Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7 - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-17, 14:02   #4171
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez karolus17 Pokaż wiadomość
lekarka powiedziala to, co wy pewnie wiecie a czego ja nie doczytałam, ze jesli zapomni soe chociaz 1 tab w 1 tyg to nie ma sie anty do konca cyklu jesli w 2 to luz a jak we 3 to od razu druga paczka jesli macie plamien ia w czasie brania dluzsze niz dwa dni to odstawiajcie tab. ja nie odstawilam, i czeka mnie branie wit zeby maluszkowi bylo dobrze
To wszystko jest w kazdej ulotce pigulek.
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 15:56   #4172
karolus17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 127
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

przy zapomnieniu kaza isc do lekarza albo sie zabezpieczac nic nie ma, ze antykoncepcja w 100 % nie dziala
karolus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 16:22   #4173
Vanique
Zadomowienie
 
Avatar Vanique
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Górny śląsk
Wiadomości: 1 037
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Pisze, a nawet z rozróżnieniem na każdy tydzień jak postępować.
Vanique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 17:01   #4174
karolus17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 127
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

jak postepowac a nie ze zostaje przerwany valy cykl zabezpieczednia
zreszta ty wiesz swoje ja swoje.. w sumie bto sie ciesze ze nie bylam do konca poinformowana
karolus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 17:02   #4175
keira2008
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 800
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez karolus17 Pokaż wiadomość
przy zapomnieniu kaza isc do lekarza albo sie zabezpieczac nic nie ma, ze antykoncepcja w 100 % nie dziala
Antykoncepcja działa praktycznie w 100% jeśli są zachowane pewne zasady, m.in nie branie antybiotyków, nie picie soków które utrudniają zabezpieczenie, branie tabletek we właściwym czasie, nie pomijanie ich i najważniejsze- zacząc je brać z pierwszym dniem miesiączki.
To każda osoba biorąca tabletki powinna wiedzieć.
Ale jeśli nie postępuje się wg ulotki to efekty później są jakie sa. Lekarz powinien wszystko wyjaśnić przed rozpoczęciem brania tabletek. A nie po fakcie. Dodatkowo w ulotce jest wyraźnie napisane, jak postępować przy zapominaniu tabletki, wymiotach itd i wspominają kiedy trzeba się zabezpieczać.
__________________


Edytowane przez keira2008
Czas edycji: 2011-09-17 o 17:04
keira2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 23:09   #4176
karolus17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 127
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

po fakcie poinformowal mnie nowy lekarz. kiedy poszlam do swojego to zbadaj mnie pol roku temu zrobil cytologie i dal tabletki. okazalo sie teraz ze przez te tabletki mam problemy z zylami na nogach. poszlam do niego przedwczoraj rano to mi powiedzial, ze na badanie usg za wczesnie i, ze nic mi nie bedzie, ale ja czulam ze cos sie dzieje zwolnilam sie z pracy i poszlam do innego lekarza dopiero ona mi wszystko wytlumaczyla i pokazala na usg mala sliczna plamke.

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:46 ----------

mniejsza o to ja nie chce sie z nikim klocic tu ani nic. przeszlam co przeszlam z wlasnej glupoty, ale ta glupota zaprowadzila mnie i chlopaka do niewyobrazalnego szczescia.

---------- Dopisano o 00:09 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:49 ----------

Cytat:
Napisane przez asica-łobuzica Pokaż wiadomość
Drogie dziewczyny, mam pytanie
Pierwszą pigułkę wziełam 7.09 to była środa, w 6-tym dniu brania miałam stosunek (w poniedziałek). Powiennam w poniedziałek wziąć pigułkę o godzinie 21.00 ale zapomniałam i wzięłam dopiero we wtorek o 12.00. To było ponad 12 godzin.... O następnej pigułce czyli tej wtorkowej też zapomniałam i wzięłam z lekkim opóźnieniem.
Wiem jak to wygląda, jakbym była kompletnie nieprzytomna albo lekkomyślna ale tak niestety było...
jak myślicie ryzyko jest?
powiem ci tak nie chce cie straszyc.. ja w swoim ostatnim cyklu brania pozapominalam tez tabletek z 1 tyg troche z ostatniego.. nie stresuj sie zeby ci sie okres nie spoznil. ja jednak okresu nie dostalam i teraz czekam z niecierpliwoscia na dzidziusia.. obecnie to 6 tydz.. okres ostatni mialam 13 sierpnia wiec lekarz jakos wywnioskowal, ze do zaplodnienia doszlo 23 a w miedzy czasie zapomnialam tabletek.. uwazaj do konca brania tabletek zabezpieczaj sie dodatowo to ryzyko bedzie jak najmniejsze.
karolus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 08:40   #4177
agata315
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

