Wyjątkowa koleżanka ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-16, 11:31   #1
pinksnickers
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 342

Wyjątkowa koleżanka ;)


Hej. Mam pytanie: czy macie w swoim otoczeniu znajomą / koleżankę, która się niesamowicie ubiera? Taką na którą wszyscy patrzą z podziwem, a i Wy jako interesujące się modą delikatnie zazdrościcie Co w ich stylu jest takie wyjątkowe? Dlaczego tak bardzo się wyrózniają swoim stylem?

W tym roku poznałam dziewczynę która ma świetny styl, uwielbia spódnice ale świetnie wymyśla i łączy dodatki -> nawet nie wiem skad ma takie bombowe dodatki!!

A czy Wy bywacie w podobnej sytuacji?
pinksnickers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 11:40   #2
Maaagdaaa
Raczkowanie
 
Avatar Maaagdaaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 99
GG do Maaagdaaa
Dot.: Wyjątkowa koleżanka ;)

ja mam taka koleżanke. znam ja od 3 lat. kiedyś ubierała sie normalnie, a teraz...bosko! dziewczyna świetnie dobiera do siebie ubrania. nie ma idealnej figury i potrafi to zamaskowac. a w dodatku nie zawsze kupuje markowe ciuchy, bazarki nie sa jej obce.
Maaagdaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 11:44   #3
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Wyjątkowa koleżanka ;)

Jedna z moich przyjaciolek tez jest dla mnie wzorem do nasladowania. Nigdy jeszcze nie widzialam jej ubranej tak, zeby mnie sie nie podobalo Potrafi wszystko super dobrac i niemalze polowa lasek spoglada na nia na ulicy Tyle tylko,ze oprocz tego, ze ma fajny styl i glowe do dobierania tego wszystkiego, ma jeszcze bardzo gruby portfel. Ale ja jej nie zazrdoszcze,raczej staram sie od niej czego nauczyc
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 16:14   #4
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Wyjątkowa koleżanka ;)

Ehh...ja tez mam takie znajomo, bo kolezanki to za wiele powiedziane, po prostu podziwiam ubiór kilku dziewczyn ze szkoły...One także nie mają idealnych figór (poza jedną która po prostu jest IDEALNA)...w ich ciuchach podoba m isię to, że są takie oryginalne, mają świetne dodatki a co najwazniejsze potrafią wszystko do siebie ładnie dopasować...ja tego niestety jeszcze nie potrafię ale fakt...wiekszośc ich ciuchów jest markowa, nie wiem czy część czasem nie wgrzebana z lumpów, lecz jednak przeważającą większość stanowią najnowsze kolekcje.
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 16:29   #5
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: Wyjątkowa koleżanka ;)

Moja przyjaciółka jest takim przykładem
Z dumą muszę stwierdzić, że zdolna jest niesamowicie ()
Zawsze czerpiemy pomysły od siebie nawzajem, ale ubieramy się troszkę inaczej- ona gustuje w innych butach, spódnicach itp. ale razem mamy świra na punkcie torebek co muszę przyznać niejednokrtonie jest irytujęce bo chcemy te same torebki z allegro i musimy iść na kompromisy
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 16:51   #6
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Wyjątkowa koleżanka ;)

Mam taką koleżanke, zawsze z podziwem na nią spogladałam, umiała się super ubrac, ale wiecie co, ona poprostu umiała te ciuchy nosić, nie była chodzacym ideałem jesli chodzi o urode czy figure, ale zwracała na siebie uwage zarówno dziewczyn jak i płci przeciwnej . Cokolwiek nie załozyła wygladała super, a ciuchy dobierała niby od niechcenia. Wydaje mi się że w dużej mierze to, że tak wygladała wynikało z tego że laska ma poprostu klase ijest pewna siebie
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 16:56   #7
pinksnickers
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 342
Dot.: Wyjątkowa koleżanka ;)

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Mam taką koleżanke, zawsze z podziwem na nią spogladałam, umiała się super ubrac, ale wiecie co, ona poprostu umiała te ciuchy nosić, nie była chodzacym ideałem jesli chodzi o urode czy figure, ale zwracała na siebie uwage zarówno dziewczyn jak i płci przeciwnej . Cokolwiek nie załozyła wygladała super, a ciuchy dobierała niby od niechcenia. Wydaje mi się że w dużej mierze to, że tak wygladała wynikało z tego że laska ma poprostu klase ijest pewna siebie
właśnie! wydaje mi się że czasem to nie chodzi tylko o ciuchy... do tego dochodzi jeszcze sposob bycia... no i niestety ten portfel... tewgo sie nie da ukryc
pinksnickers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-16, 17:03   #8
canile
Wtajemniczenie
 
