recenzja do usunięcia - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-16, 17:52   #31
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Re: Chyba do wycięcia ;)

Ślicznie dziękuję i pozdrawiam gorąco!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-17, 17:19   #32
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Co z tym zrobić?!

Jedna recenzentka, trzy recenzje, trzy różne produkty, a treść recenzji taka sama, wszystkie dodane z minutową przerwą na zasadzie kopiuj/wklej. Nie podoba mi się to i już... Decyzję zostawiam innym

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...sername=Harvey

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...sername=Harvey

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...sername=Harvey
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-17, 17:51   #33
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Re: Co z tym zrobić?!

Wydaje mi sie, ze dotychczasowa użytkowniczka, jak ona to fajnie ujęła, sprawdzonych marek tak zachłysnęła się, ze tanie kosmetyki też mogą być dobre, że aż zapomniala poparzyć na opakowanie, ktorą z tych 3 maseczek używała. Wiec na wszelki wypadek oceniła wszystkie...
Dziewczyny nie róbcie tak - wiem, ze czasem wymaga to chwili zastanowienia, czasem nie macie już opakowania kosmetyku, ktory oceniacie - ale mimo wszystko naprawde warto poswiecic czas (ew. sprawdzic na polce w sklepie) i ocenic dokladnie ten kosmetyk.
Chodzi o to, ze nawet ta sama firma, nawet w tej samej serii moze miec produkty dobre i produkty kiepskie (czasem po prostu wprowadzone na sile, aby moc stworzyc cala serie).
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-17, 18:07   #34
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Co z tym zrobić?!

Reniu, wszystko rozumiem, ale te apele do recenzentek były już wygłaszane milion razy, ja już nie chcę się czepiać bo znów wyjdę na jakąś awanturnicę - nienawidzę jak ktoś ocenia kosmetyk po użyciu próbki, ja piętnaście razy zdążę zmienić zdanie o kremie/podkładzie zanim dojdę do końca. NIe da się ocenic serum przeciwzmarszczkowego na podstawie próbki, nawet jeśli starczyła na parę dni... a takich recenzji jest masa po próbce możesz co najwyżej opisać swoje wrazenie odnośnie konsystencji czy zapachu, ale ocenianie skuteczności to już przesada!
Ja mam jeszcze jedną zasadę, nie oceniam to, co mam auktualnie w domu na półce albo coś co właśnie mi się skonczyło. Unikam oceniania kremu który miałam rok albo nawet pół temu, właśnie dlatego iż chcę być wiarygodna...

Z recenzji dziewczyny wynika że uzywała wszystkich trzech masek, dlatego nei sądzę by zaszła tu pomyłka

Ech ale się dziś czepiam
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-17, 20:06   #35
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Tak się nie robi !

Dobrze że zwróciłaś na te recenzje uwagę, Smoczyco.
Droga Harvey - TAK SIĘ NIE ROBI !!
1.
Wpisywanie 3 jednobrzmiących recenzji do 3 różnych produktów to ogromne uproszczenie i - zdaj sobie sprawę, proszę! - stawia to wiarygodność Twojej opinii pod dużym znakiem zapytania.
Nie kwestionuję, że używasz tych trzech maseczek od 1,5 roku tak regularnie, że zużywasz właśnie 2-gą tubke każdej (BTW: czy możesz zaspokoić moją ciekawość - gdzie je kupujesz w LA ? )
ale używając 2-giej tuby 3 produktów o zasadniczo różnym przeznaczeniu, musiałaś chyba zauważyć jakieś różnice pomiędzy nimi ? Np. zapach, jak się wchłaniają, jak wygląda cera po ich zastosowaniu - tego nie dowiadujemy sie z Twojej recenzji ... jest natomiast przydługi, bo zajmujący dobre 2/3 recencji (wybacz! - wstrętna tu jestem, ale to przywilej moderatora ) wywód nt. Twoich poglądów w zakresie użytkowania kosmetyków znanych (i przy okazji kosztownych) marek międzynarodowych, który niestety w ogóle nie dotyczy tematu - czyli ocenianych maseczek Heanu....
2.
Do czego zmierzam ?
Recenzowanie w KWC to nie wyścigi; nikt nie ma obowiązku oceniania, a ogół użytkowniczek portalu oczekuje recenzji przemyślanych, rzetelnych i wyważonych.
Kopiowanie tej samej treści pod trzema produktami zalatuje lekceważeniem ... albo innych recenzentek i czytelniczek wizażu, albo producenta (pomimo 5-ciu gwiazdek, jakie przyznałaś) ... na co delikatnie pozwalam sobie zwrócić Ci uwagę w tym miejscu.
Twoje zaskoczenie jakością maseczki "z niższej półki" w porównaniu do "górnopółkowej" ośmiela mnie do tego, żeby Cię namówić do studiowania składów chemicznych produktów w nazsym katalogu ... Jeśli zadasz sobie ten trud, szybko przestaniesz się dziwić, i poznasz cenę snobizmu vs. "real thing" ... Chociaż to jeszcze nie cała prawda o różnicach między kosmetykami, abstrahując od ich cen - im dłużej z nami pozostaniesz, tym więcej o tym się dowiesz
No i gorąco polecam lekturę "Kodeksu Recenzentki KWC" - bo traktujemy te zasady naprawdę poważnie
3.
Zatem -
Proszę, popraw te recenzje, żebym nie musiała ich usuwać.
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-17, 22:46   #36
Harvey
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1
Re: Tak się nie robi !

