Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek! - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-25, 08:37   #3841
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Nie trudno złapać ujęcie, jak się sypia tak:
w sumie racja

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ale dobrze się z nimi czuje
to fajnie aż mię naszło na coś słodziakowatego
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 09:12   #3842
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To jak coś czy jak... To wiesz, nie?
Yyyy...

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Nie trudno złapać ujęcie, jak się sypia tak:
Dupkę sobie grzeje?
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 09:13   #3843
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Dzień dobry
o matko UMARŁAM!!!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Oglądałam już, ale bez testerów to se można...
A jakiś jasny polecasz?
UWAGA BEDZIE WYWÓD

aaaa no to faktycznie - u mnie były testery...
Wiesz co szczezrze mówiąc z jasnych mazide to twarzy to chyba najlepiej sprawdziły się u mnie bb kremy..
Przy czym wart kupienia jest Holika Holika Petit BB cream Clearing (kosztuje na ebay 20 zł z przesyłka już!!) 30ml i dla mnie to bajka za tą cenę, Malinka na blogu też o nim pisała. Ja go ostatnio wykończyłam i mieszałam z ciemniejszym trochę (Paese Long Cover Fluid 01).

Tertowałąm tez inne BB ale szczerze mówiąc niektóre były na tyle drogie, że w ciemno to bym nie kupiła... a ten owszem!

Co do podkładów to, jasny miałam z Bell Perfect Skin (bez różowego) ale mam go gdzieś resztkę i zaraz po nim miałam już BB więc rzuciłam go w kąt bo nie miał szans przy bebiszonach.

No a teraz Healthy mix 51 mieszam z Paese ale doszłam dzisiaj rano do wniosku, ze za słabo kryje jak dla mnie... i w ogóle to chyba nie to. Kolor tylko ma fajny bo żółtawy.. jest lekki, trzyma się nieźle ale korektor jakoś z nim nie gra i nie ładnie to wyjląda coś na moich niedoskonałościach. Na lepsze dnia były super..

Z BB mega hiper kryjący był Skin 79 Orange i właśnie to jest najżółtszy i najaśniejszy BB jaki miałam. Mam kilka zbyt różowych w tej chwili (Tony Moly Dear Me Petite, Mizon Collagenic, Baviphat Indi Girl), testowałam wiele ale już nawet nie pamiętam co tak na prawde jakie wrażenia wywołało...
Holika Holika o której pisałam wyżej w stosunku cena - jakość wyszła chyba najlepiej, także jak masz możliwość zamówienia to polecam bo 20 zł to nawet nie szkoda. Obejrzyj sobie swatche w necie

Bo z podkładów to ja sama już nie wiem co tu wypróbowywać, ten Rimmel 103 to kolorystycznie chyba nie to, nie pokusiłam się jeszcze o wypróbowanie na całej buzi bo musiałabym w domu siedzieć...
True Match'a kupiłam na promo to wypróbuje...
I Affinitone Maybelline mam ale to kupiony tylko żeby do różowych domieszać - ma kolor żółto pomarańczowy jakiś taki... solo by sie nie nadał na bank...



Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Nie trudno złapać ujęcie, jak się sypia tak:
a teraz podwójnie!!
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 09:22   #3844
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
to fajnie aż mię naszło na coś słodziakowatego

Po tych drapieżnych


Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Yyyy...
No cio....
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 10:32   #3845
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Ąnigowa dziekuję paznokcie sa mega słodkie jestes kochana

Coone ale ma zęby ten kociak Cudny!
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 10:33   #3846
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!



Nie sądziłam, że Wam się kolor spodoba To jest ten. Z tym, że najlepiej kolory oddają te zdjęcia: klik1 klik2. Trafił do mnie przez przypadek. Zamówiłam lakier do boxa, a dostałam całkiem inny kolor. W ramach rekompensaty jako gratis dorzucili kilka króciutkich ok. 3-4 cm pilniczków Jacy hojni Teraz widzę, że przeżywają jakiś kryzys, bo konto na alle zawieszone, a sklep z którego zamawiałam też nie działa...

