MKS -Między Kuchnią a Salonem - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-27, 19:16   #31
Ewik86
Zakorzenienie
 
Avatar Ewik86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 051
Dot.: MKS -Między Kuchnią a Salonem

Cytat:
Napisane przez matyldaaaa Pokaż wiadomość
Gdyby zmienili prowadzące to ten program byłby lepszy. Irytują mnie jak wcinają się gościom w zdanie, a o ich stylu ubioru już nie wspomnę (zwłaszcza o okularach tej jednej).

Poza tym nie wiem dlaczego gościem każdego odcinka, który oglądam jest facet z jury `Tańca z gwiazdami`, no ale widocznie to jest znawca wszystkiego

Btw. Czy tylko ja nie rozumiem w ogóle słów piosenki z czołówki ??
Nie tylko. Ja też nic nie rozumiem
__________________
Niebo czuwa nad tymi, którzy odeszli.





Dominika

Alicja
Ewik86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 23:09   #32
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: MKS -Między Kuchnią a Salonem

W ogóle ten program zdarzyło mi się raz oglądać, ale ta babka w okularach jest straszna... Przeraża mnie to w jaki sposób prowadzi program. W ogóle nie widzę w niej żadnego zainteresowania, pasji w tym co robi. Nie ma powera ani nie zna się na niczym... W ogóle oglądałam jak jej gościem był Zień, ona nie znała momentami pojęć modowych... Jakaś taka nieprzygotowana i potwornie wygląda w tych okularach... Ma straszne oprawki... W innych oprawkach wyglądałaby normalnie, a nawet ładnie, a w tych wygląda jakby uciekła z planu Brzydula Betty. Naprawdę, tak mi się kojarzą jej okulary w tych fatalnych oprawkach...
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 14:28   #33
ju5tyna
Raczkowanie
 
Avatar ju5tyna
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 51
Dot.: MKS -Między Kuchnią a Salonem

Cytat:
Napisane przez Ewik86 Pokaż wiadomość
Nie tylko. Ja też nic nie rozumiem
i ja wsłuchuje się, ale jakoś nic nie mogę wyłapać.
właśnie oglądam ten program coś o kosmetykach mówią
ju5tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 22:49   #34
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: MKS -Między Kuchnią a Salonem

A mnie irytuje p.Deląg,która ciągle przerywa gościom i nie da się normalnie ich posłuchać,bo ona wiecznie musi wtrącić swoje 3grosze
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 09:26   #35
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: MKS -Między Kuchnią a Salonem

napiszmy do nich maila, żeby zmienili prowadzące to od razu słupki oglądalności im podskoczą w górę :P
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 09:31   #36
alexandrika
Zadomowienie
 
Avatar alexandrika
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: okolice Rzeszowa
Wiadomości: 1 428
Dot.: MKS -Między Kuchnią a Salonem

Cytat:
Napisane przez honolinka Pokaż wiadomość
A mnie irytuje p.Deląg,która ciągle przerywa gościom i nie da się normalnie ich posłuchać,bo ona wiecznie musi wtrącić swoje 3grosze
dokładnie tak jest, oglądałam odcinek w którym byl Paweł Staliński to chlopak sam nie mógł nic powiedzieć, bo albo jego mamusia mu przerywała, albo prowadzaca
alexandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 09:35   #37
ju5tyna
Raczkowanie
 
Avatar ju5tyna
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 51
Dot.: MKS -Między Kuchnią a Salonem

a ja do nich wczoraj napisałam znów maila i dzisiaj będę oglądać, może go przeczytają ktoś wcześniej pisał, że jego mail został przeczytany, więc może i mój się wreszcie doczeka
ju5tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-03, 10:40   #38
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: MKS -Między Kuchnią a Salonem

Cytat:
Napisane przez alexandrika Pokaż wiadomość
dokładnie tak jest, oglądałam odcinek w którym byl Paweł Staliński to chlopak sam nie mógł nic powiedzieć, bo albo jego mamusia mu przerywała, albo prowadzaca
tak samo było, gdy oglądałam program w którym brały udział Weronika i Teresa Rosati
Delągowa zadawała pytania i sama sobie na nie odpowiadała, nie dziwota, że niczego nie mogła wyciągnąć z Weroniki
panie prowadzące powinny przeprowadzać rozmowy same ze sobą
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 11:00   #39
spiniaa
Rozeznanie
 
