Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-26, 15:44   #2311
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Wiem James , Mamy zupełnie inny rodzaj włosów.

Paul Mitchell jest ok, ale nie sądzę by były to produkty do "leczenia". Raczej sa dobre, jesli włosy sa w miarę dobrej kondycji.

linki nie działałają

A może pielęgnacja naturalna?


Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Ja polecam szampon Amla Bhringraj (http://www.helfy.pl/szampon-ziolowy-...hringraj-khadi). Zużyłam już kilka butelek, czasem go zdradzam z innymi, ale i tak potem wracam do niego.

Drogi, ale bardzo dobry. Sama miałam problemy ze słabymi, wypadającymi włosami. Odkąd stosuję ten szampon jest duuużo lepiej. Włosy po nim są lekkie, "puszyste" i lśniące - nie trzeba nawet po nim odżywki używać
pewnie jest dobry...ale opis "puszyste włosy" mnie zniechęcił ja robię wszystko żeby puszyste nie były. Dal James może byc dobry
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 15:55   #2312
piwonia91
Raczkowanie
 
Avatar piwonia91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 426
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Od jakiegoś czasu poluję na rozświetlacz z The Balm w Marionnaud.
Chyba jakiś czas temu była promocja na kosmetyki z tej firmy ale przegapiłam.
Nie wiecie może czy te promocje występują tam często jak np w Sephorze?
I czy trzeba miec karte żeby skorzystac? Bo ja karty nie mam i dopiero chcę założyc przy pierwszych zakupach .
__________________
"Nie możesz kazać słońcu, świecić jaśniej.
Albo deszczowi, żeby mniej padał..."


piwonia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 16:21   #2313
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Douglas "zaszalał" i przysłał mi do domu kupon pt: "31/03 Dzień Vipów!"

Z tym zaproszeniem rabat w tym dniu na wszystko 15%
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 16:26   #2314
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;33150567]
Ja mam postolejowa traume i wyznaje teorie, ze kosmetyki indyjskie suck. U mnie albo dawaly zerowy efekt, albo wzmagaly przetluszczanie i platanie wysuszajac dodatkowo.[/QUOTE]
Powiem szczerze,że mi ta chińszczyzna też coś nie za bardzo podeszła
I osobiście przyznam, nigdy aż takiej wagi do szamponu nie przywiązywałam, wychodząc z założenia, że ma myć i nic więcej. Skoro jednak obserwujesz aż takie wysuszenie, to pewnie szkodzą Ci detergenty, namawiam więc na kosmetyki naturalne, zawsze to trochę mniej tej chemii... na wątku KLIK pełno dziewczyn się pasjonuje szamponami, więc pewnie coś Ci doradzą - ja mam włosy bardzo delikatne i wypadające, ale jakoś długo szamponu szukać nie musiałam - od razu spodobała mi się taka czerwonopomarańczowa seria Pat&Rub - szampon ok, odżywka też spoko, maska bossska

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Douglas "zaszalał" i przysłał mi do domu kupon pt: "31/03 Dzień Vipów!"

Z tym zaproszeniem rabat w tym dniu na wszystko 15%
O szok Nareszcie
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 17:00   #2315
KuNu
Wtajemniczenie
 
Avatar KuNu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 883
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez piwonia91 Pokaż wiadomość
Od jakiegoś czasu poluję na rozświetlacz z The Balm w Marionnaud.
Chyba jakiś czas temu była promocja na kosmetyki z tej firmy ale przegapiłam.
Nie wiecie może czy te promocje występują tam często jak np w Sephorze?
I czy trzeba miec karte żeby skorzystac? Bo ja karty nie mam i dopiero chcę założyc przy pierwszych zakupach .
ja juz dwa razy trafiłam w marionnaud na promocje
róz+bronzer+pigment w płynie(cos jak posie tint z benefitu) za 60 zł
KuNu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 17:15   #2316
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

James a miałaś robione badania na Helicobacter pylori, bo jeśli inne wyniki masz oki to może to jest przyczyna wypadania włosów?
Ja się nie chcę wymądrzać, ale po opisie Twojej diety to raczej chyba masz niedobory np. cynku, który jest bardzo istotnym składnikiem.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 17:16   #2317
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
w zapaszku czy flaszce?
Flaszce

jamestown, a dużo tych olejków próbowałaś? Przecież nie tylko są indyjskie. Ja właśnie zaczynam przygodę z olejowaniem. Przyznam, że sto razy wolę produkty naturalne bez silikonów niż te profesjonalne fryzjerskie
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-26, 17:29   #2318
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Flaszce

jamestown, a dużo tych olejków próbowałaś? Przecież nie tylko są indyjskie. Ja właśnie zaczynam przygodę z olejowaniem. Przyznam, że sto razy wolę produkty naturalne bez silikonów niż te profesjonalne fryzjerskie
podpisuje sie pod tym
od niemal roku używam niemal wszystkich kosmetyków z dobrymi składami.
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 17:43   #2319
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Wiem James , Mamy zupełnie inny rodzaj włosów.