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Jejku, kolor przecudny
Preziu są mniej opuchnięte niż kiedyś
Ale to niebieski
Obawiam się, że już taka uroda tych skórek

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Preziuu..

Ja już praktycznie zdrowa, żywię się sucharami.
Właściwie nie ma co opowiadać, bo ja jestem wredna zołza i wszystkich posyłam na drzewo Zmień się Preziu, bo karma powróci...

To całe szczęście

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Z AlePaznokcie coś. Dostałam w prezencie

Kot:
Ktoś tutaj robi wyjątkowo udane prezenty...

Dzisiaj myśliciel

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Hurrra jest zepsuty, ale jest ZIELONY


Ale śliczny kolor co to? a paznokcie jak szybko urosły albo się mie zdaje ładne skórki są dużo lepsze i tak a może jakbyś malowała lakierem ciut dalej od nich to by optycznie inaczej wyglądało?
Pierwszy raz widzę, żeby cieszyć się z zepsutego lakieru Jakich my czasów dożyłyśmy? Żeby wiedzieć czy się kupiło właściwy lakier trzeba poczekać, aż się zepsuje

Jakoś nie mogę się przyzwyczaić

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Jakie ma kochaniutkie ząbki Wygląda jak Dracula
To przy kompie mnie rozwaliło

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość


UWAGA BEDZIE WYWÓD

aaaa no to faktycznie - u mnie były testery...
Wiesz co szczezrze mówiąc z jasnych mazide to twarzy to chyba najlepiej sprawdziły się u mnie bb kremy..
Przy czym wart kupienia jest Holika Holika Petit BB cream Clearing (kosztuje na ebay 20 zł z przesyłka już!!) 30ml i dla mnie to bajka za tą cenę, Malinka na blogu też o nim pisała. Ja go ostatnio wykończyłam i mieszałam z ciemniejszym trochę (Paese Long Cover Fluid 01).

Mgiełko, a masz jakieś porównanie tej Holiki do Elemonga albo Misshy PC 13? Missha mi pasuje nawet kolorystycznie, Elemong jest jakby o ton, może dwa ciemniejszy chyba. Ale różnica w cenie jest duża, dlatego zastanawiałam się, który zamówić, ale może Holika byłaby rozwiązaniem.
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 10:41   #3847
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Dobry

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
zachorowałam na podkład w słoiczku ten żelowy match perfection, byłam dzisiaj w 4 Rossmannach i nigdzie nie ma numerka dla mnie
Byłaś w tym koło mnie w galerii O.? Jak nie to mogę looknąć. Jutro będę też koło Leclerca na turystycznej - tam też jest ross.
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Czytałam raz o jakiejś takiej chorobie, że dziewczyna musiała prawie non stop jeść ;/
Przerąbane...
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
następne śliczne malowanki! ale faktycznie paznokcie dziwnie wyszły... może przez lakier.
Tak, musiałam go dużo dać (zielonego) bo słabo kryje. I tak jak Prezio mówiła, świeżo malowane więc łopatkowate. A do tego układałam rękę tak, żeby światło się nie odbijało centralnie na wzorkach... A że mam płytkę bardzo wygiętą w łuk to po przechyleniu wyglądają jakby były zaokrąglone... I tak musiałam już zmyć bo nie zdążyły wyschnąć i zjechało mi wszystko z jednego paznokcia... nie miałam siły poprawiać...
Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Kochana ewalucjo... bla blaa blaa to pazurki dla Ciebie
Wooow, to dopiero ewalucjowe mani
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
jakie Ewalucjowe mani

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Ja mam wrażenie, że u nich tam mało co jest ekskluziw. Mówi się, że nie można przeliczać euro na złotówki, bo dla nich np. 50 euro to jak dla nas 50 zł- ta sama wartość. I chyba coś w tym jest.

