10 pan project, czyli projekt denko :) - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-18, 14:08   #2371
Inka_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 439
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cześć dziewczyny, to mój pierwszy post na Wizażu i chciałam się ładnie przywitać
Jestem świeżo po sobotnich porządkach w kosmetykach i nieprędko się chyba pozbieram. 10(!) otwartych, zaczętych kremów, niektóre na granicy przeterminowania, dwa jeszcze zafoliowane, które powinnam zużyć do stycznia 2011 (!). Masakra jakaś:/
Na pierwszy ogień pójdą:
- płyn do higieny intymnej Cien - kupiony w chwili kompletnej posuchy finansowej, zużyty do połowy, ale nie odpowiada mi, więc muszę znaleźć dla niego inne zastosowanie
- Wax Moc Natury L'Biotica do włosów przetłuszczających się
- żel do mycia twarzy Refresh Kolastyny
- mleczko Melisa Urody
- tonik Synergen do cery mieszanej
- żel pod oczy przeciw obrzękom Ziaja Med
- krem pod oczy Phytoaktiv Ziaja
- krem nagietkowy Ziaja
- krem dla dzieci Ziaja
- łagodny krem nawilżający Melisa Urody
- żel pod oczy redukujący nadwrażliwość Ziaja Med
- krem na noc Kuracja Nawilżająca Ziaja Med
- krem na dzień Kuracja Nawilżająca Ziaja Med
- Isana Beauty balsam do ciała z olejkiem x2
- Isana Med mleczko do ciała z oliwą z oliwek

PS. Tak, jestem Ziajomaniaczką
Inka_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 15:31   #2372
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

sensualitat, jak ja zazdroszczę ci denek w kolorówce.
U mnie najprędzej będzie denko w błyszczyku YR.
I może w pudrze a potem w podkładzie.
No ale podkład mam zawsze jeden na rok- nowy czeka w zapasach na sezon jesienno-zimowy więc to nadchodzące denko w podkładzie jakoś nie wzbudza u mnie większych emocji.
Poza tym- w kolorówce zastój. :-/ W miarę schodzą jedynie lakiery do paznokci i kredki do oczu.
Właśnie się umalowałam a mój TŻ na to "wychodzimy gdzieś?"
A ja do niego "nie, chcę tylko ładnie wyglądać" a w myślach do siebie "projekt denko, projekt denko- precz z nadmiarem kolorówki!".
Chyba polubię kredki do makijażu. Bo ładnie wyglądają na oku i szybko schodzą. W przeciwieństwie do cieni, których zużycie wydaje się zajmować całą wieczność. :-/
Bardzo polubiłam miedzianą z YR, mam jej już tylko jakąś 1/3. A kupiłam chyba w maju albo w czerwcu (?).
Używam codziennie. Chyba we wrześniu kupię kolejną na zapas. Wyjątkowo dobry zakup jak na kolorówkę. Super do dziennego makijażu jasnych oczu (mam szaro-zielone). Chyba byłaby niezła do błękitnych tęczówek.
Dobrze, że jest ten wątek bo wątek "odwyk" chyba zmienił się w wątek "nałóg" a codziennie czytanie wątku "denko" jednak pomaga mi powstrzymywać wszelkie zachcianki kosmetyczne.

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Moja lista rzeczy do zużycia w najbliższym czasie- czyli w tym albo przyszłym miesiącu:
1. krem pod oczy acitve sensitive- jest cała tubka
2. balsam lipo system BeBeauty- jakoś go nie polubiłam.
Nietrafiony prezent od mojej mamy.
Jak na złość ogromna butla. Coś czuję, że mogę go męczyć nawet 3 miesiące :-/ I nie wiem czemu mi tak nie pasuje. Chyba nie podoba mi się konsystencja i to, że trochę piecze po nim skóra. Tęsknię za żelowym serum Elancylu.
3. balsam do zmęczonych nóg YR- jest cała butla. :-/
Muszę pamiętać o nim po powrocie z siłowni.
4. serum do biustu Eveline- została 1/3
5. maseczka nawilżająca granat YR- została 1/2
6. 3 flaszki perfum- wstępnie typuję to co mnie już znudziło czyli Femme Individuelle, Premier Jour i coś YR, może brzoskwinię albo Cerutti 1881.
Plan? Co najmniej 2 psiki każdego z nich codziennie. Na przemian dzień po dniu. Przynajmniej przez ten miesiąc.
7. krem do rąk Garnier- bo wkurza mnie ta ogromna tuba z maciupeńką resztką kremu w środku. Niepotrzebnie straszy w pudle na kosmetyki w łazience i robi sztuczny tłum.

