Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja] - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-22, 08:43   #2611
thedarksideoflight
Raczkowanie
 
Avatar thedarksideoflight
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 182
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Przy allwaves to nie tylko kwestia koloru wyjsciowego, ale i oswietlenia :/ U mnie w pokoju wyglądają na jakieś bordo, przy oknie już jaśniejsze, aparatem z lampą wychdzi czerwień z rudymi przebłyskami, bez jakby blady róż, robione aparatem z telefonu w słońcu wyglądają chyba najlepiej.. Ale od tych różnic można dostać bólu głowy
__________________
Dbam o włosy:
12.11
- olejowanie
28.10.11 - nie prostuję , wracam do naturalnego skrętu.

zapuszczanie:
cel 1. 45cm zdrowych włosów

Mój blog
thedarksideoflight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 08:50   #2612
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Dobra, może sobie odpuszczę Allwaves
Kupię Oystera jeśli go znajdę gdzieś w Warszawie w cywilizowanym miejscu i w normalnej cenie, a jeśli nie to wezmę znowu Scandic Line. I jeśli moje włosy będą w jako takim stanie, to dokupię jeszcze utleniacz 12% i go wymieszam z 9%.

Naolejowałam włosy dzisiaj na noc, siedzę teraz z maską na głowie, zobaczymy czy będzie chociaż ciut lepiej. Jednak nie mogę się lenić i muszę olejować, ale strasznie nie lubię swojego widoku w lustrze z tymi tłustymi włosami.

edit: http://www.beauty-serwis.home.pl/DIR...ARLET-356.html
Chyba to kupię. Mam wrażenie, że dodawanie tonera do maski się u mnie nie sprawdza - może to kwestia tego, że dodaję Chilli Red, a on nie jest ciemny.
__________________
...

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2012-03-22 o 08:54
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 08:50   #2613
dudzia
Raczkowanie
 
Avatar dudzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 376
GG do dudzia
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Ja ostatnio jak trzymałam allwaves 9% ponad godzinę to rozjaśniło mi wcześniej robione odrosty które były ciemniejsze o wiele niż teraz, więc jest szansa bo 9% ogólnie rozjaśnia tylko czepek foliowy załóż :P mam wrażenie że jak farba wysycha na włosach to już na nie nie działa tak dobrze, dlatego radzę czepki nakładać
dudzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 08:52   #2614
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Zastanawiam się też, czy jak potrzymam na głowie z godzinę farbę z 9% utleniaczem, to czy jest szansa, żeby mi rozjaśniła te włosy, które mam, czy nie za bardzo?
Z tego co ja wiem, 9% ma właściwości rozjaśniające, przynajmniej tak jest napisane w opisach aukcji farb superrozjaśniaczy. I jeśli chce się bardziej włosy rozjaśnić daje się inne proporcje utleniacza, np. 1:2 a nie 1:1,5. Ale to się wiąże z większym zniszczeniem włosów i szybszym wypłukiwaniem koloru. Logicznie rzecz biorąc im dłużej wystawiasz włosy na działanie utleniacza, tym bardziej się rozjaśnią. Ale bałabym się tak eksperymentować na twoim miejscu, szczególnie że sama piszesz, że włosy coś się już zaczynają buntować
W ogóle podziwiam ciebie i inne dziewczyny, które tak często farbują włosy. Ja już miesiąc i kilka dni chodzę z jednym i tym samym kolorem (oczywiście już mega wypłukanym) na głowie i dalej raz na jakiś czas jakiś komplement wpadnie hihi :P
SugarbabyLove- muszę przyznać, że widać MEGA poprawę w kondycji twoich włosów. I to w przeciągu zaledwie miesiąca! A kolor, którym teraz się farbujesz bardzo ci pasuje. Chętnie zobaczyłabym jak wyglądasz w wyprostowanych włosach z tym kolorem
michaalinaa- zazdrość mi się włącza, że ty tak z biegu taką śliczną czerwień masz
No ale nie ma co się załamywać, trzeba działać Dzisiaj robię kąpiel rozjaśniającą. Spałam z olejem rycynowym na włosach. Jeszcze może trochę maznę po końcówkach przed zabiegiem. Aha! Na rzęsach już po kilku aplikacjach widzę różnicę. Chyba chodzi o grubość rzęs, bo w tak krótkim czasie nowe raczej by nie zdążyły urosnąć Ale super się maskara rozprowadza i takie dłuższe się wydają rzęsy. Polecam
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 09:00   #2615
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez michaalinaa Pokaż wiadomość
tak tylko z oxydantem 12%. pierwsze było z 9%
Ok, a masz może jakieś zdjęcie po farbowaniu z oksydantem 9%?
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 09:05   #2616
dudzia
Raczkowanie
 
