie będę wam tu truć
Miłego dnia
__________________
04.12.16 3kg 53cm
PaniMigdalek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 08:05   #3694
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Mamusie grudniowe, na II trymestr prawie gotowe! 2016

Wczoraj bylam na prenatalnych, wszystko ok 😍❤
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 08:10   #3695
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Mamusie grudniowe, na II trymestr prawie gotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Wczoraj bylam na prenatalnych, wszystko ok 😍❤
super!

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 08:22   #3696
PaniMigdalek
Zadomowienie
 
Avatar PaniMigdalek
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Wiadomości: 1 171
Dot.: Mamusie grudniowe to babki odlotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Wczoraj bylam na prenatalnych, wszystko ok 😍❤
Znakomicie
__________________
04.12.16 3kg 53cm
PaniMigdalek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 08:26   #3697
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Mamusie grudniowe, na II trymestr prawie gotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Wczoraj bylam na prenatalnych, wszystko ok 😍❤
Prosimy o wiecej szczegolow!
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-07, 08:34   #3698
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Mamusie grudniowe, na II trymestr prawie gotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość
Prosimy o wiecej szczegolow!
Pomimo, ze gibalski nie chcial sie za dobrze ulozyc to gin pobral pomiary, kosc nosowa jest, przeziernosc ok, masa innych pomiarow tez ok, slyszalam serdusio 146 uderzen na minute. Raczki i nozki ok widzialam paluszki u rak hehe piekne, stopki ok. Bylam z mezem, zapatrzony byl jak w obrazek ❤😍. No generalnie wsio jest dobrze
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 08:42   #3699
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Mamusie grudniowe, na II trymestr prawie gotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Pomimo, ze gibalski nie chcial sie za dobrze ulozyc to gin pobral pomiary, kosc nosowa jest, przeziernosc ok, masa innych pomiarow tez ok, slyszalam serdusio 146 uderzen na minute. Raczki i nozki ok widzialam paluszki u rak hehe piekne, stopki ok. Bylam z mezem, zapatrzony byl jak w obrazek ❤😍. No generalnie wsio jest dobrze
Bylo to usg przez brzuch?

Ja bede musiala isc sama na to badanie bo Tzt bedzie drugi dzien w nowej pracy i nie chce brac od razu wolnego
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 08:45   #3700
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Mamusie grudniowe, na II trymestr prawie gotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość
Bylo to usg przez brzuch?

Ja bede musiala isc sama na to badanie bo Tzt bedzie drugi dzien w nowej pracy i nie chce brac od razu wolnego
Tak przez brzuch.
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 08:49   #3701
motylek85
Zakorzenienie
 
Avatar motylek85
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mój Raj na ziemi
Wiadomości: 3 879
Dot.: Mamusie grudniowe, na II trymestr prawie gotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Pomimo, ze gibalski nie chcial sie za dobrze ulozyc to gin pobral pomiary, kosc nosowa jest, przeziernosc ok, masa innych pomiarow tez ok, slyszalam serdusio 146 uderzen na minute. Raczki i nozki ok widzialam paluszki u rak hehe piekne, stopki ok. Bylam z mezem, zapatrzony byl jak w obrazek ❤😍. No generalnie wsio jest dobrze
__________________

♥37/40♥
USG: 03.10 - 2090g szczęścia
USG: 22.11
Wizyta: 28.11
motylek85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-07, 09:16   #3702
MarysN
Zakorzenienie
 
Avatar MarysN
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 10 513
Dot.: Mamusie grudniowe to babki odlotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez itstoolatex3 Pokaż wiadomość
Mam to samo, wyjdę po schodach i zadyszka. Dzisiaj byliśmy na spacerze to szłam jak ślimak a i tak się zmęczyłam.
mam dokładnie tak samo! aż strach myśleć co będzie później
Cytat:
Napisane przez LuckySparkle Pokaż wiadomość
Od 25 minut mam straszne skurcze... jakby macice mi sciskalo. Bol niesamowity.
Zero plamienia, poza tym nic mnie nie boli. Lyknelam wlasnie nospe bo leze i sie co kilka minut zwijam sie z bolu. Miala tak ktoras z was?
ja miałam takie skurcze w Boże Ciało. Cały dzień jakoś się kulałam i wszystko było dobrze.. wieczorem po powrocie do domu chwyciły mnie takie skurcze, że zwijałam się z bólu. Nie wiedziałam co się w ogóle dzieje, okropny ból. Żadnych plamień nie miałam, tylko te skurcze. Pojechałam szybko na IP, ale na szczęście wszystko było dobrze.. zostawili mnie dwa dni na obserwacji i do domu. Nie wiadomo skąd to, ani nic.. Powtórzyć też się już nie powtórzyło.
A jak zapytałam lekarza przed wyjściem ze szpitala co zrobić jeśli coś takiego się powtórzy to mi powiedział "Nic, absolutnie nic"
Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
U mnie według dwóch ostatatmich usg dziś 13t0d witaj II trymestrze ! Bądź litościw
gratuluję!
Cytat:
Napisane przez himery Pokaż wiadomość
witam się w 12t1d jeszcze pół roku... Nie mogę się doczekać żeby poznać Maluszka

oj coś myślę, że minie nam to zanim się obejrzymy
Cytat:
Napisane przez Emosz Pokaż wiadomość
Ja witam się w 15 tygodniu

Dziewczyny jutro mam ostatnie (mam nadzieje) kolokwium w życiu w czwartek oddaję moja pracę magisterska i potem tylko obrona i luz totalny
już 15tydzień..

