Diamonds Armani - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-05, 21:57   #31
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Diamonds Armani

Ej, jest juz? Super, jutro biegne do ktorejs mojej Sephory A jak nie jutro to pozniej, ale pobiegne na pewno. Niesamowite, ze obdzwonilam ze trzy Sephory na poczatku tygodnia i NIKT nie wiedzial kiedy to bedzie ani co to jest... A ponoc maja tam szkolenia, nie? Kurcze, niesamowite.
Mięta? O, nie, ja mam nadzieje, ze jej nie wyczuje, to juz wole maliny Ale mysle, ze zapach moze mi sie spodobac. Chociaz normalnie zapachow Armaniego nie lubie, nie mialam ani jednego. Aqua di Gio uzywala moja mama, ale ten zapach powodowal u mnie bol glowy, Gio miala siostra - zbyt kwiatowy i duszacy, wszystkie Emporio byly dla mnie takie bez wyrazu i nietrwale, a Code chyba okazal sie najbardziej charakterny, choc tez mnie nie zauroczyl.
Prosze o wiecej opinii
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 22:28   #32
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Diamonds Armani

Ropuszko , zdaj koniecznie relacje po pielgrzymce do Sephory
Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 22:30   #33
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Diamonds Armani

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Dzisiaj z Burn wąchałyśmy w Sephorze
dla mnie - totalne nudy testowałam tylko na blotterze - prawie wcale nie pachniał. To znaczy było czuć jakiś zapach, ale tak wybitnie niecharakterystyczny, że po sekundzie w ogóle nie pamiętałam jaki jest. Flakon też nieciekawy. Czyli w skrócie - tego się właśnie spodziewałam
Trele morele. Fajny zapach Sliczny flakon!
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 22:30   #34
SoBeautiful
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 391
Dot.: Diamonds Armani

W Warszawie nigdzie nie widziałam jeszcze Diamonds. Co do flakonu to moim zdaniem jest okropny... A taka nazwa zobowiązuje
SoBeautiful jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 22:37   #35
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Diamonds Armani

Cytat:
Napisane przez SoBeautiful Pokaż wiadomość
W Warszawie nigdzie nie widziałam jeszcze Diamonds. Co do flakonu to moim zdaniem jest okropny... A taka nazwa zobowiązuje
Duzy jest mniej efektowny, ale zapewniam ze 30ml jest cudny
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 22:39   #36
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Diamonds Armani

Zdam relacje na pewno, ale jak patrze na moj jutrzejszy grafik, to glowa boli Mam kupe sprzatania w domu, pieczenie ciasta itd. a w niedziele gosci i obawiam sie, ze bedzie ciezko sie wyrwac No ale obiecuje, ze sprawdze jak tylko dam rade.

Flakon na zdjeciach bardzo ladny, ten korek troche wielki, jakby za duzy, a znaczek wyglada jak znaczek jakiejs sportowej firmy, np. Adidasa Widzialam tez na ebay realne fotki i jedyne co mi sie nie spodobalo to ten korek. Ale pomysl uwazam za fajny - flakon jak diament - super pomysl, mam nadzieje, ze jednak nie spartaczyli bardzo Zreszta, dla zapachu warto kupic nawet ohydztwo
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 22:42   #37
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Diamonds Armani

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Zdam relacje na pewno, ale jak patrze na moj jutrzejszy grafik, to glowa boli Mam kupe sprzatania w domu, pieczenie ciasta itd. a w niedziele gosci i obawiam sie, ze bedzie ciezko sie wyrwac No ale obiecuje, ze sprawdze jak tylko dam rade.

Flakon na zdjeciach bardzo ladny, ten korek troche wielki, jakby za duzy, a znaczek wyglada jak znaczek jakiejs sportowej firmy, np. Adidasa Widzialam tez na ebay realne fotki i jedyne co mi sie nie spodobalo to ten korek. Ale pomysl uwazam za fajny - flakon jak diament - super pomysl, mam nadzieje, ze jednak nie spartaczyli bardzo Zreszta, dla zapachu warto kupic nawet ohydztwo
Ropuszko, ale jaki korek? Mozesz wrzucic zdjecie. Moje malenstwo nie ma korka
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-05, 22:49   #38
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Diamonds Armani

He he, atomizer, sorry za nieprecyzyjne okreslenie Takie duze chyba srebrne... Jak dla mnie za duze, szkoda, ze tego nie zwienczyli jakas mala kuleczka albo cos... no ale moze poczekam az zlapie w swoje lapki to wtedy moja ocena bedzie bardziej wiarygodna
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 22:55   #39
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Diamonds Armani

