Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-14, 11:31   #2251
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Ja mialam niemilego egzaminatora, zwracal mi uwage ciagle a to ze malo dynamiczna jazda a to ze cos tam- ale odpowiadalam mu ze np. Samochod na glownej drodze jedzie szybko i nie jestem pewna czy zdążę- mysle ze to podzialalo na moja korzysc bo widzial ze jade swiadomie. A jak wyszlam z samochodu to nie wierzylam i szybko stamtad poszlam bo myslalam ze sie pomylili tak szybko chcialam wyjść z samochodu ze sie zaplatalam kurtka w fotel, nie moglam wyciagnac torebki z tylu i robilam to strasznie nerwowo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-14, 11:35   #2252
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Miałam bardzo podobnie i też się popłakałam


Mój egzaminator w trakcie mało mówił, ale na jednym skrzyżowaniu pyta się czy długo będziemy jeszcze stać, bo musiałam włączyć się do ruchu z podporządkowanej, to mu odpowiedziałam, że "jeszcze chwile" Przez cały czas miałam w głowie, by nie wymusić pierwszeństwa i tego najbardziej się trzymalam

A jak wysiadłam to TŻ na mnie czekał i nie wiedział czy zdałam czy nie, bo zaczęłam ryczeć
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-14, 11:36   #2253
funnyvalentine
Zakorzenienie
 
Avatar funnyvalentine
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 3 067
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

pestycyda i vision gratulacje!
__________________
21.11.2013
16.07.2016
9.09.2017
funnyvalentine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-14, 11:38   #2254
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Vision, ekstra Gratki!
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-14, 17:21   #2255
nniee
Zakorzenienie
 
Avatar nniee
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: 7th heaven
Wiadomości: 4 506
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Udało się, zdałam prawko!
Gratulacje
Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Ja na moj egzamin tez szlam wyluzowana, a konkretniej to mialam podejscie "co ma byc to bedzie". Przyznam ze nie mialam wiekszych nadziei ze zdam. A jednak zdałam, chociaz kompletnie wyparlam z pamieci jazdę po luku do tylu bo tego elementu sie najbardziej balam. I jak wyszlam z egzaminu to sobie uswiadomilam ze totalnie nie pamietam kiedy go zrobilam

Jakie plany na weekend? Ja zaraz zwlekam sie z lozka i jade na zakupy, musze kupic cos na kolacje bo przychodza znajomi no i chcialam kupic plaszcz bo ten co mam to juz lekki dramat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dziś jestem w domku i odpoczywam Jutro będę robić TŻowi muffinki do pracy, bo ma pojutrze urodziny a później idę na popołudniową zmianę do pracy

Omg, nie chcę przypominać sobie swoich egzaminów na prawko. Pierwszy był jeszcze spoko, ale kolejne wiązały się z ogromnym stresem, chyba żadnym innym egzaminem ani wcześniej, ani później nie denerwowałam się aż tak. W końcu zdałam w prima aprilis i do dziś nie dowierzam, że to jednak nie był żart
__________________
08.04.2008
nniee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-14, 19:11   #2256
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Dorotti666 Pokaż wiadomość
Kup sobie pochłaniacz wilgoci i postaw go w aucie
I wychładzaj auto przed wyjściem z niego, bo rozgrzane powoduje większe parowanie szyb.

Nam na szczęście auta w te mrozy zapalały.

Ja się trochę wkurzam, bo dopiero od końca stycznia zacznę staż, który miałam zacząć z początkiem miesiąca. No ale poczekam cierpliwie
ja też mam pochłaniacz wilgoci bo mi sztbki czasem od środka zamarzają mężuś mi kupił

Cytat:
Napisane przez turkusowapoziomka Pokaż wiadomość
No przetrzepałam internet na poważnie w tych kwestiach

Szukam dobrych funkcji w rozsądnej cenie sprzęt ze średniej półki cenowej i nie nastawiałam się na jakąś konkretną firmę, tak więc wszystko chyba mam od czapy każdy sprzęt z innej firmy

Mogę wam napisać parę wniosków które wysnułam, jak chcecie
ja ostatnio też się rozglądałam za sprzętami żeby wiedzieć co i jak to full tego jest !!
Cytat:
Napisane przez turkusowapoziomka Pokaż wiadomość
No to tak:

