Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-18, 21:50   #5011
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, Wyszło mi z waszych obliczeń kiedyś, że powinnam nosić 75G (zamist 85D). Napiszcie mi, czy na poczatek warto kupic za taka cene stanik??
http://www.allegro.pl/item940382317_...olory_75g.html

http://www.allegro.pl/item934779792_...olory_75g.html

Prosze o pomoc czy warto i czy brac
ponawiam pytanie

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Pod biustem ciasno mam 82cm, a biuscie luźno 103, a w zwisie 108
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 21:54   #5012
MsTseTse
Zadomowienie
 
Avatar MsTseTse
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Południe :)
Wiadomości: 1 355
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Simeri jakbym miała możliwość mierzenia to nie zadawałabym takich pytań


a czy któraś z Was ma Freya Phoebe?
Jak jest z jej rozmiarówką?
Podobna do Freya Darcey?
MsTseTse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 21:57   #5013
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
ponawiam pytanie

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Pod biustem ciasno mam 82cm, a biuscie luźno 103, a w zwisie 108
to raczej będzie 75H wg tabelki

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez MsTseTse Pokaż wiadomość
Simeri jakbym miała możliwość mierzenia to nie zadawałabym takich pytań


a czy któraś z Was ma Freya Phoebe?
Jak jest z jej rozmiarówką?
Podobna do Freya Darcey?
Phoebe to jakiś stary model, możesz poczytać o nim tu:
http://kataloglmb.blox.pl/2008/12/Freya-Phoebe.html
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 22:04   #5014
MsTseTse
Zadomowienie
 
Avatar MsTseTse
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Południe :)
Wiadomości: 1 355
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
Phoebe to jakiś stary model, możesz poczytać o nim tu:
http://kataloglmb.blox.pl/2008/12/Freya-Phoebe.html

Dzięki za link
Dla mnie to bez znaczenia, czy stary model, czy nowy.
Ważne, żeby nadawał się pod białe bluzeczki, a ten wydaje się być do tego OK
MsTseTse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 22:17   #5015
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez nadus Pokaż wiadomość
thx kasieńko tylko nadal nie wiem, co robić dosyć duża różnica, więc obawiam się, że D będzie za małe, bo chyba jestem na pograniczu tych dwóch rozmiarów...
nadus, dlaczego sadzisz, ze to duza roznica? pisalas, ze miski dosc mocno odstaja - tego opisu wynika, ze spokojnie rozmiar mniej byloby ok.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 22:47   #5016
Barbie Killer
Raczkowanie
 
Avatar Barbie Killer
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 388
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
65G to nie to samo co 60G 65G ma z 3 rozmiary większą miseczkę więc nie dziwię się, że sięga za daleko pod pachy jaki to model i jakiej firmy?
Jejku...<myśli> Dalia, ale model... musiałabym poszperać...
Kupowałam go praktycznie przyparta do muru i na początku byłam bardzo zadowolona(nie licząc tych "druciaków", ale byłam tak szczęśliwa, że nic mi nie wypływa bokami ani górą, że było to dla mnie mało istotne )...
Musiałam kupić, bo po tabletkach mi urosły piersi i troszkę też wtedy przytyłam. Teraz schudłam, odstawiłam tabsy i problem powrócił...
Nie mówię, ze 60g to to samo co 65g...
Wiem tylko że potrzebuje mniejszy obwód i miseczkę mniejsza(porównywalnie z ta z 65g). Dla mnie przyznaję to ciężka sprawa połapać sie w tym wszystkim
Dlatego pytam tutaj, bo boję sie zamawiać w ciemno...
__________________
Barbie Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 15:37   #5017
nadus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: MAZOWSZE
Wiadomości: 173
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
nadus, dlaczego sadzisz, ze to duza roznica? pisalas, ze miski dosc mocno odstaja - tego opisu wynika, ze spokojnie rozmiar mniej byloby ok.
thx siarko chyba spróbuję zamówić w takim razie D.

zakupiłam dla siostry curvy kate thrill me 60F od przemiłej wizażanki
no i wiem, że ten model daje efekt jabłek na tacy, ale wydaje nam się, że owe jabłka mają ochotę za chwilę z tej tacy spaść obwód ok, natomiast miseczka chyba za mała, brodawki prawie widać. czy ten model tak ma czy miska za mała? a może można zamieścić gdzieś fotki, żebyście mogły ocenić ?
__________________
more than yesterday. less than
tomorrow.