Szansa na najbliższe denka: micel AA, krem Cure Solutions, peeling Bielienda Awokado (cudny ale szybko schodzi), tonik, mleczko.
Powinnam częściej używać: maski do włosów Kallos, pianki do włosów Wella, oleju na włosy, tuszu do rzęs, róży do twarzy- bo mam aż kilka sztuk.
Mogę nabywać: kredki do oczu- nadal szukam szarej albo srebrnej i jasno zielonej, jakiś jeden lakier do paznokci- chodzi za mną jakaś matowa mocca coś a la OPI barefoot in barcelona. Ewentualnie odżywka do paznokci albo jedwab do włosów.
Zdecydowanie nie powinnam kupować: perfum, balsamów, masek do włosów.
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 16:56   #2373
201608010929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 884
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Skończyłam dzisiaj moją ulubioną pastę do zębów Elmex. Mam kilka kosmetyków już na skraju wyczerpania ale jakoś nie mogę ich skonczyć chociaż już niedaleko denka.
201608010929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 17:18   #2374
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

kolejne denko-zmywacz Isana.
Właśnie maluję pazury, wkrótce będą 2 denka po małych lakierach z YR luminelle. Jak je zużyję to kupię nowy lakier na jesień.
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 17:36   #2375
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
a ja wypiszę wszystkie swoje otwarte kosmetyki i muszę je zużyć :
1. maseczka do twarzy dotleniająca Soraya
2. maseczka do twarzy pomegranate Suhada
3. peeling enzymatyczny Ziaja
4. jedwab do włosów Biosilk
5. antyperspirant w kulce Garnier
6. tonik do twarzy pure control sos Eveline
7. tonik do twarzy jagodowy Oriflame
8. olej kokosowy do włosów w sprayu Inecto
9. płyn do płukania ust Colgate
10. mydło w kostce kawowe Oriflame
11. mydło w kostce śliwkowe Oriflame
12. szampon do wrażliwej skóry głowy z migdałem Alterra
13. szampon ziołowy herbal naturals Avon
14. szampon do włosów przetłuszczających Mr.Potters
15. peeling do twarzy pomegranate Avon
16. peeling do twarzy St.Ives
17. żel do mycia twarzy Eveline
18. płyn do higieny intymnej Ziaja
19. olejek pod prysznic melon i gruszka Isana
20. peeling biała czekolada Isana
21. żel pod prysznic migdał Palmolive
22. żel pod prysznic ciepła wanilia Dove
23. daktylowy olejek do kapieli Bielenda
24. peeling do stóp Paloma
25. peeling do ciała czarna porzeczka Dax Cosmetics
26. lakier do włosów Timotei
27. balsam do ciała pure natural Nivea 400ml
28. balsam mango Eveline 500ml
29. balsam brązujący Dove 250ml
30. krem na rozstępy Babydream
31. płyn micelarny Ziaja med
32. odżywka do włosów w sprayu Due Phasette
33. krem matujący do twarzy Perfecta
34. krem na dzień complete balance Avon
35. żel -krem do twarzy complete balance Avon
36. krem do biustu Perfecta Mama
37. zmywacz do paznokci Cutex
38. mleczko do ciała kokosowy afryka Bielenda 200ml
39. masło do ciała afryka BeBeauty
40. masło do ciała azja BeBeauty
41. masło do ciała czekoladowe Paloma Spa
42. szampon full restore Loreal Elvive
43. balsam do ciała beyonce heat
44. pianka do golenia Satin Care Gilette
45. żel pod prysznic marakuja i kokos Isana
46. żel pod prysznic migdał Dove
47. szampon do włosów wypadających VitaTress
48. wcierka do włosów wypadających VitaTress
49. balsam rozświetlający Soraya
50. krem antycellulit Ziaja Rebuild
51. maseczka do twarzy lawendowa Avon
52. krem do twarzy sopot spa Ziaja
53. pomadka ochronna do ust .....( nie pamiętam firmy)
54. krem do rąk cytrynowy Oriflame
55. krem do rąk mango Oriflame
56. maska Lorys 1l



chyba tyle ,na bieżąco będę wykreślać co zużyłam ,trzymajcie kciuki,jesli coś mi umknęło dopiszę.zapasy sobie poczekają dzielnie
Powodzenia

