Jaki filtr w ciep³ych krajach? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielêgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielêgnacji twarzy i cia³a oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-06-30, 08:03   #31
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 3 360
Dot.: Jaki filtr w ciep³ych krajach?

Nie, nie
Ja nie odebra³am tego jako atak na moj± karnacjê. Raczej stwierdzi³am, ¿e mo¿e pomy¶la³a¶, ze mam z tym problem i mi to przeszkadza, a do tego ¿e moja skóra nie reaguje najlepiej na s³oñce jako takie, wiêc mo¿e powinnam udaæ siê do dermatologa. A to nie tak I chcia³am siê wyt³umaczyæ

Ja siê mogê ca³a wysmarowaæ filtrem i jest ok. Tylko twarz tych filtrów nie lubi -_-
Aimee_J jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-30, 09:28   #32
Wena90
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomo¶ci: 1 620
Dot.: Jaki filtr w ciep³ych krajach?

No to dobrze
A, bo te filtry to czesto zapychaj±;/
Ja siê zdecydowa³am nie schodziæ poni¿ej 20 w Egipcie, no chyba, ¿e moja skora pokocha tamto s³oñce to na ostatki 10/15.
Wena90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-30, 09:46   #33
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 3 360
Dot.: Jaki filtr w ciep³ych krajach?

Moja Szwagierka powiedzia³a, ze bierze do Bu³garii 15 i 6 - w zesz³ym roku tak mia³a i by³o ok, wiêc dok³adnie to samo zrobi w tym roku.
Sama natomiast chyba zacznê sie rozgladaæ za jakims ladnym kapeluszem s³omkowym z my¶l± o chowaniu w cieniu twarzy
Aimee_J jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-30, 10:13   #34
Wena90
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomo¶ci: 1 620
Dot.: Jaki filtr w ciep³ych krajach?

Ale Bu³garia to nie Egipt, wiêc mo¿e sobie pozwoliæ na takie filtry W Egipcie mia³aby ciê¿ko... Wiadomo najpierw trzeba skórê przyzwyczajaæ stopniowo i obserwowaæ jak reaguje.
Ja ju¿ kapelutek mam
Wena90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-30, 10:43   #35
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 3 360
Dot.: Jaki filtr w ciep³ych krajach?

Dla mnie to jeden pieron, bo i tak muszê my¶leæ o zdecydowanie wy¿szych filtrach ni¿ 15
A kapelusz to bêdzie dla mnie katorga kupiæ, zeby mi siê podoba³ i zebym ja siê sobie w nim podoba³a. A nie mam, bo o raz pierwszy jadê na wakacje gdzies dalej W PL mi nie by³ potrzebny nigdy.
Aimee_J jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-30, 12:52   #36
Wena90
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomo¶ci: 1 620
Dot.: Jaki filtr w ciep³ych krajach?

Wiesz, w HM by³ fajny kapelusz, ale na mnie za duzy, kupi³am w jakim¶ zwyk³ym sklepie za 25 z³. My¶la³am, ¿e tak samo jak w czapeczce bêdê wygl±daæ w nim jak glupia, ale jest ok, trochê siê naprzymierza³am tych kapeluszy, bo mam ma³y ³eb. Te¿ pierwszy raz sie wybieram tak daleko, by³am co prawda we W³oszech, ale w maju, wiêc nie mia³am kapelutka.
Wena90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-30, 13:02   #37
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomo¶ci: 1 218
Dot.: Jaki filtr w ciep³ych krajach?

Powinno sie brac przynajmniej 40. Wiecie tam panuje inny klimat, to nie jest Polska.
Trzeba uzywac kremow z wysokim filtrem bo latwo o poparzenia sloneczne (bable).


Ja tez ostatnio ogladalam kapelusze, bardzo mi sie poobaly te z TK maxx.
Ceny byly rozne, w zaleznosci z czego wykonane, ale z tych materialowych to najtanszy kosztowal 39 zl reszta w granicach 50 - 60 zl.
Torebki (koszyczki) plazowe ( wiklinowe) byly bardzo ladne, koszt 50 zl.
Ja to jeszcze zaczekam na wieksze wyprzedaze bo i tak jade zagranice pod koniec sierpnia, wiec po co mam teraz przeplacac

Troche mi szkoda teraz wydawac 60 zl na kapelusz wogole skad takie ceny - takie rzeczy to powinny kosztowac normalnie z 30 zl.
uwielbiam_owoce22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-06-30, 13:44   #38
Wena90
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomo¶ci: 1 620
Dot.: Jaki filtr w ciep³ych krajach?