Trzymam mocno kciuki!
Cytat:
Napisane przez LuckySparkle Pokaż wiadomość
Maz sie smieje, ze ja mam jakies bole jak pochwale sie, ze sie dobrze czuje i wcale sie nie czuje jak ciężarna... wtedy zaczyna cos dokuczac.
miałam dokładnie tak samo!
Za każdym razem jak zaczynałam panikować, że nie mam żadnych objawów ani nic to albo zgaga, albo ból brzucha, albo coś mnie odrzucało.. ale tylko kiedy panikowałam a tak to dalej nic a nic
__________________
"Jest taka miłość, która nie umiera choć zakochani od siebie odejdą" ..

będzie nas o jedno więcej..
MarysN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 09:26   #3703
jjb
Raczkowanie
 
Avatar jjb
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nowy Sacz
Wiadomości: 385
Dot.: Mamusie grudniowe to babki odlotowe! 2016

Dzień dobry !!!

U mnie nuuudy , przeszukuje internet w poszukiwaniu wakacji już drugi dzień i kurczę sama nie wiem czego chce

Miłego dnia wszystkim
jjb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 09:38   #3704
MarysN
Zakorzenienie
 
Avatar MarysN
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 10 513
Dot.: Mamusie grudniowe, na II trymestr prawie gotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość
No i od jutro bede na L4 co mnie ogromnie cieszy
oo, no i ekstra! odpoczniesz sobie!
Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
Kurde odkąd mieszkam w tym Poznaniu, nie wiem co gdzie i jak. Wkurza mnie to. Szukałam dobrej krawcowej, ale poszłam w zeszły poniedziałek i pocałowałam klamkę. A reszta adresów znalezione w necie... no cóż, już nic tam nie było, także odbijałam się wszędzie od drzwi Nie ma to jak być u siebie w mieście, gdzie wszystko jest zawsze tam, gdzie było i nie trzeba szukać kilka dni!
znam ten ból.. ja po przeprowadzce też w ogóle nie mogę się ogarnąć
całą masę rzeczy robię dalej jak jadę odwiedzić rodziców, bo przynajmniej wiem co gdzie jest
Cytat:
Napisane przez itstoolatex3 Pokaż wiadomość
Mój dzidziuś dzisiaj zamówił sobie banany, mandarynki i soczki z witaminami, więc wcinam cały dzień
jakie pyszne menu
Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość
W moja fasolka zamowila truskawki a potem je zwrocila- niewdzieczna
o masz, no nie dogodzisz
Cytat:
Napisane przez aska8999 Pokaż wiadomość
Czy ktoras ma taki wielki brzuch jak ja? Bo mowia mi ze to za duzy jak na 13 tydzien
Nie martw się!
Ja taki brzuch miałam jeszcze przed ciążą
Cytat:
Napisane przez itstoolatex3 Pokaż wiadomość
A mój kochany mąż, mistrz głupich tekstów zadał mi dzisiaj pytanie, które zwaliło mnie z nóg Zapytał cały zatroskany czy ja tęsknie za okresem? Bo jak to wytłumaczył miałam go co miesiąc i mogłam się przecież przyzwyczaić i czy aby na pewno mi go nie brakuje
widzisz jak się troszczy?
Cytat:
Napisane przez folinka Pokaż wiadomość
Dajesz! Ale już na stałe, zgoda?


Baaa, tak odpoczywam, że nawet kompa nie włączyłam. Miło, że komuś mnie brakowało
Tak, wiem! Właśnie ostatnio dostałam list. Za 2 tyg, 20.06., to będzie 12t4d, więc super czas na to. Będę mieć usg i badania genetyczne z krwi. Tutaj to standard.

