Reklamy/JakieSą? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-01, 21:05   #1
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390

Reklamy/JakieSą?


Hej dziewczyny!
Słuchajcie,jestem ciekawa,jakie są wasze ulubione reklamy,takie które wpadają w głowe jako fajne? a jakich nie lubicie? Bo w większosci te reklamy to poprostu idiotyzmy.
Jednak mi się bardzo podoba kampania red bull'a,najbardziej wkurzają mnie te "proszki cudy" i "mega wydłużające tusze do rzęs"-"idealny efekt" takiego tuszu przedstawiony jest w reklamie jako sztuczne rzęsy wrr.
Tak mi przyszło to do głowy,bo zastanawiam się,czy iść na noc reklem w multikinie.. hmm,może być to ciekawe;-) Jak myślicie?
pozdrawiam
__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-01, 21:10   #2
cléo
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 655
Re: Reklamy/JakieSą?

nie przepadam za reklamami proszków, płynów, serków...
ostatnio podobała mi się reklama perfum Lacoste i ta piosenka..... śliczna a może ktoś wie kto ja śpiewa i skąd ja można ściągnąć
cléo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-01, 21:14   #3
lil_margo
Rozeznanie
 
Avatar lil_margo
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 502
Re: Reklamy/JakieSą?

cléo napisał(a):
> nie przepadam za reklamami proszków, płynów, serków...
> ostatnio podobała mi się reklama perfum Lacoste i ta piosenka..... śliczna a może ktoś wie kto ja śpiewa i skąd ja można ściągnąć



http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1097760954
lil_margo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-01, 21:18   #4
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Re: Reklamy/JakieSą?

To może ja powiem jakich reklam NIE lubie :P niektóre nawet bez przyczyny, po prostu mnie wkurzają i już
Zatem:
- tancząca dziewczyna w reklamie MARSA i text typu: ale może byc jeszcze lepiej! wkręci cię super-cos-tam tunel smakowy!! wrrrrr!
- oczywiście reklama z tymi paskudnymi wkrętkami co właża pod paznokieć - no comment ;/
- babka czyszcząca podłoge i pytająca: CZY naprawdę muszę mieć je wszystkie????? [chodzi o jakieś płyny do mycia podłog] - dostaję szewskiej pasji
a lubię:
- reklamę "telefon w aparacie, aparat w telefonie" jest prosta, nowoczesna, nienachalna. Do tego extra muzyczka ;]
- reklama w ktorej spiewa Kora, to chyba ta od Neostrady babka umawia się z facetem z netu;
- reklamowka peugeota 607 chyba, ale ta pierwsza = fajna piosenka w tle
- iii... reklama płynu do podłog "sa rzeczy które lubisz robić na podłodze, ale na pewno nie jest to jej czeste mycie" hehe :P
jak cos mi sie przypomni, to napiszę :P
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-01, 21:21   #5
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Re: Reklamy/JakieSą?

oo "telefon w aparacie,aparat w telefonie" super reklamka.taka fajna .poprostu. i muzyczka ekstra.
a ta noc reklam?wybralybyscie sie?
;D
__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-01, 21:23   #6
mojave
Raczkowanie
 
Avatar mojave
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 114
Re: Reklamy/JakieSą?

ostatnio zachwycila mnie reklama fiata stilo a raczej piosenka z tej reklamy "paroles"
mojave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-01, 21:31   #7
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Re: Reklamy/JakieSą?

Jest parę reklam, których wyjątkowo nie lubię:

wszelkie reklamy Media Markt- idiotyczne teksty, bazują na prymitywnych skojarzeniach /seks/ ... a w radiowych dodatkowo pojawia się jakaś baba /kobietą trudno ją nazwać/ o irytującym, wrednym, pełnym pretensji głosie... brrr

reklamy Heyah- namolne obrzydlistwo. Najpierw wszędzie ta czerwona łapa, pojawiająca się nawet w formie wkładki do gazety... potem teksty o nosicielach itp. Reklamy nachalne, kojarzące mi się z dowcipem "... boję się otworzyć lodówkę, bo wyskoczy Heyah" Zraziłam się do tej sieci przez reklamę właśnie i na pewno się nie przyłączę do "heyahpozytywnych".
Jak widać, reklamy mogą przynieść skutek odwrotny do zamierzonego
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-12-01, 21:37   #8
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: Reklamy/JakieSą?

ja nienawidzę tej reklamy Calgonu:"i co teraz ??-Zabieram pralkę do naprawy.-Alee jaa maam praanieee..."WRRRR
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-01, 21:55   #9
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: Reklamy/JakieSą?