[1=a2fc2be9cd8d1027f8cb90d 936276c49cf807c7d_6559504 24f87d;29440017]Raczej nikt Ci tu nie określi prawdopodobieństwa zajścia w ciążę w 8. dniu cyklu To zależy, jak długie masz cykle. Nie można tego sobie wyliczyć "na oko". Ja np. przy krótkich cyklach mam owulację ok. 11. dnia cyklu, więc 8. dzień jest płodny. Ale są kobiety, które mają cykle długie (np.ponad 30 dni), u nich owulacja może wystąpić później. Mam nadzieję, że nie traktujesz tego wyliczania jako metody antykoncepcyjnej?
Co do drugiego pytania - nie w pełni rozumiem. Chodzi Ci o to, czy można zajść przed owulacją? Można. Plemniki poczekają dzień czy dwa [/QUOTE]
Aha dzieki. Nie traktuje tego jako metode anty bo ja chce miec dziecko i to bardzo i licze ze tym razem sie udalo. mi owulacja przypadala 14 dnia cyklu. a jak jest po owulacji , gdy jeszcze ma sie dni plodne mozna zajsc w ciaze?
agata315 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-18, 10:28   #4178
zmartwiona00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 27
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

witam. na początku mówię, że nie stosuje antykoncepcji bo chce zajść w ciążę .wiem, że będe mogła liczyć na narzeczonego. nie chce robić sobie nadziei więc chciałabym przeczytać wasze opinie o prawdopodobieństwu mojej ciąży. więc ostania miesiączkę miałam 10 sierpnia, kilka dni później uprawiałam seks z narzeczonym. powinnam już dostać okresu a wczoraj ponownie się kochaliśmy. od 2-3 dni bolą mnie piersi chociaż nigdy wcześniej nie bolały mnie gdy miałam dostać okresu lub w czasie trwania. jakoś też mnie mdli rano, myślałam,że mogłam czymś się podtruć, ale po kroplach żołądkowych mi nawet nie przeszło. a wieczorem zauważyłam śluz z brązową wydzieliną myślałam, że mi się okres zaczyna ale nie widać go nadal. proszę o wasze opinię, dziękuje z góry

Edytowane przez zmartwiona00
Czas edycji: 2011-09-18 o 10:34
zmartwiona00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 12:41   #4179
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez zmartwiona00 Pokaż wiadomość
witam. na początku mówię, że nie stosuje antykoncepcji bo chce zajść w ciążę .wiem, że będe mogła liczyć na narzeczonego. nie chce robić sobie nadziei więc chciałabym przeczytać wasze opinie o prawdopodobieństwu mojej ciąży. więc ostania miesiączkę miałam 10 sierpnia, kilka dni później uprawiałam seks z narzeczonym. powinnam już dostać okresu a wczoraj ponownie się kochaliśmy. od 2-3 dni bolą mnie piersi chociaż nigdy wcześniej nie bolały mnie gdy miałam dostać okresu lub w czasie trwania. jakoś też mnie mdli rano, myślałam,że mogłam czymś się podtruć, ale po kroplach żołądkowych mi nawet nie przeszło. a wieczorem zauważyłam śluz z brązową wydzieliną myślałam, że mi się okres zaczyna ale nie widać go nadal. proszę o wasze opinię, dziękuje z góry
Tak cięzko zrobić sobie test i sprawdzić czy jest się w tej ciąży, czy nie?
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 14:35   #4180
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez karolus17 Pokaż wiadomość
po fakcie poinformowal mnie nowy lekarz. kiedy poszlam do swojego to zbadaj mnie pol roku temu zrobil cytologie i dal tabletki. okazalo sie teraz ze przez te tabletki mam problemy z zylami na nogach. poszlam do niego przedwczoraj rano to mi powiedzial, ze na badanie usg za wczesnie i, ze nic mi nie bedzie, ale ja czulam ze cos sie dzieje zwolnilam sie z pracy i poszlam do innego lekarza dopiero ona mi wszystko wytlumaczyla i pokazala na usg mala sliczna plamke.