Avatar dudzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 376
GG do dudzia
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

falka_19, ja zrobiłam kiedyś próbę na pasemku z utleniaczem w proporcji 1:2, i jednak nie polecam. kolor wyszedł jasny, ale nie intensywny- tak jakby już trochę sprany. więc lepiej się trzymać proporcji 1:1,5 i przytrzymać dłużej farbę. Może ta reguła sprawdza się lepiej na innych kolorach, blondach, brązach itp.
dudzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 09:12   #2617
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez dudzia Pokaż wiadomość
Ja ostatnio jak trzymałam allwaves 9% ponad godzinę to rozjaśniło mi wcześniej robione odrosty które były ciemniejsze o wiele niż teraz, więc jest szansa bo 9% ogólnie rozjaśnia tylko czepek foliowy załóż :P mam wrażenie że jak farba wysycha na włosach to już na nie nie działa tak dobrze, dlatego radzę czepki nakładać
Czepek zawsze nakładam.
No dobra, to pójdzie ok 10,5% utleniacz i farba na 50-60 minut.
Póki co będę pewnie 3 razy w tygodniu olejować + maski, więc sądzę, że 1,5 tygodnia doprowadzę włosy do ok stanu. W sumie i tak nie są w złym, po prostu zawsze były w lepszym.

Ja bym chyba nie mogła ponad miesiąc włosów nie farbować. Zdarzało mi się to czasem przy czerni, ale to i tak był mój maks jak nie miałam siły farbować i się z takimi źle czułam, po takim czasie odrosty już mam pokaźne... Ostatecznie farbuję włosy po to, żeby lepiej wyglądały, łażenie z wypłukanym kolorem/odrostami dla mnie mija się z celem, a przy czerwieni to połączenie jednego i drugiego.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 09:33   #2618
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Czepek zawsze nakładam.
No dobra, to pójdzie ok 10,5% utleniacz i farba na 50-60 minut.
Póki co będę pewnie 3 razy w tygodniu olejować + maski, więc sądzę, że 1,5 tygodnia doprowadzę włosy do ok stanu. W sumie i tak nie są w złym, po prostu zawsze były w lepszym.

Ja bym chyba nie mogła ponad miesiąc włosów nie farbować. Zdarzało mi się to czasem przy czerni, ale to i tak był mój maks jak nie miałam siły farbować i się z takimi źle czułam, po takim czasie odrosty już mam pokaźne... Ostatecznie farbuję włosy po to, żeby lepiej wyglądały, łażenie z wypłukanym kolorem/odrostami dla mnie mija się z celem, a przy czerwieni to połączenie jednego i drugiego.
Ja farbuję co 3 tygodnie odrosty, bo mam widoczne i nie jest to fajne. A farbować polecam na olej! Od kiedy tak robię nie mam problemu zniszczonych/przesuszonych włosów po farbowaniu.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 09:45   #2619
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Ja farbuję co 3 tygodnie odrosty, bo mam widoczne i nie jest to fajne. A farbować polecam na olej! Od kiedy tak robię nie mam problemu zniszczonych/przesuszonych włosów po farbowaniu.
Czerwone też tak farbujesz? Ja tak farbowałam czarne włosy, ale nie wiem czy bym się pokusiła o takie testy jeśli tak łatwo zepsuć efekt.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 09:58   #2620
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Czerwone też tak farbujesz? Ja tak farbowałam czarne włosy, ale nie wiem czy bym się pokusiła o takie testy jeśli tak łatwo zepsuć efekt.
Oczywiście, tylko czerwone tak farbuję Bo ja mam czerwień już od wielu lat na głowie.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 11:20   #2621
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Alleee sie rozpisałyście.. a tylko pare godzin mnie nie byłooo
Dziekuje za komplementy.. to takie słodkie
Co do prostowania włosów noo może je wyprostuje dziś całe to porobie pare fotek w słoneczku wkońcu taka ładna pogodA..

Enn-co do farb.. zapisałam nazwy i kolory. będę pytać po hurtowniach tam gdzie najtaniej tam kupie

Z tym Allwaves widać że różnie wygląda na włosach..