Ja kupiłam Inglota raz w życiu. Gdyby był połowę tańszy, to kupowałabym częściej. Najbardziej mnie w nim wkurza ten króciusi pędzelek. Poza tym mają prawie same kremy w ofercie, a lubię cudaki- patrz moje nabytki
No fakt... słuszna uwaga.
A to temat rzeka, jak sobie pomyślę że ja za głupi t-shirt z h&m - taka szmatka - daję dwie dychy a oni (reszta europy) kilka euro... coś mnie trafia. Tak samo lakiery essence - dwa euro z "groszami"... No jakby tak patrzeć że 1zł to dla nas tyle co dla nich 1 euro (z czym się zgadzam)... to jaka to jest równowartość dla nich? Bułka i serek? Dla nas to już prawie dycha, czyli nieporównywalnie więcej.
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
aleee ładne kwiatki
Dziękować
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ale teraz znów śpi

A to ode mnie dla Ciebie. Bo jesteś sodka i kochana
Niemożebny jest

A mani takie słodkie i cukierkowe


Nadrabiam dalej
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-25, 10:46   #3848
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

preziu są piękne magiczny kolor a skórki mają się coraz lepiej
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 11:01   #3849
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Ale wszystkie słodziaste mani dla Ewalucji kot Trelle boski, Nefciakowe takie e|Ewalucjowe, Ewalucjowe jeszcze bardziej Ewalucjowe
Ciężko by było żeby moje były bardziej ewalucjowe od Ewalucjowych
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
w sumie mam zapas niebieskiej i różowej a zielonej samej się chyba nie opłaca za bardzo... ale zobaczyć możesz czy jest..

Ta 471 na twoich paznokciach nie wygląda aż tak kryjąco... myśle, ze na różowa ze złotą poświatą kryłaby sto razy bardziej..
142 możesz śmiało kupować, ja ją bardzo lubię! tak samo jak wszystkie setki które mam.
No to popatrzę dokładnie jakie są dostępne.
Mówisz? Chyba zdjęcia ją złagodziły. A może faktycznie inne są jeszcze gorsze... szkoda. Pamiętam tylko, że się przy malowaniu wkurzyłam trochę, bo ten lakier bazowy to taka czerwień malinowa a po nałożeniu mgiełki zrobił się z tego róż.
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Lakier to jakiś cudak. W buteleczce i po pomalowaniu zanim wyschnie jest błękitno-fiołkowy, z większym naciskiem na fiołkowy. Po wyschnięciu wpada bardziej w błękit. A w zależności od światła jest albo błękitny, albo bardziej fiołkowy właśnie. Albo tez oczodajnie błękitny I ciągle mam napuchnięte skórki
Faaajny
He he, mój małżon ma taką koszulę wizytową - biała w drobniutką krateczkę - jaśniejszą ale właśnie o takich właściwościach. Kupowana w sklepie ze sztucznym światłem nie zdradzała takich zapędów Jak mu do niej później kupowałam krawat (chciałam w odcieniach fioletu) to tłumaczyłam babie kupę czasu o co mi chodzi i dlaczego ma być taki a taki żeby w razie co nie odcinał się ani od błękitu ani od fiołkowego, czy lila... Coby nie musiał krawatu zmieniać w ciągu dnia jak tylko światło się zmienia
Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Prześliczną łączkę stworzyłaś. Aż chciałoby się te kwiatki powąchać
Dziękuję ale nie polecam
Co się dzieje? Picie lakieru, wąchanie lakieru?
Co następne?
Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Ale świetne kwiatki!
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Nie trudno złapać ujęcie, jak się sypia tak:
O matko, obłęd


Ja stwierdziłam, że wygrzebię jakiegoś inglota (skoro tak rozmawiamy o nich) i pomalowałam jedną warstwą póki co... Czekam ponad pół godziny i dopiero zaczęła wysychać... Lakier stoi już z 5 lat ale to nie dlatego tak długo schnie, jest nadal rzadki. On tak stoi nieużywany właśnie dlatego, że tak długo schnie... Ciekawe czy dwie warstwy starczą?
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 11:02   #3850
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Ąnigowa dziekuję paznokcie sa mega słodkie jestes kochana

