Co powiedzieć jego dziewczynie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-14, 08:56   #31
new woman in town
Zakorzenienie
 
Avatar new woman in town
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 218
Dot.: Co powiedzieć jego dziewczynie?

Tam gdzie są kłamstwa, tam robi się po jakimś czasie smród. I nie ważne, że jesteście tylko kumplami, bo po takiej akcji nawet bardzo wyrozumiała kobieta by się wkurzyła.

Gdyby to był wypad wyłącznie koleżeński, nie byłyby potrzebne kłamstwa. A w przypadku, gdy dziewczyna jest przesadnie zazdrosna? Od tego są rozmowy, bo w związku się rozmawia, tłumaczy, argumentuje, rozwiewa wątpliwości. I decyzją chłopaka jest czy zamierza postąpić jak człowiek czy jak burak.
new woman in town jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 08:59   #32
blue_cat
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 570
Dot.: Co powiedzieć jego dziewczynie?

Jak na razie widzę tu relacje toksyczna koleżaneczka-facet ciapa-dziewczyna ofiara.
To ten sam z innych wątków, na którego "miałaś ochotę"?
Gdyby zależało Ci na czysto koleżeńskiej relacji, nie okłamywałabyś dziewczyny faceta. On też święty nie jest, jeśli to nie jego pierwszy taki "zakłamany" wypad. Dam Wam radę-zostawie biedne dziewczę w spokoju i bądźcie szczęśliwi, bo jesteście obydwoje siebie warci.
blue_cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 09:00   #33
RedLorry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 261
Dot.: Co powiedzieć jego dziewczynie?

Może jestem staroświecka, ale facetowi w związku taki wyjazd nie wypada - sam na sam z jakąś koleżanką. Co innego gdyby zabrał swoją dziewczynę lub pojechał w jakiejś większej grupce damsko-męskiej. Poza tym Twój post czyta się jakoś średnio przyjemnie, autorko. Nie przepadam za ludźmi, którzy "mącą", a myślenie nad okłamywaniem jego dziewczyny to już "mącenie". Jak chłopakowi tak źle w tym toksycznym związku, to niech to jakoś załatwi, ale bez Twojego wtrącania się.

blue_cat -też właśnie zauważyłam, że autorka sprawia wrażenie osoby toksycznej (mogę się mylić, ale post jest napisany w taki sposób), facet nie umie się postawić (o ile ten związek faktycznie jest toksyczny, a nie jest to jakiś wymysł autorki), a z bluszczowatą dziewczyną należy porozmawiać, rozstać się jeżeli nie przyniesie efektów - ale na okłamywanie i wtrącanie się osób trzecich w jej związek to ona nie zasłużyła.
__________________
"Wiem, że się urodziłem.

Wiem, że umrę.

To pomiędzy jest moje"
— Eddie Vedder

Edytowane przez RedLorry
Czas edycji: 2013-02-14 o 09:04 Powód: dopisek
RedLorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 09:16   #34
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Co powiedzieć jego dziewczynie?

Szkoda, że autorka nic nie odpisuje
Ja opieram zdanie większości - nawet bardzo wyrozumiała kobieta by się na coś takiego nie zgodziła. A skoro to kolejny taki wypad i Ty chcesz wymyślać kłamstwa, by zrobić idiotke z jego dziewczyny, to własnie Ty jesteś w tym wszystkim toksyczna, a Twój kolega to nie powiem co, że tak traktuje swoją dziewczyne dla koleżanki, która w dodatku zachowuje sie tak nie w porządku.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 09:45   #35
Amitri
Zadomowienie
 
Avatar Amitri
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 002
Dot.: Co powiedzieć jego dziewczynie?

Cytat:
Napisane przez kasia971 Pokaż wiadomość
Z dziewczyną kolegi w ogóle nie rozmawiaj na temat tego wyjazdu. To tylko dziewczyna, dzisiaj jest jego dziewczyną, a jutro nie będzie. Nie jest jego żoną, której przysięgał wierność i miłość. W ogóle bym się nią nie przejmowała.

Jedź i baw się dobrze, korzystaj z chwili, że jesteś zdrowa i w ogóle możesz pojechać.

