Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-17, 00:03   #2821
iwonagos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 9
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

A ja kupiłam sobie puder mineralny i jak na razie, po 4 krotnych próbach nałożenia - koszmar. Co robię źle????
Zawsze rano nakładam krem z filtrem 50, fakt trochę tłuścioch, ale edm lub artdeco spokojnie pokrywały, nie robiła się taka masakra jak po lumiere. Tak jakby puder się ważył na twarzy.... Pędzel mam dobry, kabuki, edm do pudru mineralnego. Specjalistką nie jestem, ale od roku pudrów mineralnych używam, więc całkiem świeżyzną nie jestem. Napiszcie proszę, poradźcie.
iwonagos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 00:39   #2822
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez iwonagos Pokaż wiadomość
A ja kupiłam sobie puder mineralny i jak na razie, po 4 krotnych próbach nałożenia - koszmar. Co robię źle????
Zawsze rano nakładam krem z filtrem 50, fakt trochę tłuścioch, ale edm lub artdeco spokojnie pokrywały, nie robiła się taka masakra jak po lumiere. Tak jakby puder się ważył na twarzy.... Pędzel mam dobry, kabuki, edm do pudru mineralnego. Specjalistką nie jestem, ale od roku pudrów mineralnych używam, więc całkiem świeżyzną nie jestem. Napiszcie proszę, poradźcie.
A używasz primera, aby zmatowić ten filtr? Ja używam SPF30 i nie wyobrażam sobie kłaść od razu minerałów Lumiere na gołą twarz (bo krem zostawia tłustą warstwę). Wcześniej miałam inne minerały (i inny krem)- bardziej suche i matujące i z nimi mogłam sobie darować primer. Nie mniej jednak do tamtych nie wrócę.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 09:05   #2823
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez iwonagos Pokaż wiadomość
A ja kupiłam sobie puder mineralny i jak na razie, po 4 krotnych próbach nałożenia - koszmar. Co robię źle????
Zawsze rano nakładam krem z filtrem 50, fakt trochę tłuścioch, ale edm lub artdeco spokojnie pokrywały, nie robiła się taka masakra jak po lumiere. Tak jakby puder się ważył na twarzy.... Pędzel mam dobry, kabuki, edm do pudru mineralnego. Specjalistką nie jestem, ale od roku pudrów mineralnych używam, więc całkiem świeżyzną nie jestem. Napiszcie proszę, poradźcie.
Mnie ciezko napisac co nie tak, ale ja bez problemu nakladam lumiere na filtr 50. Odczekuje z 10 minut zeby sie wchlonal i jade z Lumiere
Kiedys z innymi mineralami tak mialam to troche pomoglo jak na filtr dalam puder bambusowy z BU, ale czulam sie jakas taka "zbyt ciezka" na twarzy.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 19:31   #2824
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

echh, mnie filty zycie uprzykrzaja. antek barwiony 50+ to porazka(tapeta), antek 30 dla tlustej jak narazie jest ok(pierwszy tak lekki filtr i nie swiece sie po nim wiecej niz bez filtra) ale boje sie alkoholu w skladzie na dluzsza mete..
Luminesse juz odpadlo, tylko vv light golden daje rade, jednak nie czuje sie tak komfortowo jak bym tego chciala.
oddzielam primerem i podkladu juz nie rozcieram tylko packam mocniej. moze dlatego nie jestem do konca zadowolona z Lumiere
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 19:47   #2825
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

A próbowałaś Fair Golden Luminesse? Chyba, że Light Golden jest dla Ciebie dobre (bo dla mnie nie). Z niego się nic różowego nie będzie wybijać, a skoro lubiłaś Luminesse
Szkoda, że tak uwielbienie minęło...

Ja znów inny avatar- cynamonowo - jesiennie

A odnośnie filtra, to ja też swego czasu szukałam lekkiego i niestety praktycznie wszystkie lekkie miały wysoko w składzie alkohol. To chyba cena za lekkość Cerę mam naczynkową, więc nie kupiłam i maziam Avonowym.

