Efekty olejowania paznokci / część 2 - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-13, 22:16   #3571
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51392810]Urodziny?

Jejku, jakie to kolorowe i pysznie wyglądające, jak dobrze, że to tylko zdjęcie[/QUOTE]

__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 22:25   #3572
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Tort pierwsza klasa

Co do paznokci po hybrydach, no cóż, nie każdemu służą. Musisz poczekać aż płytka odrośnie i tyle
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 22:30   #3573
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
W takim razie wszystkiego naj, dużo zdrowia, szczęścia oraz pomyślności i radości
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 23:06   #3574
zły jeż
Raczkowanie
 
Avatar zły jeż
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 214
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cześć

Czasem się odzywałam w tym wątku użalając się nad sobą, bo jestem posiadaczką typowych paznokciowych łopat.

Niestety pomimo sumiennego praktycznie codziennego olejowania różnymi mieszankami od kwietnia zeszłego roku nadal nie ma żadnej różnicy w przyroście. Przeglądając dziś wątek stwierdziłam, że być może jest to spowodowane tym, że uparcie piłuję paznokcie w migdał. Wtedy paznokcie wyglądają zgrabniej, podobnie jak palce, które mam wybitnie serdelkowate. Przez to po bokach paznokcia nie ma co przyrastać, nie ma szans, by łopaty zawinęły się w tunel. Być może również niemalowanie paznokci przez okrągły rok (nie licząc kilku tygodni z hybrydą na okoliczność wesel i innych takich) przyczyniło się do klęski przyrastania.
Dlatego też pomalowałam dziś paznokcie odżywką, a wcześniej z bólem serca zrobiłam z nich "kwadraty", niestety nie wygląda to dobrze i wrzucam zdjęcie z prośbą, żebyście mi podpowiedziały, czy to co robię ma jakiś sens i jak ewentualnie mogłabym poprawić ten kształt (poza czekaniem aż boki podrosną).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0512.jpg (63,4 KB, 105 załadowań)
__________________
napisałam post na wizażu, a powinnam się uczyć
zły jeż jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 00:08   #3575
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez zły jeż Pokaż wiadomość
Cześć

Czasem się odzywałam w tym wątku użalając się nad sobą, bo jestem posiadaczką typowych paznokciowych łopat.

Niestety pomimo sumiennego praktycznie codziennego olejowania różnymi mieszankami od kwietnia zeszłego roku nadal nie ma żadnej różnicy w przyroście. Przeglądając dziś wątek stwierdziłam, że być może jest to spowodowane tym, że uparcie piłuję paznokcie w migdał. Wtedy paznokcie wyglądają zgrabniej, podobnie jak palce, które mam wybitnie serdelkowate. Przez to po bokach paznokcia nie ma co przyrastać, nie ma szans, by łopaty zawinęły się w tunel. Być może również niemalowanie paznokci przez okrągły rok (nie licząc kilku tygodni z hybrydą na okoliczność wesel i innych takich) przyczyniło się do klęski przyrastania.
Dlatego też pomalowałam dziś paznokcie odżywką, a wcześniej z bólem serca zrobiłam z nich "kwadraty", niestety nie wygląda to dobrze i wrzucam zdjęcie z prośbą, żebyście mi podpowiedziały, czy to co robię ma jakiś sens i jak ewentualnie mogłabym poprawić ten kształt (poza czekaniem aż boki podrosną).
Hej
Sama po sobie wiem, ile czasu zmarnowałam, nie malując paznokci, a olejuję od końca grudnia zeszłego roku. Póki nie przełamałam się, przyrostu nie było. I faktycznie, kształt migdalów nie służy przyrastaniu.
Dobrze, że się przemogłaś z piłowaniem na kwadrat - ja miałam podobnie Mam dwa łopatowate paznokcie, przez które latami wzbraniałam się przed kwadratowym kształtem, ciągle nosiłam migdały, bo dzięki temu nie było widać dużej różnicy przy reszcie paznokci. Ponadto kupiłam szklany pilnik, o wiele łatwiej było nim uzyskać kształtne kwadraty, niż papierowym. Twoje paznokcie nie są złe To, co teraz robisz, to podstawa. Kwadrat + odżywka/lakier = tunel, a do tego dodać olej i przyrost ruszy. Jak z boku odrosną, dopracuj je i spiłuj wolny brzeg bardziej na prosto. Powodzenia i wytrwałości, bo warto
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55