Benek- ja też na olej teraz kładłam włoski są takie bardziej lśniące mi się wydaje..
czepek muszę kupić przy następnym malowaniu go założe.. Też myślałam nad mieszaniem oxydantów.. ciekawa koncepcja
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 11:28   #2622
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość



Benek- ja też na olej teraz kładłam włoski są takie bardziej lśniące mi się wydaje..
Tak Są bardziej lśniące po farbowaniu na olej
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 11:40   #2623
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Naolejowałam wczoraj włosy, dzisiaj pawie 2 godziny siedziałam z maskami...
Sądziłam, że wiele to nie da za pierwszym razem, ALE mam milsze włosy i łatwiej się układały!
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 13:39   #2624
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Naolejowałam wczoraj włosy, dzisiaj prawie 2 godziny siedziałam z maskami...
Sądziłam, że wiele to nie da za pierwszym razem, ALE mam milsze włosy i łatwiej się układały!
no widzisz
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 14:04   #2625
Kamulla
Raczkowanie
 
Avatar Kamulla
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 52
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

ja zrobilam próbę alergiczną tego Oystera, za uchem, wygląda na róż, więc jestem dobrej myśli, że wyjdzie mi czerwień będę robić prawdopodobnie wieczorem, więc po farbowaniu od razu wstawię zdjęcia
Kamulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 14:34   #2626
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Kamulla Pokaż wiadomość
ja zrobilam próbę alergiczną tego Oystera, za uchem, wygląda na róż, więc jestem dobrej myśli, że wyjdzie mi czerwień będę robić prawdopodobnie wieczorem, więc po farbowaniu od razu wstawię zdjęcia
oo super. czekamy na fotki
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 14:48   #2627
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Kupilam czerwona pianke koloryzujaca, bede testowac. i nie moge sie doczekac na zdjecia efektow farbowania oysterem!
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 14:56   #2628
Kamulla
Raczkowanie
 
Avatar Kamulla
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 52
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

tylko nie wiem, bo czas farbowania jest napisany 50 minut... czy przetrzymać do np 1,5 godziny? może godziny 20? robię z 9%
Kamulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 15:33   #2629
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Kamulla Pokaż wiadomość
tylko nie wiem, bo czas farbowania jest napisany 50 minut... czy przetrzymać do np 1,5 godziny? może godziny 20? robię z 9%
hmm nie wiem na twoim miejscu bym do godziny trzymała... ja w ogóle 1 raz słysze żeby można było tak długo trzymać farbę.. tak mnie kusicie że chyba przy następnym malowaniu bede trzymała dłużej.
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 16:12   #2630
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

też zawsze trzymam dłużej

chciałam polecić tę piankę Venita, kolor spłukuje się jak nigdy dotychczas, bo czerwień jest równie intensywna, tylko włosy są coraz jaśniejsze... i teraz widzę, że jednak wyrównał mi się kolor Cieszę się, że byłam cierpliwa i nie szalałam z rozjaśnianiem/dekoloryzacją/farbami, a poczekałam aż totalnie spłucze mi się farba do wiewiórki i nałożyłam na takie sprane
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 17:00   #2631
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
też zawsze trzymam dłużej

chciałam polecić tę piankę Venita, kolor spłukuje się jak nigdy dotychczas, bo czerwień jest równie intensywna, tylko włosy są coraz jaśniejsze... i teraz widzę, że jednak wyrównał mi się kolor Cieszę się, że byłam cierpliwa i nie szalałam z rozjaśnianiem/dekoloryzacją/farbami, a poczekałam aż totalnie spłucze mi się farba do wiewiórki i nałożyłam na takie sprane
no to super.
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 18:39   #2632
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
też zawsze trzymam dłużej

chciałam polecić tę piankę Venita, kolor spłukuje się jak nigdy dotychczas, bo czerwień jest równie intensywna, tylko włosy są coraz jaśniejsze... i teraz widzę, że jednak wyrównał mi się kolor Cieszę się, że byłam cierpliwa i nie szalałam z rozjaśnianiem/dekoloryzacją/farbami, a poczekałam aż totalnie spłucze mi się farba do wiewiórki i nałożyłam na takie sprane
Łaaaaa, nie mogę się doczekać aż jej użyję.
Tylko zastanawiam się czy jedno opakowanie wystarczy na moje włosy, no ale długie nie są.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 18:42   #2633
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
hmm nie wiem na twoim miejscu bym do godziny trzymała... ja w ogóle 1 raz słysze żeby można było tak długo trzymać farbę.. tak mnie kusicie że chyba przy następnym malowaniu bede trzymała dłużej.
ja zawsze 40-50, teraz przy postquamie ponad godzine, bo lepiej kolor łapał - równiej

Enn_ ja nawrzucałam chyba 3 str temu pełno takich różnych masek z pigmentem czerwonym i sie wciaz zastanawiam ktory.

tak samo jaka farbe wybrac...

ja teraz bd musiala przecierpiec troche z mniej milymi wlosami, ale to dlatego, ze w poniedzialek mialam operacje i mycie wlosow spada na mame i pewnie nie bedzie jej sie chcialo bawic tymi moimi "dlugimi kudlami" a kiedys marudziła, że mam krótkie/szalone fryzury
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 18:50   #2634
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

a jaki kolor pianki wzięłaś? Mi udało się zużyć nieco ponad połowę sprayu, a mamy włosy podobnej długości

Też muszę kupić jakąś farbę... Zupełnie nie wiem którą wybrać? ;/ Nie potrzebuję farb do ciemnych włosów, bo farbuję teraz już tylko złoty odrost... doradzicie? :x Waham się między postquamem, goldwellem a elgonem... 2 pierwszych nie używałam, a z ostatniego byłam bardzo zadowolona
(choć wyszedł zbyt jasny odcień jak dla mnie i to przy wodzie 6%!)