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Brawa za wszystkie denka

U mnie dziś denko:
- szminki Avonu
- szminki Rimmela
- korektora Avonu
- paletki do brwi Catrice
Brawa za kolorówkę!
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 07:14   #2376
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

wczoraj zdenkowałam żel peelingujący-z grejfrutem -organiczny jakiś,400ml,męczyłam około roku naturalne drobiny,super naturalny zapach, ale w końcu zwycięstwo
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 07:59   #2377
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

ja w przeciągu 2-3 dni zużyję w końcu ten krem do rąk z Evy Natury który dawno temu rozcięłam a tam jeszcze masakryczna ilość kremu pisałam wam o tym
i w tym miesiący chyba ostatnie denko jakie będzie to MOŻE uda mi się skończyć naftę kosmetyczną, wypadało by ją skończyć bo termin wazności ma do września ale chyba dam radę bo została mi na ok 2 użycia najwyżej będzie minimalny poślizg
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-19, 10:04   #2378
201608010929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 884
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
wczoraj zdenkowałam żel peelingujący-z grejfrutem -organiczny jakiś,400ml,męczyłam około roku naturalne drobiny,super naturalny zapach, ale w końcu zwycięstwo
Najgorsze są właśnie te duże pojemności. Niby ekonomicznie ale nawet jak coś bardzo lubimy to po jakimś czasie nam się zwyczajnie NUDZI.

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
ja w przeciągu 2-3 dni zużyję w końcu ten krem do rąk z Evy Natury który dawno temu rozcięłam a tam jeszcze masakryczna ilość kremu pisałam wam o tym
Jak męczysz sie ze zużywaniem kremu codziennie to może warto zastosować go jako kurację na noc? Wtedy dajesz grubą warstwę + bawełniane rękawiczki ja tak robię jak jakiś krem doprowadza mnie do szału
201608010929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 10:12   #2379
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
Jak męczysz sie ze zużywaniem kremu codziennie to może warto zastosować go jako kurację na noc? Wtedy dajesz grubą warstwę + bawełniane rękawiczki ja tak robię jak jakiś krem doprowadza mnie do szału
ale ja własciwie nie uzywam inaczej kremów do rak nie lubię być w okresie letnim niczym posmarowana w dzień bo bym szału dostała dlatego zawsze kłade na noc czy to balsam czy to krem i własnie mimo dawania grubej warstwy ten krem jest mega wydajny
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 21:15   #2380
Inka_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 439
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Skończyłam żel do mycia twarzy Refresh Kolastyny. Niebawem pójdzie też tonik, zostało mi na dwa, może trzy użycia.
Inka_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 09:56   #2381
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

wczoraj już ostatecznie zdenkowałam po rozcięciu krem do stóp ORGANIQUE

Jeszcze walczę z jednym małym rozciętym kremem do rąk.

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Inka_1 Pokaż wiadomość
Skończyłam żel do mycia twarzy Refresh Kolastyny. Niebawem pójdzie też tonik, zostało mi na dwa, może trzy użycia.


---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
kolejne denko-zmywacz Isana.
Właśnie maluję pazury, wkrótce będą 2 denka po małych lakierach z YR luminelle. Jak je zużyję to kupię nowy lakier na jesień.


---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
wczoraj zdenkowałam żel peelingujący-z grejfrutem -organiczny jakiś,400ml,męczyłam około roku naturalne drobiny,super naturalny zapach, ale w końcu zwycięstwo
brawo

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
Skończyłam dzisiaj moją ulubioną pastę do zębów Elmex. Mam kilka kosmetyków już na skraju wyczerpania ale jakoś nie mogę ich skonczyć chociaż już niedaleko denka.


