Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Jaki kolor dla mnie?
Brąz? 142 53,99%
Bląd? 123 46,77%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 263. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-20, 20:03   #3211
My_self
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? -wątek zbiorczy

Witam wizażanki

Szukam farby, która w efekcie daje brązik ze złotymi refleksami. Bez żadnych czerwonych czy rudych refleksów. Naturalnie mam ciemny blond, ale zafarbowałam Mroźnym kasztanem z ciepłych brązów Castinga i wyszło trochę nie tak jak planowałam, na szczęście troszkę kolor się już zmył
My_self jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 17:50   #3212
paraqua
Raczkowanie
 
Avatar paraqua
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: sprzed laptopa
Wiadomości: 300
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez silver93 Pokaż wiadomość
Cześć Wizażanki. Równiez potrzebuje porady w sprawie koloru wlosow. Znudzily mnie juz ciemne brązy, mam ochote na radykalna zmiane. doradzcie cos. wstawiam fotke.
moze baaardzo ciemny mahon?
__________________
Miej wyj...ane a bedzie ci dane
paraqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 15:41   #3213
novemberry
Rozeznanie
 
Avatar novemberry
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 587
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? -wątek zbiorczy

Hej

Nigdy nie farbowałam włosów, ale wreszcie chciałabym pozbyć się mojego naturalnego koloru, który jest strasznie nudny i nijaki
Tylko nie wiem w którą stronę pójść: Ciemne? Blond?

To jedyne aktualne zdjęcie jakim dysponuję, nie mam lepszego
Mam zielone oczy z żółtymi plamkami, jestem dość blada ze skłonnością do cieni pod oczami i piegowata (piegi wpadające w szary odcień)
Typ urody chyba jesień.

Może ktoś doradzi jaki kolor by mi pasował? Bo już nie mogę w lustro patrzeć na moje włosy

Edytowane przez novemberry
Czas edycji: 2011-08-24 o 21:22
novemberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 21:20   #3214
Lukrecja86
Raczkowanie
 
Avatar Lukrecja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 364
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez novemberry Pokaż wiadomość
Hej

Nigdy nie farbowałam włosów, ale wreszcie chciałabym pozbyć się mojego naturalnego koloru, który jest strasznie nudny i nijaki
Tylko nie wiem w którą stronę pójść: Ciemne? Blond?

To jedyne aktualne zdjęcie jakim dysponuję, nie mam lepszego
Mam zielone oczy z żółtymi plamkami, jestem dość blada ze skłonnością do cieni pod oczami i piegowata (piegi wpadające w szary odcień)
Typ urody chyba jesień.

Może ktoś doradzi jaki kolor by mi pasował? Bo już nie mogę w lustro patrzeć na moje włosy
Twój kolor jest super. Ewidetnie jesteś ciepłym typem urody i ja na Twoim miejscu pogłębilabym kolor o ton jakimś orzechem.

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Konraad Pokaż wiadomość
Witam : ) Dla odmiany chłopak zapyta się o radę. Zacząłem prostować włosy i zastanawiam się nad zmianą koloru włosów na głęboką czerń. Moja dziewczyna lubi chłopaków z czarnymi włosami (nie wie, że chcę farbować, to moja inwencja), a i ja lubię zmiany więc pomysł mi się spodobał. Jaka jest wasza opinia? Załączam fotki
Sorry, ja Cie w czarnym nie widzę. Nawyżej jakiś średni brąz w ciepłym odcieniu

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Meo Pokaż wiadomość
Dziewczyny !
Od jakiegoś czasu przymierzam się do farbowania, ale kompletnie nie wiem jaki kolor... Znajomi doradzają, ale każdy mówi co innego, i mętlik w głowie mam nieziemski. Jedni mówią czerń, inni żeby bardziej w czekoladę iść. Co Wy na to moje drogie? Jaki kolorek wg Was by mi pasował? Z góry dziękuję
Na tym drugim zdjęciu super i przy takim spokojnie zostań
__________________
"Jest kobietą wyzwoloną, to znaczy bardzo pijaną i silnie umalowaną."
Lukrecja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 19:01   #3215
Decybel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 38
GG do Decybel
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? -wątek zbiorczy

