Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-27, 08:24   #1351
Reavela
Zadomowienie
 
Avatar Reavela
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 186
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez agatka_k Pokaż wiadomość
Dziewczynki a co myślicie o tym:

Cera mieszana, policzki suchawe, strefa T troche tłusta, skłonność do zapychania, zaskórników, 23 lata.

Serum Lemon + żel Hialuronowy z alantoiną i pantenolem 5
% ?
ten żel jest wielkocząsteczkowy, czy mało? Bo nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat


może serum granat? chociaż mam inną cerę, więc do końca nie mogę być obiektywna. jak masz możliwości to dobierz też jakiś hydrolat.
Reavela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 08:51   #1352
krycha?
Raczkowanie
 
Avatar krycha?
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 101
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez agatka_k Pokaż wiadomość
Dziewczynki a co myślicie o tym:

Cera mieszana, policzki suchawe, strefa T troche tłusta, skłonność do zapychania, zaskórników, 23 lata.

Serum Lemon + żel Hialuronowy z alantoiną i pantenolem 5
% ?
ten żel jest wielkocząsteczkowy, czy mało? Bo nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat

wielkocząsteczkowy
__________________
szczęście jest jak Tour de France - długo się czeka, a potem chwila i po wszystkim
krycha? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 09:56   #1353
agatka_k
Raczkowanie
 
Avatar agatka_k
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 439
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Reavela Pokaż wiadomość
może serum granat? chociaż mam inną cerę, więc do końca nie mogę być obiektywna. jak masz możliwości to dobierz też jakiś hydrolat.
Ale z tego, co widzę, serum olejek antyoksydacyjny granat eco jest przede wszystkim przeciw starzeniu skóry, a mi chodzi o pozbycie się zaskórników i zmniejszenie porów.
Więc chyba zostanę przy serum LEMON... Chociaż czytałam, że może zapychać, boję się tego, ale nie widzę tam nic innego do mojej cery...

Cytat:
Napisane przez krycha? Pokaż wiadomość
wielkocząsteczkowy
Aha, no to super.
ten kwas HA powinnam nakładać NA serum, czy wymieszać Z serum?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
agatka_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 10:13   #1354
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez agatka_k Pokaż wiadomość


...
ten kwas HA powinnam nakładać NA serum, czy wymieszać Z serum?
Wymieszać odrobinę przed nałożeniem.
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 10:30   #1355
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez syrenka Pokaż wiadomość
Sądzę, że olej ten nie różni się w działaniu od innych kokosowych zimnotłoczonych, nierafinowanych olei z innych źródeł dlatego polecam lekturę tego wątku:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=276331
lub zadanie również tam tego pytania.
Cytat:
Napisane przez Reavela Pokaż wiadomość
miałam go (wyrzuciłam właśnie wczoraj opakowanie z 1/4 olejku do kosza, przeterminowane. ) Efekt był świetny (zdrowe, lśniące, miękkie włosy), szczególnie po kilku razach tylko porządnie umyj włosy szamponem.
Cytat:
Napisane przez wiewiora1986 Pokaż wiadomość
Ja ma ten olejek. Użyłam kilka razy i teraz leży w szufladzie i się kurzy. Strasznie obciążał moje włosy nawet w malutkiej ilości. Ogólnie to mam włosy suche i zniszczone przez farbowanie i suszenie suszarką i myślałam, że pomoże mi je trochę pod regenerować, ale jednak jest dla nich za ciężki.

Dzięki dziewczyny za odpowiedz
W takim razie zamówię go, bo włąsnie próbuje zregenerować moje zniszczone farbowaniem włosy
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 10:55   #1356
agatka_k
Raczkowanie
 
Avatar agatka_k
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 439
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez asa___ Pokaż wiadomość
Wymieszać odrobinę przed nałożeniem.
Dziękuję Ci bardzo za opdowiedź
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
agatka_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 16:20   #1357
jumaatt
Rozeznanie
 