Edytowane przez nadus
Czas edycji: 2010-03-19 o 16:11
nadus jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-19, 16:10   #5018
oonaa1818
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Witam mam problem mianowicie miedzy pachą a piersiami tworzy mi sie taka ''bułka'' taki tłuszczyk.. odnosze wrażenie że moje piesi są spłaszczone w dodatku bez biustonosza tragicznie wyglądają te ''bułki'' ponieważ tłuszczyk spod pach się wylewa. Dodam że jestem szczupła mam 162cm wzrostu waże 54kg. Obwód pod piersiami ciasno zmierzony wynosi 71cm a obwód w piersiach luzno zmierzony 84cm. Zawsze nosiłam rozmiar 65B - 70B, dzisiaj kupiłam sobie 70C i jak zbiore ten tłuszczyk spod pach to wypełnia mi cała miseczke i nawet mogłoby być nawet 70D.. mam wrażenie że moje piersi są zdeformowane przez od zawsze noszoną za mała miseczke - czy to jest możliwe? Czy ten tłuszczyk pod pachami to są piersi? Czy ten tluszczyk spod pach wróci na swoje miejsce tzn wejdzie w piersi?

Edytowane przez oonaa1818
Czas edycji: 2010-03-19 o 16:14
oonaa1818 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 16:17   #5019
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

fotki najlepiej wstaw na balkonetkę, tak zagląda dużo dziewczyn zorientowanych w temacie
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 16:21   #5020
Trah
Rozeznanie
 
Avatar Trah
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 539
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez oonaa1818 Pokaż wiadomość
Witam mam problem mianowicie miedzy pachą a piersiami tworzy mi sie taka ''bułka'' taki tłuszczyk.. odnosze wrażenie że moje piesi są spłaszczone w dodatku bez biustonosza tragicznie wyglądają te ''bułki'' ponieważ tłuszczyk spod pach się wylewa. Dodam że jestem szczupła mam 162cm wzrostu waże 54kg. Obwód pod piersiami ciasno zmierzony wynosi 71cm a obwód w piersiach luzno zmierzony 84cm. Zawsze nosiłam rozmiar 65B - 70B, dzisiaj kupiłam sobie 70C i jak zbiore ten tłuszczyk spod pach to wypełnia mi cała miseczke i nawet mogłoby być nawet 70D.. mam wrażenie że moje piersi są zdeformowane przez od zawsze noszoną za mała miseczke - czy to jest możliwe? Czy ten tłuszczyk pod pachami to są piersi? Czy ten tluszczyk spod pach wróci na swoje miejsce tzn wejdzie w piersi?
Moim zdaniem to Ty masz za duże biustonosze w obwodzie.
sama jestem szczupła i jak nosiłam źle dobrany stanik, to bułeczki były, a teraz, kiedy noszą odpowiedni stanik (60DD) to bułek już prawie nie ma.
kalkulator mówi, że powinnaś nosić 65D/30D, a polskie 65C.
a dokładnie to tutaj: http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html
ale to powinny już zweryfikować dziewczyny, które znają się na tym lepiej
pozdrawiam

