Oleje i olejki do włosów - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-31, 17:47   #3901
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
pokusa nie zwyciężyła ... bo nie zdążylam przeczytać Twojego posta za którego btw należy Ci się

bo skoro tak zachwalasz ten olej to jutro pokusa zwycięży nigdy go nie używałam (jeszcze), a skończył mi się kokos i powoli finiszuję z łopianowym więc czuję się poniekąd usprawiedliwiona
a od jutra już nic do wlosów, nigdy ....
przez opisy Narka łopianowy też mnie bardzo kusi a Ty jesteś z niego zadowolona?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 17:51   #3902
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Dziś kupiłam w Almie makadamięJutro nakładam na włosy ale tylko na kilka godzin bo nie moge rano włosów myćpachnie tak sobie ale zobaczymy.
Dziewczyny czy kazdy szampon zmyje olej?i czy ten a Almy można dac na twarz?
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 18:12   #3903
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez nokia0 Pokaż wiadomość
Eva Natura Zioła Polskie Potrójna Siła Ziół Szampon do włosów osłabionych, wypadających, łamliwych.


Skład:
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamide Dea, Raphanus Sativus (Radish) Root Extract, Equisetum Arvense Extract, Arcticum Lappa Root Extract, Parfum, Disodium Undecylenamido Mea- Sulfosuccinate, PEG-75 Lanolin, DMDM Hydantoin, Lactic Acid, Methylchloroisothiazolino ne/ Methylisothiazolinone, Benzyl Salicylate

czy ten szampon nadaje sie do zmywania olei?
czy jest bezsilikonowy? bo mowicie ze bezsylikonowymi najlepej zmywac oleje?
Szampon nie ma silikonów, nadaje się do zmywania olejów, aczkolwiek może nieco wysuszać, bo zaraz po detergencie mamy sól.

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Dziś kupiłam w Almie makadamięJutro nakładam na włosy ale tylko na kilka godzin bo nie moge rano włosów myćpachnie tak sobie ale zobaczymy.
Dziewczyny czy kazdy szampon zmyje olej?i czy ten a Almy można dac na twarz?
Naprawdę tak sobie? Nie pachnie orzeszkami? Ten z ZSK pachnie cudownie A może to po prostu moje inywidualne odczucie
Na pewno można go nakładać na twarz
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 18:43   #3904
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Wee dziękujęMoże w zapachu coś tam czuć orzechami ale żeby cudownie pachniało to niewąchałam w butelce,moze jak dam na włosy będzie lepiej

Ponawiam pytanie zanim położe olej czy każdy szampon go zmyje?
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 19:06   #3905
pchelka1981
Raczkowanie
 
Avatar pchelka1981
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 194
Dot.: Oleje i olejki do włosów

SzatAnka71 nie musisz się martwić nakładaj śmiało jeżeli ja ze swoich cieniutkich włosków bez problemu zmywam olej najzwyklejszym szamponem dove albo gliss kurem nie powinnaś mieć problemów .
na wszelki wypadek przed samym myciem, zanim zmoczysz włosy rozcieńcz sobie na ręce odrobinkę szamponu i wmasuj go delikatnie we włosy. później myj jak zwykle patent wizażowy i jeśli o mnie chodzi bardzo skuteczny
__________________
Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła...

Walczę o zdrowe włosy
18.08.10 - Olej kokosowy
21.08.10 - amla/ bhringraj/ sesa/ vatika

Zapuszczam włosy (cel 5o cm):
29.08.10 - 27 cm
28.09.10 - 29 cm
31.10.10 - 30,5 cm
05.03.12 - 43 cm

moja włoskowa historia
pchelka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 19:14   #3906
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Wee dziękujęMoże w zapachu coś tam czuć orzechami ale żeby cudownie pachniało to niewąchałam w butelce,moze jak dam na włosy będzie lepiej