Namietne_Usta napisał(a):
> oo "telefon w aparacie,aparat w telefonie" super reklamka.taka fajna .poprostu. i muzyczka ekstra.
> a ta noc reklam?wybralybyscie sie?
> ;D

Tez lubie ta reklame. i jeszcze jakiegos telefonu, na tvn style czesto leciala... Tez z fajna muzyczka. Ale nie pamietam dokladnie jakiego tel. to bylo bo bardzo dawno nie widzialam.

Oprocz tego lubie reklame samochodu... Nie pamietam jakiego, ale ta z motywem wstydu... Co inni przykrywaja swoje auta galezia, gasza swiatlo lub wjezdzaja w zboze.

NIENAWIDZE reklamy marsa. Nie moge na nia patrzec.
Podobnie z heyah... Wkurza mnie oblepione tym swinstwem warszawskie metro. Choc tez juz ostatnio go nie widuje...

Wiekszosc reklam srodkow czystosci jest do niczego. Plyny do mycia naczyczyn, proszki do prania, odplamiacze... Tylko na nerwy mi to dziala! I ten beznadziejny dubbing...

Dobra, narazie nic wiecej sobie nie przypominam a musze juz uciekac do lozka bo trzeba wczesniej wstac jutro...
Dobranoc
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-01, 21:56   #10
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Re: Reklamy/JakieSą?

Prawie 50% z wrażenia jak wywiera na widzu reklama to kolro i dźwięk, dlatego tak bardzo zachwyca nas w reklamach fajana muzyka Mnie osobiście również Kiedy już utworek wpadnie w ucho, oglądamy reklamę, a poźniej wpada nam do głowy myśl- "a może ich produkty nie są złe- może by to sparwdzić?" itp. Tak sobie zyskują producenci - klientów

Reklamy mają trafiać do określonej grupy odbiorców - w różnym wieku. Taka sobie Heyah - odbiorcy to młodzież w wieku 15 - 18 lat (mniej - wiecej ) Widzą Łapę - myślą -odlot ! "Coś nowego, coś co nas kręci" itd.
Mnie to drażni wprost nieziemsko - a te rybki w ich reklamach - uffff ! Ale cóż Heyah osiągnela swój efekt - sprzedaż wzroooosała i rośnie caaały czas

Nieporozumieniem wydaje mi się reklama radia Zet z Madonną. Toż to śmiech i zgrzyt zębów! Parodia na całej linii, kobieta nawet do Polski nie przyjechała- zgarnęła kupę kasy za użyczenie teledysku i ot cała filozofia. Poza tym reklama grubo bez pomysłu . To moje zdanie.

Ale się rozpisałam i zapomniałabym o moich ulubionych reklamach
- Peugot ze słoniem i Mentos z owieczkami -"Save your mouth for mentos "
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-01, 22:07   #11
ka_rolka
Raczkowanie
 
Avatar ka_rolka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 39
Re: Reklamy/JakieSą?

Mnie wkurzaja:
...Jaka Cie rano Vitaminka...
Reklama
-Calgonu (tak jak poprzedniczke),
-soku Hortex-duszkiem, ten dzieciak wyglada jak diabeł a nie duszek!
-jakiegos proszku czy płynu do prania, gdzie synus mowi dobranoc i mowi mamie,ze ma mieciutki sweter
Jeszcze wiele innych!

Podobaja mi sie:
-reklama auta gdzie elementy samochodu "leca jak domino"
-reklama Kinder Bueno-wiadomo ktora
-reklama Axe

Zwijałam boki z nieemitowanej juz reklamy Galaretek Gellwe -...Zatrząś mną...(drgajace galeretki
ka_rolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-12-01, 22:13   #12
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Re: Reklamy/JakieSą?

