Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-20, 20:45   #1921
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

ja zużyłam zimą buteleczkę i był bardzo ok, ale po pewnym czasie wysuszył. Teraz mam wielką butle antybakteryjnego pro, którą pewnie będę zużywać do emerytury.... ale byłam z biobalans zadowolona i zimą kupie, i będę używać z calmą na zmianę
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 21:03   #1922
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Nie wytrzymałam i mimo tylko 1 recenzji na KWC peelingu SPA kupiłam go W końcu dziś był ostatni dzień w promocji w SP i o dziwo rzeczywiście BYŁ na półce
To chyba jeszcze dziś wielkie testowanie
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 21:10   #1923
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Kupiłam dzisiaj mydło oliwkowe pod prysznic. Jak ono cuuuudnie pachnie! Czy masło do ciała z oliwki ma podobny zapach czy to zupełnie co innego?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 21:24   #1924
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

oooo w SP to ja nie byłam w poszukiwaniu peelingu. Mój błąd
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 11:10   #1925
agata_wwl
Raczkowanie
 
Avatar agata_wwl
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 363
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez dojna komarzyca Pokaż wiadomość
mam ten żel od paru tygodni i naprawde jestem zadowolona i to bardzo na moja skóre wogóle kwasy mają chyba dobry wpływ bo mimo że ten żel ma ich chyba mało to reguluje wydzielanie sebum , nie wysusza naparwde polecam z czystym sercem
Uf, to dobrze Mam nadzieję, że na moją cerę też będzie mial zbawienny wplyw

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
ja zużyłam zimą buteleczkę i był bardzo ok, ale po pewnym czasie wysuszył. Teraz mam wielką butle antybakteryjnego pro, którą pewnie będę zużywać do emerytury.... ale byłam z biobalans zadowolona i zimą kupie, i będę używać z calmą na zmianę
Oby tylko mojej cery nie wysuszyl... Ale używam na dzień kremu nawilżającego, więc może jakoś się to wszystko zrównoważy
agata_wwl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 11:13   #1926
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

W jakich drogeriach kupujecie ten żel Biobalans? Ja go szukam i nigdzie znaleźć nie mogę
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 11:23   #1927
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Nie wytrzymałam i mimo tylko 1 recenzji na KWC peelingu SPA kupiłam go W końcu dziś był ostatni dzień w promocji w SP i o dziwo rzeczywiście BYŁ na półce
To chyba jeszcze dziś wielkie testowanie
Ja go mam, jest dobry, oczyszcza i wygładza ale delikatnie, ja jednak wolę ziarniste

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj mydło oliwkowe pod prysznic. Jak ono cuuuudnie pachnie! Czy masło do ciała z oliwki ma podobny zapach czy to zupełnie co innego?
Uwielbiam całą oliwkową serię, mydło jest wspaniałe, taki sam zapach ma balsam z oliwki a masło nie wiem, nie skuszę się bo mnie masła ziaji uczulają
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-21, 11:32   #1928
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez agata_wwl Pokaż wiadomość

Oby tylko mojej cery nie wysuszyl... Ale używam na dzień kremu nawilżającego, więc może jakoś się to wszystko zrównoważy
ja też używam a jednak wysuszył. Ale ja myje buzię żelem dwa lub trzy razy dziennie, więc miał prawo.

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
W jakich drogeriach kupujecie ten żel Biobalans? Ja go szukam i nigdzie znaleźć nie mogę
ja kupiłam w aptece Cefarm, ale na Naturze czy SP tez widziałam
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 11:45   #1929
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
ja też używam a jednak wysuszył. Ale ja myje buzię żelem dwa lub trzy razy dziennie, więc miał prawo.



ja kupiłam w aptece Cefarm, ale na Naturze czy SP tez widziałam
Hmm, w Naturze... Byłam niedawno i wydawało mi się, że nie ma. No cóż zajrzę do tej apteki. Dzięki
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 12:55   #1930
agata_wwl
Raczkowanie
 
Avatar agata_wwl
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 363
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
W jakich drogeriach kupujecie ten żel Biobalans? Ja go szukam i nigdzie znaleźć nie mogę
Jeśli jesteś z Warszawy lub bliskich okolic to zamów sobie w sklepie Ziaja
http://www.ziaja-sklep-warszawa.pl/

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
ja też używam a jednak wysuszył. Ale ja myje buzię żelem dwa lub trzy razy dziennie, więc miał prawo.
To zmienia postać rzeczy Ja będę używać raz dziennie - chyba, że cera będzie mi się nadal przetluszczać to będę zmuszona przemywać 2 razy dziennie.

