Zbrodnia w Rakowiskach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-18, 08:23   #1
Agrh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 721

Zbrodnia w Rakowiskach


Dwójka 18 nastolatków para zamordowała rodziców jednego z nich w czasie snu. Wstrząsająca zbrodnia. Daje link http://www.tvn24.pl/rekonstrukcja-mo...,499542,s.html


Nie rozumiem jak ktoś może to wybielać mówiąc, że biedne dzieci się same w to uwikłały? To jakis obłęd.
Agrh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 08:40   #2
Ambiwalecja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 43
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Ale kto tak powiedział?
Ambiwalecja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 09:12   #3
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

dla mnie to ta dwojka jest po prostu porzadnie uszkodzona psychicznie i kto wie, czy nie beda probowali w ten sposob zlagodzic kary (nie wiem, nie jestem na biezaco jak teraz sprawa wyglada)
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 09:13   #4
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

to co zrobili to jakiś obłęd, dwójka psycholi no i dwójka psycholi wyszła na wolność bo nie wierzę że przypadkiem znaleźli się pod domem ofiar, potem jechali do siebie z mordercami i gdy ci opowiadali co zrobili to ci udawali że nie wierzą a nawet ślady krwi traktowali jako żart a przecież tej krwi było tam mnóstwo więc musieli mieć tą krew także na sobie.

tamta dwójka studentów malarstwa i czegoś tam jeszcze moim zdaniem to podobne psychole do tych którzy załatwili rodziców i na miejscu ich rodziców zacząłbym się obawiać o własne życie.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 09:21   #5
Midnight___
Rozeznanie
 
Avatar Midnight___
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 533
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

A mnie najbardziej przeraża to, że funpage na facebooku tej dziewczyny ma już kilka tysięcy lajków, a jak jeszcze nie było o tym głośno miał o ponad połowe mniej..
straszne to gdzie ja żyje...

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
t

tamta dwójka studentów malarstwa i czegoś tam jeszcze moim zdaniem to podobne psychole do tych którzy załatwili rodziców i na miejscu ich rodziców zacząłbym się obawiać o własne życie.
A to swoją drogą, nawet jak jakimś cudem się wybronią (obecnie obrona jest taka że podwieźli ich bezinteresownie a jak odwozili to myśleli że sobie jaja robią z tym morderstwem i nie uwierzyli ) i dostaną np zawiasy tylko to współczuje rodzicom tej dwójki... ja bym się chyba zaczeła bać własnego dziecka, straszne to wszystko..
__________________
CHUDNIEMY!
wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=804148
Midnight___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 09:21   #6
Agrh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 721
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Jakaś pani profesor. Dodała, że ma nadzieję, że rodzice nie wiedzieli, że ich zabija...syn. No skądże jak podali, że matka zdążyła wybiec i syn dopadł ją i spowrotem wciągnął do domu...a ona mówi, że ma nadziję,że rodzice nie wiedzieli kto ich zabija. Jak śledczy podają ,, że w całym domu było mnóstwo krwi , ojciec bronił się w łóżku, matka zdążyła wybiec przed dom i tam ją dopadli. Wyobrażacie sobie co ci rodzice musi przeżywać jaką gehhennę? Co tam musialo się dziać. Dla mnie to jest nie do pojęcia.A teraz nagle pojawiają się eksperci mówiący, że biedne dzieci, że mają nadzieje, że rodzice nie wiedzieli, że syn ich zabija... może ☠☠☠☠a za przeproszeniem nic nie czuli ci rodzice?absurd. Wyboraźcie sobie śpicie , a tu nagle ktoś wam wbija w nóż cialo... człowiek zapewne bronił się do ostatku sił. Straszne.Odwga zabić jak tchórz po zmroku...
Agrh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 09:27   #7
Midnight___
Rozeznanie
 
Avatar Midnight___
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 533
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

o matko, a teraz czytam jakieś nowe fakty, i ta cała Zuzanna M była karana już za kilkukrotne molestowanie dziewczynki:
"Prokurator zarzucił Zuzannie M., że w 2013 r. dwukrotnie, w krótkich odstępach czasu, doprowadziła dziewczynę poniżej 15. roku życia do obcowania płciowego i poddania się innym czynnościom seksualnym."
Dziwne że skoro była o to oskarżona to nikt sie nią dalej nie interesował, co robi (podobno w ogóle nie było jej w szkole - tez sie nikt nie interesował) dziwne to wszytsko jak dla mnie..