Jestem osobą, którą reklamy zazwyczaj wkurzają. Przy nich najczęściej wychodzę z pokoju zrobić herbatę, coś wziąść czy sprawdzić. Ale podoba mi się reklama neostrady a właściwie muzyka. A do szewskiej pasji doprowadzają mnie reklamy najróżniejszych środków myjących, heyah i marsa z wyjącą laską przed lustrem.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-01, 22:27   #13
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: Reklamy/JakieSą?

ja nie cierpie reklam Biedronki.prace magisterska pisalam na temat wizerunku kobiet i mezczyzn min. w reklamie i mialam juz ich tak dosc wszystkich ze nie moglam ogladac tv. ogolnie chyba w ogole nie lubie reklam choc jestem na nie bardzo podatna
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-01, 22:28   #14
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Re: Reklamy/JakieSą?

Mnie ostatnio urzekła reklama Panadol Baby
i lubie wszystkie reklamy z samochodami bo zazwyczaj sa z gustem zrobione.

Kiedyś uwielbiałam reklamę Pepsi z tańczącymi niedzwiedziami na ulicy.
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-02, 02:05   #15
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: Reklamy/JakieSą?

A ja lubię oglądać reklamy, trochę z niespełnionego marketingowego zacięcia ,a trochę w nadziei, że mnie któraś czymś naprawdę zaskoczy, jak dobrze opowiedziany dowcip.
Bywają takie, choć coraz rzadziej.. Ostatnio zachwycił mnie Żubr, co występuje w puszczy, z najnowszych fajnie wyszła seria "z życia mafii" (i samochodów) -choć na kolana nie rzuca, pomysł jest, a zrobić oryginalną reklamę samochodu nie jest wcale łatwo.
Czytałam, że jakieś badania dowiodły ogromnego wpływu częstotliwości oglądania reklam na klienta, tzn. najważniejsze to powtarzać, odbiorca może się wkurzać, ale nazwę zapamięta - stąd firmy zamiast zainwestować w copywriter'a, wolą zapłacić za czas antenowy, zwłaszcza, że TV daje duże zniżki...

Reklamy z "suspensem"? Pamiętacie ten spot Levis'a z dziewczyną przebierającą się w męskiej toalecie i obserwującym ją "niewidomym"? Albo "popieprzone kurczaki" w chipsach (chyba Lay's)? Albo "świstaka, co siedzi i zawija"? Albo "słonia z odrobiną balonika"?

Świetne są też filmiki Redds'a - "pędem nabędę", czy "ja mam oto takie! - takie kusi!" W ogóle ostatnio piwo kieruje się nareszcie też do innej niż "40-letni robotnik wykwalifikowany" grupy konsumenckiej - poprzednie spoty były "długo warzone", bo takimi chciał je klient widzieć, mnie wyglądały jak reklama syropu na kaszel, a przecież piwo to napój, jakby nie było, wyskokowy! Dlatego zdecydowanie lepiej przemawiają do mnie te, gdzie "baśka nie miała fajnego biustu", w tle słychać Blur, the Clash czy coś w tym guście (ostatnio w "Lechu", świetny kawałek "Unbelievable" EMF). No i Tyskie, z "babicką z Chrzanowa" i szkockim wujem oraz Heineken (ostatnio w kosmosie).

Swietna była też statoilowa, rock-and-rollowa babcia!

Strasznie fajna jest kapania Żywca - bilboardy i reklamy w gazetach, nie filmy (te mi się nie podobają), i to już od dłuższego czasu ("za tych co nad morzem", "nasi w Korei", "Żywiec od słowackiej strony", "...gratulujemy..", "Żywiec dla kierowców"- to woda mineralna ). Podobają mi się też plakaty Chappi (chyba) - "dla małych psów z charakterem" ("Przybyłem, zaszczekałem, zwiałem" ) i Praktiker ("Elektrycy, piorunem!...", "Ogrodnicy, w te pędy!...).

Uwielbiam oczywiście spot "Lacoste" - za smakowite ciacho, nareszcie!