A sluchaj, jak go używasz? Bo na opakowaniu jest napisane, by najpierw użyć żelu a potem splukać twarz wodą - też tak robisz?
agata_wwl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 13:49   #1931
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

nie wiem jak ja ma rozumieć to pytanie.... no bo jak żel do mycia, to do mycia.. czyli zwilżam twarz, masuje żelem potem spłukuje... jakoś nie widzę innego pomysłu na żel do mycia. Chodzi o to, że żel ma detergenty i kwasy i okazało się, że dla mojej cery na dłuższą metę był nieodpowiedni. Wolę się nawilżać niż wysuszać i to lepiej robi mojej mieszanej cerze. Teraz myje twarz antybakteryjnym PRO wieczorem i Calmą rano i jest ok. po myciu tonik ogórkowy i calma nawilżająca, teraz tylko na noc, bo na dzień kupiłam Sopot Spa, ale mam od dwóch dni więc efektów jeszcze nie widze, ani dobrych ani ew. złych.
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-21, 14:16   #1932
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
oooo w SP to ja nie byłam w poszukiwaniu peelingu. Mój błąd
Jest, jest (nie wiem, gdzie byłam, jak pytałaś, gdzie to można dostać ) - teraz bez promocji kosztuje ok 8,5

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Ja go mam, jest dobry, oczyszcza i wygładza ale delikatnie, ja jednak wolę ziarniste
Ziarniste czuć, że działaja ale niestety mam teraz ropne pryszcze i nie mogę ziarnistego używać - a ten SPA cudownie pachnie

Cytat:
Uwielbiam całą oliwkową serię, mydło jest wspaniałe, taki sam zapach ma balsam z oliwki a masło nie wiem, nie skuszę się bo mnie masła ziaji uczulają
Tak samo pachnie balsam? To zbieram się za wykańczanie zapasów i będzie kolejny na liście
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 14:22   #1933
kaori
Raczkowanie
 
Avatar kaori
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 403
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

hej ja mam zel do mycia z wapniem calma hlc i jest ok, minus:nie pieni sie w ogole, ale zostawia skore nawilzona, polecam
__________________
I Ty możesz zmienić świat!

www.odezwijsie.pl - jeżeli popierasz pomysł i chcesz pomóc odnaleźć się wszystkim nieszczęśliwie zakochanym duszyczkom, dołącz do nas i ustaw taki podpis!
kaori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 14:52   #1934
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez dziewczynka87 Pokaż wiadomość
a jakie miasto jeśli można spytać?
eh... ja nad morze dopiero we wrześniu jadę... pewnie się wszyscy "winą" do tego czasu.
A co do kremu oliwokowego to zmieniłam zdanie - jest świetny, już mi nie przeszkadza, że "lekka formula" jest trochę cięższa
Pobierowo nawet jesli sie zwina to jest duzo kioskow i sklepikow ktore maja ciekawe produkty tylu kosmetykow Ziaji u siebie nie widzialam


uzywalam Calmy nawilżającej, teraz oliwkowy lekka formula ale chyba za ciezki, nie wchlania sie dobrze. Moja cera szybko sie zanieczyszcza i potrzebuje lekkiego kremu. treaz mam humektan, ktory krem jest lzejszy od calmy? wyczytalam ze ta seria sopot spa.

zazdroszcze dziewczynom ktore moga uzywac kremikow Ziaji do buzi, bardzo je lubie, lanie nawilzaja ale nie na moja cere niestety
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 15:03   #1935
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez kaori Pokaż wiadomość
hej ja mam zel do mycia z wapniem calma hlc i jest ok, minus:nie pieni się w ogolę, ale zostawia skore nawilzona, polecam
nie pieni sie bo nie ma detergentów (SLS) co za tym idzie- jest naprawdę łagodny. Ja go uwielbiam
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 15:30   #1936
mabo
Rozeznanie
 
Avatar mabo
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 557
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez agata_wwl Pokaż wiadomość
Uf, to dobrze Mam nadzieję, że na moją cerę też będzie mial zbawienny wplyw



Oby tylko mojej cery nie wysuszyl... Ale używam na dzień kremu nawilżającego, więc może jakoś się to wszystko zrównoważy
agata_wwl parę stron wcześniej pisałam o tym żelu i w obliczu pozytywnych opinii muszę wtrącić swoją negatywną
Niestety mnie żel wysuszył i odstraszył tym na dobre, zdecydowanie lepiej oceniam oliwkowy i calme. Myję twarz tylko raz dziennie - mimo wszystko u mnie żel BioBalans sprawdził się tylko 'doraźnie' raz na dwa tygodnie.
Ale za to polecam krem z serii BioBalans - ten na noc. Bardzo przypadł mi do gustu, ograniczył tłuszczenie i bardzo pozytywnie wpłynął na mą twarz
mabo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 16:00   #1937
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

czy mincel jest wydajny?
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 16:55   #1938
agata_wwl
Raczkowanie
 
