Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-08, 09:01   #391
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Peeling kawitacyjny samodzielnie w domu - co o tym sądzicie?

Cytat:
Napisane przez DevilInside Pokaż wiadomość

Mam jednak nadzieje, że znacie przeciwskazania i zasadę działania ultradźwieków i wiecie, że pełną serię zabiegów można powtarzać TYLKO raz w roku, nie jest to bowiem zabieg zupełnie bezinwazyjny jak mogłoby sie to komuś wydawać.
A możesz rozwinąć tę myśl... jak czytałam o peelingu kawitacyjnym to babeczki pisały ,że kosmetyczka polecała im serie zabiegów- np. co tydzień. Więc o co chodzi z tym "TYLKO raz w roku" ???
Z resztą mi kosmetyczka poleciła bym też tak przychodziła ...
archinta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 15:32   #392
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Peeling kawitacyjny samodzielnie w domu - co o tym sądzicie?

raz w roku seria tzn ze raz w roku np 10 zabiegów...
Poza tym jak powiedziala moja poprzedniczka jest mnostwo przeciwskazan do ultradzwiekow..Po peelingu kawitacyjnym dobrze jest wprowadzic jakas ampułke i nałozyc maske algowa aby zabieg był pełny i z korzyscia dla skóry sam peeling kawitacyjny to tylko polowa sukcesu.....
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 08:45   #393
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Mam takie pytanie: czy każdy typ cery powinien być poddawany oczyszczaniu? Mam suchą cerę, zaskórniki występują, czasem pojawi się pryszcz... i tak się zastanawiam, czy wybrać się na tradycyjne oczyszczanie.
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 09:37   #394
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Ja byłam jak do tej pory na jednym zabiegu mikrodermabrazji połączonym z ultradźwiękami. Wiem, że po 1 zabiegu nie mam co oczekiwać cudów, ale poza działaniem mikro, nie zauważyłam żadnego innego...
Za tydzień pójdę na kolejną mikro, ale bez ultradźwięków tym razem.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 07:22   #395
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Peeling kawitacyjny samodzielnie w domu - co o tym sądzicie?

hmmm- tylko seria to też pojęcie względne.

Kosmetyczka do której teraz chodzę mówi ,że z reguły robi się 6 zabiegów w odstępie tygodniowym i kolejny po 3 tyg, mi proponuje 3 zabiegi i po 3 tyg. powtórkę. Tak samo jak pytałam o ampułki to stwierdziła,ze zobaczymy po tych trzech tyg. czy będzie potrzebna. ( u mnie chodzi o ujędrnienie cienkiej i wrażliwej skóry).
Do tego mówiła ,że kawitację powtarza się co jakis czas dla podtrzymania efektu....

Czyli co rozumieć przez serię??? Te moje 3x + 1 po 3 tygodniach czy raczej 3x + 1 po trzech tyg. + te powtórki podtrzymujące...
Przecież to wszytsko zależy od skóry.
Może ktoś dokładniej określi o co chodzi z tym "TYLKO raz w roku"
archinta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 09:16   #396
wisienkakwspz
Raczkowanie
 
Avatar wisienkakwspz
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: woj. małopolskie;)
Wiadomości: 85
Dot.: Peeling kawitacyjny samodzielnie w domu - co o tym sądzicie?

Z tym "raz w roku" chodzi o to, że pełną serię się tak wykonuje, a potem co jakiś czas zabieg dla podtrzymania efektu.
Natomiast co do wykonywania zabiegu w domu - owszem, nie jest on skomplikowany, ale:
- po pierwsze - jak już dziewczęta wspominały i w pełni się z nimi zgadzam - TYLKO wykwalifikowana kosmetyczka po szkole wie dokładnie co, jak, w jakim kierunku, po co tak, a dlaczego nie,
- po drugie nawet częstotliwość zabiegów jest zmienna osobniczo i TYLKO wykwalifikowana kosmetyczka jest w stanie ocenić, czego tak naprawdę potrzebuje nasza skóra,
- po trzecie te szkolenia dotyczą głównie sposobu wykonania zabiegu, a wszelkie zalecenia są traktowane bardzo pobieżnie (nie ma możliwości przekazania potrzebnej wiedzy w tak krótkim czasie; w końcu po co by się trzeba uczyć tego wszystkiego przez 2 czy 3 lata...)
Więc osobiście odradzam takie "zabawy" w domu
__________________
"Quidquid agis, prudenter agas et respice finem"
Cokolwiek czynisz, czyń roztropnie i patrz końca.