Edytowane przez Trah
Czas edycji: 2010-03-19 o 16:22
Trah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 16:24   #5021
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez oonaa1818 Pokaż wiadomość
Witam mam problem mianowicie miedzy pachą a piersiami tworzy mi sie taka ''bułka'' taki tłuszczyk.. odnosze wrażenie że moje piesi są spłaszczone w dodatku bez biustonosza tragicznie wyglądają te ''bułki'' ponieważ tłuszczyk spod pach się wylewa. Dodam że jestem szczupła mam 162cm wzrostu waże 54kg. Obwód pod piersiami ciasno zmierzony wynosi 71cm a obwód w piersiach luzno zmierzony 84cm. Zawsze nosiłam rozmiar 65B - 70B, dzisiaj kupiłam sobie 70C i jak zbiore ten tłuszczyk spod pach to wypełnia mi cała miseczke i nawet mogłoby być nawet 70D.. mam wrażenie że moje piersi są zdeformowane przez od zawsze noszoną za mała miseczke - czy to jest możliwe? Czy ten tłuszczyk pod pachami to są piersi? Czy ten tluszczyk spod pach wróci na swoje miejsce tzn wejdzie w piersi?
tak, jest to możliwe, ale jeśli będziesz ten tłuszczyk wygarniać to po pewnym czasie powinien wrócić na swoje miejsce

wraz z obwodem miseczki zmieniają wielkość, więc 70C odpowiada 65D

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Trah Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to Ty masz za duże biustonosze w obwodzie.
sama jestem szczupła i jak nosiłam źle dobrany stanik, to bułeczki były, a teraz, kiedy noszą odpowiedni stanik (60DD) to bułek już prawie nie ma.
kalkulator mówi, że powinnaś nosić 65D/30D, a polskie 65C.
a dokładnie to tutaj: http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html
ale to powinny już zweryfikować dziewczyny, które znają się na tym lepiej
pozdrawiam
65C będzie za małe, jeśli 70C jest dobre
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-19, 18:31   #5022
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
wg tabelki brytyjskie 65DD lub polskie 65E, ale rozmiar z tabelki czy kalkulatora jest tylko orientacyjny, więc nikt Ci nie zagwarantuje, że akurat taki z danego modelu będzie pasować, trzeba mierzyć.

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------


65G to nie to samo co 60G 65G ma z 3 rozmiary większą miseczkę więc nie dziwię się, że sięga za daleko pod pachy jaki to model i jakiej firmy?

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------


mi się wydaje, że są ok a w jakiej rozmiarówce wyszło to 75G? na pewno polskiej? może podaj jeszcze raz wymiary.

ja nie wiem czy przypadkiem Gaia nie jest ścisła, ktoś wie?
Mam 2 staniki z Gai i nie jest specjalnie ścisła, ale nie jest też luźna. Na moje 82-81cm pod biustem ciasno mierzone 75 Gai było na początku w sam raz, po kilku miesiącach rozciągnęło się i teraz nosze na ostatniej haftce.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 18:40   #5023
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
ponawiam pytanie

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Pod biustem ciasno mam 82cm, a biuscie luźno 103, a w zwisie 108
cieszę się, że zajrzałaś
na początek spróbowałabym 75FF (sporo do wyboru na allegro w miłych cenach), w razie nietrafienia z rozmiarem można puścić dalej. sprawdź też na stanikowej mapie (pierwszy post) czy może masz jakiś sklep stacjonarny w swoim mieście - dobrze jest pomierzyć trochę modeli dla ustalenia właściwego rozmiaru pod czujnym okiem brafitterki
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 19:48   #5024
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez nadus Pokaż wiadomość
thx siarko chyba spróbuję zamówić w takim razie D.

zakupiłam dla siostry curvy kate thrill me 60F od przemiłej wizażanki
no i wiem, że ten model daje efekt jabłek na tacy, ale wydaje nam się, że owe jabłka mają ochotę za chwilę z tej tacy spaść obwód ok, natomiast miseczka chyba za mała, brodawki prawie widać. czy ten model tak ma czy miska za mała? a może można zamieścić gdzieś fotki, żebyście mogły ocenić ?
nadus, tak jak pisalam simeri - mozesz na balkonetce zamiesic, tu w sumie tez, ale na balkonetke zaglada wiecej dziewczyn