Zacznę od piekarnika:
-ważne, żeby miał prowadnice teleskopowe, niby można się bez tego obejść ale łażąc po sklepach i pomacaniu różnych piekarników uważam, że to będzie bardzo pomocne
-funkcja pyrolizy (nie czyszczenie katalityczne!) wszyscy mega sobie to chwalą, ekstra sposób na czyszczenie. Zazwyczaj są droższe od tych katalitycznych czy parowych ale moim zdaniem warto. Katalityczne ściany na nie bo to są jakieś wkłady które trzeba wymieniać (a to na pewno jakieś koszty) a parowe czysczenie - to samo uzyskasz stawiając naczynie wypełnione wodą (po co przepłacać za coś co można zrobić domowym sposobem? )
-jak dla mnie ważne było żeby nie miał pokrętła do ustawiania temperatury ponieważ pokręciłam sobie w sklepie i można zauważyć, że po jakimś czasie się wyrabiają i nie jest się w stanie dokładnie ustawić np 180 st (a więc ustawianie temperatury elektronicznie) najlepiej dotykowy ekran ale nie koniecznie

Powyższe funkcje mają piekarniki whirpool do zabudowy

Lodówka:
tu nie mam wielkich wymagań, lodówka niezabudowana, ale dla mnie ważne jest:
-nofrost
-klasa A++
-szybkie zamrażanie
-zamrażalnik na dole (3szuflady) taka klasyka, ze tak powiem

W tych wymaganiach najlepiej wypadły lodówki Indesit (kolor inox 1400zł/ czarny 1600zł) taka sama tyle że np czarny Samsung kosztuje już 1900zł

Pralka:
Dla mnie ważne było:
-aby była wąska do 40cm ale z wkładem 6kg i ładowaniem od przodu
-miała funkcje szybkiego prania
-ustawiania czasu prania dla danego programu
-obroty do 1200
Tu znalazłam nawet fajna Amice. Opinie ma dobre, jedynie narzekają ludzie na to, że jest głośna podczas wirowania, no ale niestety każda pralka chyba "tak ma"

Zmywarka:
Do zabudowy.
-tu praktycznie nie ma żadnych specjalnych wymagań oprócz tego, żeby miała półkę na sztućce a nie koszyczek.
-fajnie kupić w klasie A++ jeśli planuje się, że codziennie będzie włączana i była cichsza niż pralka
Tutaj też padnie na Amice.


Płytę gazową wybrałam zwykła bez szaleństw ale żeby pasowała do piekarnika, więc padło też na whirpool, ale nie wiemy też czy przypadkiem nie zrezygnujemy z gazu na rzecz indukcji. Ogólnie jestem fanką gazowych płyt ale nie wiem czy uda nam się poprowadzić tak rurę, żeby nie rzucała się w oczy za bardzo. Jak się nie uda to zlikwidujemy i będzie indukcja - tu nie mam żadnych jeszcze doświadczeń i nie szukałam jeszcze No i niestety ale czarne szkło! naczytałam się, że mega źle się czyści itd no ale trudno jak mi się tak one podobają



Wiem. akurat akumulator mam już 4 sezon, więc trochę dreszczyk niepewności jest



Buty są super śliczne, bierz je i się nei zastanawiaj, jak są wygodne to czego chcieć więcej?
co do piekarnika i teleskopowego wysówania jestem za, teraz znajomi wprowadzili się do swojego domu i na wchodzinach oblukałam ich piekarnik i zachwyciłam się właśnie tym wysówaniem i koleżanka mnie utwierdziła jak to się nazywa i powiedziałam że też chcę takie, bo bardzo wygodne przy wyciąganiu
my będziemy mieć indukcyjną, narazie nie jestem przekonana, ale zobaczymy co z tego będzie
Cytat:
Napisane przez nniee Pokaż wiadomość
Stopa w nich całkiem fajnie się trzymała, nic nie uwierało, ale były chyba źle wyważone, więc i tak

Dziewczyny skąd miałyście/będziecie miały zaproszenia?
ja zamawiałam na allegro
Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość

A najbardziej zaskoczyła mnie ilosc klotni z mężem. Nigdy nie klocilismy sie tyle ile podczas ogarniania mieszkania.
I najwazniejsza rada: nie pozwolcie by ktokolwiek ingerowal w wyglad waszego mieszkania. Mozecie wysluchac rad ale decyzje podejmujcie wylacznie we dwoje. I nie pozwalajcie na prezenty do mieszkania niekonsultowane z wami. Moja mama kupila nam w prezencie 10 poduszek na nowa kanapę ktore nam nie pasowały bo byly w kilku kolorach i byly na tyle duze ze zajmowaly cala kanapę ( za ktora dalismy kupę pieniedzy nie po to by ja zasłaniać). Musialam jej te poduszki oddac z czym nie czulam sie dobrze bo wiem ze bylo jej przykro. Kupila nam tez ekspres do kawy bez konsultacji i jak przynioslam go do domu to maz na mnie nakrzyczal ze on nie chce. Ja chcialam i sie poklocilismy na tyle ze powiedzialam "albo ja i ekspres albo razem z ekspresem sie wyprowadzam" (moze glupio brzmi ale chodzilo o całokształt- czulam sie pod sciana jakbym nie miala prawa glosu w naszym domu i nic nie moglo sie odbyc bez zgody męża. I to ze on nie chcial ekspresu bylo jedynym slusznym argumentem a to ze ja chcialam juz nie mialo znaczenia). Na dzien dzisiejszy maz korzysta z ekspresu co najmniej dwa razy dziennie a ja moze raz w tygodniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dobrwe z tym ekspresem ))
Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Tez mam plyte whirpoola i mnie to pikanie wkurza:p ale ostatnio podczas sprzatania mi sie zrobila spora rysa nie mam pojecia od czego, bo nienjest łatwo taka plyte zarysowac czy pęknąć! Najbardziej podejrzany jest pierscionek zareczynowy z diamentem hmmm...

Ja wczoraj przezylam klotnie o urzadzanie mieszkania. Moj ukochany mąż stwierdził że mieszkanie jest bezosobowe i on chce powiesic... Plakat. Az mi sie nie chcialo dyskutowac.

Co do niechcianych prezentow to moja tesciowa jest mistrzynia w kupowaniu pierdół! Ostatnio dostalam pieprzniczke i solniczke w ksztalcie zwierzatek-.- i ozdoby choinkowe z przeceny.

Co do drewna to niby fajnie ale zapominacie- drewno nie jest tanie... Ja mam mały metraz i zeby nie dzielic powierzchni Zdecydowalismy sie na plytki drewnopodobne w przedpokoju ktory jest otwarty na salon z kuchnia. W pokojach pewnie panele beda.

Ale w ogole to jestescie tępe dzidy ze tak powiem bo napisałam ze remontujemy pokoj dzieciecy a Wy nic! Focham sie!:p
pierwsze co jak zaczełam czytać, zobaczyłam co napisałaś odrazu zazaczyłam czemu remontujesz pokój dla dziecka a tu już waidomo !! Gratulacje!!

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Udało się, zdałam prawko!
Gratulacje prawka !
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-14, 23:48   #2257
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Moj maz dzisiaj zaczal gadac o kupnie dzialki pod dom. Wprawdzie juz oglądaliśmy jedna ale byla straszna (naprawde, chyba najgorsze miejsce ever). Obawiam sie jednak ze nas nie stac. Co innego kupic sama dzialke a co innego kupic dzialke i postawic na niej dom i sie urządzić. No ale bedziemy myśleć... wydaje mi sie ze jak pojawi sie dziecko to bedziemy mogli realnie ocenic nasze wydatki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-15, 08:51   #2258
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Vision, gratuluje! Teraz tylko autko i śmigać dużo korzystaj bo potem przychodzi strach jak sie długo nie jeździło.

Asiula, rozumiem Twoje zmartwienie. My np bardzo realnie oceniliśmy na co nas stać. Dlatego mieszkamy w bloku z wielkiej płyty na 4 pietrze i remontujemy bardzo powoli wszystko. Czasem żałuje ze nie wzięliśmy z 50 tys większego kredytu i nie kupiliśmy rynku pierwotnego ale nie było na stać na wynajem+ jednoczesny remont do stanu używalności.
Ale przynajmniej sie nie zażynamy teraZ i spokojnie mozemy pozwolić sobie na dIdziusia

