Musisz to mieć w TVN Style - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-17, 09:23   #1
mimi123
Raczkowanie
 
Avatar mimi123
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 224

Musisz to mieć w TVN Style


Jestem ciekawa czy ogladalyście w weekend ten program?
Jestem zachwycona tym co Jaga zrobila dziewczynie na wlosach, mniej tym co jej mąż, bardzo lubie ten program. Ciekawa jestem jak wam sie to podobalo.
mimi123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-17, 09:34   #2
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: Musisz to mieć w TVN Style

Mimi, a jak brzmiał temat programu? Bo ja często oglądam, ale ciągle lecą powtórki i nie wiem, co puszczali w weekend .
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-17, 09:55   #3
mimi123
Raczkowanie
 
Avatar mimi123
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 224
Re: Musisz to mieć w TVN Style

Musisz to miec. byly dwie dziewczyny jjedną zrobili na rudo drugą na czarno. Ta druga wygladala fantastycznie.
mimi123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-17, 10:10   #4
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: Musisz to mieć w TVN Style

Zgadzam sie z Tobą. Ta czarna fryzura była świetna, bardzo wszechstronna. Najbardziej podobało mi się, jak Jaga przeczesała ja ręką i powstała całkowicie inne uczesanie. Natomiast te rude loki ładnie wyglądały w konwencji programu, ale "na ulicy" nie bedzie tak fajnie... Są zbyt przerysowane.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-17, 10:11   #5
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: Musisz to mieć w TVN Style

te powtórki sa dobijające ,non stop trafiam na ten sam program
faktycznie czarna dziewczyna wyglądał bardzo dobze, natomiast ruda była wyjatkowo dziwna i to nie tylko przez włosy, sztywna jakas .
generalnie nie przepadam za stylem hupało (ta jej fryzura jest koszmarna) i jej sposób mówienia (powoli, cicho)bardzo mnie denerwuje .
aa i strasznie rozśmieszają mnie ceny tych ciuchów ,ciekawe czy stylista potrafiłby ubrac kobiete za mniej niz tys .zł.
pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-17, 11:11   #6
mimi123
Raczkowanie
 
Avatar mimi123
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 224
Re: Musisz to mieć w TVN Style

Styl ktory oni proponują nie jest na nasze ulice, chociaz nie ktore rzeczy sa naprawde fajne. Ale ceny oszalamiające.
Jaga tworzy super fryzury, wyszukane, ale jej mąz tragedia.
mimi123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-17, 11:12   #7
mimi123
Raczkowanie
 
Avatar mimi123
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 224
Re: Musisz to mieć w TVN Style

Styl ktory oni proponują nie jest na nasze ulice, chociaz nie ktore rzeczy sa naprawde fajne. Ale ceny oszalamiające.
Jaga tworzy super fryzury, wyszukane, ale jej mąz tragedia.
mimi123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-01-17, 11:38   #8
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Re: Musisz to mieć w TVN Style

Również uważam że fryzura czarnej dziewczyny jest super, jedno obcięcie a ile możliwości Poza tym Jaga dobrze zrobiła zmieniając jej kolor włosów z tego blondu z odrostami na czerń
A co do fryzury tej rudej dziewczyny to nie przypadła mi ona do gustu (fryzura oczywiscie)
Styl Jagi mi odpowiada natomiast bałabym się oddać "pod nożyce" tego pana...
Na koniec chciałam dodać że powtórki tego odcinka są dobijające, dosłownie rekordowa ilość!
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-17, 13:10   #9
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Re: Musisz to mieć w TVN Style

A są gdzieś w necie jakieś zdjęcia?
Bo ja nie mam TVN Style.
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-17, 15:47   #10
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Re: Musisz to mieć w TVN Style

Oglądam czasem ten program,ale: nie zwasze podoba mi sie to,co proponują styliści(dziwacznie wyglądałoby się na ulicy).Poza tym ceny ubrań za -jak dla mnie- absolutnie zaporowe i często,patrząc na ubranie(ot,zwykła spódnica czy bluzka)-są jak z księżyca!Lubię sobie podliczyć,ile mogłabym wydać na ciuchy,ale nie wydam,bo po co? Dla marki?
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-17, 15:47   #11
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Re: Musisz to mieć w TVN Style