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
He he, atomizer, sorry za nieprecyzyjne okreslenie Takie duze chyba srebrne... Jak dla mnie za duze, szkoda, ze tego nie zwienczyli jakas mala kuleczka albo cos... no ale moze poczekam az zlapie w swoje lapki to wtedy moja ocena bedzie bardziej wiarygodna
A, wszystko jasne
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 14:10   #40
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Diamonds Armani

Niestety nie udalo mi sie wychylic nosa z domu w celu odwiedzenia jakiejs Sephory, totez nie moge zdac relacji z wachania Diamonds Mam katarzysko i musialam ratowac sie aspiryna, poza tym strasznie zajeta bylam w domu. Ale jako ze jutro mam zajecia, na ktorych musze byc, to zajrze przy okazji do jakiejs galerii Poki co ciekawa jestem czy ktoras z Krakowianek widziala w naszym miescie Diamonds? Bo moze nie ma sensu isc na darmo...
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 15:24   #41
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Diamonds Armani

no wszytsko pieknie ladnie - flakon, cena przystepna tylko jeden szkopul...
Na mnie ich 'nie ma'

Nie czuje ich na sobie wcale, jakbym prysnela sie czysta h2o...

Po psiknieciu chwileczke czulam bardzo przyjemny delikatny aromat, ktory dla mojego nosa natychmiastowo zniknal...
Teraz 2 godzinny pozniej wycieram nosem nadgarstek by cokolwiek jeszcze wyczuc...

opcje sa dwie - ja nie czuje zapachu bo 'tak mam' lub sa tak potwornie nietrwale i delikatne...

aj szkoda szkoda...
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-07, 19:13   #42
Idis
Przyczajenie
 
Avatar Idis
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 23
Dot.: Diamonds Armani

Dziewczyny przetestowałam go dzisiaj, niestety globalnie... Co prawda strasznej traumy nie było, ale czułam się w nim strasznie plastikowo-mydlano-nieswojo. Nuty przypominają mi City Glam, pozbawione są tylko syntetycznej róży w pierwszym planie. Trwałość bardzo kiepska - 3h i przyklejając nos do nadgarstka nie wiem, czy to Diamonds czy mydłeko Nivea którym przed chwilą myłam ręce

Na marginesie potwierdza się u mnie teoria, że produkty promowane przez Beyonce nie są dla mnie Trochę żałuję. Fajna dziewczyna a perfumy w końcu w przystępnej cenie. Ehh
Idis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 20:54   #43
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Diamonds Armani

A cena jaka, ze przystepna? Czyzby ponizej 200 zl za 50 ml?
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 20:59   #44
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Diamonds Armani

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
A cena jaka, ze przystepna? Czyzby ponizej 200 zl za 50 ml?
Nie wiem jak to sie przelozy na polskie realia cenowe ale 30stka byla za 28 funtow...50tka dyszke wiecej...
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 16:41   #45
Paura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 140
GG do Paura
Dot.: Diamonds Armani

Też uwielbiam Beyonce i do niej nawet pasują, ale tak generalnie, to... Zamknęli w średnio ładnym flakonie średnio trwałą donaldówę ... i to Armani!
__________________
Have ruled out artificially intelligent virus... unless it's very intelligent, and toying with me!
Paura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 17:33   #46
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Diamonds Armani

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
A cena jaka, ze przystepna? Czyzby ponizej 200 zl za 50 ml?
Są juz na Allegro - 30ml za 118zł.Próbki toże - 1,5ml 6zł.

Cytat:
Napisane przez Paura Pokaż wiadomość
Też uwielbiam Beyonce i do niej nawet pasują, ale tak generalnie, to... Zamknęli w średnio ładnym flakonie średnio trwałą donaldówę ... i to Armani!
Donaldówa?Pachnie gumą balonową?
Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 18:25   #47
SoBeautiful
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 391
Dot.: Diamonds Armani

Wąchałam dziś Diamenty! ależ to ładne coś jak mięta,truskawki i faktycznie jakaś guma gdyby nie to że idzie zima i potrzebuję czegoś cięższego,chyba bym się skusiła... niewykluczone że na wiosnę będą moje...

dziewczyny,naprawdę ta kiepsko z tą trwałością? wydaje mi się że zapach jest dość intensywny.
SoBeautiful jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 20:10   #48
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Diamonds Armani