U mnie już 11 tc. "Już", hehe. Niektóre z Was to już 13, 14 mają, ale ja wreszcie jakoś tak bardziej w ciąży się czuję niż w 7 czy 8 tc Brzuch dalej trochę boli, ale już nie codziennie i nie przez cały dzień. Mdłości po tamtym jednym ciężkim dniu miałam jeszcze troszkę kilka razy, ale teraz już chyba z tydzień spokój, więc myślę, że tak już zostanie. Poza tym cieszę się słoneczkiem i ciepłem, które wreszcie i do uk zawitały.
teraz to już tylko na stałe

to same dobre wiadomości
Jak w końcu doszłam do 11tc to też uczał taką "ulgę" zupełnie inaczej niż w tych pierwszych tygodniach.. dzidzior mi w piórka obrósł
Cytat:
Napisane przez PaniMigdalek Pokaż wiadomość
Nie wiem co wam napisać, bo ostatnio moje dni są tak cholernie nudne... Wszystkie się zaczynają tak samo i kończą tak samo, czasem nie wiem jaki to dzień przez tą rutynę. Ogólnie bierze mnie jakiś dołek emocjonalny, więc nie będę wam tu truć
Miłego dnia
a właśnie, że możesz nam tu truć
jak się wygada to szybciej te lepsze przychodzi..
niech humorek szybko wraca!
Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Wczoraj bylam na prenatalnych, wszystko ok 😍❤
Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Pomimo, ze gibalski nie chcial sie za dobrze ulozyc to gin pobral pomiary, kosc nosowa jest, przeziernosc ok, masa innych pomiarow tez ok, slyszalam serdusio 146 uderzen na minute. Raczki i nozki ok widzialam paluszki u rak hehe piekne, stopki ok. Bylam z mezem, zapatrzony byl jak w obrazek ❤😍. No generalnie wsio jest dobrze
cudowne wiadomości gratuluję!




dzień doberek!
byliśmy wczoraj z M. na kolacji.. ależ była pyszna! tak się objadłam, że do domu to można mnie było turlać
__________________
"Jest taka miłość, która nie umiera choć zakochani od siebie odejdą" ..

będzie nas o jedno więcej..
MarysN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 10:40   #3705
itstoolatex3
Zakorzenienie
 
Avatar itstoolatex3
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jego serce <3
Wiadomości: 28 892
Dot.: Mamusie grudniowe, na II trymestr prawie gotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
no pewnie, że tęsknimy. bo wszystkie baby uwielbiają podpaski i tampony. i pms
Cytat:
Napisane przez PaniMigdalek Pokaż wiadomość
Hahaha czy w ogóle któraś za tym cholerstwem tęskni?
Dziewczyny może mój mężuś tęskni za tą mną, która się wyłaniała w PMS

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Wczoraj bylam na prenatalnych, wszystko ok 😍❤
Cudownie

Cytat:
Napisane przez jjb Pokaż wiadomość
Dzień dobry !!!

U mnie nuuudy , przeszukuje internet w poszukiwaniu wakacji już drugi dzień i kurczę sama nie wiem czego chce

Miłego dnia wszystkim
Też pojechałabym gdzieś na wakacje... Ale sama nie wiem gdzie

Cytat:
Napisane przez MarysN Pokaż wiadomość
jakie pyszne menu
Tak, mój mały ostatnio życzy sobie tylko zdrowych przekąsek
__________________
07.11.2015 - Żona
27.11.2016 - Mama

15.01.2021 - Aniołkowa Mama 🤍

itstoolatex3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 10:46   #3706
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Mamusie grudniowe, na II trymestr prawie gotowe! 2016

kupilam dwa kilo truskawek mmmmm.. prosto z krzaczka hehe

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 11:07   #3707
mademoiselle_m
Zadomowienie
 
Avatar mademoiselle_m
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 002
Dot.: Mamusie grudniowe, na II trymestr prawie gotowe! 2016

A ja zaczęłam dziś 15 tc i powiem Wam ze chyba mnie dopada jakas depresja
Wszystko mnie drażni , kazdy powod jest dobry zeby sie z każdym o cos pokłócić juz sama siebie drażnię. Nic mnie nie cieszy
Do tego mam wrażenie ze zero zrozumienie ze strony TŻ
Marzą mi sie wakacje ale kończymy budowę i w wakacje przeprowadzka wiec nawet nie ma co planowac i ze względu na finanse i ze względu na czas

A tak w ogóle to gratuluje wizyt i trzymam kciuki za następne i juz nie marudze
mademoiselle_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 11:20   #3708
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Mamusie grudniowe, na II trymestr prawie gotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez mademoiselle_m Pokaż wiadomość
A ja zaczęłam dziś 15 tc i powiem Wam ze chyba mnie dopada jakas depresja
Wszystko mnie drażni , kazdy powod jest dobry zeby sie z każdym o cos pokłócić juz sama siebie drażnię. Nic mnie nie cieszy
Do tego mam wrażenie ze zero zrozumienie ze strony TŻ
Marzą mi sie wakacje ale kończymy budowę i w wakacje przeprowadzka wiec nawet nie ma co planowac i ze względu na finanse i ze względu na czas

A tak w ogóle to gratuluje wizyt i trzymam kciuki za następne i juz nie marudze
gratulacje 15tc !
bedzie dobrze zobaczysz
ja zauwazylam ze strasznie szybko sie denerwuje, ale widocznie tak nam hormony buzuja

jak mowi moj tż " ciąża to nie rurki z kremem"


moze idz do kosmetyczki albo do fryzjera ?

