Kosmetyki IQQU ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-15, 21:27   #1
Aubrey17
Raczkowanie
 
Avatar Aubrey17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Al-Iraq
Wiadomości: 45
Question

Kosmetyki IQQU ?


j.w ... Zastanawiam się czy któraś z Was miała już z nimi do czynienia ?
Zaznaczam są to zagraniczne kosmetyki do pielęgnacji skóry... Czy dostępne w Polsce ?
Ktokolwiek widział ktokolwiek wie
__________________
...
Szczecin Rock Festival <33

People who didn't need people needed people around to know that they were the kind of people who didn't need people.
-- (Terry Pratchett, Maskerade)
Aubrey17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 19:57   #2
ariana86
Raczkowanie
 
Avatar ariana86
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 31
Dot.: Kosmetyki IQQU ?

Ja miałam do czynienia Zużyłam już prawie całe opakowanie 14 Days Revitalizing Serum. Jestem jak na razie zachwycona! Zamówiłam już kolejne opakowanie i Skin Rejuvenator. Oprócz tego serum używałam codziennie tylko żelu Clinique Dramatically Different Moisturizing Gel, także myślę, że to co się zmieniło na mojej twarzy to rezultat działania serum Mniej się czerwienię, nie mam żadnych, nawet małych wyprysków i mam taką gładką skórę codziennie jak po użyciu maseczki aspirynowej. Naprawdę widać różnicę. Chcę jeszcze potestować te kremy i jak tak dalej będzie to będę używać tylko tej serii. Uwielbiam Michelle Phan i jej filmiki już od dawna dlatego zamówiłam ten krem.

Jeżeli chodzi o dostępność, to zamawiam po prostu na stronie internetowej IQQU i płacę za pomocą PayPala. Przelicznik dolara na złotówki jest bardzo dobry. Wybiera się opcję płatności kartą, ale po przejściu do strony PayPala można normalnie zapłacić ze środków jakie się tam ma. Przesyłka doszła do mnie po jakiś 2-3 tygodniach z Tajlandii

Edytowane przez ariana86
Czas edycji: 2009-08-27 o 19:59
ariana86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 11:33   #3
essme
Raczkowanie
 
Avatar essme
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Kosmetyki IQQU ?

Też myślę aby kupić coś z kosmetyków IQQU bo uwielbiam Michelle Phan. Jeszcze teraz jestem jeszcze bardziej zachęcona do kupna po live chat z Michelle ... Tylko czekać te 2-3 tyg....Ugh...

Btw. trzeba dodać IQQU do KWC - bo chętnie bym przeczytała opinie Wizażanek.
essme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 06:52   #4
ariana86
Raczkowanie
 
Avatar ariana86
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 31
Dot.: Kosmetyki IQQU ?

Zamawiałam ostatnio znowu 2 razy te kremy i obie przesyłki doszły dokładnie w tydzień Jedyny ból to taki, że tym razem mi je oclili Musiałam zapłacić VAT

Krem na noc jest boski! Jest bardzo gęsty i bogaty, pięknie pachnie, ale nie jest tłusty. Zawsze strasznie się świeciłam po takich kremach, a po tym nic a nic. Czuję, że twarz jest otulona pierzynką kremu, ale nie jest on dla niej zbyt ciężki. Super!

Muszę szczerze przyznać, że moja twarz wygląda znacznie lepiej odkąd zaczęłam używać IQQU. Teraz mam prawie całą serię. Używam rano serum przeciwzmarszczkowego i kremu nawilżającego, a wieczorem serum i kremu na noc. Mam też serum przeciwtrądzikowe. Nie mam z trądzikiem wielkich problemów, ale są dni kiedy coś mi wyskoczy na twarzy. Jak na razie muszę przyznać, że to serum działa.

Zobaczę jeszcze jak będę wyglądać po jakimś miesiącu stosowania tych wszystkich kremów. Zdam relację

Edytowane przez ariana86
Czas edycji: 2009-09-28 o 06:57
ariana86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 09:39   #5
essme
Raczkowanie
 
Avatar essme
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Kosmetyki IQQU ?

Cytat:
Napisane przez ariana86 Pokaż wiadomość
Zamawiałam ostatnio znowu 2 razy te kremy i obie przesyłki doszły dokładnie w tydzień Jedyny ból to taki, że tym razem mi je oclili Musiałam zapłacić VAT

Krem na noc jest boski! Jest bardzo gęsty i bogaty, pięknie pachnie, ale nie jest tłusty. Zawsze strasznie się świeciłam po takich kremach, a po tym nic a nic. Czuję, że twarz jest otulona pierzynką kremu, ale nie jest on dla niej zbyt ciężki. Super!