wisienkakwspz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 12:36   #397
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Na allegro są do kupienia jakieś aparaty do pillingu kawitacyjnego i sonoforezy. Nawet niedrogo. Nie opłaca się płaciś 100zł za jednorazową wizytę bo po kilku razach się zwraca. Ma ktoś taki w domu i uzywa? Jak wrażenia?
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 13:06   #398
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Na allegro są do kupienia jakieś aparaty do pillingu kawitacyjnego i sonoforezy. Nawet niedrogo. Nie opłaca się płaciś 100zł za jednorazową wizytę bo po kilku razach się zwraca. Ma ktoś taki w domu i uzywa? Jak wrażenia?
Nawet nie drogo, tzn. ile? Nie sądzę, żeby takim urządzeniem można było wykonać zabieg taki jak w gabinecie...
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 15:10   #399
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Nawet nie drogo, tzn. ile? Nie sądzę, żeby takim urządzeniem można było wykonać zabieg taki jak w gabinecie...

Ok.500zł sama kawitacja i sonoforeza. Wrzuć na wyszukiwarkę w allegro hasło kawitacja. Ja tak znalazłam ten przyrzą, ale nie znam się na tym. Są też jakieś inne z większą ilością funkcji.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 23:29   #400
Dżagódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 234
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Ok.500zł sama kawitacja i sonoforeza. Wrzuć na wyszukiwarkę w allegro hasło kawitacja. Ja tak znalazłam ten przyrzą, ale nie znam się na tym. Są też jakieś inne z większą ilością funkcji.
Niewiem sama ... Ja bym nie kombinowała na wlasną ręke , taka rzecz w rekach laika mogloby skończyc sie ciekawie

Ja za peeling kawitacyjny plus do tego rozne rzeczy ampulka maska place 40 zł
a ostatnio jak poszlam do swojej kosmetyczki przygotowana na nieiwem jaka kwote bo umowilam sie z nia na oczyszczanie takie zwykle wyciskanie to ona powiedziała ze nie widzi nic do wyciskania zrobila mi peeling i maseczke nawilżająca i zaplacilam tylko 15 zł
Dżagódka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 10:22   #401
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

od czasu do czasu (tak raz w tygodniu) używam toniku z kwasami AHA/BHA i się zastanawiam czy mogę iść na peeling kawitacyjny w przyszłym tygodniu czy zaczekać kilka dni od ostatniego użycia toniku (wczoraj użyłam).
Chodzi mi głównie o pozbycie się zaskórników otwartych ze strefy T i rozjaśnienie cery.
My Life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-21, 22:41   #402
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Peeling kawitacyjny samodzielnie w domu - co o tym sądzicie?

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
hmmm- tylko seria to też pojęcie względne.
Może ktoś dokładniej określi o co chodzi z tym "TYLKO raz w roku"
Przyjmuje się, iż średnia ilość zabiegów kawitacji czy sonoforezy to 10. I tylko raz w roku można pełną serię wykonać. Potem ew można wykonywać zabiegi podtrzymujące efekt czyli przypominające. jednakże kobietom w okresie przekwitania powinno wykonać się tylko 1 serie zabiegów w roku ( ew tak rozłozyć zabiegi by nie przekraczac liczby ilość w serii) , gdyz jak wiadomo ultradźwieki mają wpływ mikroarchitekturę szkieletu kostenego (zagrożenie osteoporozą). Ultradźwieki to nie tylko kawitacja czy sonoforeza, ale np. bardzo modne od kilku lat zabiegi mezoterapii bezigłowej, wykorzuystującej zjawisko aquaforezy.
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 21:01   #403
Kamila2023
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 29
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

hej są tu jakieśwrocławianki??
proszę o radę- gdzie tanio zrobić peeling kawitacyjny we wrocławiu??? dziekuje
Kamila2023 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 12:26   #404
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Peeling kawitacyjny samodzielnie w domu - co o tym sądzicie?