---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Gratuluję wszystkich denek



Sporooo tego dobra

U mnie w tym miesiącu chyba już denek nie będzie (no może przy dobrych wiatrach mydło w płynie do rąk 750 ml zużyję, balsam Collistara, błyszczyk essence o ile będę pamiętać żeby go używać ...i chyba wsio), ale i tak nie narzekam bo całą torbę już uzbierałam .
u mnie też już pełna torba

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
do MissCH- z miceli Ziaja moja mama nie zrezygnuje chyba nigdy,ma wrażliwe oczy i dokupuję Jej w ilościach hurtowych te buteleczki

micel różowy Eveline jest dobry-dla mojej Mamy tez przypasił, moim zdaniem jest lepszy od Ziaja bo jakby wyciąga więcej brudu makijażowego i to za jednym pociagnięciem wacika

wyrzuciłam oliwkę Bambino,była połowa,ale mam ją od jakiś 5 lat a nadal pachniała i nie podrażniała,ale odkąd mam Alterra olejek z granatem to tamta poszła do kosza
zużyłam krem do rąk Kolastyna z różą-rok czasu męczyłam opakowanie 135ml, a mam jeszcze 2 z tej serii -rumianek i oliwka
brawo za denko kremu

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Brawa za wszystkie denka

U mnie dziś denko:
- szminki Avonu
- szminki Rimmela
- korektora Avonu
- paletki do brwi Catrice
kolorówka, brawo

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
Napisane przez lady catherine Pokaż wiadomość
udało mi sięzużyć mleczko do demakijażu z BeBeauty


---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
sensualitat, jak ja zazdroszczę ci denek w kolorówce.
U mnie najprędzej będzie denko w błyszczyku YR.
I może w pudrze a potem w podkładzie.
No ale podkład mam zawsze jeden na rok- nowy czeka w zapasach na sezon jesienno-zimowy więc to nadchodzące denko w podkładzie jakoś nie wzbudza u mnie większych emocji.
Poza tym- w kolorówce zastój. :-/ W miarę schodzą jedynie lakiery do paznokci i kredki do oczu.
Właśnie się umalowałam a mój TŻ na to "wychodzimy gdzieś?"
A ja do niego "nie, chcę tylko ładnie wyglądać" a w myślach do siebie "projekt denko, projekt denko- precz z nadmiarem kolorówki!".
Chyba polubię kredki do makijażu. Bo ładnie wyglądają na oku i szybko schodzą. W przeciwieństwie do cieni, których zużycie wydaje się zajmować całą wieczność. :-/
Bardzo polubiłam miedzianą z YR, mam jej już tylko jakąś 1/3. A kupiłam chyba w maju albo w czerwcu (?).
Używam codziennie. Chyba we wrześniu kupię kolejną na zapas. Wyjątkowo dobry zakup jak na kolorówkę. Super do dziennego makijażu jasnych oczu (mam szaro-zielone). Chyba byłaby niezła do błękitnych tęczówek.
Dobrze, że jest ten wątek bo wątek "odwyk" chyba zmienił się w wątek "nałóg" a codziennie czytanie wątku "denko" jednak pomaga mi powstrzymywać wszelkie zachcianki kosmetyczne.

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Moja lista rzeczy do zużycia w najbliższym czasie- czyli w tym albo przyszłym miesiącu:
1. krem pod oczy acitve sensitive- jest cała tubka
2. balsam lipo system BeBeauty- jakoś go nie polubiłam.
Nietrafiony prezent od mojej mamy.
Jak na złość ogromna butla. Coś czuję, że mogę go męczyć nawet 3 miesiące :-/ I nie wiem czemu mi tak nie pasuje. Chyba nie podoba mi się konsystencja i to, że trochę piecze po nim skóra. Tęsknię za żelowym serum Elancylu.
3. balsam do zmęczonych nóg YR- jest cała butla. :-/
Muszę pamiętać o nim po powrocie z siłowni.
4. serum do biustu Eveline- została 1/3
5. maseczka nawilżająca granat YR- została 1/2
6. 3 flaszki perfum- wstępnie typuję to co mnie już znudziło czyli Femme Individuelle, Premier Jour i coś YR, może brzoskwinię albo Cerutti 1881.
Plan? Co najmniej 2 psiki każdego z nich codziennie. Na przemian dzień po dniu. Przynajmniej przez ten miesiąc.
7. krem do rąk Garnier- bo wkurza mnie ta ogromna tuba z maciupeńką resztką kremu w środku. Niepotrzebnie straszy w pudle na kosmetyki w łazience i robi sztuczny tłum.

