Skromne suknie ślubne - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-04, 14:59   #871
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

u mnie jest wniosek firmowy wiec nie mogę go wysłąc. Przysługują dwa dni które, jak dowiedziałam sie w kadrach, mają być wykorzystane "blisko uroczystości" i potem trzeba donieść akt śłubu. Ja będe brała taki urlop. Wez normalny wniosek urlopowy jaki funkcjonuje u Twojego pracodawcy, i dopisz po prostu taka uwagę "okolicznościowy z okazji slubu " czy cos, jeśli masz wskazane w tym formularzu ze "wypoczynkowy", to wykreśl i wpisz "okolicznosciowy". Idz może do osoby która się u Ciebie w firmie zajmuje formalnościami tego typu i spytaj co trzeba, tylko się nie daj spławić, bo przysługuje
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 19:59   #872
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

ja wypełniałam zwykły wniosek urlopowy i tam mam kilka opcji do wyboru zaznaczyłam urlop okolicznościowy i w uwagach wpisałam:zawarcie związku małżeńskiego potem doniosłam akt i już idź do kadr to Ci wszystko wyjaśnią
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 21:51   #873
Beniulka28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 120
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

Angel,Monia gratulacje!!!! Się powoli wykruszamy..
Angel wyglądałaś pięknie!!
Monia daj więcej fotek na avku słabo widać..

Agatko jeśli chodzi o dobór kocyka do sesji to fakt szukania pasującego zasługuje na .Ja o tym nie pomyślałam i fotograf w trakcie zdjęć kombinował jak zrobić ujęcie,żeby nie było widać naszego koca w panterkę..no comment..

Dostałam dziś od naszego foto-mistrza dwie fotki(na pobudzenie apetytu chyba..).Z niecierpliwością czekam na resztę,ale wklejam te które otrzymałam
Beniulka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 22:21   #874
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

Beniulka, ogromne gratulacje Drugie zdjęcie jest po prostu przepiękne
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 23:12   #875
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

piękne zdjęcia... A ja od naszej pani fotograf zobaczę za jakiś miesiąc ;( no chyba że wyrobi się przed naszym urlopem
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 07:13   #876
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

Cytat:
Napisane przez Beniulka28 Pokaż wiadomość
Angel,Monia gratulacje!!!! Się powoli wykruszamy..
Angel wyglądałaś pięknie!!
Monia daj więcej fotek na avku słabo widać..

Agatko jeśli chodzi o dobór kocyka do sesji to fakt szukania pasującego zasługuje na .Ja o tym nie pomyślałam i fotograf w trakcie zdjęć kombinował jak zrobić ujęcie,żeby nie było widać naszego koca w panterkę..no comment..

Dostałam dziś od naszego foto-mistrza dwie fotki(na pobudzenie apetytu chyba..).Z niecierpliwością czekam na resztę,ale wklejam te które otrzymałam
Pięknie! Gratulacje!
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 07:31   #877
Beniulka28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 120
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

Hej
Przedwczoraj dostałam zdjęcia od fotografa. Muszę stwierdzić,ze jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu.. Przesyłam link do stronki ,na której możecie je obejrzeć..uprzedzam trochę tego jest..
http://picasaweb.google.com/dakota279/Slub24Lipca2010#
Beniulka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-10, 14:12   #878
eevciaa
Raczkowanie
 
Avatar eevciaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bielsko Biala- okolice
Wiadomości: 478
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

Ale piekne zdjecia na tych ostatnich stronach . Gratuluje Dziewczyny. Nasz slub juz za 4 dni- jeszcze przedwczoraj bylam przeszczesliwa i podekscytowana ale coraz bardziej sie martwie jak to bedzie. Mam wrazenie ze dla rodziny to bedzie kiepskie wesele- bez orkiestry, w malym gronie. Chrzestna z mezem wczoraj powiedziala ze beda tylko do 19 bo maja gospodarstwo i dluzej nie moga. mam jednak wrazenie ze pozniej pojada na drugie wesele(duze) jakie w tym dniu jest u rodziny wuja. Ich corka z bratem wlasnie jak sie okazuje woli tam sie jechac wybawic i u mnie nie beda. Przykro mi. Jutro ide do fryzjera wlosy farbowac. Pisalam wam ze obcielam sie na krotko?