Edytowane przez Pjerniczek
Czas edycji: 2015-05-14 o 00:14
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 04:36   #3576
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez wiki558 Pokaż wiadomość
A nie boli Cię płytka w jakimś paznokciu jak dotykasz?
Niestety nie poradzę ci co masz zrobić bo ja zaproponowałabym ścięcie , mi np po zdjęciu hybryd paznokcie poszły w ciągu 5 dni . Ale może tobie jakoś odżywką uda się uratować, oby!
Ew. może podgrzej sobie olejki i takimi ciepłymi wcieraj w płytkę? moje paznokcie momentalnie robiły się twardsze od tego
Nie, nie boli wcieram wcieram teraz bardzo intensywnie.





Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Tort pierwsza klasa

Co do paznokci po hybrydach, no cóż, nie każdemu służą. Musisz poczekać aż płytka odrośnie i tyle
Czekam nic innego nie poradzę
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 05:44   #3577
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Smerfetko musisz poczekac az odrosna niestety. Ja mialam prawie rok zele i moje jakos sie otrzasnely :P
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-14, 06:00   #3578
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Smerfetko musisz poczekac az odrosna niestety. Ja mialam prawie rok zele i moje jakos sie otrzasnely :P
Moje też powrócą do żywych trzeba o nie zadbać i być cierpliwym :P racja racja.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 08:23   #3579
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

zły jeż - przyrostu i tunelów się doczekasz, ale jakie masz białe końcówki!
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 09:37   #3580
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez zły jeż Pokaż wiadomość
Cześć

Czasem się odzywałam w tym wątku użalając się nad sobą, bo jestem posiadaczką typowych paznokciowych łopat.

Niestety pomimo sumiennego praktycznie codziennego olejowania różnymi mieszankami od kwietnia zeszłego roku nadal nie ma żadnej różnicy w przyroście. Przeglądając dziś wątek stwierdziłam, że być może jest to spowodowane tym, że uparcie piłuję paznokcie w migdał. Wtedy paznokcie wyglądają zgrabniej, podobnie jak palce, które mam wybitnie serdelkowate. Przez to po bokach paznokcia nie ma co przyrastać, nie ma szans, by łopaty zawinęły się w tunel. Być może również niemalowanie paznokci przez okrągły rok (nie licząc kilku tygodni z hybrydą na okoliczność wesel i innych takich) przyczyniło się do klęski przyrastania.
Dlatego też pomalowałam dziś paznokcie odżywką, a wcześniej z bólem serca zrobiłam z nich "kwadraty", niestety nie wygląda to dobrze i wrzucam zdjęcie z prośbą, żebyście mi podpowiedziały, czy to co robię ma jakiś sens i jak ewentualnie mogłabym poprawić ten kształt (poza czekaniem aż boki podrosną).
Końcówki
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 13:09   #3581
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

A ja wczoraj byłam w Rossku i kompletnie zapomniałam o tej odżywce z 4PR
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-14, 13:19   #3582
zły jeż
Raczkowanie
 