Oglądam czasem ten program,ale: nie zwasze podoba mi sie to,co proponują styliści(dziwacznie wyglądałoby się na ulicy).Poza tym ceny ubrań za -jak dla mnie- absolutnie zaporowe i często,patrząc na ubranie(ot,zwykła spódnica czy bluzka)-są jak z księżyca!Lubię sobie podliczyć,ile mogłabym wydać na ciuchy,ale nie wydam,bo po co? Dla marki?
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-01-17, 16:21   #12
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: Musisz to mieć w TVN Style

Jesli chodzi o moje odczucia co do tego programu to... Niektore te ubrania kiedy wystepuja samodzielnie są bardzo fajne (np. niektore spodnie lub topy), ale kiedy zaczna je zestawiac to na mojej twarzy pojawia sie grymas zdziwienia i czasem nawet lekkiego oburzenia .
Na dodatek te ceny... Dla kogo jest ten program tak sie zastanawiam? Wybaczcie ale nawet gdybym zarabiala kilka tysięcy miesiecznie to jakos nie mialabym ochoty wydać 600 zl na jakas bluzeczke.
Nie rozumiem po co ten cały snobizm. Jest tyle ubrań w niższych cenach... Takich nie tylko do popatrzenia ale i do zalozenia. Dla szerszej grupy osób.

Ten (czasami) koszmarny styl i szokujące ceny niektórych ciuchów (które uważam za beznadziejne) skutecznie zniechecily mnie do tego programu. Ogladam go tylko kiedy w chwilach ogromnej nudy natkne sie na ktoras z powtorek. W ten weekend mi sie to zdarzylo bo internet mi nie dzialal a bol brzucha zmuszal mnie do siedzenia w domu... I tak sie zastanawiam... Którą dziewczynę chcieli bardziej ośmieszyć dobierając je na zasadzie takiego kontrastu wzrostowego. Nie mogli tej (za przeproszeniem) żyrafie dać do towarzystwa kogoś wyższego?
Przez ten kontrast odniosłam wrazenie ze ona ma ponad 2m wysokosci!
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-17, 17:33   #13
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: Musisz to mieć w TVN Style

Też oglądam od czasu do czasu ten program i natrafiłam na ten odcinek z tymi dziewczynami:rudą i czarną.
Generalnie ciuchy są moim zdaniem masakrycznie drogie o cenach butów już nie wspomnę, ale uwazam, że można czasem coś ciekawego podpatrzyc, co zainspiruje (ja szukam wszędzie inspiracji )nie muszę przecież kupić marynarki za 300 czy 400 zł, ale analogiczną z tym że tańszą...
Odnośnie tych cen, to wydaje mi się, że marki (firmy)tych ciuchów w które ubierają dziewczyny są poprostu sponsorami programu..Przy okazji reklamują się w TV.
Pozdrawiam
Kamila
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-17, 19:23   #14
Tajusia
Raczkowanie
 
Avatar Tajusia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 302
Re: Musisz to mieć w TVN Style

Hej!
Wiecie co dziewczyny - ja jakimś ekspertem od stylu i wizerunku nie jestem, tylko zwykłą dziewczyną która lubi dbać o siebie i dlatego lubię Wizaż i TVN Style także polubiłam ale tego programu nie znoszę
To co oni tam wyprawiają z biednymi kobietkami to przechodzi ludzkie pojęcie -> napewno w większości przypadków nie poprawiają wizerunków tylko je pogarszają, dlaczego nie wiem
Jeszcze jeżeli chodzi o tego stylistę to ciuszki nie są takie złe (choć ceny oczywiście - przesada i nie zawsze dopasowane do siebie) no ale można przeżyć poza małymi wyjątkami, choć wygląda samego stylisty nie jest zniewalający, wiecie o co chodzi jedank nie miałabym zaufania w kwestii ubioru do osoby która sama nie przykłąda wagi do swojego wyglądu- uważam że jak sie jest stylistą to przede wszystkim siebie trzeba umieć ubrać
Ale największą porażką dla mnie są popisy fryzjerskie "znakomitego" duetu "profesjonalistów" Jaga + jej mąż !!!!!!!!!!!!!
Ja doprawdy tego nie rozumiem - jak można być fryzjerem a do tego stylistą (szumnie nazwanym) i nie potrafić dobrać sobie fryzurki -> beznadziejna fryzura Jagi- ani jej nie upiększa ani nie jest oryginalna ale najgorsze włosy ma jej mąż- przyjrzyjcie się (choćby w tym odcinku, który tu wspomniano) ma okropne, przetłuszczone strąki - bleeee W życiu nie chciałabym aby ktoś taki miał coś do czynienia z moimi włosami ani nawet ich dotykał!!!