Coone ale ma zęby ten kociak Cudny!
Dziękować (bo jak kumam- to o mnie było )

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość



Ktoś tutaj robi wyjątkowo udane prezenty...
.
Nawet bardzo
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3884749 5]Niemożebny jest

A mani takie słodkie i cukierkowe
[/QUOTE]
Wiem

__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 12:08   #3851
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Mgiełko, a masz jakieś porównanie tej Holiki do Elemonga albo Misshy PC 13? Missha mi pasuje nawet kolorystycznie, Elemong jest jakby o ton, może dwa ciemniejszy chyba. Ale różnica w cenie jest duża, dlatego zastanawiałam się, który zamówić, ale może Holika byłaby rozwiązaniem.
nie miałam ich w ręku, ale wydaje mi się, ze Misha 13 jest mniej zółta, bardziej różowa. Holika to taki bezyk faktycznie. Może być ciemniejsza... a Elemonga to w ogóle nie widziałam nawet na swatchach bo wiem, ze byłby za jasny dla mnie.
Malinka miała i Mishę (chyba własnie tą 13... ale głowy nie dam) i Holikę, może ją zapytaj na pw?
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-25, 12:10   #3852
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Preziu wczoraj pisałam o holiha holika clearing i essential
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 12:55   #3853
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Preziu wczoraj pisałam o holiha holika clearing i essential
ooooooo idę czytać w takim razie bo myslałam czy jeszcze któregoś sobie nie przetestowac

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

O kurcze... myślałam, ze one wszystkie beżowe beżowawe... a Clearing jest taki średni, ale w zasadzie Essential mógłby być ciekawy...
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 12:55   #3854
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3884802 6]

Faaajny
He he, mój małżon ma taką koszulę wizytową - biała w drobniutką krateczkę - jaśniejszą ale właśnie o takich właściwościach. Kupowana w sklepie ze sztucznym światłem nie zdradzała takich zapędów Jak mu do niej później kupowałam krawat (chciałam w odcieniach fioletu) to tłumaczyłam babie kupę czasu o co mi chodzi i dlaczego ma być taki a taki żeby w razie co nie odcinał się ani od błękitu ani od fiołkowego, czy lila... Coby nie musiał krawatu zmieniać w ciągu dnia jak tylko światło się zmienia [/QUOTE]
I znalazłaś?

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
nie miałam ich w ręku, ale wydaje mi się, ze Misha 13 jest mniej zółta, bardziej różowa. Holika to taki bezyk faktycznie. Może być ciemniejsza... a Elemonga to w ogóle nie widziałam nawet na swatchach bo wiem, ze byłby za jasny dla mnie.
Malinka miała i Mishę (chyba własnie tą 13... ale głowy nie dam) i Holikę, może ją zapytaj na pw?
Racja, Missha jest taka różowawa.
Dobry pomysł, zapytam

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Preziu wczoraj pisałam o holiha holika clearing i essential
Biegnę
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 13:38   #3855
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Tertowałąm tez inne BB ale szczerze mówiąc niektóre były na tyle drogie, że w ciemno to bym nie kupiła... a ten owszem!
Potwierdzam świetny jest! Mam jeszcze kilka innych ulubionych BB, ale to już wyższa półka cenowa niestety :/
Elemong był dla mnie za tłusty i za różowy...
Mishę 13 lubiłam, ale wiem, że lubi zapychać...