Paul Mitchell jest ok, ale nie sądzę by były to produkty do "leczenia". Raczej sa dobre, jesli włosy sa w miarę dobrej kondycji.

linki nie działałają

A może pielęgnacja naturalna?



pewnie jest dobry...ale opis "puszyste włosy" mnie zniechęcił ja robię wszystko żeby puszyste nie były. Dal James może byc dobry
Hahah, ja mam cienkie włosy, które szybko "klapną", więc dla mnie jak znalazł

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Douglas "zaszalał" i przysłał mi do domu kupon pt: "31/03 Dzień Vipów!"

Z tym zaproszeniem rabat w tym dniu na wszystko 15%
serioo ciekawe czy to dla wszystkich posiadaczek kart, czy tylko wybrane osoby dostaną takie zaproszenia
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 18:07   #2320
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Do mnie z D. przyszła oferta ''-20% w sobotni dzień vip 31.03.'', ale tylko w Atrium Targówek przy Głębockiej.
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 18:15   #2321
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Kurcze, nawet nie mialam dzis czasu przeczytac forum

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Elizko, Ty kupowałaś pędzle w Sepho ze zniżką 50% teraz???? Możesz powiedzieć, na jakiej to zasadzie (tzn. czy pędzle wymieniane na sephorowe muszą być dokładnie tego samego rodzaju, czy mogą to być po prostu ogólnie: np.pędzle do makijażu oka na pędzle do makijażu oka?
Ja osobiscie nic nie zanioslam na wymiane, bo starych nie mam - wywalam. Od razu powiedzialam ze nie mam nic starego a chce kupic ze zniżką i nie bylo problemu.. Aczkolwiek moze to jest tak, ze dziewczyny mnie tam znaja i dlatego sie zgodzily:brzyda l:
Zamierzam jeszcze jutro sie przejsc po kilka kredek i jakies pedzle, bo promocja mi bardzo odpowiada. Znowu nic ze soba nie wezme hihi
Cytat:
Napisane przez KuNu Pokaż wiadomość
ja juz dwa razy trafiłam w marionnaud na promocje
róz+bronzer+pigment w płynie(cos jak posie tint z benefitu) za 60 zł
A w moim Mario nigdy czegoś takiego nie ma wrr. Ba, nawet 3/4 produktów nie ma.. od grudnia zreszta...
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-26, 18:22   #2322
dejona
Raczkowanie
 
Avatar dejona
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 282
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

A do mnie z S "9 DNI VIP ! na cały asortymentod 30 marca do 7 kwietnia "
dejona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 18:38   #2323
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez dejona Pokaż wiadomość
A do mnie z S "9 DNI VIP ! na cały asortymentod 30 marca do 7 kwietnia "
jaką masz kartę?
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 18:40   #2324
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
Do mnie z D. przyszła oferta ''-20% w sobotni dzień vip 31.03.'', ale tylko w Atrium Targówek przy Głębockiej.
Tylko szkoda, że to akurat koniec m-ca, ale ja i tak jeszcze nic nie dostałam, myślałam,że mam kupon na 20 % online, a to był kupon na 20 zł

Edytowane przez magtru
Czas edycji: 2012-03-26 o 18:42
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 18:47   #2325
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Wiem James , Mamy zupełnie inny rodzaj włosów.

Paul Mitchell jest ok, ale nie sądzę by były to produkty do "leczenia". Raczej sa dobre, jesli włosy sa w miarę dobrej kondycji.

linki nie działałają

A może pielęgnacja naturalna?
Pielegnacja naturalna mnie nie powala. Jedyna rzeczy godna uwagi to niektore z mydel Lusha.

Z moimi wlosami to szalu idzie dostac: skora latwo sie wysusza, przetluszcza, wlosy wypadaja i sie placza na potege.
Z cera tez mam niezle problemy: praktycznie wszystko mnie zapycha, czesto tez cos mnie wysusza.

Wlosow zazdraszczam .