A tak w ogóle śmieszą mnie te wypowiedzi: "że ja bym mojego chłopaka nie puściła na taki wyjazd". Jak będzie chciał to i tak pojedzie, jak będzie chciał, to i tak będzie uprawiał seks z inną. Nie macie na to żadnego wpływu drogie koleżanki.
A w czym niby dziewczyna jest gorsza od żony? To naprawdę taka różnica jak przysięga jej miłość i wierność jak są sam na sam a nie przed kierownikiem USC, którego i tak to mało obchodzi?

Z drugim też się nie zgodzę. Jeśli dziewczyna mówi co jej leży na sercu i jak się z tym czuje, a facet jest w porządku to mimo chęci nie pojedzie.
__________________
Ciekawostka na dziś
Amitri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 09:58   #36
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Co powiedzieć jego dziewczynie?

Wiecie co... nikt nie lubi bluszczów, ale wydaje mi się, że facet zamiast ściemniać powinien zadbać o dobre samopoczucie swojej dziewczyny i o to, żeby nie musiała być zazdrosna. Facet który wie, że jego ukochana będzie gryzła w tym czasie tynk ze ścian z nerwów, a jedzie sobie na wypad we dwoje z koleżanką i jeszcze planuje jak sobie to umożliwić, to żaden facet jak dla mnie. Oczywiście, bywają typy zbyt zazdrosne, przesadzające w swoich osądach, ale nic nie wiemy o tej dziewczynie i nie wiadomo, jakie są powody jej zazdrości. Wcale nie musi być bluszczem, żeby obawiać się takiego wypadu, wystarczy że ktoś wcześniej ją skrzywdził w podobnych okolicznościach, lub jej chłopak kiedyś nadszarpnął jej zaufanie. Ja też nie czułabym się komfortowo na jej miejscu, związek to nie jest już stuprocentowa wolność - trzeba też wziąć pod uwagę uczucia drugiej osoby. Gdyby u TŻ wywoływało to aż taki dyskomfort psychiczny, to odpuściłabym sobie wyjazdy "we dwoje" z kimś innym - to nie jest jakiś wielki problem zebrać większą grupę lub odpuścić sobie raz w życiu jakąś przyjemność. Nie ma to dla mnie zbyt wiele wspólnego z bluszczowatością, to jest po prostu szacunek dla czyichś obaw. W ogóle nie bawiłabym się na jego miejscu dobrze ze świadomością, że dziewczyna ma z tym problem i siedzi w domu rozmyślając, czy nie przyprawia jej rogów z koleżanką (która się notabene wcina w ich związek aż miło).
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.

Edytowane przez mary_poppins
Czas edycji: 2013-02-14 o 10:00
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 10:14   #37
blue_cat
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 570
Dot.: Co powiedzieć jego dziewczynie?

Cytat:
Napisane przez kasia971 Pokaż wiadomość
Z dziewczyną kolegi w ogóle nie rozmawiaj na temat tego wyjazdu. To tylko dziewczyna, dzisiaj jest jego dziewczyną, a jutro nie będzie. Nie jest jego żoną, której przysięgał wierność i miłość. W ogóle bym się nią nie przejmowała.

Jedź i baw się dobrze, korzystaj z chwili, że jesteś zdrowa i w ogóle możesz pojechać.

A tak w ogóle śmieszą mnie te wypowiedzi: "że ja bym mojego chłopaka nie puściła na taki wyjazd". Jak będzie chciał to i tak pojedzie, jak będzie chciał, to i tak będzie uprawiał seks z inną. Nie macie na to żadnego wpływu drogie koleżanki.
Tu się w swych prokatolickich poglądach zamotałaś droga Kasiu. Jeśli facet jest katolikiem to taki sam grzech popełni sypiając z koleżanką czy kim innym niezależnie czy ma żonę czy dziewczynę. Grzech cudzołóstwa i już. A poza tym, Kosciół nakazuje dochowywać wierności swej wybrance serca, narzeczonej (tak słyszałam na kazaniu).
Jeśli jednak ten Pan zagorzałym katolikiem nie jest, to posiadanie drugiej połówki, niezależnie czy ma ona przyznany status dziewczyny i żony, nie ma znaczenia. Ot co. Mężczyzna łamie ogólnie przyjęte zasady moralne (nie mówię tu o otawartych związkach, gdzie dwie osoby wiedzą o wyskokach swoich partnerów i się na to godzą).