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No cio....
Czytałam to kilka razy i nadal nie rozumiem

UWAGA, OGŁOSZENIE!
Gdyby ktoś czuł potrzebował jakiś lakier holo Eveline to proszę dać znać znam drogerię, w której jest chyba cała seria mogę zakupić i wysłać
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 14:03   #3856
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

przeglądnęła tak na szybko tylko wątek, wybaczcie, ale uczelnia i sesja mnie pochłonęły.
chwalę się, że wszystko poszło po mojej myśli, jedną oceną byłam mile zaskoczona - ćwiczenia z chemii fizycznej zaliczył mi na 3.5. poza tym organiczną zaliczyłam na 4


Ewalucja, chyba nie dam rady na razie nic zrobić, biegam z golaskami cały czas, czasu brakuje powoli

Nefty, dzięki nie byłam w tych dwóch, ale obleciałam dwa na Krakowskim, Plazę, pod Saskim, na Racławickich i nic
dam Ci znać jak coś smsem, albo na PW, ok? bo mamę u mnie tam w domu zatrudniłam. jak nie znajdzie to byłabym bardzo wdzięczna jakbyś mogła się rozejrzeć i ewentualnie mi go wziąć, to pieniążki bym Ci przesłała przelewem, albo zgadałybyśmy się gdzieś na mieście

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
UWAGA, OGŁOSZENIE!
Gdyby ktoś czuł potrzebował jakiś lakier holo Eveline to proszę dać znać znam drogerię, w której jest chyba cała seria mogę zakupić i wysłać
chyba chcesz żebym była stracona
dziewczęta z Lublina i okolic... może zbiorcze zamówienie u Ani?
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 14:09   #3857
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Czytałam to kilka razy i nadal nie rozumiem
A. Chodziło, że jak będziesz mieć jakieś wiadomości, to daj znać
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 14:13   #3858
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Smoo, a możesz przypomnieć czego szukasz?
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 14:15   #3859
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Nie trudno złapać ujęcie, jak się sypia tak:
O mój Boże jaki cudak
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-25, 14:15   #3860
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Smoo, a możesz przypomnieć czego szukasz?

z numerkiem 103
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 14:18   #3861
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
UWAGA, OGŁOSZENIE!
Gdyby ktoś czuł potrzebował jakiś lakier holo Eveline to proszę dać znać znam drogerię, w której jest chyba cała seria mogę zakupić i wysłać
o matko i corko
a jak cena?

ja chyba bym cos chciala, ale musze popaczec przysiade w domu, jakby co to sie odezwe

o matko, o matko


Bry
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 14:20   #3862
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Wczoraj w którymś wątku obiło mi się o oko, że ten podkład ma być wycofywany

Posty mi się nie chcą cytować
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 14:23   #3863
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Wczoraj w którymś wątku obiło mi się o oko, że ten podkład ma być wycofywany

Posty mi się nie chcą cytować
o nieźle. tzn, ja chcę go mieć z promocji. potem to jakoś przeboleję, ale to -40% działa na mnie niesamowicie muszę i koniec. jak rasowa krowa: MUUUUUUUUszę!
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 14:33   #3864
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Nie mogę cytować, znów wizaż świruje

Dziewczyny, holo Eveline są po 3,99 nie wiem czy wszystkie kolorki, ale na pewno większość jak coś to nie ma problemu, mogę tam nawet jutro podejść nie wspomnę, że też tam szafa Lumene jest (), Pupa, Gosh, Joko...jakieś lakiery GR, resztki Essence Circus, Peggy Sage...yhhhh

Śniegowa, oczywiście dam znać jak będę coś wiedziała!
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 14:37   #3865
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Śniegowa, oczywiście dam znać jak będę coś wiedziała!
Thnx
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 15:03   #3866
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
przeglądnęła tak na szybko tylko wątek, wybaczcie, ale uczelnia i sesja mnie pochłonęły.
chwalę się, że wszystko poszło po mojej myśli, jedną oceną byłam mile zaskoczona - ćwiczenia z chemii fizycznej zaliczył mi na 3.5. poza tym organiczną zaliczyłam na 4



chyba chcesz żebym była stracona
dziewczęta z Lublina i okolic... może zbiorcze zamówienie u Ani?
Gratuluję! Też się dziś dowiedziałam, że jednego kolosa-zabójcę zaliczyłam na 3,5
I okazało się, że z wczorajszego zaliczenia jestem zwolniona Jak dobrze, że się nie uczyłam

