skóra mi schodzi z nosa , dlaczego? I co z wągrami? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-09-29, 18:20   #1
amor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 65

skóra mi schodzi z nosa , dlaczego? I co z wągrami?


Zauwazylam ze skróa z nosa schodzi mi prawie przez caly rok. nie wiem dlaczego. i najgrosze to to ,ze nie moge si.ę pozbyc wagrów z nosa i brody. nawte po oczyszczaniu u kosmetyczki nadal są. peeling robie co dwa dni. myje zelami głeboko oczyszczajacymy i nadal mam te wągry CO mam zrobic?
amor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-29, 18:24   #2
ufcio1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 474
Re: skóra mi schodzi z nosa , dlaczego? I co z wągrami?

amor napisał(a):
> Zauwazylam ze skróa z nosa schodzi mi prawie przez caly rok. nie wiem dlaczego. i najgrosze to to ,ze nie moge si.ę pozbyc wagrów z nosa i brody. nawte po oczyszczaniu u kosmetyczki nadal są. peeling robie co dwa dni. myje zelami głeboko oczyszczajacymy i nadal mam te wągry CO mam zrobic?
masz poprostu przesuszona skore na nosie. peeling co dwa dni? to za duzo! zreszta peeling roznosi te bakterie jeszcze bardziej powinnas kupic dobry krem nawilzajacy. i wybrac sie do kosmetyczki ale na nawilzanie i dotlenianie powinno pomoc , ja tak zrobilam
ufcio1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-29, 18:40   #3
amor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 65
Re: skóra mi schodzi z nosa , dlaczego? I co z wągrami?

Niby peeling roznosi bakterie ,ale jednak trochę wągrów się dzięki niemu usuwa i buzia taka gładsza jest mówiż nawilżanie i dotlenianie? A ile to kosztuje? z chęcia bym poszla ale mam taka skórę tylko na nosie ... a na buzi mam ejszcze trochę trądziku więc boję się troche zabiegów u kosmetyczki ....
amor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-29, 18:49   #4
ufcio1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 474
Re: skóra mi schodzi z nosa , dlaczego? I co z wągrami?

ja za nawilzanie i dotlenianie place ok.60 zl, mysle ze powinnas najpierw porozmawiac z kosmetyczka na temat twojej cery tego czego chcesz sie pozbyc, a ona powinna ci pomoc
pozdrawiam
ufcio1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 13:05   #5
koneweczka
Raczkowanie
 
Avatar koneweczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: chatka baby jagi
Wiadomości: 107
Dot.: skóra mi schodzi z nosa , dlaczego? I co z wągrami?

Wlasnie wyszukalam ten watek, mam podobny problem.
Schodzi mi skora tylko z nosa, ale cere mam raczej mieszana, na nosie jest nawet tlusta i mam wagry.
Jest troche lepiej z tym schodzeniem jak robie peelingi i uzywam gruba warste kremu ale wtedy nos mi sie ciagle swieci. A jak przypudruje to strasznie widoczne sie robia te kawalki skory.
POMOCY!
__________________
koneweczka


Sleepover

Think!
koneweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 22:29   #6
koneweczka
Raczkowanie
 
Avatar koneweczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: chatka baby jagi
Wiadomości: 107
Dot.: skóra mi schodzi z nosa , dlaczego? I co z wągrami?

Podnosze watek! Nikt nie ma podobnego problemu lub rady?
__________________
koneweczka


Sleepover

Think!
koneweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 22:39   #7
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: skóra mi schodzi z nosa , dlaczego? I co z wągrami?

a przypadkiem nie oczyszczasz sobie nosa z tych wągrów

skóra na nosie jest bardzo delikatna i takie zabiegi naruszają ciąglość naskórka i dlatego się łuszczy

sposób - nie oczyszczać nosa mechanicznie tylko peelingami
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-25, 15:31   #8
koneweczka
Raczkowanie
 
Avatar koneweczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: chatka baby jagi
Wiadomości: 107
Dot.: skóra mi schodzi z nosa , dlaczego? I co z wągrami?