Muszę szczerze przyznać, że moja twarz wygląda znacznie lepiej odkąd zaczęłam używać IQQU. Teraz mam prawie całą serię. Używam rano serum przeciwzmarszczkowego i kremu nawilżającego, a wieczorem serum i kremu na noc. Mam też serum przeciwtrądzikowe. Nie mam z trądzikiem wielkich problemów, ale są dni kiedy coś mi wyskoczy na twarzy. Jak na razie muszę przyznać, że to serum działa.

Zobaczę jeszcze jak będę wyglądać po jakimś miesiącu stosowania tych wszystkich kremów. Zdam relację
Będę czekać Jestem straaasznie ciekawa tych produktów. Mam w planach zamówienie czegoś.. tylko jeszcze nie wiem czego
Denerwuje mnie tylko to, że nie piszą całego składu na stronie IQQU. Bo myślałam nad filtrem przeciwsłonecznym. Tylko wysłałam do nich list z zapytaniem czy jest w składzie alkohol (cera naczynkowa. ughhh... -.- ). Moja siostra chciałaby sobie zamówić właśnie to serum przeciwtrądzikowe. Ja bym chciała może serum przeciwzmarszczkowe. Nie wiem. Rozumiem, że nie podrażniają Cie, tak? Jaką masz cerę?
essme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 20:46   #6
ariana86
Raczkowanie
 
Avatar ariana86
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 31
Dot.: Kosmetyki IQQU ?

Absolutnie nic mnie nie podrażnia. Na opakowaniach są wypisane tylko takie składniki jak na stronie internetowej. Myślę, że to są wszystkie składniki. Nie mogliby na opakowaniu (pudełku ani pojemniku) nie podać wszystkich.

Zadziwiające jest dla mnie to, że ta seria rzeczywiście jest odpowiednia dla każdego rodzaju cery. Tak jak mówiłam, krem na noc, chociaż bardzo ciężki, jest odpowiedni nawet dla tłustej cery. Nawilżający na dzień, jest bardzo lekki i od razu się wchłania, ale nawilża doskonale, nawet suchą cerę.

Ja mam cerę wrażliwą i mieszaną, ale raczej bardziej tłustą. Nieodpowiednie kremy bardzo łatwo mnie podrażniają albo totalnie wysuszają. Te kremy są super. Czuję się cały czas jak po maseczce aspirynowej. Skóra jest taka gładka i miła w dotyku. Nawilżona cały dzień. Podobają mi się w tych kremach te wszystkie wyciągi roślinne, retinol, witamina E itp. Składniki potencjalnie zapychające są dalej w składzie. Używałam Diacnealu, Effaclaru K i innych kremów polecanych na forum, ale prawdę mówiąc nie wyszło mi to na dobre. Może i są one silniejsze, ale bardzo mnie wysuszyły i podrażniły, chociaż próbowałam się nawilżać regularnie. W kremach IQQU może i jest mniej retinolu czy witaminy C lub E, ale widzę jak stopniowo poprawia się moja cera. Z każdym dniem. Bez żadnych podrażnień i problemów. Po prostu jest co raz lepiej. Używam ich codziennie z przyjemnością.
ariana86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 21:13   #7
essme
Raczkowanie
 
Avatar essme
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Kosmetyki IQQU ?

Cytat:
Napisane przez ariana86 Pokaż wiadomość
Absolutnie nic mnie nie podrażnia. Na opakowaniach są wypisane tylko takie składniki jak na stronie internetowej. Myślę, że to są wszystkie składniki. Nie mogliby na opakowaniu (pudełku ani pojemniku) nie podać wszystkich.

Zadziwiające jest dla mnie to, że ta seria rzeczywiście jest odpowiednia dla każdego rodzaju cery. Tak jak mówiłam, krem na noc, chociaż bardzo ciężki, jest odpowiedni nawet dla tłustej cery. Nawilżający na dzień, jest bardzo lekki i od razu się wchłania, ale nawilża doskonale, nawet suchą cerę.