Avatar spiniaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 847
Dot.: MKS -Między Kuchnią a Salonem

przelaczylam ostatnio na ten program i jakas kobitka pokazywala jak garnek z sadzy wyczyscic (ogldalam moze ze 2 min) kobitka: teraz sode wsypujemy do tej miski
delagowa: ale przeciez to nie jest miska tylko MISA
takie to glupiutkie ale tak mi sie zapamietalo)
maila juz pisalam i to niejednego zeby zmienili prowadzace ale pewnie sa ucieszeni ze takie kontrowersyjne opinie budza osoby prowadzacych zreszta poczytajcie sobie forum na oficjalnej stronie mks tam tylko na ten temat pisza ludzie
spiniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 20:32   #40
Balluca
Przyczajenie
 
Avatar Balluca
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20
Dot.: MKS -Między Kuchnią a Salonem

Zgadzam się z wami, rzadko kiedy się wypowiadam na tego typu tematy ale no muuszę no... te prowadzące to jest po prostu jakaś wielka pomyłka! O tej w okularach nawet nie chce mi się pisać - jak dla mnie komuś bardzo zależy żeby była w tv. Dorota Deląg w ogóle się nie nadaje imo do tego typu programów, wcina się w każde słowo, jeśli w ogóle da komuś się wypowiedzieć. Jak dla mnie to ona przez cały program się lansuje. Poza tym, zero wczucia się w temat z jej strony, jak już ktoś napisał bicie piany. Ja kurat jestem młodą mamą i utkwił mi w pamięci odcinek jak prezentowali wózki dla dzieci, latała między tymi wózkami, potelepała każdym trochę i tyle się dowiedziałam o wózkach, widać było że ten temat to dla niej ufo, ok ja rozumiem że jak nie ma dzieci to nie ma o tym pojęcia, no ale wypadało by się przygotować jak się chce być prowadzącą. Tam powinna być jakaś kobitka, z którą można by się utożsamić, zainteresowana tematem, a nie pańcia w szpileczkach, przekładająca nogę na nogę i z zachwytem się w tę swoja nogę wpatrująca... Dodam jescze ze jak się porówna obydwie te panie do np. Ewy Drzyzgi to już w ogóle są bez szans,ona jakos potrafi rozmawiać z każdym, bardzo ją cenię za tą umiejętność.
Ogólnie formuła ciekawa, ale ze względu na te irytujące panie prowadzące nie oglądam.
Balluca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 15:47   #41
kobieta_wamp
Wtajemniczenie
 
Avatar kobieta_wamp
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 184
Dot.: MKS -Między Kuchnią a Salonem

Widze, że nie tylko ja nie przepadam za Paniami prowadzącymi ta babka w okularach prowadzi (z jakas inna babeczka) na tvn style program Rewolucje na talerzu i.. tam tez za bardzo mi nie podchodzi, ale czasem fajne przepisy maja mnie denerwuje w tym programie to, ze wszystko jest "na biegu" nic konkrtenego czlowiek sie nie dowie tylko wszystko "po łebkach" ja rozumiem, ze program jest na zywo, ale kurde, bez przesady! niech trwa w takim razie dluzej, ale zeby cos wnosil.. Pamietam odc z biustonoszami, usiadlam zaciekawiona co tam ciekawego powiedza i.. no coz.. lipa :/ była Pani ekspert - fajna kobitka, widać było, że posiada wiedzę na ten temat, ale nie dali jej wszystkiego powiedzieć, bo czas :/
__________________
"Sarkazm to ostatnia deska ratunku dla osób o upośledzonej wyobraźni"
kobieta_wamp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-04, 21:58   #42
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: MKS -Między Kuchnią a Salonem

Cytat:
Napisane przez kobieta_wamp Pokaż wiadomość
Widze, że nie tylko ja nie przepadam za Paniami prowadzącymi ta babka w okularach prowadzi (z jakas inna babeczka) na tvn style program Rewolucje na talerzu i.. tam tez za bardzo mi nie podchodzi, ale czasem fajne przepisy maja mnie denerwuje w tym programie to, ze wszystko jest "na biegu" nic konkrtenego czlowiek sie nie dowie tylko wszystko "po łebkach" ja rozumiem, ze program jest na zywo, ale kurde, bez przesady! niech trwa w takim razie dluzej, ale zeby cos wnosil.. Pamietam odc z biustonoszami, usiadlam zaciekawiona co tam ciekawego powiedza i.. no coz.. lipa :/ była Pani ekspert - fajna kobitka, widać było, że posiada wiedzę na ten temat, ale nie dali jej wszystkiego powiedzieć, bo czas :/
jakby się prowadzące wreszcie łaskawie zamknęły i nie wtryniały się ekspertom i innym ludziom w każde słowo to dowiedziałybyśmy się wszystkiego
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 22:29   #43
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: MKS -Między Kuchnią a Salonem