A, oczywiście , że nie mamy wpływu na to z kim facet sypia. Jeśli jednak nasze uczucia ma gdzieś, to nie jest to facet. Jednak tak samo żona nie ma wpływu na to, czy mąż sypia z inną. Smutne, ale prawdziwe.

Edytowane przez blue_cat
Czas edycji: 2013-02-14 o 10:17
blue_cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-14, 10:46   #38
shonyen
Zakorzenienie
 
Avatar shonyen
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 6 350
Dot.: Co powiedzieć jego dziewczynie?

Ja się dziewczynie kolegi absolutnie nie dziwię, że nie na rękę byłby jej wypad jej faceta z koleżanką
Autorka sama pisze, że to któryś wypad z rzędu - kobiety nie są głupie. Skoro dziewczyna jest o autorkę zazdrosna, tzn że czuje, że coś jest nie halo, nawet jeśli nie wie o wypadach, które organizują sobie za jej plecami, perfidnie są przy tym okłamując.

Szkoda dziewczyny, że ma faceta, który okłamuje ją dla wypadu z koleżanką.
shonyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 10:53   #39
aneta111332
Raczkowanie
 
Avatar aneta111332
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 368
Dot.: Co powiedzieć jego dziewczynie?

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
A ja się jego dziewczynie w najmniejszym stopniu nie dziwię. Znasz takie powiedzenie, że jak ciało A oddziałuje na ciało B, to ciało C się nie wtrynia?

Swoją drogą, coś nie wierzę w ten Twój typowo koleżeński wypad. Namawianie kolegi do okłamania jego dziewczyny to przegięcie. Tak się składa że byłam w podobnej sytuacji, nie mogłam przenocować u kolegi (którego znam od dawna) podczas pobytu w innym mieście bo jego dziewczyna się nie zgodziła. Uszanowałam, w sumie ją rozumiałam, mimo że moje intencje ograniczały się do powrotu z koncertu i pójścia grzecznie spać do śpiwora. Nie byłam wtedy w związku, mogła to odebrać, że mam jakieś złe intencje. Ale też jak zapytałam o to kolegi to już w pytaniu zaznaczyłam, żeby zapytał o zdanie dziewczynę, bo nie chcę żeby jakieś cyrki z tego wyszły.
W życiu by mi nie przyszło do głowy namawiać go, by postąpił wbrew niej, bo kurczę znam swoje miejsce w hierarchii i oczywiste jest, że dla porządnego faceta najbardziej powinna się liczyć jego dziewczyna, a dopiero potem wszystkie koleżanki. Jak mu źle z nią, to niech z nią zerwie, a nie funduje jej takie akcje.

Ja bym się absolutnie nie zgodziła na taki wyjazd mojego TŻ, ale też mnie by do głowy nie przyszło jechać z kolegą sam na sam na wyjazd z noclegiem. Zaufanie zaufaniem, własne dobre samopoczucie własnym dobrym samopoczuciem. Oboje wyznajemy zasadę, że należy przykrych emocji, w tym niepotrzebnej zazdrości, drugiej stronie jak tylko się da oszczędzać, bo wzbudzanie w kimś niepokoju psuje związek, nawet jeśli ,,doraźnie" ta strona zacznie bardziej zabiegać.
dokładnie. Zgadzam się z tobą w stu procentach. Co to wgl ma być? Wypad z koleżaneczką i wspólne nocowanie? No sory bardzo....jak nie masz chłopaka to życzę Ci, żeby on kiedyś Ci powiedział, że chce pojechać na wypad z koleżanką i nocować z nią. Ciekawe czy nie będziesz widziała w tym nic dziwnego i nie będziesz ani trochę zazdrosna.
aneta111332 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 11:14   #40
kasia971
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 185
Dot.: Co powiedzieć jego dziewczynie?

Cytat:
Napisane przez blue_cat Pokaż wiadomość
Tu się w swych prokatolickich poglądach zamotałaś droga Kasiu. Jeśli facet jest katolikiem to taki sam grzech popełni sypiając z koleżanką czy kim innym niezależnie czy ma żonę czy dziewczynę. Grzech cudzołóstwa i już. A poza tym, Kosciół nakazuje dochowywać wierności swej wybrance serca, narzeczonej (tak słyszałam na kazaniu).
Jeśli jednak ten Pan zagorzałym katolikiem nie jest, to posiadanie drugiej połówki, niezależnie czy ma ona przyznany status dziewczyny i żony, nie ma znaczenia. Ot co. Mężczyzna łamie ogólnie przyjęte zasady moralne (nie mówię tu o otawartych związkach, gdzie dwie osoby wiedzą o wyskokach swoich partnerów i się na to godzą).