Ponawiam pytanie zanim położe olej czy każdy szampon go zmyje?
Mój też nie pachnie jakoś "szałowo". Czytałam właśnie wcześniejsze posty weegirl o tym oleju i żałuję, że nie mam porównania do tego z ZSK. No, ale ważne że działa.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 19:59   #3907
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Pchełka dziękujęna Wizażanki zawsze można liczyć


Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Mój też nie pachnie jakoś "szałowo". Czytałam właśnie wcześniejsze posty weegirl o tym oleju i żałuję, że nie mam porównania do tego z ZSK. No, ale ważne że działa.
Ufff myślałam ze z moim nosem coś nie tak
Właściwie to dzięki Tobie go kupiłam
Wogóle mnie oleje zainteresowały i teraz jak głupia siedzę i czytam od kilku dni wątki o nich i kompletuję zamówienie,co nie jest takie łatwe bo i sklepów duzo i każdy ma coś co inny nie ma
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2010-08-31 o 20:07
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-31, 20:51   #3908
Maria Elena
Raczkowanie
 
Avatar Maria Elena
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 211
Dot.: Oleje i olejki do włosów

"Napisane przez nokia0
Eva Natura Zioła Polskie Potrójna Siła Ziół Szampon do włosów osłabionych, wypadających, łamliwych.


Skład:
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamide Dea, Raphanus Sativus (Radish) Root Extract, Equisetum Arvense Extract, Arcticum Lappa Root Extract, Parfum, Disodium Undecylenamido Mea- Sulfosuccinate, PEG-75 Lanolin, DMDM Hydantoin, Lactic Acid, Methylchloroisothiazolino ne/ Methylisothiazolinone, Benzyl Salicylate

czy ten szampon nadaje sie do zmywania olei?
czy jest bezsilikonowy? bo mowicie ze bezsylikonowymi najlepej zmywac oleje?"

(przepraszam... nie umiem cytowac...)
jesli to jest ten szampon w czarnym opakowaniu to uzywalam go do zmywania dabur amli i olejku rycynowego i dzialal pierwszorzednie

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

dzisiaj stalam sie szczesliwa posiadaczka oleju kokosowego i pol godziny temu nalozylam go na wlosy i skore i glowy i... przed chwila wypadla mi masa wlosow... czy to normalne na poczatku stosowania czy cos? ktoras jeszcze tak miala moze? mam wlosy cienkie slabe i zniszczone...
Maria Elena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 21:01   #3909
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Mój też nie pachnie jakoś "szałowo". Czytałam właśnie wcześniejsze posty weegirl o tym oleju i żałuję, że nie mam porównania do tego z ZSK. No, ale ważne że działa.
Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ufff myślałam ze z moim nosem coś nie tak
Właściwie to dzięki Tobie go kupiłam
Wogóle mnie oleje zainteresowały i teraz jak głupia siedzę i czytam od kilku dni wątki o nich i kompletuję zamówienie,co nie jest takie łatwe bo i sklepów duzo i każdy ma coś co inny nie ma
Ehh... przykro mi, ale chyba muszę Was rozczarować Dla mnie zapach oleju makadamia jest dosyć intensywny i może to nie być spowodowane tym, że taki właśnie jest akurat olej z ZSK, tylko tym, że mam całkiem niezły węch No a może jednak olej z almy ma słabszy zapach, niż ten z ZKS, ciężko stwierdzić

Cytat:
Napisane przez Maria Elena Pokaż wiadomość
dzisiaj stalam sie szczesliwa posiadaczka oleju kokosowego i pol godziny temu nalozylam go na wlosy i skore i glowy i... przed chwila wypadla mi masa wlosow... czy to normalne na poczatku stosowania czy cos? ktoras jeszcze tak miala moze? mam wlosy cienkie slabe i zniszczone...
Tak, to normalne, że przy aplikacji lub zmyciu oleju wypada więcej włosów, niż zwykle Ten temat już był poruszany w tym wątku