Szansa na najbliższe denka: micel AA, krem Cure Solutions, peeling Bielienda Awokado (cudny ale szybko schodzi), tonik, mleczko.
Powinnam częściej używać: maski do włosów Kallos, pianki do włosów Wella, oleju na włosy, tuszu do rzęs, róży do twarzy- bo mam aż kilka sztuk.
Mogę nabywać: kredki do oczu- nadal szukam szarej albo srebrnej i jasno zielonej, jakiś jeden lakier do paznokci- chodzi za mną jakaś matowa mocca coś a la OPI barefoot in barcelona. Ewentualnie odżywka do paznokci albo jedwab do włosów.
Zdecydowanie nie powinnam kupować: perfum, balsamów, masek do włosów.

Powodzenia w denkowaniu

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Inka_1 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, to mój pierwszy post na Wizażu i chciałam się ładnie przywitać
Jestem świeżo po sobotnich porządkach w kosmetykach i nieprędko się chyba pozbieram. 10(!) otwartych, zaczętych kremów, niektóre na granicy przeterminowania, dwa jeszcze zafoliowane, które powinnam zużyć do stycznia 2011 (!). Masakra jakaś:/
Na pierwszy ogień pójdą:
- płyn do higieny intymnej Cien - kupiony w chwili kompletnej posuchy finansowej, zużyty do połowy, ale nie odpowiada mi, więc muszę znaleźć dla niego inne zastosowanie
- Wax Moc Natury L'Biotica do włosów przetłuszczających się
- żel do mycia twarzy Refresh Kolastyny
- mleczko Melisa Urody
- tonik Synergen do cery mieszanej
- żel pod oczy przeciw obrzękom Ziaja Med
- krem pod oczy Phytoaktiv Ziaja
- krem nagietkowy Ziaja
- krem dla dzieci Ziaja
- łagodny krem nawilżający Melisa Urody
- żel pod oczy redukujący nadwrażliwość Ziaja Med
- krem na noc Kuracja Nawilżająca Ziaja Med
- krem na dzień Kuracja Nawilżająca Ziaja Med
- Isana Beauty balsam do ciała z olejkiem x2
- Isana Med mleczko do ciała z oliwą z oliwek

PS. Tak, jestem Ziajomaniaczką
Powodzenia!

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez loipop Pokaż wiadomość
zuzyłam krem do rąk, krem do twarzy lirene, pomadka avon, błyszczyk
chyba w tym miesiącu więcej nie zużyję
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 11:26   #2382
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

za wszystkie denka
u mnie nadal cisza
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 17:03   #2383
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Wykończyłam odżywkę do paznokci Eveline 8w1 Wreszcie mogę się zabrać za diamentową
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 19:33   #2384
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Zużyłam maskę do włosów Placenta Kallosa i wpadłam w panikę, że trzeba coś nowego kupić Na szczęście przypomniałam sobie, że w otchłani zapasów mam jeszcze dwie inne
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 19:37   #2385
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
Zużyłam maskę do włosów Placenta Kallosa i wpadłam w panikę, że trzeba coś nowego kupić Na szczęście przypomniałam sobie, że w otchłani zapasów mam jeszcze dwie inne


---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Wykończyłam odżywkę do paznokci Eveline 8w1 Wreszcie mogę się zabrać za diamentową
a u mnie właśnie przedtem była diamentowa a teraz jest 8w1

Tyle, że obie mają identyczny skład

Poza tym ostatnio pojawiło się na blogach parę przerażających wręcz postów o skutkach tych odżywek tak po paru buteleczkach..
Ale ja stosuje nadal póki co, bo prawda jest taka, że te odżywki uratowały mi paznokcie.
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 19:42   #2386
201608010929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 884
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