A najgorsze? Nieustająco "Jogobella" z truskawką-samobójczynią ("-Kim byś chciała zostać, gdy będziesz duża i dojrzała? -Owocem Jogobelli!" Brrr!) i tekstem "wasz jogurt tego nie potrafi" - przypominają się horrory klasy C... "Ciocia-Pyralgina" i niemieckie kalki typu "Nimm dwa" albo "Trzy bit" też mi wywracają żołądek.
Z najnowszych niefortunne "Ssij go!" w Chupa-chups - to miało być skierowane do dzieci???!!

Muzyka w reklamach często mnie bardzo sympatycznie zaskakuje, jak "Gabriel" Lamb (samochód, ale marki nie zapamiętałam! ) czy "Soulcleansing" Tanga w "Deep Red" Boss'a - kto by pomyślał, że zostaną odkopane!...
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-02, 07:38   #16
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Re: Reklamy/JakieSą?

zgadzam się w 100 %
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-02, 09:31   #17
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: Reklamy/JakieSą?

Ja nie trawię rekalmy heyah, tych wkrętków pod paznokciami i Idei z Otylią Jędrzejczak.

Lubię reklamy samochodów, podoba mis ie reklama nescsafe (fajna muzyczka) oraz Cocacoli
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-02, 15:43   #18
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Re: Reklamy/JakieSą?

heyah rzeczywiscie się reklamują sie siłę..
Ostatnio ja się zachwycam reklamą Efektu Axe sympatyczna..
ale uogólniając:proszki do prania,cify nie cify wszystkie z tego gatunku są poprostu straszne.
pozdrawiam
__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-02, 16:04   #19
ufcio1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 474
Re: Reklamy/JakieSą?

to moze ja powiem jakie mi sie reklamy podobaja ;D
uwielbiam reklamy samochodow, bo jak ktos wczesniej powiedzial sa robione z sensem. tak samo komorek. dajace do myslenia sa reklamy Nike. bardzo filozoficzne
i coca coli... poprostu nobel
ufcio1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-12-02, 18:52   #20
yasminek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 118
Re: Reklamy/JakieSą?

..."nie zdąże zaprowadzić Maćka do szkoły..." Uchhhhhhhh
yasminek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 09:19   #21
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Re: Reklamy/JakieSą?

sister82 napisał(a):
> Mnie wkurzaja:
> ...Jaka Cie rano Vitaminka...
To ona TO spiewa?? mnie ta reklama doprwadza do szału, nie dość że prezentuje paskudną dziołchę to jeszcze ta baba co śpiewa powinna się udać do logopedy!!! prawie nic nie rozumiem z tego co ona tam gada ;/ wrrrr kto daje pozwolenie na wykonanie takich reklam???
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 09:33   #22
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: Reklamy/JakieSą?

czarna.noc napisał(a):
> sister82 napisał(a):
> > Mnie wkurzaja:
> > ...Jaka Cie rano Vitaminka...
> To ona TO spiewa?? mnie ta reklama doprwadza do szału, nie dość że prezentuje paskudną dziołchę to jeszcze ta baba co śpiewa powinna się udać do logopedy!!! prawie nic nie rozumiem z tego co ona tam gada ;/ wrrrr kto daje pozwolenie na wykonanie takich reklam???


Mam identyczne odczucia...


W ogole co to za tekst- jaka cie rano vitaminka??

Ale nazwa Vitaminka bardzo mi sie podoba i nawet zaczelam to popijać
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 09:45   #23
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: Reklamy/JakieSą?

Oj, mnie też ta reklama się wydaje nieudana...albo nie jestem "targetem" firmy
W ogóle nie podoba mi się kolejny prezentowany w spotach wizerunek kobiety (oprócz matki-Polki i plastik-fantastik), ten skrojony teoretycznie na miarę młodych, świadomych siebie i swoich potrzeb (czyli nas ): tam zawsze jakaś wiecznie odchudzająca się nimfa o świcie uprawia zaawansowany aerobik, jest zawsze fit, zdetoksykowana, zorganizowana, żywi się światłem i Vitaminkami, ma ściągnięte pory, wdzięcznie podwija stópki na fotelu a jej pomysłem na mały grzeszek jest co najwyżej czekoladowy baton albo jogurt z dżemem - jak choćby w reklamie, w której przy dźwiękach pozytywki kobitka zajada tenże i już znika z jej pola percepcji emocjonujący się meczem i popijający piwo partner z fotela obok.
A ja bym wolała ten mecz i piwo!!
Nie czuję się mimozką-Vitaminką ani do nich nie aspiruję, nie mam też takich koleżanek - może by jakiś producent to przeczytał i zrobił spot dla takiej grupy docelowej?..
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 09:48   #24
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Re: Reklamy/JakieSą?