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-03-22 o 18:55
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 19:00   #2635
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
a jaki kolor pianki wzięłaś? Mi udało się zużyć nieco ponad połowę sprayu, a mamy włosy podobnej długości

Też muszę kupić jakąś farbę... Zupełnie nie wiem którą wybrać? ;/ Nie potrzebuję farb do ciemnych włosów, bo farbuję teraz już tylko złoty odrost... doradzicie? :x Waham się między postquamem, goldwellem a elgonem... 2 pierwszych nie używałam, a z ostatniego byłam bardzo zadowolona
(choć wyszedł zbyt jasny odcień jak dla mnie i to przy wodzie 6%!)
Wzięłam jasną czerwień.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 20:01   #2636
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Variance Pokaż wiadomość
ja zawsze 40-50, teraz przy postquamie ponad godzine, bo lepiej kolor łapał - równiej

Enn_ ja nawrzucałam chyba 3 str temu pełno takich różnych masek z pigmentem czerwonym i sie wciaz zastanawiam ktory.

tak samo jaka farbe wybrac...

ja teraz bd musiala przecierpiec troche z mniej milymi wlosami, ale to dlatego, ze w poniedzialek mialam operacje i mycie wlosow spada na mame i pewnie nie bedzie jej sie chcialo bawic tymi moimi "dlugimi kudlami" a kiedys marudziła, że mam krótkie/szalone fryzury

ojj a ta operacja to coś poważnego..?? szybkiego powrotu do "sprawności" życzę
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 20:03   #2637
Kamulla
Raczkowanie
 
Avatar Kamulla
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 52
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

w sumie to dziwny trochę ten Oyster, bo na opakowaniu ma w angielskiej wersji, że contrast trzymać 15-30 minut, a na polskiej nalepce jest napisane, że czas stosowania 50 minut oO no ale siedzę z nim teraz na głowie, wrażenia na razie chyba ok, nie wypadają w ogóle włosy, także fajnie tylko znowu odrosty mi wyjdą o wiele jaśniej jak zwykle, te rude końcówki chyba mi nigdy nie zejdą :< wstawię zdjęcia od razu jak spłukam i wysuszę
Kamulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 20:29   #2638
michaalinaa
Raczkowanie
 
Avatar michaalinaa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 291
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez thedarksideoflight Pokaż wiadomość
michaalinaa Śliczny kolorek, szkoda że majicontrast jest taki drogi
dokładnie, to jedyna wada tej farby

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
michaalinaa- zazdrość mi się włącza, że ty tak z biegu taką śliczną czerwień masz
No ale nie ma co się załamywać, trzeba działać
ja zawsze miałam szczęście do farbowania włosów zawsze wychodziły tak jak powinny. wszyscy mnie straszyli jak postanowiłam farbować na brązowo, że wyjdzie czarny, a wychodził zawsze idealny

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Ok, a masz może jakieś zdjęcie po farbowaniu z oksydantem 9%?
mam, proszę bardzo takie głupawe teraz dopiero po zobaczeniu tego zdjęcia widzę, jak ogromną różnice zrobiło drugie farbowanie

dziewczyny, czy "dziewczyna z YT" to nie przypadkiem Louna Maroun? ona właśnie mnie zainspirowała to pofarbowania na czerwono mam taki sam kolor jak jej w filmiku z majicontrastem szczególnie na czubku glowy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0428.jpg (79,6 KB, 34 załadowań)
__________________
Nie sposób uciec, gdy w dupie sztuciec.

michaalinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 20:32   #2639
Kamulla
Raczkowanie
 
Avatar Kamulla
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 52
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

jaka ogromna różnica między 1 a 2 farbowaniem, wooow O.O fantastyczny jest ten majicontrast, jak go przecenią to koniecznie go wypróbuję!

dobra, idę płukać włosy...
Kamulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 20:36   #2640
michaalinaa
Raczkowanie
 
Avatar michaalinaa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 291
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

własnie zrobiłam sobie zestawienie i... wow sama nie wiedziałam, że jest taka różnica! polecam trzymać te półtorej godziny, haha
mi się za pierwszym razem udało trafić na przecene za 23,20
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cats.jpg (40,0 KB, 40 załadowań)
__________________
Nie sposób uciec, gdy w dupie sztuciec.

michaalinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:46.