Cytat:
Napisane przez Trah Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to Ty masz za duże biustonosze w obwodzie.
sama jestem szczupła i jak nosiłam źle dobrany stanik, to bułeczki były, a teraz, kiedy noszą odpowiedni stanik (60DD) to bułek już prawie nie ma.
kalkulator mówi, że powinnaś nosić 65D/30D, a polskie 65C.
a dokładnie to tutaj: http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html
ale to powinny już zweryfikować dziewczyny, które znają się na tym lepiej
pozdrawiam
oj, nie przesadzalabym tak jednoznacznie, ze kolezanka ma zly obwod. kazdy ma inna scisliwosc, ja mam na przyklad 1 cm wiecej pod biustem niz Trah i nosze wlasnie 70 - tki. i lekkie bulki nadal mam, taka uroda
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 19:50   #5025
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość
cieszę się, że zajrzałaś
na początek spróbowałabym 75FF (sporo do wyboru na allegro w miłych cenach), w razie nietrafienia z rozmiarem można puścić dalej. sprawdź też na stanikowej mapie (pierwszy post) czy może masz jakiś sklep stacjonarny w swoim mieście - dobrze jest pomierzyć trochę modeli dla ustalenia właściwego rozmiaru pod czujnym okiem brafitterki
w kalkulatorze wychodzi mi 75H
no jakiś tam sklep jest, ale....przyznam się szczerze, ze najzwyczajniej w swiecie mi głupio zawsze njak nawet gdziekolwiek pytałam o łądny stanik na 85D to patrzały na mnie jak na idiotke, a co dopiero o 75FF, 75G czy 75H
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 19:57   #5026
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

ja mam to samo - kiepski dostep do normalnych sklepów - ostatnio kupilam D - to byŁ najwiekszy rozmiar w sklepie z bielizna w którym byŁam , a tu sie okazaLo ze powinnam mieć G , ja nie wiem gdzie ja to 75 G znajde? - chyba mi all pozostaje tylko
mam pytankie jeszcze takie czy do obwodu pod biustem 80 nie lepiej by byLo brać 70 ? czy będzie za ciasno ?
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 22:05   #5027
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
w kalkulatorze wychodzi mi 75H
no jakiś tam sklep jest, ale....przyznam się szczerze, ze najzwyczajniej w swiecie mi głupio zawsze njak nawet gdziekolwiek pytałam o łądny stanik na 85D to patrzały na mnie jak na idiotke, a co dopiero o 75FF, 75G czy 75H
polska rozmiarówka różni się od brytyjskiej, stąd ta rozbieżność (w naszej nie ma podwójnych literek)

co do ładnych staników w Twoim rozmiarze... rzecz gustu mnie zachwycają niektóre maskaradki czy curvy kate, ale jedni lubią rzeczy gładkie, inni koronkowe, jeszcze inni w kwiatki. polecam Ci przejrzeć ofertę sklepów internetowych podanych w pierwszym poście (są sprawdzone, na ogół można w miarę szybko uzyskać odpowiedzi na pytania od sklepu)
w dopasowana.pl teraz jakieś wiosenne promocje są chyba

edit: losek78 jeśli zmierzyłaś się na prawdę ciasno pod biustem, to porządne 75 powinno dać radę. Tobie też polecam przejrzeć ofertę sklepów podanych w pierwszym poście, staniki można zwracać bez problemu jak nie pasują
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy

Edytowane przez nelyen
Czas edycji: 2010-03-19 o 22:12
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 22:59   #5028
oonaa1818
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Mam trudności by dostać rozmiar 70C a uzyskanie stanika o rozmiarze 65C lub 65D graniczy niemal z cudem w moim mieście... biustonosz 70C lekko unosi mi sie więc obwód jest zbyt duży i powinno to być jednak 65 a co do miseczek to zbieraja mi tłuszczyk spod pach ale w tym biustonoszu wygląda jakbym była płaska..nie ładnie wygląda dekolt..
oonaa1818 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 23:00   #5029
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

dziewczyny, polecam tabelke:

TABELA ROZMIARÓW STANIKÓW:
http://www.dopasowana.pl/data/includ...-rozmiarow.gif

no i rabat 21/03 na dopasowanej,
szkoda tylko że nic w moim rozmiarze fajnego.
__________________
żegnaj Herko


Edytowane przez braworka
Czas edycji: 2010-03-20 o 10:27
braworka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-19, 23:55   #5030
aha19
Raczkowanie
 
Avatar aha19
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 294
GG do aha19
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Serdecznie witam i jednocześnie bardzo proszę o pomoc.
Chciałabym zamówić pod moją sukienkę ślubną Wonderbra Ultimate Strapless, wg kalkulatora wychodzi mi 30B (stanik wyjątkowo ścisliwy). Mam 66cm pod biustem i 79cm w biuście. Wszystko mierzyłam jak należy (pod biustem na wydechu i ciasno a w biuście luźno).