Naci±gaj±, bo ludzie wyje¿d¿aj± i bêd± musieli i tak kupiæ
Co do UV, sprawa indywidualna i nie chodzi tylko o karnacjê, bo s± osoby o jasnej a opalaj± siê dobrze i o ¶niadej co ¼le... wszystko to tolerancja skóry. Ja mam do¶æ dobra tolerancjê, na s³oñcu le¿eæ nie lubiê "mam owsiki" hehe, pojadê ju¿ opalona, a poza tym, podobno te powy¿ej 30uv to 2-3% wiêkszej ochrony ni¿ te ni¿sze, tak twierdz± niektórzy dermatolodzy, jaka jest prawda, nie wiem, nie jestem lekarzem. Mój T¯ bêdzie mia³ 50 i 40bo on jest bladzioch, wiêc w razie z³ej tolerancji po¿yczê od niego zanim zejdê na ni¿sze.
Wena90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-30, 16:03   #39
jj4u
Rozeznanie
 
Avatar jj4u
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ¦widnica
Wiadomo¶ci: 983
GG do jj4u
Dot.: Jaki filtr w ciep³ych krajach?

Ja te¿ planujê w³a¶nie kupiæ jaki¶ kapelusz, ale te ceny w sklepach to przesada..
__________________
Mój BLOG zapraszam

Nowe notki:
Flormar
Eveline Colour Instant 627I 623
Wakacyjne paznokcie



jj4u jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-30, 16:13   #40
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 3 360
Dot.: Jaki filtr w ciep³ych krajach?

Ojej... Ja jeszcze nie patrzy³am, ale nie nastrajacie mnie optymistcyznie
Aimee_J jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-30, 16:36   #41
jj4u
Rozeznanie
 
Avatar jj4u
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ¦widnica
Wiadomo¶ci: 983
GG do jj4u
Dot.: Jaki filtr w ciep³ych krajach?

Nie przejmuj siê i poszukaj czego¶ w niesieciowych sklepach, powinno byæ taniej
__________________
Mój BLOG zapraszam

Nowe notki:
Flormar
Eveline Colour Instant 627I 623
Wakacyjne paznokcie



jj4u jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-30, 17:32   #42
Wena90
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomo¶ci: 1 620
Dot.: Jaki filtr w ciep³ych krajach?

Powiem tak w HM kosztowa³ 39 z³ i by³ fajny w Reserved nie by³y ju¿ takie ciekawe i za 59 z³, ja kupi³am w zwyk³ym jakim¶ sklepiku z galanteri± 25 z³, co prawda za tak± cenê naturalnej slomki siê nie spodziewajcie... W Carry widzialam naturalny 80 lub 90 z³, ale przecena 50%, tyle, ¿e wygl±da³ na g³owie strasznie!
Wena90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-30, 17:44   #43
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomo¶ci: 1 218
Dot.: Jaki filtr w ciep³ych krajach?

Tez widzialam kapelusze w RESERVED - byly takie sobie, nic specjalnego i pamietam, ze cena tak jak wspomnialas 59 zl.
To wydaje mi sie, ze te z TK maxxa byly lepszej jakosci i w tej samej cenie.
Jak cos to przejde sie do H&M i obejrze te kapelusze.
Wydaje mi sie, ze takie rzeczy masowo nie schodza i napewno znajde jeszcze cos dla siebie.
Mi jeszcze zostalo zakupic kostium kapielowy - marzy mi sie oczywiscie dwuczesciowy ale kompletnie nie wiem z ktorego sklepu wybrac.
Ciekawe czy Calzedonia ma juz promocje, bo jak bylam na poczatku czerwca to za zwykly kostium trzeba bylo zaplacic 180 zl ( 120 zl stanik a 60 zl majteczki).
uwielbiam_owoce22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-30, 18:24   #44
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 3 360
Dot.: Jaki filtr w ciep³ych krajach?

Kupowa³am w zesz³ym orku w Calzedonii z tym, ¿e mnie siê uda³o za 180 z³otych kupiæ stanik i dwie pary majteczek do niego. I nie za³uje. Naprawdê go sobie chwalê. Zreszt± tak jak bieliznê Intimissimi [ten sam producent/firma z tego co sie orientuje]
Aimee_J jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-30, 22:30   #45
Wena90
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomo¶ci: 1 620
Dot.: Jaki filtr w ciep³ych krajach?