A, oczywiście , że nie mamy wpływu na to z kim facet sypia. Jeśli jednak nasze uczucia ma gdzieś, to nie jest to facet. Jednak tak samo żona nie ma wpływu na to, czy mąż sypia z inną. Smutne, ale prawdziwe.
Ja do kościoła nie chodzę, kazań nie słucham, do spowiedzi nie przystępuję, więc na temat, kto popełnia, jakie grzechy wypowiadać się nie będę. Pozostawiam to księżom.

Edytowane przez kasia971
Czas edycji: 2013-02-14 o 12:17
kasia971 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 11:24   #41
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Co powiedzieć jego dziewczynie?

Cytat:
Napisane przez new woman in town Pokaż wiadomość
Tam gdzie są kłamstwa, tam robi się po jakimś czasie smród. I nie ważne, że jesteście tylko kumplami, bo po takiej akcji nawet bardzo wyrozumiała kobieta by się wkurzyła.

Gdyby to był wypad wyłącznie koleżeński, nie byłyby potrzebne kłamstwa. A w przypadku, gdy dziewczyna jest przesadnie zazdrosna? Od tego są rozmowy, bo w związku się rozmawia, tłumaczy, argumentuje, rozwiewa wątpliwości. I decyzją chłopaka jest czy zamierza postąpić jak człowiek czy jak burak.
Podpisuję się pod tymi słowami


Cytat:
Napisane przez kasia971 Pokaż wiadomość
Nie jest jego żoną, której przysięgał wierność i miłość.
Wchodzę w związek z deklaracją wierności i nie sądziłam nigdy, że potrzeba do tego ślubu. Zawsze mi się wydawało, że związek wymaga lojalności wobec partnera, bez względu na to, jaki jest status formalny owego związku.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-14, 11:29   #42
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Co powiedzieć jego dziewczynie?

Cytat:
Napisane przez blue_cat Pokaż wiadomość
Jak na razie widzę tu relacje toksyczna koleżaneczka-facet ciapa-dziewczyna ofiara.
To ten sam z innych wątków, na którego "miałaś ochotę"?
Gdyby zależało Ci na czysto koleżeńskiej relacji, nie okłamywałabyś dziewczyny faceta. On też święty nie jest, jeśli to nie jego pierwszy taki "zakłamany" wypad. Dam Wam radę-zostawie biedne dziewczę w spokoju i bądźcie szczęśliwi, bo jesteście obydwoje siebie warci.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 11:57   #43
przewrotka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 158
Dot.: Co powiedzieć jego dziewczynie?

co Ci tak bardzo zależy żeby jechał? to Twój jedyny kumpel?
przewrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 12:03   #44
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Co powiedzieć jego dziewczynie?

Cytat:
Napisane przez przewrotka Pokaż wiadomość
co Ci tak bardzo zależy żeby jechał? to Twój jedyny kumpel?
no jedyny taki, przez którego może mieć chyba satysfakcję, że oszukuje dla niej swoją dziewczynę :P
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 12:07   #45
Pia Gizela
Zadomowienie
 
Avatar Pia Gizela
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 120
Dot.: Co powiedzieć jego dziewczynie?

Cytat:
Napisane przez przewrotka Pokaż wiadomość
co Ci tak bardzo zależy żeby jechał? to Twój jedyny kumpel?
przeca trzeba sobie podreperować ego
__________________

Pia Gizela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 12:16   #46
kasia971
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 185
Dot.: Co powiedzieć jego dziewczynie?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość


Wchodzę w związek z deklaracją wierności i nie sądziłam nigdy, że potrzeba do tego ślubu. Zawsze mi się wydawało, że związek wymaga lojalności wobec partnera, bez względu na to, jaki jest status formalny owego związku.
Uważam, że wchodzenie w wolny związek, zwłaszcza przez młodą kobietę, jest po prostu dla niej niekorzystne. Mężczyźni z ochotą wykorzystują taką sytuację na zasadzie: "jak chcę się napić piwa, to po co kupować cały browar". Mężczyźnie po jakimś czasie dziewczyna się znudzi, zaczną się zdrady i wtedy ona zostanie ze złamanym sercem. A jako żona przy najmniej mogłaby dostać w takim przypadku alimenty.