Droga Mago,

Wszystkie 3 maseczki sa moim zdaniem na podobnym poziomie i wszytskie 3 zasluguja na podobna recenzje. Poniewaz nie pisalam o szczegolowym dzialaniu, tylko o moim ogolnym wrazeniu po uzyciu- nie wydaje mi sie zebym musiala zmieniac pare slow tu i tam tylko po to zeby osiagnac cel ( jest nim przekazanie podobnej tresci we wszystkich trzech przypadkach)

Co do Twoich watpliwosci to nie kupuje ich w LA tylko kiedy przylatuje do Polski w odwiedziny kupuje je w Rossmanie i wlasnie dlatego zuzywam teraz 2-ga tubke kazdej bo jakis czas temu bylam w Polsce i kupilam sobie drugi zestaw wszystkich trzech maseczek...
W ich ocenie glownie chcialam zwrocic uwage na ich rewelacyjnie niska cene w stosunku do jakosci.
Nie mialam zamiaru robic analizy skladu chemicznego- to pozostawiam innym hobbystkom.
a nie chcialam tylko napisac "lubie je bo sa tanie" bo ludzie pomysleliby ze w takim razie lubie wszytskie tanie kosmetyki i sie nie wysililam. Chcialam wiec dac ogolny obraz sytuacji czyli - jestem ostrozna i nie ufam "bardzo tanim kosmetykom" ale ten polecam z czystym sumieniem kazdemu, bo pomimo taniej ceny (ktora wiem ze odstrasza niektorych sceptykow) wcale nie jest "tanim" kosmetykiem. Chcialam przekazac obraz tego ze kupowalabym je takze gdyby byly sporo drozsze. I to byl caly zamiar mojej recenzji ktora tak wam sie nie spodobala.
Piszesz, ze kopiowanie tej samej tresci pod trzema produktami zalatuje lekcewazeniem, a moj zamiar byl calkowicie odwrotny i przykro mi ze tak to zostalo odebrane...
wszystkie trzy produkty zasluguja moim zdaniem na oklaski z tych samych powodow, dlatego napisalam te sama recenzje pod nimi.
Prosze (to do wszytskich wizazystek) zwroccie np uwage na recenzje zestawu 3 kroki firmy clinique.
tam w jednym punkcie wizazystki w pocie czola staraja sie ocenic mydlo, tonik i smietanke nawilzajaca do twarzy i wszystkie maja problem. Niektore pisza ze przyznaja neutralna liczbe gwiazdek pomimo, ze np za tonik dalyby 5 a za mydlo 1 lub odwrotnie, ale ktos kto zaczal oceniac ten zestaw (ktorego wcale nie trzeba kupowac w zestawie tylko mozna osobno poszczegolne produkty) w taki sposob rozpoczal te dyskusje i teraz sie kazdy stara dostosowac.
A wiec jak widac roznie bywa na stronach tego wizazu...
Przykro mi ze moje recenzje (3 takie same nie z powodu lenistwa tylko poniewaz sa one dla mnie produktami podobnymi o tej samej cenie, zastosowaniu, czestotliwosci stosowania i efekcie obiecywanym przez producenta i takowym w rzeczywistosci) sa tu krytycznie rozpatrywane a ocenianie 3 totalnie roznych produktow (znowu mowie o clinique) w jedym punkcie (co absolutnie nie pozwala na rzetelna ocene) jest uwazane za normalne i prawidlowe.
wydaje mi sie ze moje pochwaly dla maseczek narobily mniej zamieszania, ale pewnie sie myle...
W zwiazku z powyzszym- usuncie prosze moje recenzje, bo nie wiem ktora zostawic, a wiem, ze sama usunac nie moge...
A tak naprawde to jesli usuniecie moje 2 recenzje i zostawicie jedna - recenzja ta i tak wymienia i chwali wszytskie 3 produkty.
wiec niezaleznie gdzie i ktora zostawicie- bedzie ona recenzja 3 produktow- tylko ze znalezc ja bedzie mozna tylko przy jednym...
I jedno slowko w obronie wlasnej- wbrew temu co napisala na moj temat Maga- pisze w tych recenzjach o dzialaniu maseczek a dwie z nich wrecz polecam jako kremy na noc...
Nie wiem wiec dlaczego mialyby one lekcewazace...