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 11:38   #3709
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Mamusie grudniowe to babki odlotowe! 2016

Witajcie
Ja siedzę sobie prawie od tyg.już w domu i wypoczywam Zero pośpiechu,śniadanka na tarasie,ptaszki ćwierkają -spokój i cisza Wymioty nawet,nawet ustąpiły,drzemki sobie robię dalej,a co nieco poprawił mi się apetyt i nawet powróciła chęć na kawę,mała ale jednak.W czwartek wizyta,a w sobotę mówimy już rodzince o maluszku
Mamy wybrane już imię dla chłopca - Wiktor. Myślę,że to się już nie zmieni Dla dziewczynki tak na 50% - Hania
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-07, 11:54   #3710
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Mamusie grudniowe to babki odlotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Witajcie
Ja siedzę sobie prawie od tyg.już w domu i wypoczywam Zero pośpiechu,śniadanka na tarasie,ptaszki ćwierkają -spokój i cisza Wymioty nawet,nawet ustąpiły,drzemki sobie robię dalej,a co nieco poprawił mi się apetyt i nawet powróciła chęć na kawę,mała ale jednak.W czwartek wizyta,a w sobotę mówimy już rodzince o maluszku
Mamy wybrane już imię dla chłopca - Wiktor. Myślę,że to się już nie zmieni Dla dziewczynki tak na 50% - Hania
świetnie, wypoczywaj
Wiktor mi sie podoba

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 11:56   #3711
itstoolatex3
Zakorzenienie
 
Avatar itstoolatex3
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jego serce <3
Wiadomości: 28 892
Dot.: Mamusie grudniowe to babki odlotowe! 2016

Pralka zapłaciła mi dzisiaj za pranie - 50zł Nie wiem z czyich kieszeni to wypadło, ale zarobiłam Na szczęście tylko się zmoczyło nic więcej się nie stało
__________________
07.11.2015 - Żona
27.11.2016 - Mama

15.01.2021 - Aniołkowa Mama 🤍

itstoolatex3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 11:57   #3712
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Mamusie grudniowe, na II trymestr prawie gotowe! 2016

super przyda sie


Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 12:46   #3713
Blondi2989
Blond forever!
 
Avatar Blondi2989
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Aktualnie nad morzem
Wiadomości: 4 533
Dot.: Mamusie grudniowe to babki odlotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
ja polecam coś, co jest niezbyt daleko od nas i nie jest zbyt duże jeśli lubicie zwiedzać. mi się podobało na Peloponez, ale tam jest wszędzie daleko do fajnych miejsc (więc z dzidzią odpada), ale plaże super! Małe jest Rodos (można wynająć autko i pojeździć po wyspie bo jest tak mała, że 1 dzień wystarczy). Na Korfu polecam hotel messonghi beach (dużo dzieciaków, plaża przy hotelu piaszczysta), a na dzień można się przejechać do paleokastricy (mmrrrr!!! wklejam foto), jedno z tżtem (sorry Norbert), bo innego nie mam, a to miejsce było zaczepiste!. Po Korfu można poruszać się busami, bo dojeżdżają wszędzie w niezbyt długim czasie). Zakyntos jest fajnie, Kefalonia zielona. W Tunezji podobało mi się w Khayam Garden, bo przez 4 miesiące ani razu nie miałam sraczki czyli było czysto, plaza piękna, ale jeśli lubicie zwiedzać to sama Tunezja nie jest dobrym wyborem (mało zwiedzania i wszędzie daleko na maxa) np na Saharę jechałam 8 godzin w jedną stronę, żeby przejechać się wielbłądem .
Egipt to loteria. Z dzieciaczkiem bym się dobrze zastanowiła, bo tam już kompletnie inne bakterie w wodzie/powietrzu i chyba bym się bała że mi dziecko przeczyści a piramidy i dolina królów to w sumie... na zdjęciach pięknie wygląda. w realu mało atrakcyjne. Ogólnie lubie zwiedzanie, nawet muzeów, ale serio się nie zachwyciłam. fajna jest rafa koralowa i gwarantowana pogoda
Ogólnie ja bardzo lubię Grecję, nie wiem czemu, ale coś w niej jest Może dlatego, że nie ma niebezpieczeństw i można normalnie sobie z hotelu wyjść, a nie jak w krajach arabskich, że oblatują Cię obcy faceci i myślą nie wiem co.
aaaa. jeszcze w Albanii było fajnie. i na maxa tanio. np sałatka grecka w super kurorcie na deptaczku za 2.5 Euro. w samej Grecji od 5-7 nawet 8 czasem.

Ktoś tutaj pisał o Chorwacji! jak dla mnie, podróż z dzieckiem do Chorwacji jest jak najbardziej na tak! Autko i śmiga się swoim rytmem, można się zatrzymać po drodze, pozwiedzać. a w samej Chorwacji odwiedzić wiele zatoczek i pięknych miejsc!