Edytowane przez weegirl
Czas edycji: 2010-08-31 o 21:19
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 21:08   #3910
pchelka1981
Raczkowanie
 
Avatar pchelka1981
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 194
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Maria Elena Pokaż wiadomość
dzisiaj stalam sie szczesliwa posiadaczka oleju kokosowego i pol godziny temu nalozylam go na wlosy i skore i glowy i... przed chwila wypadla mi masa wlosow... czy to normalne na poczatku stosowania czy cos? ktoras jeszcze tak miala moze? mam wlosy cienkie slabe i zniszczone...
może po prostu zbyt zapamiętale wcierałaś olej w skórę głowy i we włosy? albo zbyt mocno poplątały Ci się włosięta przy nakładaniu? jeśli nie o to chodzi być może miałaś niektóre włoski bardzo osłabione i zapewne tak czy inaczej by wypadły
ja też mam cieniutkie i słabe włosy dlatego olej wcieram w miarę możliwości delikatnie, a do aplikacji używam pędzelka do farbowania sprawdza się wprost wybornie

SzatAnka71 nie ma za co
__________________
Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła...

Walczę o zdrowe włosy
18.08.10 - Olej kokosowy
21.08.10 - amla/ bhringraj/ sesa/ vatika

Zapuszczam włosy (cel 5o cm):
29.08.10 - 27 cm
28.09.10 - 29 cm
31.10.10 - 30,5 cm
05.03.12 - 43 cm

moja włoskowa historia

Edytowane przez pchelka1981
Czas edycji: 2010-08-31 o 21:10
pchelka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 21:12   #3911
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ufff myślałam ze z moim nosem coś nie tak
Właściwie to dzięki Tobie go kupiłam
Wogóle mnie oleje zainteresowały i teraz jak głupia siedzę i czytam od kilku dni wątki o nich i kompletuję zamówienie,co nie jest takie łatwe bo i sklepów duzo i każdy ma coś co inny nie ma
Mam nadzieję, że się sprawdzi u Ciebie. Szał olejowy dobrze rozumiem, w niedzielę zrobiłam zamówienie w ZSK (m. in. keratyna, jedwab i elastyna do włosów i 3 oleje do twarzy) i już nie mogę się doczekać kiedy przyjdą.
Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Ehh... przykro mi, ale chyba muszę Was rozczarować Dla mnie zapach oleju makadamia jest dosyć intensywny i może to nie być spowodowane tym, że taki właśnie jest akurat olej z ZSK, tylko tym, że mam całkiem niezły węch No a może jednak olej z almy ma słabszy zapach, niż ten z ZKS, ciężko stwierdzić
Jak wykończę ten z Almy to spróbuję ten z ZSK. Ale jeszcze mi trochę zejdzie.
Cytat:
Napisane przez weegirl
Tak, to normalne, że przy aplikacji lub zmyciu oleju wypada więcej włosów, niż zwykle Ten temat już był poruszany w tym wątku
A jak nakładam tylko na włosy, nie na skalp to też może być taka reakcja?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-31, 21:22   #3912
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Jak wykończę ten z Almy to spróbuję ten z ZSK. Ale jeszcze mi trochę zejdzie.

A jak nakładam tylko na włosy, nie na skalp to też może być taka reakcja?
No wiesz, u mnie schodzi szybko, bo stosuję go na włosy, na skórę twarzy, ciała i... w kuchni

A co do wypadania... sama nie wiem. Mam wrażenie, że to przez złą aplikację Sama, odkąd bardziej starannie nakładam oleje, nie widzę większego wypadania
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 21:33   #3913
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
No wiesz, u mnie schodzi szybko, bo stosuję go na włosy, na skórę twarzy, ciała i... w kuchni