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2010-10-17 o 19:50
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 19:58   #2826
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Ja uzywam tego filtra: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...wej-SPF-50.htm
Nie ma problemow z Lumiere i nie mial jak mialam tlusta cere, bo teraz zaliczam ją do normalnej w koncu

To co, nikt z Was nie mial jeszcze tych footsie rolls i khandies?
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 20:26   #2827
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Anecko w tej lirence jest dosc wysoko dimethicone, ktorego moja skora nie lubi..,
a czytalam kiedys ze wiele rzeczy Cie zapycha, jak to nie wiadomo co spasuje no

Capuccino a wiesz ze sprobuje ten fair, a co mi tam , byle uwielbienie wrocilo, albo bede jednak rozcierac podklad tylko poczekam dluzej na wchloniecie filtra.

uwielbiam cynamon , daje go gdzie sie da i wacham kiedy sie da
a Ty zawsze sobie trafisz z jakims pysznym smakiem..
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-18, 09:45   #2828
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Ja mieszam formuły i ostatnio robię sobie wzorową maskęnie dam rady już mniej minerałów dawaćChyba FF nie dla mnie zdecydowanieładnie kryje ale baaaardzo ciężka jest
A miała któraś odcienie cool?ja szukam swojego odcienia i znaleźć nie moge


AliMa5 jak my się sią smakami i zapachami kulinarnymi zgadzamy
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2010-10-18 o 09:47
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 09:56   #2829
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

AliMa5, ano mnie duzo rzeczy zapychalo. Filtry Biodermy i SVR to byly numerem 1 w zatykaniu. dopiero ta Lirena byla super, nie bieli, szybko sie wchlania nawet jak mialam tlusta cere. Dla mnie rewelka.

szatanka, ja mialam odcienie cool. Miedzy LMC a MC jest spora roznica w "ciemności".
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 10:01   #2830
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

SzatAnko FF dziewczyny mowily ze ciezka jest, ja mam light cool luminesse, na lato zdecydowanie bo teraz za rozowe. moge Ci sypnac na sprobowanie z mojego large jesli masz zyczenie

, Capuccino mnie neci avatarami, kokosy, cyanamon, kremowki, barkuje tylko vanilli, pamaranczy i jojoba

Anecko mnie tez bioderma i svr zapycha

Edytowane przez AliMa5
Czas edycji: 2010-10-18 o 10:02
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 10:07   #2831
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
SzatAnko FF dziewczyny mowily ze ciezka jest, ja mam light cool luminesse, na lato zdecydowanie bo teraz za rozowe. moge Ci sypnac na sprobowanie z mojego large jesli masz zyczenie

, Capuccino mnie neci avatarami, kokosy, cyanamon, kremowki, barkuje tylko vanilli, pamaranczy i jojoba

Anecko mnie tez bioderma i svr zapycha
Bardzo dziekuję za chęci ale Luminesse też nie dla mnie,strasznie szybko się po nim świecę,nie próbowałam jeszcze VV.Kupuję na all ale tam ograniczone kolory są,właśnie napisałam do sprzedającej czy będzie miała inne odcienie
A jeśli dla mnie Cashmere Light Beige jest za jasne i za różowe to co powinnam wybrać?Wszyscy mi mówią że wpadam bardziej w żółć niż róż a Goldeny są zdecydowanie za mocne.Moze Cool byłoby dla mnie,np Light Medium Cool?ja oszaleje z tym doborem koloru
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2010-10-18 o 10:10
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-18, 10:11   #2832
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Alunia ja do cashmere(żeby mieć lepsze krycie) dodaję minimum FF i jest ok a mam co przykrywać bo mam rozległe przebarwienia.
Dzięki, wypróbuję Twojego sposobu na miejscowe przebarwienia

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Roza maja bardzo mocno nasycone kolory...., sa olbrzymie, pisze o pelnym wymierze......