Ja jeszcze marzę o Rumunii Jestem tak napalona turystycznie, że szok
musze się zapisać do jakiegoś wątku podróżniczego, żeby Wam tu moich żali nie wylewać
Fajnie się czytało o Twoich propozycjach
Zarówno ja jak i mój TŻ mamy rodziców okropnych domatorów, więc niestety mało podróżowaliśmy jako dzieci. My za to lubimy odkrywać nowe miejsca, teraz nas trochę ograniczały finanse, ale jesteśmy na dobrej drodze, aby w końcu mieć czas i pieniądze na podróże
Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Pomimo, ze gibalski nie chcial sie za dobrze ulozyc to gin pobral pomiary, kosc nosowa jest, przeziernosc ok, masa innych pomiarow tez ok, slyszalam serdusio 146 uderzen na minute. Raczki i nozki ok widzialam paluszki u rak hehe piekne, stopki ok. Bylam z mezem, zapatrzony byl jak w obrazek ❤😍. No generalnie wsio jest dobrze
Super

A mnie wczoraj złapał jakiś niepokój przez badaniami genetycznymi... Mam wizytę w czwartek. Nigdy nie byłam optymistką, ale nie wiem czemu jakoś tak z tyłu głowy stresuję się czy oby na pewno z dzieckiem jest wszsytko ok...
__________________
Mężatka. a jaka jest Twoja supermoc?
Blondi2989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 12:51   #3714
LuckySparkle
Zadomowienie
 
Avatar LuckySparkle
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 1 964
Dot.: Mamusie grudniowe, na II trymestr prawie gotowe! 2016

Hej dziewczyny.

Ja dzis sie urwalam z pracy. zadzwonilam do managera, ze nie czuje sie najlepiej i jest dla mnie zbyt gorąco i zapytalam czy moge sie urwać w polowie dnia. Mam zamiar zrobić pranie i odpoczywac na tarasie ale dzis w cieniu zdecydowanie. Najgorsze jest to, ze nie mam owocow w lodowce;(
LuckySparkle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 13:16   #3715
PaniMigdalek
Zadomowienie
 
Avatar PaniMigdalek
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Wiadomości: 1 171
Dot.: Mamusie grudniowe to babki odlotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez mademoiselle_m Pokaż wiadomość
A ja zaczęłam dziś 15 tc i powiem Wam ze chyba mnie dopada jakas depresja
Wszystko mnie drażni , kazdy powod jest dobry zeby sie z każdym o cos pokłócić juz sama siebie drażnię. Nic mnie nie cieszy
Do tego mam wrażenie ze zero zrozumienie ze strony TŻ
Marzą mi sie wakacje ale kończymy budowę i w wakacje przeprowadzka wiec nawet nie ma co planowac i ze względu na finanse i ze względu na czas

A tak w ogóle to gratuluje wizyt i trzymam kciuki za następne i juz nie marudze
Wiesz co? Jakbym czytała własne myśli... Czuję się tak samo, może to hormony tak działają? Oby...
Też wszystko mnie drażni, każdy dźwięk, zapach, zachowanie, tekst.
Też wydaję mi się, że tż żyje w innym świecie i mnie nie wspiera ani rozumie.
Też marzą mi się wakacje, ale budowa i wyprawka zabiorą cały budżet Więc idealnie wiem jak się czujesz
Nawet w tej chwili wkurzało mnie to, że firanka zasłania mi widok na lecący helikopter
Do tego nikt się mną nie interesuje, nikt nie pyta jak się czuję, a wiedzą, że jestem w ciąży, więc do tego dochodzi osamotnienie.
Ściskam Cię mocno, mam nadzieję, że nam szybko przejdzie...


Cytat:
Napisane przez itstoolatex3 Pokaż wiadomość
Pralka zapłaciła mi dzisiaj za pranie - 50zł Nie wiem z czyich kieszeni to wypadło, ale zarobiłam Na szczęście tylko się zmoczyło nic więcej się nie stało
Ja ostatnio znalazłam 5 zł w kurtce zimowej, gdy ją chowałam
__________________
04.12.16 3kg 53cm
PaniMigdalek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 14:14   #3716
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Mamusie grudniowe to babki odlotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
Ja polecam Lanzarote
Cytat:
Napisane przez LuckySparkle Pokaż wiadomość
Ja ze swojej strony na wakacje polecam Malte. Cydowna jest. Mielismy tam z tz sesje zdjeciowa slubna. Kocham ten kraj. Malutki a zwiedzać można by 2 tygodnie.
Dopisuję do listy i będziemy rozważać jak przyjdzie czas dzięki dziewczyny

Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
ja polecam coś, co jest niezbyt daleko od nas i nie jest zbyt duże jeśli lubicie zwiedzać. mi się podobało na Peloponez, ale tam jest wszędzie daleko do fajnych miejsc (więc z dzidzią odpada), ale plaże super! Małe jest Rodos (można wynająć autko i pojeździć po wyspie bo jest tak mała, że 1 dzień wystarczy). Na Korfu polecam hotel messonghi beach (dużo dzieciaków, plaża przy hotelu piaszczysta), a na dzień można się przejechać do paleokastricy (mmrrrr!!! wklejam foto), jedno z tżtem (sorry Norbert), bo innego nie mam, a to miejsce było zaczepiste!. Po Korfu można poruszać się busami, bo dojeżdżają wszędzie w niezbyt długim czasie). Zakyntos jest fajnie, Kefalonia zielona. W Tunezji podobało mi się w Khayam Garden, bo przez 4 miesiące ani razu nie miałam sraczki czyli było czysto, plaza piękna, ale jeśli lubicie zwiedzać to sama Tunezja nie jest dobrym wyborem (mało zwiedzania i wszędzie daleko na maxa) np na Saharę jechałam 8 godzin w jedną stronę, żeby przejechać się wielbłądem .
Egipt to loteria. Z dzieciaczkiem bym się dobrze zastanowiła, bo tam już kompletnie inne bakterie w wodzie/powietrzu i chyba bym się bała że mi dziecko przeczyści a piramidy i dolina królów to w sumie... na zdjęciach pięknie wygląda. w realu mało atrakcyjne. Ogólnie lubie zwiedzanie, nawet muzeów, ale serio się nie zachwyciłam. fajna jest rafa koralowa i gwarantowana pogoda
Ogólnie ja bardzo lubię Grecję, nie wiem czemu, ale coś w niej jest Może dlatego, że nie ma niebezpieczeństw i można normalnie sobie z hotelu wyjść, a nie jak w krajach arabskich, że oblatują Cię obcy faceci i myślą nie wiem co.
aaaa. jeszcze w Albanii było fajnie. i na maxa tanio. np sałatka grecka w super kurorcie na deptaczku za 2.5 Euro. w samej Grecji od 5-7 nawet 8 czasem.
Jej, Darunia, ale masz doświadczenie w tym temacie. Fantastycznie się czyta taki nawał informacji i bardzo fajnie "usłyszeć" praktyczne porady. Do tej pory mój mąż był strasznym domatorem i baaardzo ciężko było go gdziekolwiek wyciągnąć. Pierwszy raz udało mi się 2 lata temu i wtedy ktoś powiedział mi Zobaczysz, pojedzie raz, to już co roku będzie chciał jeździć. I rzeczywiście coś w tym jest. W tamtym roku ze względu na zmianę mojej pracy nie mieliśmy możliwości na dłuższy wyjazd, ale to mąż organizował nam weekendy. Zabierał w piątki po pracy i wracaliśmy w niedzielę w nocy.
A jeśli chodzi o zdjęcia to ciągle mi mało, pokazuj więcej
Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
Ktoś tutaj pisał o Chorwacji! jak dla mnie, podróż z dzieckiem do Chorwacji jest jak najbardziej na tak! Autko i śmiga się swoim rytmem, można się zatrzymać po drodze, pozwiedzać. a w samej Chorwacji odwiedzić wiele zatoczek i pięknych miejsc!
Ano właśnie ja pisałam o Chorwacji Jedziemy ze znajomymi którzy będą tam już 4 raz. Im jeszcze się nie znudziło, ale my drugi raz w to samo miejsce raczej nie wracamy. Oboje jesteśmy zdania, że za każdym razem coś nowego.
Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
Ja jeszcze marzę o Rumunii Jestem tak napalona turystycznie, że szok
musze się zapisać do jakiegoś wątku podróżniczego, żeby Wam tu moich żali nie wylewać
Pisz, pisz jak wspomniałam wyżej, bardzo fajnie czyta się o twoich doświadczeniach a i nam na przyszłość się przyda.

Cytat:
Napisane przez folinka Pokaż wiadomość
Baaa, tak odpoczywam, że nawet kompa nie włączyłam. Miło, że komuś mnie brakowało
Tak, wiem! Właśnie ostatnio dostałam list. Za 2 tyg, 20.06., to będzie 12t4d, więc super czas na to. Będę mieć usg i badania genetyczne z krwi. Tutaj to standard.
Rzeczywiście fajnie wstrzelili się z usg z tygodniem ciąży. Szkoda, że u nas o badania genetyczne trzeba się upominać Choć prawdę mówiąc nie przypominam sobie żebym przy mojej dwójce miała je robione.

