przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-26, 10:09   #1861
ciekawa
Przyczajenie
 
Avatar ciekawa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 29
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez milcia23 Pokaż wiadomość
Cześć ciekawa tak szukałam odpowiedzi na twoje pytanie ( gdzie można kupić włosy ale nie w allegro) więc jest dużo sklepów internetowych niestety one sprzedają najczęściej tylko włosy na taśme albo syntetyczne, włosy pasemka z łuską kreatynową znalazłam tylko w jednym sklepie ale niestety mają one tylko 50 cm mimo to dodaje link:

http://www.wlosyonline.pl/product_in...products_id=17

Jak znajde jakieś 70 cm- owe to się odezwe
będę bardzo wdzięczna, ale w sumie to mogą terz być na taśmie nie ma problemu, byleby miały te 70cm)
ciekawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 10:31   #1862
jstr24
Raczkowanie
 
Avatar jstr24
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 38
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez majorkanorge27 Pokaż wiadomość
hej mam pytanie do milci 23 , bardzo mi sie podoba ta fryzurka ktora jest wyswietlana przy tobie tez chcialabym sobie tak zrobic poniewaz mam teraz wlosy do brody i wystarczyloby tylko przedluzyc tyl , moglabys mi powiedziec skad ja sciaglas bo jest poprostu zarabista i doradz mi ile musialabym kipic pasemek zeby ja zrobic. pozdrawiam a i swietne forum
identyczna fryzurke zrobilam ostatnio jednej dziewczynie. tyle ze jej wloski to bardzo ciemny braz po zafarbowaniu. wloski bardzo mocno wycieniowalam a z tylu doczepilam jej 20 pasemek wloskow 50cm i 20cm tasmy wloskow 40cm powyzej. efekt identyczny z tym na zdjeciu
jstr24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 11:02   #1863
anusiuniaa
Zakorzenienie
 
Avatar anusiuniaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 145
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

hej.
Nie chcecie może kupić naturalnych włosków i ogólnie całego zestawu do przedłóżania... wraz z instrukcją...
mam ok 120pasm długości ok60cm....
kolor.... no własnie... naturalna ich barwa to jasny blond... 3/4 zafarbowałam na średni blond... wiec można zrobić fajny balejage...
bo ja w końcu nie przedłóżyłam(już raz miałam ale chłopak się tym razem zbuntował,że chce moje naturalne włoski
wszystko kupiłam na allegro w beta hair i 4great hair....
anusiuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 11:06   #1864
jstr24
Raczkowanie
 
Avatar jstr24
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 38
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

hej ciekawa
jesli interesuja cie bardzo dlugie wloski to olex2 sprzedaje na allegro pasemka dlugosci 80cm. niestety na obecna chwile nie wystawia zadnej aukcji. radze sledzic tego sprzedajacego
pozdrawiam
jstr24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 11:09   #1865
kuna1005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 77
GG do kuna1005
Dot.: Przedłużanie włosów :(

a wiec.. paczka wlosow w sklepie fryzjerskim <sztucznych> kosztuje ok 150 zl. a naturalnych 250 zl. Jak masz znajoma fryzjerke to moze ci zrobic za darmo lub cos jej tam dasz;]
kuna1005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 11:18   #1866
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

dziewczyny powiedzcie jakich kosmetykow uzywacie do swoich wlosow? jakie szampony, odzywki, maski poleciecie do przedluzanych wlosow???
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 11:32   #1867
jstr24
Raczkowanie
 
Avatar jstr24
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 38
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez Monisia_666 Pokaż wiadomość
dziewczyny powiedzcie jakich kosmetykow uzywacie do swoich wlosow? jakie szampony, odzywki, maski poleciecie do przedluzanych wlosow???
do wloskow przedluzanych najlepsze sa kosmetyki mocno nawilzajace. moga byc te z napisem na opakowaniu: do wlosow suchych i zniszczonych.
ja obecnie uzywam serii gliskura plynny jedwab. szampon, po kazdym myciu obowiazkowo maseczka pozostawiam ja dluzej niz zalecaja-20min. pozniej odzywka do wlosow a w ciagu dnia do czesania mgielka. oczywiscie nie nalezy zapominac o zwyklym jedwabiu do wloskow np firmy biosilk. doskonale nawilza wloski
jstr24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-26, 11:54   #1868
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Ja do włosów używam w sumie to co wcześniej ponieważ moje włosy mam zniszczone od rozjaśniania i nawet nic nie dokupowałam specjalnego prócz szamponu a używam tak:

- do mycia tylko skóry głowy szampon przeciwłupieżowy trzy zioła ( bo mam łupież przez to że nie moge normalnie głowy wyszorować)

- do mycia włosów szampon odżywiający Timotrei Sensation do włosów suchych i zniszczonych

- Potem odżywka do spłukiwania Gliss Cur Balsam kompletna regeneracja 19, a czasem Gliss Cur Płynny jedwab,

- Odżywka bez spłukiwania Profi Silk z proteinami jedwabiu ( kupiłam go jakiś czas temu na allegro jet duży 1000ml a kosztował chyba 14 zł)

- jedwab do włosów Profi Silk ( jedwabne serum do włosów 15ml za 4 zł na allegro)

- mam jeszcze jeden jedwab który kupiłam w drogerii Joanna Profesjonal - jedwabne serum wygładzające i nabłyszczające ( wawiera witamine E i skłądniki sylikonowe) - podobne do jedwabiu z Profisilk tylko trochę gęstrze, kosztowało 24 zł za 100 ml,

No i to wszystko, nie używam nic do stylizacji.
Podsumowójąc mogę powiedzieć że nie wyobrażam sobie umyć włosy bez odżywki do spłukiwania Gliss Cura ( przez to że mam zniszczone włosy)i niewyobrażam sobie życia z przedłużonymi wlosami bez jedwabiu. A reszta (moim zdaniem) to kwestka jak kto woli

Pozdrawiam
__________________
URATUJ PSIAKA

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/


Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!

milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 12:00   #1869
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

A i bym zapomiała zawsze jak moje włosy są do niczego to jakiś czas przed ich umyciem zmaczam je trochę wodą i nakładam oliwke dla niemowląt ( żeby je tak jakby przetłuścić ) jest to ponoć też bardzo dobre jak ma się włosy przedłużone ( bo one się nie przetłuszczają ) pochodze zawsze z oliwko choćby godzine i wtedy myje włosy. tak było też dziś bo wczotaj miałam włosy jak już pisałam beznadziejne- suche sztywne no a teraz już są po myciu i wyglądają jakby wczorajszego dnia nie było ( a już się bałam że je tą lokówką i suszarką dobiłam)
__________________
URATUJ PSIAKA

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/


Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!

milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 13:42   #1870
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

dziekuje bardzo a powiedzcie mi jak czesto myjecie przedlluzone wlosy?? bo ja swoje naturalne myje codziennie moze nie przetluszczaja mi sie strasznie ale na drugi dzien sa juz przyklapniete i nie czuje sie dobrze wiec myje codziennie czy po przedluzeniu tez powinnam myc codziennie czy lepiej np raz na dwa dni i ewntualnie tylko tą wierzchnią warstę moich włosów?? chyab codzienne mycie nie sprzyja przedluzonym wlosom jak sadzicie?
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 14:05   #1871
jstr24
Raczkowanie
 
Avatar jstr24
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 38
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

wiesz co monisiu? wloskow przedluzanych nie wolno za czesto myc a juz napewno nie codziennie. moze to tylko doprowadzic do tego ze szybko stana sie wysuszone i beda nieladnie wygladac. przedluzone wloski nalezy myc 2-3 razy w tygodniu, nie czesciej. a co do wierzchniej warstwy wlosow to naprawde nie latwo bylo by ci umyc tylko wlosy ktore sa na samej gorze. poza tym myjac wloski nalezy dokladnie umyc skore glowy miedzy laczeniami poniewaz to skora wydziela loj ktory natluszcza wlosy. tak wiec nawet jesli udaloby sie umyc same wloski, na niewiele by sie to zdalo. uwiez mi
jstr24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 14:16   #1872
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

czyli co mam zrobic myc tylko 3-3 razyw tygodniu? a twoje wlosy te na wierzchu nie przetluszczaja ci się?? nie wygladaja brzydko? moze panikuje troche heh :P ?
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 15:04   #1873
ciekawa
Przyczajenie
 