pozdrawiam

AGA
Harvey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-18, 10:04   #37
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Tak się nie robi !

Droga Harvey,

wybacz ale taka już moja rola w tym serwisie - muszę zwracać uwagę na recenzje, które w odczuciu użytkowników mogą podważać wiarygodność Katalogu lub samej recenzentki - często wbrew jej intencjom (jak w Twoim przypadku - bo nie mam powody wątpić w Twoje dobre intencje).

Zasady recenzowania kosmetyków - stworzone po wielomiesięcznej dyskusji przez same użytkowniczki KWC - są spisane tutaj:
http://www.wizaz.pl/produkty/kodeks.php

Zazwyczaj recenzje niezgodne z kodeksem są usuwane bez powiadomienia Recenzentki, w tym wypadku pozwoliłam sobie rozpocząć dyskusję, bo mam nadzieję że wniesie ona coś nowego do tych zasad - faktycznie, nie napisaliśmy wprost w Kodeksie, że nie można kopiować jednobrzmiących recenzji przy kilku kosmetykach. Nie spisaliśmy zresztą wielu zakazów i nakazów, poniewaz wydawało nam się, że jest małe prawdopodobieństwo wystąpienia takich sytuacji.

W tym wypadku ja nie ustąpię, szczerze liczę na Twoje zroumienie i obiektywne spojrzenie na sprawę, ponieważ:
1.
nie możemy dopuścić pisania recenzji o identycznym brzmieniu, bo jeśli zgodzimy się że można w ten sposób potraktować chociaż 2 produkty, to trudno będzie odeprzeć argument że można i 100 - ponieważ na tym poziomie ogólności na którym oceniłać 3 maseczki Heanu (że biorąc pod uwagę relację jakości do ceny maseczek firm selektywnych, wypadają one świetnie) można moim zdaniem "załatwić" niemal wszystkie maseczki produkowane przez firmy polskie i też recenzentka poczuje się dotknięta, że kwestionujemy jej zdanie.

Jak wtedy wyglądałby katalog ? .... retoryczne pytanie, prawda ?

2.
Pomijając to że treść twoich recenzji jest identyczna, to są one w części napisane nie na temat (chodzi mi o wywód na temat Twojego braku zaufania do tanich firm, masz prawo do swojego zdania oczywiście, ale tego typu uwagami dzielimy się na forum plotkowym - są wątki na ten temat, zapraszamy do rozmowy) a zasadnicza część recenzji jest mocno niepełna - uwaga że maseczka jest dobra chociaż tania jest OK., ale brakuje nam Twojej opinii na temat tego czy spełnia ona obietnice efektu pielęgnacyjnego deklarowanego przez producenta.