Zastanawiam się nad zmianą koloru włosów na któryś z odcieni blondów, jednak nie wiem, jaki by do mnie pasował..
Nie wiem, jaki mam typ urody więc może opiszę:
-naturalny kolor jasny/średni brąz
-kolor oczu jasnopiwny
-cera dosyć blada, o ciepłym odcieniu, opala się bardzo wolno, bez zaczerwień czy poparzeń na złocisty jasnobrązowy kolor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT0130.jpg (142,2 KB, 33 załadowań)
Decybel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 14:07   #3216
magdalena_95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Ciechanów
Wiadomości: 13
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? -wątek zbiorczy

Cześć.czekałam dłuższy czas, żeby z brązu(taki jest mój naturalny kolor) przejść na blond (jako dziecko miałam śliczny jasny blond). No i stało się. Z początku wyszedł mi kolor jaśniejszy od tych, jakie miałam - lekko rudawy ciemny blond, kolejne farbowanie dało mi jasny, żółto-rudy blond. Kolor kompletnie do mnie nie pasował i był po prostu brzydki. Kilka dni temu przefarbowałam się farbą na blond w odcieniu jasne piwo i efekt jest średni. Mam teraz taki ciepły, średni blond, ale znów widzę ten żółty odcień.
Wiem, że chcę być blondynką, bo czuję się tak pewniejsza siebie, ale nie mam pojęcia jaki odcień blondu wybrać. Mam jasną karnację i niebieskie oczy. Myślałam, żeby przefarbować się na średni blond, ale taki chłodny odcień.. nie mam jednak pojęcia jak to zrobić skoro za każdym razem mam rudawe lub żółte włosy. Co robić? poniżej zdjęcia siebie w naturalnych, brązowych włosach(w chłodnym i ciepłym świetle) i tych obecnych.

Macie jakiś pomysł jaki kolor wybrać? byłabym naprawdę wdzięczna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg natur.jpg (21,0 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg natural.jpg (138,9 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blond.jpg (87,0 KB, 16 załadowań)
magdalena_95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 15:56   #3217
zolza20
Raczkowanie
 
Avatar zolza20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 354
GG do zolza20
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? -wątek zbiorczy

Witajcie

Prosze Was o poradę jaki kolorek bylby dla mnie trafiony, podobaja mi sie karmelkowe brazy ale nie wiem czy beda one dla mnie czy cieple kolory czy zimne do mnie beda pasowały?

Zlepek roznych moich foto roznie bywalo.. ale chce w koncu trafic na swoj kolorek. http://www.fotoload.pl/index.php?id=...5c8b02e37c5304

Czekam na opinie
__________________
..14.X.2006r. Od tego dnia pracuję w instytucji małżeństwa
zolza20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-26, 16:34   #3218
magdalena_95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Ciechanów
Wiadomości: 13
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zolza20 Pokaż wiadomość
Witajcie

Prosze Was o poradę jaki kolorek bylby dla mnie trafiony, podobaja mi sie karmelkowe brazy ale nie wiem czy beda one dla mnie czy cieple kolory czy zimne do mnie beda pasowały?

Zlepek roznych moich foto roznie bywalo.. ale chce w koncu trafic na swoj kolorek. http://www.fotoload.pl/index.php?id=...5c8b02e37c5304