a na pokuszenie zerknij na Winter Silk piekny efekt daje
a ja właśnie na dniach dostanę Winter Silk jestem ciekawa tego efektu

ja już sama nie wiem jaki odcień i formuła mi pasuje,staram się nakładać proszku jak najmniej teraz naprawdę na całą twarz zużywam pół łyżeczki 0,15ml ,zakrywa niewiele, ale na kilka przebarwień kładę po prosu dodatkową ilość podkładu punktowo,
przy małej ilości prochu nawet formuła ff nie robi maski, odcienia idealnie dopasowanego w Lumiere dla mnie nie ma,chociaż ten medium neutral najbardziej się wpasował w odcień skóry, to też jeszcze nie to ,ale mam już trochę dosyć tego testowania i szukania ideału,kupiłabym już biga
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 10:15   #2833
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

SzatAnko mnie tez beige bylo za rozowe i dziwnie wygladalam.
coole podpasowaly. ligt cool vv jest bardzo jasne, wiec na pewno medium.
skoro wpadasz w zolc to strzelaj w goldeny. sa bardzo ladne, delikatne.

a neutrale? za szare?

Edit: teraz doczytalam ze goldeny sa dla Ciebie za mocne, ale w formule vv sa dosc jasniutkie. mozesz je tez doneutralic(alem slowo utworzyla)

Edytowane przez AliMa5
Czas edycji: 2010-10-18 o 10:20
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 10:17   #2834
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Bardzo dziekuję za chęci ale Luminesse też nie dla mnie,strasznie szybko się po nim świecę,nie próbowałam jeszcze VV.Kupuję na all ale tam ograniczone kolory są,właśnie napisałam do sprzedającej czy będzie miała inne odcienie
A jeśli dla mnie Cashmere Light Beige jest za jasne i za różowe to co powinnam wybrać?Wszyscy mi mówią że wpadam bardziej w żółć niż róż a Goldeny są zdecydowanie za mocne.Moze Cool byłoby dla mnie,np Light Medium Cool?ja oszaleje z tym doborem koloru
moja skóra też wpada w żółć i mi neutral przypasował,
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 10:23   #2835
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Bardzo dziekuję za chęci ale Luminesse też nie dla mnie,strasznie szybko się po nim świecę,nie próbowałam jeszcze VV.Kupuję na all ale tam ograniczone kolory są,właśnie napisałam do sprzedającej czy będzie miała inne odcienie
A jeśli dla mnie Cashmere Light Beige jest za jasne i za różowe to co powinnam wybrać?Wszyscy mi mówią że wpadam bardziej w żółć niż róż a Goldeny są zdecydowanie za mocne.Moze Cool byłoby dla mnie,np Light Medium Cool?ja oszaleje z tym doborem koloru
Jesli wpadasz w zolc to daruj sobie cool bo cool jest BARDZO chlodnym odcieniem. Ja mam taka zimna karnacje, ale cool mi nie pasuje, wiec neutral mam, czasam mieszam z beige
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 11:20   #2836
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
a może neutral by sie sprawdził? bo beige jest według mnie najbardziej pomarańczowy, bardziej niż warmy, co dziwneja najpierw postawiłam na warmy i goldeny,a widzę,że neutrale najlepiej się wtapiają w skórę

wklejam zdjęcia,ale w formule VV, na poziomie medium,zdjęcia raczej kiepskiej jakości,ale widać różnice między odcieniami , w formule FF swatche też mogę dołączyć,ale dopiero jutro,albo w niedzielę

ciężko znaleźć odpowiedni dla siebie odcień podkładu

(ten pierwszy odcień to medium neutral,logo wizażu zasłania nazwę)
Dzięki za fotki alunialunia . Faktycznie pomarańcza z beige bije jak nie wiem . Ciekawe jak to wyglada na poziomie Light Medium .
A z innych firm jakie kolorki do Ciebie pasują ?
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 11:35   #2837
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Dzięki za fotki alunialunia . Faktycznie pomarańcza z beige bije jak nie wiem . Ciekawe jak to wyglada na poziomie Light Medium .
A z innych firm jakie kolorki do Ciebie pasują ?
niestety w light medium beige nie mam, tylko warm i golden i o ile na ręku wydają się ok, to na twarzy wyglądam bardzo blado, tak rozcierałam jeszcze na dłoni medium neutral vv, light medium warm cashmere i light medium warm vv i wszystkie są na jednym poziomie jasności,ale neutral ma najładniejszy odcień, taki ładny beżyk, na twarzy wygląda dość jasno