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:46 ----------

mniejsza o to ja nie chce sie z nikim klocic tu ani nic. przeszlam co przeszlam z wlasnej glupoty, ale ta glupota zaprowadzila mnie i chlopaka do niewyobrazalnego szczescia.

---------- Dopisano o 00:09 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:49 ----------



powiem ci tak nie chce cie straszyc.. ja w swoim ostatnim cyklu brania pozapominalam tez tabletek z 1 tyg troche z ostatniego.. nie stresuj sie zeby ci sie okres nie spoznil. ja jednak okresu nie dostalam i teraz czekam z niecierpliwoscia na dzidziusia.. obecnie to 6 tydz.. okres ostatni mialam 13 sierpnia wiec lekarz jakos wywnioskowal, ze do zaplodnienia doszlo 23 a w miedzy czasie zapomnialam tabletek.. uwazaj do konca brania tabletek zabezpieczaj sie dodatowo to ryzyko bedzie jak najmniejsze.
o cholera........... o cholera........ kochana, powiedź mi czy ty zapomniałaś w ogóle o tabletkach z pierwszego tygodnia czy tak jak ja połknęłaś je z opóźnieniem?
ja spóźniłam się z przyjęciem właśnie tych dwóch po stosunku dlatego zaczynam się bać.... wiem że to tylko moja nieodpowiedzialność i głupota!
__________________
kto kochał naprawdę będzie kochać zawsze
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 17:53   #4181
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez karolus17 Pokaż wiadomość
zdarzalo sie, ze pomijalam dwie tabletki i na 3 dzien bralam 3 na raz..
Jak można zapomnieć wziąć 2 pigułek pod rząd Mi się w głowie to nie mieści.

Cytat:
Napisane przez karolus17 Pokaż wiadomość
lekarka powiedziala to, co wy pewnie wiecie a czego ja nie doczytałam, ze jesli zapomni soe chociaz 1 tab w 1 tyg to nie ma sie anty do konca cyklu
Czy ja dobrze rozumiem? Lekarka powiedziała Ci, że jak zapomnisz pigułki w pierwszym tygodniu, to już do końca opakowania nie jesteś zabezpieczona?

Jeśli tak - to jest to totalną bzdurą. Zapomnisz pigułki w pierwszym tygodniu to:

- musisz ją przyjąć tak szybko jak to możliwe, nawet jeśli oznacza to przyjęcie dwóch pigułek na raz
- kolejne pigułki przyjmujesz o zwykłej porze
- stosujesz dodatkowe zabezpieczenie (np. prezerwatywę) przez następne 7 dni
- jeśli odbyłaś stosunek w tygodniu poprzedzającym pominięcie pigułki istnieje ryzyko ciąży

Wszystko jest jak byk napisane w ulotce. Nie ma słowa o tym, że przy pominięciu jednej pigułki zabezpieczać się przez całe opakowanie.
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-18, 18:43   #4182
sandra23s
Zadomowienie
 
Avatar sandra23s
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: gdzies tam
Wiadomości: 1 396
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez zmartwiona00 Pokaż wiadomość
witam. na początku mówię, że nie stosuje antykoncepcji bo chce zajść w ciążę .wiem, że będe mogła liczyć na narzeczonego. nie chce robić sobie nadziei więc chciałabym przeczytać wasze opinie o prawdopodobieństwu mojej ciąży. więc ostania miesiączkę miałam 10 sierpnia, kilka dni później uprawiałam seks z narzeczonym. powinnam już dostać okresu a wczoraj ponownie się kochaliśmy. od 2-3 dni bolą mnie piersi chociaż nigdy wcześniej nie bolały mnie gdy miałam dostać okresu lub w czasie trwania. jakoś też mnie mdli rano, myślałam,że mogłam czymś się podtruć, ale po kroplach żołądkowych mi nawet nie przeszło. a wieczorem zauważyłam śluz z brązową wydzieliną myślałam, że mi się okres zaczyna ale nie widać go nadal. proszę o wasze opinię, dziękuje z góry



ja mam dokladnie tak samo.tez 10.08 malam okres,bola mnie piersi i mam ta wydzieline.robilam 4 testy i wyszlo ze jestem w ciazy,ale ta druga kreska byla zawsze jasnejsza.nie wiem co to.jutro rano zrobie jeszcze jeden test i pojde do lekarza.
__________________
Cała sztuka polega na tym,żeby będąc sobą być kimś wyjątkowym !