Czekam na opinie

Według mnie najlepiej było Ci w tym kolorze, który masz na zdjęciu nr 5. Karmelowy brąz to chyba dobry pomysł , ciepłe kolory pasowałyby do Ciebie, dlatego jak dla mnie śmiało maluj włosy na taki odcień .
magdalena_95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 16:39   #3219
magdalena_95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Ciechanów
Wiadomości: 13
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Decybel Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad zmianą koloru włosów na któryś z odcieni blondów, jednak nie wiem, jaki by do mnie pasował..
Nie wiem, jaki mam typ urody więc może opiszę:
-naturalny kolor jasny/średni brąz
-kolor oczu jasnopiwny
-cera dosyć blada, o ciepłym odcieniu, opala się bardzo wolno, bez zaczerwień czy poparzeń na złocisty jasnobrązowy kolor
Ja bym pomalowała na jasny, ciepły brąz lub ciemny blond. W takich Cię widzę np. taki: http://p.alejka.pl/i2/p_new/36/01/ga...-blond_0_b.jpg
magdalena_95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 13:18   #3220
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Decybel Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad zmianą koloru włosów na któryś z odcieni blondów, jednak nie wiem, jaki by do mnie pasował..
Nie wiem, jaki mam typ urody więc może opiszę:
-naturalny kolor jasny/średni brąz
-kolor oczu jasnopiwny
-cera dosyć blada, o ciepłym odcieniu, opala się bardzo wolno, bez zaczerwień czy poparzeń na złocisty jasnobrązowy kolor
Decybel, masz taki typ urody jak ja . Będzie Ci ładnie w ciepłych i nie za ciemnych i nie za jasnych odcieniach- toffi, karmel, zgaszony jasny rudy, ciemnozłoty blond. Na pewno nie- platyna, czarny, ciemna czekolada, czerwień.
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 13:37   #3221
Decybel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 38
GG do Decybel
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Decybel, masz taki typ urody jak ja . Będzie Ci ładnie w ciepłych i nie za ciemnych i nie za jasnych odcieniach- toffi, karmel, zgaszony jasny rudy, ciemnozłoty blond. Na pewno nie- platyna, czarny, ciemna czekolada, czerwień.
Dzięki! Właśnie zastanowię się poważniej nad ciemnozłotym blondem. A tak w ogóle, pierwszy raz spotykam osobę o takim typie urody jak ja A myślałam, że taki pospolity ;p
Decybel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-27, 14:22   #3222
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? -wątek zbiorczy

No właśnie okazuje się, że nie , najbardziej podoba mi się Twój opis cery- identycznie opisuję swoją !

W ciemnozłotym blondzie podoba mi się to, że fajnie wygląda nawet z 3cm odrostami w naszym kolorze

Unikaj jak ognia czerwieni!!!! Na początku lipca fryzjerka położyła mi Matrix 8CC, miał niby być jasny miedziany, wyszła strażacka czerwień, która w dodatku nie chciała się zmyć!!!! Byłam tak zdesperowana, że nawet pomyślałam o ogoleniu się na zero, ale później stwierdziłam, że do swojej długości będę dochodzić dwa lata . No i we wtorek świetna fryzjerka położyła mi Matrix 8C, mam przepiękny, jasny, nie żarówiasty, karmelowo- rudy odcień. Zupełnie inaczej wyglądam i czuję się w nim.

Edytowane przez AniaAga
Czas edycji: 2011-08-27 o 14:26
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 14:42   #3223
silent_wishper
Raczkowanie
 
Avatar silent_wishper
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bialystok
Wiadomości: 53
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? -wątek zbiorczy

Mundziolek, moim zdaniem czarny kolor nie będzie Ci pasował, masz jasną karancję więc bedziesz wyglądać blado, blond również odpada gdyż masz ciemną oprawę oczu, jednak gdybyś zrobiła delikatne jasniejsze refleksy i do tego podstawę pomalowała na ładny złoty brąz ale nie za ciemny to wyglądałabyś z pewnością fajnie . Czyli coś w stylu fotki z J. Albą.
__________________
SilentWishper

Edytowane przez silent_wishper
Czas edycji: 2011-08-27 o 14:44
silent_wishper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 11:34   #3224
Decybel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 38
GG do Decybel
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
No właśnie okazuje się, że nie , najbardziej podoba mi się Twój opis cery- identycznie opisuję swoją !

W ciemnozłotym blondzie podoba mi się to, że fajnie wygląda nawet z 3cm odrostami w naszym kolorze

Unikaj jak ognia czerwieni!!!! Na początku lipca fryzjerka położyła mi Matrix 8CC, miał niby być jasny miedziany, wyszła strażacka czerwień, która w dodatku nie chciała się zmyć!!!! Byłam tak zdesperowana, że nawet pomyślałam o ogoleniu się na zero, ale później stwierdziłam, że do swojej długości będę dochodzić dwa lata . No i we wtorek świetna fryzjerka położyła mi Matrix 8C, mam przepiękny, jasny, nie żarówiasty, karmelowo- rudy odcień. Zupełnie inaczej wyglądam i czuję się w nim.
Kiedyś byłam ruda, przypadkowo wyszła mi czerwień i myślałam, że się załamię Wyglądałam gorzej niż Wiśniewski :P
A co do ciemnozłotego blondu, zastanawiam się, czy dobry byłby 7 - blond z Garniera Color Naturals? Albo jaśniejszy, ósemka..?
Decybel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 18:08   #3225
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? -wątek zbiorczy

Ha ha, to ja właśnie po tej czerwieni dosłownie jak przechodziłam obok lustra to głowę w drugą stronę odwracałam.

