nasza "ulubienica" :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-29, 15:49   #1
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580

nasza "ulubienica" :D


http://muzyka.wp.pl/niusy.html?idn=12851


widzialyscie to ?
jaka wszechstronnie uzdolniona
i tu sie chyba potwierdza teoria , ze jak cos jest do wszytkiego to jest do niczego
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-29, 16:06   #2
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: nasza "ulubienica" :D

Widzialam to wlasnie... az mnie zemdlilo .
Widac ostro sie wziela za zarabianie pieniążków. Zapewne ma ich za mało.

Podobaja mi sie niektore komentarze pod tym niusem mimo ze zazwyczaj glupota komentujacych na wp ludzi mnie zalamuje.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-29, 16:14   #3
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Re: nasza "ulubienica" :D

oj zalamuje chociaz poglady na jej temat mam podobne

swoja droga... niezle fory musi miec, nawet wielkie talenty przebic sie nie moga... a Ona... "blyszczy" w kazdej dziedzinie
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-29, 16:24   #4
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Re: nasza "ulubienica" :D

Boskie komentarze pod niusem, uśmiałam się Bez urazy bywalczynie Orsaya (jezeli takowe to czytają) ale ciuszki z tego sklepu zawsze pasowały mi właśnie do takich panienek typu Mandaryna: pustych plastikowych laleczek więc zaprojektowane przez nią ubrania napewno spodobają sie osobom które lubią "styl Orsay".
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-29, 16:28   #5
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Re: nasza "ulubienica" :D

HURRAAA!
Moja ukochana Nektaryna poszerza dzialalnosc!!!
Sie ubawilam po pachy...
Pewnie, ze w Orsayu, bo gdziez indziej jest miejsce dla takiej plastikowej kolekcji? Sztuczne ciuchy szyte na nieproporcjonalne osoby

mfg
svenja
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-29, 16:30   #6
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: nasza "ulubienica" :D

widziałam jej teledysk i prawie padłam...beztaleńcie totalne. Nie ma ani troche talentu, mogli przynajmniej komputerowo podrasować jej głos, a nawet tego nie robili, jej angielski jest ekhm...to mogła już po polsku śpiewać. Wygląda jak lalka barbie, teledysk średni. Jak dla mnie to jest żenada, ma na dodatek jeszcze wypuścić swoją kolekcję ubrań, biorąc pod uwagę jak ona jest ubrana w teledysku, to już sobie wyobrażam tą kolekcje :/
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-29, 16:38   #7
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: nasza "ulubienica" :D

Że też żadne gromy z nieba nie lecą! Też miałam wątpliwą przyjemnosć zobaczyć jej teledysk. Proponuję żeby zamiast brać się za modę, zaczęła się uczyć języków, bo uszy bolą, niestety.
A gwałtu na piosence mojego ulubionego z lat szczenięcych zespołu jej nie wybaczę...
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-08-29, 16:57   #8
agu.s
Zadomowienie
 
Avatar agu.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 063
Re: nasza "ulubienica" :D

Ciekawe czy to jej placą czy ona placi za sluchanie i kupowanie tego co sobie wymysli
__________________
http://taktutak.blogspot.com/
agu.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-29, 17:30   #9
ufcio1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 474
Re: nasza "ulubienica" :D

svenja napisał(a):

> Pewnie, ze w Orsayu, bo gdziez indziej jest miejsce dla takiej plastikowej kolekcji? Sztuczne ciuchy szyte na nieproporcjonalne osoby
>
> mfg
> svenja

chcialabym tylko powiedziec, ze ja sie ubieram w orsay'u, zwykle spodnie tam kupuje, nie jestem plastikowa i nieproporcjonalna. Mandaryna jest dla mnie dnem,jednak to co ty napisalas jest jeszcze wiekszym .
pozdrawiam, poraz pierwszy nie serdecznie
ufcio1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-29, 17:32   #10
ufcio1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 474
Re: nasza "ulubienica" :D