Wiktor 1.09.2007,g.9:10,3600g 54cm

Pola 5.09.2012, g.0:03,4090g 53cm
sandra23s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 23:37   #4183
karolus17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 127
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

napisalam to, co powiedzial mi lekarz. moglam pominac wylaczalam przypomnienie i potem zapominalam. i czego sie bulwersujesz. mam to co chcialam.

juz wczesniej napisalam, ze zdarzalo sie, ze zapominalam i bralam pozniej albo pomijalam z dwoch dni i bralam na 3 dzien.
karolus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 10:25   #4184
Angel1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 34
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

[QUOTE=keira2008;29450132]Możliwość ciąży jest praktycznie 99,9% wg mnie. Zrób test z krwi. Jest pewniejszy i szybciej pokazuje się prawidłowy wynik.

zrobiłam dzisiaj ponownie test ciążowy - wynik negatywny, poprzedni test robiłam 12.09. też negatywny - a ja nadal czuje lekkie pobolewania podbrzusza i czuję coś w rodzaju ciągnięcia, rozrywania w dole brzucha... nie wiem czy iść już do ginekologa (wizyta 80zł) czy może jeszcze zrobić badanie beta hcg? co mi radzicie? bardzo chciałabym być w ciąży ale testy mówią co innego... :-/
Angel1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 12:19   #4185
keira2008
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 800
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Angel1982 zrób test z krwi, nie z moczu.
__________________

keira2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 12:30   #4186
Swarovska
Zadomowienie
 
Avatar Swarovska
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 515
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

czy dwa dni przed okresem mogłam zajść w ciąże?
10 dni temu mój narzeczony skończyl we mnie dwa dni od tej sytuacji dostałam okresu (nie spodziewałam się bo mam bardzo nieregularne okresy co 30, 40 dni) dziwi mnie że ta miesiączka była całkowicie bezbolesna bo zawsze zwijałam sie z bólu i bez tabletki sie nie obeszło... przeczytałam na jakims forum że wtedy są dni nie płodne ?
Swarovska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 16:22   #4187
inkaaks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

hej dziewczyny!
od roku biorę tabletki. ostatni stosunek jaki miałam odbył się w czerwcu (z przyczyn technicznych i kłopotach w związku ;/ ) w ogóle odkąd je biorę nie mogę im jakoś do końca zaufać i kochaliśmy się dodatkowo z prezerwatywą lecz później poszliśmy razem pod prysznić, lecz nic nie było tylko no wspólna kąpiel, miałam do tej pory 3 krawienia normalnie tak jak zawsze tego samego dnia o tej samej porze dostawałam, teraz jestem również w trakcie (już jak licząc od tamtego czasu jest to 4 krawienie). w tej chwili to moje krawienie jest takie... małe ( w sumei to dopiero 2 dzień)! ale brzuch mnie boli jak na okres... mam dziwne schizy... że może to ciąża? ale niby jakim cudem!! żadnych objawów ani nic... ;/
inkaaks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 16:39   #4188
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez agata315 Pokaż wiadomość
Aha dzieki. Nie traktuje tego jako metode anty bo ja chce miec dziecko i to bardzo i licze ze tym razem sie udalo. mi owulacja przypadala 14 dnia cyklu. a jak jest po owulacji , gdy jeszcze ma sie dni plodne mozna zajsc w ciaze?
Tuż po owulacji można jeszcze zajść w ciążę

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Cytat:
Napisane przez inkaaks Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!
od roku biorę tabletki. ostatni stosunek jaki miałam odbył się w czerwcu (z przyczyn technicznych i kłopotach w związku ;/ ) w ogóle odkąd je biorę nie mogę im jakoś do końca zaufać i kochaliśmy się dodatkowo z prezerwatywą lecz później poszliśmy razem pod prysznić, lecz nic nie było tylko no wspólna kąpiel, miałam do tej pory 3 krawienia normalnie tak jak zawsze tego samego dnia o tej samej porze dostawałam, teraz jestem również w trakcie (już jak licząc od tamtego czasu jest to 4 krawienie). w tej chwili to moje krawienie jest takie... małe ( w sumei to dopiero 2 dzień)! ale brzuch mnie boli jak na okres... mam dziwne schizy... że może to ciąża? ale niby jakim cudem!! żadnych objawów ani nic... ;/
Sama sobie odpowiedziałaś. To musiałby być cud, żebyś zaszła w ciążę przy podwójnym zabezpieczeniu, a potem w ciąży miała normalne, regularne okresy
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 16:57   #4189
inkaaks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

wiem, ale wiecie same jak to jest te schizy i w ogóle, jeszcze jak się czasem czyta to już całkiem masakra!
sama z siebie się śmieje zresztą ale chciałam żeby ktoś inny mi powiedział że to niemożliwe..
inkaaks jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-19, 17:17   #4190
sandra23s
Zadomowienie
 