A ja kupiłam takie urządzenie i mam pytanie gdzie można kupić preparaty do sonoforezy? Jaki mają nazwy? Czy może ktoś wie?
Ponadto urządzenie jest do kawitacji, sonoforezy i masażu. Masaż też obejmuje tylko 1 serię w roku tj. 10 razy. To przecież bez sensu. Nic nie da taka mała ilość.

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2009-03-15 o 12:27 Powód: Zapominka
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 12:49   #405
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Jak pisałam kupiłam sobie aparat i wczoraj zrobiłam pilling kawitacyjny sama. Nie bardzo wiem z jakim preparatem mogę zrobić sonoforezę. Może ktoś pomóc? Cerę mam raczej suchą i malutkie zmarszzki mimiczne(ledwo widoczne), wiek 36 lat. Może jakieś ampułki polecacie czy żele? Bardzo proszę o pomoc.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 13:13   #406
Summer Vine
Raczkowanie
 
Avatar Summer Vine
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 251
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

przy zakupie aparatu, powinno być szkolenie z obsługi tego aparatu, przynajmniej ja slyszałam ze niektóre firmy tak robią.
Nie wiem jaki masz aparat, ale na tym aparacie co miałam z nim styczność, wystarczy obrócić szpatułke do góry nogami i możemy wykonać snoforeze, mogą być też dodatkowo specjalne głowice do sonoforezy ale pamietaj, że musisz mieć jakiś żel sprzęgający albo ampułke!
__________________



Doceń dar, jakim jest Twoje ciało....



Mój blog http://bebeatiful.blox.pl/

Edytowane przez Summer Vine
Czas edycji: 2009-03-15 o 13:15
Summer Vine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 17:01   #407
luisa002
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15
Dot.: Peeling kawitacyjny samodzielnie w domu - co o tym sądzicie?

Dziewczyny a co sądzicie o peelingu kawitacyjnym bezprzewodowym? Czy on też daje takie same efekty jak normalna stacjonarna kawitacja u kosmetyczki ?
luisa002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 11:50   #408
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Dziewczyny mam pytanko-czy ultradzwieki stosowane w kosmetyce sa takie same jak stosowane w gabinetach fizjoterapii???
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 08:25   #409
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez Summer Vine Pokaż wiadomość
przy zakupie aparatu, powinno być szkolenie z obsługi tego aparatu, przynajmniej ja slyszałam ze niektóre firmy tak robią.
Nie wiem jaki masz aparat, ale na tym aparacie co miałam z nim styczność, wystarczy obrócić szpatułke do góry nogami i możemy wykonać snoforeze, mogą być też dodatkowo specjalne głowice do sonoforezy ale pamietaj, że musisz mieć jakiś żel sprzęgający albo ampułke!
Razem z aparatem dostałam instrukcję jak go stosować. Nie wiem tylko gdzie i jakie ampułki czy żel mogę zakupić żeby był skuteczny i odżywczy.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-23, 11:55   #410
thecla
Raczkowanie
 