Nie przepadacie za prowadzącymi, a mimo to oglądacie program ? dobre

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

Cytat:
Napisane przez kobieta_wamp Pokaż wiadomość
Widze, że nie tylko ja nie przepadam za Paniami prowadzącymi ta babka w okularach prowadzi (z jakas inna babeczka) na tvn style program Rewolucje na talerzu i.. tam tez za bardzo mi nie podchodzi, ale czasem fajne przepisy maja mnie denerwuje w tym programie to, ze wszystko jest "na biegu" nic konkrtenego czlowiek sie nie dowie tylko wszystko "po łebkach" ja rozumiem, ze program jest na zywo, ale kurde, bez przesady! niech trwa w takim razie dluzej, ale zeby cos wnosil.. Pamietam odc z biustonoszami, usiadlam zaciekawiona co tam ciekawego powiedza i.. no coz.. lipa :/ była Pani ekspert - fajna kobitka, widać było, że posiada wiedzę na ten temat, ale nie dali jej wszystkiego powiedzieć, bo czas :/
Racja.
Program na pewno dłużej trwał nie bedzie, ale mogliby zrezygnować z ilości poruszanych tematów i omówić jeden a porzadnie.
Powinni brać pod uwagę sam fakt, że sporo młodych dziewczyn ich ogląda i czasem taki program to dla nich jedyne źródło wiedzy.
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 14:44   #44
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: MKS -Między Kuchnią a Salonem

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
Nie przepadacie za prowadzącymi, a mimo to oglądacie program ? dobre
ja nie oglądam :P widziałam "jednym okiem" dwa odcinki (jeden z pierwszych a ostatni chyba z tydzień temu, żeby sprawdzić czy może się zbyt szybko do niego nie uprzedziłam :P) i mi starczy
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 19:11   #45
kobieta_wamp
Wtajemniczenie
 
Avatar kobieta_wamp
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 184
Dot.: MKS -Między Kuchnią a Salonem

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
Nie przepadacie za prowadzącymi, a mimo to oglądacie program ? dobre
Z nudow w pracy mam wlaczony tel na tvn i tak leci wszystko po kolei
__________________
"Sarkazm to ostatnia deska ratunku dla osób o upośledzonej wyobraźni"
kobieta_wamp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 08:49   #46
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: MKS -Między Kuchnią a Salonem

Cytat:
Napisane przez honolinka Pokaż wiadomość
A mnie irytuje p.Deląg,która ciągle przerywa gościom i nie da się normalnie ich posłuchać,bo ona wiecznie musi wtrącić swoje 3grosze
Bo to prowadzące są gwiazdami a nie goście

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
Nie przepadacie za prowadzącymi, a mimo to oglądacie program ? dobre
Żeby wyrazic zdanie nalezy się zapoznac z materiałem ,sama oglądałam z 3-4 odcinki i na razie starczy .

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------




Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
Powinni brać pod uwagę sam fakt, że sporo młodych dziewczyn ich ogląda i czasem taki program to dla nich jedyne źródło wiedzy.

To trzeba ręce załamać i wyslać je do biblioteki przy okazji wyjdzie taniej .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 16:46   #47
ju5tyna
Raczkowanie
 
Avatar ju5tyna
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 51
Dot.: MKS -Między Kuchnią a Salonem

dzisiaj był fajny odcinek podobało mi się. rozdawali prezenty osobom siedzącym na widowni, piekli pierniczki. tak mikołajkowo i świątecznie było
ju5tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 17:04   #48
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: MKS -Między Kuchnią a Salonem

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
To trzeba ręce załamać i wyslać je do biblioteki przy okazji wyjdzie taniej .
pytanie tylko czy takie osoby wiedzą co to w ogóle jest biblioteka
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 18:46   #49
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: MKS -Między Kuchnią a Salonem

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Bo to prowadzące są gwiazdami a nie goście



Żeby wyrazic zdanie nalezy się zapoznac z materiałem ,sama oglądałam z 3-4 odcinki i na razie starczy .