Decybel, farby drogeryjne wychodzą ciemniej, ciemny blond to jest w rzeczywistości brąz. Prędzej 8 i zrób najpierw próbkę na pasemku, ale ja z drogeryjnych to wzięłabym nawet 9....
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 15:53   #3226
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
jaki kolor włosów

Cześć dziewczyny. Liczę na Wasza pomoc. Od dłuższego czasu mam rozjaśniane włosy, które mi się już znudziły... Chciałabym zmienić kolor, tylko nie wiem na jaki, żeby mi pasował mam niebieskie oczy, wklejam zdjęcia poniżej. Proszę o pomoc i dobre rady, bo sama to się nigdy nie zdecyduje...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P2060067.jpg (57,8 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P2070082.jpg (56,4 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P2050032.jpg (68,8 KB, 47 załadowań)
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 18:34   #3227
kasia02051994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 8
Dot.: jaki kolor włosów

POMOCY!!!
Ufarbowałam włosy farbą Palette intensywny ciemny rubin. Nie podoba mi się!
Jak mogę się go pozbyć ? Czy jak nałożę szampon koloryzujący jakiś ciemny brąz to pokryje mi to ? BŁAGAM O POPMOC!(:
kasia02051994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 18:36   #3228
kasia02051994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 8
Dot.: Re: BLONDYNKI i PANI GRAZYNKO pOmÓżCiE!!!

POMOCY!!!
Ufarbowałam włosy farbą Palette intensywny ciemny rubin. Nie podoba mi się!
Jak mogę się go pozbyć ? Czy jak nałożę szampon koloryzujący jakiś ciemny brąz to pokryje mi to ? BŁAGAM O POPMOC!(:

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

POMOCY!!!
Ufarbowałam włosy farbą Palette intensywny ciemny rubin. Nie podoba mi się!
Jak mogę się go pozbyć ? Czy jak nałożę szampon koloryzujący jakiś ciemny brąz to pokryje mi to ? BŁAGAM O POMOC!(:
kasia02051994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 19:38   #3229
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: jaki kolor włosów

Cytat:
Napisane przez kasia02051994 Pokaż wiadomość
POMOCY!!!
Ufarbowałam włosy farbą Palette intensywny ciemny rubin. Nie podoba mi się!
Jak mogę się go pozbyć ? Czy jak nałożę szampon koloryzujący jakiś ciemny brąz to pokryje mi to ? BŁAGAM O POPMOC!(:
tez mam złe doswiadczenie z rubinem plaette mialam cos w stylu Rihanny albo Wisniewskiego:P kupiłam ciemny brąz i pokrylo,ale po paru myciach miałam juz bordo przebłyski.
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-29, 19:56   #3230
piiz
Raczkowanie
 
Avatar piiz
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 244
Dot.: jaki kolor włosów

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Liczę na Wasza pomoc. Od dłuższego czasu mam rozjaśniane włosy, które mi się już znudziły... Chciałabym zmienić kolor, tylko nie wiem na jaki, żeby mi pasował mam niebieskie oczy, wklejam zdjęcia poniżej. Proszę o pomoc i dobre rady, bo sama to się nigdy nie zdecyduje...
Uważam,że ładnie Ci w jasnym blondzie,ale rozumiem chęć zmian.Myślę,że dobrze byłoby Ci w popielatym,ciemnym blondzie
__________________

piiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 22:39   #3231
Patrize
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4
kolor włosów

jakiś czas temu postanowiłam pofarbować włosy na mahoń czyli tzw. czerwień, wiadomo farba jak każda inna..zmywa się, gdy miałam już większe odrosty pomalowałam włosy na brąz, który rozjaśnił mi obecny kolor włosów, który jest na pograniczu ciepłego brązu, chwilami gdzieniegdzie wpadający w lekką `ciemną czerwień`. Czy na tym kolorze...są możliwe blond pasemka?
Patrize jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 07:51   #3232
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: jaki kolor włosów

Cytat:
Napisane przez piiz Pokaż wiadomość
Uważam,że ładnie Ci w jasnym blondzie,ale rozumiem chęć zmian.Myślę,że dobrze byłoby Ci w popielatym,ciemnym blondzie
dziękuję za radę
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 08:53   #3233
magdalena_95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Ciechanów
Wiadomości: 13
Dot.: jaki kolor włosów