A co do pytania o mój brzuszek to schudłam póki co 2 kg-.- początki najgorsze


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-15, 23:08   #2259
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Dziewczyny odebraliśmy dziś zdjęcia ! są ekstra !! jest ich ponad 1200, a mnostwo superowych, jestem bardzo zadowolona w wwolnej chwili Wam trochę pokażę
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 14:34   #2260
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Hihi dziękujemy bardzo 13 tydzien. Udało sie prawie zaraz po ślubie :p jeszcze pracuje to zabiegana jestem


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oooo o rany.....gratuluję kochana; *** bardzo się ciesze
Będziemy ciociami watkowymi; )

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Dziękuje jeszcze raz przesyłam fluidy oczywiscie Asiula wy juz sie staracie czy jeszcze kręgosłup ratujesz? Pracuje tylko do końca miesiąca czuje sie dobrze, nie rzygalamwcale tylko mdłości ale juz najgorsze za mną


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja też z chęcią przyjmę fluidki

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Udało się, zdałam prawko!
Super
Moje egzaminy dużo nerów płaczu ze nie zdane ale się uparł am nie odpuscilam i zdałam teraz na wiosnę zacznę jeździć bo narazie tylko na podwórku się przyzwyczajam od nowa do autka; )

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny odebraliśmy dziś zdjęcia ! są ekstra !! jest ich ponad 1200, a mnostwo superowych, jestem bardzo zadowolona w wwolnej chwili Wam trochę pokażę
Z chęcią zobaczę; )

Ja milam wekend pełny emocji i pracy było przyjęcie z okazji 30 lecia ślubu moich rodziców
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 14:41   #2261
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Limonka, wrzucaj zdjęcia do klubu
Wanilka, widziałam zdjęcia tortu na insta, super
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-16, 15:09   #2262
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Limonka, wrzucaj zdjęcia do klubu
Wanilka, widziałam zdjęcia tortu na insta, super
Tak rodzinne było a torty pyszne szczególnie mamy orzechowiec
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 18:03   #2263
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Limonka, wrzucaj zdjęcia do klubu
Wanilka, widziałam zdjęcia tortu na insta, super
już zabieram się za fotosik i podrzucę Wam trochę !
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 09:21   #2264
fajita1
Wtajemniczenie
 
Avatar fajita1
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 2 125
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Dziewczyny jakie macie/miałyście pomysł na podziękowania dla rodziców?
Taniec w kółeczku nie za bardzo do mnie przemawia
__________________
Przestrzeń bez Ciebie - klaustrofobia
09.09.2017 ♥
fajita1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 09:58   #2265
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez fajita1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie macie/miałyście pomysł na podziękowania dla rodziców?
Taniec w kółeczku nie za bardzo do mnie przemawia
Mnie też nie przekonał wiec była piosenka inna niż zwykle się puszcza na weselach i taniec w parach my i rodzice
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 10:36   #2266
fajita1
Wtajemniczenie
 
Avatar fajita1
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 2 125
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Jaka? Czyli 1. para to wy, 2 i 3 rodzice?
__________________
Przestrzeń bez Ciebie - klaustrofobia
09.09.2017 ♥
fajita1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 10:41   #2267
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

My zrobilismy pokaz zdjec z dziecinstwa i jako podklad dzwiekowy lecialy nasze podziekowania, rodzice dostali kosze upominkowe i wielkie bukiety róż a w koszu byl list pisany recznie z podziekowaniami tymi samymi co lecialy na filmie (wersja pisana byla trochę obszerniejsza)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 11:47   #2268
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez fajita1 Pokaż wiadomość
Jaka? Czyli 1. para to wy, 2 i 3 rodzice?
Właśnie jaka to musze męża zapytać bo nie pamiętam a pary to tak My i 2 pary Rodziców
Bardzo ładnie i fajnie wyszło; )
A do tego dostali słowne podziękowanie i skrzynki dla moich rodziców trunek dla taty czekoladki w opakowaniu serce dla msmy plus zestaw herbat w pudełku i bilet na koncert z tego najbardziej się cieszyli; ) a teściowie to samo i zamiast biletu kalendarz na 2017 rok

Przyszedł mi album z uwolnijkolory.pl jestem Jim zachwycona pięknie wyszedł; ))jutro idę odebrać z empiku kolejny
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017

Edytowane przez Wanilka5
Czas edycji: 2017-01-18 o 11:49
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 13:48   #2269
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Gratulacje Pestycyda! Super! Na kiedy termin?