Zauważcie że właściwie Pani Jaga zawsze preferuje jeden określony typ fryzur- przeciemnić włosy, żadnych blond (jej się chyba takie tylko ciemne, czarne podobają) i zawsze takie nierówne potargane fryzury... pewnie ceny poniżej 1000 zł nie schodzą w tym salonie A ja myślałam że stylista jest od tego żeby spojrzeć na daną osobę i wybrać coś naprawdę odpowiedniego dla tej osoby a nie to co jemu się konretnie podoba - taki lekarz dla wizerunku, potrafi stworzyć piękno w Twoim wizerunku, a nie tylko odklepać farbowanko na ciemnio, przejechać dwa razy po czuprynce i z zadufaniem w głosie stwierdzić - ależ piękna fryzura!!!

To sie rozpisałam- przepraszam Ale naprwdę mnie to drażni.
P.S. Jeśli chodzi o tą dziewczynę niższą z ciemną potarganą fryzurką to nie wyglądała źle ale moim zdaniem znacznie ją postarzyli w tym odcinku.
__________________
KLIKNIJ -> www.pajacyk.pl
Tajusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-26, 23:27   #15
urszulenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 42
Re: Musisz to mieć w TVN Style

urszulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 07:09   #16
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: Musisz to mieć w TVN Style

ulka ,wystapiłas w "musisz to miec" czy "modna moda"?
bo to 2 rózne programy na 2 roznych stacjach tv.

pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 08:42   #17
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Re: Musisz to mieć w TVN Style

paula78 napisał(a):
> ulka ,wystapiłas w "musisz to miec" czy "modna moda"?
> bo to 2 rózne programy na 2 roznych stacjach tv.
>
> pzdr
> paula

Wczoraj oglądałam końcówkę "Musisz to mieć" i słyszałam jak Puślecka zwróciła się do jednej z dziewczyn "Ula" i mówiła coś o skróceniu włosów Więc może jednak chodzi o TVN Style?
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 09:48   #18
urszulenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 42
Re: Musisz to mieć w TVN Style

urszulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 10:10   #19
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Re: Musisz to mieć w TVN Style

urszulenka napisał(a):
> Ja wystapilam w "musisz to miec" i dobrze uslyszalas)

Tak jak już wspomniałam wyżej widziałam tylko końcówkę, jak siedziałyście przy stole. Uważam że dobrze zrobiłaś nie zgadzając się na obcięcie włosów. A MTM obejrze w całości kiedy znajdę chwilę czasu
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-01-27, 10:21   #20
urszulenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 42
Re: Musisz to mieć w TVN Style

urszulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 10:29   #21
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Re: Musisz to mieć w TVN Style

Ooooo! To to już skandal!!! Żeby tak świadomie działać na niekorzyść modelki w imię jakichś tam "metamorfoz"! Nie widziałam jeszcze Twojego odcinka, ale dziś obejrzę Może nie jest źle (jak Ci się wydaje), tylko INACZEJ
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 10:57   #22
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: Musisz to mieć w TVN Style

Ula, a jaki był temet przewodni programu? Moda na jaką okazję?
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 11:47   #23
urszulenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 42
Re: Musisz to mieć w TVN Style

urszulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 12:02   #24
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Re: Musisz to mieć w TVN Style