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
a przypadkiem nie oczyszczasz sobie nosa z tych wągrów

skóra na nosie jest bardzo delikatna i takie zabiegi naruszają ciąglość naskórka i dlatego się łuszczy

sposób - nie oczyszczać nosa mechanicznie tylko peelingami
hmmm, zastanowilo mnie to. Oczyszczam czasem manualnie ale wlasnie ostatnio w ogule tego nie robilam a problem sie bardzo pogorszyl.
Caly nos byl w platach schodzacej skory, musialam zrobic peeling ze trzy razy zeby wiekszosc zlazla a jeszcze cos zostalo. Normalnie robie peeling raz na tydzien maksymalnie dwa raz.
Po tym peelingu nalozylam bardzo tlusty krem na noc. Gdzies przeczytala ze to pomaga i troche pomoglo. Ale dalej sa kawalki skory i sa one bardzo widoczne. zsczerze mowiac jestem zrospaczona. Najgorsze ze tak bardzo to widac a jak chce pokryc to jest jeszcze gorzej.
__________________
koneweczka


Sleepover

Think!
koneweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 16:20   #9
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: skóra mi schodzi z nosa , dlaczego? I co z wągrami?

Na luszczaca skore dobra jest masc linomag. Ma rozne zastosowanie. Tylko jest bardzo tlusta i radze smarowac na noc, albo gdy nie wychodzisz z domu.
patbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 16:57   #10
koneweczka
Raczkowanie
 
Avatar koneweczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: chatka baby jagi
Wiadomości: 107
Dot.: skóra mi schodzi z nosa , dlaczego? I co z wągrami?

Cytat:
Napisane przez patbar Pokaż wiadomość
Na luszczaca skore dobra jest masc linomag. Ma rozne zastosowanie. Tylko jest bardzo tlusta i radze smarowac na noc, albo gdy nie wychodzisz z domu.
Dzieki, ale ja nie mieszkam w Polsce. nie moge tej masci tutaj dostac- a co to jest? Masc cynkowa?
__________________
koneweczka


Sleepover

Think!
koneweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 20:24   #11
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: skóra mi schodzi z nosa , dlaczego? I co z wągrami?

Cytat:
Napisane przez koneweczka Pokaż wiadomość
Dzieki, ale ja nie mieszkam w Polsce. nie moge tej masci tutaj dostac- a co to jest? Masc cynkowa?
http://www.apteo.pl/product/id/658,linomag-masc-30-g
patbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-26, 13:25   #12
koneweczka
Raczkowanie
 
Avatar koneweczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: chatka baby jagi
Wiadomości: 107
Dot.: skóra mi schodzi z nosa , dlaczego? I co z wągrami?

Dzieki, no niestety nie moge kupic tej masci.
__________________
koneweczka


Sleepover

Think!
koneweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 15:17   #13
Flowerka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Dot.: skóra mi schodzi z nosa , dlaczego? I co z wągrami?

Nie polecam by wągry usuwać ręcznie. Od tego najbliższa droga do ran, a potem do blizn. Skóra na nosie, jak Koleżanka pisała wcześniej wymaga delikatnych zabiegów, ale i ochrony. Sama używam peelingów i korzystam z porad dermatologa, jednak przy cerze mieszanej dość ciężko jest utrzymać skórę w dobrej kondycji. Dodatkowo, okres letni jest w ogólne ciężką przeprawą.
Udało mi się jednak dobrać fajny peeling, krem i już nie mam takich problemów
Flowerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 15:45   #14
koneweczka
Raczkowanie
 
Avatar koneweczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: chatka baby jagi
Wiadomości: 107
Dot.: skóra mi schodzi z nosa , dlaczego? I co z wągrami?

Cytat:
Napisane przez Flowerka Pokaż wiadomość
Nie polecam by wągry usuwać ręcznie. Od tego najbliższa droga do ran, a potem do blizn. Skóra na nosie, jak Koleżanka pisała wcześniej wymaga delikatnych zabiegów, ale i ochrony. Sama używam peelingów i korzystam z porad dermatologa, jednak przy cerze mieszanej dość ciężko jest utrzymać skórę w dobrej kondycji. Dodatkowo, okres letni jest w ogólne ciężką przeprawą.
Udało mi się jednak dobrać fajny peeling, krem i już nie mam takich problemów
Ale ja wlasnie pisalam, ze ostatnio w ogule nie usuwaklam wagrow recznie, a problem sie podgorszyl. A jaki to peeling i krem?
Bo jedyne co mi pomoglo to wieczorem peeling i nac grubo tlustym kremem nocnym.
I jakie na to rady daje dermatolog? Bo ja z tego powodu nie bylam u dermatologa.
__________________
koneweczka


Sleepover

Think!
koneweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 22:19   #15
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: skóra mi schodzi z nosa , dlaczego? I co z wągrami?