Cytat:
Napisane przez folinka Pokaż wiadomość
U mnie już 11 tc. "Już", hehe. Niektóre z Was to już 13, 14 mają, ale ja wreszcie jakoś tak bardziej w ciąży się czuję niż w 7 czy 8 tc Brzuch dalej trochę boli, ale już nie codziennie i nie przez cały dzień. Mdłości po tamtym jednym ciężkim dniu miałam jeszcze troszkę kilka razy, ale teraz już chyba z tydzień spokój, więc myślę, że tak już zostanie. Poza tym cieszę się słoneczkiem i ciepłem, które wreszcie i do uk zawitały.
Dobrze, że chociaż ciebie mdłości omijają szerokim łukiem
bo ja mam wrażenie, że mnie to już nie opuszczą. Ale jak pisałam już wcześniej, jak byłam poza domem czułam się doskonale, nawet na kawę miałam chęć, a w domu, mimo, że mogę się położyć i odpocząć, mdłości w połączeniu z całkowitym brakiem apetytu nie opuszczają mnie na krok Chyba morał z tego taki, że nie wolno mi siedzieć w domu im aktywniej, tym lepsze samopoczucie.

Cytat:
Napisane przez LuckySparkle Pokaż wiadomość
Daria jak chcesz wiecej zdjec to moge wstawic do klubu- te bardziej prywatne, np z sesji zdjeciowej slubnej
Tu wolałabym nie wstawiać tych na których jestesmy;*
Ja jestem bardzo ZA Lucky, jeśli możesz, to pochwal się fotkami Jestem totalnym maniakiem oglądania zdjęć

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Pomimo, ze gibalski nie chcial sie za dobrze ulozyc to gin pobral pomiary, kosc nosowa jest, przeziernosc ok, masa innych pomiarow tez ok, slyszalam serdusio 146 uderzen na minute. Raczki i nozki ok widzialam paluszki u rak hehe piekne, stopki ok. Bylam z mezem, zapatrzony byl jak w obrazek ❤😍. No generalnie wsio jest dobrze
Uwielbiam czytać takie wiadomości. Niech ich tu będzie jak najwięcej. Cudnie
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 14:16   #3717
folinka
Zadomowienie
 
Avatar folinka
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 775
Dot.: Mamusie grudniowe to babki odlotowe! 2016

Cześć Laseczki
Dziś moja kolej na leniaaaaa, pranie wyprane w pralce ze 3 godziny czekało, aż mi się zechce je powiesić i wredne nie zapłaciło mi nic Nawet jeść mi się dziś specjalnie nie chce gdzie zwykle apetyt mi bardzo dopisuje, aż za bardzo

Papaya, halooo, gdzie jesteś? Nie ma Cię chyba czwarty dzień. To do Ciebie niepodobne Wszystko dobrze?
Jeszcze z zaginionych zauważyłam brak ewelinuus

motylku, intryguje mnie nie wiem czemu to Twoje T? w podpisie. Pochwalisz się jeszce raz, bo chyba już pisałaś, jakie tam imię i płeć przewidujesz?

Cytat:
Napisane przez PaniMigdalek Pokaż wiadomość
Nie wiem co wam napisać, bo ostatnio moje dni są tak cholernie nudne... Wszystkie się zaczynają tak samo i kończą tak samo, czasem nie wiem jaki to dzień przez tą rutynę. Ogólnie bierze mnie jakiś dołek emocjonalny, więc nie będę wam tu truć
Cytat:
Napisane przez mademoiselle_m Pokaż wiadomość
A ja zaczęłam dziś 15 tc i powiem Wam ze chyba mnie dopada jakas depresja
Wszystko mnie drażni , kazdy powod jest dobry zeby sie z każdym o cos pokłócić juz sama siebie drażnię. Nic mnie nie cieszy
Do tego mam wrażenie ze zero zrozumienie ze strony TŻ
Marzą mi sie wakacje ale kończymy budowę i w wakacje przeprowadzka wiec nawet nie ma co planowac i ze względu na finanse i ze względu na czas

A tak w ogóle to gratuluje wizyt i trzymam kciuki za następne i juz nie marudze
Piszcie mi tu, co Was boli i już Wiem, że staramy się wszystkie myśleć pozytywnie, ale jak któraś napisała na wesoło "ciąża to nie rurki z kremem" I przecież jesteśmy tu nie tylko po to, żeby sobie ciągle słodzić i gratki składać, ale żeby się wspierać, prawda???
I ja mam trochę problemów takich organizacyjno-życiowych nazwijmy to, ale nie piszę o tym, bo nie mam ochoty i tyle, a nie dlatego, żeby Wam nie smucić. Przychodzę tu do Was, żeby popisać z Wami o Kruszynce. A jak mnie kiedyś najdzie, to się jeszcze sporo o moim życiu naczytacie

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Pomimo, ze gibalski nie chcial sie za dobrze ulozyc to gin pobral pomiary, kosc nosowa jest, przeziernosc ok, masa innych pomiarow tez ok, slyszalam serdusio 146 uderzen na minute. Raczki i nozki ok widzialam paluszki u rak hehe piekne, stopki ok. Bylam z mezem, zapatrzony byl jak w obrazek ❤😍. No generalnie wsio jest dobrze
Gratki!