"Jeśli pan Michał Wiśniewski jest Andrzejem Lepperem polskiej muzyki, to Mandaryna będzie Renatą Beger mody! Michał na prezydenta!"
ufcio1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-29, 17:41   #11
malinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 264
Re: nasza "ulubienica" :D

Joey napisał(a):
> Boskie komentarze pod niusem, uśmiałam się Bez urazy bywalczynie Orsaya (jezeli takowe to czytają) ale ciuszki z tego sklepu zawsze pasowały mi właśnie do takich panienek typu Mandaryna: pustych plastikowych laleczek więc zaprojektowane przez nią ubrania napewno spodobają sie osobom które lubią "styl Orsay".

Ubieram sie w Orsayu i nie jestem pusta plastikowa laleczka
malinka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-08-29, 17:42   #12
malinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 264
Re: nasza "ulubienica" :D

Joey napisał(a):
> Boskie komentarze pod niusem, uśmiałam się Bez urazy bywalczynie Orsaya (jezeli takowe to czytają) ale ciuszki z tego sklepu zawsze pasowały mi właśnie do takich panienek typu Mandaryna: pustych plastikowych laleczek więc zaprojektowane przez nią ubrania napewno spodobają sie osobom które lubią "styl Orsay".

Ubieram sie w Orsayu i nie jestem pusta plastikowa laleczka
malinka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-29, 17:46   #13
malinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 264
Re: nasza "ulubienica" :D

svenja napisał(a):

> Pewnie, ze w Orsayu, bo gdziez indziej jest miejsce dla takiej plastikowej kolekcji? Sztuczne ciuchy szyte na nieproporcjonalne osoby
>
> mfg
> svenja

Ja tez ubieram sie w Orsayu i nie jestem pusta ani plastikowa ani nieproporcjonalna. Moze wklej swoje zdjecie zebysmy mogly zobaczyc jak wyglada osoba proporcjonalna.

Pozdrawiam
Malinka
malinka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-29, 19:03   #14
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Re: nasza "ulubienica" :D

A mnie to nie dziwi specjalnie że wykorzystuje swoje 5 minut (co prawda ma je raczej dzięki mężowi niż talentowi ale to taki mało istotny szczegół...)Gdyby normalnie miała iśc na jakieś warsztaty aktorskie czy wokalne to może za 15 lat by je skończyła a wtedy kto by jeszcze o niej pamiętał. Aczkolwiek pożyjemy zobaczymy co to będzie za kolekcja w sumie nikt nam nakazuje kupowac tych ciuchów...
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-29, 19:09   #15
Nefretete
Zadomowienie
 
Avatar Nefretete
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 759
GG do Nefretete
Re: nasza "ulubienica" :D

ufcio1 napisał(a):
> "Jeśli pan Michał Wiśniewski jest Andrzejem Lepperem polskiej muzyki, to Mandaryna będzie Renatą Beger mody! Michał na prezydenta!"
>

Też chciałam to wkleić, niezłe
__________________
Moje życie ->http://www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/

http://www.v10.pl

Narodowa strona Polaków-> http://www.narzekalnia.pl

Nefretete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-29, 19:15   #16
Nefretete
Zadomowienie
 
Avatar Nefretete
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 759
GG do Nefretete
Re: nasza "ulubienica" :D

> svenja napisał(a):
> Pewnie, ze w Orsayu, bo gdziez indziej jest miejsce dla takiej plastikowej kolekcji? Sztuczne ciuchy szyte na nieproporcjonalne osoby

W Pekinie???