Avatar canile
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa / Wiedeń
Wiadomości: 2 124
Dot.: Wyjątkowa koleżanka ;)

oj wcale nie portfel znałam jedną dziewczynę z LO (młodsza ode mnie o 2 lata) która miała tak świetny gust i wyczucie, a ubierała się w lumpeksach w takim oldschoolowym stylu (ale łaczyła to z eleganckimi rzeczami) - nie ukrywam, że odkąd ja zobaczyłam to zaczełam się bardzo podobnie ubierać (tzn nie takie same ciuchy, ale podobny styl łączenia).
canile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 17:23   #9
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Wyjątkowa koleżanka ;)

Też miałam w LO dwa lata młodszą koleżanke, przez rok miałam wrażenie, że nie widziałam jej ani razu ubraną w to samo, świetna figura , dodatki, buty... ale to była badziej kwetia kasy, ona ubierała się w sklepach do których ja nawet nie wchodzę...u projektatnów ;/ autorskie kolekcje...taka ikona mody. Kobeta idealna!!!
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 17:50   #10
frida110
Zakorzenienie
 
Avatar frida110
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 998
Dot.: Wyjątkowa koleżanka ;)

Ja mam w pracy koleżankę, która nie wstydzi się, że ma rozmiar 40 i odstający brzuch. Ubiera się o wiele lepiej od wielu dziewczyn, które mają rozmiar 38 lub 36.
Ostatnio przyszła w pięknej ołówkowej spódnicy, resztę dopełniała blado różowa koszula i super krawat. WSZYSCY SIĘ ZA NIĄ OGLĄDALI.
Patrząc na jej styl jestem odważniejsza w dobieraniu sobie strojów, bo jeżeli ona z rozmiarem 40 tak świetnie wygląda w sukience z falbanami, to przecież ja też mogę
frida110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 22:36   #11
pinksnickers
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 342
Dot.: Wyjątkowa koleżanka ;)

Cytat:
Napisane przez canile Pokaż wiadomość
oj wcale nie portfel znałam jedną dziewczynę z LO (młodsza ode mnie o 2 lata) która miała tak świetny gust i wyczucie, a ubierała się w lumpeksach w takim oldschoolowym stylu (ale łaczyła to z eleganckimi rzeczami) - nie ukrywam, że odkąd ja zobaczyłam to zaczełam się bardzo podobnie ubierać (tzn nie takie same ciuchy, ale podobny styl łączenia).
No właśnie... troszkę sie czerpie inspiracji od takich dziewczyn... ale czy nie boicie się jakis oskarżeń o "papugostwo"??
Ja czasem inspiruję się fotami fajnie ubranych ludzi, ale co jak ubierzemy sie na wzor kogos kogo widujemy na codzien?
pinksnickers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-17, 05:45   #12
canile
Wtajemniczenie
 
Avatar canile
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa / Wiedeń
Wiadomości: 2 124
Dot.: Wyjątkowa koleżanka ;)

Cytat:
Napisane przez pinksnickers Pokaż wiadomość
No właśnie... troszkę sie czerpie inspiracji od takich dziewczyn... ale czy nie boicie się jakis oskarżeń o "papugostwo"??
Ja czasem inspiruję się fotami fajnie ubranych ludzi, ale co jak ubierzemy sie na wzor kogos kogo widujemy na codzien?
w moim wypadku to było raczej dosyć trudne skopiować ją tak od początku do konca (przez te ciuchy z lumpeksów).
teraz już jej nie widuję, bo jestem na studiach a ona ciągle w LO, ale ogólny zamysł jej stylu ciagle mam w głowie i dalej ubieram się podobnie a poza tym to nie sztuka kupić takie same rzeczy jak ma inna osoba, sztuką jest samemu stworzy coś ładnego
canile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 12:54   #13
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Wyjątkowa koleżanka ;)