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Agrh Pokaż wiadomość
Jakaś pani profesor. Dodała, że ma nadzieję, że rodzice nie wiedzieli, że ich zabija...syn. No skądże jak podali, że matka zdążyła wybiec i syn dopadł ją i spowrotem wciągnął do domu...a ona mówi, że ma nadziję,że rodzice nie wiedzieli kto ich zabija. Jak śledczy podają ,, że w całym domu było mnóstwo krwi , ojciec bronił się w łóżku, matka zdążyła wybiec przed dom i tam ją dopadli. Wyobrażacie sobie co ci rodzice musi przeżywać jaką gehhennę? Co tam musialo się dziać. Dla mnie to jest nie do pojęcia.A teraz nagle pojawiają się eksperci mówiący, że biedne dzieci, że mają nadzieje, że rodzice nie wiedzieli, że syn ich zabija... może ☠☠☠☠a za przeproszeniem nic nie czuli ci rodzice?absurd. Wyboraźcie sobie śpicie , a tu nagle ktoś wam wbija w nóż cialo... człowiek zapewne bronił się do ostatku sił. Straszne.Odwga zabić jak tchórz po zmroku...

skąd znasz tyle szczegółów? czytałam chyba wszystkie publikacje o tej zbrodni i nigdzie ich nie podawali..
__________________
CHUDNIEMY!
wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=804148
Midnight___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-18, 09:36   #8
Agrh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 721
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Midnight


stąd http://www.tvn24.pl/rekonstrukcja-mo...,499542,s.html
Agrh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 09:38   #9
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez Midnight___ Pokaż wiadomość
skąd znasz tyle szczegółów? czytałam chyba wszystkie publikacje o tej zbrodni i nigdzie ich nie podawali..
link w pierwszym poście o tym mówi
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 09:42   #10
Midnight___
Rozeznanie
 
Avatar Midnight___
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 533
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

A no ok faktycznie w link nie wchodziłam :p bo już sie tyle naczytałam o tym że mam dość, mózg wysiada, jak sie o tym zacznie rozmyślać...
__________________
CHUDNIEMY!
wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=804148
Midnight___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 09:45   #11
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Słyszałam o tym. Chyba każdy słyszał. Tacy inteligentni, zaplanowali niby zbrodnię dokładnie, a nie przewidzieli, że po czymś takim i tak nie będą razem tylko zgniją w oddzielnych celach do końca swoich dni ()
Mam nadzieję że dostaną dożywocie. Oboje.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-18, 09:46   #12
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez Agrh Pokaż wiadomość
Jakaś pani profesor. Dodała, że ma nadzieję, że rodzice nie wiedzieli, że ich zabija...syn. No skądże jak podali, że matka zdążyła wybiec i syn dopadł ją i spowrotem wciągnął do domu...a ona mówi, że ma nadziję,że rodzice nie wiedzieli kto ich zabija
na bank wiedzieli, przynajmniej matka (z tego co słyszałem to syn ją dopadł), ojciec raczej też wiedział bo "poetka" leżała na nim i go podobno nawet pogryzła gdy się bronił.
no i dlatego też tamta dwójka powinna siedzieć bo matka wybiegła z domu, na pewno krzyczała a ci stali blisko domu w aucie i czekali.
i mimo to twierdzili że nie wierzą w to co tamci mieli zrobić? przecież to jakiś absurd.
czyżby rodzice wysoko postawieni?

Edytowane przez dominikmeller25
Czas edycji: 2014-12-18 o 09:49
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 09:47   #13
Agrh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 721
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

No, właśnie, ale czy o miłość tu chodziło? Czy może o "sławę" "poetki"?
Agrh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 09:48   #14
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez Midnight___ Pokaż wiadomość

skąd znasz tyle szczegółów? czytałam chyba wszystkie publikacje o tej zbrodni i nigdzie ich nie podawali..
Ja kilka razy słyszałam w tv, że matka uciekała i śmiertelny cios zadano jej przed domem na schodach i potem wciągnęli ją do środka...
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 09:49   #15
Midnight___
Rozeznanie
 
Avatar Midnight___
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 533
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Ja kilka razy słyszałam w tv, że matka uciekała i śmiertelny cios zadano jej przed domem na schodach i potem wciągnęli ją do środka...
wychodzi moje nieoglądanie telewizji bazowałam na kilku artykułach z neta, a tam akurat o tym nie pisali jeszcze.
kurcze straszne to nawet sobie nie wyobrażam co musieli czuć ci ludzie
__________________
CHUDNIEMY!
wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=804148
Midnight___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 09:51   #16
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Jak informuje Beata Syk-Jankowska z prokuratury okręgowej w Lublinie, w przypadku kobiety raną śmiertelną okazała się rana zadana w przedramię i przerwanie tętnicy przedramiennej.