A ja właśnie, przy okazji glinki, zuzyłam małą wodę termalną z LRP
201608010929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 19:44   #2387
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
A ja właśnie, przy okazji glinki, zuzyłam małą wodę termalną z LRP
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 22:35   #2388
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
za wszystkie denka
u mnie nadal cisza
U mnie też zastój.
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 23:13   #2389
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

w końcu skończyłam ten krem do rąk od razu lepiej jak mi to rozcięte opakowanie nie stoi przy laptopie
jutro rano postaram się zużyć do końca jeden żel pod prysznic
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-21, 01:24   #2390
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

zużyłam krem pod oczy IVR (kosmetyki w mini dawkach).
Bardzo wydajny. Mam kolejny ale najpierw zużyję krem pod oczy z YR.
Nadal pracuję nad zaplanowanymi zużyciami.
Dziś zapomniałam o perfumach :-/ ale to przez siłownię- tam noszę miniaturki. No i niemal cały dzień poza domem.
Za to nie zapomniałam o żelu do zmęczonych nóg YR- w końcu coś ruszyło i zaczyna być w nim widać jakieś zużycie.
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 06:55   #2391
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

gratuluję wszystkim zużyć, ja zużyłam szampon alterra a do pustej butelki wlałam szampon mr.potters bo z oryginalnej butelki się bardzo cieżko wyciska i pomału leci
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 08:05   #2392
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

* sól do nóg z Farmony
* balsam antycellulitowy
* szampon Elseve
* szampon Alterra

i pare saszetek różnych produktów
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 08:18   #2393
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
gratuluję wszystkim zużyć, ja zużyłam szampon alterra a do pustej butelki wlałam szampon mr.potters bo z oryginalnej butelki się bardzo cieżko wyciska i pomału leci


---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
w końcu skończyłam ten krem do rąk od razu lepiej jak mi to rozcięte opakowanie nie stoi przy laptopie
jutro rano postaram się zużyć do końca jeden żel pod prysznic
brawo

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
zużyłam krem pod oczy IVR (kosmetyki w mini dawkach).
Bardzo wydajny. Mam kolejny ale najpierw zużyję krem pod oczy z YR.
Nadal pracuję nad zaplanowanymi zużyciami.
Dziś zapomniałam o perfumach :-/ ale to przez siłownię- tam noszę miniaturki. No i niemal cały dzień poza domem.
Za to nie zapomniałam o żelu do zmęczonych nóg YR- w końcu coś ruszyło i zaczyna być w nim widać jakieś zużycie.
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 08:20   #2394
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

ale śmigamy w tym miesiącu z denkami

u mnie poranne denko żelu pod prysznic z Dove
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 08:25   #2395
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
ale śmigamy w tym miesiącu z denkami

u mnie poranne denko żelu pod prysznic z Dove


u mnie zbliża się denko kremu do twarzy i kremu do rąk
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 08:37   #2396
Inka_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 439
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Puste butelki po balsamie do ciała Isana Med i toniku Synergen poleciały do kosza
Inka_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 08:39   #2397
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez Inka_1 Pokaż wiadomość
Puste butelki po balsamie do ciała Isana Med i toniku Synergen poleciały do kosza
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 10:03   #2398
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

ja już chyba nie będę miała żadnych denek w tym miesiacu i co gorsze w przyszłym też będzie marnie bo wszystko wykończyłam w tym
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 10:14   #2399
riendo
Rozeznanie
 
Avatar riendo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 804
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Zużyłam żel pod prysznic zielona herbata z Yves Rocher. Całkiem nieźle mi idzie z denkami w tym miesiącu!
riendo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 10:24   #2400
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez riendo Pokaż wiadomość
Zużyłam żel pod prysznic zielona herbata z Yves Rocher. Całkiem nieźle mi idzie z denkami w tym miesiącu!


w ogóle chyba dosyć obfity ten sierpień w denka u większości z nas

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
ja już chyba nie będę miała żadnych denek w tym miesiacu i co gorsze w przyszłym też będzie marnie bo wszystko wykończyłam w tym
a u mnie jeszcze jakieś denko(a) będą w tym miesiącu
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:30.