Hej dziewczyny.... to ja wam teraz wklejam adresik poprostu niesmaowitych filmów reklamowych BMW. Sa to filmy z udziałem gwiazd hollywood. Kazdy trwa jakies 5-10 minut. Polecam Wam filmik "Star" z Madonną reżyserowany przez jej meża Guya Ritchie oraz Beat the Devil z Garym Oldmanem, Jamesem Brownem oraz Marylinem Mansonem. W każdym filmie gra jeden aktor (który zawsze jest kierowcą) - Clive Owen (znany z Filmu "Król Artur", który był ostatnio w kinach). Filmiki trzeba ściagnać ale nie ściagają sie one długo... Żeby ściagnąć filmik musicie podac swoje imię, nazwisko i e-mail, ale mozecie wpisać cokolwiek, to bez znaczenia.

A co sie tyczy reklam, to mam to szczescie, że nie mam telewizora. Zrezygnowałam z tej przyjemnosci ze dwa lata temu i nie żałuję. Natomiast czasami natykam sie na reklamy u moich dziadków i raz natknełam sie na wkretki pod paznokcie u nóg. Myślałam, że wymiotuję! Nie lubie tez tych wszystkich reklam, które pokazują, ze kobieta nie ma w zyciu wiekszych problemów nad to, ze synuś ma katarek, a z patelni nie schodzi przypalony obiad. Reklamy samochodów trzymają w miare klase. A ostatnio w kinie widziałam reklame Chanel 5 z Nicole Kidman i bardzo mi sie spodobało. myślałam na poczatku, że to reklama nowego filmu.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 09:50   #25
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Re: Reklamy/JakieSą?

Jestem niezła... w końcu nie wkleiłam linka... :P

Tutaj znajdziecie filmy reklamowe BMW! --> http://intl.bmwfilms.com/clap.asp?te...rorussia&film=
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 09:57   #26
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: Reklamy/JakieSą?

Ja też uważam, że ta reklama chupa-chups jest wyjątkowo niefortunna. Szału dostaję przy reklamie Biedronki (teksty z kategrii "chwila dla debila"- "jaka duża musiała być ta biedronka" ), rekalmy Heyah są bardzo męczące, przedawkowali. No i Calgon oczywiście, brrrr...
Oststnio puszczają w radiu taką reklamę jakiegoś samochodu z bagażnikiem na narty:
Ona (słodki głosik a'la lolita): "Kochanie, gdzie włozyć te narty?"
Facet (z taką wyrozumiałością w głosie): "Do bagaznika."
Ona (słychać załamanie głosu): "Ale..., ale...tam nie ma miejsca"
Facet: "Nie złotko, nie do tego, do tego na dachu"
Mam ochotę rozwalić radio jak ją słyszę, żadna reklama nie wywołała u mnie takiej agresji. Ta jest tak seksistowska i stereotypowa, że ten bagażnik to tylko faceci kupią.

Bardzo podoba mi sie reklama AXE, "aparat w telefonie, telefon w aparacie", aparatu cyfrowego "nie czekaj, pstrykaj" (świetna muzyka), Lacoste Touch of Pink- ta reklama jest małym dziełem sztuki, też piękna piosenka, reklamy Peugeot (od kolesia robiacego słoniem auto, poprzez "rasowego drapieżcę" 607, po "samochody zabawki"), przesłodka jest reklama Panadolu Baby. No i Kinder Bueno ("give a bit of mmm.. to me" ).
Ogólnie lubię też reklamy Mastercard i Visa.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 10:15   #27
Ananke
Rozeznanie
 
Avatar Ananke
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 534
Re: Reklamy/JakieSą?