Mam gorącą nadzieję, że zechcesz pozostać z nami i korzystanie z KWC będzie dla Ciebie równie pożyteczne jak przyjemne.
Nie chcę decydować za Ciebie, po prostu proszę Cię serdecznie o zmianę treści tych recenzji, żeby nie były powodem nieporozumień Oczywiście nie musisz się spieszyć

pozdrawiam serdecznie
maga
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-09-18, 23:30   #38
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
do złosliwca n/t KW

Drogi złosliwcze, dodałam przez pomyłke recenzje pomadki "Nivea Pearl & Shine" do recenzji o "Nivea Rose - pomadka ochronna z olekiejm jojoba" Czy mogłbyś ją usunąc stamtąd?
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-19, 06:09   #39
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: do złosliwca n/t KW

Już zrobione
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-26, 18:22   #40
Fiku-Jez
Raczkowanie
 
Avatar Fiku-Jez
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 307
dziwne recenzje

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ername=Suzanne - Suzanne sie chyba troche pomylila

A tutaj jeszcze jedna recenzja tej uzytkowniczki - z dwoma ocenami? tylko ja to widze?http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ername=Suzanne
BTW juz dzisiaj widzialem druga taka - byly dwie poczworne gwiazdki.. ale myslalem, ze to u mnie odswiezanie ekranu nawala
Fiku-Jez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-26, 18:33   #41
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: dziwne recenzje

posprzątana - 1-sza
ale ta druga ? link jest ten sam ...
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-09-26, 19:09   #42
Fiku-Jez
Raczkowanie
 
Avatar Fiku-Jez
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 307
Re: dziwne recenzje

Oj! przepraszam, myslalem ze skopiowalem dobrze
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ername=Suzanne - oto ona
a szukajac jej ponownie znalazlem jeszcze:

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ername=Suzanne

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ername=Suzanne

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ername=Suzanne

Chyba wszystkie recenzje z ostatnich dni
Fiku-Jez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-29, 16:21   #43
monika_t
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 908
Chyba trzeba wyciac.......

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...username=KaJa2

i

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...username=KaJa2
monika_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-29, 16:22   #44
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Do kasacji!-to nie recenzje!

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...username=KaJa2 i

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...username=KaJa2

DO KASACJI!
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-29, 21:04   #45
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Chyba trzeba wyciac.......

wycięte
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-29, 21:12   #46
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Do kasacji!-to nie recenzje!

już ich nie ma
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-07, 20:58   #47
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
nie podoba mi sie

Nie podoba mi się ta 'recenzja', nie ma prawie nic napisane o wlasciwosciach tego kremu, zreszta recenzentka napisala jedynie o cenie + konsystencji...Jak mozna ocenic krem po jedym zastosowaniu?co wy na to?
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...name=Sylwiasta
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-07, 21:12   #48
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Re: nie podoba mi sie

No rzeczywiście. Swoją drogą pamiętam, że kiedyś pojawiła się w KWC recenzja o treści w stylu "dziś kupiłam, stoi na półce i ładnie wygląda, jutro użyję" .
__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-07, 21:23   #49
Baubo
Rozeznanie
 
Avatar Baubo
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Już nie Śląsk -teraz Brighton
Wiadomości: 555
Re: nie podoba mi sie

Nie wiem ...może jestem przewrażliwiona, ale nie podoba mi się wyciaganie recenzji innych i wytykanie im błędów. A to niestety zdarza się juz któryś raz
__________________
Nigdy nie odkładam na jutro tego, co mogę zrobić pojutrze.

Oscar Wilde
Baubo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-01-07, 21:28   #50
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Re: nie podoba mi sie

NIe chodzi mi Broń Boże o wytykanie cudzych błędów! Jednak taka recenzja po jednym uzyciu nie daje obiektywnej oceny. Po jednym uzyciu nie ma efektów, wiec trudno ocenic dany kosmetyk. Ale nie chce tu nikogo krytykowac ani obwiniać, i tak szefostwo zrobi to co uwaza za stosowne.
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-07, 21:28   #51
ufcio1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 474
Re: nie podoba mi sie

Baubo napisał(a):
> Nie wiem ...może jestem przewrażliwiona, ale nie podoba mi się wyciaganie recenzji innych i wytykanie im błędów. A to niestety zdarza się juz któryś raz
mi tak samo sie to niepodoba wiem, ze trzeba dbac o estetyke wizazu ale nie wszystkie recenzje MUSZA byc wypracowaniem z 10 argumentami za i przeciw
ufcio1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-07, 21:40   #52
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Re: nie podoba mi sie

admini zreszta prosza w takich wypadkach by napisac emaila do recenzentki z prosba o uzupelnienie czy poprawienei recenzji. takie rozwiazanie jest chyba dyplomatyczniejsze niz hm, troszke "obgadywanie za plecami" (ja wiem ze kazdy tu moze zajrzec)
sama tez czasem pisze recenzje po kilku uzyciach i wracam do nich po jakims czasie. byc moze autorki ww recenzji tez to uczynia?
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-07, 21:57   #53
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Re: nie podoba mi sie