Nie wydaje mi sie zeby zasobnośc portfela była wytyczna czy sie fajnie ubieramy czy nie. Prawdziwa sztuka jest ubrac się oryginalnie i ciekawie nie koniecznie zaopatrujac się w markowe i drogie ciuchy
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 13:55   #14
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Wyjątkowa koleżanka ;)

powszechnie wiadomo, że kasa nie nauczy nas stylu (patrz: wpadki ubraniowe gwiazd)

aczkolwiek nie raz nie dwa podoba mi się bardziej styl dziewczyn która wcale nie srają że się tak wyrażę pieniedzmi

za kasę gustu się nie kupi, ale juz porady stylistów - owszem

mam w szkole kilka dziewczyn, od ktorych chętnie pożyczyłabym pare ubrań (lub nawet zdecydowaną wiekszość )
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 15:00   #15
pinksnickers
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 342
Dot.: Wyjątkowa koleżanka ;)

Moja znajoma ( tak która mnie zainpisowala do stworzenia tego watku) ubiera sie fantastycznie ( to juz mowilam ) , wyglada jakby ja wyjęto prosto z japońskiej ulicy = wiecie o jaki styl mi chodzi, ( defakto ona studiuje japonistyke i teraz przez 2 miesiace byla w Japonii)
Bardzo mozliwe ze i ona sie na kims wzorowala tam na miejscu...
pinksnickers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 15:21   #16
marinka
Raczkowanie
 
Avatar marinka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 188
GG do marinka
Dot.: Wyjątkowa koleżanka ;)

Ja zauważyłam że kumpele chyba troche sie na mnie wzorują . Mam swój styl ,ubieram sie zarówno w drogich sklepach jak i w lumpeksach , znajome pytaja gdzie kupiłam to czy tamto i za jakis czas widze je w czyms podobnym . Nie przeszkadza mi to wsumie zabardzo bo to fajnie byc dla kogos wzorem ,ale jak bym zobaczyła kogos w takim samym ciuchu jak ja to nie było by to miłe ,sama wzoruje sie troche na stylu Kate Moss ,Sienny Miller , Linsday Lohan i moze jeszcze Hiltonki ,nie szukam rzeczy identycznych tylko podobnych ,zblizonych krojem czy forma . No i bez względu na mode nosze tylko to w czym dobrze sie czuje i co mi sie podoba
marinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 17:47   #17
misia2v
Raczkowanie
 
Avatar misia2v
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: O-c :)
Wiadomości: 238
Dot.: Wyjątkowa koleżanka ;)

U mnie w szkole jest właśnie pare takich dziewczyn i nawet 2 w klasie no właśnie jak to jest że nie którzy potrają tak wszystko super dobrać a potem okazuje sie że mamy podobne ubrania tylko że my ich nie umiałyśmy tak dobrać np dziś miałam taką sytuacje :P może będziemy tu pisać jakieś fajne pomysły na ubieranie się i dawać fotki i wtedy i my wypracujemy swój styl
__________________
( `v¨`)
`-.¸.-` KOCHAM



misia2v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 18:05   #18
Barbie_Girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 157
Dot.: Wyjątkowa koleżanka ;)

misia2v oo to by byl dobry pomysl..jak ja bym chiala potrafic fajnie laczyc ubrania..tlyko mi sie zawsze wydaje z eja fajnych icuchow nie mam po prostu.. a moze tak naprawde ejst tak ze nie potrafie ich laczyc?:/
Barbie_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 18:37   #19
TUPTUŚ
Raczkowanie
 
Avatar TUPTUŚ
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 87
GG do TUPTUŚ
Dot.: Wyjątkowa koleżanka ;)

Też jestem jak najbardziej za tym, co napisała misia2v. Ja niby mam jakiś tam styl (powiedzmy, że to styl mieszany, bo różnie się ubieram) - często jak coś sama skomponuję, to spotykam się z komplementami od strony znajomych. Nie wzoruję się za bardzo na tym, co akurat w danym sezonie jest modne jeśli chodzi o fason, czy kolor. Kupuję to, co mi się akurat podoba i w czym się dobrze czuję. Zaczęłam też dziergać na szydełku - plusem jest to, że sama wybieram kolor, grubość włóczki (bardzo lubię te włochate ), dzięku czemu mogę mieć sweterki, bluzki i szaliczki, których nie dostałabym w żadnym sklepie
Staram się tak dobierać ciuszki, aby cały zestaw wyglądał po prostu elegancko - ale też nie sztywno, bo cenię sobie trochę luziku Nie mniej jednak bardzo chętnie skorzystałabym z Waszych pomysłów moje drogie
__________________
Młodość przychodzi z wiekiem