Avatar zły jeż
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 214
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Hej
Sama po sobie wiem, ile czasu zmarnowałam, nie malując paznokci, a olejuję od końca grudnia zeszłego roku. Póki nie przełamałam się, przyrostu nie było. I faktycznie, kształt migdalów nie służy przyrastaniu.
Dobrze, że się przemogłaś z piłowaniem na kwadrat - ja miałam podobnie Mam dwa łopatowate paznokcie, przez które latami wzbraniałam się przed kwadratowym kształtem, ciągle nosiłam migdały, bo dzięki temu nie było widać dużej różnicy przy reszcie paznokci. Ponadto kupiłam szklany pilnik, o wiele łatwiej było nim uzyskać kształtne kwadraty, niż papierowym. Twoje paznokcie nie są złe To, co teraz robisz, to podstawa. Kwadrat + odżywka/lakier = tunel, a do tego dodać olej i przyrost ruszy. Jak z boku odrosną, dopracuj je i spiłuj wolny brzeg bardziej na prosto. Powodzenia i wytrwałości, bo warto
Dzięki wielkie W takim razie wytrzymam ten szok związany z widokiem moich paznokci w takiej wersji, wyrównam to jak wszystko odrośnie po bokach. Też mam szklany pilnik i obiecałam sobie korzystać tylko z niego (niestety ostatnio bywałam niecierpliwa i cążki szły w ruch ).

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
zły jeż - przyrostu i tunelów się doczekasz, ale jakie masz białe końcówki!
[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51395780]Końcówki[/QUOTE]

Dzięki.

Co do odżywki 4PR to też zamierzam sobie kupić, bo mi się skończyła. Jeśli chodzi o działanie to nie wyróżniała się moim zdaniem spośród innych, ale zapach ma bardzo ładny i jaka wygoda korzystania! Pod względem wygody zwycięzca (a na drugim miejscu Regenerum, ale to odstawiam ze względu na możliwe działania hamujące przyrost ).
__________________
napisałam post na wizażu, a powinnam się uczyć
zły jeż jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 15:35   #3583
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez zły jeż Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie W takim razie wytrzymam ten szok związany z widokiem moich paznokci w takiej wersji, wyrównam to jak wszystko odrośnie po bokach. Też mam szklany pilnik i obiecałam sobie korzystać tylko z niego (niestety ostatnio bywałam niecierpliwa i cążki szły w ruch ).
Jak mam niepomalowane, to nadal mi się nie podobają, ale wystarczy, że pomaluję i robią się śliczne, smukłe Kwadraty są fajniutkie, przekonasz się
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 15:39   #3584
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Na razie tylko Protection Plus używam, bo nie maluję kolorowymi i w związku z tym nie korzystam z bazy. Na pewno dam znać co robi, jak ją użyję
ale właśnie Protection Plus to baza to ja już nie ogarniam.. ale ogólnie rzecz ujmując, używasz Nail Tek III Protection Plus, czyli tej mlecznej odżywki tak?

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
I faktycznie, kształt migdalów nie służy przyrastaniu.
Dobrze, że się przemogłaś z piłowaniem na kwadrat - ja miałam podobnie
muszę się kompletnie nie zgodzić. gdy miałam paznokcie spiłowane w kwadrat przyrostu nie miałam WCALE, nigdy. dopiero gdy spiłowałam w migdały, już na następny dzień zagalopował aż o milimetr! i przyrastał mi na migdałach cudownie, dopóki nie użyłam tej nieszczęsnej oliwy z oliwek z cytryną, o której wam pisałam
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 15:40   #3585
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Jak mam niepomalowane, to nadal mi się nie podobają, ale wystarczy, że pomaluję i robią się śliczne, smukłe Kwadraty są fajniutkie, przekonasz się
Kiedyś nosiłam migdały i nadal zastanawiam się dlaczego to robiłam Kwadraty są najlepsze i czuję się w nich dobrze, choć mają dwie wady:
-nie wysmuklają zbytnio palców,
-lubią się haczyć po bokach(moja rada-delikatnie zaokrąglać pilniczkiem brzegi),
Co nie zmienia faktu, że kwadraty są super. Migdały to nie moja bajka.
Ja przy kwadratach przyrost mam-kwestia dobrego tunelu. A teraz gdy noszę lakier(Eveline Pastel Colours 301, mam zamiar zdenkować go do końca maja i wiem, że dzięki temu ten kolor mi obrzydnie chyba do końca życia, ale denko to denko) tunele mam bardzo zwinięte, idealne do przyrostu

Edytowane przez 201612060923
Czas edycji: 2015-05-14 o 15:42
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 15:47   #3586
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Kupiłam tą odżywkę z olejem arganowym z Laury Conti, bo skład tej 4PR mi się nie podobał - parafina na pierwszym miejscu w składzie Wymaziałam nią teraz paznokcie - przypomina mi rybki keratynowe z GAL, nawet zapach podoby

Nie rozumiem trochę sprawy z tym "tunelem" - kształt paznokci malowanych lakierem zmienia się w tunele?
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 16:32   #3587
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez zły jeż Pokaż wiadomość
Cześć

Czasem się odzywałam w tym wątku użalając się nad sobą, bo jestem posiadaczką typowych paznokciowych łopat.