Avatar ciekawa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 29
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez jstr24 Pokaż wiadomość
hej ciekawa
jesli interesuja cie bardzo dlugie wloski to olex2 sprzedaje na allegro pasemka dlugosci 80cm. niestety na obecna chwile nie wystawia zadnej aukcji. radze sledzic tego sprzedajacego
pozdrawiam
o dzieki będę śledzić jego aukcje!!
ciekawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 15:23   #1874
BubiGirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 663
GG do BubiGirl
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Monisia_666 Pokaż wiadomość
dziewczyny powiedzcie jakich kosmetykow uzywacie do swoich przedluzanych wloskow?? czytalam juz o jedwabiu , szamponie z goldwella i cream of natura( nie pamietam jak to sie pisalo czy tych wlasnie uzywacie? moze uzywacie jakichs kosmetykow sklepowych godnych polecenia??
ja używam do włosów serii Glisskur z jedwabiem..polecam szampon i balsam do spłukiwania..odzywki bez spłukiwania nie polecam bo włosy się kleją i wyglądają na przetłuszczone i jeszcze do tego dokładam maskę Gliss kura do włosów blond z proteinami z perły...od czasu do czasu uzywam biosilk farouk - jedwab ale w ilości jednej kropelki...
__________________
Nasza córeczka 02.02.2010
BubiGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 17:28   #1875
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

dzieki bubygirl a powiedz mi jeszcze jak czesto myjesz wloski?? bo ja swoje wlosy mylam do tej pory codziennie bo na drugi dzien byly przyklapniete i brzydko wygaday a slyszalam ze przedluzanych nie wolno tak czesto myc najwyzej 2-3 razy w tygodniu czy to prawda? czy to nie wyglada glupio jesli wlosy u gory naturalne sie przetluszczaja czy tego nie widac? ?? przeciez to musi byc ochydne.. co o tym myslicie??
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 18:17   #1876
BubiGirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 663
GG do BubiGirl
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Monisia_666 Pokaż wiadomość
dzieki bubygirl a powiedz mi jeszcze jak czesto myjesz wloski?? bo ja swoje wlosy mylam do tej pory codziennie bo na drugi dzien byly przyklapniete i brzydko wygaday a slyszalam ze przedluzanych nie wolno tak czesto myc najwyzej 2-3 razy w tygodniu czy to prawda? czy to nie wyglada glupio jesli wlosy u gory naturalne sie przetluszczaja czy tego nie widac? ?? przeciez to musi byc ochydne.. co o tym myslicie??
ja myję włosy co drugi dzień...,ale jesli jest taka potrzeba to i codziennie..i nic się z nimi nie dzieje myślę, że jesli dba się o włosy to po jakimś czasie zaczynają nam się odwdzięczać i wyglądają ładnie nawet po 2 dniach ich nie mycia
__________________
Nasza córeczka 02.02.2010
BubiGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 20:02   #1877
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

ja nie wyobrazam sobie myc swoich wlosow 3 razy w tygodniu
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 20:30   #1878
Renia73
Raczkowanie
 
Avatar Renia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez Monisia_666 Pokaż wiadomość
dziekuje bardzo a powiedzcie mi jak czesto myjecie przedlluzone wlosy?? bo ja swoje naturalne myje codziennie moze nie przetluszczaja mi sie strasznie ale na drugi dzien sa juz przyklapniete i nie czuje sie dobrze wiec myje codziennie czy po przedluzeniu tez powinnam myc codziennie czy lepiej np raz na dwa dni i ewntualnie tylko tą wierzchnią warstę moich włosów?? chyab codzienne mycie nie sprzyja przedluzonym wlosom jak sadzicie?
ja tez tak czasem robie myje wierzchnia warstwe bo przedluzone sa ok.
a normalnie myje co 3 dzien . jesli chodzi o kosmetyki to uzywam go goldwell i jestem zadowolona i oczywiscie na przedluzane jedwab biosilk.

jak wiecie mam wlosy na tasmie ale jutro moja fryzjerka bedzie mi robic boki i sam tyl na dole racoonem jesli sie sprawdzi to za 2 miesiace cale przerobie na racoon.tasma na bokach nie sprawdza sie bynajmiej mi to nie lodpowiada . mam wrazenie ze jest ich za malo na bokach.
Renia73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 21:55   #1879
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

mam nadzieje, ze beda wygladac dobrze bo jak bedzie ich wiecej to nie beda przyklapywac tak jak moje naturalne wloski dzieki bardzo za radePozdrówka
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 06:46   #1880
jstr24
Raczkowanie
 