Nałogowa pijaczka green tea
TUPTUŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-17, 18:54   #20
pinksnickers
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 342
Dot.: Wyjątkowa koleżanka ;)

Cytat:
Napisane przez misia2v Pokaż wiadomość
no właśnie jak to jest że nie którzy potrają tak wszystko super dobrać a potem okazuje sie że mamy podobne ubrania tylko że my ich nie umiałyśmy tak dobrać
Mi czasem w dobieraniu pomaga mój TŻ, patrzy na jakąś fotę i mówi " no przeciez masz, to to i to, też mozesz się tak ubrac"

i wiecie co mam wrażenie ze czasem mimo ze się ma sporo ciuchów w szafie to poprostu podobają nam sie ciuchy innych, bo widzimy je pierwszy raz.... a nasze nam się już znudziły i nie mamy na nie nowych pomyslów...
pinksnickers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 19:08   #21
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Wyjątkowa koleżanka ;)

ja dzisiaj wymysliłam na szybciora fajny zestawik grunt to miec w dobrym momencie wenę twórczą
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 22:09   #22
pinksnickers
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 342
Dot.: Wyjątkowa koleżanka ;)

Cytat:
Napisane przez martina@ Pokaż wiadomość
ja dzisiaj wymysliłam na szybciora fajny zestawik grunt to miec w dobrym momencie wenę twórczą
a podzielisz sie z nami swoja pomysłowościa??
pinksnickers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 22:10   #23
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Wyjątkowa koleżanka ;)

Nie ma i cale szczescie,tego by mi jeszcze bylo trzeba szałowej modelki w szałowych ciuchach
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 22:32   #24
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Wyjątkowa koleżanka ;)

hehheh pisałam o liceum, a teraz chodze na studia ;/ chyba do najdroższej szkoły prywatnej w wawie (ale i najlepszej w rankingach) ;/ to wiecie co tu się dzieje, panny jak zdjęte z okładek czasopism ... no poprostu nawet przestałam na to zwracać uwage, bo bym się załamała chyba.
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 00:04   #25
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Wyjątkowa koleżanka ;)

Hmm szczerze to nie znam osobiscie takiej osoby,wiekszosc nie potrafi dobrac ciuszkow do siebie no i niestety ten cienki portfel utrudnia troche sytuacje.Czase mam chec cos doradzic i pomoc wyszukac w sklepach fajne ciuszki i wcale niedrogie (a wiekszosc moich kumpelek twierdzi ze jak sklepy to wszystko drogie..).Nie mam wsrod znajomych zadnego typu do nasladowania.Styl czerpie z umieszczanych tu fotek.
Moze jedna dziewczyna ubiera sie jakos tak inaczej,ale popelnia czesto takie gafy w ubiorze ze omg Coprawda prawie wszystko markowe,ale znaczek nie sprawi ze wszystko bedzie do siebie pasowalo.Ma styl sportowo-elegancki za ktorym nie przepadam..Trzeba umiec laczyc cos ze soba,a takiej osoby ktora by to potrafila nie znam.


Cytat:
Napisane przez pinksnickers Pokaż wiadomość
i wiecie co mam wrażenie ze czasem mimo ze się ma sporo ciuchów w szafie to poprostu podobają nam sie ciuchy innych, bo widzimy je pierwszy raz.... a nasze nam się już znudziły i nie mamy na nie nowych pomyslów...
Zupelnie jakbym sama to pisala Mi niestety szybko wlasnie nudza sie moje ubrania i jak cos kupuje to mam ochote nosic tylko to nowa rzecz,a wszystkie starsze odlozyc w kat..zeby mbyla szczesliwa to chyba bym musiala co 3 dni kupowac nowe ciuchy
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 08:32   #26
Creaketique
Raczkowanie
 
Avatar Creaketique
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: 022
Wiadomości: 339
Dot.: Wyjątkowa koleżanka ;)

Cytat:
Napisane przez paulinka_vel_paulinka Pokaż wiadomość
hehheh pisałam o liceum, a teraz chodze na studia ;/ chyba do najdroższej szkoły prywatnej w wawie (ale i najlepszej w rankingach) ;/ to wiecie co tu się dzieje, panny jak zdjęte z okładek czasopism ... no poprostu nawet przestałam na to zwracać uwage, bo bym się załamała chyba.
A moglabys zdradzic jaka to szkola?