Avatar jumaatt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław/NRW
Wiadomości: 702
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez malina19 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Włąśnie przymierzam się do pierwszego zamówienia z BU, przejrzałam kilkanaście stron wątku ale niestety nei znalazłam nic na temat oleju kokosowego ekologicznego , czy może ktoś z Was stosował go na włosy i czy efekt był zadowalający po stosowaniu go?
bedę wdzięczna za informacje
Podobnie jak poprzedniczki polecam olej kokosowy. Mi baaaardzo pomógł w regeneracji włosów. Teraz już nie widzę takiego działania, ale to dlatego, że włosy są zdrowe. Efekty początkowe były naprawdę świetne. Przy cienkich włosach może obciążyć, ja mam grube i gęste, a i tak, jeśli nie zmyję go super dokładnie, włosy wyglądają niezbyt dobrze.
jumaatt jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-28, 11:30   #1358
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Nie działa na mnie w ogóle tonik 10 proc z BU cera nie poprawiła się wcale, a nawet pogorszyła
może powinnam używać w zestawie z innymi kosmetykami z Bu, i wtedy byłby efekt ?
Toniku zostało pół butelki, chyba odstawie narazie wszystkie kosmetyki , oprocz żelu do mycia twarzy.. no i podkładu.. może wtedy cos się polepszy ;/
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 11:35   #1359
Reavela
Zadomowienie
 
Avatar Reavela
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 186
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Stosowałam dzisiaj po raz pierwszy ten tonik 10 % na sobie i siostrze. Piekło przez ok. 2 minuty, potem przestało, skóra się rozjaśniła no i na razie tyle. będę stosować jako kurację codziennie, na noc - przez tydzień. Potem co dwa dni przez następny tydzień i dwa razy w tygodniu, przez miesiąc. Co wy na to?
Reavela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 14:14   #1360
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

kupiłam tonik mleczno różany i nie kupiłam konserwantu nie chcę robić bez bo bym musiała dzielić składniki a to straci na sterylności przygotowania
nie ma któraś z Was niepotrzebnego na wymianę?
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 18:22   #1361
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Reavela Pokaż wiadomość
Stosowałam dzisiaj po raz pierwszy ten tonik 10 % na sobie i siostrze. Piekło przez ok. 2 minuty, potem przestało, skóra się rozjaśniła no i na razie tyle. będę stosować jako kurację codziennie, na noc - przez tydzień. Potem co dwa dni przez następny tydzień i dwa razy w tygodniu, przez miesiąc. Co wy na to?
daj znać o efektach...
strasznie jestem zła ,że na mnie nie działa ;/
a spodziewałam się cudu ;]
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-29, 10:42   #1362
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

od miesiąca używam toniku AHA/BHA 10% i moja cera, mimo stosowania kremów nawilżających, woła o nawilżenie. Chciałabym się wybrać na peeling kawitacyjny, ponieważ kiedyś na nim byłam i moja cera po zabiegu była głęboko nawilżona. I moje pytanie brzmi czy mogę w czasie używania kwasu aha/bha iść na tą kawitację?
My Life jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 18:47   #1363
oczko1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bezludna wyspa
Wiadomości: 243
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Hejka
Mi przyszła paczka w piątek z kosmetykami byłam przeszczesliwa jak je zobaczyłam i tak od piątku wieczorem uzywam hydrolat oczarowy, i żel hialuronowy 1%; wczoraj zrobiłam tonika rozano-mleczny AHA8% oraz serum-olejek Lemon
Dziś pierwszy raz zastosowałam ten tonik z kwasami, chwilke pieklo i buzia lekko czerwona była ale potem wszystko oki, nastepnie posmarowałam twarz serum-olejkiem zmieszanym z kropelka żelu hialuronowego, buzia jest fajna gladka, mam nadzieje ze po dłuższym stosowaniu zobacze poprawe
__________________
oczko1205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 20:48   #1364
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Czy to prawda, że to serum lemon zapycha?
Tak mi się spodobało i chciałam je zamówić, a teraz sama nie wiem.. mam cały nos w zaskórnikach więc..
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 09:27   #1365
jumaatt
Rozeznanie
 
Avatar jumaatt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław/NRW
Wiadomości: 702
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

To kwestia bardzo indywidualna i nikt Ci nie da gwarancji, że serum Cię nie zapcha. Ale wystarczy spojrzeć na skład i opis serum, żeby się dowiedzieć, że jego zadaniem jest raczej oczyszczać pory, a nie je zapychać.
Bazuje na oleju słonecznikowym, który jest zaliczany jako niekomedogenny i polecany do cer trądzikowych i tłustych. A kwas salicylowy to klasyk przeciwko zaskórnikom. Bardziej problematyczne mogą być pozostałe dodatki, ale są użyte w malutkich stężeniach.
Ogólnie to produkt regulujący i oczyszczający, więc ryzyko zapchania raczej mniejsze niż większe.
jumaatt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 10:19   #1366
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Ja wczoraj nałożyłam na twarz przeterminowane serum z C którego zapomniałam wyrzucić, a pomyliło mi się z LEMONEM który miałam użyć. Zmyłam szybciutko i żadnego podrażnienia nie było.