Avatar sandra23s
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: gdzies tam
Wiadomości: 1 396
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

dziewczyny co sadzicie o tym:
10 sierpnia mialam miesiaczke,nastepna powinnam miec 11 wrzesnia ale jej nie bylo.12-go zrobilam test ciazowy,wyszedl pozytywny ale kreska byla jasna.zadzwonilamdo lekarza ale wizyte mam miec dopiero 21-go(czyli po jutrze).dzis rano znow powtorzylam test i bylo tak samo.jednak przed poludniemdostalam miesiaczke,ale jest ona mniej obfita niz zwykle.co to moze byc???
__________________
Cała sztuka polega na tym,żeby będąc sobą być kimś wyjątkowym !


Wiktor 1.09.2007,g.9:10,3600g 54cm

Pola 5.09.2012, g.0:03,4090g 53cm
sandra23s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 20:37   #4191
Angel1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 34
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez keira2008 Pokaż wiadomość
Angel1982 zrób test z krwi, nie z moczu.
jutro rano chyba pojadę zrobić ten test z krwi, bo nie mogę wytrzymać w tej niepewności... nigdy przed @ nie miałam takiego pobolewania podbrzusza a jaki powinien być wynik testu z krwi, żeby wskazywał jednoznacznie że jestem w ciąży??
Angel1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 21:11   #4192
keira2008
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 800
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez sandra23s Pokaż wiadomość
dziewczyny co sadzicie o tym:
10 sierpnia mialam miesiaczke,nastepna powinnam miec 11 wrzesnia ale jej nie bylo.12-go zrobilam test ciazowy,wyszedl pozytywny ale kreska byla jasna.zadzwonilamdo lekarza ale wizyte mam miec dopiero 21-go(czyli po jutrze).dzis rano znow powtorzylam test i bylo tak samo.jednak przed poludniemdostalam miesiaczke,ale jest ona mniej obfita niz zwykle.co to moze byc???

Plamienie. Udaj się koniecznie do lekarza, bo podczas ciąży nie każde krwawienie jest bezpieczne.


Cytat:
Napisane przez Angel1982 Pokaż wiadomość
jutro rano chyba pojadę zrobić ten test z krwi, bo nie mogę wytrzymać w tej niepewności... nigdy przed @ nie miałam takiego pobolewania podbrzusza a jaki powinien być wynik testu z krwi, żeby wskazywał jednoznacznie że jestem w ciąży??
Tu masz analize testu na obecność hcg w ciąży http://www.mamo-tato.pl/article_show..._id=9&ss_id=13
__________________


Edytowane przez keira2008
Czas edycji: 2011-09-19 o 21:15
keira2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 21:40   #4193
donia457
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

witam,
zrobilam drugi test 13 wrzesnia ,ktory rowniez wyszedl pozytywnie,nastepnego dnia udalam sie do lekarza ,ktory powiedzial ze nie moze stwierdzic czy jestem w ciazy,powiedzial tylko ze moze byc to ciaza,ale tez moze byc to ciaza pozamaciczna
w piatek poszlam na usg z wielkim przerazeniem,okazalo sie ze jestem w 7,6 tyg ciazy
donia457 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 07:54   #4194
Swarovska
Zadomowienie
 
