Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-14, 21:23   #3571
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Obiecałam sobie, że najpierw wykończę moją listę, a potem dopiero będę kupować kosmetyki spoza listy. No i co? No i
Kliknęłam wczoraj Sunset Cafe Diora.
śliczne ma kolorki
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 21:25   #3572
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez katerina_w Pokaż wiadomość
chodzi o tego chanela: Travel Collection Multi Use Colour Palette? a jest tylko 8g. I ciekawe kiedy byla w sklepach, ale chyba nie tak dawno...
8 g to całkiem sporo, 5 Diora mają 6 g, a wystarczają na długie lata

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ha ! Mój Biotherm jest..... na moje buźce od ranaJest super !!!!!! Niemal lepszy od HR. Leciutki, śliczny kolor, idealnie stapia się z buzią, świetnie rozsmarowuje. Jak dla mnie idealnie kryje i buzia wygląda super świeżo Jestem zachwycona Nie ciemnieje, nie wysusza
Mariola, czy nie uważasz, że ten Biotherm to odkrycie sezonu? Kto by przypuszczał, że to może być tak dobry podkład, a tamten aqua to w ogóle hicior! Och, jak ja Ci zazdroszczę, że trafiłaś na swój kolorek, ale chyba wrzucą coś jeszcze na taśmę, prawda?

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi Wam o tę paletkę na promocji w Tru, to ja ją mam
Kupowałam na allegro, nie na Tru, pewnie jakiś rok temu.
Generalnie jestem zadowolona, jest taka uniwersalna - lubię ją brać na wyjazdy
Gothic, ale czy one są w konsystencji bardziej podobne do 4 czy do 2? bardziej pudrowe, czy bardziej wypiekane? a te brązy, to jakie ich nasycenie? czekoladka, kawa, toffi? opowiedz więcej

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad czymś fajnym do mycia buzi Mam już Shiseido, ale chciałabym coś z Biothermu. Zastanawiam się nad tymi 3-ma. Który radzicie wziąć ? Czy każdy jest może kiepski ? Zależy mi głównie na tym, zeby nie ściągał buzi, ładnie się pienił, nie szczypał w oczy jak np. Dermedic, a jakby do tego miło pachniał to już byłabym happy
1/ http://oth.strawberrynet.com/product...33360&goChar=B
2/ http://oth.strawberrynet.com/product...37933&goChar=B
3/ http://oth.strawberrynet.com/product...29973&goChar=B
Wiesz, ja mam mieszane odczucia w stosunku do tych pianek Biothermu, mam taką jedną do suchej skóry, myje toto dobrze, ale i tak niezbędne jest mleczko do demakijażu. Ja nie wiem, czy te pianki warte są zakupu. Ja wolę osobiście inwestować w dobre mleczko i tonik, ale jak uważasz, takie pianki bardzo szybko się kończą Kup lepiej sobie maseczkę Shiseido ze skincare za 80 zł, rewelacja albo jakiś fajny tonik lancome
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 21:28   #3573
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Trzymam za was kciuki dziewczyny walczące z Bytomiem. Teraz dostałam od nich paczkę po tygodniu od wysłania im potwierdzenie zamówienia z Tru więc bądźcie dobrej myśli.
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 21:30   #3574
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
o rany No to pięknie się tam dzieje. Może faktycznie trzeba dzwonić i skarżyć. Już pal licho cło, zapłacę, trudno sie mówi, ale nie wierzę że to aż takie trudne policzyć wypisać papierki i w drogę, a jak mają za mało ludzi to niech nie zatrzymują tyle paczek

Asiu, wysłałąm mailem bo tak sobie życzą

Mailem i tyle czasu? To naprawdę obłęd.

Jeszcze jak poczytałam wypowiedzi ludzi o tym UC Bytom to jestem przerażona.

Aniu, trzymam mocno kciuki by udało Ci się jutro tam dodzwonić.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 21:41   #3575
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Mailem i tyle czasu? To naprawdę obłęd.

Jeszcze jak poczytałam wypowiedzi ludzi o tym UC Bytom to jestem przerażona.