z innych firm testowałam jedynie pixie i tylko kilka odcieni, z tych co miałam najbardziej mi pasował faylinn 2 i blossom 2, na poziomie 3 odcienie były już za ciemne, sinnie i cameo za bardzo żółte, nie wiem czy jeszcze wypróbować blusche,bo też można dostać na allegro czy zostać już przy tym Lumiere, teraz codziennie testuję inny kolor
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 12:05   #2838
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
niestety w light medium beige nie mam, tylko warm i golden i o ile na ręku wydają się ok, to na twarzy wyglądam bardzo blado, tak rozcierałam jeszcze na dłoni medium neutral vv, light medium warm cashmere i light medium warm vv i wszystkie są na jednym poziomie jasności,ale neutral ma najładniejszy odcień, taki ładny beżyk, na twarzy wygląda dość jasno

z innych firm testowałam jedynie pixie i tylko kilka odcieni, z tych co miałam najbardziej mi pasował faylinn 2 i blossom 2, na poziomie 3 odcienie były już za ciemne, sinnie i cameo za bardzo żółte, nie wiem czy jeszcze wypróbować blusche,bo też można dostać na allegro czy zostać już przy tym Lumiere, teraz codziennie testuję inny kolor
Jeśli medium neutral vv jest ciepłym beżem na poziomie jasności ligh medium warm cashmere to przy założeniu , że kolor w FF będzie taki sam jak VV to jest to to czego szukam (tzn. medium neutral ).
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 12:13   #2839
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Jeśli medium neutral vv jest ciepłym beżem na poziomie jasności ligh medium warm cashmere to przy założeniu , że kolor w FF będzie taki sam jak VV to jest to to czego szukam (tzn. medium neutral ).
mam medium neutral w formule FF, więc mogę zrobić dla Ciebie zdjęcie porównawcze z light medium warm cashmere, ale dopiero jutro
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-18, 12:27   #2840
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
mam medium neutral w formule FF, więc mogę zrobić dla Ciebie zdjęcie porównawcze z light medium warm cashmere, ale dopiero jutro
Suupeeeeer .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 13:56   #2841
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
Anecko w tej lirence jest dosc wysoko dimethicone, ktorego moja skora nie lubi..,
a czytalam kiedys ze wiele rzeczy Cie zapycha, jak to nie wiadomo co spasuje no

Capuccino a wiesz ze sprobuje ten fair, a co mi tam , byle uwielbienie wrocilo, albo bede jednak rozcierac podklad tylko poczekam dluzej na wchloniecie filtra.

uwielbiam cynamon , daje go gdzie sie da i wacham kiedy sie da
a Ty zawsze sobie trafisz z jakims pysznym smakiem..
Z ciekawości zajrzałam na KWC i dużo opinii, że ta Lirene słabo chroni
Ja daję krem z SPF, czekam ok 10 min, później odciskam chusteczką, znów troszkę czekam (jakieś 5 min), na to primer, znów czekam jakieś 5 min i podkład
A już myślałam, że teraz odpoczniesz i nic Ci smaka nie będzie robiło

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość

, Capuccino mnie neci avatarami, kokosy, cyanamon, kremowki, barkuje tylko vanilli, pamaranczy i jojoba

Wanilię też uwielbiam Cynamon, kokos i wanilia to taka moja trójca, no i kawa (mam np błyszczyk z Bonne Bell o zapachu cappuccino- miodzio ), jakieś creme brulee itd A kremówki dawniej były pycha te w wafelku, teraz rzadko spotykane Praktycznie wszystko w cieście i krem nie taki
To tak samo jak z lodami włoskimi- pamiętam z dzieciństwa ten zapach, a teraz głównie takie "podróby" spotykam


