Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-10, 10:56   #2521
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
Ja narazie odwyku nie potrzebuję, ale po wprowadzeniu tych wszystkich nowości... czemu oni mi to robią?! Przez całą zimę się nudziłam kosmetycznie bo Ziaja nic nie produkowała a teraz to tyle bym nakupowała, że na rok by mi starczyło spokojnie.
mam dokładnie to samo.
dlatego zanim kupię nowości Ziai muszę zużyć przynajmniej część obecnych kosmetyków.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 11:17   #2522
lenka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 24
GG do lenka88
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Witam podglądam Was od dawna, właściwie dla tego wątku założyłam konto na wizaz.pl
Z tym tematem...to trafił swój na swego nie ma takiego momentu w codziennej pielęgnacji ze nie używam Ziajki
Nowości...ach nowości mam nadzieje, że szybko pojawią się w sklepach.

Potrzebuje Waszej rady, jak myślicie, czy oliwka Lip Bloker może mieć jakieś substancje alergenne? Pojawiły mi się na udach brzydkie, czerwone, swędzące małe krostki...nic mi nie wiadomo żebym była na coś uczulona, wiec tym bardziej mnie to niepokoi (używałam oliwki ok tydzień).

Dziękuje za odpowiedź i mam nadzieje że miło nam się będzie gawędziło o Ziajce
lenka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 11:45   #2523
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Uczulić Cię mogła kompozycja zapachowa(olejek pomarańczowy podobno często uczula,a tam chyba jest zawarty sądząc po zapachu) bo w samym składzie niczego dziwnego nie ma(?). Chyba, że jesteś wrażliwa na parafinę i zapchała Ci skórę.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 12:04   #2524
roka12345
Raczkowanie
 
Avatar roka12345
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 233
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Też bardzo lubię kosmetyki Ziaji, są tanie a naprawdę działają. Zrezygnowałam więc z Dove, Granier itd. bo to było bez sesnu .. nie doysć że to drogie to jeszcze gówn_o działa. Więc dołanczam do wątku ) Oprócz Ziaji lubię też kosmetyki Joanny, również tanie i dobre
__________________
Co się patrzysz...
roka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 13:58   #2525
lenka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 24
GG do lenka88
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
Uczulić Cię mogła kompozycja zapachowa(olejek pomarańczowy podobno często uczula,a tam chyba jest zawarty sądząc po zapachu) bo w samym składzie niczego dziwnego nie ma(?). Chyba, że jesteś wrażliwa na parafinę i zapchała Ci skórę.
Dziękuję za odpowiedź na parafinę nie jestem uczulona, bo używam jej do stóp (w czystej postaci) wiec pewnie to zapach...eh..no cóż to by nawet wyjaśniało dlaczego instynktownie trzymałam sie zawsze z daleka od pomarańczowych zapaszków w kosmetykach...odstawię oliwkę i poczekam na efekty...pewnie bede musiała przystopować też z peelingiem, a szkoda bo jest naprawde dobry....szkoda ze rebulid nie ma peelingu, czekam aż oliwka rebulid w końcu w sklepach będzie....
lenka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 16:00   #2526
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez lenka88 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź na parafinę nie jestem uczulona, bo używam jej do stóp (w czystej postaci) wiec pewnie to zapach...eh..no cóż to by nawet wyjaśniało dlaczego instynktownie trzymałam sie zawsze z daleka od pomarańczowych zapaszków w kosmetykach...odstawię oliwkę i poczekam na efekty...pewnie bede musiała przystopować też z peelingiem, a szkoda bo jest naprawde dobry....szkoda ze rebulid nie ma peelingu, czekam aż oliwka rebulid w końcu w sklepach będzie....
Wiesz, peeling nie musi być koniecznie antycellulitowy żeby działał (tak samo oliwka- chodzi głównie o masaż) więc z powodzeniem możesz ten peeling zastąpić innym np. jakimś z Joanny.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 17:22   #2527
lenka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 24
GG do lenka88
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