Skora schodzi dlatego ze jest przesuszona i podrazniona. Zarowno usuwanie reczne jak i peelingami moze pogorszyc sprawe. Musisz przeczekac az skore calkowicie sie odnowi (czyt. niech sobie schodzi, nie peelinguj jej. Napewno przestanie) W tym czasie peeling GORA 2 razy w tygodniu i nie za mocny. Mam nadzieje ze nie robisz go jakims cukrem itp. tylko w miare delikatny. Nie wolno trzec na sile bo niszczysz skore. Bedziesz miala pozniej cale zycie czerwony nos. Delikatniej Te schodzace platy to nic innego jak obumarly naskorek ktory zniszczylas. Przez czas w ktorym skora sie odnawia stosuj mocno nawilzajace kremy. Oczyszczaj skore zelem, tonikiem i na to krem co cery...suchej i normalnej!!!
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 00:04   #16
koneweczka
Raczkowanie
 
Avatar koneweczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: chatka baby jagi
Wiadomości: 107
Dot.: skóra mi schodzi z nosa , dlaczego? I co z wągrami?

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Skora schodzi dlatego ze jest przesuszona i podrazniona. Zarowno usuwanie reczne jak i peelingami moze pogorszyc sprawe. Musisz przeczekac az skore calkowicie sie odnowi (czyt. niech sobie schodzi, nie peelinguj jej. Napewno przestanie) W tym czasie peeling GORA 2 razy w tygodniu i nie za mocny. Mam nadzieje ze nie robisz go jakims cukrem itp. tylko w miare delikatny. Nie wolno trzec na sile bo niszczysz skore. Bedziesz miala pozniej cale zycie czerwony nos. Delikatniej Te schodzace platy to nic innego jak obumarly naskorek ktory zniszczylas. Przez czas w ktorym skora sie odnawia stosuj mocno nawilzajace kremy. Oczyszczaj skore zelem, tonikiem i na to krem co cery...suchej i normalnej!!!
Okej, to z peelingiem prestane i znowu bedzie tylko raz lub dwa razy w tygodniu.
Peeling mam bardzo delikatny, pisze na nim, ze jest do mycia codziennego, ale ja uzywalam zadziej. Dopiero zaczelam codzienne jak sie to z tym nosem tak pogorszylo.
A zamiast zelu wlasciewie oczyszczam mleczkiem a potem tonikiem, czy to ma jakis wplyw?
Bo generalnie tak mnie zele wysuszaja...
__________________
koneweczka


Sleepover

Think!
koneweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 02:07   #17
ewelline
Zadomowienie
 
Avatar ewelline
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Na końcu świata
Wiadomości: 1 530
Dot.: skóra mi schodzi z nosa , dlaczego? I co z wągrami?

może dermatolog?
ewelline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 09:14   #18
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: skóra mi schodzi z nosa , dlaczego? I co z wągrami?

tzn. ze masz wrazliwa cere. Moze nawet tak delikatny peeling ja podraznia. Jakiego toniku, mleczka i kremu uzywasz?
Clinique ma taki test ktory pomaga okreslic jaki typ skory masz. Zrob sobie ten test i napisz co wyszlo.
http://www.clinique.com.pl/analiza_skory.html Tylko odpowiadaj szczerze
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 12:46   #19
Flowerka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Dot.: skóra mi schodzi z nosa , dlaczego? I co z wągrami?

Główną przyczyną pojawiania się wągrów są zatkane pory w skórze. Jakby się lepiej przyjrzeć w lustrze, od razu to widać. Wiele kobiet próbuje to maskować makijażem, jednak w rezulacie - jest jeszcze gorzej. Ponieważ na peelingi, skóra różnie reaguje, znalazłam bardzo fajną glinkę. Jest ona naturalna, nie podrażnia dodatkowo skóry no i idealnie nadaje się do mojej cery mieszanej. Glinka firmy Argiletz, znalazłam ją na stronie esentia.pl. http://esentia.pl/Argiletz_Glinka_zi...sty_p24848.htm
W zależności od potrzeb, używam jej 2, 3 razy w tygodniu. W między czasie używam bardzo delikatnych toników, by podtrzymać efekt czystej skóry. Ten schemat się sprawdza u mnie, więc polecam
Flowerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-27, 17:54   #20
koneweczka
Raczkowanie
 
Avatar koneweczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: chatka baby jagi
Wiadomości: 107
Dot.: skóra mi schodzi z nosa , dlaczego? I co z wągrami?