Avatar jstr24
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 38
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez Monisia_666 Pokaż wiadomość
czyli co mam zrobic myc tylko 3-3 razyw tygodniu? a twoje wlosy te na wierzchu nie przetluszczaja ci się?? nie wygladaja brzydko? moze panikuje troche heh :P ?
kiedys tez mylam wloski codziennie i nie wyobrazalam sobie ze moglabym myc je rzadziej. jednak to wszystko da rade zrobic a po pewnym czasie wloski same zaczynaja sie mniej przetluszczac i wygladaja dobrze nawet jak myje sie je co trzeci dzien
jstr24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 06:48   #1881
jstr24
Raczkowanie
 
Avatar jstr24
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 38
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez AniaBrunetka Pokaż wiadomość
ja nie wyobrazam sobie myc swoich wlosow 3 razy w tygodniu
to niestety najlepsze rozwiazanie aby dlugo cieszyc sie swoimi nowymi dlugimi wloskami
jstr24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 08:58   #1882
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

dziewczyny mam do was pytanie poniekąd odnośnie mycia włosów ponieważ niedługo przyjdzie lato a ja mam zamiar bardzo dużo czasu spędzać nad jeziorem a raczej w jeziorze i nie wiem czy moge tak czesto zamaczać włosy ( oczywiście bez ich mycia) czy musze np je podpinać tak by się nie zamoczyły?
__________________
URATUJ PSIAKA

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/


Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!

milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 09:22   #1883
jstr24
Raczkowanie
 
Avatar jstr24
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 38
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez milcia23 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam do was pytanie poniekąd odnośnie mycia włosów ponieważ niedługo przyjdzie lato a ja mam zamiar bardzo dużo czasu spędzać nad jeziorem a raczej w jeziorze i nie wiem czy moge tak czesto zamaczać włosy ( oczywiście bez ich mycia) czy musze np je podpinać tak by się nie zamoczyły?
jesli bedziesz moczyc wloski w jeziorze to mozesz je upiac ale nie jest to konieczne. nie zaleca sie jednak kapieli wloskow w wodzie morskiej bo wiadomo ze jest w niej duzo soli ktora bardzo wysusza wlosy zawsze po takiej kapieli nalezy baaaaaaardzo dokladnie oplukac przedluzone wlosy pod bierzaca woda w celu splukania soli (u nas na plazach jeszcze raczej nie spotyka sie prysznicow, ale w krajach zachodnich sa na kazdej )
jstr24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 11:38   #1884
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

jstr24 dziękuje ci bardzo za odpowiedź , spadł mi kamień z serca.

A co do moich wosów to tak szczerze mówiąc nie mogę dziś na nie patrzeć, wczoraj jak wyszłam na dwór to musiałam je co 5 minut czesać tak się kołtuniły. A dziś tak samo dlatego nałożyłam na nie kupe jedwabiu i już sama nie wiem co dalej mam z nimi zrobić. Chciałam je lekko podkrecić i wziełam mamy lokówke bo jest dużo lepsza od mojej ale w sumie ich za bardzo nie podkręciłam bo zauważyłam że jak tą lokówką robie ( tak samo było z moją lokówką ale myślałam że to przez to że moja jest taka tandetna) jakaś dziwna para leci ( pomyślałam sobie że pewnie to normalne i przy moich włosach było tak samo tylko tego nie widziałam bo włosy były krótkie a te jak kręce to widze dokładnie co się dzieje ale w sumie to by było dziwne że w lustrze tego nie widziałam więc do sprawdzenia podkręciłam tylko moje wlosy te z góry i te z dołu i nic się nie parowało więc w sumie nie wiem o co chodzi?
Jedyna myśl która mi się nasówa to że one po prostu się palą


Nadodatek te końcówki włosów tak jak na nie patrze z bliska to są jakieś takie rozdwojone, lekko połamane- normalne to? Może za dużo się na te kłaki gapie , niby z odległości wyglądają normalnie ale z bliska jakbym przegieła z rozjaśnianiem.