Avatar thecla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 320
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez pekul Pokaż wiadomość
witam
czy któras z was zna moze dobry salon kosmetyczny w Poznaniu w okolicach grunwaldu? kilka dni temu wybralam sie na pierwsze w zyciu oczyszczanie manualne w przypadkowo wybranym salonie i niespecjalnie jestem zadowolona z efektow. abstrahuje od tego, ze twarz nie jest dokladnie oczyszczona - to zrzucam na karb tego, ze rzeczywiscie moja cera nie jest w najlepszym stanie. bardziej martwi mnie fakt, ze po oczyszczaniu pojawily sie ropne wypryski - zupelnie, jakby skora nie zostala odpowiednio zdezynfekowana; ze o czerownych plamach nie wspomne...
za jakis czas chcialabym powtorzyc zabieg (sama jeszcze nie wiem, czy oczyszczanie manualne, czy kawitacja), ale gdyby ktoras z was moglaby polecic sprawdzona, znajaca sie na rzeczy kosmetyczke, bylabym szalenie zobowiazana
Wiatm,

Mieszkam w Poznaniu na Winogradach. Z czystym sumieniem mogę polecić Tobie kosmetyczkę z salonu "Kaprys" na osiedlu Wilczy Młyn. Tylko że z Grunwaldu musiałabyś przejechać całe miasto.
Byłam u Pani Magdy na dwóch oczyszczaniach: najpierw kawitacja a potem manualne. No i chyba przeproszę się z ultradźwiękami. Po 2 zabiegach mam o niebo lepsza cerę. Nie powiem że nie wyskoczyło mi kilka niespodzianek po zabiegach- ale widocznie tak u mnie musi być. Później za to miałam względny spokój. Teraz cera jest gładsza, wągry na nosie płytsze, choć mam kilka przebarwień.

Na kolejny zabieg wybieram się po Wielkanocy.

__________________
Kochaj i rób co chcesz. (św. Augustyn)


thecla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 23:30   #411
Liatris
Rozeznanie
 
Avatar Liatris
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 545
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Witajcie dziewczyny.

Byłam na mikrodermabrazji i babka dodatkowo zrobiła mi peeling kawitacyjny, potem jakąś ampułkę. Nigdy nie miałam migrenowego bólu głowy, ale po powrocie do domu przebrzmiewały mi w głowie te dzwięki co podczas peelingu i bolała głowa i oczodoły. Wiem, ze to nie była kosmetyczka. Ma swój gabinet i wcześniej zajmowała się tylko paznokciami. Kupiła specjalistyczną maszynę na targach, przeszła szkolenie w jej obsłudze i tylko czy aby na pewno robi to poprawnie. Czy którąś z Was tez bolała w ten sposób głowa?

Pozdrawiam
Liatris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 16:50   #412
rybenka_
Zadomowienie
 
Avatar rybenka_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 158
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

a ja mam pytanie czy po takim peelingu widać tak naocznie że było coś robine przy bużce? czy mozna isc normalnie do ludzi i nie bedzie nic a nic widac , a moze trzeba zostac dzien lub dwa w domu? czekam na odpowiedz dziekuje
__________________
`Mój wymiankowy Zapraszam. ODPISUJCIE U MNIE !
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=287610


`Jeśli któraś z was ma ksiązke TORI SPELLING - "STORI TELLING" bardzo prosze wejdż w watek poniżej !


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=288532
rybenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 16:59   #413
rybenka_
Zadomowienie
 
Avatar rybenka_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 158
Dot.: peeling kawitacyjny

Cytat:
Napisane przez higienistka Pokaż wiadomość
To zależy jaki masz problem z cerą. Peeling kawitacyjny poprawia stan skóry dzięki "wyciągnięciu" nadmiernego sebum, usunięciu zrogowaciałego naskórka oraz powierzchownych zaskórników. Jeśli zaskórniki są bardzo głębokie to niestety zostaje tylko manualne oczyszczanie.
czy to znaczy że po kawitacji , na wierzch beda wychodzily pryszcze ? np tak jak po niektorych lekach doustnych i masciach na tradzik?