Sama za rok wybieram sie wlasnie na prywatne studia, czesne jest dosc wysokie, i obawiam sie, ze sytuacja bedzie podobna tzn. bede sie czula jak kopciuszek na wybiegu

Odnosnie glownego watku to niestety w moim towarzystwie nie ma takiej osoby, na ktorej chcialabym sie wzorowac. Sa oczywiscie dziewczyny, ktore maja fajne ubrania, ale to za malo, zeby powiedziec, ze podoba mi sie ich styl i chcialabym wygladac tak jak one (albo podobnie)
Creaketique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 09:46   #27
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Wyjątkowa koleżanka ;)

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Nie wydaje mi sie zeby zasobnośc portfela była wytyczna czy sie fajnie ubieramy czy nie. Prawdziwa sztuka jest ubrac się oryginalnie i ciekawie nie koniecznie zaopatrujac się w markowe i drogie ciuchy
jasne ze nie kasa sie liczy ale nie oszukujamy sie z kasa jest latwiej ,nie kazdy ma czas zeby biegac po lumpeksach ,lumpeksy te zbywaja drogie(w moim spodnie 70 zł )no i musza byc fajne lumpeksy w miescie.

liczy sie dobry gust ,szczescie i kasa
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 11:24   #28
pinksnickers
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 342
Dot.: Wyjątkowa koleżanka ;)

Cytat:
Napisane przez mysiamysia Pokaż wiadomość
Zupelnie jakbym sama to pisala Mi niestety szybko wlasnie nudza sie moje ubrania i jak cos kupuje to mam ochote nosic tylko to nowa rzecz,a wszystkie starsze odlozyc w kat..zeby mbyla szczesliwa to chyba bym musiala co 3 dni kupowac nowe ciuchy
fajnie ze nie tylko ja mam takie odczucia , ja czasem jak kupię sobie cos nowego ( jakos bluzlę, albo sweterek, czy żakiet = w sensie nie jaks mala bluzeczke) to odrazu świtają mi w głowie nowe pomysly na reszta szafy ( a przynajmniej jakąś część .
pinksnickers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 12:53   #29
karamba
Rozeznanie
 
Avatar karamba
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 630
Dot.: Wyjątkowa koleżanka ;)

paulinka_vel_paulinka! Może chodzimy do tej samej bo czuje sie bardzo podobnie!
Jestem na pierwszym roku w SWPS.

Jednak pomysłowośc, kreatywność i te sprawy wsparte gruuubym portfelem mają znacznie większą siłę rażenia.
Myśle, że dałabym bez problemu rade skomponować cały ubiór tak żeby wszystko pasowało, ale kłopot w tym, że jak nie ma sie wielu ubrań cieżko je idealnie odpasować. Takie nadziane dziewczyny mają możliwość kupić sobie praktycznie całe zestawy np. tą torebkę noszą tylko do tych butów i tego swetra, tą apaszkę tylko do tej bluzki itd. Mają mase rzeczy do wyboru więc jest im łatwiej!

Czasem mam ochotę ubrac się np. bardziej elegancko, ale nawet jak mam odpowiednie buty, rajstopy, spódnicę to np. nie mam takiego płaszcza jak trzeba itd. Albo mam na dobra sprawę tylko dwie torebki<głównie dlatego że nie jestem maniaczką torebkową i raczej ich nie nosze> i jak już mam któraś wybrać to musze sie zdecydować albo na elegancką albo na sztruksową, wiec zwykle niedokońca koresponduje z całościa stroju.
karamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 14:41   #30
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Wyjątkowa koleżanka ;)

karamba ja chodzę do Koźmińskiego poziomem są bardzo podobne, tylko u ciebie to bardziej humanistyczne kierunki a u mnie ekonomiczne

Creaketique no w szkole jest mnóstwo pięknych dziewczyn, świetnie ubranych, ale jest też bardzo dużo takich naprawdę zwykłych, i w sumie bardzo sympatyczne osoby, nie zadzierają nosa. Generalnie polecam tą szkołe
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:56.