A co do wypadania... sama nie wiem. Mam wrażenie, że to przez złą aplikację Sama, odkąd bardziej starannie nakładam oleje, nie widzę większego wypadania
ja póki co też nie widzę zwiększonego wypadania (tzn. wypadają niestety ale po nocy z olejem w takiej samej ilości co kiedy indziej) ale nie nakładam nigdy oleju na skalp więc mam nadzieję że nie zaczną nagle emigrować. dzięki za odpowiedź
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 21:58   #3914
Maria Elena
Raczkowanie
 
Avatar Maria Elena
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 211
Dot.: Oleje i olejki do włosów

dzieki Kobiety za odpowiedzi czyli nie wylysieje;p to mi ulzylo. Bo on chyba raczej wzmacnia cebulki wlosow z tego co czytalam ;D ja aplikuje baaardzo delikatnie i niewielkie ilosci olejku. Po rycynowym nigdy mi tak nie lecialy, z kolei po dabur amli jasmine - tak (pisalam juz o tym kilka stron wczesniej) stad moje pytania... A no i wee - jestem dopiero na 11 stronie tego watku ale codziennie nadrabiam po kilka stron
Maria Elena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 08:53   #3915
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Oleje i olejki do włosów

dziewczyny pisałam do Was kilka dni temu, ale nikt mi nie odpowiedział... wczoraj przyszedł zamawiany olej ze słodkich migdałów i masło shea, oczywiście nie mogłam wytrzymać i nałożyłam na same końcówki resztkę oleju kokosowego, a na końcówki i resztę włosów poszła shea i olej migdałowy (rafinowany, przez co nie pachnie) trzymałam tak ze 3-4 godziny i zmyłam jak zawsze, 1-szy raz szamponem przeciwłupieżowym i później jeszcze elseve do włosów farbowanych, na to odżywka tresseme, którą bardzo sobie chwale. Włosy może są troszeczkę miękksze ale wyglądają jak siano... nie miałam tak po samym kokosku... Rano nałożyłam jeszcze jedwab chi, ale wizualnie jest tylko troche lepiej... czy pozostaje mi używanie samego kokoska czy może coś zrobiłam źle...? mam nadzieje,że odpiszecie. Pozdrawiam
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 10:27   #3916
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
dziewczyny pisałam do Was kilka dni temu, ale nikt mi nie odpowiedział... wczoraj przyszedł zamawiany olej ze słodkich migdałów i masło shea, oczywiście nie mogłam wytrzymać i nałożyłam na same końcówki resztkę oleju kokosowego, a na końcówki i resztę włosów poszła shea i olej migdałowy (rafinowany, przez co nie pachnie) trzymałam tak ze 3-4 godziny i zmyłam jak zawsze, 1-szy raz szamponem przeciwłupieżowym i później jeszcze elseve do włosów farbowanych, na to odżywka tresseme, którą bardzo sobie chwale. Włosy może są troszeczkę miękksze ale wyglądają jak siano... nie miałam tak po samym kokosku... Rano nałożyłam jeszcze jedwab chi, ale wizualnie jest tylko troche lepiej... czy pozostaje mi używanie samego kokoska czy może coś zrobiłam źle...? mam nadzieje,że odpiszecie. Pozdrawiam
wydaje mi sie ze zlych szamponow uzyłas do splukania olejow
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 11:17   #3917
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Maria Elena Pokaż wiadomość


dzisiaj stalam sie szczesliwa posiadaczka oleju kokosowego i pol godziny temu nalozylam go na wlosy i skore i glowy i... przed chwila wypadla mi masa wlosow... czy to normalne na poczatku stosowania czy cos? ktoras jeszcze tak miala moze? mam wlosy cienkie slabe i zniszczone...
Ja tez tak mam jeśli długo masuję skórę głowy, to są włosy osłabione, które i tak prędzej czy później by wypadły Ale znam ten ból, jak sie wyjmuje potem z wanny garść włosów, dlatego teraz staram się nakładać delikatnie


Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
dziewczyny pisałam do Was kilka dni temu, ale nikt mi nie odpowiedział... wczoraj przyszedł zamawiany olej ze słodkich migdałów i masło shea, oczywiście nie mogłam wytrzymać i nałożyłam na same końcówki resztkę oleju kokosowego, a na końcówki i resztę włosów poszła shea i olej migdałowy (rafinowany, przez co nie pachnie) trzymałam tak ze 3-4 godziny i zmyłam jak zawsze, 1-szy raz szamponem przeciwłupieżowym i później jeszcze elseve do włosów farbowanych, na to odżywka tresseme, którą bardzo sobie chwale. Włosy może są troszeczkę miękksze ale wyglądają jak siano... nie miałam tak po samym kokosku... Rano nałożyłam jeszcze jedwab chi, ale wizualnie jest tylko troche lepiej... czy pozostaje mi używanie samego kokoska czy może coś zrobiłam źle...? mam nadzieje,że odpiszecie. Pozdrawiam
Nie dałabyś rady zmywać raz szamponem? Jak nie schodzi to spróbuj w ten sposób: zmocz włosy, nabierz duuużo lekkiej bezsilikonowej odżywki i wymasuj, spłucz, troche oleju już zejdzie, nastepnie umyj szamponem. Ja tak robię i dzieki temu nauczyłam się zmywać oleje i naftę szamponem bez sles, akiedyś sles-owcem zmywałam po 2 razy i nadal czułam się niedomyta.
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 12:01   #3918
pchelka1981
Raczkowanie
 
Avatar pchelka1981
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 194
Dot.: Oleje i olejki do włosów

dziewczynki przyszedł mój Bhringraj
jutro wielkie testowanie nie mogę się doczekać. spróbowałabym od razu dzisiaj (korci mnie strasznie), ale jestem właśnie po nocce z kokoskiem i rycyną, a szkoda włosy przyzwyczajać do częstszego mycia.
__________________
Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła...

Walczę o zdrowe włosy
18.08.10 - Olej kokosowy
21.08.10 - amla/ bhringraj/ sesa/ vatika

Zapuszczam włosy (cel 5o cm):
29.08.10 - 27 cm
28.09.10 - 29 cm
31.10.10 - 30,5 cm
05.03.12 - 43 cm

moja włoskowa historia
pchelka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 12:07   #3919
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Oleje i olejki do włosów

A ja chyba dałam za dużo makadamiNa razie mam mokre włoski więc nie wiem jakie są ale już po umyciu i daniu balsamu sa jakieś takie oklapniete albo ich nie domyłam.Niedawno kupiłam szampon Fructis i nie palę się zeby go wyrzucić
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-01, 12:13   #3920
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Dziewczyny, widziałam dzisiaj w papierniczym buteleczkę oleju lnianego za 8zł z groszami To TEN lniany?
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 12:13   #3921
pchelka1981
Raczkowanie
 
Avatar pchelka1981
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 194
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
A ja chyba dałam za dużo makadamiNa razie mam mokre włoski więc nie wiem jakie są ale już po umyciu i daniu balsamu sa jakieś takie oklapniete albo ich nie domyłam.Niedawno kupiłam szampon Fructis i nie palę się zeby go wyrzucić
a zmyłaś olej normalnie czy tak jak Ci radziłam?
__________________
Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła...

Walczę o zdrowe włosy
18.08.10 - Olej kokosowy
21.08.10 - amla/ bhringraj/ sesa/ vatika

Zapuszczam włosy (cel 5o cm):
29.08.10 - 27 cm
28.09.10 - 29 cm
31.10.10 - 30,5 cm
05.03.12 - 43 cm

moja włoskowa historia
pchelka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 12:14   #3922
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez hula_hula Pokaż wiadomość
Dziewczyny, widziałam dzisiaj w papierniczym buteleczkę oleju lnianego za 8zł z groszami To TEN lniany?
nie, to nie TEN