Chcesz odsypkę tego Fair Golden Luminesse? Tylko dopiero w piątek mogłabym wysłać.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 17:49   #2842
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

cappuccino tez lubie, a lody pamietam jak bylam we wloszech to dziennie wcinalam o smaku ciasteczkowym, pyyychaaaa

a wiesz ze chetnie a co bys chciala ode mnie? moze cos z SN, jutro zobacze co tam mam i napisze
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 18:01   #2843
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dzięki dziewczyny.Właściwie to nie ma nikogo kto by mi powiedział jaką naprawdę mam cerę.Ci którzy mi mówili że wpadam w żółć to patrzyli na mój dekolt bo na twarzy zawsze miałam makijażDziś wymieszałam LM Golden z Fair Warm FF i wyglądałam nawet nawetale mnie się wydaję za jasna.
Dziś dostałam Pixie-jutro testy
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 19:43   #2844
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Dzięki za fotki alunialunia . Faktycznie pomarańcza z beige bije jak nie wiem . Ciekawe jak to wyglada na poziomie Light Medium .
A z innych firm jakie kolorki do Ciebie pasują ?
Mam próbkę Light Medium Beige VV. Jest pomarańczowy. Na mojej twarzy daje efekt opalenizny, przyciemnia moją cerę. Natomiast Light Medium Golden był dla mnie jaśniejszy od tamtego, ale też mi nie pasował, bo za żółty. Z poziomu Light Medium miałam jeszcze Cool - jest jasny, różowawy oraz Light Medium Neutral - był bardzo dobry, właśnie czekam na XXL

Jeśli szukasz czegoś lekko beżowego i nie bladego, ale też nie zbyt ciemnego, nie pomarańczowego, to polecam spróbować Medium Cool Beige 2.3. Dla mnie jest znacznie jaśniejszy niż Light Medium Beige, nie ma pomarańczy, jest delikatnie ciepły, złamany nutką różowości. Ładnie wygląda. Obok Light Medium Neutral to mój ulubiony odcień Lumiere ze wszystkich testowanych: a testowałam Fair Cool, Fair Warm, Fair Golden, Light Cool, Light Warm, Light Golden, Light Beige, Light Medium Beige, Light Medium Cool, Light Medium Golden, Light Medium Neutral i Medium Cool Beige 2.3, więc trochę tego mam

Czekam też na próbkę Medium Beige 2.3 - bez tej różowości, którą daje domieszka Cool.

A kolor mojej cery jest raczej jasny, lekko żółty i lekko zaróżowiony (lekkie przebarwienia, naczynka, policzki z tendencją do rumieńców). Spróbuj tego Light Medium Neutral i Medium Cool Beige 2.3 oraz Medium Beige 2.3. Na stronie Lumiere oba są opisywane jako jaśniejsze od Medium. Ten MCB 2.3 jest dla mnie zdecydowanie jaśniejszy od Light Medium Beige i w ogóle nie ma tam pomarańczy.

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Bardzo dziekuję za chęci ale Luminesse też nie dla mnie,strasznie szybko się po nim świecę,nie próbowałam jeszcze VV.Kupuję na all ale tam ograniczone kolory są,właśnie napisałam do sprzedającej czy będzie miała inne odcienie
A jeśli dla mnie Cashmere Light Beige jest za jasne i za różowe to co powinnam wybrać?Wszyscy mi mówią że wpadam bardziej w żółć niż róż a Goldeny są zdecydowanie za mocne.Moze Cool byłoby dla mnie,np Light Medium Cool?ja oszaleje z tym doborem koloru
Jeśli wpadasz bardziej w żółć, niż w róż, to polecam spróbować Neutrale przede wszystkim - wówczas łatwiej ocenić, czy czegoś brakuje: ocieplenia, różowości i szukać dalej.
I pamiętaj, że są wykończeniówki

Edytowane przez Dominiique
Czas edycji: 2010-10-18 o 19:39
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 08:49   #2845
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Mam próbkę Light Medium Beige VV. Jest pomarańczowy. Na mojej twarzy daje efekt opalenizny, przyciemnia moją cerę. Natomiast Light Medium Golden był dla mnie jaśniejszy od tamtego, ale też mi nie pasował, bo za żółty. Z poziomu Light Medium miałam jeszcze Cool - jest jasny, różowawy oraz Light Medium Neutral - był bardzo dobry, właśnie czekam na XXL