No i bylam dzis w G.Krakowskiej, dorwalam tester i sie strasznie rozczarowalam. Na poczatku wrazenia byly pozytywne, ale zapach z uplywem czasu zaczal przypominac Jette Joop Night, taka konfiturka rozana, tylko ze dosc slaba, z nutkami swiezosci troche przypominajacymi nowe Versace. Zadnej miety ani truskawek, malin tez. Frezji nic a nic. Owszem, jakas wanilia w glebi, zapach stal sie mdlący, nużący... I strasnzie nietrwaly! Psikenlam, po 15 minutach bylam w domu i prawie sladu nie bylo. Rzeczywiscie ma w sobie cos z City glam. Flakon nie tak ostatni, moze byc, ale znam ladniejsze. Diamonds zapowiadaly sie ciekawie, ale to dla mnie niewypal, a szkoda
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 20:23   #49
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Diamonds Armani

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
No i bylam dzis w G.Krakowskiej, dorwalam tester i sie strasznie rozczarowalam. Na poczatku wrazenia byly pozytywne, ale zapach z uplywem czasu zaczal przypominac Jette Joop Night, taka konfiturka rozana, tylko ze dosc slaba, z nutkami swiezosci troche przypominajacymi nowe Versace. Zadnej miety ani truskawek, malin tez. Frezji nic a nic. Owszem, jakas wanilia w glebi, zapach stal sie mdlący, nużący... I strasnzie nietrwaly! Psikenlam, po 15 minutach bylam w domu i prawie sladu nie bylo. Rzeczywiscie ma w sobie cos z City glam. Flakon nie tak ostatni, moze byc, ale znam ladniejsze. Diamonds zapowiadaly sie ciekawie, ale to dla mnie niewypal, a szkoda
O oł W jakiej perfumerii byłaś?Chyba jutro sie przejade.
Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-08, 22:14   #50
SoBeautiful
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 391
Dot.: Diamonds Armani

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Psikenlam, po 15 minutach bylam w domu i prawie sladu nie bylo.
15 minut?? kurcze,a ja cały czas wącham blotterek i zapach jest bardzo intensywny,nawet już wiem co mi przypomina - takie pudrowe,kolorowe cukierki,swego czasu pożerałam je kilogramami

Zaczynam też wyczuwać paczulę róży do tej pory nie zaobserwowałam w ogóle mam nawet wrażenie że jej tam wcale nie dodano. Niestety nie wiem jak pachnie frezja... i jeszcze jedno - gdzie tu wanilia? dla mnie to absolutnie niewaniliowy zapach! Może wychodzi dopiero na skórze?
Szkoda że od razu nie przetesowałam na sobie.

a w ogóle to jest edp czy edt?
SoBeautiful jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 11:03   #51
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Diamonds Armani

Wachalam w Sephorze. No coz, na mnie zapachy szybko znikaja, ale ten to rekordzista. Oczywiscie na ciuchach na pewno tzryma sie dluzej, stad tez moj rekaw nim troszke pachnia, no ale ja lubie czuc zapach wokol siebie, wiedziec, ze jest, a nie ludzic sie, ze moze inni czuja.
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 11:51   #52
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Diamonds Armani

Czyli rozumiem, że podobieństwa do Hot Couture moge się nie spodziewać?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 12:16   #53
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Diamonds Armani

Dziewczyny tak tu opisujecie, że dziś biorę męża pod pachę i idziemy na wycieczkę do Sephory, ciekawe czy w moim mieście już jest Diamonds, jeśli tak i spodoba mi się, to "umarł w butach"
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 13:39   #54
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Smile Dot.: Diamonds Armani

Testowałam diamenty wczoraj i dzisiaj - nie chciałam pochopnie podejmować decyzji o zakupie na Allegro, sam flakonik uroczy, chociaż jakby nadał mu koloru też bym się nie obraziła
Tego zapachu jednak nie można nawet postawić obok Hot Couture , ten drugi jest oryginalny, esencjonalny, czuć w nim ,,czyste'' nuty... a diamenty? to straszny ulep stworzony z malin,frezji ''sklejony'' nutą wanilii... ta cała kompozycja przytłacza zmysły i jest niestety bardzo tandetna - podobne uczucie mam wąchając zapachy typu paco rabanne xs black for her
Trwałość nienajlepsza, po 10-15minutach czuje zapach ,ale tylko przy skórze...