Avatar Swarovska
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 515
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

hej a co sądzicie o moim przypadku?... chyba pójdę kupić test ale czy wykryje 11 dniową ciąże?
Swarovska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 08:32   #4195
karolka2293
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: tu i tam.
Wiadomości: 150
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Dziewczyny zrobiłam dwa testy ciążowe po 13 dniach od stosunku,oba negatywne. wiem,że to może być za wcześnie na taki test ? czytałam,że powinno się robić test dopiero po 14 dniach i w górę .. jutro będzie 14 dni po i idę na betę HCG..mam nadzieję,że już wynik z tego testu będę mogła brać na poważnie od ponad tygodnia w pochwie temp. utrzymuje się ok 37.2- 37.4 stopni,pojawił się biały,lepki śluz,pobolewa mnie podbrzusze.. czy to mogą być jakieś objawy wczesnej ciąży ?
__________________
'
karolka2293 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 11:14   #4196
keira2008
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 800
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez donia457 Pokaż wiadomość
witam,
zrobilam drugi test 13 wrzesnia ,ktory rowniez wyszedl pozytywnie,nastepnego dnia udalam sie do lekarza ,ktory powiedzial ze nie moze stwierdzic czy jestem w ciazy,powiedzial tylko ze moze byc to ciaza,ale tez moze byc to ciaza pozamaciczna
w piatek poszlam na usg z wielkim przerazeniem,okazalo sie ze jestem w 7,6 tyg ciazy
Gratulacje



Cytat:
Napisane przez Swarovska Pokaż wiadomość
hej a co sądzicie o moim przypadku?... chyba pójdę kupić test ale czy wykryje 11 dniową ciąże?

Jeśli masz nieregularne okresy to różnie mogło być. Możesz zrobić teraz test. Ale najlepiej poczekaj do 14 dnia i wtedy zrób/powtórz.


Cytat:
Napisane przez karolka2293 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zrobiłam dwa testy ciążowe po 13 dniach od stosunku,oba negatywne. wiem,że to może być za wcześnie na taki test ? czytałam,że powinno się robić test dopiero po 14 dniach i w górę .. jutro będzie 14 dni po i idę na betę HCG..mam nadzieję,że już wynik z tego testu będę mogła brać na poważnie od ponad tygodnia w pochwie temp. utrzymuje się ok 37.2- 37.4 stopni,pojawił się biały,lepki śluz,pobolewa mnie podbrzusze.. czy to mogą być jakieś objawy wczesnej ciąży ?
Test hcg jest dużo bardziej wiarygodniejszy niż zwykły, z moczu.
Tak to mogą być objawy ciąży, ale też niekoniecznie. Zrób test, wtedy będziesz wiedziała
__________________

keira2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 21:09   #4197
zaile
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

witam. od paru dni dręczy mnie niepewność, czy aby czasem nie jestem w ciąży.

ponad miesiąc temu przeżyłam z chłopakiem 1 raz, jednak stosunek był bez wytrysku i dzień później dostałam okres.
parę dni temu, w terminie planowanej miesiączki, miałam parodniową
ciemną wydzielinę, jednak po okresie nie ma śladu. 2 dni później współżyłam z chłopakiem, ale bardzo uważaliśmy. czy mogę być w ciąży?
zaile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 21:18   #4198
keira2008
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 800
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez zaile Pokaż wiadomość
witam. od paru dni dręczy mnie niepewność, czy aby czasem nie jestem w ciąży.

ponad miesiąc temu przeżyłam z chłopakiem 1 raz, jednak stosunek był bez wytrysku i dzień później dostałam okres.
parę dni temu, w terminie planowanej miesiączki, miałam parodniową
ciemną wydzielinę, jednak po okresie nie ma śladu. 2 dni później współżyłam z chłopakiem, ale bardzo uważaliśmy. czy mogę być w ciąży?

Samo współżycie bez zabezpieczenia (nawet jeśli do wytrysku nie doszło) niesie za sobą ryzyko ciąży. Zależy tez który to był dzień cyklu i ile cykl wynosi.
Zrób test ciążowy.
__________________

keira2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 21:36   #4199
zaile
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

używaliśmy prezerwatyw w obu przypadkach i miało to miejsce pod koniec cyklu.
zaile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 23:19   #4200
schicksal
Raczkowanie
 
Avatar schicksal
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 32
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Hej mam pytanie: biorę tabletki anty od ponad miesiąca, są to moje pierwsze tabletki i połączyłam oba opakowania, żeby nie mieć krwawienia. Obawiam się, że popełniłam duży błąd, bo do tego współżyliśmy z chłopakiem w siódmym dniu nowego blistra i nie czuję się pewnie. Czy przy regularnym braniu tabletek, prawie co do minuty jest wysoka możliwość zajścia w ciążę? Moze przesadzam, ale obawiam się, że po prostu mogłam coś przeoczyć w instrukcji, chociaż czytałam ją już tak wiele razy.
schicksal jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:01.