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Aha- a sukienka jest na styk! za tydzien bym sie w niej nie zapiela chyba!
__________________
Jestem kierowcą
21.03.14- teoria zdana
02.04.14- praktyka: plac + miasto -
04.04.14- praktyka: plac + miasto +



eevciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 09:25   #879
luka888
Raczkowanie
 
Avatar luka888
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 101
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

Ewcia nie przejmuj się! Zobaczysz, będzie dobrze|!
Beniulka to nie zwykłe zdjęcia. To po prostu magia! Gratulacje!

A ja podaję Wam tutaj link: http://indywidualni.bzwbk.pl/oferty-...galeria.html#7 ze zdjęciem naszego syna i jeśli się Wam podoba to proszę zagłosujcie na nie Nasze zdjęcie jest zatytułowane wczasy pod gruszą, a widnieje na nim nasz Maciuś
luka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 20:56   #880
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

eevcia - trzymam kciuki za wesele - będzie jak ma być, juz nic nie poradzisz, jak ludzie będą fochy stroić - nie masz na to wpływu, ale najwazniejsze to chyba, żebyście to wy sie dobrze czuli - więc uśmiech na twarz, głęboki wdech i będzie dobrze

Luka
- głos poszedł słodkiego synka macie

My w końcu wybraliśmy miejsce na sesję - zdjęcia w załączniku - plus wlaściciele udostępnili nam równiezwnętrza, które są absolutnie BAJECZNE Niestety, nie mam zdjęć ze środka, bo nie chciałam naduzywac gościnności, wklęje juz po sesji
Plus - z ciekawszych rzeczy - od dwóch tyg nie mogę się skontaktować z fotografem i już zaczynam mieć stresa. I boję się że się w kiece nie zmieszczę, bo pożeram ostatnio wszystko co się rusza
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 07:40   #881
KOTUCHA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: PODBESKIDZIE
Wiadomości: 305
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

Cytat:
Napisane przez agatacia Pokaż wiadomość
My w końcu wybraliśmy miejsce na sesję - zdjęcia w załączniku - plus wlaściciele udostępnili nam równiezwnętrza, które są absolutnie BAJECZNE Niestety, nie mam zdjęć ze środka, bo nie chciałam naduzywac gościnności, wklęje juz po sesji
Plus - z ciekawszych rzeczy - od dwóch tyg nie mogę się skontaktować z fotografem i już zaczynam mieć stresa. I boję się że się w kiece nie zmieszczę, bo pożeram ostatnio wszystko co się rusza
agatacia

miejsce piękne... będziesz się się czuła jak księżniczka
a te drzewa no nie moge się nadziwić kojarzą mi się z czymś magicznym
KOTUCHA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-13, 15:52   #882
luka888
Raczkowanie
 
Avatar luka888
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 101
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

Cytat:
Napisane przez agatacia Pokaż wiadomość

Luka
- głos poszedł słodkiego synka macie

My w końcu wybraliśmy miejsce na sesję - zdjęcia w załączniku - plus wlaściciele udostępnili nam równiezwnętrza, które są absolutnie BAJECZNE Niestety, nie mam zdjęć ze środka, bo nie chciałam naduzywac gościnności, wklęje juz po sesji
Plus - z ciekawszych rzeczy - od dwóch tyg nie mogę się skontaktować z fotografem i już zaczynam mieć stresa. I boję się że się w kiece nie zmieszczę, bo pożeram ostatnio wszystko co się rusza
Agatacia! Tam jest bajecznie! Będziesz się czuła jak księżna Agata de domo Windsor Co do "pożerania" to ja mam to samo Chciałam schudnąć 5 kg a koniec końców przytyłam ze 2 Ale już się nie przejmuję tylko sukienkę muszę zmierzyć czy się jeszcze mieszczę
I dziękuję za głos! Tak się bawię w wolnej chwili, żeby nie myśleć o zbliżającym się dniu!! A to już za tydzień!! A ja butów nie mam W ogóle to ja jeszcze sporo rzeczy nie mam ale może jakoś to będzie Byle by tylko się nie stresować, byle by tylko się nie stresować..., byle by tylko się nie stresować...., byle by tylko....
luka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 19:03   #883
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

Beniulka, przejrzałam wszystkie zdjęcia - na prawde przepieknie wyglądaliście I jak ci ładnie w rozpuszczonych włosach, bardzo dziewczęco

Dzięki dziewczyny, ja tez jestem pod urokiem tego miejsca, właściciela chyba się pytałam z 5 razy czy on na serio tam mieszka... A te drzewa nas po prostu urzekły, rosną sobie środkiem i tak właśnie na dwie strony sie pochylają, po prostu bajkowo. Tylko żeby pogoda dopisała! W ogóle to mam dzisiaj dobry dzień, bo mój pan fotograf w końcu sie ze mną skontaktował i wszystko jest ok i aktualne, także kamień z serca.