Avatar agata_wwl
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 363
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
nie wiem jak ja ma rozumieć to pytanie.... no bo jak żel do mycia, to do mycia.. czyli zwilżam twarz, masuje żelem potem spłukuje... jakoś nie widzę innego pomysłu na żel do mycia. Chodzi o to, że żel ma detergenty i kwasy i okazało się, że dla mojej cery na dłuższą metę był nieodpowiedni. Wolę się nawilżać niż wysuszać i to lepiej robi mojej mieszanej cerze. Teraz myje twarz antybakteryjnym PRO wieczorem i Calmą rano i jest ok. po myciu tonik ogórkowy i calma nawilżająca, teraz tylko na noc, bo na dzień kupiłam Sopot Spa, ale mam od dwóch dni więc efektów jeszcze nie widze, ani dobrych ani ew. złych.
Nie używalam nigdy żelu do mycia i stąd moje pytanie. Seria Calma jest do cery suchej, więc u mnie odpada

Cytat:
Napisane przez mabo Pokaż wiadomość
agata_wwl parę stron wcześniej pisałam o tym żelu i w obliczu pozytywnych opinii muszę wtrącić swoją negatywną
Niestety mnie żel wysuszył i odstraszył tym na dobre, zdecydowanie lepiej oceniam oliwkowy i calme. Myję twarz tylko raz dziennie - mimo wszystko u mnie żel BioBalans sprawdził się tylko 'doraźnie' raz na dwa tygodnie.
Ale za to polecam krem z serii BioBalans - ten na noc. Bardzo przypadł mi do gustu, ograniczył tłuszczenie i bardzo pozytywnie wpłynął na mą twarz
A czego teraz używasz do mycia? Jaką masz skórę? Tłustą?
agata_wwl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 17:17   #1939
mabo
Rozeznanie
 
Avatar mabo
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 557
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

agata_wwl: mam cerę mieszaną, jeszcze nie tak dawno z różnymi niespodziankami - dość problematyczną, teraz używam żelu oliwkowego z ziaji - nakładam na suchą twarz, rozprowadzam dokładnie po czym spłukuje najbardziej przypadł mi do gustu żel z serii calma hlc (mimo tego, że do cery suchej) doskonale czyści mą twarz. Poza tym przestawiłam się na takie łagodne środki do mycia twarzy i toniki - i bardzo to pomogło mojej skórze. Mocniejszym akcentem jest u mnie już tylko krem na noc W tym przypadku rzeczywiście zwracam uwagę na to żeby był do cery mieszanej. Odbijam sobie kremem na dzień - tylko i wyłącznie mocno nawilżający. I tu znów mimo tego, że polecany cerom suchym doskonale pasuje mi krem z ziaji nawilżający calma hlc.
Wniosek taki - oczywiście wskazówki dot. cery, dla której kosmetyk jest przeznaczony są istotne, ale nie zawsze znaczą, że preparat nie nadaje się do cer innych
mabo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-21, 17:51   #1940
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
nie pieni sie bo nie ma detergentów (SLS) co za tym idzie- jest naprawdę łagodny. Ja go uwielbiam
Dokladnie Ja mam cere mieszana,a dla mnie byl swietny.Musze do niego wrocic

Cytat:
Napisane przez mabo Pokaż wiadomość
agata_wwl parę stron wcześniej pisałam o tym żelu i w obliczu pozytywnych opinii muszę wtrącić swoją negatywną
Niestety mnie żel wysuszył i odstraszył tym na dobre, zdecydowanie lepiej oceniam oliwkowy i calme. Myję twarz tylko raz dziennie - mimo wszystko u mnie żel BioBalans sprawdził się tylko 'doraźnie' raz na dwa tygodnie.
Ale za to polecam krem z serii BioBalans - ten na noc. Bardzo przypadł mi do gustu, ograniczył tłuszczenie i bardzo pozytywnie wpłynął na mą twarz
Do tego kremu rowniez musze wrocic