Ja mam cerę wrażliwą i mieszaną, ale raczej bardziej tłustą. Nieodpowiednie kremy bardzo łatwo mnie podrażniają albo totalnie wysuszają. Te kremy są super. Czuję się cały czas jak po maseczce aspirynowej. Skóra jest taka gładka i miła w dotyku. Nawilżona cały dzień. Podobają mi się w tych kremach te wszystkie wyciągi roślinne, retinol, witamina E itp. Składniki potencjalnie zapychające są dalej w składzie. Używałam Diacnealu, Effaclaru K i innych kremów polecanych na forum, ale prawdę mówiąc nie wyszło mi to na dobre. Może i są one silniejsze, ale bardzo mnie wysuszyły i podrażniły, chociaż próbowałam się nawilżać regularnie. W kremach IQQU może i jest mniej retinolu czy witaminy C lub E, ale widzę jak stopniowo poprawia się moja cera. Z każdym dniem. Bez żadnych podrażnień i problemów. Po prostu jest co raz lepiej. Używam ich codziennie z przyjemnością.
Ja miałam tak samo.. też Effaclar K i inne polecane kremy nie za bardzo mi odpowiadały i też nie wyszło mi to na dobre. Co raz bardziej mam ochotę na IQQU. A jeśli to są wszystkie składniki co podają to na pewno zamówię Sunscreen. Tylko muszę się upewnić na 100% że nie ma alkoholu. Pomyślę, jeszcze nad jakimś serum by nakładać na noc
essme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-14, 20:58   #8
hiszuana
Raczkowanie
 
Avatar hiszuana
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Obecnie Kielce
Wiadomości: 132
Dot.: Kosmetyki IQQU ?

A ile wyszedł was zakup calościowy tych kosmetyków?
__________________
"Jeśli fakty nie pasują do teorii zmień teorię..."
A. Einstein

Moja strona wymiankowa

hiszuana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 21:43   #9
ariana86
Raczkowanie
 
Avatar ariana86
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 31
Dot.: Kosmetyki IQQU ?

Zależy co zamawiasz. Ja płaciłam za 2 kremy razem z przesyłką około 230 zł. Zależy od kursu dolara też. Przesyłka to około 18 zł. W zł są ceny na stronie. Można sobie dodać do koszyka i zobaczyć ile wyjdzie.
ariana86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 22:18   #10
hiszuana
Raczkowanie
 
Avatar hiszuana
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Obecnie Kielce
Wiadomości: 132
Dot.: Kosmetyki IQQU ?

Dziękuje bardzo za odpowiedź Przez przypadek trafiłam na filmiki Michelle Phan i powiem szczerze, że jestem zachwycona!!! Jeszcze nie trafiłam na taki filmik nauki makijażu żeby obejrzeć go do końca i nie umrzeć z nudów, ona robi to poetycko płynnie i z pomysłem Nawet najprotszy w jej wykonaniu mile się ogląda I tak zastanawiam się czy te kremy, serum byłoby dobre do wspomianej cery naczyniowej suchej, jeżeli ktoś będzie używał przy takiej cerze prosiłabym o wypowiedzi
__________________
"Jeśli fakty nie pasują do teorii zmień teorię..."
A. Einstein

Moja strona wymiankowa

hiszuana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 21:04   #11
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Kosmetyki IQQU ?

Aj, też zaraziłam się od MP i obejrzałam wszystkie jej filmiki.
nakręcam się na IQQU, tylko cena mnie odstrasza strasznie skutecznie
a co oni mają w ofercie?
[mało znam ang.]
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-18, 14:41   #12
raus
Raczkowanie
 
Avatar raus
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 272
GG do raus
Dot.: Kosmetyki IQQU ?

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Aj, też zaraziłam się od MP i obejrzałam wszystkie jej filmiki.
nakręcam się na IQQU, tylko cena mnie odstrasza strasznie skutecznie
a co oni mają w ofercie?
[mało znam ang.]
w ofercie z tego co przykuło moją uwagę na stronie iqqu jest krem przeciwzmarszczkowy, przeciwtrądzikowy i trzeci z wysokim filtrem spv 35 ja dzisiaj zamówiłam i licząc po obecnym kursie dolara to wyszło mnie ładnie - 111 zl już z przesyłką
dam znać kiedy dojdzie
__________________
dbam o włosy (Jantar)
dbam o cerę (minerały, Himalaya Herbals Antisceptic)
dbam o siebie (Chodakowska, Michaels, Mel B)

raus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 19:15   #13
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Kosmetyki IQQU ?