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Powiem szczerze,że mi ta chińszczyzna też coś nie za bardzo podeszła
I osobiście przyznam, nigdy aż takiej wagi do szamponu nie przywiązywałam, wychodząc z założenia, że ma myć i nic więcej. Skoro jednak obserwujesz aż takie wysuszenie, to pewnie szkodzą Ci detergenty, namawiam więc na kosmetyki naturalne, zawsze to trochę mniej tej chemii... na wątku KLIK pełno dziewczyn się pasjonuje szamponami, więc pewnie coś Ci doradzą - ja mam włosy bardzo delikatne i wypadające, ale jakoś długo szamponu szukać nie musiałam - od razu spodobała mi się taka czerwonopomarańczowa seria Pat&Rub - szampon ok, odżywka też spoko, maska bossska
Pat&Rub jeszcze nie probowalam. Ostatnio za to nalogowo testuje dzieciece szampony i co jeden to gorszy.

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Flaszce

jamestown, a dużo tych olejków próbowałaś? Przecież nie tylko są indyjskie. Ja właśnie zaczynam przygodę z olejowaniem. Przyznam, że sto razy wolę produkty naturalne bez silikonów niż te profesjonalne fryzjerskie
Pare olejow probowalam. Jestem swiadoma, ze oleje sa nie tylko indyjskie.
Oleje mnie nie powalily i wiecej nie testuje tym bardziej, ze ich stosowanie nie nalezy do przyjemnych.

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
podpisuje sie pod tym
od niemal roku używam niemal wszystkich kosmetyków z dobrymi składami.
Ja naturalnej pielegnacji nie lubie. Kiedys na fali wizazowej fascynacji naturalnoscia nakupilam i mineralow (wiekszosc ciemna, jak zalazlam cos bialego to krycie bylo kiepskie, robily ciasto i/albo wysuszaly - bleee), olejow do twarzy zmieszanymi z hiauronowym kwasem (zapychacze i wysuszacze), hydrolatow (zwykla woda jak dla mnie; lepiej juz przemywac twarz naparem z rumianku badz herbaty) itd itd.
Ogolnie wiekszosc produktow wspominam negatywnie. Natura mnie nie lubi z wzajemnoscia .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-03-26 o 18:49
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 20:21   #2326
dejona
Raczkowanie
 
Avatar dejona
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 282
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=e8568007f733d5544c729bc 90367d4fe20d6da38_65540b4 a0b460;33154746]jaką masz kartę?[/QUOTE]
Gold

A 27 i 28 marca w Galerii Krakowskiej spotkanie z marką Shiseido oraz 20% rabatu na produkty marki Shiseido
dejona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 05:44   #2327
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;33155001]
Pat&Rub jeszcze nie probowalam. Ostatnio za to nalogowo testuje dzieciece szampony i co jeden to gorszy.
[/QUOTE]

Nie kupuj całego opakowania - nie chcę mieć Cę na sumieniu. O ile się nie mylę mają próbki w sephorze - albo można do nich napisać (do sklepu internetowego (Holusia coś wie na ten temat) niech Cię uszczęśliwią próbkami.
Jak się nie uda to ja Ci mogę wysłać coś do testów

Bo ja za ten szampon nie ręczę. Tzn. ja w ogóle nie obserwuję żadnych większych różnic w użyciu szamponów - całe lata myłam Vichy, a teraz to różnie i naprawdę nie wiem, szampon jak myje i się pieni w miarę normalnie, to ja już jestem zadowolona
Potem zawsze i tak nakładam odżywkę, choć na chwilę - a jak już zupełnie nie mam czasu, to spray bez spłukiwania... i dopiero wtedy oceniam efekt
Ale ponawiam moją sugestię: skoro obserwujesz takie przesuszenie to ja bym winą obarczyła detergenty
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 09:12   #2328
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
James a miałaś robione badania na Helicobacter pylori, bo jeśli inne wyniki masz oki to może to jest przyczyna wypadania włosów?
Ja się nie chcę wymądrzać, ale po opisie Twojej diety to raczej chyba masz niedobory np. cynku, który jest bardzo istotnym składnikiem.
To teraz wiem od czego mojemu mezowi wypadly wlosy, tak ze musi sie teraz golic na lyso bo ma tylko troche z tylu glowy. Zawsze mial bardzo geste wlosy a od dwoch lat wypadly mu calkiem, a wlasnie wtedy okazlo sie ze ma ta bakterie. Oczywisie sie nie leczyl a teraz ma takie problemy, ze nic nie moze przelknac i musi byc na scislej diecie(3/4 przelyku w nadzerkach)
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 09:51   #2329
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;33155001]Pielegnacja naturalna mnie nie powala.
Z moimi wlosami to szalu idzie dostac: skora latwo sie wysusza, przetluszcza, wlosy wypadaja i sie placza na potege.
Z cera tez mam niezle problemy: praktycznie wszystko mnie zapycha, czesto tez cos mnie wysusza.