Po zabiciu rodziców nastolatkowie zaczęli masakrować zwłoki ojca chłopaka. Prawdopodobnie po to, by m.in. ukryć ślady ugryzienia, próbowali odciąć mu rękę. Ciało matki wciągnęli do domu za nogi i również pocięli.


Dosłownie mnie zemdliło...
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 09:52   #17
Midnight___
Rozeznanie
 
Avatar Midnight___
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 533
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez Agrh Pokaż wiadomość
No, właśnie, ale czy o miłość tu chodziło? Czy może o "sławę" "poetki"?
cholera ją tam wie, przejrzałam jej profil "poetycki" (MARIA GONIEWICZ na fb) i jak dla mnie ona jest cieżko zaburzona, wiersze dziwne - widać w nich fascynacje śmiercią, jakieś zdjecia jak zabić nożem i wzrastająca liczba polubień jej profilu - to dopiero mnie przeraża..

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Jak informuje Beata Syk-Jankowska z prokuratury okręgowej w Lublinie, w przypadku kobiety raną śmiertelną okazała się rana zadana w przedramię i przerwanie tętnicy przedramiennej.

Po zabiciu rodziców nastolatkowie zaczęli masakrować zwłoki ojca chłopaka. Prawdopodobnie po to, by m.in. ukryć ślady ugryzienia, próbowali odciąć mu rękę. Ciało matki wciągnęli do domu za nogi i również pocięli.


Dosłownie mnie zemdliło...


tak jak generalnie nie jestem za karą śmierci i jestem jej przeciwniczką, tak czytajac takie rzeczy zaczynam coraz bardziej zmieniać zdanie......
__________________
CHUDNIEMY!
wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=804148
Midnight___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 09:56   #18
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

ja niestety tez.

powiesilabym na drzewie oboje.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 09:57   #19
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez Midnight___ Pokaż wiadomość

tak jak generalnie nie jestem za karą śmierci i jestem jej przeciwniczką, tak czytajac takie rzeczy zaczynam coraz bardziej zmieniać zdanie......
A ja od zawsze jestem w takich przypadkach za metodą "oko za oko". Po co ich hodować w pierdlu Nic z nich już nie będzie tylko kasa podatników w błoto, a utrzymanie takiego degenerata wynosi miesięcznie ze 2x więcej niż najniższa krajowa...

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
ja niestety tez.

powiesilabym na drzewie oboje.
Trochę mało. Powinni ich przemielić żywcem (zaczynając od nóg może) na jakąś karmę dla zwierząt w zoo.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-18, 10:01   #20
Agrh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 721
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Ona to może większych skrupułów nie miała, ale on... Zabić własną matkę, patrzeć na konającego ojca...a może w ciemnościach nie bylo widać ich przerażenia... straszne. Jakieś głosy może się odezwały do "syna"... ato amok czy co? Krzyki pewnie były...i nic go nie ruszyło...przerażające. Nożownik , który zabił chłopaka co stanął w obronie dostał dożywocie. Nie przestał go dźgać jak chłopak nawet przestał się bronić . Miejmy nadzieję, że i tu będzie dozywocie bez wcześniejszego wyjścia.

Edytowane przez Agrh
Czas edycji: 2014-12-18 o 10:03
Agrh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 10:04   #21
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez Agrh Pokaż wiadomość
Ona to może większych skrupułów nie miała, ale on... Zabić własną matkę, patrzeć na konającego ojca...a może w ciemnościach nie bylo widać ich przerażenia... straszne. Jakieś głosy może się odezwały do "syna"... ato amok czy co? Krzyki pewnie były...i nic go nie ruszyło...przerażające. Nożownik , który zabił chłopaka co stanął w obronie dostał dożywocie. Nie przestał go dźgać jak chłopak nawet przestał się bronić . Miejmy nadzieję, że i tu będzie dozywocie bez wcześniejszego wyjścia.
Może się naćpał przed na odwagę.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 10:09   #22
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez Agrh Pokaż wiadomość
Ona to może większych skrupułów nie miała, ale on... Zabić własną matkę, patrzeć na konającego ojca...a może w ciemnościach nie bylo widać ich przerażenia... straszne. Jakieś głosy może się odezwały do "syna"... ato amok czy co? Krzyki pewnie były...i nic go nie ruszyło...przerażające. Nożownik , który zabił chłopaka co stanął w obronie dostał dożywocie. Nie przestał go dźgać jak chłopak nawet przestał się bronić . Miejmy nadzieję, że i tu będzie dozywocie bez wcześniejszego wyjścia.
Najgorsze, że moze właśnie on się wywinie, bo juz opinia publiczna demonizuje tę dziewczynę i próbuje zrobić z niej 'mózg' tej zbrodni. Pewnie adwokaci chłopaka powiedzą, ze on biedny był pod jej wpływem i sam jest neiwinny.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 10:10   #23
Midnight___
Rozeznanie
 
Avatar Midnight___
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 533
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Może się naćpał przed na odwagę.
oby tylko zaraz nie poszła taka linia obrony.. że byli naćpani i przez to niepoczytalni..