Aniu, trzymam mocno kciuki by udało Ci się jutro tam dodzwonić.
dziękuję

BrandNewName kurcze, po tygodniu, a ja trzy czekam Teraz to już jestem wściekła i bede dzwonić do skutku
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 21:43   #3576
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Jeśłi kogoś interesuje to na trusk. są "5" Diora z tegorocznej kolekcji - nr 470 Spring Bouquet
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 21:44   #3577
justipe
Raczkowanie
 
Avatar justipe
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 138
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Normalnie strach czytać dziewczyny-jak nie walka z tru i płatnościami to z uc...to może być juz tylko twardy charakter i ciężkie uzależnienie mazidłowo-kosmetykowe Wszystkim bojowniczkom życze powodzenia!

Ja dzisiaj rozpoczęłam krucjatę o podkład idealny- obrabowałam z próbek Marionnaud, Sephorę (chociaz tu musiałam obiecać rabat na zegarek i miłe Panie z Douglasa.. wybrałam Photogenic Lancome, Color Clone i Spectacular HR, i Chanelki dwa rozświetlające- jutro wstaje i sie maziam
justipe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-14, 21:46   #3578
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez aragosta Pokaż wiadomość
Margaretko daj koniecznie znać jak się sprawdza ta paletka, ok?
Jasne

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
śliczne ma kolorki


To moje pierwsze cienie Diora, mam nadzieję, że będą mi pasować

Cytat:
Napisane przez justipe Pokaż wiadomość
Normalnie strach czytać dziewczyny-jak nie walka z tru i płatnościami to z uc...to może być juz tylko twardy charakter i ciężkie uzależnienie mazidłowo-kosmetykowe Wszystkim bojowniczkom życze powodzenia!

No cóż, coś za coś. Mnie truskawkowe ceny wynagradzają użeranie się z UC
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 22:00   #3579
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Gothic, ale czy one są w konsystencji bardziej podobne do 4 czy do 2? bardziej pudrowe, czy bardziej wypiekane? a te brązy, to jakie ich nasycenie? czekoladka, kawa, toffi? opowiedz więcej
Dwójek nie miałam, więc nie wiem.
Natomiast na pewno nie są wypiekane jak czwórki - i może dlatego mi pasują. Są to normalne prasowane cienie Średnio napigmentowane jak dla mnie, ale ładnie się ze sobą łączą.
Co do kolorów, to ja kiepska jestem w opowieściach
Może spróbuję jutro się im przyglądnąć w dziennym świetle i skrobnę coś więcej
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 22:06   #3580
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
przy płaceniu wybierasz zakładkę PayPal, i podajesz swój adres mailowy, jaki masz zarejestrowany w PayPal, następnie guzik "authorize payment" naciskasz jeden raz.
I tyle Potem jest przycisk (na potwierdzeniu zamówienia przenoszący na stronę PayPal, gdzie się logujesz i potwierdzasz płatność.
Tfu tfu odpukac, jeszcze mnie ten sposób nie zawiódł

Robie dokladnie tak samo. A jesli chce zaplacic pozniej, to klikam na przycisk PayPal, ktory jest w mailu od Truskawki z prosba o platnosc, loguje sie i potwierdzam i juz.
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 22:13   #3581
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

nasz bamboo stał się sławny !!!!

http://snobka.pl/artykul/2944/puder_brazujacy_lancome

w taki sposób to długo on tam nie zabawi ...
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-14, 22:30   #3582
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Ja do poprawek w ciągu dnia używam Givenchy w kamieniu. Ładnie matuje i do tego ma bardzo poręczne pudełeczko z lusterkiem i pędzlem. Jest bardzo delikatny.
KWC
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=10413
O super, dzięki za info iizabelaa. Zaraz sobie poczytam o tym pudrze. Używam od lat podkładu Givenchy Matmate (we fluidzie i kamieniu na zmianę). Lubie je za żółte odcienie
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 22:48   #3583
aprilla
Raczkowanie
 
Avatar aprilla
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 245
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez aprilla Pokaż wiadomość
Czy moge Truskawce zasugerowac numer konta na ktore maja mi zwrocic pieniadze za clo? Czy tez zwracaja pieniadze zawsze na konto z ktorego placocno za zakupy?
Nie dosc ze walcze z Bytomiem to jeszcze pozostaje kwestia zwrotu cla. Ponawiam pytanie, zadalam je juz na Truskawce ale ciekawa jestem czy ktoras z Was ma za soba podobne doswiadczenia. Boje sie dodatkowych komplikacji. A wszystko to przez ten nieszczesny Bytom
aprilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 23:10   #3584
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Mariola, kusicielko Od dawna się czaję na ten podkład i miałam nadzieję,że będzie okropny
Możesz mniej więcej opisać jego kolor i czy nie włazi w pory?
No cóż zmartwię Cię, ale ja zwróciłam uwagę na to, że pory są wygładzone, niewidoczne przy tym podkładzie Kolor 220 to wg mnie coś takiego jak np. Dior Pure Light 200, HR -Color Clone 21. Nie wpada absolutnie w róż Acha ! nie ciemnieje na buzi, nie lepi się..tak że nie kupuj jest feee