A zel oliwkowy do jakiej jest cery?
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 18:43   #1941
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

ja chyba jestem jedyna, której żel oliwkowy się nie spodobał hihihi ja miałam po nim wrażenie niedomycia buzi. A co do wskazówek na kosmetykach... hm ja stoję na stanowisku że wysuszacze bardzo szkodzą cerze, i najlepiej służą (każdej) kosmetyki do cer wrażliwych i kremy nawilżające. Nigdy sie na takim myśleniu nie zawiodłam a wszelkie skoki w bok (antybakteryjne, matujące) kończyły sie katastrofą.....
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 18:44   #1942
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

ja tez bylam niezadowolona z zelu oliwkowego.
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 19:41   #1943
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
nie pieni sie bo nie ma detergentów (SLS) co za tym idzie- jest naprawdę łagodny. Ja go uwielbiam
A na mnie własnie źle działa brak SLS - skórę mam wtedy wysuszoną i ściągnięta

Oliwkowy bardzo lubię (miałam 2 i jeszcze zapewne sie skusze), BioBalans z AHA tez mi przypadł do gustu a Calma i z czarnym bzem
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 06:48   #1944
agata_wwl
Raczkowanie
 
Avatar agata_wwl
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 363
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość

BioBalans z AHA tez mi przypadł do gustu
A jaką masz cerę? Tak ciągle o to pytam, bo znalazlam kilka opinii, że też żel dość mocno wysusza i trochę się tego przestraszylam. Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale jeśli mam cerę tlustą i ona się przesuszy to potem produkcja sebum wzrasta i będę się bardziej świecić + pojawi się więcej krostek?
agata_wwl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 07:19   #1945
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez agata_wwl Pokaż wiadomość
A jaką masz cerę? Tak ciągle o to pytam, bo znalazlam kilka opinii, że też żel dość mocno wysusza i trochę się tego przestraszylam. Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale jeśli mam cerę tlustą i ona się przesuszy to potem produkcja sebum wzrasta i będę się bardziej świecić + pojawi się więcej krostek?
Obecnie mam cere normalną - nie przetłuszcza mi sie (tzn wiadomo ze pod koniec dnia lekko się świeci zwłaszcza w upał), łatwo ją przesuszyć. Tego żelu używałam tylko wieczorem (rano wolę delikatniejsze żele) i w malutkiej ilości - nalewając zbyt dużo rzeczywiście może powodować ściągnięcie skóry. Jest tani - ok 8-9 zł wiec warto spróbować
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 09:11   #1946
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

dziś lece do SP po peeling sopot ;] mam nadzieje , że nie zabraknie mi energii bo mam paskudny pęcherz na stopie, który mnie zniechęca do wyłażenia z domu.
Idę poczytać recenzje czarnego bzu strasznie lubię używać ziajowych specyfików, o których wcześniej nie miałąm pojęcia. I strasznie fajnie jest grzebać po zakamarkach drogerii w poszukiwaniu ich
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 11:26   #1947
mabo
Rozeznanie
 
Avatar mabo
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 557
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
a zel oliwkowy do jakiej jest cery?
Cytat:
wskazania
przeznaczony do cery normalnej i suchej, a w szczególności do skóry skłonnej do podrażnień i wysuszenia
:d

Edytowane przez mabo
Czas edycji: 2008-08-22 o 18:18
mabo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 12:04   #1948
fallenangelx
Raczkowanie
 
Avatar fallenangelx
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 56
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Ja osobiście bardzo lubię kosmetyki ziaja i używam ich regularnie. W swojej kosmetyczce można znaleźć całą serię masła kakaowego ( balsam do ciała, krem i mydło w płynie), krem do rąk z d-panthenenolem, balsam kokosowy, odżywkę do włosów (fajna bo bez spłukiwania), tonik z alosem i z wszystkich tych kosmetyków jestem naprawdę zadowolona, a ich ceny są po prostu śmieszne
fallenangelx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 12:08   #1949
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez fallenangelx Pokaż wiadomość
Ja osobiście bardzo lubię kosmetyki ziaja i używam ich regularnie. W swojej kosmetyczce można znaleźć całą serię masła kakaowego ( balsam do ciała, krem i mydło w płynie), krem do rąk z d-panthenenolem, balsam kokosowy, odżywkę do włosów (fajna bo bez spłukiwania), tonik z alosem i z wszystkich tych kosmetyków jestem naprawdę zadowolona, a ich ceny są po prostu śmieszne
Chodzi Ci chyba o mydło pod prysznic z masła kakaowego, mydła w płynie nie ma
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 14:11   #1950
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Ja dotychczas miałam potworne uczulenie na masełka zaiji aż którego dnia z czeluści wygrzebałam masełko waniliowe, użyłam dwa razy i nic Pięknie nawilżona skóra
Zatem dziś nabyłam masełko kakaowe
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:13.