Btw, w Orsayu również kupuję spodnie, tz. kupiłam jedną parę- tz. mój obecny mąż mi kupił - rozmiar 36 i biegł wymienić na większy rozmiar
__________________
Moje życie ->http://www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/

http://www.v10.pl

Narodowa strona Polaków-> http://www.narzekalnia.pl

Nefretete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-29, 19:15   #17
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Re: nasza "ulubienica" :D

Słyszałam, a jakże Ona nie daje o sobie ani na chwilę zapomnieć. Na wystawowej sklepie Orsay widziała już reklamę - miniówa ledwo zakrywają pupę, o połowę mniejszy od spódniczki pasek i bluzeczka zakrywająca biust - po prostu suuuuuuuuuuper Boże, chroń nas wszystkich.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-29, 21:42   #18
Martiq:)
Zadomowienie
 
Avatar Martiq:)
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1 453
Re: nasza "ulubienica" :D

już wczesniej wiziałam tego niusa i nie moggłam sie powstrzymać---> dodałam swój komntarz hihi
__________________
Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,
bo wszystko stanie się niezrozumiałe...
Martiq:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-29, 21:56   #19
Monika.S
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 51
Re: nasza "ulubienica" :D

Ja tez mam kilka ciuchow z Orsay'a i bardzo je sobie cenie...i wcale nie sa z plastiku, ani w kolorach Barbie - niektore mam juz kilka lat i jak do tej pory na jakosci nie ucierpialy. A i rozmiar byl calkiem "proporcjonalny" - 36 spodnie i kilka bluzek rozmiar 34 pasuja na mnie jak ulal...
Wiec prosze bez uogolnien...tak na przyszlosc...
Monika.S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-08-29, 22:04   #20
margar3tka
Raczkowanie
 
Avatar margar3tka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 286
GG do margar3tka
Re: nasza "ulubienica" :D

Aaa mandaryna to gites dziewuszka :P hehehe 'hir aj goł egen' :P a co do Orsaya to musze pryznac ze od czasu do czasu tam zagdalam chociaz ostatnio coraz rzadziej ale mysle ze mozna tam czasem cos fajnego znalezc ale trzeba dlugo szukac... tzn. kazdemu oczywiscie podoba sie co innego Osobiscie wole housa i trolla Za duzo tych panienek rozowych widze na ulicach heheh :P
margar3tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-29, 22:20   #21
MISIAK
Raczkowanie
 
Avatar MISIAK
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 150
GG do MISIAK
Re: nasza "ulubienica" :D

Ciekawe czy to nie będzie drugi Arkadius w Ravelu..... Leży pół roku w sklepie. No może nie. Ale faktycznie, ktoś mnie wcześniej ubiegł - bardziej zdolne osoby nie mogą się przebic tu i ówdzie, a Mandaryna - proszę... Może nawzajem się krytykować byśmy się zastanowiły na czym polega jej fenomen, bo to jest fenomen, że takie dziewczyny znikąd, bo ona jest znikąd, żadnego wykształcenia, osiągnięć (poza tym wygranym konkursem hip - hopu, na którym zahaczył ją Wisniewski), po prostu jakieś totalne nieporozumienie - nagle osiągają takie sukcesy - płyty, grupy taneczne, kolekcje. Jak dla mnie tej Mandaryny robi się już za dużo wszędzie, pewnie chce wykorzystać swoje 5 minut, ale takie rozmienianie się nie świadczy dobrze nawet o jej poczuciu własnej wartości. Przecież te kolekcje miał projektować jakiś Kuba, a tu nagle ona? Musi się dowartościować czy też kaprys żony bogatego faceta? A może po prostu - układy? Co o tym myślicie?
MISIAK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-29, 22:28   #22
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: nasza "ulubienica" :D

Powiedzmy sobie szczerze- gdyby nie byla zona Wisniewskiego to nie mialaby swojej grupy tanecznej, nie zagralaby w serialu, nie nagralaby plyty, nie projektowalaby wlasnej kolekcji ubran... I zapewne nie wygladalaby tak jak wyglada. I nikt by o niej nie slyszal.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-29, 22:30   #23
ufcio1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 474
Re: nasza "ulubienica" :D