Layla79
Otórz to. Nigdy bym się nie spodziewała tak świetnego podkładu w takiej cenie Intuicja mi podpowiedziała, ze jak ten Aquaradiance, który wypróbowałąś był genialny to może ten też będzie A że odczucia gustowe mamy jak widać na przykładzie HR-CC podobne, to zaryzykowałam i ustrzeliłam chociaż z innej serii i się nie zawiodłam

Koniecznie chciałabym poznać ten który testowałaś, tylko martwię się, bo jeszcze niedawno był na stronie oficjalnej Biothermu, a teraz go już nie ma i są inne Nawet kombinuję, czy nie wziąć go w tym kolorze co jest ? Puder Clarins by go rozjaśnił, a na stronie oficjalnej inne serie w kolorze 240 nie są znów aż takie ciemne, przynajmniej na moim komputerze... Obawiam się, że można nie doczekać się np. koloro 220 czy 230

EDIT:
Czy ktoś zna tę paletkę lancome ? Takie wiosenne kolorki Podoba mi się, ale jestem ciekawa czy kolory na oku też takie ładne ? Czy one w ogóle pasują do niebieskich oczu ?
http://eu.strawberrynet.com/productD...36221&goChar=L
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2008-03-14 o 23:46
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 23:59   #3585
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Mariola, z tym 240 to słabo wykombinowałaś, bo skoro 230 to odpowiednik 23 CC, zatem 240 to odpowiednik - dzisiaj jestem indianinem
zazdroszczę Ci teraz
wiem, że on fajnie ujednolica, jest mięciutki, fajnie się nakłada i na dodatek kryje pory. powłokę jakąś tworzy , że twarz jest wygładzona. a więc uważam, iż jest to dalece niesprawiedliwe, że Ty masz ładniejszy podkład. Ja tesz chcem
dobra, karta przyjdzie za niecały miesiąc, i wtedy kupię. 3 naraz, na zapas. także gdyby ktoś czytał, to proszę nie kupować podkładów biothermu, bo naszym zdaniem, podkład w ogóle słabizna , a jeżeli już to warto tylko wziąć odcień dla murzyna
przynajmniej ja tak to widzę, Mariola, a Ty?
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 07:55   #3586
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

I ostatnia paczka wpadła w ręce UC. I zupełnie inaczej się to odbyło niż u Was. Czekałam na przesyłkę jakiś tydzień dłużej niż zwykle, w końcu przyszła wczoraj, ale by ją odebrać trzeba było zapłacić listonoszowi 56,00 zł. Na dokumencie z UC jest podana wartość paczki (nawet właściwa), tylko nie wiem skąd ją wzięli, na zamówieniu takiej nie ma, a ode mnie nic nie zażądano.
Właśnie przekopuję wątek w poszukiwaniu wzoru pisma o zwrot cła, jakby ktoś mógł mi wrzucić na PW, będę wdzięczna.

Z zamówień przyszły - maczek 01, puder prasowany Guerlain, tusz Hypnose i odżywka Tigi. Maczek bardzo niewidoczny i chyba jednak nie mój kolor, bardzo różowiutki, bladziutki. Jeszcze spróbuję przetestować przy świetle dziennym, ale może w razie czego ktoś będzie chętny na wymianę na 02?
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 08:15   #3587
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cześć Truskawki

Aniu, piszę PW.

Majade nosi super ściągę - pomoc Truskawkową ze sobą.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 08:18   #3588
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
Oparłam się bambusowi, i dziś widzę że słusznie
Nie podejrzewałam w sobie takich umiejętności pokerzysty, naprawdę
No dziś musiałam wziąć

Mam Illuminatora EL, czekam na szachownicę i bamboo, jak będzie komplet, to porównam
I jak, jest już porównanie tej trójki ?