A, jakby któraś była zainteresowana, to jest link do strony tego zamku - oni tez tam śluby organizują, i wcale nie mają cen z kosmosu - szkoda, że nie wiedzieliśmy wczesniej http://www.huntingtoncastle.com/
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 11:31   #884
luka888
Raczkowanie
 
Avatar luka888
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 101
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

Hej Dziewczyny!
Ja od jutra będę niedostępna na necie bo wyjeżdżam do miasta mojego TŻ-ta. W najbliższą sobotę ślub Butki kupiłam wczoraj na allegro - takie typowo ślubne białe bo takich fioletowych w dokładnie takim odcieniu jak chciałam nie było. Mam nadzieję, że zdążą przyjść na sobotę! Zostało praktycznie 5 dni a trochę załatwień jeszcze mam. Co gorsza akurat w sobotę według prognoz ma tam lać Ach zobaczymy jak to będzie. Tż już ze mną jest od wczoraj więc bardziej optymistycznie patrzę na wszystko Serdecznie Was pozdrawiam i życzę udanych załatwień przedślubnych a ja odezwę się po powrocie. Duża buźka!
luka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 17:55   #885
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

trzymamy kciuki i wszystkiego dobrego!nie dajcie się
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 18:15   #886
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

luka888 - powodzenia wklej zdjęcia jak juz będziecie po
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 17:08   #887
eevciaa
Raczkowanie
 
Avatar eevciaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bielsko Biala- okolice
Wiadomości: 478
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

Witajcie Dziewczyny
Ja w końcu melduję się jako Żona . Było cudoooownieee. Pogoda przepiękna (a w niedzielę rano była już burza i padało cały dzień), goście się bawili super przy puszczonej z iPoda muzyce a ja czułam się super mimo upału- wyszalałam się na parkiecie. Zdjęć narazie nie mam bo robił nam kuzyn męża, który mieszka na śląsku- nie wiem kiedy nam je prześle. Jak tylko będę miała to wkleję . Świetnie się czułam w sukni, butki wygodne, z bukieciku byłam bardzo zadowolona a storczyk we włosach trzymał się dobrze we włosach do momentu otrzepin (wybaczcie ale nie wiem czy dobrze napisałam) -rzucałam nim z racji braku welonu.
Szkoda że to już za nami... Pozostaje życzyć kolejnej przyszłej Pannie Młodej- czyli luka888 duuuużo szczęścia i powodzenia!
__________________
Jestem kierowcą
21.03.14- teoria zdana
02.04.14- praktyka: plac + miasto -
04.04.14- praktyka: plac + miasto +



eevciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 18:24   #888
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

eevciaa, gratulacje!
Może jakąś fotkę wrzucisz, jak dostaniesz.
Widzę, że mieszkasz w Bielsku, ja wprawdzie obok, ale właśnie w Bielsku będziemy brali ślub ( w Mikuszowicach ).
Pozdrawiam.
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 19:25   #889
jelonek1985
Zakorzenienie
 
Avatar jelonek1985
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ~Noord Holland~
Wiadomości: 62 381
GG do jelonek1985
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

A Nasz ślub za dwa tygodnie
Strój kompletny. Bukiet zamówiony. Tylko Tż musi w Polsce kupić koszulę, krawat i buty.
Jakaś taka zestresowana się robię i apetytu brak.

Palce mi spuchły i obrączka ledwo wchodzi na palec. Martwię się tym. Może jak mocno nakremuję ręce, to Tż nie będzie się musiał tak siłować?
Ach, że też zawsze coś musi być nie tak
__________________


"Idź własną drogą

Bo w tym cały sens istnienia
Żeby umieć żyć
Bez znieczulenia
Bez niepotrzebnych niespełnienia
Myśli złych
"



22.10 - 4.11
jelonek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-20, 20:45   #890
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

Cytat:
Napisane przez eevciaa Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny
Ja w końcu melduję się jako Żona .