Dziewczyny a jak się nie ukręci tego LEMON w ciągu miesiąca to co, wszystkie półprodukty idą do wyrzucenia?
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 15:11   #1367
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Kochane a jak się sprawuje u was olejek-serum z wit.C po dłuższym/krótszym użytkowaniu? Czytałam parę wypowiedzi, ale jakiś czas temu. Czy też używacie z kwasem HA czy np solo?Chciałam sobie z frakcją mieszać albo solo używać. Bardzo jestem ciekawa waszych wrażeń.Chcę teraz zacząć używać już a lada dzień rozwiązanie))(8 grudnia już!)
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,

Edytowane przez Narnijkar
Czas edycji: 2009-11-30 o 15:12
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 16:25   #1368
45ulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 130
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Używałam do tej pory serum 2 x Renew z retinolem( limitowane) i byłam zadowolona na tyle, by wystawić pozytywna opinię ( choć nie w tym miejscu co trzeba, ale nie umiem skasować).
W związku z tym, że tego serum już nie ma w ofercie chcę kupić Renew z retinolem.Pytanie brzmi: czy warto? Czy któraś z Koleżanek używała i może polecić lub odradzić?Dzięki.
45ulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 18:17   #1369
oczko1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bezludna wyspa
Wiadomości: 243
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez 45ulka Pokaż wiadomość
Używałam do tej pory serum 2 x Renew z retinolem( limitowane) i byłam zadowolona na tyle, by wystawić pozytywna opinię ( choć nie w tym miejscu co trzeba, ale nie umiem skasować).
W związku z tym, że tego serum już nie ma w ofercie chcę kupić Renew z retinolem.Pytanie brzmi: czy warto? Czy któraś z Koleżanek używała i może polecić lub odradzić?Dzięki.
Nie miałam tego serum Renew z retinolem więc nie mogę doradzic, a tak wogóle to czym one się różnią (tzn jedno serum od drugiego)? Może to pierwsze (limitowane)jest mocniejsze? czy jak? bo ciekawa jestem, zadowolona z pierwszych zakupów na BU przymierzam się do nastepnego zamówienia

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Tylko mnie nie straszcie ze serum Lemon zapycha bo własnie nabyłam na BU i narazie raz użyłam, mam nadzieje że mnie nie zapcha po dłuższym stosowaniu
__________________
oczko1205 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-30, 18:31   #1370
45ulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 130
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Różnią się tym, że to 2xRenew zawierało oprócz retinolu jeszcze coś o nazwie rejuvenate ( nie wiem czy dobrze zapamiętałam, a to niby ma dodatkowy walor "odmładzający skórę".
45ulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 09:10   #1371
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Narnijkar Pokaż wiadomość
Kochane a jak się sprawuje u was olejek-serum z wit.C po dłuższym/krótszym użytkowaniu? Czytałam parę wypowiedzi, ale jakiś czas temu. Czy też używacie z kwasem HA czy np solo?Chciałam sobie z frakcją mieszać albo solo używać. Bardzo jestem ciekawa waszych wrażeń.Chcę teraz zacząć używać już a lada dzień rozwiązanie))(8 grudnia już!)
u mnie sprawuje sie dobrze, z tym ze dopiero używam pare dni, używam z kwasem HA, solo nie próbowałam bo w nim sa prawie same olejki wiec tłusty straszecznie
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 15:21   #1372
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
u mnie sprawuje sie dobrze, z tym ze dopiero używam pare dni, używam z kwasem HA, solo nie próbowałam bo w nim sa prawie same olejki wiec tłusty straszecznie
Dziękuję za odpowiedź
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 17:29   #1373
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