Jeśli szukasz czegoś lekko beżowego i nie bladego, ale też nie zbyt ciemnego, nie pomarańczowego, to polecam spróbować Medium Cool Beige 2.3. Dla mnie jest znacznie jaśniejszy niż Light Medium Beige, nie ma pomarańczy, jest delikatnie ciepły, złamany nutką różowości. Ładnie wygląda. Obok Light Medium Neutral to mój ulubiony odcień Lumiere ze wszystkich testowanych: a testowałam Fair Cool, Fair Warm, Fair Golden, Light Cool, Light Warm, Light Golden, Light Beige, Light Medium Beige, Light Medium Cool, Light Medium Golden, Light Medium Neutral i Medium Cool Beige 2.3, więc trochę tego mam

Czekam też na próbkę Medium Beige 2.3 - bez tej różowości, którą daje domieszka Cool.

A kolor mojej cery jest raczej jasny, lekko żółty i lekko zaróżowiony (lekkie przebarwienia, naczynka, policzki z tendencją do rumieńców). Spróbuj tego Light Medium Neutral i Medium Cool Beige 2.3 oraz Medium Beige 2.3. Na stronie Lumiere oba są opisywane jako jaśniejsze od Medium. Ten MCB 2.3 jest dla mnie zdecydowanie jaśniejszy od Light Medium Beige i w ogóle nie ma tam pomarańczy.

bardzo . Z Twojego opisu wynika , że mam taką samą cerę więc teoretycznie powinno mi pasowac to samo . Czy kolory , ktore opisałaś wszystkie są w formule VV ?
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 10:48   #2846
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Wrzucam zdjęcia porównawcze Medium neutral FF i light medium warm cashmere.
Niestety mój aparat nie wyłapuje dobrze ciepłych odcieni, w rzeczywistości light medium warm cashmere jest bardziej pomarańczowy,wyraźnie bardziej jaskrawy od medium neutral.
Podkład nałożony grubą warstwą na skórę.
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 11:09   #2847
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Mam próbkę Light Medium Beige VV. Jest pomarańczowy. Na mojej twarzy daje efekt opalenizny, przyciemnia moją cerę. Natomiast Light Medium Golden był dla mnie jaśniejszy od tamtego, ale też mi nie pasował, bo za żółty. Z poziomu Light Medium miałam jeszcze Cool - jest jasny, różowawy oraz Light Medium Neutral - był bardzo dobry, właśnie czekam na XXL

Jeśli szukasz czegoś lekko beżowego i nie bladego, ale też nie zbyt ciemnego, nie pomarańczowego, to polecam spróbować Medium Cool Beige 2.3. Dla mnie jest znacznie jaśniejszy niż Light Medium Beige, nie ma pomarańczy, jest delikatnie ciepły, złamany nutką różowości. Ładnie wygląda. Obok Light Medium Neutral to mój ulubiony odcień Lumiere ze wszystkich testowanych: a testowałam Fair Cool, Fair Warm, Fair Golden, Light Cool, Light Warm, Light Golden, Light Beige, Light Medium Beige, Light Medium Cool, Light Medium Golden, Light Medium Neutral i Medium Cool Beige 2.3, więc trochę tego mam

Czekam też na próbkę Medium Beige 2.3 - bez tej różowości, którą daje domieszka Cool.

A kolor mojej cery jest raczej jasny, lekko żółty i lekko zaróżowiony (lekkie przebarwienia, naczynka, policzki z tendencją do rumieńców). Spróbuj tego Light Medium Neutral i Medium Cool Beige 2.3 oraz Medium Beige 2.3. Na stronie Lumiere oba są opisywane jako jaśniejsze od Medium. Ten MCB 2.3 jest dla mnie zdecydowanie jaśniejszy od Light Medium Beige i w ogóle nie ma tam pomarańczy.