Macie trochę racji, usunęłam linka z mojego posta. Mnie denerwują recenzje po jednym użyciu czy próbce, ale w sumie przy wyborze kosmetyku nie biorę ich pod uwagę i myślę, że po prostu większość osób robi tak samo. A autorkę recenzji przepraszam za wyciągnięcie tego na forum .
__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-07, 22:02   #54
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Re: nie podoba mi sie

heh, ja przepraszam, jesli kogos urazilam, tylko chcialam zwrocic uwagę... Jakby co to przepraszam
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-07, 22:09   #55
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: nie podoba mi sie

Babubo nikt nie wytyka ani nie atakuje - Madziarra ma rację - sama pracuję własnie i miotam się po domu w tworczym szale, ale zerka nieco na wizaż (uzaleznienie) i przeglądam dzisiejsze recenzje - to mi też wpadło w oko i sama był to zgłosiła na technicznym ale czasu mi zabrakło Dla mnie to recenzja niezgodna z regulaminem i już - wiadomo, recenzje są subiketywne zawsze ale starajmy się być sprawiedliwe - ja nawet kolorówki nie oceniam po kilkurazowym użyciu, bom zmienna, ale ocenę cieni czy blyszczyka po krótkim czasie można jeszcze zrozumieć. Nie moge zrozumieć oceny kremu po jednym dniu, punkt regulaminu mówi że ocena ma byc wiarygodna a rzeczywiste działanie kremu mozemu ocenić najwcześniej po 28 dniach bo tyle trwa cykl odnowy skóry. I naprawdę nie chcę tu wprowadzać reżimu jakobińskiego ale po prostu uważam że przez takie recenzje (coraz więcej ich niestety) KWC traci na wiarygodności i od razu wystawia się na krytykę czy ataki różnych podejrzanych indywiduum
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-08, 08:33   #56
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: nie podoba mi sie

asinek napisał(a):
> admini zreszta prosza w takich wypadkach by napisac emaila do recenzentki z prosba o uzupelnienie czy poprawienei recenzji. takie rozwiazanie jest chyba dyplomatyczniejsze niz hm, troszke "obgadywanie za plecami" (ja wiem ze kazdy tu moze zajrzec)

Co też i czynię teraz - proszę o miły, grzeczny email do recenzentki z prośbą o rozwinięcie recenzji
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-08, 12:31   #57
Baubo
Rozeznanie
 
Avatar Baubo
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Już nie Śląsk -teraz Brighton
Wiadomości: 555
Re: nie podoba mi sie

Ok, dziewczyny...Mi tylko chodzi o to, żeby zwracać się bezpośrednio do osoby, która recenzje wystawiła i to już zostało ustalone Pozdrawiam
__________________
Nigdy nie odkładam na jutro tego, co mogę zrobić pojutrze.

Oscar Wilde
Baubo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-15, 19:41   #58
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Podejrzana recenzja

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...username=lokie

Nie wiem, dzis chyba jestem w nastroju podejrzliwym, ale troche mi ta firma na nerwy dziala. Zaczelo sie od reklamy na forum, potem agitacja osoby, ktora dopiero co sie zarejestrowala, a teraz recenzja rowniez kogos, kto zalogowal sie pare godzin temu po raz pierwszy...

__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-16, 13:10   #59
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Podejrzana recenzja

svenja napisał(a):
> http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...username=lokie
>
> Nie wiem, dzis chyba jestem w nastroju podejrzliwym, ale troche mi ta firma na nerwy dziala. Zaczelo sie od reklamy na forum, potem agitacja osoby, ktora dopiero co sie zarejestrowala, a teraz recenzja rowniez kogos, kto zalogowal sie pare godzin temu po raz pierwszy...
>
>

Trąciło mocno działem marketingu. Recenzja stasaczkowana.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-18, 21:39   #60
lucille
Wtajemniczenie
 
Avatar lucille
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 559
Re: Podejrzana recenzja

no to ja też podejrzliwa jestem

te dwie panie także zarejestrowały się na chwilę przed wystawieniem recenzji:

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...&username=EwaD

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...rname=marta_sz


i też Applause recenzują
lucille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:39.