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------







To trzeba ręce załamać i wyslać je do biblioteki przy okazji wyjdzie taniej .
Heh....
aż nie wiem co napisać po tym twoim komentarzu

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Cytat:
Napisane przez ju5tyna Pokaż wiadomość
dzisiaj był fajny odcinek podobało mi się. rozdawali prezenty osobom siedzącym na widowni, piekli pierniczki. tak mikołajkowo i świątecznie było
Ta kbieta, ktorej jako pierwszej mieli dać zegarek, chyba już sobie dobrze zapamieta, o ktorej emitowany jest program. Myslałam, że tam padnę ze śmiechu
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-06, 18:50   #50
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: MKS -Między Kuchnią a Salonem

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość


Ta kbieta, ktorej jako pierwszej mieli dać zegarek, chyba już sobie dobrze zapamieta, o ktorej emitowany jest program. Myslałam, że tam padnę ze śmiechu
Ja też
swoja droga głupszej godziny wymyślic nie można
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 13:34   #51
VVerr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 265
Dot.: MKS -Między Kuchnią a Salonem

Ja niestety również musze dopisać sie do listy, które nie lubia tego programu.
Jak tylko usłyszę bądź nie daj Boże zobaczę Deląg lub Kwiecińską przełączam na inny program, albo wychodzę z pokoju.
Drażni mnie tak dosłownie wszystko: Ich twarz, mowa, wygląd, okulary Kwiecińskiej, maskotka przy żakiecie (a tak apropo to jakiś ostatni krzyk mody?!), tematy poruszane podczas programu. Uważam, że nie są one ani przydatne ani jakieś super extra, zdecydowanie bardziej wolę oglądać "Rozmowy w toku" i "DDTVN" tam przynajmniej poruszane są życiowe problemy, tematy i coś można wywnioskować. A Tu? Nie zapamiętałam żadnej życiowej mądrości, ani przesłania, które niesie ten program.
Wczoraj obejrzałam program tylko z ciekawości pierniczków, które mam zamiar zrobić pierwszy raz w życiu i zirytował mnie Polan, który tarł na tarce skórkę pomarańczy robił to tak wolno i jakoś tak od niechcenia, że normalnie nie mogłam. W "Gotuj o wszystko" uczestnik od razu pewnie dostał by opiernicz za takie coś.
Po ciuchu liczę na to, że nie będzie następnego sezonu. Wolałabym już oglądać powtórki Brzyduli ;D
VVerr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 17:07   #52
Fide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 200
Dot.: MKS -Między Kuchnią a Salonem

Cytat:
Napisane przez VVerr Pokaż wiadomość
Ja niestety również musze dopisać sie do listy, które nie lubia tego programu.
Jak tylko usłyszę bądź nie daj Boże zobaczę Deląg lub Kwiecińską przełączam na inny program, albo wychodzę z pokoju.
Drażni mnie tak dosłownie wszystko: Ich twarz, mowa, wygląd, okulary Kwiecińskiej, maskotka przy żakiecie (a tak apropo to jakiś ostatni krzyk mody?!), tematy poruszane podczas programu. Uważam, że nie są one ani przydatne ani jakieś super extra, zdecydowanie bardziej wolę oglądać "Rozmowy w toku" i "DDTVN" tam przynajmniej poruszane są życiowe problemy, tematy i coś można wywnioskować. A Tu? Nie zapamiętałam żadnej życiowej mądrości, ani przesłania, które niesie ten program.
Wczoraj obejrzałam program tylko z ciekawości pierniczków, które mam zamiar zrobić pierwszy raz w życiu i zirytował mnie Polan, który tarł na tarce skórkę pomarańczy robił to tak wolno i jakoś tak od niechcenia, że normalnie nie mogłam. W "Gotuj o wszystko" uczestnik od razu pewnie dostał by opiernicz za takie coś.
Po ciuchu liczę na to, że nie będzie następnego sezonu. Wolałabym już oglądać powtórki Brzyduli ;D
Do tego jeszcze Jacyków, wciśnięty "na chama" .
Kwiecińska to chyba chodząca reklama pudru. Kiedy tylko ją pokazują świeci się jak choinka. Deląg, aby ją opisać posłużę się tekstem mojej babci: "Ojejej, się nie osraj.".
Fide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 17:25   #53
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: MKS -Między Kuchnią a Salonem

Cytat:
Napisane przez Fide Pokaż wiadomość
Do tego jeszcze Jacyków, wciśnięty "na chama" .
Kwiecińska to chyba chodząca reklama pudru. Kiedy tylko ją pokazują świeci się jak choinka. Deląg, aby ją opisać posłużę się tekstem mojej babci: "Ojejej, się nie osraj.".
spoko masz babcię
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 17:38   #54
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: MKS -Między Kuchnią a Salonem

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja nie oglądam :P widziałam "jednym okiem" dwa odcinki (jeden z pierwszych a ostatni chyba z tydzień temu, żeby sprawdzić czy może się zbyt szybko do niego nie uprzedziłam :P) i mi starczy
ja to samo miałam.Według mnie ten program to "zapchaj dziurę"tvn-ski niewypał. Prowadzące są strasznie irytujące, Zwłaszcza p.Delag która na siłe próbuje wydobyć z innych informacje, przerywaswoim rozmówcom co chwila<nie nadaje sie do programu na zywo.poza tym ja odbieram prowadzacych jak nieduczonych, nieprzygotowanych.Program na żywo rządzi się swoimi prawami, nie ma miejsca na duble itd i jak dla mnie powinni zmienic prowadzacych.

