Pomóżcie :(:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-18, 17:53   #1
Zulusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Angry

Pomóżcie :(:(


Od jakiegoś czasu (dość długo) ciągle boli mnie pół głowy (praw) i prawe oko... czasem poczuje ból z tej strony głowy i zaczynam widziec w prawym oku białe latające plamy albo tylko ograniczenie w polu widzenia... czasem jest tak ze zamaze mi sie tylko obraz... boli mnie ciągle głowa i mam powiększone lewe oko... róznice w wielkości moich oczy widać dosć mocno... czy wie ktoś co to może być?? byłam prywatnie u oklusty który troche sie zdziwił bo moje oczy z +1,5 zmieniły się na -2 ;/ coraz gorzej widze a glowa juz w sumie nie przestaje mnie bolec .... pomóżcie... okulista powiedział ze mam isc do neurologa ale nie wiem czy się nie boje wiecie może co mi moze być?? może to nic groźnego i samo przejdzie?? miał ktoś coś takiego ?? nie chce stracić wzroku .... mam narazie zwolnienie z wf i nie wolno mi tanczyc ;( co mi się wcale nie podoba ale stosuje sie do zalecen... prosze o pomoc ...
Zulusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 18:51   #2
milutek
Wtajemniczenie
 
Avatar milutek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 219
Dot.: Pomóżcie :(:(

Ciężko będzie komukolwiek cokolwiek napisać, bo niestety lekarzami nie jesteśmy. Nie wiem co to może być, może nic groźnego... Ale zawsze lepiej jest wykonać badania, jakieś prześwietlenia, może tomografię komputerową głowy? ... Nie znam się na tym , nie chcę Cię wprowadzać w błąd - ale jedno wiem na pewno - nie panikuj, trzymaj się, myśl POZYTYWNIE, i koniecznie wybierz się do lekarza jak masz zalecone powodzenia
__________________
milutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 20:13   #3
Zulusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: Pomóżcie :(:(

wiesz chciałabym nie panikować... ale to troce denerwujące jest... teraz w sumie caly czas mnie boli to oko ;/ widac ze jedno jest wieksze piszczy mi w uchu i wgl ;/ często mdleje choć nie wiem czy to też od tego ... teraz tez widze te wnerwiające białe plamy i strasznie boli mnie głowa...........
Zulusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 20:30   #4
milutek
Wtajemniczenie
 
Avatar milutek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 219
Dot.: Pomóżcie :(:(

a masz już może umówioną wizytę do tego neurologa? Bo wydaje mi się, że im szybciej byś się wybrała, tym lepiej... Może to jakieś zapalenie oka, ucha, nie wiem...
__________________
milutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 18:47   #5
Zulusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: Pomóżcie :(:(

w poniedziałek mam iśćpo skierowanie do kliniki w Toruniu ;/;/ narazie wykryli prawdo podobnie jakiegoś glejaka nerwu wzrokowego czy cosnawet nie wiem co to jest ......... moze wiecie?
Zulusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:05.