napisze cos wiecej za pare dni, mam pytanie jak mieszacie serum z żelem hialuronowym? pół na pół? ja daje więcej żelu, po prostu dokraplam go serum-olejkiem i nie wiem czy nie za mało daje tego drugiego
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 17:36   #1374
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
kupiłam tonik mleczno różany i nie kupiłam konserwantu nie chcę robić bez bo bym musiała dzielić składniki a to straci na sterylności przygotowania
nie ma któraś z Was niepotrzebnego na wymianę?
ja mam chyba, ale muszę jeszcze sprawdzic w domku. Napisz mi PW jak Ci nadal zależy, ok? i ile tego potrzebujesz, w co mam zapakowac i całą logistykę bo ja niczego jeszcze pocztowo nie wymieniałam
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 17:48   #1375
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

hej,
ostatnio uzywam żel taki jak z BU tylko samorobiony na bazie oleju ze slonecznika

i tradzik mi wrocil;/
nie znam przyczyny wiec staram sie wyelminowac wszystko
czy to moze byc przyczyną, ten olej?
Oleju z Bu uzywam od kilku miesiecy zawsze bylo wszystko ok, napewno nie szkodzil mojej skorze, a problemy zbiegaja sie mniej wiecej z uzywaniem tego robionego przeze mnie olejku, ale przeciez to to samo jak z Bu, wiec jakim cudem??
w dodatku mycie trwa chyba za krotko żeby zapchac, co o tym myslicie??
olejek robie na bazie glyceryl cocoate wiec tak jak na BU
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 17:58   #1376
Reavela
Zadomowienie
 
Avatar Reavela
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 186
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
daj znać o efektach...
strasznie jestem zła ,że na mnie nie działa ;/
a spodziewałam się cudu ;]
jak trochę poużywam to dam znać na razie tydzień przerwy, bo za dużo na raz wprowadziłam i nie wiem co mnie wysyfia. w odstawkę poszły nawilżacze i właśnie ten tonik, została woda avene, tonik cytrynowy BU, olejek BU i olejek na blizny BU i jak na razie jest dobrze.
Reavela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 22:54   #1377
metal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 24
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

proszę o radę jakiego serum pod oczy powinnam używać-czy lepsze będzie
serum antyoksydacyjne flavo-C15EF czy też serum olejek z witaminą c 10%? mam cerę mieszaną, chodzi głównie o wygładzenie skóry pod oczami. proszę o pomoc
metal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 08:29   #1378
allilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 10
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Czy wiecie gdzie się podziały peelingi do ciała z BU ? Chciałam złożyć zamówienie, a tu pustki a bardzo , bardzo je lubiłam.
Pozdrawiam.

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Cytat:
Napisane przez 45ulka Pokaż wiadomość
Używałam do tej pory serum 2 x Renew z retinolem( limitowane) i byłam zadowolona na tyle, by wystawić pozytywna opinię ( choć nie w tym miejscu co trzeba, ale nie umiem skasować).
W związku z tym, że tego serum już nie ma w ofercie chcę kupić Renew z retinolem.Pytanie brzmi: czy warto? Czy któraś z Koleżanek używała i może polecić lub odradzić?Dzięki.

A czy masz może porównanie do kremów Avene z retinalem? Renew jest mocniejszy, słabszy ? Bo cenowo wychodzi podobnie jak diroseal....
allilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 12:26   #1379
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Może jakaś Wizażanka z Częstochowy ma ochotę na wspólne zamówienie z BU żeby podzielić koszty wysyłki i będzie taniej ?
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 13:47   #1380
Reavela
Zadomowienie
 
Avatar Reavela
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 186
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez allilla Pokaż wiadomość
Czy wiecie gdzie się podziały peelingi do ciała z BU ? Chciałam złożyć zamówienie, a tu pustki a bardzo , bardzo je lubiłam.
Pozdrawiam.

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------




A czy masz może porównanie do kremów Avene z retinalem? Renew jest mocniejszy, słabszy ? Bo cenowo wychodzi podobnie jak diroseal....
Są peelingi ;> w każdym razie absolutnie nie polecam ananasowego masakra, nic nie ściera, opakowanie takie se i ogólnie bardzo kiepski. Czekam na peeling korzenny
Reavela jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:52.