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------



Jeśli wpadasz bardziej w żółć, niż w róż, to polecam spróbować Neutrale przede wszystkim - wówczas łatwiej ocenić, czy czegoś brakuje: ocieplenia, różowości i szukać dalej.
I pamiętaj, że są wykończeniówki
Neutrale z FF zamiast wszystko ładnie pokryć to nie dość ze uwydatniły moje plamiska to jeszcze byłam pomarańczowaWiem że formuła FF nie jest dla mnie.Czekam na odcienie VV jak sie pojawią na all.Moze one mi spasują
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 11:20   #2848
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjęcia porównawcze Medium neutral FF i light medium warm cashmere.
Niestety mój aparat nie wyłapuje dobrze ciepłych odcieni, w rzeczywistości light medium warm cashmere jest bardziej pomarańczowy,wyraźnie bardziej jaskrawy od medium neutral.
Podkład nałożony grubą warstwą na skórę.
Ślicznie dziekuję , rozejrze się za próbkami medium neutral FF oraz Medium Beige 2.3 FF i light medium neutral C .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 12:05   #2849
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
bardzo . Z Twojego opisu wynika , że mam taką samą cerę więc teoretycznie powinno mi pasowac to samo . Czy kolory , ktore opisałaś wszystkie są w formule VV ?
Tak, wszystkie w VV. Kolorów z innych formuł chyba nie ma sensu zestawiać, bo często się zupełnie różnią.
Jeśli dla twojej cery VV jest wskazana, to na początek testuj kolory tylko z tej jednej formuły. Jak już coś wybierzesz, to później łatwiej będzie eksperymentować z inną formułą i dobrać ewentualnie inny odcień w tej innej formule.

Nie wiem, jaki stopień jasności ma Twoja cera, ale tu też pomocne są te nazwiska znanych kobiet na stronie Lumiere przy konkretnych stopniach jasności.

Ja jestem jasna i z tych kolorów, które testowałam, to wszystkie odcienie Light były dla mnie za blade, Fair nawet nie nakładałam na twarz, bo były naprawdę baaaardzo blade już w woreczku. Tak więc warto to wziąć pod uwagę, że te kolory są dość jasne, a przede wszystkim z oceną należy poczekać, aż proszek dobrze stopi się z twarzą, dopiero po około 20 minutach można ocenić, czy naprawdę pasuje. Minerały muszą wtopić się w naszą cerę i dopiero po dłuższej chwili twarz osiąga "prawdziwy" kolor.

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Neutrale z FF zamiast wszystko ładnie pokryć to nie dość ze uwydatniły moje plamiska to jeszcze byłam pomarańczowaWiem że formuła FF nie jest dla mnie.Czekam na odcienie VV jak sie pojawią na all.Moze one mi spasują
Mówiłam właśnie o formule VV, z innymi nie miałam jeszcze do czynienia. Czekam na próbki
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 14:19   #2850
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Tak, wszystkie w VV. Kolorów z innych formuł chyba nie ma sensu zestawiać, bo często się zupełnie różnią.
Jeśli dla twojej cery VV jest wskazana, to na początek testuj kolory tylko z tej jednej formuły. Jak już coś wybierzesz, to później łatwiej będzie eksperymentować z inną formułą i dobrać ewentualnie inny odcień w tej innej formule.

Nie wiem, jaki stopień jasności ma Twoja cera, ale tu też pomocne są te nazwiska znanych kobiet na stronie Lumiere przy konkretnych stopniach jasności.

Ja jestem jasna i z tych kolorów, które testowałam, to wszystkie odcienie Light były dla mnie za blade, Fair nawet nie nakładałam na twarz, bo były naprawdę baaaardzo blade już w woreczku. Tak więc warto to wziąć pod uwagę, że te kolory są dość jasne, a przede wszystkim z oceną należy poczekać, aż proszek dobrze stopi się z twarzą, dopiero po około 20 minutach można ocenić, czy naprawdę pasuje. Minerały muszą wtopić się w naszą cerę i dopiero po dłuższej chwili twarz osiąga "prawdziwy" kolor.

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------


Mówiłam właśnie o formule VV, z innymi nie miałam jeszcze do czynienia. Czekam na próbki
Nie wiem jak ale zamawiając próbki ominęłam VVW sumie to w Cashmere najbardziej mi pasuje Light Beige choć jestem trochę za różowa i za blada.Dodaję trochę Goldenka i jest lepiej.
Wczoraj dostałam Pixie-pierwsze wrażenie-lepsze od LumiereOdcień Trixie 0 - Cover De Luxe.Jaki byłby odpowienik z Lumiere?albo ciut ciemniejszy?
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:33.