Hej Urszulenko, czemu sie smucisz?
Przecież to oni są okropni...
Ja jestem Ci bardzo wdzięczna za to że podzieliłaś się z nami swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami z tego programu.
Zauważ jaki to wspaniały argument nie do zbicia przeciwko temu obłudnemu sztucznemu nurtowi trendy!
Po prostu obrzydliwie obnarzyło się całe kłamstwo dotyczące programów tego typu. Myślę, ze najgorszymi ofiarami tego spektaklu mają być widzowie. Oooo, widzisz, dzieki Tobie tych ofiar jest mniej...
Pozdrawiam
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 16:16   #25
ufcio1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 474
Re: Musisz to mieć w TVN Style

moze taka długosc? "nie!" a taka ? "nie!" (fragment rozmowe urszulenki z tomasem )
niezle wywalczylas nowy fryz ładnie ci
własnie ogladam setna powtorke
ufcio1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 16:20   #26
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: Musisz to mieć w TVN Style

Ula, co ty opowiadasz ze wyszłas na nadętą i mało sie usmiechalas (to w tym drugim wątku chyba pisalas ).
Ja widzę, że duzo sie usmiechałaś
W ogole bardzo ladna z Ciebie dziewczyna i włosy masz sliczne. Chociaz bardziej mi sie podobala twoja wczesniejsza fryzura (ale to mowie ze MI sie podobala- bo nie lubie takich grzywek. Ty wygladasz ładnie)
Ale włoski wam sie pięknie blyszcza .

I co ty im naopowiadalas ze jestes zadowolona jak teraz nam mowisz że nie
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 16:39   #27
bialinka
Raczkowanie
 
Avatar bialinka
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 69
Re: Musisz to mieć w TVN Style

Witam Właśnie skończyłam ogladać odcinek A moje wrażenia są takie, że dużo lepiej było Ci w poprzednim kolorze i lekko puszystych, naturalnych włosach, a nie takich prostych i ciemnych. W ogóle przedtem wyglądałaś tak dziewczęco i słoneczne, a teraz tak to "słoneczko" przygasili Ale to wszystko i tak nie zmienia faktu, że bardzo ładna jesteś, aż troszku zazdroszczę
PS Twoja koleżanka występowała wcześniej w programie No To Pięknie, bodajże w makijażach karnawałowych i zdziwiłam się in plus jak znów ją zobaczyłam miała ładne, błyszczące włoski, a w NTP mi się nie podobały
__________________
Człowiek jest zdumiewający ale arcydziełem nie jest
bialinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 16:42   #28
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Re: Musisz to mieć w TVN Style

No no no Ula! Sama nieźle nabujałaś- że jeszcze wrócisz hihi A tak serio- oglądałam mniej więcej od połowy (więc nie widziałam twardych negocjacji z Thomasem ). Podobasz mi się bardzo w ciemniejszych włosach- fryz też OK Ciuchy skombinowałabym inaczej, ale to rzecz nabyta. Ja również uważam, że wypadłaś naturalnie, wesoło, fajnie po prostu

Aha, chcę dodać, że wg mnie ciemniejsze włosy dodały Twojej ładnej buzi wyrazistości. Mogłyby mieć tylko nieco inny kolor / odcień, ale to szczegół i do nadrobienia
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 16:48   #29
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Re: Musisz to mieć w TVN Style

Program "musisz to mieć " jest "genialny". Njapierw prowadziła go nadęta Karolina Malinowska i wyżywano się na modelkach. TEraz widzę, że "pod nóż" Jagi i jej męża trafiają zwykłe dziewczyny. Urszulenko - miałąś fantastyczne włosy, tzn. teraz nie jst źle, ale... Zadziwa mnie hipokryzja tego typu programów. MAm na dzieję, że wizażnki nie będą już tam więcej trafiać. Urszulneko!! Byłaś dzielna i nie straciłaś "wizażowego" ducha tak trzymać.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 17:05   #30
TakaJaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 273
Re: Musisz to mieć w TVN Style

nie oglądam tego programu bo nei mam tego kanału (dziwne bo kablówke mam-i to najwyższy abonament) ale jak patrze na Jage (widziałam ją oczywiście w innych programach) to mnie odrzuca a zwłaszcza ta grzywka od doniczki. A Karolina Malinowska widziałam ją ogólnie nic specjalnego, nie wiem jakim cudem zdobyła ten jako taki rozgłos jest wiele a nawet dużo wiele dziewcząt 1000 razy ładniejszych niż ona i posiadających klase i style...................
TakaJaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:49.