Zostałabym przy blondzie, ale może pomaluj na ciemniejszy. Coś na pograniczu ciemnego blondu, jasnego brązu. Tylko nie ciepły odcień!
magdalena_95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 10:25   #3234
neskarta
Raczkowanie
 
Avatar neskarta
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 492
Dot.: Re: BLONDYNKI i PANI GRAZYNKO pOmÓżCiE!!!

ciemny brąz szmponetka może nie chwycić, jesli wyszły bardzo ciemne. szampon powinien byc z 2-3 odcienie ciemniejszy od tego koloru ktory masz
__________________
neskarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 11:29   #3235
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: jaki kolor włosów

Cytat:
Napisane przez magdalena_95 Pokaż wiadomość
Zostałabym przy blondzie, ale może pomaluj na ciemniejszy. Coś na pograniczu ciemnego blondu, jasnego brązu. Tylko nie ciepły odcień!
o widzę, że koleżanka z Ciechanowa mogłabyś mi może polecić dobrego fryzjera w Ciechu,który pomalowałby mi włosy tak jakbym chciała, bez żadnych niespodzianek?
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 13:54   #3236
Truchwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: jaki kolor włosów

możesz spróbować z Wielotonowy blond lub Truskawkowy blond . ; D
Truchwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 14:31   #3237
janiouek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 37
Dot.: jaki kolor włosów

a może bordo?
W blondzie też Ci bardzo ładnie
janiouek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 14:56   #3238
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: jaki kolor włosów

Cytat:
Napisane przez janiouek Pokaż wiadomość
a może bordo?
W blondzie też Ci bardzo ładnie
oj na bordo to się chyba NIE ODWAŻĘ;P
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 15:17   #3239
czarnadg
Przyczajenie
 
Avatar czarnadg
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4
Question Dot.: jaki kolor włosów

Uważam, że blond doskonale do Ciebie pasuje. Na każdym zdjęciu to widać Choć kto wie, może brąz też byłby ok. Ja mam naturalne włosy ciemny blond. A farbuje się na ciemny brąz już 8 lat. Teraz trudno ten stan zmienić bez ryzyka zniszczenia włosów, choć chciałabym mieć swój naturalny kolor.
Doradźcie mi proszę jaki kolor wybrać.. Choć w blond może wyglądałabym zbyt szaro.. W ciemnych jest fajnie jak się opalę i pomaluję.. Ale tęsknię za moim blondem, choć nie wiem czy natura słusznie mnie nim obdarowała..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zd (10)a.jpg (138,5 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dowodowe (3).jpg (28,3 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: gif zd (33).gif (46,2 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zd (18).jpg (126,4 KB, 29 załadowań)

Edytowane przez czarnadg
Czas edycji: 2011-08-30 o 15:27
czarnadg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 15:37   #3240
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: jaki kolor włosów

Cytat:
Napisane przez czarnadg Pokaż wiadomość
Uważam, że blond doskonale do Ciebie pasuje. Na każdym zdjęciu to widać Choć kto wie, może brąz też byłby ok. Ja mam naturalne włosy ciemny blond. A farbuje się na ciemny brąz już 8 lat. Teraz trudno ten stan zmienić bez ryzyka zniszczenia włosów, choć chciałabym mieć swój naturalny kolor.
Doradźcie mi proszę jaki kolor wybrać.. Choć w blond może wyglądałabym zbyt szaro.. W ciemnych jest fajnie jak się opalę i pomaluję.. Ale tęsknię za moim blondem, choć nie wiem czy natura słusznie mnie nim obdarowała..
pół roku temu miałam na głowie brąż, bo nie mogłam już wytrzymać z tym blondem... Na rozjaśnianych włosach wyszedł mi taki ciepły kolor i baaardzo szybko się wypłukiwał. I bardzo dobrze, bo czułam się w nim dziwnie, nieatrakcyjnie później bez wahania wróciłam do blondu, ale mimo wszystko drzemie we mnie chęć zmian
A co do Twojego kolorku to uważam,że ciemne najlepiej wypadają Twoja buzia jest wtedy bardziej wyrazista
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-24 22:55:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:35.