Ja stroje kupuje zim±, nigdy siê nie zawiod³am swój kupi³am za grosze,a jest super
Wena90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-01, 14:19   #46
Wonder Woman
Zadomowienie
 
Avatar Wonder Woman
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: jardin du diable
Wiadomo¶ci: 1 971
Dot.: Jaki filtr w ciep³ych krajach?

Cytat:
Napisane przez uwielbiam_owoce22 Poka¿ wiadomo¶æ
Tez widzialam kapelusze w RESERVED - byly takie sobie, nic specjalnego i pamietam, ze cena tak jak wspomnialas 59 zl.
To wydaje mi sie, ze te z TK maxxa byly lepszej jakosci i w tej samej cenie.
Jak cos to przejde sie do H&M i obejrze te kapelusze.
Wydaje mi sie, ze takie rzeczy masowo nie schodza i napewno znajde jeszcze cos dla siebie.
Mi jeszcze zostalo zakupic kostium kapielowy - marzy mi sie oczywiscie dwuczesciowy ale kompletnie nie wiem z ktorego sklepu wybrac.
Ciekawe czy Calzedonia ma juz promocje, bo jak bylam na poczatku czerwca to za zwykly kostium trzeba bylo zaplacic 180 zl ( 120 zl stanik a 60 zl majteczki).
W Calzedonii niestety chyba jeszcze nie czas na przeceny - pamiêtam kiedy¶ kupowa³am jako¶ prze³om lipca / sierpnia - obni¿ka by³a fajna, tylko ju¿ z rozmiarami by³ k³opot
Wonder Woman jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-01, 14:45   #47
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 3 360
Dot.: Jaki filtr w ciep³ych krajach?

No ja kupowa³am chyba w po³owie sierpnia. Ale je¿eli chodzi o Clazdeonie i Intimissimi to moim zdaniem maj± naprawdê fajne rzeczy, ja siê w nich czujê naprawdê dobrze i generalnie to wolê do³o¿yæ i kupiæ u nich
Na zachête dodam, ¿e zmusiæ mnie do ubrania kostiumu k±pielowego do niedawna to by³a masakra, bo ¼le siê w nich czu³am i nie najlepiej wygl±da³am, mimo szczup³ej sylwetki.
Aimee_J jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-01, 15:39   #48
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomo¶ci: 1 218
Dot.: Jaki filtr w ciep³ych krajach?

Wiecie nie ma co sie dziwic, ze jeszcze nie ma obnizki na kostiumy kapielowe. Przeciez teraz jest dopiero poczatek sezonu plazowego, ludzie najczesciej w lipcu wyjezdzaja na wakacje.
Podejrzewam, ze najbardziej aktrakcyjne ceny beda w sierpniu bo to juz bedzie koniec sezonu i beda chcieli pozbyc sie letniej kolekcji.
Mysle, ze najde cos dla siebie, ja nie mam duzego biustu, chodze w miseczce B, czasem A- w zaleznosci od fasonu bo stanik stanikowi nie rowny, tyleczka tez nie mam duzego ( mysle , ze w rozmiar S wejde).
uwielbiam_owoce22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-26, 10:53   #49
Mola90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Jaki filtr w ciep³ych krajach?

Proszê Was o pomoc 12 lecê do Egiptu z narzeczonym i nie mam pojecia jaki filtr wzi±¶æ.. myslalam o 30 ale sama juz nie wiem.Z natury jest ciemn± blondynk± ale o w miare ciemnej karnacji wiec szybko sie opalam na br±z z jakims mazidlem,a bez niczego na czerwono ale 2 dni pozniej przechodze w br±z ³ykam teraz Bellisse Sun od miesi±ca,wiec powinno byc lepiej.W polsce uzywam 6 i jest ok,a lubie lezec plackiem na pla¿y
Moj narzeczony ma podobnie..ze z mazid³em sie opala ³adnie,a bez to tragedia i pieczenie,tyle ze ma chyba wra¿liwsz± skórê i bardzo szybko sie opala,tyle ze z nim wiekszego problemu nie ma,bo woli siedziec w cieniu unika slonca,opali siê przez moze 2 dni i reszt± spokoj,bedzie siedzial pod parasolem.. ale pomó¿cie
Mola90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-12, 09:19   #50
anastazjaa93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: lbn
Wiadomo¶ci: 81
krem z filtrem - pomocy