Uwielbiam reklamę Wedla (tańcząca para) i nowe reklamy soków Tymbark (te gdzie są tylko owoce i muzyka)
Ananke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 18:10   #28
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Re: Reklamy/JakieSą?

NIENAWIDZĘ większości reklam. Najbardziej tych, które wszystkie kobiety zajmujące się domem sprowadzają to poziomu tzw. "skrzętnych pip", które interesuje jedynie to, żeby mężuś miał pięknie wypraną koszulkę (mnie to się zawsze kojarzy, że może bić nie będzie). Za szczególnie niewychowawczą skrzętnopipią reklamę uważam tę co to bachor smaruje po meblach jakimiś kredkami, a mamusia z pobłażliwym uśmiechem ściera malunki reklamowanym płynem. Nóż się w kieszeni otwiera ze szczękiem.

Szczytem głupoty reklamowej była dla mnie swego czasu reklama loda Magnum, jak to facet kupuje sobie tego loda zamiast prezerwatywy. Nie wiadomo śmiać się czy płakać.

Spoty sklepu Biedronka, szczególnie jak to Biedronka cały czas pracuje... z licznych artykułów i doniesień prasowych wiemy, że owszem Biedronka pracuje rzeczywiście na okrągło, wyzyskując przy tym pracowników zupełnie jak w XIX wieku. Naprawdę wstydziliby się, szczególnie, że już dokładnie wiadomo, na czym oszczędzają, żeby mogło tam być tak tanio... brrrr

A te które lubię to oczywiście żubr występujący w puszczy, "pędem nabędem", "suszi - ja mam oto takie", "totem potem" Reddsa (chociaż piwa nie pijam bo nie lubię). Kiedyś była też rewelacyjna reklama Pepsi z komarem, który wypija napój i śpiewa głosem Jaggera "Brown sugar" i reklama Levisów "bombastic".

Wkurzają mnie też wszystkie bez wyjątku reklamy TPSA, ale to ze względu na antypatię do firmy. Jak słyszę "bliżej" zawsze dodaję "bankructwa".

A mój pies nienawidził kiedyś rekalmy odplamiacza do dywanów. To spokojna ciapowata psina, ale jak tylko zobaczyła czy choćby usłyszała tę reklamę z charkotem rzucała się na telewizor...
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 18:25   #29
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Re: Reklamy/JakieSą?

a mi się podoba reklama Okocima mocnego "Kaśka nie miała fajnego biustu" jest taka śmieszna poprostu i super muzyka w tyle,co razem tworzy fajną całość.
pozdr.
__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-04, 12:13   #30
Quinn
Zakorzenienie
 
Avatar Quinn
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 3 514
Re: Reklamy/JakieSą?

Nienawidze reklam Calgonu, past do zębów (blendamed night- to jest straszne), tpsa, jogurtów, cukierków, merci, marsa.

Ale świetna jest reklama twixa z tym strażakiem,
nutelli (ta piosenka),kinder bueno, levisów gdzie gostek wchodzi do pralni i ściąga spodnie żeby pokazać je dziewczynie.
Podobają mi się reklamy Pepsi w dużej większoćci, i te z samochodami gdzie zrzucają fortepian z wieżowaca
Reklama Mentosa z owcami jest świetna.
A co do kosmetyków to lubię reklamy Maybelline, nie wiem dlaczego, są takie ładne że aż miło się na nie patrzy, faktycznie zachęca do kupna=)
Aha, reklamy leków są ZAWSZE kiepskie, czasem wręcz obrzydliwe. Ten oblech który włazi pod paznokieć przyprawa mnie o odruchy wymiotne:p Albo reklama z textem "Pani się tak na tym zna, mam biegunkę...", Czy Xenna na zaprcia, wzdęcia, katar bleeeeeeeeeeeeeeeeee
Aha, super jest raklama gdzie w wielkiej korporacji grają w kółko i krzyżyk samochodami na parkingu, uwielbiam ją oglądac=)
__________________
tak pachnę
Quinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:21.