Cytat:
Napisane przez MarysN Pokaż wiadomość
byliśmy wczoraj z M. na kolacji.. ależ była pyszna! tak się objadłam, że do domu to można mnie było turlać
Następnym razem proszę o fotorelację

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Witajcie
Ja siedzę sobie prawie od tyg.już w domu i wypoczywam Zero pośpiechu,śniadanka na tarasie,ptaszki ćwierkają -spokój i cisza Wymioty nawet,nawet ustąpiły,drzemki sobie robię dalej,a co nieco poprawił mi się apetyt i nawet powróciła chęć na kawę,mała ale jednak.W czwartek wizyta,a w sobotę mówimy już rodzince o maluszku
A jak z córą? Dalej nie wie? Bo o ile pamiętam jeszcze jej nie mówiliście. I co jej teraz powiedziałaś, że tak się lenisz w domku?

Spróbuję pokonać lenia i zbieram się do miasta poszukać jakichś szortów ciążowych na to słoneczko.
folinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 14:21   #3718
mademoiselle_m
Zadomowienie
 
Avatar mademoiselle_m
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 002
Dot.: Mamusie grudniowe to babki odlotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez PaniMigdalek Pokaż wiadomość
Wiesz co? Jakbym czytała własne myśli... Czuję się tak samo, może to hormony tak działają? Oby...
Też wszystko mnie drażni, każdy dźwięk, zapach, zachowanie, tekst.
Też wydaję mi się, że tż żyje w innym świecie i mnie nie wspiera ani rozumie.
Też marzą mi się wakacje, ale budowa i wyprawka zabiorą cały budżet Więc idealnie wiem jak się czujesz
Nawet w tej chwili wkurzało mnie to, że firanka zasłania mi widok na lecący helikopter
Do tego nikt się mną nie interesuje, nikt nie pyta jak się czuję, a wiedzą, że jestem w ciąży, więc do tego dochodzi osamotnienie.
Ściskam Cię mocno, mam nadzieję, że nam szybko przejdzie...

Wiec oby to były hormony i oby ten stan szybko minął bo dostaniemy na łeb my i nasze otoczenie

Pani w aptece wlasnie mi powiedziała ze pewnie bedzie chłopak bo tak ładnie wyglądam ależ mi sie miło zrobiło
mademoiselle_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 14:22   #3719
folinka
Zadomowienie
 
Avatar folinka
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 775
Dot.: Mamusie grudniowe to babki odlotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez kociulek Pokaż wiadomość
Rzeczywiście fajnie wstrzelili się z usg z tygodniem ciąży. Szkoda, że u nas o badania genetyczne trzeba się upominać Choć prawdę mówiąc nie przypominam sobie żebym przy mojej dwójce miała je robione.


Dobrze, że chociaż ciebie mdłości omijają szerokim łukiem
bo ja mam wrażenie, że mnie to już nie opuszczą. Ale jak pisałam już wcześniej, jak byłam poza domem czułam się doskonale, nawet na kawę miałam chęć, a w domu, mimo, że mogę się położyć i odpocząć, mdłości w połączeniu z całkowitym brakiem apetytu nie opuszczają mnie na krok Chyba morał z tego taki, że nie wolno mi siedzieć w domu im aktywniej, tym lepsze samopoczucie.
Ja też przy chłopcach w Pl nie miałam, tylko standardowe usg ze sprawdzeniem kości nosowej i przezierności karkowej i wiadomo tych wszystkich pomiarów dziecka, sprawdzeniem narządów, itp. Ale to myślę standard tego usg na koniec I trymestru, już mniejsza z tym, czy się je nazywa genetycznym czy nie.
Hehe, to dajesz z tą aktywnością
folinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 14:30   #3720
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Mamusie grudniowe to babki odlotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Witajcie
Ja siedzę sobie prawie od tyg.już w domu i wypoczywam Zero pośpiechu,śniadanka na tarasie,ptaszki ćwierkają -spokój i cisza Wymioty nawet,nawet ustąpiły,drzemki sobie robię dalej,a co nieco poprawił mi się apetyt i nawet powróciła chęć na kawę,mała ale jednak.W czwartek wizyta,a w sobotę mówimy już rodzince o maluszku
Mamy wybrane już imię dla chłopca - Wiktor. Myślę,że to się już nie zmieni Dla dziewczynki tak na 50% - Hania
Cytat:
Napisane przez folinka Pokaż wiadomość
A jak z córą? Dalej nie wie? Bo o ile pamiętam jeszcze jej nie mówiliście. I co jej teraz powiedziałaś, że tak się lenisz w domku?
O właśnie, wiedziałam, że coś z zacytowanych mi uciekło, a sama Iza jestem bardzo ciekawa czy córeczka już wie?


Folinka, to aktywnie uciekam na zebranie do szkoły
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-27 12:47:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:55.