Ogromne gratulacje Mam nadzieję, że przy najbliższej okazji pokażesz nam jak wyglądaliście

Mi został niecały tydzień - ślub w przyszły czwartek - 26/08. Sama nie wiem czy mam stracha - chyba nie, raczej czuję zdrowa ekscytację
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 08:00   #891
KOTUCHA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: PODBESKIDZIE
Wiadomości: 305
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

Cytat:
Napisane przez agatacia Pokaż wiadomość
Ogromne gratulacje Mam nadzieję, że przy najbliższej okazji pokażesz nam jak wyglądaliście

Mi został niecały tydzień - ślub w przyszły czwartek - 26/08. Sama nie wiem czy mam stracha - chyba nie, raczej czuję zdrowa ekscytację
agatacia a ja tej nocy spać nie mogłam
chcę już sobotę
KOTUCHA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 08:48   #892
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

Kotucha, ja tez
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 09:28   #893
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

mi się nawet udało kupić buty na sesje - kolor prawie idealny brudny róż, pasuje mi do lakieru do paznokci... Plus znalazłam odpowiedni kocyk - a raczej trzy kocyki - też na sesję - brudnorózowy, biały i zielony jak trawka - więc od wyboru do koloru. Tylko pogoda u nas do pupy - ciepło co prawda, ale nie ma dnia bez chociazby przelotnego deszczyku.
Spakowana na wakacje już też jestem - marzę o chwili kliedy usiądę w samolocie - chyba dopiero wtedy odetchnę
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 23:36   #894
luka888
Raczkowanie
 
Avatar luka888
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 101
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

Witajcie Dziewczynki!
Trzy godzinki temu wróciłam do domu Slub sie udal! Pogoda tez dopisala wspaniale! Bylo slonecznie i cieplutko, tak ze sesja plenerowa naprawde sie udala. Zdjecia dzis odebralam wiec niedlugo wkleje. Ale ten czas leci! Juz tydzien odkad jestem mezatka W miedzyczasie i Agatacia wziela slub. Teraz szaleje zdaje sie w podrozy poslubnej!A jutro ( a wlasciwie dzis)w tym uroczym miejscu wezmie slub Kotucha! GRATULACJE! A teraz zmykam spac
luka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 12:27   #895
KOTUCHA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: PODBESKIDZIE
Wiadomości: 305
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
Ja też dołączyłam do wspaniałego grona ŻONECZEK
Było wspaniale!!!!! Jestem przeszczęśliwa : love:
Tak się cieszę, że z wrażenia nie wim co napisać
jak ochłonę napiszę więcej i dodam fotkę

Gratuluję agatacia i luka klask i:
KOTUCHA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 09:22   #896
luka888
Raczkowanie
 
Avatar luka888
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 101
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

Cytat:
Napisane przez KOTUCHA Pokaż wiadomość
Ja też dołączyłam do wspaniałego grona ŻONECZEK
Gratulacje raz jeszcze Kotucha!I czekamy na zdjęcia spod tej ślicznej kapliczki!
A u mnie dziś małe nowości. Mój Synek poszedł dziś pierwszy raz do przedszkola! Trochę się stresuję czy nie płacze tam strasznie. Jest rezolutny i otwarty, chętnie poszedł ale jak zaszliśmy tam to większość Maluchów strasznie płakała za mamami
luka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 22:12   #897
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

cześc dziewczyny, melduję sie po podrózy poslubnej

Normalnie, nie mogę uwierzyc, że to tak zleciało na szczęście dzień slubu obył się bez wiekszych wpadek - moze opróc florystki, która nawaliła i zamiast frezjii dała mi do bukietu jakieś inne białe kwiaty - nie mam pojęcia jak sie nazywają, no i tego mojego kochanego bluszczu, to tam bylo jak na lekarstwo, ale nie będe jej obwiniac, bo i tak z bukietu byłam bardzo zadowolona. Pani od tortów równiez się spisała, zrobiła nam przepiękna dekorację
Ogólnie przysięga trwała może z 15 minut - troche to inaczej wygląda niz w Polsce, mniej chyba uroczyście, ale może to dobrze, bo uniknęliśmy tremy, w sumie cały czas się smialiśmy, bo urzędniczka nie byla w stanie wymówic naszych nazwisk

Załączam kilka zdjęć- wszystkiego po trochu - my, kwiaty, tort, gdzieś tam się bukiecik świadkowej przewija, trochę widac moje włosy i makijaż - nie mam jeszcze z żadnych od profesjonalistów i będziemy musieli prawdopodobnie poczekac na nie kilka tygodni, także na razie kilka z naszego aparatu.