Witam. Mam cere mieszan±, wra¿liwa i trochê naczynkowa na policzkach (widoczny jest lekki rumien). Poszukuje kremu z filtrem, który nadaje siê do tej cery. Wiem, ¿e watkow tgo typu jest sporo, ale kompletnie nie znam siê na tych kremach, prawde mowiac nigdy nie uzywalam kremu z filtrem na twarz ( tak wiem, czym to grozi i jak na to zareagujecie), jakos nigdy nie przywiazywalam wagi do tego, ze trzeba chroniæ skore nie tylko ciala ale i twarzy przed sloncem, no i teraz mam tego konsekwencje ;( na policzkach pojawilo siê sporo plamek/przebarwieñ, które daly mi do myslenia, jak wazna jest ochrona przed sloncem. Zapisalam siê z tym do dermatologa, zbey to jakos zlikwidowaæ, ale mam jeszcze miesi±c czasu, wiem ze i on mo¿e poleciæ jaki¶ krem z filtrem, ale zazwyczaj sa to apteczne drogie kremy, jednak chcia³abym prosiæ Was o jakies propozycje kremow do tego typu cery, w przystêpnej cenie, dodam ze dlugi czas mia³am problem z tr±dzikiem, a moja cera jest dosyæ wrazliwa je¶li chodzi o kremy, czêsto mnie cos zapycha, dlatego pytam Was, bo na pewno wyprobowywalyscie ju¿ jakies i wiecie które zapychaj± które nie, a ja boje siê uzywac tych kremow z filtrem, jak naczyta³am siê w jakiej ilo¶ci trzeba nakladac go na twarz ¿eby cos dalo. Z góry dziekuje za pomoc


tutaj znalaz³am takie dwa;
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...0-.html&next=1
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...08.html&next=1
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...cy-spf-30.html
co my¶licie? najbardziej zaciekawily mnie te 2 w s³oiczkach jednak nie wiem czy bêd± odpowiednie a je¶li tak to ktory z nich?
__________________
zapuszczam i dbam o w³osy
minimalizuje swoje zbiory = odwyk kosmetyczny
41/48

Edytowane przez anastazjaa93
Czas edycji: 2013-04-12 o 09:46
anastazjaa93 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-12, 10:34   #51
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomo¶ci: 25 326
Dot.: krem z filtrem - pomocy

W±tek o filtrach:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=576105&page=31
chimay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-01, 13:58   #52
martimo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 26
Krem z filtrem SPF 20-30 na okres jesienno-zimowy

Poszukujê kremu z ¶redni± ochron±. Wa¿ne, aby szybko siê wch³ania³ i nie pozostawia³ ¶ladów. Mam niestety cerê bardzo t³ust± i zale¿y mi na czym¶ lekkim. Mo¿e byæ to te¿ krem nawil¿aj±cy z filtrem. Ostatnio stosowa³am Iwostin Solecrin SPF 25 i ¶rednio by³am zadowolona. Po 5 godzinach okropnie siê ¶wieci³am. Wiem, ¿e jestem wybredna, ale fajnie by³oby, gdyby kremik kosztowa³ do max 50 z³ i by³ dostêpny w aptekach.
Mo¿ecie co¶ poleciæ? Czekam na propozycje
martimo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-01, 16:54   #53
Jacqueline27
Raczkowanie
 
Avatar Jacqueline27
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 479
Dot.: Krem z filtrem SPF 20-30 na okres jesienno-zimowy

Mo¿e serie Soleil z Vichy? Idealne dla cery t³ustej i naprawdê wch³aniaj±ce siê do matu.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ra-wersja.html SPF 30
lub SPF 50
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...rsja-2012.html
Poczytaj recenzje na KWC. Bez problemu dostêpne na doz, w stacjonarnych aptekach mo¿e byæ problem. Cena to ok. 50 z³


Pozdrawiam
Jacqueline27 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-03, 20:21   #54
martimo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Krem z filtrem SPF 20-30 na okres jesienno-zimowy

Cytat:
Napisane przez Jacqueline27 Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e serie Soleil z Vichy? Idealne dla cery t³ustej i naprawdê wch³aniaj±ce siê do matu.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ra-wersja.html SPF 30
lub SPF 50
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...rsja-2012.html
Poczytaj recenzje na KWC. Bez problemu dostêpne na doz, w stacjonarnych aptekach mo¿e byæ problem. Cena to ok. 50 z³


Pozdrawiam
niestety, w ¿adnej z aptek, które s± w moim mie¶cie, nie znalaz³am tego Vichy. Czekam na dalsze propozycje i pozdrawiam
martimo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-15, 18:45   #55
ribermona
Raczkowanie
 