Odpiszcie cokolwiek bo nie wiem co mam zrobić a zaczynam mieć potężnego doła.
__________________
URATUJ PSIAKA

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/


Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!

milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 11:53   #1885
pestka1830
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 245
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

ja też wczoraj zauwazyłam że kilka włosków ma lekko rozdwojone końcówki
milcia a uzywasz może prostownicy? ja się zastanawiam nad zakupem swoje włoski mam proste i nie musiałam uzywać ale gdy śpię w warkoczu to przedłużone mam pofalowane i przydałaby się prostownica
__________________
"-How old are you?
-Seventeen.
-How long have you been seventeen?
-A while..."
pestka1830 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 12:48   #1886
jstr24
Raczkowanie
 
Avatar jstr24
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 38
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

kurcze tak czytam o waszych problemach z wloskami i wydaje mi sie ze poprostu zaczynaja sie niszczyc. jesli chodzi o prostowanie wlosow i krecenie lokowka to owszem mozna sporadycznie ale bez przesady. wyobrazcie sobie wasze wlosy prostowane lub krecone codziennie- napewno szybko straca blask i stana sie przesuszone, a co dopiero wlosy doczepione ktore nie sa odzywiane z cebulek. to martwe wlosy i jedyne nawilzenie jakie do nich dochodzi to to, z kosmetykow jakimi sie je traktuje. nic od srodka dlatego radze prostownicy i lokowki uzywac z umiarem, o rozjasnianiu juz nie wspominajac (to" zabija" wloski doczepione). ja tez mam wloski proste a po warkoczu staja sie lekko falowane. wtedy spryskuje je mgielka do wlosow i rozczesuje. nie potrzeba prostownicy zeby pozbyc sie fal. a jesli sa bardzo widoczne to radze do spania inaczej wiazac wloski.
jednym ze sposobow jest kucyk zawiazany lekko gumka przy glowie, pozniej w polowie a jeszcze dalej na koncu. w sumie trzema lekko scisnietytmi gumkami( niezbyt mocno bo tez beda slady)
jstr24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 13:00   #1887
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Dziękuje wam dziewczyny za odpowiedź.

Ja ogólnie czasem prostowałam włosy przed przedłużeniem i dziś w desperacji też po nią sięgnełam, przed prostowaniem nawaliłam jeszcze kupe jedwabiu na włosy i wyprostowałam i jest nieźle wyglądają dość naturalnie ( tylko końcówki moich włosów wyglądają jak przetłuszczone od tego jedwabiu ).

Mnie najbardziej denerwowało to że jak zdejme kitka to widać gdzie się kończą moje włosy i dlatego jak ich nie zakręce albo pożądnie nie rozprostuje to widać że coś tu nie gra ( chyba będze musiała je pocieniować)
__________________
URATUJ PSIAKA

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/


Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!

milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 13:03   #1888
lerche
Raczkowanie
 
Avatar lerche
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 218
Dot.: przedłużanie włosów

mam pytanie ile kosztowałoby tak orientacyjnie przedłużenie grzywki z 10 pasemek na przód i z 10 pasemke do tyłu włosów????????????
lerche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 13:50   #1889
jstr24
Raczkowanie
 
Avatar jstr24
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 38
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez milcia23 Pokaż wiadomość
Dziękuje wam dziewczyny za odpowiedź.

Ja ogólnie czasem prostowałam włosy przed przedłużeniem i dziś w desperacji też po nią sięgnełam, przed prostowaniem nawaliłam jeszcze kupe jedwabiu na włosy i wyprostowałam i jest nieźle wyglądają dość naturalnie ( tylko końcówki moich włosów wyglądają jak przetłuszczone od tego jedwabiu ).

Mnie najbardziej denerwowało to że jak zdejme kitka to widać gdzie się kończą moje włosy i dlatego jak ich nie zakręce albo pożądnie nie rozprostuje to widać że coś tu nie gra ( chyba będze musiała je pocieniować)
dokladnie. dlatego cieniowanie wloskow jest niezbedne zaciera wtedy sie granica pomiedzy wloskami naszymi i doczepionymi. nawet jesli sa jakies odksztalcenia po gumce czy warkoczu. naprawde warto wycieniowac wloski bo duzo mniej klopotu pozniej z nimi
jstr24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 13:57   #1890
Neptuna
Przyczajenie
 
Avatar Neptuna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z Krakowa
Wiadomości: 6
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Milciu,przeczytałam cały watek i jestem naprawde pod wrazeniem,masz teraz piekne i zjawiskowe włosy -jak anioł, ale te swoje tez miałaś ladne i niczego sobie. załuje ze na ślub sobie nie doczepiłam bo swoje mam marne mimo ze bardzo sie staram i dbam o nie,do pielegnacji polecam ci maske Loreal profesjonalną do wlodow suchych-intense repair,kupiona na allegro wychodzi taniej i jest baaardzo skuteczna,zycze ci duzo radości z włosów i zabawy bo z takim gąszczem to mozna zaszaleć.
Neptuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:32.