Wielkanoc u wegetarian - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-10, 10:42   #31
Ewelina.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 129
Dot.: Wielkanoc u wegetarian

to były moje pierwsze wegetariańskie świeta i były bardzo udane. Myślałam tylko ze nie wytrzymam widoku wędlin i galarety ..bleee. w pierwszy dzień zjadłam sałatkę z fasolą, na obiedzik zawiozłam do babci makaron z warzywami, potem sałatka z pieczarek i ful ciasta, a wczoraj na śniadanie taka tradycyjna sałatka warzywna z jajkiem, potem na obiad (chyba pierwszy raz na święta zrobili coś lekkostrawnego) warzywa gotowane na parze (rodzinka jadła jeszcze mięcho do tego..), a na kolacje już ciasto samo. tak samo dizsiaj dojadam sałatkę z fasoli, i do tej pory zjadłam już chyba pół kilo ciasta. To był fajne święta..! a przez świeta schudłam ..znowu, a musze przytyć jeden czy dwa kilogrAMY. a tak poza tematem świąt..Czy wy tez schudłyście przechodząc na wegetarianizm? ja wazyłam 51 kg a teraz to już 46-47 i moja waga nadal spada! wiecie jak to zatrzymać?? naprawde nie szczędze sobie jedzenia. słyszałam ze to ma jakiś zwiazek z grupą krwi...
Ewelina. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 10:47   #32
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Wielkanoc u wegetarian

ja schudlam.Ale nie dlatego ze nie jem miesa tylko nie mam ost apetytu,tak mam co jakis czas.
A co do swiat.Zostalo mi mase jedzenie i teraz płacze i musze to wszystko jesc.Nawet nie mialam ochoty na schabik ani na kurke anie na kielbaske.Chyba nie mam tak jak wiekszosc ,nie odrzuca mnie od miesa.Wlasnie pare razy juz sie poddawalam przez to .A teraz nastapil jakis przelom i mieso jest mi totalnie obojetne.
Zrobilam ten pasztet z pieczarek,do tego mam jajka faszerowane pieczarkami i juz nie moge na to patrzec,2 rodzaje sałatek kazda jakby w malej miednicy tarta serowa z pomidorami ,zurek ,4 mazurki i naprawde nie wiem po jakiego grzyba ja tyle tego zrobilam
teraz musze jesc zeby sie nie zmarnowalo (a mialam robic jeszcze sernik,flaki sojowe i druga tarte,dobrze ze leń mnie ogarnal bo nie wiem co bym z tym zrobila)
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 12:45   #33
krutko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 306
Dot.: Wielkanoc u wegetarian

Sylwia18, zrobiłam cieciorkę w pomidorach i pseudorybę po grecku i wyszło pyszne ! A to za umieszczenie tych przepisów na forum

Ewelina, u mnie waga w ogóle się nie zmieniła. Ale też nigdy się nie wahała... I tak sobie myślę że moze to nie zależy od (nie)jedzenia mięsa tylko od tendencji organizmu do przybierania i tracenia na wadze.
krutko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 12:59   #34
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Wielkanoc u wegetarian

Cytat:
Napisane przez krutko Pokaż wiadomość
Sylwia18, zrobiłam cieciorkę w pomidorach i pseudorybę po grecku i wyszło pyszne ! A to za umieszczenie tych przepisów na forum
cieszę się bardzo, że smakowało! a co do wagi to ja też schudłam...głównie dlatego, ze zaczęłam jeœć więcej warzyw i owoców, a niezdrowe węgle zastšpiłam zdrowymi (razowe pieczywo itd. )
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 13:51   #35
iszsza
Zadomowienie
 
Avatar iszsza
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Waterford, Irl
Wiadomości: 1 444
Dot.: Wielkanoc u wegetarian

A moje święta w Czechach były pod znakiem "smażonego sera" i różnych sałatek
W ostatni dzień zrobilismy tez ognisko i jadłam wtedy pieczona cukinię, pomidorki koktajlowe i paprykę a do tego oliwki. A wczoraj gdy przyjechałam jadłam jeszcze mój ulubiony sos tatarski
__________________
don't make a photograph - just take it
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229365

iszsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 17:36   #36
Agia*
Rozeznanie
 
Avatar Agia*
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 882
Dot.: Wielkanoc u wegetarian

Tak jak planowałam zrobiłam "kotlety sojowe po grecku", pasztet pieczarkowy i sałatkę jarzynową (klasyczną dla TŻta i mieszkającego z nami kolegi, a bez jajek i majonezu dla mnie) i ciasto bananowe z bakaliami, a TŻ zrobił zupę grzybową i sałatkę warzywną (m.in. z kiełków soi, pędów bambusa, pieczarek, pomidorów, etc.) - obżeraliśmy sie nieziemsko

Gdy przechodziłam na wegetarianizm (wtedy jadłam jeszcze produkty mleczne) przytyłam 10 kilogramów Serio, serio Ale to było, gdy miałam 15 lat i z patyczaka zmieniłam się w kobietę (też raczej patyczakowatą, ale to szczegół ). Po odstawieniu produktów mlecznych schudłam około 5 kilo
__________________
Moj blog
Agia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 20:55   #37
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Wielkanoc u wegetarian

Ja w tym roku uraczyłam mojego męża pasztetem sojowym i samosami.
Przepis na samosy znalazłam na wizazu i bardzo wszystkim zasmakowały. A nadziewać mozna je czym sie chce.

edycja: tutaj jest przepis na samosy:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ghlight=samosy
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:07.