Edytowane przez kasia971
Czas edycji: 2013-02-14 o 12:18
kasia971 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 12:32   #47
Natalkaaa1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Dot.: Co powiedzieć jego dziewczynie?

Ja się zastanawiam dlaczego nie ma opcji, żeby dziewczyna kolegi po prostu najzwyczajniej pojechała z Wami...Jeśli kolega chce od niej odpocząć to dla mnie to dziwne...z kochaną osobą chce się spędzać jak najwięcej czasu. To moje zdanie...
Natalkaaa1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 12:33   #48
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Co powiedzieć jego dziewczynie?

Cytat:
Napisane przez kasia971 Pokaż wiadomość
Uważam, że wchodzenie w wolny związek, zwłaszcza przez młodą kobietę, jest po prostu dla niej niekorzystne. Mężczyźni z ochotą wykorzystują taką sytuację na zasadzie: "jak chcę się napić piwa, to po co kupować cały browar". Mężczyźnie po jakimś czasie dziewczyna się znudzi, zaczną się zdrady i wtedy ona zostanie ze złamanym sercem. A jako żona przy najmniej mogłaby dostać w takim przypadku alimenty.
Czyli lepiej być na przykład dwudziestoletnią rozwódką niż dwudziestolatką po rozpadzie związku?

Jak w ogóle widzisz ten system, teraz zamiast pójścia na pierwszą randkę powinno się lecieć do USC?

Słyszałam o tej zasadzie, ale u singli. Tak twierdzą moi znajomi obojga płci, którzy nie chcą się wiązać.

Dlaczego ma się znudzić? Dlaczego zakładasz że to ona znudzi się jemu, a nie on jej?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 12:56   #49
dojna komarzyca
Raczkowanie
 
Avatar dojna komarzyca
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 223
Dot.: Co powiedzieć jego dziewczynie?

Autorko, nie ma to jak robić kogoś w konia tylko zastanów sie jak Ty bys się poczuła po takiej akcji, bo jestem zdania, że kłamstwo prędzej czy później wyjdzie na jaw :P A co do gościa i Twojej oceny związku jako "toxic" to powiem wprost -nic Ci do tego, jego sprawa, jego dziewczyna. Z niego swoją drogą też niezły krętacz skoro nie ma jaj żeby zakończyć związek skoro mu tak źle i musi biedny kłamać.
__________________

dojna komarzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-14, 13:30   #50
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Co powiedzieć jego dziewczynie?

Cytat:
Napisane przez kasia971 Pokaż wiadomość
Uważam, że wchodzenie w wolny związek, zwłaszcza przez młodą kobietę, jest po prostu dla niej niekorzystne. Mężczyźni z ochotą wykorzystują taką sytuację na zasadzie: "jak chcę się napić piwa, to po co kupować cały browar". Mężczyźnie po jakimś czasie dziewczyna się znudzi, zaczną się zdrady i wtedy ona zostanie ze złamanym sercem. A jako żona przy najmniej mogłaby dostać w takim przypadku alimenty.
Że co? Czyli, że od razu na początku znajomości z moim TŻ miałam wziąć z nim ślub? A skoro mi się nie oświadczył na pierwszej randce to mnie na pewno wykorzystuje? O, ja biedna, wykorzystana przez niegodziwych mężczyzn

Edytowane przez Magdallen
Czas edycji: 2013-02-14 o 13:31
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 13:40   #51
blue_cat
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 570
Dot.: Co powiedzieć jego dziewczynie?

O kurczę, czyli mówisz, że mój TŻ z którym jestem cztery i pół roku mnie zdradza? Nie będzie dzisiaj kolacji

Edytowane przez blue_cat
Czas edycji: 2013-02-14 o 13:44
blue_cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 13:40   #52
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Co powiedzieć jego dziewczynie?

Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość
Że co? Czyli, że od razu na początku znajomości z moim TŻ miałam wziąć z nim ślub? A skoro mi się nie oświadczył na pierwszej randce to mnie na pewno wykorzystuje? O, ja biedna, wykorzystana przez niegodziwych mężczyzn
Ano... a ja durna wierna jestem, mimo że ślubu nie mam... Jak ja teraz nadrobię te zmarnowane 2 lata?
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 13:43   #53
lowekrowe
Raczkowanie
 
Avatar lowekrowe
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 151
Dot.: Co powiedzieć jego dziewczynie?