Co do Olgi kojarze ja z "inego porgramu o gotowaniu na tvn style i tam mnie torche mniej drażni.Odnosze wrażenie ze ona ma taki trochę "despotcyzny charakter"mówienia,jakby kogoś chciała przekrzyczeć.I te okulary <to co jest trendy nie wszystkim pasuje> pasują jej one jak swini siodło


Cytat:
Napisane przez Fide Pokaż wiadomość
. Deląg, aby ją opisać posłużę się tekstem mojej babci: "Ojejej, się nie osraj.".
moja to samo by pewnie powiedizała

Edytowane przez GOśka T.
Czas edycji: 2010-12-08 o 17:44
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 14:05   #55
Puszkaa
Rozeznanie
 
Avatar Puszkaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 640
Dot.: MKS -Między Kuchnią a Salonem

Cześć!
Oglądam MKS ponieważ jest nadawane w godzinach, kiedy oglądam telewizję. Mnie też baaardzo denerwują prowadzące i usilne próby "bycia cool"
Nasza "ukochana" pani Ola Kwiecińska zmieniła wczoraj okulary. Na czarne Ray-Bany. Ale dziś znowu ma inne
A poza tym- na początku myślałam, że prowadzące się zmieniają codziennie. Ale dziś znowu jest Ola Kwiecińska! Wczoraj też była!
__________________
Mój decoupagowy wątek
Modelinowe wytwory



W oczekiwaniu na czworonożnego przyjaciela...

Puszkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 15:56   #56
VVerr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 265
Dot.: MKS -Między Kuchnią a Salonem

Cytat:
Napisane przez Puszkaa Pokaż wiadomość
Cześć!
Oglądam MKS ponieważ jest nadawane w godzinach, kiedy oglądam telewizję. Mnie też baaardzo denerwują prowadzące i usilne próby "bycia cool"
Nasza "ukochana" pani Ola Kwiecińska zmieniła wczoraj okulary. Na czarne Ray-Bany. Ale dziś znowu ma inne
A poza tym- na początku myślałam, że prowadzące się zmieniają codziennie. Ale dziś znowu jest Ola Kwiecińska! Wczoraj też była!
W poniedziałek będzie Dorota.
VVerr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 17:24   #57
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: MKS -Między Kuchnią a Salonem

Pewnie chcą kilka dni z rzędu odwalić i mieć długi weekend
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 15:06   #58
ju5tyna
Raczkowanie
 
Avatar ju5tyna
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 51
Dot.: MKS -Między Kuchnią a Salonem

oglądałyście dzisiejszy odcinek? na koniec programu Dorota przeczytała pytanie od widzek, które napisały, że codziennie oglądają MKS, ale nie rozumieją tekstu piosenki rozpoczynającej program ja szczerze mówiąc też nic nie rozumiałam. podali tekst piosenki i śpiewali z widownią
ju5tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 15:30   #59
Ewik86
Zakorzenienie
 
Avatar Ewik86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 051
Dot.: MKS -Między Kuchnią a Salonem

Cytat:
Napisane przez ju5tyna Pokaż wiadomość
oglądałyście dzisiejszy odcinek? na koniec programu Dorota przeczytała pytanie od widzek, które napisały, że codziennie oglądają MKS, ale nie rozumieją tekstu piosenki rozpoczynającej program ja szczerze mówiąc też nic nie rozumiałam. podali tekst piosenki i śpiewali z widownią
Akurat przełączyłam w tym momencie. Wreszcie wiem o co chodzi
__________________
Niebo czuwa nad tymi, którzy odeszli.





Dominika

Alicja
Ewik86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 15:43   #60
Puszkaa
Rozeznanie
 
Avatar Puszkaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 640
Dot.: MKS -Między Kuchnią a Salonem

Buuu.. Ja nie widziałam. I nadal nie ogarniam
__________________
Mój decoupagowy wątek
Modelinowe wytwory



W oczekiwaniu na czworonożnego przyjaciela...

Puszkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:16.