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
tzn. ze masz wrazliwa cere. Moze nawet tak delikatny peeling ja podraznia. Jakiego toniku, mleczka i kremu uzywasz?
Clinique ma taki test ktory pomaga okreslic jaki typ skory masz. Zrob sobie ten test i napisz co wyszlo.
http://www.clinique.com.pl/analiza_skory.html Tylko odpowiadaj szczerze
Zrobilam ten test, oczywiscie szczerze i wyszedl mi Typ 2, tj. mieszana skora. Z tym w sumie sie zgadzam tylko produkty polecany typu anti blemish zawsze powoduja to, ze strefa T przetluszcza sie jeszcze gorzej a reszta wysycha.
Mysle ze faktycznie moze ja mam wrazliwa cere. Jak tylko np. sie podrapie na twarzy to odrazu mam na krotko czerwony slad.
Uzywam mleczko i tonik Nivea do suchej skory i tez ten krem (taka rozowa seria).
Cytat:
Napisane przez Flowerka Pokaż wiadomość
Główną przyczyną pojawiania się wągrów są zatkane pory w skórze. Jakby się lepiej przyjrzeć w lustrze, od razu to widać. Wiele kobiet próbuje to maskować makijażem, jednak w rezulacie - jest jeszcze gorzej. Ponieważ na peelingi, skóra różnie reaguje, znalazłam bardzo fajną glinkę. Jest ona naturalna, nie podrażnia dodatkowo skóry no i idealnie nadaje się do mojej cery mieszanej. Glinka firmy Argiletz, znalazłam ją na stronie esentia.pl. http://esentia.pl/Argiletz_Glinka_zi...sty_p24848.htm
W zależności od potrzeb, używam jej 2, 3 razy w tygodniu. W między czasie używam bardzo delikatnych toników, by podtrzymać efekt czystej skóry. Ten schemat się sprawdza u mnie, więc polecam
Zupelnie zapomnialam! Lece zaraz po glinke, bo byla taka jedna co mi sluzyla, zapomnialam ktora ale jaz zobacze w sklepie to poznam.
Moze dam sobie w ogole spokoj z peelingami i bede tylko uzywac glinki?? Pozatym tez moj tonik jest delikatny, nie zawiera alkoholu (Nivea).
__________________
koneweczka


Sleepover

Think!
koneweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 19:55   #21
Flowerka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Dot.: skóra mi schodzi z nosa , dlaczego? I co z wągrami?

No widzisz, może akurat przypasuje Odwiedź stronę, którą podałam powyżej. Sporo z niej zamawiam, bo chodzenie po sklepach już mnie najzwyczajniej w świecie znużyło. Poza tym, glinek tam znajdziesz pod dostatkiem no i innych kosmetyków, które mogą Ci pomóc. Do oczyszczania twarzy używam jeszcze wacików specjalnych. Szczególnie z nich korzystam kiedy jestem cały dzień poza domem a skóra na twarzy się świeci i po prostu nie wygląda zbyt ładnie. Używam takie wacika, później znów nanosze lekki makijaż i jest pięknie Szczególnie polecam Max Express, rewelacja!
Daj koniecznie znać jak efekty działania glinki
Flowerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 09:48   #22
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: skóra mi schodzi z nosa , dlaczego? I co z wągrami?