MISIAK napisał(a):
> Ciekawe czy to nie będzie drugi Arkadius w Ravelu..... Leży pół roku w sklepie. No może nie. Ale faktycznie, ktoś mnie wcześniej ubiegł - bardziej zdolne osoby nie mogą się przebic tu i ówdzie, a Mandaryna - proszę... Może nawzajem się krytykować byśmy się zastanowiły na czym polega jej fenomen, bo to jest fenomen, że takie dziewczyny znikąd, bo ona jest znikąd, żadnego wykształcenia, osiągnięć (poza tym wygranym konkursem hip - hopu, na którym zahaczył ją Wisniewski), po prostu jakieś totalne nieporozumienie - nagle osiągają takie sukcesy - płyty, grupy taneczne, kolekcje. Jak dla mnie tej Mandaryny robi się już za dużo wszędzie, pewnie chce wykorzystać swoje 5 minut, ale takie rozmienianie się nie świadczy dobrze nawet o jej poczuciu własnej wartości. Przecież te kolekcje miał projektować jakiś Kuba, a tu nagle ona? Musi się dowartościować czy też kaprys żony bogatego faceta? A może po prostu - układy? Co o tym myślicie?
ona wyglada na taka hm.. głupiutka, ale wszedzie si o niej mowi... fakt faktem, coraz bardziej negatywnie, ale potrafi wykorzystac swoje piec minut. kobieta sukcesu w druga strone :p realizuje marzenia nie patrzac na to jak ja ludzie oceniaja... to chyba nawet dobry przyklad dla zakompleksionych nastolatek. lepsza ona niz jakies papierosy, cotygodniowe melanze, i narkotyki. no i udaje jej sie, jak sama przyznaje, z pomoca sławy meza
ale i tak jej nie lubie :P
ufcio1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-29, 22:32   #24
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Re: nasza "ulubienica" :D

Misiaku! Jaki fenomen ??? o czym Ty mowisz
Nie znam osoby, ktorej podobaloby sie to co ta kobieta soba reprezentuje. O zdolnosciach wokalnych nie wspomne....
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-29, 22:37   #25
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Re: nasza "ulubienica" :D

Ines1985 napisał(a):
> Powiedzmy sobie szczerze- gdyby nie byla zona Wisniewskiego to nie mialaby swojej grupy tanecznej, nie zagralaby w serialu, nie nagralaby plyty, nie projektowalaby wlasnej kolekcji ubran... I zapewne nie wygladalaby tak jak wyglada. I nikt by o niej nie slyszal.



dokladnie
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-29, 22:42   #26
MISIAK
Raczkowanie
 
Avatar MISIAK
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 150
GG do MISIAK
Fenomen

- w sensie takie dużego zainteresowania. Nawet tu na forum - no chyba najwięcej odpowiedzi na wątki o niej właśnie! Zgodnie z hasłem : nie ważne jak mówią byleby mówili!! Jak chyba się orientujesz fenomen to coś wyjątkowego, a ona jak nikt inny robi zawrotną karierę i to w ilu dziedzinach naraz (abstrahując dzięki czemu ją robi)
MISIAK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-29, 23:03   #27
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Re: Fenomen

dla mnie nic wyjatkowego w niej nie ma.... ani w tym calym zjawisku, jakim jest zaintereswanie jej osoba... jest o niej glosno... fakt.... ale tylko dlatego, ze jest nie ukrywajmy -beznadziejna. nikt sie jej talentem nie zachwyca, wrecz przeciwnie.... Fenomenalna ona nijak nie jest
nie wiem czy to tak fajnie cieszyc sie "zla slawa" ??
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-30, 12:22   #28
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Re: nasza "ulubienica" :D

Sztuczne ciuchy szyte na nieproporcjonalne osoby
>
wychodzi na to , że ja jestem nieproporcjonalna. Orsay jest jednym z nielicznych sklepów gdzie mogę na siebie coś dostać z ciuchów.
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-30, 12:24   #29
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Re: nasza "ulubienica" :D

Sztuczne ciuchy szyte na nieproporcjonalne osoby
>
wychodzi na to , że ja jestem nieproporcjonalna. Orsay jest jednym z nielicznych sklepów gdzie mogę na siebie coś dostać z ciuchów.
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:24.