Niestety pomimo sumiennego praktycznie codziennego olejowania różnymi mieszankami od kwietnia zeszłego roku nadal nie ma żadnej różnicy w przyroście. Przeglądając dziś wątek stwierdziłam, że być może jest to spowodowane tym, że uparcie piłuję paznokcie w migdał. Wtedy paznokcie wyglądają zgrabniej, podobnie jak palce, które mam wybitnie serdelkowate. Przez to po bokach paznokcia nie ma co przyrastać, nie ma szans, by łopaty zawinęły się w tunel. Być może również niemalowanie paznokci przez okrągły rok (nie licząc kilku tygodni z hybrydą na okoliczność wesel i innych takich) przyczyniło się do klęski przyrastania.
Dlatego też pomalowałam dziś paznokcie odżywką, a wcześniej z bólem serca zrobiłam z nich "kwadraty", niestety nie wygląda to dobrze i wrzucam zdjęcie z prośbą, żebyście mi podpowiedziały, czy to co robię ma jakiś sens i jak ewentualnie mogłabym poprawić ten kształt (poza czekaniem aż boki podrosną).
Ja też zawsze piłuje paznokcie w migdał bo mam kształt łopatowaty płytka jest mała i szeroka, wiec wypiłowane paznokcie w migdał wyglądają smuklej optycznie nie są aż takie szerokie łopaty maluje też od wielkiego dzwona , a mimo to przyrost jakiś tam jest raz się cofa raz jest znowu później cofa i znowu jest i tak w kółko a są paznokcie na których jest cały czas przyrost, fakt faktem różowa cześć płytki się nie powiększa ale widocznie już taka moja uroda trzeba się z tym pogodzić, za radą tutaj dziewczyn dalej piłuje w migdał paznokcie, ale nie piłuje ich tak mocno po bokach więc ewentualny przyrost ma się czego trzymać i tez nie piłuje paznokci zbyt krótko spróbuj wypiłować w migdał ale tak delikatnie , a jeśli nie lubisz lakierów do paznokci to pomaluj odżywką będą się ładnie paznokcie błyszczeć.

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
Hejka! przesyłam swoją aktualizację paznokciową wiem, mam suche skórki ale w porównaniu z tym jak one jeszcze tydzień temu wyglądały to teraz wyglądają zaj*** w lewej ręce przyrost jest ale jakoś nie ma ochoty dalej iśc a w prawej prawie wcale go nie ma wracam chyba do papajowej alterry z rycyną... Ogólnie pazurki są dalej rozdwojone ale pomalowane odżywką mam nadzieje że aż tak się nie rzucają w oczy. W czerwcu ide na wesele- oby do tego czasu się zregenerowały
bardzo ładna duża płytka

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51384088]Mazak, czyli oliwka/odżywka w żelu Czterech Pór Roku. Kapitalna sprawa-wygodne, przyjemne i bardzo skuteczne. W Rossmannie kupiłam,(dyszkę kosztuje) w Naturze też je widziałam Od kilku dni się nią rajcuję i żałuję, że nie odkryłam tego cudaka wcześniej

