lużna skóra - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-09-20, 10:10   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

lużna skóra


jestem jeszcze przed 30tką a zauwazyłam że moja skóra twarzy jest jakby zwiotczała, za lużna, tak jak po schudnięciu ( chociaz nie schudłam) a wdłuż ust zrobiły sie bruzdy, kóre nadają twarzy nieciekawy wyraz [img]icons/icon7.gif[/img]
Co robic? jakie kremy lub zabiegi w gabinetach polecacie na cos takiegO? help! [img]icons/icon9.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-20, 14:00   #2
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: lużna skóra

Coś podobnego spotkało mnie, gdy mocno schudłam. Z kremów pomagał Novadiol Vichy, ale jego działanie jest doraźne - odstawisz, to skóra z powrotem traci jędność. Poza tym jest niewydajny i u mnie powoduje powstawanie bolesnych wyprysków. Podobnie, choć mniej radykalnie, działa seria LiftActive Vichy (przy czym krem na dzień - też mnie podrażnia). Zadowolona byłam z L'Oreala Revitalift Slim (ten z kofeiną) - rozjaśnia i napina skórę.
Z zabiegów gabinetowych - uważam ze warto wydać na zabieg ujędrniająco-odżywczy z ultradźwiękami (120 zł), polecam, bo efekt jest trwały i poprawia przyswajanie stosowanych w domu kosmetyków. Ale nie próbowałam wszystkiego. Zabiegi z zastosowaniem samych kosmetyków i masażu uważam za luksus, na który mnie nie stać - efekt jest krótkotrwały, nawet jeśli widocznie lepszy w stosunku do osiągniętego domowym sposobem. Uważam, że lepiej skorzystać ze skarbnicy informacji, jaką jest wizaż i systematycznie dopieszczać cerę masażem, maseczkami i kremikami o rozsądnej relacji ceny do efektu [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-20, 14:02   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: lużna skóra

Spróbuj Revitalift Slim Loreal lub Lift Activ Profil Vichy. Oba kremy są stworzone po to by modelować twarz i szyję, mają działanie liftingujące. Poszukaj postów z nazwami tych kremów. Wiele kobiet wyraża się pozytywnie o Revitalift.

Pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-20, 15:12   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: lużna skóra

dzieki dziewczyny, zastanawiam sie jednak czy kremy typu lift dają trwały efekt czy działają tylko w momencie stosowania? BTW revitalifu chyba nie bede mogła stosowac skoro jest z kofeina bo mam kruche naczynka
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-22, 19:44   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: lużna skóra

Ja czasami (bardziej zapobiegawczo) korzystam z zabiegów
gimnastyki mięsni twarzy.W gabinecie do którego chodzę jest takie urzadzenie które nazywa się (chyba) PROSLIM i po podłaczeniu się do niego możesz"wyćwiczyć" każdą część ciała.Seria zabiegów daje ładne i trwałe efekty.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-23, 11:08   #6
Monikaaleksandra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 30
Re: lużna skóra - spokojnie

Bez paniki,
Luźna skóra to zwykle rezultat utraty jędrności, skórze brakuje po prostu kolagenu. Moja rada na "teraz" - świetna jest niedroga maseczka "kolagen+elastyna" z Sorayi. Ja stosuję ją naprzemiennie z maseczką żeńszeniową z tej samej firmy i rezultaty są doskonałe. Aplikuj ją sobie 2-3 razy w tygodniu. Moja skóra (też kobiety balzakowskiej) jest fajnie napięta i "gęsta".
Natomiast warto byoby poszukać kosmetyków (najlepiej jedna seria) z kolagenem. Kremy liftingujące to pospolici oszuści - napinają skórę na krótko, która zamiast otrzymywać "pokarm" jest ogłupiana i wariuje tracąc jędrność jeszcze bardziej, a biedna kobieta stosuje coraz więcej tego specyfiku i tak w kółko.
Te kosmetyki liftingujące to jedna wielka pomyłka. Robią więcej szkody niż pożytku.
Bardzo pomaga skórze (w ogóle) jedzenie żelatyny, np. w galaretkach - przyznam się, że wcinam ich sporo.
Pozdrawiam.
Monikaaleksandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-23, 11:36   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: lużna skóra - spokojnie