Vision - extra

Fajita - my przemawialiśmy i rodzice dostali skrzynki z prezentami (bez tańczenia w kółeczku) :P skończyło się tym, że my dziękowaliśmy rodzicom, potem oni nam i tak każdy powiedział kilka słów - fajnie i naturalnie to wyszło.

U nas trochę luźniej wreszcie. Zaczęły się ferie zimowe, to można przysiąść do pisania doktoratu :P
Zapisałam się na siłownię! Póki co ostro trenuję codziennie.
I rozglądaliśmy się za własnym "M", ale ceny powalają... wschodnie warunki, warszawskie ceny... (6400 w stanie deweloperskim za m2 to dla nas zdecydowanie przesada... co prawda w znośniej lokalizacji, ale taniej da się znaleźć na Bemowie w Warszawie).
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-18, 13:49   #2270
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez fajita1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie macie/miałyście pomysł na podziękowania dla rodziców?
Taniec w kółeczku nie za bardzo do mnie przemawia
U nas był uroczysty toast i odśpiewanie sto lat + wręczenie koszy.
Żadnego tańczenia w kółeczku
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 14:47   #2271
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Stokrotek90 Pokaż wiadomość
Gratulacje Pestycyda! Super! Na kiedy termin?

Vision - extra

Fajita - my przemawialiśmy i rodzice dostali skrzynki z prezentami (bez tańczenia w kółeczku)skończyło się tym, że my dziękowaliśmy rodzicom, potem oni nam i tak każdy powiedział kilka słów - fajnie i naturalnie to wyszło.

U nas trochę luźniej wreszcie. Zaczęły się ferie zimowe, to można przysiąść do pisania doktoratuZapisałam się na siłownię! Póki co ostro trenuję codziennie.
I rozglądaliśmy się za własnym "M", ale ceny powalają... wschodnie warunki, warszawskie ceny... (6400 w stanie deweloperskim za m2 to dla nas zdecydowanie przesada... co prawda w znośniej lokalizacji, ale taniej da się znaleźć na Bemowie w Warszawie).
Oj nie bardzo. Taniej to są 2-3 mieszkania w jednej inwestycji, Bemowo tak realnie jest po 7tys.za mkw ;/
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 20:02   #2272
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez fajita1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie macie/miałyście pomysł na podziękowania dla rodziców?
Taniec w kółeczku nie za bardzo do mnie przemawia
my mieliśmy nagrany filmik z podziękowaniami dla rodziców, odtwarzany był na sali, rodzice się popłakali, daliśmy im jeszcze zaproszenie do restauracji węgierskiej na daną kwotę, aby poszli tam we czwórkę, a na końcu wszyscy razem staliśmy obok siebie objęci i śpiewaliśmy 100 lat dla rodziców i to było wsio wyszło cudownie
Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
Właśnie jaka to musze męża zapytać bo nie pamiętam a pary to tak My i 2 pary Rodziców
Bardzo ładnie i fajnie wyszło; )
A do tego dostali słowne podziękowanie i skrzynki dla moich rodziców trunek dla taty czekoladki w opakowaniu serce dla msmy plus zestaw herbat w pudełku i bilet na koncert z tego najbardziej się cieszyli; ) a teściowie to samo i zamiast biletu kalendarz na 2017 rok

Przyszedł mi album z uwolnijkolory.pl jestem Jim zachwycona pięknie wyszedł; ))jutro idę odebrać z empiku kolejny
ja w tamtym rokuz allegro zamawiałam kalendarze i wydaje mi sie że taka sama nazwa że na allegro też są nam, mamie i bratowej, każdemu z innymi zdjęciami, to w tym roku mówię zrobię sobie jak dostanę zdjęcia, to moja mama od razu też chce i bratowa też bo mega jej się podobał hehhe także to teraz będzie chyba mój co roczny rytuał, ale świetne są te kalendarze, nie wiem dokładnie jaki Ty masz, ja zamawiałam taki wiszący A3, świetny teraz muszę wybrać zdjęcia ślubne i będę projektować
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 09:34   #2273
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Cześć witam się z torbą na głowie, ze wstydu że zniknęłam z wątku bez słowa... Mam nadzieję, ze zostanie mi przebaczone ale po powrocie z wakacji zupełnie się 'odzwyczaiłam' od wizażu...