A dziękuję Już skończyłam, ustne zdałam, pisemne moim zdaniem też mi dobrze poszły i myślę, że zdam z przyzwoitymi wynikami tą maturę, teraz pora o studiach myśleć
[/QUOTE]

kapitalna sprawa ale nie dla mnie, kapitalne to jest opakowanie bo idzie je ponownie napełnić nosić w torebce i w każdej chwili stosować, a odżywka jak dla mnie sama w sobie to badziew odkleiła mi cały przyrost na pierwszym miejscu w składzie zawiera parafina która jest zapewne odpowiedzialna za mój przyrost, no chyba ze was takie sztuczności nie ruszają to może wam się z przyrostem nic nie stanie stosowałam ją pół roku temu a dziewczyny już dawno temu o niej pisały chyba w pierwszej części wątku ze nie polecają ze względu waśnie na parafine , swojego czasu tez tak gdzieś ok pół roku temu w biedronce były pisaki z olejkami one akurat były fajne kupiłam dwa i teraz mam 3 opakowania napełniam je olejkami i nosze ze sobą w torebce .
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 18:16   #3588
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51400716]A teraz gdy noszę lakier(Eveline Pastel Colours 301, mam zamiar zdenkować go do końca maja i wiem, że dzięki temu ten kolor mi obrzydnie chyba do końca życia, ale denko to denko) tunele mam bardzo zwinięte, idealne do przyrostu[/QUOTE]

co to za kolorek, pokaaż, bo na necie nie ma
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 18:27   #3589
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;51402310]co to za kolorek, pokaaż, bo na necie nie ma[/QUOTE]

http://static.wizaz.pl/kosmetyki/fot...18986_full.jpg
Pierwszy z prawej(nie moje zdjęcie, wzięte z jakieś recenzji na kwc)

Na swoich paznokciach nie pokażę, bo mój ,,aparat" w telefonie strasznie przekłamuje kolor na paznokciu-na zdjęciach, które próbowałam zrobić jest mało różowy i zbyt perłowy co nijak ma się do rzeczywistości
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-14, 18:27   #3590
panterarozyczka
Zadomowienie
 
Avatar panterarozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 823
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Kupiłam laure conti arganowa, szkoda, ze to oliwka a nie cos jak lakier. Ale zobaczymy

L830 via tapatalk.
panterarozyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 18:36   #3591
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Kupiłam tą odżywkę z olejem arganowym z Laury Conti, bo skład tej 4PR mi się nie podobał - parafina na pierwszym miejscu w składzie Wymaziałam nią teraz paznokcie - przypomina mi rybki keratynowe z GAL, nawet zapach podoby
Co to za odżywka? Możesz zlinkować jak wygląda?
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 18:39   #3592
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;51400684]ale właśnie Protection Plus to baza to ja już nie ogarniam.. ale ogólnie rzecz ujmując, używasz Nail Tek III Protection Plus, czyli tej mlecznej odżywki tak?

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------



muszę się kompletnie nie zgodzić. gdy miałam paznokcie spiłowane w kwadrat przyrostu nie miałam WCALE, nigdy. dopiero gdy spiłowałam w migdały, już na następny dzień zagalopował aż o milimetr! i przyrastał mi na migdałach cudownie, dopóki nie użyłam tej nieszczęsnej oliwy z oliwek z cytryną, o której wam pisałam[/QUOTE]Nie, jest ona bezbarwna. Możesz sobie zobaczyć na zdjęciu. To 'Protection Plus' słabo jest widać, bo litery są na tle czarnego pędzelka, ale na pudełku jest już ok
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150514_193847.jpg (85,5 KB, 46 załadowań)
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 19:34   #3593
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Co to za odżywka? Możesz zlinkować jak wygląda?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...-paznokci.html
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 20:19   #3594
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51402405]http://static.wizaz.pl/kosmetyki/fot...18986_full.jpg
Pierwszy z prawej(nie moje zdjęcie, wzięte z jakieś recenzji na kwc)

Na swoich paznokciach nie pokażę, bo mój ,,aparat" w telefonie strasznie przekłamuje kolor na paznokciu-na zdjęciach, które próbowałam zrobić jest mało różowy i zbyt perłowy co nijak ma się do rzeczywistości[/QUOTE]

woow, podoba mi się! jak z trwałością?