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Najgorsze, że moze właśnie on się wywinie, bo juz opinia publiczna demonizuje tę dziewczynę i próbuje zrobić z niej 'mózg' tej zbrodni. Pewnie adwokaci chłopaka powiedzą, ze on biedny był pod jej wpływem i sam jest neiwinny.
no właśnie dziwi mnie bardzo że taki lincz na nią (nie zebym broniła czy coś!) a na niego nic, a przecież nawet jak go omotała, to miał swoj rozum i są to jego wybory, nie wspominajac juz ze to jego rodzice...
__________________
CHUDNIEMY!
wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=804148
Midnight___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 10:12   #24
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Zajrzałam na profil na fejsie, zbrodni dokonano w nocy z 12 na 13 grudnia, a 13ego rano jeszcze sobie dodawała posty
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 10:12   #25
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez Midnight___ Pokaż wiadomość
oby tylko zaraz nie poszła taka linia obrony.. że byli naćpani i przez to niepoczytalni.. [COLOR="Silver"]
naćpanie czy upojenie alkoholowe to nie jest niepoczytalnośc, to nie jest okoliczność łagodzaca, w końcu osoba świadomie ćpa/pije.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 10:15   #26
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
naćpanie czy upojenie alkoholowe to nie jest niepoczytalnośc, to nie jest okoliczność łagodzaca, w końcu osoba świadomie ćpa/pije.
Oczywiście że nie jest, zwłaszcza jeśli ćpa "na odwagę". Ich akurat nic nie tłumaczy.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 10:19   #27
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

nie wiem po co dyskutować o dwójce zwyrodniałych psycholi?
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 10:22   #28
Midnight___
Rozeznanie
 
Avatar Midnight___
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 533
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Zajrzałam na profil na fejsie, zbrodni dokonano w nocy z 12 na 13 grudnia, a 13ego rano jeszcze sobie dodawała posty
no, widziałam, 13 pisała że jest w Krakowie i sie chetnie spotka z ludźmi w sprawie poezji.. ciekawe czy ktos sie zdążył z nia spotkac, jak tak to współczuje, to musi być cholernie kiepskie uczucie ze spotkałes sie i milo spedziłeś czas z kims kto kilka godzin wczesniej kogoś zabił
__________________
CHUDNIEMY!
wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=804148
Midnight___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 10:29   #29
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

za to powinna być kara śmierci.
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 10:36   #30
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez Midnight___ Pokaż wiadomość
o matko, a teraz czytam jakieś nowe fakty, i ta cała Zuzanna M była karana już za kilkukrotne molestowanie dziewczynki:
"Prokurator zarzucił Zuzannie M., że w 2013 r. dwukrotnie, w krótkich odstępach czasu, doprowadziła dziewczynę poniżej 15. roku życia do obcowania płciowego i poddania się innym czynnościom seksualnym."
Dziwne że skoro była o to oskarżona to nikt sie nią dalej nie interesował, co robi (podobno w ogóle nie było jej w szkole - tez sie nikt nie interesował) dziwne to wszytsko jak dla mnie..

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------




skąd znasz tyle szczegółów? czytałam chyba wszystkie publikacje o tej zbrodni i nigdzie ich nie podawali..
Ta morderczyni miała podobno 16 lat, a "molestowana" 14, więc prawdopodobnie był to seks za zgodą.

Cytat:
Napisane przez Midnight___ Pokaż wiadomość
cholera ją tam wie, przejrzałam jej profil "poetycki" (MARIA GONIEWICZ na fb) i jak dla mnie ona jest cieżko zaburzona, wiersze dziwne - widać w nich fascynacje śmiercią, jakieś zdjecia jak zabić nożem i wzrastająca liczba polubień jej profilu - to dopiero mnie przeraża..

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------





tak jak generalnie nie jestem za karą śmierci i jestem jej przeciwniczką, tak czytajac takie rzeczy zaczynam coraz bardziej zmieniać zdanie......
Dobra, Kometa jak zwykle nie ogarnia. Ona jest jakaś znana, skoro książki pisze?

Nawiasem: https://www.facebook.com/free.goniewicz?fref=ts

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Ta zbrodnia kojarzy mi się z serialem Following.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-13 06:11:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:45.