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Cześć Truskawki

Aniu, piszę PW.

Majade nosi super ściągę - pomoc Truskawkową ze sobą.
Dziękować .
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 08:30   #3589
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
I jak, jest już porównanie tej trójki ?
Jeszcze bambus nie dotarł
Szachownica juz jest, Illuminator to zupełnie inna bajka, szachownica opala, dość mocno, świetliście, złoto-brązowo, Iluminator rozświetla, połyskuje, daje jasną taflę. Pewnie Bambus wpisze się pomiędzy. Taką mam nadzieję

Cytat:
ananke_2
Robie dokladnie tak samo. A jesli chce zaplacic pozniej, to klikam na przycisk PayPal, ktory jest w mailu od Truskawki z prosba o platnosc, loguje sie i potwierdzam i juz.
Ja też czasem płacę później

Teraz będzie nowe doświadczenie - koleżanka straciła/zgubiła/usunęła przypadkiem (?) maila z potwierdzeniem zamówienia z Tru akurat na tę paczkę, która trafiła do Bytomia. Zastanawiamy się, jak to załatwić.
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-15, 08:35   #3590
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
Teraz będzie nowe doświadczenie - koleżanka straciła/zgubiła/usunęła przypadkiem (?) maila z potwierdzeniem zamówienia z Tru akurat na tę paczkę, która trafiła do Bytomia. Zastanawiamy się, jak to załatwić.
trzeba napisać do truskawy z prosbą o przesłanie order confirmation i tyle Ja tak robiłam i bez problemu przesyłali.
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 08:38   #3591
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
trzeba napisać do truskawy z prosbą o przesłanie order confirmation i tyle Ja tak robiłam i bez problemu przesyłali.
jakie to proste - dziękuję, spróbujemy
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 08:39   #3592
inu
Raczkowanie
 
Avatar inu
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 99
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

no faktycznie trzeba tru przycisnąć, jeszcze wczoraj namiętnie się upierali, że moje dwa anulowane zamówienia nie mogły być ściągnięte z karty, a dziś znajduję maila, że firma obsługująca karty mogła rzeczywiście obciążyć mi konto, co ma podobno zniknąć w ciągu najbliższych dni...
wnerwia mnie tylko fakt, że musiałam napisać około 7 maili z tłumaczeniami, że naprawdę kasę mi ściągnęli
no nic na razie czekam, mam nadzieję, że to obciążenie faktycznie zejdzie, teraz płacę już tylko przez paypal!
inu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 08:41   #3593
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
No cóż zmartwię Cię, ale ja zwróciłam uwagę na to, że pory są wygładzone, niewidoczne przy tym podkładzie Kolor 220 to wg mnie coś takiego jak np. Dior Pure Light 200, HR -Color Clone 21. Nie wpada absolutnie w róż Acha ! nie ciemnieje na buzi, nie lepi się..tak że nie kupuj jest feee

Layla79
Otórz to. Nigdy bym się nie spodziewała tak świetnego podkładu w takiej cenie Intuicja mi podpowiedziała, ze jak ten Aquaradiance, który wypróbowałąś był genialny to może ten też będzie A że odczucia gustowe mamy jak widać na przykładzie HR-CC podobne, to zaryzykowałam i ustrzeliłam chociaż z innej serii i się nie zawiodłam

Koniecznie chciałabym poznać ten który testowałaś, tylko martwię się, bo jeszcze niedawno był na stronie oficjalnej Biothermu, a teraz go już nie ma i są inne Nawet kombinuję, czy nie wziąć go w tym kolorze co jest ? Puder Clarins by go rozjaśnił, a na stronie oficjalnej inne serie w kolorze 240 nie są znów aż takie ciemne, przynajmniej na moim komputerze... Obawiam się, że można nie doczekać się np. koloro 220 czy 230