tak wiem, ale zależało mi na dość szybkim zredukowaniu celluitu, bedę używać peelingów Joanny, bo akurat tych u mnie dostatek dziwne jest to że "wysypało" tylko na zewnętrznej części ud, w górnych partiach, no ale skóra lubi płatać mi różne figle.
A polecicie coś oczyszczającego do mycia ciała? Niestety, nierzadko wyskakują mi niespodzianki na dekolcie, piersiach, plecach i baaardzo długo się goją.
Ot, taka biedna sierotka ze mnie...zawsze jakiś problem skórny
Czy może ZiajaPro? słyszałam dobre opinie....dodatkowo nijak nie mogę dostatecznie nawilżyć mojej bardzo suchej skóry.
Boże nie zdawałam sobie sprawy, że tak tragicznie ze mną. (
lenka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-10, 18:38   #2528
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Dziś kupiłam lekką opuncję i tonik ogórkowy. Modlę się, żeby krem mnie nie zapychał i nie zostawiał tłustej warstwy. Jeśli tak, zużyję do ciała, bo przepięknie pachnie

Nigdzie nie znalazłam żeli blubel, ale się nie dziwię - nie ma ich nawet na stronie Ziaji. A tak ich potrzebuję, nie mogę już patrzeć na mój obecny żel
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 19:04   #2529
lenka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 24
GG do lenka88
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Miałam lekką opuncje, na mojej suchej skórze sprawiła się dość dobrze, byłam zadowolona. Tonik ogórkowy też miałam, mam po nim dobre wspomnienia, teraz mam aloesowy i powiem szczerze, że czuję się bardziej nawilżona.

PS. Saks: gdzie kupujesz w Białymstoku kosmetyki Ziai?(też jestem z Białegostoku) mam wrażenie, że w drogeriach jest bardzo mało Ziai, a może to ja mam takie "szczęście", że zawsze jak coś chce konkretnego, to tego nie ma;/
lenka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 19:17   #2530
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Seria Calma
Krem nawilżający albo biolipidowy, ten pierwszy ma lżejszą konsystencję, w raz na coraz cieplejsze dni.
Kupiłam krem i żel Sprawdzają się bardzo dobrze, chyba znalazłam swój idealny krem.
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 21:37   #2531
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Co do kremu tonującego - używałam go przez jakiś czas, ale przestałam, bo szybko się wchłaniał i po dwóch-trzech godzinach nie było po nim śladu. Jednak trzeba przyznać, że efekt po nałożeniu jest znakomity

Co do innych kosmetyków tej firmy - chyba się skuszę, jak będę w Rossmanie
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-10, 21:40   #2532
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez lenka88 Pokaż wiadomość
Saks: gdzie kupujesz w Białymstoku kosmetyki Ziai?(też jestem z Białegostoku) mam wrażenie, że w drogeriach jest bardzo mało Ziai, a może to ja mam takie "szczęście", że zawsze jak coś chce konkretnego, to tego nie ma;/
O, białostoczanka, jak miło
Ziaję kupuję po trochu w każdej drogerii. Spory asortyment ma Naturia: galeria Zielone Wzgórza i Kwadrat, choć i to nie jest doskonałe. Nie wiem jak z małymi drogeriami, ale mam nadzieję, że coś mogą nam zaoferować
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 21:42   #2533
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Nowosci Ziaji wygladaja super. Ja mam ochote w tym roku sprobowac kremu rozswietajacego, oliwke do opalania, maslo kakaowe w sprayu, maski na dlonie i paznokci kokosowej, masla kokosowego i kakowego (mam na razie bursztynowe i waniliowe). Ogolnie kusza mnie tez kremy, ale poki co jestem wierna serii Ogorkowej, bo po wiekszosci innych mnie obsypuja pryszcze :/. Moze skusze sie na SPA latem..
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 12:12   #2534
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez lenka88 Pokaż wiadomość
tak wiem, ale zależało mi na dość szybkim zredukowaniu celluitu, bedę używać peelingów Joanny, bo akurat tych u mnie dostatek (
Dziewczyny polecają gabkę Syrenkę, do nabycia w Rossmanie za kilka złotych. Jest bardzo szorstka, ale taki masaż świetnie pomaga na cellulit.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 12:46   #2535
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Nowosci Ziaji wygladaja super. Ja mam ochote w tym roku sprobowac kremu rozswietajacego, oliwke do opalania, maslo kakaowe w sprayu, maski na dlonie i paznokci kokosowej, masla kokosowego i kakowego (mam na razie bursztynowe i waniliowe). Ogolnie kusza mnie tez kremy, ale poki co jestem wierna serii Ogorkowej, bo po wiekszosci innych mnie obsypuja pryszcze :/. Moze skusze sie na SPA latem..
masło kakaowe w sprayu bardzo fajne, korzystałam w zeszłe wakacje, a teraz wykańczam
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 14:46   #2536
lenka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 24
GG do lenka88
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
O, białostoczanka, jak miło
Ziaję kupuję po trochu w każdej drogerii. Spory asortyment ma Naturia: galeria Zielone Wzgórza i Kwadrat, choć i to nie jest doskonałe. Nie wiem jak z małymi drogeriami, ale mam nadzieję, że coś mogą nam zaoferować
np. blubelków nie spotkałam w drogeriach, a na nowości będziemy pewnie też musiały poczekać, taką mam chęć na balsam rozświetlający i mydła pod prysznic. Rzeczywiście Natura ma pewnie sporo tego, tylko one kurcze w takich miejscach, że nigdy mi nie po drodze;/