Wszystkim napalonym radzę najpierw przetestować zapach w perfumerii, ja tym samym uniknę nieudanego zakupu na Allegro
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 15:13   #55
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Diamonds Armani

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
No i bylam dzis w G.Krakowskiej, dorwalam tester i sie strasznie rozczarowalam. Na poczatku wrazenia byly pozytywne, ale zapach z uplywem czasu zaczal przypominac Jette Joop Night, taka konfiturka rozana, tylko ze dosc slaba, z nutkami swiezosci troche przypominajacymi nowe Versace. Zadnej miety ani truskawek, malin tez. Frezji nic a nic. Owszem, jakas wanilia w glebi, zapach stal sie mdlący, nużący... I strasnzie nietrwaly! Psikenlam, po 15 minutach bylam w domu i prawie sladu nie bylo. Rzeczywiscie ma w sobie cos z City glam. Flakon nie tak ostatni, moze byc, ale znam ladniejsze. Diamonds zapowiadaly sie ciekawie, ale to dla mnie niewypal, a szkoda
Ja również testowałam go w GK i na tym podobieństwa się nie kończą
Ogromnie rozczarował mnie ten zapach..gdzie tam frezja? gdzie maliny?
Jakiś taki plastikowy i chemiczny ten zapach, bardzo ulotny (w tym wypadku na całe szczęście). Nawet moja ulubiona wanilia słabo wyczuwalna..eh kolejny zapach - rozczarowanie.
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 15:15   #56
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Diamonds Armani

Poszlam po probke do Sephory Dziwne sa te Diamenty....Nie czuje frezji ani wanilii. Wyobrazam sobie , ze tak pachnie zepsuty meski Acqua di Gio. Zapach zupelnie bez jaj , taki wyblakły....Jutro powtorze testy , ale wyglada na to , ze nic z tego.
Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 09:44   #57
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Diamonds Armani

Testowałam wczoraj. Rozczarowanie - zapach trzyma się blisko skóry, ale pachnie dość słabo i tak... płasko. Lekkie cytrusy, w głębi coś czego nie dałam rady zidentyfikować. Lekkie podobieństwo do Light Blue. Niestety, szlachetności diamentu nie da się tu wyczuć.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 10:32   #58
SoBeautiful
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 391
Dot.: Diamonds Armani

Psiknęłam się dwa razy wczoraj,o 16stej. Dziś wstałam rano i gdzieś się dało wyczuć lekki aromat Diamentów co mnie bardzo zdziwiło po postach że trzyma się 15 minut i dalej przepada na mnie jest trwały. Niestety ostatnie nuty mi się nie podobają i trochę mnie mdlą. Eh... Zobaczymy.
SoBeautiful jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 13:46   #59
Babygia
Zadomowienie
 
Avatar Babygia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Stuttgart/Niemcy
Wiadomości: 1 111
Dot.: Diamonds Armani

Nie ma sie co tak emocjonowac.Tyle w dzisiejszych czasach wychodzi nowosci,ze trudno naprawde jest o cos nowatorskiego,oryginalneg o,i zeby jednoczesnie pasowalo w nurt mainstream.osobiscie uwazam,ze zapach jest wyjatkowo sympatyczny,ale pasowalby raczej na wiosne/lato.
trzyma sie na mnie przyzwiocie,ale mialam juz-nawet z lzejszej polki-trwalsze.Uzywam go czesto do pracy,i mysle,ze wlasnie na zamnkniete pomieszczenia z nieciekawa klimatyzacja,jak w moim przypadku,jest idealny.
Swiata perfumiarskiego nie poruszy,ale napewno znajdzie duzo wielbicielek.
Co do samej Beyonce,to ujdzie.Gorzej by bylo,gdyby zapach reklamowala Elektroda(wszak jej ostatni krazek nazywa sie chyba"Diamond bitch",wyobrazcie sobie,ze nawiazujac do tego tytulu,wystapilaby w reklamie...Ale wtedy napewno nawet nie dotknelabym nawet opakowania....
__________________
"Never argue with an idiot. They drag you down to their level, then beat you with experience."

NASZA KLASA http://nasza-klasa.pl/card/11402382/e1546266ad

FACEBOOK http://www.facebook.com/Feline.Gia?ref=profile
Babygia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 16:11   #60
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Diamonds Armani

Cytat:
Napisane przez Babygia Pokaż wiadomość
Gorzej by bylo,gdyby zapach reklamowala Elektroda(wszak jej ostatni krazek nazywa sie chyba"Diamond bitch",wyobrazcie sobie,ze nawiazujac do tego tytulu,wystapilaby w reklamie...Ale wtedy napewno nawet nie dotknelabym nawet opakowania....
Ale tytuł!Nie no , babka ma KLASE!

Cytat:
Napisane przez SoBeautiful Pokaż wiadomość
Psiknęłam się dwa razy wczoraj,o 16stej. Dziś wstałam rano i gdzieś się dało wyczuć lekki aromat Diamentów co mnie bardzo zdziwiło po postach że trzyma się 15 minut i dalej przepada na mnie jest trwały. Niestety ostatnie nuty mi się nie podobają i trochę mnie mdlą. Eh... Zobaczymy.
Na mnie tez trzymal sie bardzo dlugo. Ale to jedyny plus
Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:58.