EDIT:
Czy ktoś zna tę paletkę lancome ? Takie wiosenne kolorki Podoba mi się, ale jestem ciekawa czy kolory na oku też takie ładne ? Czy one w ogóle pasują do niebieskich oczu ?
http://eu.strawberrynet.com/productD...36221&goChar=L
No ładnie, czyli mam kolejny wydatek ale muszę poczekać do kwietnia Spodnie mi potrzebne bo nie mam co na tyłek włożyć
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 08:42   #3594
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
jakie to proste - dziękuję, spróbujemy
powodzenia
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 08:52   #3595
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Dziewczyny mam do was pytanie odnosnie truskawki. Przewija sie ona juz w niejednym watku wiec zainteresowałam sie nią i ja. Mam ochote ne tego sławnego bambusa i teraz pytanie do dziewczyn, które robia zakupy na truskawie. Czy opłaca sie zamówic tylko jedna rzecz? Ile kosztuje przesyłka? I jak sie dokonuje płatnosci? Karta kredytową czy można dokonac płatnosci przez internetowe konto bankowe? W jakich walutach sa tam podawane ceny i czy przeliczane są po kursie srednim NBP czy jak? Na snobce piszą ze bambus kosztuje 57,50 ale cos mi sie nie chce w to wierzyc
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 09:10   #3596
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do was pytanie odnosnie truskawki. Przewija sie ona juz w niejednym watku wiec zainteresowałam sie nią i ja. Mam ochote ne tego sławnego bambusa i teraz pytanie do dziewczyn, które robia zakupy na truskawie. Czy opłaca sie zamówic tylko jedna rzecz? Ile kosztuje przesyłka? I jak sie dokonuje płatnosci? Karta kredytową czy można dokonac płatnosci przez internetowe konto bankowe? W jakich walutach sa tam podawane ceny i czy przeliczane są po kursie srednim NBP czy jak? Na snobce piszą ze bambus kosztuje 57,50 ale cos mi sie nie chce w to wierzyc
To najprawdziwsza prawda, ja nawet zaplacilam 55 zł...pamietaj te ceny niestety uzależniają. ja kasy nie mam. a za przesyłke kosmetyków do kolorowania i balsamowania nie płacisz nic. możesz po jedym zamiawiac i nie płacisz nic...
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 09:21   #3597
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
To najprawdziwsza prawda, ja nawet zaplacilam 55 zł...pamietaj te ceny niestety uzależniają. ja kasy nie mam. a za przesyłke kosmetyków do kolorowania i balsamowania nie płacisz nic. możesz po jedym zamiawiac i nie płacisz nic...

a jak z dokonywaniem płatnosci?

EDIT: dziewczyny czy mozecie mi krok po kroku napisac jak sie dokonuje płatnosci na truskawie, plisss
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 09:26   #3598
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

dziewczyny, dostałam maila z Tru o CVV2, zadzwoniłam do mBanku i zapytałam co robić i jaka jest tego przyczyna, dostałam wyczerpujące info , ale dopiero po konsultacjach, bo operator po moich szczegółowych pytaniach nie do końca wiedział, czy ma rację, czy nie, więc sprawa wygląda tak:


podanie CVV2 w przypadku eKarty z mBanku, jeśli dostaje się żądanie podania go od sklepu, jest bezpieczne i w razie jakichkolwiek nieprawidłowości, bank jest za takowe odpowiedzialny

żądanie następuje, ponieważ po transakcji może nastąpić dodatkowa autoryzacja miedzy centrum rozliczeniowym banku, a sklepem w którym kupowałyśmy i dzieję się tak zazwyczaj, gdy w krótkim czasie robi się kilka transakcji lub pod kilka adresów, wtedy w systemie zapala się "czerwona lampka" i zaczyna autoryzacja transakcji

to bank blokuje nasze zamówienie i nie autoryzuje płatności, nie Truskawka w tym przypadku, po prostu bank chce mieć pewność, że to klient banku dokonuje transakcji, a nie osoby nieupoważnione, taka sama sytuacja może mieć miejsce, gdy w grę wchodzą duże kwoty transakcji

tak mi to zostało wytłumaczone i zostałam kilkakrotnie zapewniona, że podanie CVV2 w przypadku eKarty jest bezpieczne - zwłaszcza, że jest to karta przedpłacana

jestem ciekawa, czy ktoś dzwonił na infolinię mBanku i uzyskał takie same lub inne informacje ?
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 09:34   #3599
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

dziewczyny co sądzicie na temat szminek lancoma? dobrze się trzymają?
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 09:43   #3600
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
a jak z dokonywaniem płatnosci?

EDIT: dziewczyny czy mozecie mi krok po kroku napisac jak sie dokonuje płatnosci na truskawie, plisss

a jakby tak wątek poczytac ...........
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:29.