Tylko teraz mam problem bo w rozmiarówce tego stanika nie ma takiego rozmiaru. Bardzo podoba mi się on podoba i uważam, że pod sukienkę ślubną z dekoltem w serce idealnie się nadaje. Czy jest jakiś zbliżony rozmiar do 30B? Może 32A? Proszę pomóżcie bo przymiarki już niedługo.

Dodam, że do tej pory nosiłam rozmiar 32B i dopiero ten wątek uświadomił mi, że jest to niewłaściwy rozmiar, za co bardzo dziękuje
aha19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 08:10   #5031
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

po ciasnym mierzeniu (na wydechu) mam jednak 77 , a biust (luźno) 100
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 09:21   #5032
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez aha19 Pokaż wiadomość
Serdecznie witam i jednocześnie bardzo proszę o pomoc.
Chciałabym zamówić pod moją sukienkę ślubną Wonderbra Ultimate Strapless, wg kalkulatora wychodzi mi 30B (stanik wyjątkowo ścisliwy). Mam 66cm pod biustem i 79cm w biuście. Wszystko mierzyłam jak należy (pod biustem na wydechu i ciasno a w biuście luźno).

Tylko teraz mam problem bo w rozmiarówce tego stanika nie ma takiego rozmiaru. Bardzo podoba mi się on podoba i uważam, że pod sukienkę ślubną z dekoltem w serce idealnie się nadaje. Czy jest jakiś zbliżony rozmiar do 30B? Może 32A? Proszę pomóżcie bo przymiarki już niedługo.

Dodam, że do tej pory nosiłam rozmiar 32B i dopiero ten wątek uświadomił mi, że jest to niewłaściwy rozmiar, za co bardzo dziękuje
Wejdź na www.balkonetka.pl, jestem niemal pewna, że widziałam w tamtym katalogu zdjęcia z opisem użytkowniczki. Niestety jako, że nie bywam tam zbyt często, ciężko mi przypomnieć sobie nick tej dziewczyny Wyszukiwanie po nazwie firmy powinno pomóc, była fotorelacja i subiektywne odczucia właścicielki o ile mnie pamięć nie myli Może to jakoś pomoże w podjęciu decyzji
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 10:07   #5033
aha19
Raczkowanie
 
Avatar aha19
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 294
GG do aha19
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Wejdź na www.balkonetka.pl, jestem niemal pewna, że widziałam w tamtym katalogu zdjęcia z opisem użytkowniczki. Niestety jako, że nie bywam tam zbyt często, ciężko mi przypomnieć sobie nick tej dziewczyny Wyszukiwanie po nazwie firmy powinno pomóc, była fotorelacja i subiektywne odczucia właścicielki o ile mnie pamięć nie myli Może to jakoś pomoże w podjęciu decyzji
dzięki za odpowiedź, właśnie znalazłam na balkonetce ten stanik ze zdjęciami i opisem, jednak tam dziewczyna ma dość duży biust, a ja malutki. Nawet nie ma go w rozmiarówce Wonderbra i chciałabym żebyście mi doradziły czy jakiś inny rozmiar byłby zbliżony do mojego 30B? czy to nie ma sensu zamawiać skoro nie ma tego konkretnie rozmiaru?
Czy w La Senza mają podobne biustonosze? Wiem, że są takie straplessy gładkie, ale w Wonderbra fajny jest ten "półgorsecik" (nie wiem jak fachowo na to mówicie ).