Cytat:
Napisane przez Girly2008Girl Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o skuteczne oczyszczenie skóry z zaskórników to absolutnie odradzam manualne oczyszczanie!!! W krajach zachodnich zabiegi mechanicznego oczyszczania skóry zniknęły z oferty salonów kosmetycznych już wiele....wiele lat temu, a to dlatego, że manualne "wyciskanie" zaskórników powoduje przerwanie bariery ochronnej skóry i jej uszkodzenie co może prowadzić do pojawienia się stanu zapalnego. Ponadto efekt, o który nam chodzi, czyli czysta, świeża skóra, jest bardzo krótkotrwały - jesli wogóle do niego dojdzie Bezpośrednio po zabiegu skóra jest czerwona i podrażniona, potem się delikatnie złuszcza. A po 2–3 tygodniach zaskórniki pojawiają się na nowo i jest ich jeszcze więcej - skóra poprostu się broni i dostaje sygnał do produkcji większej ilości sebum . I całą zabawę trzeba powtarzać od początku.

Niestety "nasza polska gabinetowa tradycja" to oczywiście ciągle wyciskanie...Żadna szanująca się kosmetyczka nie poleci oczyszcania skóry manualnego - takie jest moje zdanie

Alternatywą do takiego zabiegu jest właśnie peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja lub złuszczanie kwasami - nalezy przed zabiegiem zapoznać się z przeciwskazaniami

Ja osobiście sama bardzo lubie kawitacje, skóra jest gładziutka i zdezynfekowana...polecam taki zabieg w połaczeniu z pielęgnacją np. maską algową i ampulkami lub sonoforzą.

Sama kawitacja w Krakowie to wydatek 40-100zł...a z pielęgnacją 80-180zł.
Cytat:
Napisane przez mia88 Pokaż wiadomość
Heh, widzę, że nie tylko ja jestem od niego uzależniona
Nigdy nie byłam na oczyszczaniu manualnym, więc nie mogę porównywać, ale na pewno peeling kawitacyjny jest od manualnego o niebo przyjemniejszy nic nie boli, zero zaczerwienień itp. Na początku robiłam raz na 2 tyg (przez 2 m-ce), dzięki temu moja skóra jest prawie jak z reklamy teraz robię raz na miesiąc naprzemniennie z algami i bez (we Wrocławiu z algami kosztuje 70 zł, bez 30 zl).
czy bezposrednio po zabiegu widac ze cos bylo robione na buzce? czy noramalnie mozna nalozyc podklad i "isc do ludzi" jak gdyby nigdy nic?
__________________
`Mój wymiankowy Zapraszam. ODPISUJCIE U MNIE !
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=287610


`Jeśli któraś z was ma ksiązke TORI SPELLING - "STORI TELLING" bardzo prosze wejdż w watek poniżej !


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=288532
rybenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 11:44   #414
thecla
Raczkowanie
 
Avatar thecla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 320
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez rybenka_ Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie czy po takim peelingu widać tak naocznie że było coś robine przy bużce? czy mozna isc normalnie do ludzi i nie bedzie nic a nic widac , a moze trzeba zostac dzien lub dwa w domu? czekam na odpowiedz dziekuje
Witam,

Jeżeli to będzie tylko kawitacja +/- ampułka bez ręcznego wyciskania wielu zmian to nie będziesz musiała się ukrywać w domku. Ja po samej kawitacji wracałam autobusem do domku i nikt dziwnie się nie przyglądał mi. Skóra był lekko zarumieniona i tyle.
__________________
Kochaj i rób co chcesz. (św. Augustyn)



Edytowane przez thecla
Czas edycji: 2009-04-03 o 19:12 Powód: zapomniałam dopisać jeden wyrazi literówki
thecla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 18:40   #415
rybenka_
Zadomowienie
 
Avatar rybenka_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 158
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez thecla Pokaż wiadomość
Witam,

Jeżeli to będzie tylko kawitacja +/- ampułka bez ręcznego wyciskania wielu zmian to będziesz musiała się ukrywać w domku. Ja po samej kawitacji wracałam autobusem do domku i nikt dziwnie się nie przyglądał mi. Skóra byłą lekko zarumieniona i tyle.
Chyba chciałaś napisac NIE BEDZIESZ musiala
__________________
`Mój wymiankowy Zapraszam. ODPISUJCIE U MNIE !
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=287610


`Jeśli któraś z was ma ksiązke TORI SPELLING - "STORI TELLING" bardzo prosze wejdż w watek poniżej !