Podziękuję, bo się spłukałam... zamówiłam CC Ruby Slippers (i Blue Heaven )


Uff, napięcie powoli ze mnie schodzi po tym paskudnym tygodniu, już przez ostatnie dwa dni ledwo co jadłam, bo ciągle było mi jakoś tak dziwnie
Skrócone pazury szykują się na mani dla Ewałucji Jak wyjdzie, będę bardzo dumna
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 15:25   #3867
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

dzień dobry
ja się witam i żegnam jednocześnie widzimy się w poniedziałek prawdopodobnie, bo teraz czekam na przyjazd Tżta, potem próba, jutro od rana kosmetyczka, fryzjerka, a potem studniówka a w niedzielę.. dochodzę do siebie
3majcie się dziewczyny
+ moje mani z życzeniami dla Ewalucji dorzucę prawdopodobnie w poniedziałek
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 16:00   #3868
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cooone, Śnieguś, albo wrzucacie coraz fajniejsze zdjęcia kiciaków, albo ja się zaczynam do kotów przekonywać...

Beatko, Mgiełko, DMciu- naprawdę tak polecacie tę Holikę? Jeśli nie jest tłusta i zbyt różowa, to się chyba na nią skuszę...

DMka, Trelle- byłam w NYXie. Wosków w kredce nie było, niestety, ale babka mi powiedziała, że oni jeszcze całego asortymentu nie mają na sklepie, cały czas sukcesywnie coś im dochodzi, także niewykluczone, że się te woski kiedyś pojawią.
Za to możecie czuć się współodpowiedzialne za moje grzechy. Wyszłam z NYXa z 3 lakierami Miał być jeden tylko, póki mi babka nie wyskoczyła z promocją: biorę 3, płacę za 2 Oprócz tego do koszyka w Hebe powędrował Bellek z tej serii Glam Night... Spuonę w piekle.
Ogłaszam szlaban na lakiery do końca lutego!

Nef, mnie tylko szlag trafiał, kiedy sobie uświadomiłam np., że u nich taka flaszka perfum to 50 euro, u nas 200 zł

Miał- bawcie się dobrze! Już się nie mogę doczekać zdjęć!

Edytowane przez Mmedeah88
Czas edycji: 2013-01-25 o 16:01
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 16:07   #3869
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Medi, poka zakupy

Dzisiejsze:

Edytowane przez cooone
Czas edycji: 2013-01-25 o 16:27
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 16:37   #3870
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Thnx


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
dzień dobry
ja się witam i żegnam jednocześnie
Ulalaaaa, będzie się działo mam nadzieję, że zrobisz jakąś słit focię

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Beatko, Mgiełko, DMciu- naprawdę tak polecacie tę Holikę? Jeśli nie jest tłusta i zbyt różowa, to się chyba na nią skuszę...
Nie zauważyłam by była różowa tłusta też nie za taką kasę naprawdę warto tylko uważaj, bo BB uzależniają bardzo...

Cytat:
DMka, Trelle- byłam w NYXie. Wosków w kredce nie było, niestety, ale babka mi powiedziała, że oni jeszcze całego asortymentu nie mają na sklepie, cały czas sukcesywnie coś im dochodzi, także niewykluczone, że się te woski kiedyś pojawią.
Dziękujemy

Cytat:
Za to możecie czuć się współodpowiedzialne za moje grzechy. Wyszłam z NYXa z 3 lakierami Miał być jeden tylko, póki mi babka nie wyskoczyła z promocją: biorę 3, płacę za 2 Oprócz tego do koszyka w Hebe powędrował Bellek z tej serii Glam Night... Spuonę w piekle.
Ogłaszam szlaban na lakiery do końca lutego!
Pokaaaaż, pozazdraszczamy
Dlaczego Ci nie wierzę?
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:47.