Niunia, a wiesz, że kolagen z kremów i maszeczek nie wnika w skórę, bo jest to białko o zbyt dużej cząsteczce? Kolagen w kremach działa tylko nawilżająco. Dlatego wymyślono stymulatory produkcji kolagenu, które zamiast dostarczać kolagen z zewnątrz pomagają skórze wytwarzać go więcej. Do takich substancji należą np. aminokina (Lift Aktiv Vichy), ASC III,...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-09-23, 17:06   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: lużna skóra - spokojnie

Zgadzam się z Niunią, lifty możesz sobie odpuścić (szczególnie Vichy, zawiodłam się). Spróbuj serii z aktywną miedzią Visibly Young Neutrogeny - ja stosuję z dużym zadowoleniem, a do tego kolagen w formie galaretek [img]icons/icon12.gif[/img] albo kapsułek, jeśli galaretek nie lubisz [img]icons/icon7.gif[/img] Maseczki Sorayi o których piszą dziewczyny również polecam - są boskie, podobnie jak Aktywnie regenerująca maseczka Eris 24h. Jeszcze tania i rewelacyjna seria Aretina Q Ziaji z fitohormonami jest godna polecenia przy dłuższym stosowaniu. Stymulujące i ujędrniające działanie ma również Asz z Sza Cosmetics - ale jest z lekka agresywny, radzę zacząć od próbki.
Głowa do góry [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-23, 23:30   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: lużna skóra - spokojnie

Dzięki dziewczyny, super! Nie wiedziałam że Soraya ma takie maseczki. Co do Lift'ów byłam raczej sceptyczna od początku i jeszcze nie próbowałam. Zastanawiam się dlaczego skórze w wieku 27 lat brakuje kolagenu? No i jeszcze: szczerze mowiąc niechętnie myslę o kosmetykach opartych o skladniki pochodzące od zwierząt, ale moze się przełamię bo chcę ładnie wyglądac [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-02, 19:17   #10
milkyway
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 150
Re: lużna skóra - spokojnie

Hej dziewczyny, wyciagam swój wątek sprzed roku bo problem nie zniknął, a może któraś odkryła jeszcze coś ciekawego.
milkyway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-04, 15:08   #11
Anita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Re: lużna skóra - spokojnie

Mam ten sam problem. Może ktoś odkrył coś fajnego. POMOCY!!!
Anita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-10-04, 23:16   #12
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: lużna skóra - spokojnie

Z zabiegów gabinetowych polecam zabiegi odżywczo-ujędrniające z zastosowaniem ultradźwięków (bardzo dobre efekty,ładna,jasna cera i odczuwalna poprawa napięcia skóry).Na pewno nie można liczyć na efekt liftingu chirurgicznego ale po kilku zabiegach skóra jest ładniejsza.
W moim Studio zabieg obejmuje :peeling kawitacyjny, masaż klasyczny (ręczny),lifting(sonofore zę z ampułką odżywczą),masaż impulsowy - cały zabieg trwa ok.1,5 godz. kosztuje 80;-90; (o tego typu zabiegach wspomniała Maga),inny zabieg to elektrostymulacja - poprawia napięcie mięśni (a tym samym skóra też lepiej wygląda), prawie każda firma kosmetyczna ma w swojej ofercie zabiegi liftingujące (ale jeśli wiotkość skóry jest bardzo duża to nie można spodziewać się rewelacyjnych efektów).Dobrze zrobiony masaż klasyczny (w serii,np co 2 dni) sprawi ,że skóra będzie lepiej odżywiona ,dotleniona i będzie bardziej elastyczna.Można też ograniczyć zabiegi w gabinecie do masażu twarzy ,szyi ,dekoltu a w domu regularnie nakładać maseczki odżywcze.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-05, 08:30   #13
milkyway
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 150
Re: lużna skóra - spokojnie

dziekuję Beatko, chyba powinnam pomysleć o kosmetyczce, juz bardzo dawno nie byłam..
milkyway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:51.