Widzę, że jedziecie z tematem, fajita ma już zaproszenia, no no no my dopiero zaczniemy myśleć, jak mają wyglądać

Vision przyłączam się go gratulacji szosy są twoje
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 10:28   #2274
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez fajita1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie macie/miałyście pomysł na podziękowania dla rodziców?
Taniec w kółeczku nie za bardzo do mnie przemawia
My mieliśmy filmik, wręczyliśmy im po drzewku i zatańczyliśmy jedną piosenkę ja z tatą, tż ze swoją mamą, a mój brat z mamą.
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 12:59   #2275
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
my mieliśmy nagrany filmik z podziękowaniami dla rodziców, odtwarzany był na sali, rodzice się popłakali, daliśmy im jeszcze zaproszenie do restauracji węgierskiej na daną kwotę, aby poszli tam we czwórkę, a na końcu wszyscy razem staliśmy obok siebie objęci i śpiewaliśmy 100 lat dla rodziców i to było wsio wyszło cudownie

ja w tamtym rokuz allegro zamawiałam kalendarze i wydaje mi sie że taka sama nazwa że na allegro też są nam, mamie i bratowej, każdemu z innymi zdjęciami, to w tym roku mówię zrobię sobie jak dostanę zdjęcia, to moja mama od razu też chce i bratowa też bo mega jej się podobał hehhe także to teraz będzie chyba mój co roczny rytuał, ale świetne są te kalendarze, nie wiem dokładnie jaki Ty masz, ja zamawiałam taki wiszący A3, świetny teraz muszę wybrać zdjęcia ślubne i będę projektować
Akurat ten mój był zwykły ze zdjęcia z Krakowa; ) a w zeszłym roku sama taki kalendarz rodzinny robiłam; )
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 14:04   #2276
fajita1
Wtajemniczenie
 
Avatar fajita1
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 2 125
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Cześć witam się z torbą na głowie, ze wstydu że zniknęłam z wątku bez słowa... Mam nadzieję, ze zostanie mi przebaczone ale po powrocie z wakacji zupełnie się 'odzwyczaiłam' od wizażu...

Widzę, że jedziecie z tematem, fajita ma już zaproszenia, no no no my dopiero zaczniemy myśleć, jak mają wyglądać

Vision przyłączam się go gratulacji szosy są twoje
Wcale, że nie mam. To dopiero projekt. Muszę kupić papier, znaleźć drukarnię, wydrukować i pociąć, także tego...
__________________
Przestrzeń bez Ciebie - klaustrofobia
09.09.2017 ♥
fajita1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-20, 10:10   #2277
Icannotfly
Zakorzenienie
 
Avatar Icannotfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 6 166
GG do Icannotfly
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez fajita1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie macie/miałyście pomysł na podziękowania dla rodziców?
Taniec w kółeczku nie za bardzo do mnie przemawia
My chyba podziękujemy i wręczymy prezenty przed ślubem.
Cytat:
Napisane przez Dorotti666 Pokaż wiadomość
U nas był uroczysty toast i odśpiewanie sto lat + wręczenie koszy.
Żadnego tańczenia w kółeczku
To też dobry pomysł.
__________________
Lubię ten stan
Rozkoszne sam na sam
Cisza i ja
Cisza, ja i czas...



Icannotfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-20, 12:59   #2278
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez fajita1 Pokaż wiadomość
Wcale, że nie mam. To dopiero projekt. Muszę kupić papier, znaleźć drukarnię, wydrukować i pociąć, także tego...
No chyba że tak ale przynajmniej jest projekt, to już coś

A ja... wczoraj kupiłam suknię

...oczywiście zupełnie inną, niż sobie początkowo wyobrażałam
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-20, 13:15   #2279
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Pokazuj
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-20, 13:31   #2280
fajita1
Wtajemniczenie
 
Avatar fajita1
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 2 125
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

O pokaż, pokaż
Ja jadę dzisiaj do kwiaciarki zaklepać termin i wstępnie porozmawiać o dekoracjach.
__________________
Przestrzeń bez Ciebie - klaustrofobia
09.09.2017 ♥
fajita1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-24 11:28:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:06.