Dzięki Aggie poszukam gąbki, mam nadzieje, że okaże się pomocna
lenka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 15:13   #2537
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Dziewczyny, na stronie Ziai dostępna jest lista sklepów z pełnym asortymentem, pod uwagę wzięte są również mniejsze drogerie, które często są lepiej zaopatrzone w Ziaję niż sieciówki Podaję linka.
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 15:15   #2538
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Kosmetyki z Ziaji są super! Są tanie i naprawdę dobre. Oliwkowa seria jako jedyna prawdziwie na mnie działała. Jeszcze krem natłusczający z awokado (ten niebieski) był całkiem w porządku.

Jedyną wadą oliwkowego i awokado kremu było świecenie się twarzy, dlatego nakładałam je tylko na noc i rano miałam buźkę gładziutką jak pupka niemowlaczka niemalże .
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 15:26   #2539
aggie3
Rozeznanie
 
Avatar aggie3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 534
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Witam. Ja z ziajki uzywam masla do ciala rebuil. zastanawialam sie jeszcze nad kupnem balsamu z tej samej serii ale czytalam ze jest ciezko go wydobyc ze srodka wiec nie wiem jeszcze...
aggie3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-11, 15:42   #2540
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Nie mogę się doczekać balsamu rozświetlającego, opakowanie jest urocze
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 15:59   #2541
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez bitter Pokaż wiadomość
masło kakaowe w sprayu bardzo fajne, korzystałam w zeszłe wakacje, a teraz wykańczam

opisz mi prosze, czy ten atomizer sie zacina? wygodnie sie trzyma ta butelke? czy jest bardzo tluste i slabo sie wchlania? na KWC strasznie metne sa opinie na temat masla kakaowego w sprayu... zastanawiam sie czy mozna je wziasc ze soba na basen i posmarwac sie zaraz po koncowym prysznicu...
jestem uzalezniona od serii maslo kakaowe

tak zerknelam na te adresy... wychodzi, ze tam gdzie chodze do najblizszej natury (nowy kleparz) i gdzie czesto narzekam, ze znowu czegos nie ma... a pare krokow dalej mam podobno bogato wyposazona w zieje drogerie, no nie musze zwiedzic ta drogerie, chyba, ze jakas krakowianka byla w firlicie na dlugiej i moze mi cos powiedziec o ich zaopatrzeniu w ziaje?
tak przy okazji ten rozswietlajacy balsam do ciala wyglada smakowicie, nie powiem
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 16:12   #2542
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Mi się czasem zacinał (pod koniec opakowania) i jak miałam tłuste ręce ciężko było trzymać butelkę. Jest dość tłusty ale przy skórze suchej jak moja wchłaniał się w miarę dobrze- tylko że jak np. posmarujesz sobie nogi i będziesz szła w kurzu (np latem, z odkrytymi nogami) to bedziesz cała brudna...
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 16:16   #2543
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
Mi się czasem zacinał (pod koniec opakowania) i jak miałam tłuste ręce ciężko było trzymać butelkę. Jest dość tłusty ale przy skórze suchej jak moja wchłaniał się w miarę dobrze- tylko że jak np. posmarujesz sobie nogi i będziesz szła w kurzu (np latem, z odkrytymi nogami) to bedziesz cała brudna...