Wlosow zazdraszczam .

Pat&Rub jeszcze nie probowalam. Ostatnio za to nalogowo testuje dzieciece szampony i co jeden to gorszy.

Pare olejow probowalam. Jestem swiadoma, ze oleje sa nie tylko indyjskie.
Oleje mnie nie powalily i wiecej nie testuje tym bardziej, ze ich stosowanie nie nalezy do przyjemnych.

Ja naturalnej pielegnacji nie lubie. Kiedys na fali wizazowej fascynacji naturalnoscia nakupilam i mineralow (wiekszosc ciemna, jak zalazlam cos bialego to krycie bylo kiepskie, robily ciasto i/albo wysuszaly - bleee), olejow do twarzy zmieszanymi z hiauronowym kwasem (zapychacze i wysuszacze), hydrolatow (zwykla woda jak dla mnie; lepiej juz przemywac twarz naparem z rumianku badz herbaty) itd itd.
Ogolnie wiekszosc produktow wspominam negatywnie. Natura mnie nie lubi z wzajemnoscia .[/QUOTE]

Jamesku ja w poszukiwaniu mazideł do twarzy poszłam w naturalne i mi służą ale wiadomo co cera to inne wymagania. moge smiało stwierdzic ze wreszcie mam ładna cere

uzywam namiętnie szmponu Yes pomidorowego kupowanego na allegro - mam 3 butle, miałam lavere ale bez szału a dziecięce szamponyteż nie dla mnie....

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Nie kupuj całego opakowania - nie chcę mieć Cę na sumieniu. O ile się nie mylę mają próbki w sephorze - albo można do nich napisać (do sklepu internetowego (Holusia coś wie na ten temat) niech Cię uszczęśliwią próbkami.
Jak się nie uda to ja Ci mogę wysłać coś do testów
dokąłdnie tak napisałąm do pat rub pytanie o próbki i dostałąm kilka testowałam ekoampułkę krem na dzien i noc 30+ i jestem bardzo z nich zadowolona - jak wykoncze zapsay to kupię na 100%.. próbki duze na tydzien stosowania wystarczyły
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-27, 11:12   #2330
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Dostałam smsa od Sephory, że:
10% rabatu na 1 produkt, 15% na 2 produkty, 20% na 3 i więcej produktów. Tylko do 1.04.12.
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 12:59   #2331
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Dostałam smsa od Sephory, że:
10% rabatu na 1 produkt, 15% na 2 produkty, 20% na 3 i więcej produktów. Tylko do 1.04.12.
Ja też taki dzisiaj dostałam
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 13:05   #2332
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Mario mogłoby SMSem poczęstować, na TheBalm by było
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 13:06   #2333
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

a ta promo w seph to tylko na smsa, wie ktos?
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 13:07   #2334
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja też taki dzisiaj dostałam
Czyli jak dla mnie to takie vipy, bo mam zamiar kupić co najmniej trzy rzeczy
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 13:16   #2335
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

ja mam w sumie zamiar kupic 2, ale moze wezme np jakas kulke do kapieli i bedzie sie liczylo jako 3
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 13:21   #2336
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Mail od D: teraz wysyłka po 6,5 zł przy zakupach na kwotę poniżej 230 zł (powyżej za free jak dotąd). Oferta limitowana
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 13:31   #2337
anes119
Zadomowienie
 
Avatar anes119
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WROCLOVE
Wiadomości: 1 168
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

jak ktos lubi zapachy Masaki Art to teraz Sephora daje rabat 40% na te zapachy Promocja do konca kwietnia
__________________
Bloguję http://www.whitepraline.pl/
anes119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 13:41   #2338
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;33169609]Mail od D: teraz wysyłka po 6,5 zł przy zakupach na kwotę poniżej 230 zł (powyżej za free jak dotąd). Oferta limitowana [/QUOTE]

Kod: BEAUTY88 przy zakupach za min. 150 zł. rabat 10%, oferta do 30.04.
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 13:55   #2339
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

tez bym chciała dostać 20%towy rabat do Douglasa...
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 14:12   #2340
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
tez bym chciała dostać 20%towy rabat do Douglasa...
Moze to pomoze:

25 zł zniżki
Aby skorzystać z oferty, wprowadź przy zapłacie kod promocji: VISA2012.
Minimalne zamówienie za 150 zł.

4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:59.