już lepiej w spożywczaku poszukaj
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 12:15   #3923
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
A ja chyba dałam za dużo makadamiNa razie mam mokre włoski więc nie wiem jakie są ale już po umyciu i daniu balsamu sa jakieś takie oklapniete albo ich nie domyłam.Niedawno kupiłam szampon Fructis i nie palę się zeby go wyrzucić
moja skora glowy i wlosy nie toleruja wogole tych szamponow skora mnie strasznie swedzi, mam lupiez i wlosy sianiowate.
to chyba nienajlepszy pomysl zeby nim zmywac oleje
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 12:47   #3924
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
moja skora glowy i wlosy nie toleruja wogole tych szamponow skora mnie strasznie swedzi, mam lupiez i wlosy sianiowate.
to chyba nienajlepszy pomysl zeby nim zmywac oleje
To czym zmywasz?


pchelka1981 ło jeju to się nazywa czytanie ze zrozumieniemnapisałaś PRZED zmoczeniem głowytego nie doczytałam,zmoczyłam głowę i rozcieńczyłam szampon

Niestety wypadło mi strasznie dużo włosów a nie wcierałam w skalp tylko we włosy i nie tarłam bardzo a już napewno nie ciągnęłam
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2010-09-01 o 12:50
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 13:13   #3925
nokia0
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 737
Dot.: Oleje i olejki do włosów

http://allegro.pl/olej-kokosowy-nier...205670533.html

kobitki co sadzicie o tym oleju kokosowym ?
jak myslicie moge go kupic czy polecacie cos innego nawet tanszego macie swoje jakies sklepy?
nokia0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 14:31   #3926
humen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 68
Dot.: Oleje i olejki do włosów

http://www.bogutynmlyn.pl/go/_info/?...1&idc=50&page=

Dziewczyny wejdźcie na to bo kurde tak ciekawie brzmi ze chyba sie skusze!

Odżywka z SHIKAKAI do włosów

Cytrusowa odżywka do spłukiwania do włosów
OPIS:
Nasza organiczna płukanka do włosów odżywia i chroni włosy bez udziału jakichkolwiek sztucznych składników i posiada certyfikat wydany przez National Organic Program, organizację która wydaje także certyfikaty dla organicznej żywności. Logo USDA jest gwarancją naturalności i najwyższej jakości.


Organiczny puder Shikakai jest pozyskiwany z owocni małego południowoazjatyckiego drzewa Acacia Concinna, stosowanego szeroko na obszarze Indii jako naturalnego kosmetyka do pielęgnacji włosów. Sok cytrynowy jest od lat stosowany do wzmacniania struktury włosa. Olej kokosowy oraz olej konopny nawilżają i zagęszczają włosy.

SKŁADNIKI:
Organiczny sok z cytryny, organiczny puder Shikakai, organiczny olej kokosowy, wodorotlenek potasu, organiczna oliwa z oliwek, olej konopny, organiczny olejek Jojoba, ekstrakt cytrynowy i pomarańczowy.
humen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 14:32   #3927
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez nokia0 Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/olej-kokosowy-nier...205670533.html

kobitki co sadzicie o tym oleju kokosowym ?
jak myslicie moge go kupic czy polecacie cos innego nawet tanszego macie swoje jakies sklepy?
Nie kupiłabym tego...jakieś nieznane pochodzenie, pakowane w "plastikowe pojemniki"?? Pewnie bez etykiety...ja się czaję na olej kokosowy z www.efavit.pl czekam tylko na środki i zamawiam...ale dziewczyny już wcześniej polecały go, więc chyba warto wypróbować
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 14:35   #3928
nokia0
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 737
Dot.: Oleje i olejki do włosów

http://allegro.pl/parachute-100-ml-n...198340787.html
a moze lepszy ten?
nokia0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 14:39   #3929
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez nokia0 Pokaż wiadomość
Na pewno polecany i sprawdzony.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 14:43   #3930
humen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 68
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Parachute czy Vatika co jest lepsze?

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

a moze z elavit kupic?>
humen jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:37.