I zamieszczajcie swoje, która juz po, bo jestem bardzo ciekawa jak wyglądałyście

(tak teraz patrzę, że kiecka świadkowej wygląda na czerwoną, podczas gdy była ciemnorózowa, pasująca do mojego bukietu)

Edytowane przez agatacia
Czas edycji: 2010-09-10 o 22:17
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 22:44   #898
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

w bukiecie widzę różowe róże, białe róże lub eustomy oraz białą gipsówkę roczną lub marunę (musiałabym bliżej obejrzeć).
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 09:05   #899
luka888
Raczkowanie
 
Avatar luka888
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 101
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

Cytat:
Napisane przez agatacia Pokaż wiadomość
cześc dziewczyny, melduję sie po podrózy poslubnej

Załączam kilka zdjęć- wszystkiego po trochu - my, kwiaty, tort, gdzieś tam się bukiecik świadkowej przewija, trochę widac moje włosy i makijaż - nie mam jeszcze z żadnych od profesjonalistów i będziemy musieli prawdopodobnie poczekac na nie kilka tygodni, także na razie kilka z naszego aparatu.

I zamieszczajcie swoje, która juz po, bo jestem bardzo ciekawa jak wyglądałyście
Witaj Agatacia! Serdeczne gratulacje!
Muszę Ci powiedziec, że wygladałaś przeslicznie! Przede wszystkim bardzo romantycznie! Mnie osobiście bardzo się podoba i Twoja fryzura i Twój makijaż. Wiązankę miałaś bardzo wykwintną. Może chciałaś inną ale uważam,że ta jest piękna!
Moja w ogóle nie pasowała Nie dosc, że chciałam inną , to jeszcze uczulałam florystkę, żeby był właściwy odcień fioletu bo się będzie gryzło, zawiozłam jej odpowiedni odcien tasiemki, proponowałam, ze materiał do obwiązania łodyżek też mogę dostarczyć (miałam dodatki swoje i Tż-ta w takim fiolecie, który w ostrym słońcu wygladał jak niebieski) a ona mi zrobiła w typowym wrzosowym i w ogóle to nie pasowało Ale przyjęłam to ze spokojem bo już nie było wyjścia.
Nie zamieściłam tu w końcu zdjęć bo wszyscy znikli z tego wątku, już nikt nie pisał i stwierdziłam, że to nie ma sensu. Ale skoro jesteś to pewnie, ze zamieszcze! Serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję!
luka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 13:21   #900
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: W co się ubrać na skromny ślub??

dzięki luka w takim razie czekam z nadzieją na twoje fotki

z makijażu i włosów byłam bardzo zadowolona - w sumie nieco zmieniłam oncepcję fryzury, bo miała być na boku, a ostatecznie zrobiłyśmy koka z tyłu, żeby z boku wpiąć kwiaty. Makijażystka spisała się na medal, bo makijaż był, a jakby go nie było - na codzień rzadko się maluję, więc chciałam czuć się komfortowo i udało się.

w sumie tak z perspektywy czasu, to odnoszę wrażenie, że ten cały slub, to takie wiele hałasu o nic - i powiem szczerze, że mimo, iż wszystko poszło gładko i dobrze sie bawilismy, to chyba nie chciałabym tego przeżywać raz jeszcze - za dużo stresów z przygotowaniami i ja na prawdę cierpie katusze, będąc w centrum uwagi, więc odetchnęlam jak juz to całe zamieszanie się skonczyło

Tak jeszcze ze śmieszniejszych rzeczy, to stanik mnie tak gniótł na żebrach, że zaraz po przysiędze powędrowalam ze świadkową do toalety i nadludzkim wysiłkiem, przy lekkim tylko poluzowanu sukni, udało mi sie go zdjąc - i resztę wieczoru spędziłam bez biustonosza - i w sumie na zdjęciach nie widze różnicy

W sumie tak jak ty napisałaś, ja chyba też wiel rzeczy przyjęłam ze spokojem - nie przejmowałam się pierdołami, i może dlatego ten dzień zleciał mi w sumie jakoś tak bezstresowo - cały stres poszedł na przygotowania i w dniu ślubu chyba było mi juz wszystko jedno i nie irytowałam się sprawami na które za bardzo nie miałam wpływu.

A co do kolorów, to moje róże miały być ciemniejsze i bardziej brudnorózowe, podobnie jak dekoracja na torcie - wyszło natomiast wszystko dośc jasno - choć zdjęcia też nieco przekłamują odcień.
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:56.