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Nie, jest ona bezbarwna. Możesz sobie zobaczyć na zdjęciu. To 'Protection Plus' słabo jest widać, bo litery są na tle czarnego pędzelka, ale na pudełku jest już ok
kurcze, a mnie ciekawi ta baza, czy też tak dobrze nawilża i w ogóle
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 20:23   #3595
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Dzięki jak skończę olejek z biedronki i swoją mieszankę, to zapewne wypróbuję
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 20:25   #3596
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;51403992]woow, podoba mi się! jak z trwałością?[/QUOTE]

3-4 dni spokojnie, tylko już nie jest dostępny-może w jakiś osiedlowych sklepikach się coś zachowało, ale wątpię Raz widziałam podobny kolor w ofercie Lovely-numer 172, zerknij sobie na jego swatche, dla mnie dosyć posobny kolor
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 20:32   #3597
rombek
Wtajemniczenie
 
Avatar rombek
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kraina Lodu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Dzięki jak skończę olejek z biedronki i swoją mieszankę, to zapewne wypróbuję
Co to za olejek z Biedronki?
__________________
rombek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 21:42   #3598
paulina.t11
Zadomowienie
 
Avatar paulina.t11
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 956
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Pojawia się u mnie nieśmiały przyrost niestety na serdecznych coś opornie to idzie. Paznokcie przestały mnie boleć, mam wrażenie, że zrobiły się mocniejsze. Stosuję na razie Alterrę limonkową, maść z wit. A i manicure japoński.
Paznokcie baaardzo długo obgryzałam (całe życie z przerwami ) i jak już pisałam, założyłam żele na dwa miesiące. Póki co, nie kusi mnie

Wstawiam dla porównania ogryzki i stan z dzisiaj.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0523.jpg (120,0 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pazn 1.jpg (57,8 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pazn 2.jpg (63,8 KB, 73 załadowań)
__________________
25.11.08r - 8.06.2010 - APARAT góra i dół

wątek wymiankowy
paulina.t11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 21:58   #3599
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez paulina.t11 Pokaż wiadomość
Pojawia się u mnie nieśmiały przyrost niestety na serdecznych coś opornie to idzie. Paznokcie przestały mnie boleć, mam wrażenie, że zrobiły się mocniejsze. Stosuję na razie Alterrę limonkową, maść z wit. A i manicure japoński.
Paznokcie baaardzo długo obgryzałam (całe życie z przerwami ) i jak już pisałam, założyłam żele na dwa miesiące. Póki co, nie kusi mnie

Wstawiam dla porównania ogryzki i stan z dzisiaj.
ehh.. osoba która długo obgryzała po krótkim czasie olejowania ma lepsze paznokcie i 5 razy dłuższą płytkę niż ja, co ich prawie nigdy nie obgryzałam.. czy naprawdę mam takiego pecha?!

paznokcie oczywiście piękne, zazdroszczę i dążę do takiej różowej części
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 22:27   #3600
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez paulina.t11 Pokaż wiadomość
Pojawia się u mnie nieśmiały przyrost niestety na serdecznych coś opornie to idzie. Paznokcie przestały mnie boleć, mam wrażenie, że zrobiły się mocniejsze. Stosuję na razie Alterrę limonkową, maść z wit. A i manicure japoński.
Paznokcie baaardzo długo obgryzałam (całe życie z przerwami ) i jak już pisałam, założyłam żele na dwa miesiące. Póki co, nie kusi mnie

Wstawiam dla porównania ogryzki i stan z dzisiaj.
Nieśmiały przyrost? Ja bym powiedziała, że wręcz bezczelny! Mega różnica

Dzięki info od Drakan poczyniłam satysfakcjonujące zakupy w Rossie
Było wszystko! Cztery Pory Roku, olejek i odżywki Laury Conti Ewa Schmidtt ma teraz nowe opakowania i wypuściła szklane tarki do stóp.
Kupiłam jeszcze jeden pisak 4PR i 3 kremy do rąk - promocyjne Alterry granat z masłem shea i rumiankowa, a do tego Cztery Pory Roku z żurawiną i miodem, bo wycofują. Się wypróbuje
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-17 07:18:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:47.