Też się zaraziłam ciekawościa po filmikach MP (jaka ona ma piękną skórę!). Jak się sprawuja Wasze kremy? Interesowałby mnie zwłaszcza przeciwsłoneczny, bo na jej twarzy nie pozostawiał nic poza piękna gładką skórą.

Tak więc pochwalcie się jak tam Wasze kremiki i efekty
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 17:21   #14
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Kosmetyki IQQU ?

hej!Już dawno miałam oko na ten krem z filtrem, ale powstrzymywała mnie cena 33$+6$przesyłka, teraz patrze na stronkę IQQU a krem kosztuje 25$+8$przesyłka, krem staniał a przesyłka podrożała, ale i tak wychodzi taniej niestety dostałam meila, że MP nie ma w Stanach tego kremu i przesle mi go z Tajlandii, więc przesyłka będzie dłużej szła. Trudno, poczekam. Jak tylko dorwę go w swoje łapki to dam znać jak się sprawuje. Troche mam wyrzuty sumienia-malutki krem za prawie 100zł
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 07:00   #15
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Kosmetyki IQQU ?

Koniecznie powiedz, bo to rzeczywiście spore pieniądze.
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 09:33   #16
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Kosmetyki IQQU ?

Wczoraj dostałam kremik (z filtrem) - ale express- zamawiałam w sobotę! Rany, ale ta tubka maluśka, to tylko 30 ml-100zł Niby jest napisane na opakowaniu, że to zaawansowana formuła i wystarczy niewielka ilość, uff! koniec z pracowitym wsmarowywaniem grubej warstwy filtra. Jeszcze nie próbowałam, bo mam zamiar używać głównie pod makijaż, a na co dzień zwykły filtr. Ale oczywiście dam znać co i jak. Cierpliwości
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 10:17   #17
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Kosmetyki IQQU ?

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Wczoraj dostałam kremik (z filtrem) - ale express- zamawiałam w sobotę! Rany, ale ta tubka maluśka, to tylko 30 ml-100zł Niby jest napisane na opakowaniu, że to zaawansowana formuła i wystarczy niewielka ilość, uff! koniec z pracowitym wsmarowywaniem grubej warstwy filtra. Jeszcze nie próbowałam, bo mam zamiar używać głównie pod makijaż, a na co dzień zwykły filtr. Ale oczywiście dam znać co i jak. Cierpliwości
Ale zdzierają z ludzi

No ciekawe z ta kapeczką...Jeżeli to prawda, to baardzo przełomowa ta formuła, aż trudno uwierzyć
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 21:46   #18
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Dot.: Kosmetyki IQQU ?

Odkopuje wątek

Widziałyście nowości na stronie? 2 rodzaje maseczek, nowe serum rewitalizujące w 14 dni, odmładzające i krem "uzupełniający".
Chociaż najbardziej ciekawa jestem jak sprawuje się filtr

A i mają pojawić się niedługo też pędzle do makijażu.
__________________

Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 07:19   #19
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Kosmetyki IQQU ?

Rzeczywiście, Michelle wspominała w swoim filmiku o tych pędzlach.

Ale mnie nadal nurtuje krem przeciwsłoneczny Bo albo ona jest niedoinformowana, albo stworzyła przełomową formułę..
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-26, 13:13   #20
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Kosmetyki IQQU ?

Teraz ja odkopuję!
A scrub? Używał ktoś?
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 14:38   #21
Truskaawkowaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: okolice Krakowa ;]
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyki IQQU ?

Oglądałam najnowszy filmik Michelle i zapragnełam mieć te pędzle, zwłaszcza kabuki
Truskaawkowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 22:17   #22
Leksi2991
Przyczajenie
 
Avatar Leksi2991
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 18
Dot.: Kosmetyki IQQU ?

Dziewczy ja też kocham filmiki Michelle i chciałabym wrecz marzę o kupnie pedzla kabuki red )) Jutro będą przeceny na wszystkie ich kosmetyki czy ktos chciałby sie dołaczyc do zakupów?????
Promocja jest wazna tylko przez weekend!
__________________
Brazil Butt Lift - od 24.07 - walka trwa
Dieta oczyszczająca cytrusowa
Leksi2991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 17:16   #23
tajik girl
Raczkowanie
 
Avatar tajik girl
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 423
Dot.: Kosmetyki IQQU ?

Zastanawiam się nad zamówieniem filtra spf50 - patrzę na skład i niespodzianka: talk prawie na początku, a parsol pod koniec. Dobrze wnioskuję, że podkład nie powinien go destabilizować?
tajik girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:46.