och... to nie bardzo po basenie sie nadaje.... potrezbuje zegos co sie szybciochem wchlania. myslalam, ze takie maselko w sprayu bedzie poreczniejsze od tego w masle.
ale i tak kupie i wyprobuje, za ta cene...
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 17:21   #2544
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez lenka88 Pokaż wiadomość
np. blubelków nie spotkałam w drogeriach, a na nowości będziemy pewnie też musiały poczekać, taką mam chęć na balsam rozświetlający i mydła pod prysznic.
Wątpię, żeby blubelki były obecnie sprzedawane gdziekolwiek indziej, niż w internecie. Ale zgadzam się, że na balsam jeszcze dłuuugo poczekamy
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 18:29   #2545
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

A co sądzicie o kremie tonującym Nuno,zamierzam kupić,mam już żel z tej serii i jest ok.Wiem,że jest to krem a nie podkład więc wszystkiego dokładnie nie pokryje,ale mam korektor,a poza tym on jest do cery trądzikowej.Myślę,że to będzie lepszy zakup niż ten krem z Nivea.Macie jakieś doświadczenia z tym kremem?
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 19:39   #2546
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Ja go miałam i, przynajmniej dla mnie, był idealny na lato. Lekko wyrównywał koloryt skóry (na tym mi najbardziej zależało) i... tyle
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 19:47   #2547
mal
Rozeznanie
 
Avatar mal
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 727
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Maslo kakowe w spray-u nie jest tym maslem do nawilzania jak te w pojemiczkach. To chodzi o ta serie kakaowa. Natomiast ten spray sluzy jako przyspieszacz opalania przynajmniej jak mowicie o tym spray-u to tylko ten mi przychodzi na mysl. Wg mnie jest tlusty ale to chyba normalne skoro to przyspieszacz do opalania. Pieknie pachnie i wybaczam mu to ze swiece sie po nim jak nie wiem co. Jednak nie radze go uzywac samego bo mozna sie szybko spalic...no chyba ze ma sie piekna ciemna karnacje. Nalezy sie posmarowac tez jakims ochronnym filtrem przed opalaniem by sie pozniej nie cierpiec przez kilka dni. W tyjm roku znowu zamierzam go uzywac
__________________
Odliczanie do maja/czerwca 2014
mal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 11:12   #2548
lacrimachristi
Zakorzenienie
 
Avatar lacrimachristi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 193
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

balsam rozświetlajacy z zaji jest juz dostepny w spzedarzy???

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

ups chyba zrobilam błąd
lacrimachristi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 12:54   #2549
Borys Klinga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 179
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Kosmetyki Ziaja są rewelacyjne! Tanie i łatwo dostępne. Teraz czekam na przesyłkę, zamówiłam te nowe żele Blubel, pomarańćza z gruszką i porzeczka z jagodą, jeżeli sie nie mylę...

A z innych produktów ziaja używałam/używam:

- masło do ciała Masło kakaowe : uwielbiam za zapach, za cene i za nawilżenie.
- masło do ciała Waniliowe : fajne, ale nie na tyle bym kupiła drugi raz
- krem do twarzy Masło kakaowe: dobre na podrażnienia i przesuszenia na buzi
- żel Calma : nie pieni się i trochę mi to przeszkadza, ogólnie dobrze oczyszcza, ale nie w stopniu idealnym, do kompletnego demakijażu się nie nadaje. Ale do samego umycia buzi? Ekstra!. pięknie pachnie.
- mydło pod prysznic Masło Kakaowe: moje ulubione, koniec i kropka.
- peeling bardzo mocny z Serii Ziaja Pro : superowy! Jeden z najlepszych peelingó jakie miałam okazję używać.
- płyn do higieny intymnej Intima: używam tylko tego, delikatn ie pachnie, oczyszcza i nie podrażnia.
__________________
Jestem kobietą
Borys Klinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 19:10   #2550
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Ja jestem bardzo zadowolona z bursztynowego masła do ciała - pięknie pachnie i świetnie nawilża I ma piękny słoiczek Kupiłam go z myślą o nawilżaniu po basenie i świetnie się sprawdza, szybko się wchłania, cienka warstwa w zupełności wystarcza!
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:50.