Cytat:
Napisane przez blue_cat Pokaż wiadomość
O kurczę, czyli mówiesz, że mój TŻ z którym jestem cztery i pół roku mnie zdradza? Nie będzie dzisiaj kolacji
lowekrowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 13:45   #54
blue_cat
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 570
Dot.: Co powiedzieć jego dziewczynie?

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Ano... a ja durna wierna jestem, mimo że ślubu nie mam... Jak ja teraz nadrobię te zmarnowane 2 lata?
A tam dwa lata. Ja mam cztery i pół, może nowym Papieżem zostanę
Toż to niemal jak celibat
blue_cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 13:47   #55
delirious
Raczkowanie
 
Avatar delirious
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 102
Dot.: Co powiedzieć jego dziewczynie?

Cytat:
Napisane przez kasia971 Pokaż wiadomość
Uważam, że wchodzenie w wolny związek, zwłaszcza przez młodą kobietę, jest po prostu dla niej niekorzystne. Mężczyźni z ochotą wykorzystują taką sytuację na zasadzie: "jak chcę się napić piwa, to po co kupować cały browar". Mężczyźnie po jakimś czasie dziewczyna się znudzi, zaczną się zdrady i wtedy ona zostanie ze złamanym sercem. A jako żona przy najmniej mogłaby dostać w takim przypadku alimenty.
Bardzo ci wspolczuje twojego toku myslenia.
No to dziewczyny wniosek taki, że partnerów szybko trzeba obrączkować, bo jak zdradzi ( bo przecież wszyscy meżczyzni zdradzają ) to chociaz bedzie na waciki
delirious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 13:48   #56
blue_cat
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 570
Dot.: Co powiedzieć jego dziewczynie?

O kurczę, no tak , kasa jest ważna. A jak kobieta zarabia o wiele więcej to co? Nie będzie wacików?
blue_cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 13:49   #57
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Co powiedzieć jego dziewczynie?

Cytat:
Napisane przez blue_cat Pokaż wiadomość
A tam dwa lata. Ja mam cztery i pół, może nowym Papieżem zostanę
Toż to niemal jak celibat
Trzeba iść w miasto i odbić te zaprzepaszczone lata
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 13:55   #58
lullab24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 63
Dot.: Co powiedzieć jego dziewczynie?

Owszem nie mamy wpływu na to czy facet nas zdradzi czy nie, natomiast będziemy wiedziały czy miałyśmy do czynienia z dupkiem czy też nie. Facet, który kocha swoją dziewczynę (żonę, narzeczoną) jej nie zdradzi, nie będzie jej dawał powodów do zazdrości, nie będzie jej okłamywał (NIGDY!).
Najpierw niech wyjaśni sam osobiście relacje z dziewczyną, a potem wybiera się na ewentualne wycieczki z koleżankami.
lullab24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 14:02   #59
kasia971
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 185
Dot.: Co powiedzieć jego dziewczynie?

Cytat:
Napisane przez delirious Pokaż wiadomość
Bardzo ci wspolczuje twojego toku myslenia.
No to dziewczyny wniosek taki, że partnerów szybko trzeba obrączkować, bo jak zdradzi ( bo przecież wszyscy meżczyzni zdradzają ) to chociaz bedzie na waciki
Wszyscy mężczyźni są wierni, nie korzystają z usług prostytutek, nie wymuszają aborcji, nie zostawiają kobiet w ciąży / z dziećmi bez środków do życia.

Jak ktoś nie doświadczył pewnych rzeczy na własnej skórze, to może się śmiać. Na zdrowie.

Edytowane przez kasia971
Czas edycji: 2013-02-14 o 14:08
kasia971 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 14:13   #60
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Co powiedzieć jego dziewczynie?

Cytat:
Napisane przez kasia971 Pokaż wiadomość
Wszyscy mężczyźni są wierni, nie korzystają z usług prostytutek, nie wymuszają aborcji, nie zostawiają kobiet w ciąży / z dziećmi bez środków do życia.
Wszystkie kobiety są zdradzane z prostytutkami, miały wymuszone aborcje, były zostawione w ciąży/bez środków do życia.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:33.