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=288532
rybenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 08:56   #416
jaolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Dziewczyny, czy jeśli mam piercing w nosie i brwi, to niewskazany jest dla mnie peeling kawitacyjny? W jednym punkcie, do którego poszłam, odmówiono mi wykonania usługi, jeśli nie wyjmę kolczyków.
Nie mam ich metalowych, więc w czym rzecz?
jaolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 12:52   #417
thecla
Raczkowanie
 
Avatar thecla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 320
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez rybenka_ Pokaż wiadomość
Chyba chciałaś napisac NIE BEDZIESZ musiala

faktycznie już poprawiłam

dzięki za czujność
__________________
Kochaj i rób co chcesz. (św. Augustyn)


thecla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 20:54   #418
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Dziś pierwszy raz miałam przeprowadzony PK, hm jestem zadowolona z efektu, buźka jest dużo ładniejsza niż po oczyszczaniu manualnym, ale fakt-nie tak oczyszczona.

PK nie usunął wągrów, a na tym najbardziej mi zależało.
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 21:50   #419
transcendence
Raczkowanie
 
Avatar transcendence
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 250
Question Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Witam
Planuję wybrać się do kosmetyczki-mam skórę szarą i przesuszoną po zimie (z nosem i policzkami nie moge sobie poradzić) do tego niespodzianki na brodzie...ogółem potrzebuję rozjaśnienie i odżywienia.
I nie wiem co robić. Rok temu na wiosnę poszłam na peeling kawitacyjny, do tego maseczka czekoladowa...zapłaciłam 200zł i NIC! Żadnego efektu. Moja cera jest w kiepskim stanie, bo studiuję i utrzymuję się sama więc pracuję na nocki, więc niedosypiam, stresuję się i przebywam z palaczami-stąd taki zły stan. mam 25 lat i do tej pory miałam problemy z przetłuszczająca się cerą, dopiero od jakiegoś czasu się przesusza... Proszę polećcie na jaki zabieg powinnam się wybrać. I Krakuski, znacie dobry gabinet w którym ceny będą bardziej znośne?

z góry dziękuję
transcendence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 22:13   #420
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez transcendence Pokaż wiadomość
Witam
Planuję wybrać się do kosmetyczki-mam skórę szarą i przesuszoną po zimie (z nosem i policzkami nie moge sobie poradzić) do tego niespodzianki na brodzie...ogółem potrzebuję rozjaśnienie i odżywienia.
I nie wiem co robić. Rok temu na wiosnę poszłam na peeling kawitacyjny, do tego maseczka czekoladowa...zapłaciłam 200zł i NIC! Żadnego efektu. Moja cera jest w kiepskim stanie, bo studiuję i utrzymuję się sama więc pracuję na nocki, więc niedosypiam, stresuję się i przebywam z palaczami-stąd taki zły stan. mam 25 lat i do tej pory miałam problemy z przetłuszczająca się cerą, dopiero od jakiegoś czasu się przesusza... Proszę polećcie na jaki zabieg powinnam się wybrać. I Krakuski, znacie dobry gabinet w którym ceny będą bardziej znośne?

z góry dziękuję

Hmm, dziwie się temu co piszesz, ale może to kwestia indywidualna. Ja miałam peeling i ampułkę, do tego maseczkę z białą glinką i jeśli chodzi o koloryt i odświeżenie to zabieg jak najbardziej spełnił swoje zadanie. Buźka jest różowa, promienna, świeża.
Może to nie kwestia samej cery, jesli przebywasz z palaczami i pracujesz nocami, to samym peelingiem może być ciężko przywrócić ją do normalności.

Może witaminki jakieś dodatkowo?
__________________


Edytowane przez cytrynowo_piaskowa
Czas edycji: 2009-04-01 o 22:14
cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-21 19:28:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:29.