Avatar ribermona
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 87
krem z filtrem

witam, zwracam siê do was z pewn± pro¶b±. Mam zamiar kupiæ sobie krem przeciws³oneczny, jednak jest to mój pierwszy (krem bb ma tylko SPF15, co jest to nic szczególnego) ale z racji, ¿e bêdzie to mój pierwszy taki krem, nie mam pojêcia któr± firmê wybraæ.
Zale¿y mi by spe³niæ nastêpuj±ce funkcje:
* po pierwsze filtr, minumum 30 a ju¿ najlepiej 50
*ochrona przed UVA i UVB
* aby nadawa³ siê na codzieñ, pod makija¿/ jako makija¿ mam na my¶li tylko krem koloryzuj±cy typu bb i puder, po prostu by skóra mi siê nie ¶wieci³a nadmiernie oraz by tusz siê nie odbija³ na skórze pod okiem, z czym mam problem gdy nak³adam zwyk³y krem nawil¿aj±cy (w chwili obecnej jest to nivea na dzien, jakis zwyk³y nawil¿aj±co tonuj±cy, ale tonowania nie zauwa¿y³am )/
*du¿± spraw± jest dla mnie cena, gdy¿ nie pracuje jeszcze, jestem nastolatk± wiêc nie chce naci±gaæ rodziców na zbyt wysokie, dodatkowe koszty. Mo¿e gdy bêdê sama zarabia³a to bêdê mog³a pozwoliæ sobie na drogie kremy, ale jeszcze nie teraz.
* by nie zapycha³ porów, nadawa³ siê dla skóry m³odej
* dostêpno¶æ w aptekach (my¶lê, ¿e apteczne kremy bêd± najlepsze), je¶li chodzi o drogerie to jest to Rossman i drogeria Rirlit)

Bardzo proszê o pomoc i dziêkujê za wszytskie odpowiedzi !!!
ribermona jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-15, 19:02   #56
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 11 448
Dot.: krem z filtrem

Znaczna wiêkszo¶æ podk³adów i pudrów neutralizuje dzia³anie kremów z filtrem, wiêc nak³adaj±c krem a na to makija¿ neutralizujesz dzia³anie ochronne.
kawa_zmlekiem jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-15, 21:35   #57
ribermona
Raczkowanie
 
Avatar ribermona
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 87
Dot.: krem z filtrem

wiêc jakie jest rozwi±zanie? Czy istnieje jaki¶ krem z filtrem (wysokim), który równocze¶nie bêdzie zawiera³ pigment i matowa³?

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

albo mo¿e zamieniæ kolejno¶æ, najpierw makija¿, pó¼niej filtr?
Choæ z drugiej strony s³ysza³am, ¿e to w³a¶nie filtr powinno siê nak³adaæ wcze¶niej, by dzia³a³ najlepiej..
ribermona jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-15, 21:56   #58
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 2 736
Dot.: krem z filtrem

Mo¿esz matowiæ filtr pudrem ry¿owym, bambusowym, skrobi±. Talk i mika, które s± wiêkszo¶ci kosmetyków kolorowych, destabilizuj± flitry. Poszukaj w±tku informacyjnego, wisi na którym¶ podforum..
Wybór jest trudny - ka¿demu pasuje co¶ innego. Filtry z regu³y s± "ciê¿kie", wiêkszo¶ci bieli. Popro¶ w aptece o próbki, nie warto inwestowaæ w pe³nowymiarowe opakowanie bez testów.
S± filtry koloryzuj±ce. Co do matowania - ró¿nie z tym bywa. U mnie do matu wch³anial siê Anthelios do cery t³ustej i formu³a ¿el - krem. Ale za to mnie zapycha³.
Przejrzyj KWC.
allmode jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-15, 22:07   #59
ribermona
Raczkowanie
 
Avatar ribermona
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 87
Dot.: krem z filtrem

ok, a je¶li bym przyk³adowo u¿y³a filtru a to zmatowi³a skrobi±, to nadal zostaje kwestia koloru, wyrównania kolorytu..
bardzo chcia³abym co¶ trochê pigmentu na twarzy...
ribermona jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-15, 22:45   #60
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 2 736
Dot.: krem z filtrem

S± filtry koloryzuj±ce.
Ale te¿ polecam wypróbowanie, bo mo¿e siê okazaæ, ¿e wygl±dasz z takim kremem jak ró¿owa ¶winka albo solarka.
allmode jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-08-18 15:18:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:55.