Edytowane przez aha19
Czas edycji: 2010-03-20 o 10:09 Powód: literówka
aha19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 10:33   #5034
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
po ciasnym mierzeniu (na wydechu) mam jednak 77 , a biust (luźno) 100
70 FF,
--ff jest na 99cm w biuście,
--g na 101,5cm

jak uznasz ze 70 za cisne to może 75E,

patrz tabelka
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 15:17   #5035
Rogalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 54
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Ach z tymi tablekami i stanikami to tylko problem.
zmierzylam sie pod biustem 73/74
a w biuscie 90/91

wg kalkulatora powinnam miec 65D, 32dd, 30f , jakos tak.

Od lat mam staniki 70 d/dd , pare dni temu kupilam stanik 70d, zmierzylam pasek i wyszlo, ze ma 67cm dl. jak go mocno rozciagnelam to ma 81cm. Biust wyglada ponetnie.

Wczoraj go zalozylam, na pierwsza halftke czyli najluzniej i... rano mialam wiekszy biust. To znaczy, ze ten biustonosz cos uciska. Pare tygodni temu wg rad z internetu tez nosilam stanik tak, ze tylko dwa palce wchodzily i biust mi spuchl, juz myslalam , ze mastodynia wrocila!!! Ja nie moge miec obcislego stnika
Nie moge nosic tych obcislych stanikow, te 65 cm to zupelnie odpada. Jak to jest?

Edytowane przez Rogalia
Czas edycji: 2010-03-20 o 15:21
Rogalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 15:30   #5036
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Imo wystarczy ci 70-tka, jeśli ci wygodnie i biust nie zwiewa podczas dnia z misek, tylko grzecznie siedzi na miejscu. Te staniki nie są obcisłe, tylko dobrze dopasowane. To 70D nie za małe czasem? Powinnaś chyba sięgnąć po większą miskę. Trudno jest jednak wróżyć z fusów, jak ma się tak mało informacji i nie ma zdjęć, nie wiem nawet, czy poprawnie zakładasz stanik. Wygarniesz wszystko spod pach do misek? Regulujesz ramiączka?
A i co ma ciasny stanik do powiększania biustu? Bo nie kumam;D
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 16:31   #5037
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Rogalia Pokaż wiadomość
Ach z tymi tablekami i stanikami to tylko problem.
zmierzylam sie pod biustem 73/74
a w biuscie 90/91

wg kalkulatora powinnam miec 65D, 32dd, 30f , jakos tak.

Od lat mam staniki 70 d/dd , pare dni temu kupilam stanik 70d, zmierzylam pasek i wyszlo, ze ma 67cm dl. jak go mocno rozciagnelam to ma 81cm. Biust wyglada ponetnie.

Wczoraj go zalozylam, na pierwsza halftke czyli najluzniej i... rano mialam wiekszy biust. To znaczy, ze ten biustonosz cos uciska. Pare tygodni temu wg rad z internetu tez nosilam stanik tak, ze tylko dwa palce wchodzily i biust mi spuchl, juz myslalam , ze mastodynia wrocila!!! Ja nie moge miec obcislego stnika
Nie moge nosic tych obcislych stanikow, te 65 cm to zupelnie odpada. Jak to jest?
na 91 w biuście jest brytyjskie 70DD (32DD) i polskie 70E, więc nic dziwnego, że 70D Cię uciska.

z tymi dwoma palcami to jest bzdura i jakieś wielkie nieporozumienie chodziło o to żeby można było dwa palce swobodnie przesunąć pod obwodem z tyłu (ale żeby jednocześnie stanik nie podjeżdżął do góry), a nie ledwo je tam wciskać.

http://www.youtube.com/watch?v=FpKQj...ayer_embedded#

Edytowane przez simeri
Czas edycji: 2010-03-20 o 16:39
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 22:02   #5038
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Kolejny wątek przekroczył 5000 postów!

Z tej okazji założyłam nowy wątek:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=415605

Zapraszam do nowego wątku!

Edytowane przez agta85
Czas edycji: 2010-03-20 o 22:07
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:03.