No to rzeczywiscie jest problem bo uzywasz delikatnych preparatow a skora nadal schodzi. Sprobuj prze 2 tygodnie nie uzywac peelingu albo uzyc go 1/2 razy. Zobaczymy czy dalej bedzie Ci schodzila skora. A anti blemish z clinique Ci nie wysuszy skory bo jest odpowiedni nawet do suchej i wrazliwej. Sama go uzywam a mam cere naczynkowa i jest ok
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 16:58   #23
milkaclassic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: skóra mi schodzi z nosa , dlaczego? I co z wągrami?

ja mam skuteczny sposób na usuniecie schodzącej skóry z nosa: kupiłam szczoteczkę do zębów taką która ma wszystkie włoski równej długości (średnio twardą) i masuje nią skóre na nosie kolistymi ruchami. przyspiesza to proces pozbycia sie martwego naskórka i poprawia ukrwienie "nowej skóry". Problem nie powinien wrócić jeśli uchronimy się przed mechanicznym usuwaniem wągrów
A dzis przeczytałam tez podobny sposób ze szczoteczką na pozbycie się wągrów z nosa (dodatkowo ktos zaleca uzycie odrobiny mydła) http://www.papilot.pl/article/6142/U...-konkursu.html - ale tego nie próbowałam.
milkaclassic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 19:31   #24
Sawanna888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
Dot.: skóra mi schodzi z nosa , dlaczego? I co z wągrami?

Skóra schodzi z prostego powodu-jest przesuszona i potrzebuje natychmiastowego nawilżenia, aby to zapewnić polecam Ci krem Nanobase, do nabycia w aptece za ok.30 zł (Niech nie przeraża Cię cena, tubka jest duża i starcza na długo)
Sawanna888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 11:13   #25
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: skóra mi schodzi z nosa , dlaczego? I co z wągrami?

skórę dobrze jest napierw złuszczyć, a potem dobrze nawilżyć nowy naskórek. Jezeli skora się łuszczy to znaczy, że brakuje jej lipidów - dlatego ważne jest nie tylko nawilżanie, ale także nawadnianie. Jezeli wybierzesz się do apteki, bez problemu dostaniesz kremy z lipidami, które nie zatkają porów skóry iporadza sobie z twoim problemem
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 13:52   #26
paula3282
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2
Dot.: skóra mi schodzi z nosa , dlaczego? I co z wągrami?

Cytat:
Napisane przez koneweczka Pokaż wiadomość
Wlasnie wyszukalam ten watek, mam podobny problem.
Schodzi mi skora tylko z nosa, ale cere mam raczej mieszana, na nosie jest nawet tlusta i mam wagry.
Jest troche lepiej z tym schodzeniem jak robie peelingi i uzywam gruba warste kremu ale wtedy nos mi sie ciagle swieci. A jak przypudruje to strasznie widoczne sie robia te kawalki skory.
POMOCY!
Mam ten sam problem ! co robic ?
paula3282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 23:49   #27
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: skóra mi schodzi z nosa , dlaczego? I co z wągrami?

Cytat:
Napisane przez paula3282 Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem ! co robic ?
Spróbuj może pelingów enzymatycznych, maseczek oczyszczających, a na noc stosuj dobre kremy nawilżające nawet te tłustsze- o ile nie zapchają Cię.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 10:49   #28
paula3282
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2
Dot.: skóra mi schodzi z nosa , dlaczego? I co z wągrami?

Mam ten problem juz od około roku ! co usune choc jednego wągra to od razu skóra robi sie w tym miejscu czerwona i schodzi :C jestem załamana.. Mogłabym jej nie dotykać wogóle tylko nie wiem jak ją zregenerować od nowa zeby była gładka i zebym nie musiała sie wstydzic podejsc do kogoś, bo widać na niej jakieś schodzące płaty skóry !!
paula3282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 11:25   #29
paulinia18
Zadomowienie
 
Avatar paulinia18
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 889
Dot.: skóra mi schodzi z nosa , dlaczego? I co z wągrami?

miałam podobny problem, rozwiązałam go, codziennie przed pójściem spać wklepuje krem nawilżający z Garniera do cery tłustej/mieszanej a w tygodniu raz robię sobie maseczkę oczyszczającą wągry, na moim blogu jest link do filmiku jak przygotować tą maseczkę, naprawdę polecam.
__________________


włosy: 98cm

paulinia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 08:42   #30
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: skóra mi schodzi z nosa , dlaczego? I co z wągrami?

ja tez mam sucha skore na nosie mimo ze cere mam mieszana,ale nie schodzi mi na sczzescie,tylko po nałozeniu podkladu nieladnie wyglada wiecie skórki itd.ale robie peelingi,pozniej czesto jakis krem tresciwy tlusty i ok jest
danana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:36.